Opinie o Lokotrain S.R.O. Oddział w Polsce w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Lokotrain S.R.O. Oddział w Polsce. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Lokotrain S.R.O. Oddział w Polsce o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy kolejowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lokotrain S.R.O. Oddział w Polsce w Katowice

To jak wam firma nie odpowiada to zawsze można się zwolnić. Przecież jest tyle tych dobrych przewoźników

Stefan
@123

Takie podejście do zatrudnienia nie jest właściwe. Jeśli warunki pracy nie są zadowalające trzeba spróbować negocjować warunki kontraktu na bardziej korzystne dla pracownika. Napisz co o tym myślisz i czy w firmie jest taka możliwość?

Xyz

Dali 500 zł a ukradli 700 zł za zaległe bony których nie płacili. Ten Normalny co pisze komentarze to jakaś wazelina z biura a tam takich nie brakuje.(usunięte przez administratora)

Normalny

Widziałem w porcie północnym (Gdańsk) ich lokomotyw więc chyba jeszcze istnieją

Normalny

Od jakiegoś czasu nic o loko nie piszecie, czyżby sytuacja już się unormowała, czy oprócz życzeń coś wam skapneli na święta?

@Normalny

Nic nie piszą bo niema kto wszyscy się zwolnili.

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Lokotrain S.R.O. Oddział w Polsce? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. kadr i płac.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Technik Serwisu
XAPIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Xxx

Nie polecam Dyrektor dyrektorka (usunięte przez administratora) Obiecają złote Góry bony umowy na czas nieokreślony dodatki. Tak naprawdę nic nie dostaniesz nawet wody w lato, rękawiczek, ubrań roboczych a nawet kamizelki to już jest paranoja . Na święta, dzień kolejarza życzeń nawet nie złożą WSTYD PANIE DYREKTORZE!!! czy wczasy pod gruszą też nic nie płacą. O czym to świadczy jak dyrektor kłamie w żywe oczy to ma być dyrektor!!!! Firma totalne (usunięte przez administratora)

Loko sroko.

To co tu sie dzieje w tym (usunięte przez administratora) to juz mobing,szantaze i zastraszanie pracowników,nie polecam absolutnie nikomu,!takze uciekac stad jak najszybciej bo nie warto tu nerwow sobie psuc!same kolesiostwo,rodziny porazka,to juz nie ta firma co kiedys.

Stefan
@Loko sroko.

Powiesz konkretnie, co masz na myśli mówiąc o zastraszaniu pracowników? Czy te sytuacje były gdzieś zgłaszane?

Do Stefana
@Stefan

Było do pepika zgłaszane ale ma w du...Teraz trzeba do pipu lub sądu,wszyscy się zwalniają mamy nadzieję że to upadnie.same tam nie roby,zmuszanie,wymuszanie,szantaże Pani Anny którą myśli że jest Panią dyr.Ale dziobaki i kapusie też są w tej firmie i na pewno narzekać nie będą ale czy zastąpią resztę załogi ktora jeszcze zastała to nie wiem.

Normalny

Oni tego nigdzie nie głoszą, widać że takie traktowanie im odpowiada a to że później narzekają no cóż to taki typ ludzi potrzebują pomocy a jak już chceszim dopomóc to ty zostaniesz tym złym

Normalny

Piszecie że was poniżają, szantażują, zastraszają ale sami na to zasłużyliście bo czy ktoś normalny zgodzi się aby spać na podłodze, sikać do butelek a poważniejsze rzeczy na gazety.

Normalnyyy
@Normalny

Nikt nie sika do butelek a w gazety to chyba Ty robisz ,bo nikt NORMALNY nie robi nic do gazety widac ze jakis dziwny jestes.

@Normalnyyy

Ale leżenie na podłodze lub w kilku w jednym pokoju to ci odpowiada

Tmw
@Normalny

Jesli wiesz jak jest to czyli sam sie godziles na to.wiec nie pisz ze komus to odpowiada jak sam tak masz.

@Tmw

Wystarczy popatrzeć na wasze podmiany albo jak przebywacie w hotelach, może za posiłki też płacicie sami

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Lokotrain S.R.O. Oddział w Polsce?

To co masz na umowie to dostajesz na konto do 10 każdego miesiąca, ale jak zrobisz nadgodziny to dostejesz za nie pieniądze też na konto z tym że do 15 i nie od Loko tylko od EP Cargo, bo Czesi zabronili wypłacać nadgodzin Loko - słowa pani rogowskiej

To my.

SAMA PRAWDA!WSZYSTKO SIE ZGADZA.NIE UDOLNI,DYSPOZYTORKA SIE POMYLILA,MYSLI ZE JEST DYREKTORKA,SMIESZNA JEST I NIEZNA SIE NA NICZYM OPROCZ GNOJENIA LUDZI.MAM NADZIEJE ZE TO PADNIE!WTEDY NIE BEDA SIE WYŻYWAĆ NA LUDZIACH,ONI BARDZO CIEZKO PRACUJA!A MY LEZYMY ROBIAC NA NICH.SZMIESZNI!!

XXX

Brak profesjonalizmu tej dyrekcji aż koli w oczy!!!!Głowę wyżej mają niż srają a poniżanie pracowników to ich codzienność,Firma długo nie pociągnie z taką beznadziejną obsadą biurową.Życzę powodzenia

W Loko rządzi pani dyrektor Rogowska słynna na kolei z wielu firm z fatalną opinią. Pan Makar dużo do powiedzenia nie ma. Kolejna firmę zamkną w Polsce. W biurze pracują koledzy i koleżanki z takim nastawieniem do pracownika jak dyrekcja. Inni nie wytrzymali i odeszli.

Dyspozytorzy nieudoli w tym co mają robić, a najbardziej nieudolna jest dyrekcja tego całego (usunięte przez administratora) Nie znają przepisów i wciskają ludziom ciemnoty myśląc że ludzie tego nie sprawdzą. Szanowny Pan dyrektor makar jest zwykłym kłamcą i nie potrafi załatwić najprostszej sprawy. Krótko mówiąc jeśli ktoś szuka spokojnej pracy na kolei to wszędzie niech idzie, ale nie do Loko-Sroko bo od dna idzie się odbić, a tu już muł zaciągnął.

Dno,dno,dno i jeszcze raz DNO!!Pozwalniac tych leserów z biura,tych sciemniaczy,po zmianie dyrekcji TOTALNE DNO!

Masakra zero poszanowania pracownika ile ludzi już się zwolniło. Ciągłe szukanie oszczędności kosztem pracownika. Pod panowaniem nowej dyrekcji firma jest na dnie. KIEDY CZECH ZMIENI TĄ DYREKCJE.!!!

pelo

makarta trzeba usun on pracowal w 5 fyrmach tych fyrm juz niema wszedzie gdzie sie pojawi to opinie od pracow ma niegatywna nienadaje sie na dyrektora ale pepiki o tym niewiedza do czasu jeszcze rok i makart juz niebedzie nigdzie pracowac w trans kolejow bo juz wszedzie pracowal

Koledzy

Beznadziejna firma,dyrekcja i reszta sciemniaczy z biura.nie polecam.

MK

Mówi się,że Polak potrafi,ale Czesi są nie lepsi.(usunięte przez administratora)

MK
@MK

Nie szkoda kasy na usuwanie?Beznadziejna firma,kasa na dobre imię firmy zawzze się znajdzie,a pracownikom pensje obcinają.Żenada!

Ak

Nie polecam.

A

Usuwają opinie!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Lokotrain S.R.O. Oddział w Polsce - Katowice

• Jak się pracuje w Lokotrain S.R.O. Oddział w Polsce?

Zobacz opinie na temat firmy Lokotrain S.R.O. Oddział w Polsce tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lokotrain S.R.O. Oddział w Polsce?

Lokotrain S.R.O. Oddział w Polsce
1.6/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Gawronów 22
    43-502 Katowice