Adres: Wolności 337, 41-800 Zabrze

NIP: 6320000051 KRS: 0000057814

2 2 19 5 1

Opinie o DB Cargo Polska S.A.

Filtruj opinie po kryteriach:

MiroAlko

Ktoś napisał niżej pewnie samą prawdę. Gość robi co chce. Firma miała zrobić porządek z tym alkoholikiem, miały być ankiety i rozmowy z pracownikami. Nikt nic nie zrobił a problemy jak były są nadal. Wystarczy żeby audyt wszedł i sprawdził komu kiedy ile zabierano i komu kiedy co dodawano i z jakiej racji. Dopóki DB nie posprząta u siebie to nikt nie będzie pozytywnie pisał na temat tej firmy. Wystarczy wódeczki zanieść, albo wypić z kim trzeba i wszystko załatwione- To są obecne standardy w oddziale wschód. Wszyscy są zastraszeni i boją się wszystkiego bo nie wiadomo kiedy głupi żartuje. Kiedyś ktoś nie wytrzyma i napisze do centrali Niemieckiej. Teraz ludzie mają po dwa fakultety, języki znają , nie to co ciemnota u władzy. Obecne standardy w korporacjach wymagają jakiś większych kwalifikacji na bycie kierownikiem niż sam alkoholizm. Więc czekam aż firma coś zrobi, ew. ktoś pokaże jajka i zgłosi do Niemiec gdzie trzeba i opisze co tu się wyrabia, a wyrabia się dużo.

Tak5Nie
Kosa
Nazwa działu: Produkcja
@MiroAlko

Zgadzam się z tym co piszesz . Samo dno nic pozytywnego .Szkoda że ludzie uczciwi nie umieją się zjednoczyć i dotrzeć do centrali anonimowo .Ktoś jest z jajami to niech działa . Sam wiem z doświadczenia iż potrafią człowieka ugnoić mimo iż już tam nie pracuje. Ohyda co wypowiadają pod wpływem tego aby ukryć aferę i zniszczyć do zera .To jest władza ? ludzie! Niech młodzi i inni uciekają jak najdalej od tego Rybnika i innych toksycznych ludzi na tym dziale i innych. Do popisu więcej miała kobieta która pracowała w Mieszko cukierkowni. Zgnoiła faceta na stanowiskach poprzez władzę bo miała haki na nich . Katolicy! ? Gdzie ?. Tylko DNO!!! Poczciwi ludzie tylko tam cierpią i się boją o życie aby ich też tak nie ugnoili. Niech każdy młody się zastanowi aby po kilku latach po uczciwej roboty w tej firmie nie został uwalony i ugnojony jak Ja . OSTRZEGAM omijać te firmę !!! aby nie zmarnować życia sobie i rodzinie w tej firmie!!! . Ciekawe co to za administrator który usuwa wpisy z Gowork . Przykłada rękę do upodlania ludzi! gratulacje !

Tak3Nie
kowal
@MiroAlko

Masz rację,ale sprawa została umorzona bo gość robi robotę taką,jakiej oczekuje firma,korporacja.Są zyski i to nie małe a to że spożywa, to się nie liczy,liczą się zyski firmy i to że trzyma wszystkich za mordę.Jaki audyt,o czym Ty piszesz,Zabrze doskonale go zna,spotykają się co jakiś czas Pod Dębami integracyjnie. Jaki to problem zainteresować tematem Centralę.

Tak1Nie
ucho od śledzia
@kowal

Nie chodzi tylko przecież o same chlanie. Każdy wie o przekrętach wszystkich. Ja liczę że ktoś tu wszystko wypunktuje i to w dwóch językach.

Mariusz
@ucho od śledzia

Czytałem Wasze ostatnie wypowiedzi, jednak nie wiem, czy je dobrze zrozumiałem. Rzeczywiście jest tak, że ktoś w firmie DB Cargo Polska spożywa alkohol? Mam nadzieję, że błędnie zinterpretowałem Wasze wpisy, dlatego, proszę o wyjaśnienie.

Solejuk
@Mariusz

Oczywiście że tak i to w dodatku nie ma dnia żeby nie był pod wpływem albo na kacu, w dodatku jest bardzo złym człowiekiem. Można niżej poczytać bo ludzie samą prawdę piszą.

Tak1Nie

Czy pracownicy firmy DB Cargo Polska S.A. w mieście Zabrze mogą liczyć na dodatkowe benefity i premie? Dodaj opinię o tym pracodawcy i daj znać jak naprawdę wygląda zatrudnienie u niego.

Mlody
@Administrator

Oczywiście że jest możliwość uzyskania premi , a wszystko jest w zależności od kierownictwa.

Morwa
@Administrator

Ile wódy zaniesiesz tyle premii dostaniesz. Może się przerzucą na dragi to nie będzie tyle dźwigania

ciufcia

W biurach często ludzie odchodzą, czyżby było tak dobrze? Rekrutacje takie że lepiej cv wysłać gdzie indziej bo tylko czas stracicie. Dodać do tego niekompetentnych kierowników i mamy odpowiedź czy pracować w tej spółce.

Tak5Nie
Kosa
Nazwa działu: Produkcja
@ciufcia

Nie warto składać CV . Jak jesteś kumaty i wiesz o co chodzi to lepiej złoż CV gdzieś Indziej . Wiem ze Faceta po bardzo długim stażu Upierniczyli tak że nie może znależć pracy bo był mobbingowany był na długim chorobowym .Podał ich do Sądu za mobbing . Ale Jest Gościu bo odpuścił rozprawę Im a Oni Nie ! Sam rozumiesz - Uciekaj Jak najdalej Od tej firmy. !!! .

mesjasz

Słyszałem że jest fajna praca w oddziale Braniewo. Kierownik zatrudnia , nie trzeba mieć nie wiadomo jakich kwalifikacji. Co jakiś czas organizuje darmowe imprezy z grillem i alko.. Niby na koszt firmy bo się żadnej składki nie robi. Znajomy mówił że nic nie robi a kasa jest.

Mariusz
@mesjasz

A wiesz może, czy również osoby bez udokumentowanego doświadczenia zawodowego mogą z powodzeniem ubiegać się o zatrudnienie w firmie DB Cargo Polska? Napisałeś, że nie trzeba mieć szczególnych kwalifikacji, dlatego chciałem sprecyzować, czy również doświadczenie zawodowe nie jest wymagane. Mógłbyś odpowiedzieć?

Ciekawski

Tak z ciekawości. Ile działów rozliczeń jest w Zabrzu? Czy specjalisci ds rozliczeń pracują tylko w dziale analiz i rozliczeń ? Czy pracują w innych działach? Jak wygląda struktura w firmie?

Atos

Do Annona. Młody sfrustrowany, zakompleksiony gówniarzu, tak naprawdę to jeszcze Ci tusz dobrze nie wysechł z pieczątki na Twoich uprawnieniach, a o kolei to masz pojęcie takie co wspomnienia z dzieciństwa i zabawy kolejką piko, chłopcze jesteś śmieszny, tu nie spółka twojej mamusi, że wszystko załatwi za syneczka, tutaj loda nie zrobi w biurze by Ci pomóc, czy też nie da (usunięte przez administratora) za stanowisko dla synowej he he .. jesteś żałosny, śmieszny, chłopczyk z kibli oderwany od rzeczywistości, wracaj skąd przybyłeś, co do kierownictwa w OEM jest wzorowe, prawdziwe, kolejowe, sprawiedliwe ale Ty nie masz o tym zielonego pojęcia, a Pani od czasu pracy zawsze służy pomocą miła i kompetentna. Żal mi Ciebie. Będziesz wytykany palcami jako nieudacznik, sfrustrowany bachor kolejowej biurwy dymanej przez przełożonych... Twoje pomówienia są żałosne !!!

Tak16Nie10
Annon

Kierownictwo oddziału wschód nie ma szacunku do pracowników. Panuje straszne (usunięte przez administratora) pracownikom się ubliża, okrada się ich z nadgodzin, dyżurów, kilometrów i innych dodatków które im się należą. Jeżeli człowiek wyrazi sprzeciw zachęca się go do zmiany pracy skoro coś się nie podoba. Ludzie odchodzą, a naprawdę brakuje rąk do pracy. Pani od "czasu pracy" w komitywie z tym alkoholikiem M. i zastępca jego A. też kręci co się da, żeby tylko na chociaż 1zł człowieka wydymać. Jest strasznie nie miła, wulgarna chamska i podła. Nie umie normalnie do człowieka się zwrócić. Do Maszynistów, często starszych od siebie odzywa się jak do gówniarzy albo jeszcze gorzej. Traktuje ludzi jak śmieci. To jest nie do pomyślenia. Pracownicy mają problem ze zdobyciem swoich uprawnień, kierownik trzyma ludzi ile tylko może na pensji szkoleniowej nie potrafi zorganizować egzaminów oraz rozszerzeń świadectwa. Nie honoruje kwalifikacji które posiadają jego podwładni. Jest nawet w stanie podrzeć coś jak mu się dostarczy, żeby tylko nie musiał dać podwyżki jak by ze swoich płacił. Robi oszczędności przez zabieranie pracownikom dodatków, które im się należą potem może się wykazać przed Dyrektorem. Nie można nic z nimi załatwić, możesz dzwonić i dzwonić i mają Cię gdzieś. Kierownik chodzi ciągle pod wpływem, albo na kacu, nie radzi sobie z emocjami i nie ogarnia sam siebie, a co dopiero swoich obowiązków. Zastępca kierownika nie pije, ale ma dużo swoich spraw i nie starcza mu czasu żeby ogarniać obowiązki służbowe. Serdecznie nie polecam pracy w oddziale wschód. W innych panuje zdrowsza atmosfera. Jeszcze nigdy nie spotkałem się z czymś takim. Także firma bardzo fajna, sprzęt super i wszystko, ale kierownictwo do wymiany!.

Tak14Nie12
Kolejarz
@Annon

Nie pasuje won do byłego rudego kierowniczka!!!! A mózg to masz chyba w (usunięte przez administratora) pokazuje to twoj wpis komentarz!! Chcesz wyżej (usunięte przez administratora) niż (usunięte przez administratora) masz!!!!! Pilnuj lepiej żonki(swoja droga zdrowa (usunięte przez administratora) z niej) zeby ktos jej P4 na wileńskiej nie zrobił :)

Tak5Nie1
Zorrro
@Annon

Źle odejdź a nie płaczesz jak małe dziecko????????

Tak8Nie
Edek

Niestety to co jest napisane to czysta prawda, nic dodać nic ująć. Gość myśli że jest królem a pracownicy są jego niewolnikami. Wszystkie spotkania z dyrektorem są w jego obecności, nikt nic nie może powiedzieć, za jakąkolwiek sugestię, uwagę się mści i uprzykrza życie. Tacy ludzie nie powinni mieć miejsca na stanowiskach kierowniczych, tym bardziej w porządnych międzynarodowych korporacjach. Ten człowiek nie umie normalnie rozmawiać z pracownikami tylko piłuje hebel.

Tak7Nie6

Zostaw opinię o DB Cargo Polska S.A. - Zabrze