Opinie o Lokotrain S.R.O. Oddział w Polsce w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Lokotrain S.R.O. Oddział w Polsce. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Lokotrain S.R.O. Oddział w Polsce o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy kolejowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lokotrain S.R.O. Oddział w Polsce w Katowice

Lokotrain S.R.O. Oddział w Polsce poszukuje kandydatów na stanowisko Specjalista ds. Kadr i Płac. Czy ktoś wie, jaki dokładnie jest zakres obowiązków?

Julita Nowy wpis

Mnie ten dyspozytor - planista w transporcie kolejowym bardzo odpowiada pod kątem obowiązków, ale raz, że chyba od dawna nie było takich naborów, a dwa, że nie jak były to L. nie podawał, jakie stawki proponuje. Ktoś wie? I też szkolenie wstępne mnie ciekawi, jak długo trwa, na czym polega.

Zniesmaczony Nowy wpis

Typowy wyzysk człowieka przez człowieka, jeśli lubisz pracować ponad norme, i być traktowany jak śmieć to zapraszam do tej firmy, a i na dodatek musisz mieć piekielną cierpliwość na chumory Pani Dyrektor RR. i jej krzyki na każdego, poniżanie i pokazywanie kto tu ma władze, nawet Dyrektor JM. nie ma tam nic do powiedzenia i robi to co Pani złośnica mu powie, no nic dziwnego jak po pracy są przykładną parą chodzącą za rączkę, tylko po co to ukrywanie jak i tak wszyscy wiedzą że są parą. Atmosfera między pracownikami jest dobra, razem mogli by zdziałać sporo ale nikt nie chce się postawić bo każdy martwi się o swoje zatrudnienie.

gumiś Nowy wpis

Ogólnie nie polecam, chciałem się zatrudnić na stanowisku maszynisty, przyszedlem z papierami a Makaron zaczął pytać MNIE maszynistę o wyjazd na tor niewłaściwy. Jak dla mnie to on miał niewłaściwy ale ubiór, bo gdzie to dyrektor na rozmowę przychodzi w dresie.

@gumiś

No wiesz, może w firmie nie ma dress codu i każdy chodzi na luzaka. A na pytanie nie umiałeś odpowiedzieć? Cała rozmowa była w stylu przepytywania z wiedzy? Taki trochę egzamin?

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Lokotrain S.R.O. Oddział w Polsce? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. kadr i płac.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Renata

Dawno nie było tu żadnych komentarzy, a ja natrafiłam na ofertę pracy dla mojego męża - stanowisko Rewidenta. Wszystko ładnie, ale czy oferują w tej firmie od razu umowę o pracę? Albo chociaż po okresie próbnym? Bo nie ma tego napisanego. Ktoś wie? Może był na rekrutacji i się czegoś dowiedział :)

R.
@Renata

Tak jest możliwość umowy o pracę.

Były
@Renata

Ale kasa na umowę o prace oni chyba zatrzymali się 3 lata wstecz xD i oferują tyle co prawie kasjerka w lidl

Czy Lokotrain S.R.O. Oddział w Polsce organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

micki

tak, organizuje

Twaroog

Cześć, jak się pracuje w firmie po przejęciu przez EP cargo? Pytam ogólnie i o charakter pracy na dyspozyturze

MASAKRA

Dlaczego niema diety za wyjazdy do Warszawy lub maszynistow ?Dlaczego jesteście klamczuchami? Dlaczego gruba Anka ma taki pyskaty dziob i drze tego ryja na pracowników?dlaczego myśli ze jest szefem ?A jest pustakiem.Obiecanka i cacanka hmm? Szkoda słów NIE POLECAM TEGO DNA.

Kielek
@MASAKRA

Moze popatrz sie pierwsze na siebie a nie obrazaj w kolo. Ja bym nie byl Taki do przodu ale Wiadomo anonimowo to kazdy jest madry i moze obrazac druga osoba ale Coz jak sie nie grzeszy rozumem to tak pozniej wyglada. Pozdrawiam

Kiel
@Kielek

Kielek a co niby nie prawda to jest?prawdy sie boicie?gdyby tak nie bylo to nikt by nie pisal a z palca sobie nikt nie wyssal tego ,wszyscy pracownicy wiedza jak jest a widac ze jestes dupowlaz i pisac nie potrawisz

Krasnoludek.

(usunięte przez administratora),złośliwce (usunięte przez administratora) szacunku do pracownika byle zgnoic upokorzyc,!!!! (usunięte przez administratora) wykazy czasu pracy maszynistow przerabiaja jezdza wiecej jak 12 h ,chamy !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Obiecanki cacanki

Tomasz

Czy w Lokotrain szkolą na rozszerzenie świadectwa z B1 na B2 i jak to mniej wiecej wygląda ?

Kolo
@Tomasz

Tak

Kolo

Firma jak firma. Zawsze sa zloty i upadki. Nie jest tak zle duzo osob przesadza. Narzekac potrafi kazdy sle Pracowac juz nie.

Najlepsze są szczere, bezpośrednie pytania bez owijania w bawełnę. Każdy może zapytać o wszystko bez ogródek i wszystkiego się dowie. Rozmowy na gruncie z ludźmi i słuchanie plotek do niczego nie prowadzi, tak można zepsuć opinię nie tylko Spółce ale też każdemu człowiekowi. A z tego co słyszę więcej jest kłamstw i niedomówień co jest krzywdzące dla tych co uczciwie pracują na cały zespół.

@Pracodawca

Ale chłopie tu jest cała prawda jesteś kłamczuchem do potęgi u pracowników masz ksywe: Obiecanka A Rogowska :Cacanka ...

Czy jest możliwość pracy w Lokotrain S.R.O. Oddział w Polsce na część etatu?

Uświadomiony

Jest tak możliwość

Stefan
@Uświadomiony

Widzę że wiesz co się dzieje w firmie, powiesz mi w takim razie ile wynosi tu podstawa i czy oprócz tego można też liczyć na jakieś premie? Zależy mi na tej informacji, mam nadzieję że niedługo się odezwiesz.

Pracowałem tam i nie polecam nawet wrogowi.Najdziwniejsze jest to że 3/4 załogi w ciągu roku sama się zwolniła a właściciel Czech udaje że jest ok,ryba psuje się od głowy.Dużo obietnic ze strony dyrekcji i na tym się kończy.Nie chodzi mi o oczernianie tylko o rzetelną informację.Słuchanie ludzi na gruncie to najlepsze info a pracodawca powie wszystko żeby pozyskać pracownika,szkoda że od razu nie gra w otwarte karty ale gdyby zagrał nikt by nie przyszedł.

Pozytywny

Ale powiedz mi jak wygląda tam praca rewidenta czy pracuje się w miarę koło domu czy trzeba jeździć po całej Polsce?

Pytajacy

anonim jak możesz to napisz mi czy mają lojalki i jeżeli tak to jakie i na ile

Dzieje się tak, dlatego że firmą zarządza kochanka dyrektora. Nic dodać, nic ująć.

Uświadomiony
@Pozytywny

Rewdenci na etacie bez względu na miejsce zamieszkania jeżdżą na stały posterunek w Warszawie i mieszkają na wynajętym mieszkaniu. Zapomnij od razu o czyś takim jak delegacja. W umowie na 100% będzie ujęte, że praca na terytorium RP. Inaczej sprawy mają się tych na zleceniu. Robotę dostają w swoim obszarze zamieszkania, sporadycznie gdzieś dalej. Zarobki na zleceniu to średnia półka.

1.2.3

Firma porażka. Dyrektor sam musi jeździć za maszyniste bo nie ma kto pracować. A pozostała część ludzi to koledzy z CTL których żadne przepisy nie obowiązują jeźdźą jak chcą, gdzie chcą bez szlaków i autoryzacji na lokomotywach. Prowadzą pociągi od początku do końca średnio po 20 godzin bez podmian. Może ktoś się tym w końcu zainteresuje co tu się wyrabia.

Pozytywny

Witam, chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca rewidenta w LokoTrain i na jakie zarobki mogę liczyć?

Normalny

Osoba która opowiedziała mi o tej praktyce mówiła że chodzi o oszczędzanie na hotelach i taksówkach (jadą we dwójkę i tylko się przesiadają),ale nie wszyscy godzą się na to i ci mają przerąbane.

Zizi

@Normalny ale jak to spanie w lokomotywach???

Normalny

Byłem bliski tego aby tam aplikować ale jak ludzie mi powiedzieli o zasadach tam panujących (między innymi spanie na lokomotywach zamiast w hotelach) zrezygnowałem, ale podobno obiecują cuda.

Nieznajomy.

Witam. Zostałem zaproszony na rozmowę przez pana dyrektora. Czego mogę się spodziewać? Jakie są tam stawki ,dodatki itp. Czy dowożą do pracy i z pracy do domu. Jak wygląda tam praca,ile dni poza domem itp. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Lokotrain S.R.O. Oddział w Polsce - Katowice

• Jak się pracuje w Lokotrain S.R.O. Oddział w Polsce?

Zobacz opinie na temat firmy Lokotrain S.R.O. Oddział w Polsce tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lokotrain S.R.O. Oddział w Polsce?

Lokotrain S.R.O. Oddział w Polsce
1.6/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Gawronów 22
    43-502 Katowice