Opinie o PKP LHS w Zamość

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy PKP LHS. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w PKP LHS o rekrutacji.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy kolejowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PKP LHS w Zamość

Karol

Może ktoś mi podpowie czy firma potrzebuje pracowników i może coś jeszcze o atmosferze oraz zarobkach?

Xxxxxxx
@Karol

O atmosferze i zarobkach wszystko już zostało napisane firma potrzebuję członków "Solidarności" co tylko nazwą prawdziwa została reszata to kłamstwo i wyzysk i rozpusta. A o normalny etat jak sobie zalatwisz posmarujesz kadrowemu naszyniscie to praca się znajdzie....

Szukam pracy

Szukam pracy. Od 15 lat pracuje w prywatnej firmie niestety praca nie jest lekka, pracuje po 250 godzin miesięcznie. Niestety już trzeci miesiąc czekam na moje pobory a szef mi ciagle obiecuje ze w następnym tygodniu. Zwiększone wydatki świąteczne powodują impuls do podjęcia męskiej decyzji i zmianę pracy. Pracuje w firmie kurierskiej na rękę mam 2500,00 miesięcznie. Podpowiedzcie Proszę do kogo mogę zwrócić się o jakieś informacje w sprawie pracy. Mażę o pracy w LHS jest to stabilna i pewna firma, pracodawca największy w regionie. Proszę o podpowiedź. Ewentualnie proszę rozważyć zamianę mojego miejsca pracy z każdym z narzekających osób na tym forum. Czytam i nie wierze własnym oczom. Życzę Wesołych Świat

@Szukam pracy

Słaba ta prowokacja , pozdrawiam i też życzę wesołych świąt:-)

Szukam pracy
@Stary kolejarz

To są realia a nie prowokacja. Prowokacją było by gdybym napisał, że np: 1. obiecuje odwozić mojego przyszłego szefa do domu oczywiście jeśli będzie mieszkał „po drodze”, 2. nie zapisze się do żadnych związków zawodowych, 3.nie będę szukał w oku drzazgi mojego kolegi z pracy nie widząc w swoim oku wystającej belki, 4. szóste przykazanie nie jest mi obce, 5. Szanuje swojego pracodawcę bo tak jestem wychowany, On mnie karmi i moją rodzinę, 6. uważam, oczywiście, że wszyscy pracownicy LHS zasługują na szacunek nawet Maszynici????przykład odpowiedzialności: czy kupując bilet lotniczy zastanawialiście się czy oby pan pakujący wasza walizkę niema za ciężkiej pracy czy np. że pilot jest wypoczęty i bezpiecznie doleci do celu? Myślicie Państwo ze jesteście anonimowi nic bardziej mylnego. Dobra rada zajmijcie się własna praca a jeśli nie pasuje to przecież to nie wiezienie! w LHS za karę was nikt nie trzyma można złożyć podanie wtedy może zwolni się miejsce dla mnie. PS. może być nawet np: na Odprawie w Hrubieszowie mogę dojeżdżać. Stary Kolejarzu jeśli to nazwa to nie prowokacja ????być może pamiętasz starą kolej teraz są inne czasy swoją drogą na miejscu Pana Prezesa nie zatrudnił bym nikogo ko niema przepracowanych min. 10 lat w prywatnej firmie lub 3 lat za granicą gdzie wydajność pracy każdego człowieka wzrasta o 300%. Święta do dobry czas na przemyślenia. Pozdrawiam Wszystkich????????????????

Xao
@Szukam pracy

Lhs abyś się przyjął na progu musisz się zapisać do związku zabawy i rozpusty utrzymywania (usunięte przez administratora)

Kolejarz...
@Xao

Jest taki jeden Pan nazywany"kadrowym" oczywiście nie na tym stanowisku dowie się Pan personalnie o kogo chodzi który to taki mocarz i będzie praca jak się Pan postara i kurier do lamusa

Szukam Pracy
@Kolejarz...

Dziękuję spróbuje jednak tradycyjną ścieżką. Nie szukam znajomosci ani kolegów ze związków zawodowych. Może będzie jakieś ogłoszenie na waszej stronie. Dobra wiadomość, dzisiaj szef zapłacił mi za Październik i za 100 godzin Listopada. Wesołych Świąt!

@Szukam pracy

Prowokacja. Prowokacja. Prowokacja. Ty nie musisz.się przyjmować na LHS ty już tutaj.pracujesz i bronisz tego co sam lub sama stworzyłeś. Dekalok jest dla wszystkich ale nie wszyscy go rozumieją i postępują zgodnie z jego przykazaniami. Ty widocznie tego nie pojoles. Pan Jezus nie wywyzszal.swoich uczni ale.dbał jak dobry pasterz jednakowo o swoje stadko. Można bronić swojego pod.warunkiem że ma się argumenty a my puki co widzimy że.jest obrona swojego ukladu jak za komuny. Nie wiemy z jakiej stacji jesteś ale w swoim wpisie jasno się określiłes po czyjej stronie stoisz. Bardzo jest to niskie. Patrzymy na to z boku i coraz bardziej wierzymy tym pracownikom co o tym glosno coraz glosniej mówią. Nie boimy sie prawdy nawet jezeli jest ona widoczna. Pozdrawiamy.

Szukam Pracy
@KOA.LICJA

Patrząc z zewnątrz widzę, że Państwo ze sobą nie rozmawiacie. W przypadku pojawienia się nowej osoby na forum doszukujecie prowokacji. Pytam o prace to podajecie jakiegoś gościa, który jest poukładany a przecież jesteście temu przeciwni? Życzę Pani więcej kontaktów z Pani koleżankami i kolegami z pracy. Związki zawodowe dzielą pracowników a nie łącza. Niestety nie ma Pani racji nie pracuje na LHS narazie koleją interesuje się jedynie z zamiłowania.

KOA LICJA

Chcialabym porozmawiac wiecej na temat hrubieszowa bo tam rzeczywiście dzieje się coś dziwnego i niepokojacego.. Proszę o opinię i dyskusję na temat pracy w Hrubieszowie. Nie bójmy.się rozmawiać może coś dobrego z tego wyniknie. Pozdrawiam .KOA LICJA

Edek
@KOA LICJA

Coś im w ostatnim czasie nie idzie afery z hrubieszowa słychać na drugim końcu lini

@Edek

Dobrze że chcemy rozmawiać bo wiemy i widzimy jakie są układy i jak jest traktowana pozostała część pracowników. Siedząc cicho to się nic nie zmieni a tak chociaż wypunktujemy te zjawiska które można i trzeba nazwać patologią. Rozmawiajmy. !!!

@Edek

Napiszcie czy to prawda że w stacji o ktorej piszemy wystarczy wozić szefostwo żeby zostać specjalistą a przecież sa ludzie po studiach z większą wiedzą i praktyką

Zybi.

No i Olimpijczyk dostał zadyszki. Uderz w stół a nożyce się otworzą. Czy naprawdę olimpijczyk bez przeszkód mknie do mety. A może jest.to bieg na przełaj???

Edek
@KOA LICJA

W hrubieszowie to jak nazwiska na różnych stanowiskach się nie powtarzają to aż dziw. Tam całe rodziny pracują i między sobo awanse ustalają

Zybi.
@Edek

Jak w piosence starszych panów,, Rodzina ach Rodzina,, tylko dlaczego inni mają cierpieć.

Kolejarz$
@KOA.LICJA

Tam nie tylko wystarczy wozić w inny sposób łatwiejszy sobie radzą Panowie hehehe

Inżynier
@Edek

Porządek jest mniejwiecej taki przyjmuje się do pracy np. Panią. Potem tej pani siostrę jedną potem drugą potem męża, męża siostry, dzieci.itp itd. To jest tylko przyklad ale jakże prawdopodobny. Czyż nie?????.

Kolejarz

Związek "Solidarność" w LHSIE nic wspólnego z Solidarności nie ma . SĄ to wyzyskiwacze ludzi którzy składają się na wyzysk i rozpuste tych co niby to coś "trzymają" koledzy i koleżanki ogarnijcie się i zobaczcie co Ci co Was do tego chorego związku niemal że zmuszają gdzie za Wasze pieniądze się bawią a niby na zwolnieniach przybywają. ..... może ZUS powinien się zainteresować.....

@Kolejarz

Bardzo trafna uwaga , ale wątpię żeby coś się zmieniło , ta firma gnije od środka dzięki właśnie tzw ,,Solidarności " choć nie tylko , inne zwiazki też przypadają do tego rękę, liczy się głównie prywatny interes , a nie dobro szerokopojetego ogółu zalogi , tak źle w relacjach między ludźmi i współpracy pomiędzy poszczególnymi stanowiskami chyba jeszcze w historii nie było ????

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie PKP LHS? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Ustawiacz Azoty

Chłopaki ile u was zarobi ustawiacz albo rewident?

@Ustawiacz Azoty

To zależy od bardzo wielu czynników, nie ma jakiejś określonej stawki , wysługa lat ,święta, nadgodziny , ale powiedzmy że w okolicach średniej krajowej

Stary kolejarz

Nie kolego, nie mam pleców, i brzydze się tym, niestety ta patologia toczy się na LHS, kolega pyta więc odpowiadam , pozdrawiam

To co się dzieje w Bortatyczach to jest szok!! D yspozytorz "dyrektorzy"od siedmiu boleści zarządzają ten w grafiki ma Wolę to pojdzie na manewry albo na szopkę bo mi grzybów nie przynosl i na okienku nie wisi emeryt potrzebujący....

Kolejarz

Tak koledzy wszyscy o tym wiemy jak to działa i milczymy godząc się na istniejące rządy pupili spośród nas

nie ma poprostu dyscypliny pracy

Robotnik

Przewodniczący związkow Hańba. Podwyżki pomniejszone o pochodne z tytułu pracy w święta i w niedziele są bardzo krzywdzące dla pracowników. Gdy wy jecie śniadanie wielkanocne ja pracuje w torach. Jak mogliście tak skrzywdzić ludzi pracujących na was. W biurze naród wybrany dostanie pełne podwyżki a my pracownicy liniowi? Życzę wam dobrego samopoczucia potrzac na swoje twarze w lustrze i spoglądając zwykłym pracownikom w oczy. Zenada

Lolo
@Robotnik

Miejmy nadzieję że przewodniczący czyta to, popieram ciebie w 100% to nie są niezależne związki zawodowe....

Gag
@Lolo

Dziwne komentarze ale czy w firmie mamy tylko jedne związki a gdzie była reszta ?

Łukasz
@Gag

Niewiele ostatnio na forum jest informacji o aktualnych warunkach zatrudnienia. Mógłbyś napisać, czy w firmie można się kształcić i rozwijać oraz brać udział w szkoleniach branżowych?

Xxx
@Łukasz

Można . Potem wiecej obowiązków, większa odpowiedzialność a kasy tyle samo lub symbolicznie wiecej.

Xxx
@Gag

Inne związki zastraszone tak samo jak zastępca jedynego słusznego związku.....

Inżynier

Może ktoś wie czy jest to prawda że pan prezes chce wypowiedzieć uklad zbiorowy w naszej.firmie bo chodzą takie słuchy

Lolo

Dlaczego "pracodawca przyjazny pracownikowi" nie daje podwyżek?

zdziwiony

dlaczego ludzie bez uprawnień handlowych są delegowani do otwarci wagonów w celu pobrania prób? oczywiście mówię tu o rewidentach z hrubieszowa

AL
@zdziwiony

Zdziwiony rewident, Obsługa techniczna części stałego wyposażenia wagonów, cel jak piszesz może być "handlowy".

Spokojny
@zdziwiony

Nikt bez uprawnien nie jest delegowany do otwarcia w celu pobrania prob. Co najwyzej do otwarcia w celu udostepnienia przeski sluzbom ktore dokonuja probobrania. Kierownictwo przeprowadza rekonesans i wybiera naj mniej obciazone grupy w celu uplynnienia pracy . Pozdrawiam

Łukasz
@Spokojny

Sporo wiesz o zasadach działania w firmie. Jako doświadczony pracownik napisz, czy nowo przyjęte osoby dostają stabilne umowy o pracę i mogą uczestniczyć w szkoleniach, dzięki którym można się rozwinąć?

Maszynista Cargo

Witam. Jestem maszynistą w PKP Cargo i myślę nad zmianą pracodawcy czy mógłbym uzyskać informację na temat wynagrodzenia oraz warunków pracy? Proszę o rzetelne informację A nie opinię.

xzn
@Maszynista Cargo

Zadzwoń do działu pracowniczego i sie wszystkiego dowiesz.

Iza

@gag, swoje obowiązki wykonujesz na zewnątrz? Możesz coś więcej o nich powiedzieć. Czy do podstawowego wynagrodzenia PKP LHS oferuje Ci możliwość zdobycia jakiegoś rodzaju premii? Jeżeli tak, to jakie warunki musisz spełnić?

No name
@Iza

Premia? Dla wybranych co du..... Polizać potrafią. Kadra kierownicza wszystko garnie do siebie jakby sami to wypracowali a ludziom w ruchu bony sie nawet zabiera....

Naczelnik
@No name

Jeżeli były jakiś nieprawidłowości proszę je zgłosić.

Opinia.......
@No name

Z większością opinii się zgadzam, pan prezes złożył nam życzenia świąteczne i myśli że nas nimi nakarmił i że wykupimy za nie leki czy też zapłacimy czynsz. Panie prezesie czas bajdurzenia się skończyły, wszędzie muwia o wzrastających zarobkach , tylko pan ma węża w kieszeni mimo że lhs ma z czego dać podwyżki. Niech pan się wyczuje w pracownika który zarabia 3 tyś, niech pan przeżyje i się wyleczy za te nędzne pobory. Życzymy zdrowia i przejrzenia na oczy. Pozdrawiamy ,pracownicy Lhs.????

No name
@Opinia.......

3 tysiące po około 10 latach pracy ...związki zawodowe nie istnieją Więc nikt sie za szarym zwykłym pracownikiem nie wstawi

nvh

3k to zarabiają tam ludzie po 30 latach pracy - ciesz się

Jkowal

Tak tak na lhsie znajomy pracuje maszyniata to jakas masakra w planie ma Wole idzie na manewry w planie ma Hrubieszow idzie na szopkę a Go co w grafiku mieli szopkę albo manewry dajmujabich stanowiska!! Tak w LHSIE tylko jest możliwe. Marzę aby zostać prawem w tej firmie Wszyscy chodziliby jak w zegarku!!! A nie wg. Widzimisię! !!

RobsoN

Witam, mam pytanie: zaczynacie w Sławkowie i w 12 godzin dojeżdżacie do Zamościa, hotel i na drugi dzień powrót. Tak to wygląda ?

Trojnar
@RobsoN

Nie. Maszyniści mają odcinki obsługi trakcyjnej np. maszynista z Zamościa obsługuje odcinek Zamość Bortatycze - Wola Baranowska - Zamość Bortatycze lub Zamość Bortatycze - Hrubieszów - Zamość Bortatycze. Maszyniści z gniazda Sędziszów obsługują odcinki Sędziszów - Wola Baranowska (tutaj zamieniają się z drużyną trakcyjną z Zamościa pociągami) - Sędziszów lub Sędziszów - Sławków - Sędziszów. Zdarza się że maszynista z Zamościa prowadzi pociąg do Sędziszowa wtedy 12h odpoczynku i wraca do Zamościa Bortatycz jednak zdarza się to bardzo rzadko i dotyczy to niewielkiej liczby maszynistów mających znajomość szlaku Wola Baranowska - Sędziszów.

Tor

Kto mi powie dlaczego do tej pory nie odnotowaliśmy żadnych podwyżek. Inne spółki już dostały. A my mimo pięknych przewozów (takimi chwali sie prezes) do tej pory nic. Ponoć propozycja jest 150 -200 złotych.a czyja to propozycja? Nieudolnych związków zawodowych?

@Tor

Tak, to propozycja Związków. Mówi się, że LHS to taka firma, co ma kasę... a inne spółeczki biedniejsze z grupy PKP już dostały podwyżki.. a my dalej czekamy.. ponoć o ile dobrze pamiętam spotkanie ws.podwyżek jest przesunięte na Wrzesień... :/ odkładają maksymalnie jak się tylko da... a przesuwają chyba od Marca :/

@Kolejarz

To po co takie związki które żadnej roboty dla pracowników nie robią? Wstyd nie związki skoro same tak podłe podwyżki proponują...

@Tor

Jak jesteś tak dobrze poinformowany to napisz jeszcze od kiedy i po ile , i nie siej zamieszania. Czy nie zauważyliście ,, wylewni" że komuś bardzo zależy na Waszych opiniach. Popisujcie się dalej a konkurencja zadba o to ,, żeby było tak jak było"

@anonymous

"Było tak jak było" czyli?

Zbig
@Tor

Nie ważne koledzy przecież każdy z nas w HR może się pocieszyć

Tytus
@Tor

Związki zwłaszcza "S" poprzyjmowali do pracy "swoich" i siedzą cicho. Reszta związków nie istnieje!

Aaaaaaaa
@Tytus

Istnieją do zabawy i rozwiazlosci w HR jest przewodniczaca zespolu

@Aaaaaaaa

Żałosne...

CYRK !!!!

Torrrrr
@anonymous

W HR organizuje takie dodatki że premii facetom nie trzeba

Torii HTor
@Tor

BARDZO Żałosne jak pewne osoby na naszej linii się zachowują mając męża w domu chyba premia za to.......

GAG
@Torii HTor

a ty może za prześcieradło robil

GAG
@Torii HTor

Jeśli nic nie widziałeś więc nie opowiadaj bzdur a moze ty masz w domu coś nie tak łatwo jest komuś zepsuć opinie popatrz na siebie czy jesteś fer bo chyba nie

Zbik
@Tor

I co robaczki aż Wam brzuchy popouchna z tego dobrobytu po tak zacnych podwyżkach...

Iza

Na stronie internetowej PKP LHS znajdują się informacje o naborach na Stanowisko ds. telekomunikacji oraz na Maszynistę. Szczegółowe informacje znajdziecie pod adresem: https://lhs.com.pl/pl/kariera/oferty-pracy Czy ktoś z Was zamierza złożyć swoje dokumenty aplikacyjne? Proszę aktualnych pracowników firmy o podpowiedź dla aplikantów, jak najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej.

xxx
@Iza

Dzwoniąc do LHS można usłyszeć ze nie ma przyjęć.... i tak było chwilę po ukazaniu się ogłoszenia.

TOR tor

Jest dodatkowa "praca" w hr D poszukuje opiekuna.......

Arci

Czy wiecie ile w Lhs zarabia rewiden taboru?

ccc
@Arci

2500 podstawy

erka

Nie polecam pracy, gdyż całodobowa w weekendy święta itp. bałagan w Spółce, szefostwo bierze kasę a odpowiedzialność na pracownikach. Ogólnie umowy około 2400 brutto fakt kodeksowe dodatki za niedziele, noc plus premia 15 %. Największą bolączką brak rozwoju pracownika brak awansu bo po rodzinie musisz być. Zatem ponownie nie polecam bo za 10 lat nic na tynku nie będziesz znaczył a po torach w wieku 50 lat latać to życzę powodzenia.

Bezimienny
@erka

Jest "fajnie".... w hr 50+ rozwojowy czas w zawodzie...... masakra

Iza

@Dyżurny @Kolejarka @Jk @No name @No cóż... @anonymous cieszę się, że zaglądacie na nasze forum i jesteście aktywnymi użytkownikami, ale mam do Was prośbę, abyście nie przenosili tu konfliktów i wzajemnych animozji. Zamiast tego, napiszcie proszę jakim pracodawcą według Was jest PKP LHS. Czy jesteście zadowoleni z pracy tam i czy polecacie innym osobom podjęcie zatrudnienia w tym miejscu? Wszystkie komentarze od zorientowanych w sytuacji osób, będą bardzo pomocne i cenne.

Zostaw merytoryczną opinię o PKP LHS - Zamość

• Jak się pracuje w PKP LHS?

Zobacz opinie na temat firmy PKP LHS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PKP LHS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 57, z czego 7 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PKP LHS
2.6/5 Na podstawie 71 ocen.
  • Szczebrzeska 11
    22-400 Zamość