Opinie o PKP LHS w Zamość

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy PKP LHS. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w PKP LHS o rekrutacji.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy kolejowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PKP LHS w Zamość

Maszynista

Jak to się dzieje, że prawdziwe komentarze są usuwane????? Co nie można ludziom prawdy przedstawić???? , maszyniści są przez wymysły dyrektorka i tego jednego jeszcze, że zatrudniani są na posiedzenia rozpusty stróży w Birtatyczach a pan wybraniec poza planem na Sędziszów zatrudniany za grzybki czy za coś innego????? Nie potrafą zarządzać to na emeryturę a lbonniech siedzą w Bortatyczach za stróży a nie maszyniści!!!!!! BANDA

A rewident ile zarabia? Widziałem jakieś stare ogłoszenie ale stawki tam nie podali. Oferowali szkolenia podnoszące kwalifikacje itp. Co to za szkolenia? Jak często na jakieś można liczyć?

Leosia

Niesmak po premiach.... Poprzednie premie dostała głównie agencja celna, teraz odprawiacze i może inni pracujący w torach no i standardowo ci co dobrą gadkę mają i stosunki z naczelnikami a reszta niech się cieszy że pracuje... Trochę przykre. Wcale nie trzeba być dobrym i sumiennym pracownikiem. Wystarczy dobry układ z naczelnikiem. W sumie zawsze tak było, nic nowego. Demotywacja konkret

Bob
@Leosia

A premie są dla wszystkich pracowników? Dla wszystkich pracowników to jest wypłata.

Mała

Oferta pracy na Automatyka urządzeń srk nada jest aktualna od maja, wiecie, o co chodzi? Nikt nie spełnia ich wymagań, czy takie warunki i wynagrodzenie, że ludzie odpuszczają? Pomyślałabym, że to błąd na stronie, ale inne oferty są normalnie w archiwalnych, a nie obecnych. No, chyba że to serio błąd i już stanowisko zajęte? Warto się tu przyjąć za automatyka?

@ROBOTNIK

Czyli zarabia się mniej niż średnia krajowa rozumiem ... Ale czy na coś więcej niż najniższa można liczyć ? Rozwieje ktoś moje wątpliwości ? Bo planuję tu zaaplikować i fajnie byłoby wiedzieć , za jaką mniej więcej kwotę będzie się pracować :-)

ROBOTNIK

Chipokryzja Związków Zaw. Chipokryzja Dyrekcji a za nią wywiady, ogłoszenia na różnych forach i stronach społecznych ile to LHS przewiózł, zarobił a ludzie zarabiają tyle co najnizsza krajowa. Dobrze że Cała dyrekcja i Z.Z. mają się finansowo dobrze. A ty ,, murzynie ,, zapierniczaj i zarabiaj dla władzy żeby się czuła dobrze. Chipokryzja.........

Nicki
@ROBOTNIK

Gosciu zrozum ze na LHSie związki zawodowe nie są do dyspozycji pracownika tylko do dyspozycji zarządu. Jest to pewnego rodzaju fenomen na skalę światową, gdziekolwiek słyszy się o związkach zawodowych to w kontekscie walki o dobro pracownika a na LHSie związki walczą o dobro zarządu . Dlatego podziwiam ludzi którzy zdecydowali się zapisać do związków przy LHS - naprawde nie obrażając nikogo co wy ludzie macie w głowach ze utrzymujecie zwiazki zawodowe które działają na wasza niekorzysć POZDRAWIAM

zaproszenie Nowy wpis
@Nicki

Jak Państwo chcą porozmawiać na temat pracy związków zawodowych w PKP LHS w Zamościu. Kontakt telefoniczny 697 047 186 zapraszam.

Majster Nowy wpis

Ta firma (usunięte przez administratora) na nadgodzinach. Człowiek wyrabia nadgodziny a potem dostaje tyle jak w miesiącu gdy nadgodzin nie było! To jakaś lipa, nie polecam takiego podłego pracodawcy.

Ustawiacz manewrowy z jakimi zarobkami się tu musi liczyć? Wiecie czy przypadkiem nie będzie wakatów w najbliższym czasie na stanowisko? Niby można aplikować przez stronę spontanicznie, ale nie wiem czy moje cv nie zginie w głębi internetu i nie zadzwonią, skoro nic aktywnego nie ma. Chociaż jak czytam tutaj dyskusje o premiach ostatnich, to sam nie wiem. To pierwsza taka akcja? Wcześniej premie były przyznawane normalnie? A jak to jest z podwyżkami, dają je jakoś regularnie?

Leosia

@Leosia

Warto by było żeby o tym wszystkim przeczytał P. Prezes, bo jako były przewodniczący (usunięte przez administratora) walczył i mówił o innych zasadach sprawiedliwości społecznej. Teraz różnicuje się ludzi tak naprawdę sumiennie pracujących, a nie widzi się tych osób które swoją postawą (usunięte przez administratora) i robią tylko wokół siebie zamęt żeby tylko zwrócić na siebie uwagę. Nie ma oceny prawdziwego zaangażowania jest ocena zespołów z za pomocą oceny specjalistów którzy wywodzą się z tych zespołów co dostały premię.

Babcia
@Leosia

Niesmaczny podział pracowników. Może by tak rzeczywiście popatrzyli by na pracownika poprzez pryzmat ich zaangażowania, dyscypliny operatywności, a nie przez pryzmat znajomości osobistej, przechwalaniu się. Może by tak podzielić wg zasad które widać na każdym cholu gdzie stoją grupami pracownicy.

PRACOWNIK

Podział pracowników był zawsze. Co do podziału premi to prawie zawsze dawano w/g lamentu i narzekania i znajomości i dzisiaj doszło jeszcze w/g zalecenia że ma dostać ta grupa pracowników a nie inna. To tak jakby nikt z pracowników się nie wyróżniał dyscypliną, zaangażowaniem itp.Tak samo jest z przyjmowaniem ludzi do pracy. Przyjmie się nawet emeryta jeżeli ma tylko znajomości. Nie jest to wszystko zdrowe.

@PRACOWNIK

Proszę powiedzcie mi dlaczego na LHS są takie podziały między pracownikami, dlaczego człowiek człowiekowi jest wilkiem, kto to wszystko uczynił. Nie do pomyślenia żeby kiedyś były takie relacje między pracownikami.

Grażyna

Ja się obawiam, że prezes Wasz nie zagląda na forum, ma inne rzeczy do roboty. Ale skoro jak sam piszesz, był przewodniczącym i sam walczył, to może warto zebrać się grupą z tymi, co pominięci z premiami i poprosić o rozmowy? Jak was będzie dużo, to Was przecież nie zlekceważą...

@Grażyna

Zapraszam do tej grupy. Nie sądzę żebyś nie była pracownikiem LHS. A co do ilości pracowników to nie ma to większego znaczenia ile osób będzie, jeżeli szanuje się człowieka to z jedną osobą też należy i warto rozmawiać. Powtórzę jeżeli się szanuje człowieka/ czytaj pracownika/ to z każdym należy rozmawiać a przede wszystkim należy umieć go słuchać.

@Leosia

Niesmak jest o wiele większy, bo emeryci dostają więcej podwyżek i różnych innych trzynastek, czternastek niż my zarabiamy za naszą sumienną i ciężką pracę. Jest to wszystko żałosne i smutne.

Teresa
@ROBOTNIK

Nie rozumiem, mąż chce się tu do was przyjąć, czemu miałby nie dostać tyle podwyżek itp co emeryt? A podstawe jak oceniasz? Jest szansa na poznanie widełek?

@Teresa

Ludzie jak kwitki dostają to tak chowają jakby ze złota były. Podstawa pracownika który został przyjęty w listopadzie 22 to 2700. Pozostałe pieniądze to rzecz na ruchoma. W każdym razie kariery tu nie zrobisz. No i wieczna obawa czy ta robota będzie czy nie, a czynników zewnętrznych jest wiele choćby wojna.☹️

Bob Nowy wpis
@Leosia

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie PKP LHS? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Szukają manewrowego. Chciałbym śpiewać aplikować.Tak mówicie ze odchodzą ludzie do PLK. Dlaczego tak jest? Jaka jest przyczyna? Jak godzinowo pracujecie. Po 8 godzin? Ile na start można otrzymać?

Jakie są mocne strony pracodawcy PKP LHS?

Mała

Hack
@Mała

Aby zostać przyjętym na automatyka, trzeba dysponować wykształceniem technicznym. Zawodówka, Technikum (że zdanymi egzaminami zawodowymi), albo inżynier. Myślę że po prostu, nie każdy chce przyjść do pracy za takie pieniądze, jakie proponują na LHS.

Pracownica

Skoro tak znasz się w temacie Z.Z. to powiedz czy będą podwyżki i ile jeżeli będą???

Anula
@Hack

A czy oprócz wykształcenia potrzebne jest też doświadczenie? Czy tego można nauczyć się już na miejscu? :) I wspominasz coś o pieniądzach... Możesz podać widełki?

@Anula

Jakie pieniądze. Gdzie tutaj do średniej krajowej. Inflacja pędzi a pobory stoją.

Maszynista

@Maszynista

Wprowadzają swoje nieuzasadnione rządy na "gębe" może ktoś wyżej powinien się dowiedzieć jak to w Bortatyczach wygląda czy wg. wszystkich norm wymaganych jest to poprawne, że maszyniści zamiast jeździć po dwóch mają wartę w Bortatyczach pełnić....

@Maszynista

A może jest teraz sprawiedliwiej. Zawsze mieliście dużo lepiej jak inni kolejarze na LHS. Czas by było mądrzej i sprawiedliwiej, czas polikwidowac te kominy płacowe i będzie na pewno sprawiedliwej.

Antoni
@Robin

Zapraszam na maszynistę, gotowości o każdej porze dnia i nocy. Obory uzależnione od pochodnych. Ty czy pociągi jeżdżą czy nie kasa ta sama. Zlikwidujcie stanowiska maszynistów konie i biurowych zatrudnijcie do przewozów

@Antoni

Jeżeli chodzi o pochodne w poborach to każdy je ma jeden większe drugi mniejsze ale one są. I tak się składa że maszyniści mają większe te dodatki i przez to większe pobory. Ale przecież wy to nie pępek świata. Jest tyle przewoźników że zawsze można z kogoś skorzystać.

Zoja

Odbywał ktoś praktyki lub staż w firmie? Co sądzicie, warto się u niego ubiegać, czy szukać czegoś innego? Można coś wynieść z takiego stażu? Jest płatny chociażby symbolicznie? :) I w jakim wymiarze godzin się pracuje? Chodzi mi o spedycję głównie, ale poczytam chętnie o innych działach.

Romek

Jak nic Z tym nie zrobimy to będzie jeszcze gorzej ,a pan F do odznaczenia po medal pojedzie to musi zasłużonym byc

Pracownik....

Oni nie mają pojęcia o zarządzaniu ludźmi niech Ci z tych wspaniałych pomysłów co zbędne stanowiska piastują poniewierają się w Bortatyczach a nie w domu. Cieplutko posadzka kasa się zgadza można żyć. Do emerytury docipia. A w kościele jęzory pewnie do samej posadzki wywalają. Maszyniści zbędni na stróży to tych wyżej trzeba w drogę może wysłać.....

Pracownik5

Tak to prawda wymyślili Ci co zbędne stanowiska zajmują, że maszyniści teraz mają pilnować bortatycz w pogotowiu a nie jeździć. Pociągi tylko dla wybranych reszta na stróży w Bortatyczach. Szerzą rozpustę

Kolejarz01
@Pracownik5

Tak rozszerzają i łóżka rozstawiają tylko czy ta sprowadzona starowina podoła

Olek

Witam, mam okazję przejść z PLK do LHS i tu moje pytanie - na jaką grupę może u Was liczyć dyżurny ruchu?

ROBOTNIK

A co jest tak dobrze, jakby nie zaradność ludzi to z tej pensji było by ciężko wyżyć. Gdzie jest średnia krajowa a gdzie nasza średnia?????

Natan

Od kiedy ma być podwyżka? Daj znać, bo szukam pracy i może akurat przy podwyżkach będą też nowe przyjęcia. I w ogóle każdy ma ją dostać, czy jakieś szczególne tylko stanowiska? Też się chętnie dowiem.

Mat

związki wystapiły o podwyzke 1200zł juz miesiac temu i NIC , jak trzeba było zawiesic układ zbiorowy bo prezes chciał to zrobili to w dwa dni. Ludzie na co wy te składki płacicie na te zwiazki , oni sie za wasze pieniadze bawią i smieją

@Mat

No i miesiąc lipiec mija a ta podwyżka jest niczyja????? Gdzie te obiecanki cacanki. !!! Związki zaw. dalej śpią i uważają że nic się nie dzieje, że wszystko jest dobrze. Jakie dobrze, a inflacja nikogo nie dotknęła.

Janusz

Widzę nie masz zbyt pochlebnej opinii o prezesie. Swoi ludzie na tych stanowiskach to kto?Znajomi czy rodzina? Nie można awansować nie będąc nikim ze znajomościami i szerokimi plecami?

Jan

O zarobki nie pytam, bo i tak nie napisze, ale może chociaż trochę o tym, czy pracuje się tu dobrze lub choćby znośnie? Dasz znać, jaki jest socjal i czy trudno się do Was dostać, w sensie przejść rekrutację?

@Jan

Kto chce to się dostanie do LHS. Praca jak ktoś jest uczciwy i sumienny to jest znośna i przynosi satysfakcję nie koniecznie popartą zarobkami. Są ludzie którzy robią dobre wrażenie nie koniecznie idące w parze z sumienną pracą, ale tu jest wiele zastrzeżeń do pracodawcy o sprawiedliwe wynagradzanie. I wiele wiele więcej można by mówić że tylko po co.

Wacek
@Jan

Jak do pracy chcesz przyjść to musisz kogoś tu znać. Inaczej nie pomogą żadne dyplomy ani doświadczenie. To nie ważne tutaj.

Wkur..ony
@Wacek

Dokładnie, a najlepiej jak znasz czynnego emeryta maszynistę czyt. kadrowego lub starego nowego "s" przewodniczącego.

Babcia

Oj nie narzekajcie. Dostaliśmy po 400 zł. Minus podatki. Co wam więcej potrzeba. Samo dobro.???

Pracownica

Ja przepraszam ale gdzie i po co. Za te pieniądze, już nawet średniej krajowej tutaj się nie zarobi. W szpitalach salowe więcej zarabiają i to bez większego wysiłku i odpowiedzialności. Jak jesteście młodzi i ambitni to nie polecam. Tutaj to dobrze mieć kawałek hektara i tą pracę żeby żyć na jakimś przyzwoitym poziomie. Nie polecam.

Romek
@Pracownica

No tak w szpitalu nie mają odpowiedzialności -a ty na lhs masz odpowiedzialność chyba że źle ksero zrobisz albo kawę wylejesz koleżance na kieckę bo ciasno w pokojach macie

@Romek

Wyjdź na tory , poskakaj po wagonach i przyjdź jeszcze i obrób dokumenty to nie wiem czy to jest tak lekko. W białym uniformie nie da się pracować.

Leoe
@Pracownica

Na PLK już od czerwca mają podwyżki średnia 640 na pracownika do grupy. Tam przynajmniej związki coś robią.

@Leoe

U nas też robią zamieszanie koło siebie, no i wycieczki dla siebie!!! A będziemy mieć na pewno podwyżki w sklepach i w rachunkach do płacenia.

xd
@Babcia

Masz na myśli 400 zł na sodexo minus 200 w podatkach?

xd

Nigdy nie byłem w żadnym związku, nikt mi z tego tytułu nie robił problemów. Nikogo nie znałem, jak cefauke dałem. Na jednym z branżowych forum było info, że osoba odchodzi na dłuższe L4.

@xd

A o co chodzi bo nie rozumiem. Jakoś to wszystko zagmatwane. Można trochę jaśniej. Wiem że jest bałagan, nawet kontrole tego nie wychwycą ale twojego rozumowania to nie rozumiem.

Czy rozmowa rekrutacyjna w PKP LHS odbywa się również w języku angielskim?

Ktos

Hehehe nie tutaj nie ma takiej inteligencji tutaj po (usunięte przez administratora) są wpychani plecaki. Tutaj rekrutacji nie ma.

Pracownik6

(usunięte przez administratora) jakich mało. Np. nie ma przyjęć bo oficjalnych ogłoszeń jak w normalnej firmie nie ma. Tutaj są wewnętrzni rekrutatorzy przyjmują i się wzbogacają.. ...... Brawo LYS

Nie wiem co komu przeszkadza w tej firmie ? mi sie pracuje super.

@pracownik

Skoro piszesz, że fajnie ci się pracuje, powiesz na jakim stanowisku jesteś zatrudniony? Rozumiem, że zarobki też w porządku skoro nic nie nakreśliłeś na ten temat? Powiesz jakiego wynagrodzenia na początek można się spodziewać?

@pracownik

Są ludzie którym wszystko przeszkadza, nawet to że ktoś z doświadczeniem zwróci im uwagę. Zachowują się jak dzieci i od razu skarżą. To jest śmieszne. Dzieci, dzieci,.......

Pracownica

Jolanto gdzie te podwyżki od nowego roku. Niedługo luty się skończy a tu póki co to premię dla wybranych. Do rady nadzorczej też wybrani, pewnie ty też dostałaś jako ta wybrana podwyżkę. A pozostali pracownicy to co sroce z pod ogona wylecieli, im poza ciężką robotą to nic się nie należy. No gdzie ta podwyżka. No Jolanto gdzie......

Szef

Inwestycje !!!??? Nie w PRACOWNIKÓW!!!

@Szef

Inwestycje w kogo ?. Ten zysk wypracowali wszyscy pracownicy pracujący w systemie zmianowym, to jest chyba jasne! . A premię dostali no właśnie. Nie opłaca się być uczciwym i solidnym w pracy bo za to nie płacą. Chm.........

Robin

Tak powoli zabierają wszystko, najpierw zysk z 2021 , teraz pracują nad układem zbiorowym żeby zmniejszyć odprawy emerytalne, jubileuszowki i nie wiadomo co jeszcze wymyślą. Premię też dzielą nie sprawiedliwie. Widocznie ci co nie dostali premi to nie są potrzebni tej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o PKP LHS - Zamość

• Jak się pracuje w PKP LHS?

Zobacz opinie na temat firmy PKP LHS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PKP LHS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 57, z czego 7 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PKP LHS
2.6/5 Na podstawie 71 ocen.
  • Szczebrzeska 11
    22-400 Zamość