Opinie o Intermont HG Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Intermont HG Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Intermont HG Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Intermont HG Sp. z o.o. w Lublin

Tom

Firma która na każdym kroku próbuje oszukać pracownika i na tym się próbuje dorabiać . Zero kompetencji totalne dno !

Piotrek
@Tom

Tak najczęściej mówią pijacy i ci co nie chcą pracowac ..jak ktoś chce to na pewno zostsnie doceniony ,praca stabilna

Użytkownicy czekają na odpowiedź 47 dni.

Czy można liczyć w Intermont HG Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Intermont HG Sp. z o.o.?

Tom

Alistone66
@Tom

Współpracowałem z Tą „firmą” przez pewien czas. Podczas podpisywania umowy jest kontakt i wszystko jest w porządku, jesteś traktowany jak król. Po podpisaniu umowy i rzuceniu na budowę jesteś traktowany jak śmieć i zwykła (usunięte przez administratora) Jak wyjedziesz to jesteś zostawiony samemu sobie, firma zachowuje się na zasadzie wysłać do Niemczech a jak już jest to szybko nie wróci. Nie polecam i nie pozdrawiam.

Piotrek Nowy wpis

Krzychu Nowy wpis

Polecam, jest naprawdę spoko. Pijaków nie brakuje ale raczej to nowi, od razu są wywalani. Stara ekipa sie trzyma od kilkunastu lat. Kasa na 10, kwatera za darmo, zarobki spoko

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Intermont HG Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Pracownik ogólnobudowlany?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Może

WItam Zastanawiam się nad aplikowaniem do tej firmy na stanowisko szlifierz odlewów mam pytania obecnych pracowników , jaka umowa jest preferowana , ilość zmian , czy są wypłacalni (brak przekrętów), atmosfera czy praca jest na akord z góry dziękuję

Wertyuui

Jak wyglada teraz praca? Jakieś nowe opinie?

Bolek
@Wertyuui

spoko, ja pracuje od kilkunastu lat :) najważniejsze ze zjazdy co trzy tygodnie i wypłaty na czas, ostatnio duże podwyżki, chyba przez (usunięte przez administratora) niedaleko

Jaki jest okres rozliczeniowy w Intermont HG Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Adas

Każdego 10 masz kase na koncie

Tomasz

A ponadto chcieli mnie oszukać na urlopie jeszcze bezczelnie mi wmawiali ze mi die nie należy dobrze wiedząc iż to była nie moja pierwsza praca

100% prawdy

XX

Prawda

Tomasz

Jeszcze jedno system pracy jest akordowy !!

Aleksandra

Współczuję. Trafienie do pokoju z takimi ludźmi to tragedia. Słabo zostałeś potraktowany. Najważniejsze, że już tam nie pracujesz.

@Aleksandra

Niestety jeszcze takie firmy istnieją ale wszystko do czasu jak się nagłośni to ludzie zobaczą co to za firma

@Tomasz

I naprawdę wierzysz w to, że się zamkną?

@Tomasz

A czy jest jakaś podstawa za pracę ? Czy tylko to co się zarobi na akordzie po prostu ?

doświadczony

Dzięki za opinie,widziałem ogłoszenie,trzeba takie patologie nagłaśniać żeby normalni się nie w pakowali.Te projekty zagraniczne z rodakami to jakieś s-f.tyle co już jeżdziłem i chodzi o minimum normalności PO PRACY,w pracy wiadomo to nie wczasy,i czasem trzeba wyluzować.Ja w ogóle nie pije,palę,sport i z takimi chlorami to tragedia na mieszkaniu,ogólnie zawsze jestem wrogiem bo jak nie pijesz?Pozdrawiam normalnych.Najgorsze że wszędzie mają w (usunięte przez administratora) jakie warunki kierownicy,taki pijaczek w (usunięte przez administratora) wejdzie bez mydła

@doświadczony

Tak trzeba nagłaśniać by ostrzec innych !

@Tomasz

Mówisz? A jaki pomysł masz na całe to nagłaśnianie? Bo jakoś mi się nie wydaje, żeby samo pisanie właśnie tu na forum mogło coś dać

@doświadczony

Kolego ciekawe w ilu firmach w tym roku już byłeś bo w luty już miałeś trzy

A skąd o tym tak właściwie wiesz?

Adas
@Ewa

Jesteście złodziejami i mogę to udowodnić papierami

@Adas

Czy to na pewno miało być skierowane do mnie? Ale skoro masz wszystko udokumentowane to raczej nie powinno być problemów, żeby o cokolwiek się rościć?

Gosc

Witam co to za firma warto wogule z nią zaczynać jakąś pracę czy czasu na nich szkoda ja nie pijący i nie palący z doświadczeniem kilku letnim jakąś wiarygodna opinia mnie interesuje

@Gosc

A doświadczenie to w czym masz?

Tomasz W. Były pracownik

Widzę że moja opinia negatywna została usunięta . Pomimo że opinia została usunięta to za każdym razem będę wstawić co raz bardziej negatywne opinnie by ostrzec innych Pomimo upływu czasu !

@Tomasz W. Były pracownik

A czy wtedy będą one mogły być wiarygodne? Bo skoro tylko dlatego masz zamiar pisać coraz gorsze to chyba bardziej wymuszone będzie niż prawdziwe?

ja tam pracuje od kilku lat i wszystko jest zgodnie z tym co ustaliłem , kwatera ok, mieszkam w pokoju 2 osobym, nie musze za nia placic, w ostatnim czasie przyjechało do nas dużo " doświadczonych" a nie widzieli szlifierki na oczy. Dziwie sie, ze takich zatrudniaja.

@Paweł

A Ty jak się zatrudniales to jakiego doświadczenia od Ciebie wymagali ?

@Paweł

I tu jest przyjechało a dlaczego pojechało bo alkoholicy a szefostwo kit wciska i nie tylko . Jak już wcześniej pisałem próbowano mnie oszukać wszystkie dokumenty z tym związane mam w wiadomościach. A dwa ja też się dziwię jak tak chlać można i w ciągu dnia 4 do 5 razy upić się komedia i ty będziesz głupoty pisał że jest tam Ok !

@Monika

Jedynie jakie doświadczenie wymagają to dobrze pić

@Tomasz

Opinię widzę, że parę miesięcy temu w tym temacie już wystawiłeś. A skoro masz jakieś dowody to co z nimi robisz aktualnie?

Zostaw merytoryczną opinię o Intermont HG Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Intermont HG Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Intermont HG Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Intermont HG Sp. z o.o.?

Intermont HG Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Nałęczowska 18 lok. 148
    20-701 Lublin