Opinie o DB Cargo Polska S.A. w Zabrze

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy DB Cargo Polska S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w DB Cargo Polska S.A. o rekrutacji.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy kolejowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DB Cargo Polska S.A. w Zabrze

Świetny

Nie pamiętam kiedy ostatnio morale pracowników były tak niskie, okazuje się bowiem że nie każdy chce pracować za uścisk prezesa bądź poklepanie po plecach. Roboty tyle że człowiek nie wie w co ręce wsadzić, ludzi do pracy brak więc przerzucanie roboty z jednego na drugiego, a nóż się w końcu ktoś przestanie skarżyć.

@Świetny

Brawo hr'y @Pracodawca Od kwietnia 2021 roku zaczęło się dziać źle na oddziale NH11 i w końcu zawitaliście na oddział- ponad dwa lata wam to zajęło. Kierownik oddziału przez tyle czasu zamiatał wszystkie nieprawidłowości pod dywan. Przyjechali dyrektorzy, wysłuchali o tym co się dzieje i dalej nic. Dopiero jak kierownik poczuł zagrożenie ze strony G.K. i napuścił na niego ludzi to dopiero zaczęło się coś dziać. Niedługo kolejni ludzie z tego oddziału zaczną odchodzić.

Pracownik DB Gdansk

W związku z chamskim i bezczelnym wchodzeniu z buciorami w moje życie służbowe i prywatne ale też innych pracowników pracujących w DB GDAŃSK co też odczuli na sobie ten chamski wpis oświadczam:tacy ludzie jak kapusie buntownicy konfidenci, może nie wszyscy wiedzą w DB GDANSK o kogo chodzi to przybliżę ich inicjały.FM.ZM.KJ.RK.te osoby wogole nie powinny pracowac w zespole drużyn trakcyjnych w jakiejkolwiek firmie kolejowej. Nie dość że naruszyly kogoś godność osobistą to również naruszyly REGULAMIN PRACY DB CARGO POLSKA S.A z/s,w ZABRZU z dnia 14.06.2021 Rozdział 3 paragraf 15 punkt 2 który obowiązuje cały czas. Na miejscu dyrektora po zapoznaniu się z całym materiałem dowodowym wywalił bym ich na zbity pysk albo wyciągnął surowe kary dyscyplinarne za tak haniebne wpisy.To na koniec:co grunt już się pali pod nogami, statek tonie a szczury uciekają z DB GDANSK,co niektórzy byli już w październiku na spotkaniu w Gdańsku bo był przedstawiciel firmy ORION odnośnie zmiany miejsca pracy to panowie zapomnijcie o tej pracy. Zrobię wszystko aby powiadomić firmę Orion w co się pakują zatrudniając takich ludzi inicjały jak wyżej, aby nie mieli później problemu ze pracownicy obecni nie mieli pretensji kogo wy żeście zatrudnili.Chce nadmienić ze dobrze się znam z moim kolegom który obecnie pracuje w firmie Orion w Katowicach i prześlę mu lub przedzwonię listę wyżej wymienionych nazwisk aby przekazal dyrektorowi ze ci ludzi są tu niepozadani. PS.na koniec do przemyślenia:kto z mieczem wojuje ten sam od niego ginie.Ptak we własne gniazdo nie kala (nie sra)a wy to robiliscie

XYZ Wiślany
@Pracownik DB Gdansk

Osoby, które wymieniłeś sumiennie wykonują swoją prace. Osobiście bardzo dobrze mi się z nimi współpracuje dużą uwagę zwracają na bezpieczeństwo i jakość pracy

Kolega z liniowki

Grzesiu TY mój kolego ze Śląska co tam się dzieje wtym DB Gdansk bo czytam i niedowierzam co za paszkfile i pomówienia ktoś tam pisze na ciebie i kolegów z jakimi tam (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) tam pracujesz przydzielając im pracę na szychty skąd oni się wzięli i zjakiej firmy przyszli co nierobiliscie opinni przez telefon u poprzedniego pracodawcy teraz to norma i standard chfila moment przez telefon i wiem o gościu wszystko nic się nie ukryje a komu grunt pod nogami się pali albo pracodawcą chce jak najszybciej delikwenta się pozbyć to mu taka wystawi opinie że ani tam ani niema powrotu Ale Grzesiu głową do góry TY masz teraz asa w rękawie bo wreszcie oszołomy się ujawnili bo złożyli podania o zwolnienie znasz nazwiska kto i gdzie zamiaruja pocichu odejść to co mi rewident powiedział to 3 maszynistów i 3 ustawiaczy i w tych ustawiaczach jest dwóch cwaniaków z Braniewa to Marjusz kierownik (usunięte przez administratora) gnojom uratował bo dzisiaj w Braniewie by buteki zbierali i puszki na tym zadupiu ale ma podziękowanie od Bartka i Macika fuj i wstyd Grzesiu moja rada dla ciebie skopiuj wszystkie te paszkfile pomówienia z tabletu na telefon czy służbowy cz prywatny twój na ciebie i kolegów trzymaj to jest twój i kolegów pracujących z tobą materiał dowodowy w sprawie bo powiem cie ze niektóre już znikają a tu masz jasny dowud A uruchom procedury swoje to wszystko do kierownika Marjusza on do Dyrektora Artura bo chce Ci powiedzieć że Dyrektor w firmie Orjon był Kiedyś był Dyrektorem w naszej firmie DB był szefem dyspozytor co napewno się bardzo dobrze znają i oni niech przekażą te ohydne paszkfile Dyrektorowi Orjona czym oprócz praca te osoby się trudnili niech sobie poczyta co bzdury pisali na kierownictwo DB Gdansk dalej ci powiem mój szwagier pracuje w tej firmie Orjon dojeżdża zGliwic bo firma ta mieści się w Katowicach przekarze mu też listę nazwisk aby szybko skontaktował się się z Dyrektorem i przekazał mu nazwiska czy się trudnili oprócz pracy aby ludzie z Orjona nie mieli pretensji do swego szefa co za idiomów pan przyjol Grzesiu zobaczysz jak znimi pojedzie jak złoża cv oto lista oszołomów to trzej maszyniści F.M Z.M K.J i 3 ustawiaczy R.K Ł.B A.M TY teraz IM zaśpiewaj bo jak nie Orjon to kto powiedz CTL

@Jacek

Prosimy o zgłaszanie takich przypadków do działu HR.

korytarz

najwazniejsze ze mamy duzo kontraktow i najnowoczesniejsze lokomotywy. jak sie troche pojezdzi i zrobi nadgodziny to wyplata jest tez bardzo duza. a jak dadza 200 pln to bedzie i tak duzo bo inne firmy nie maja w ogole podwyzek i jezdza na duzo gorszych lokomotywach takze nie narzekac a wziac sie do pracy a napewno bedzie sie zadowolonym...

A
@korytarz

Na chwilę obecną bardziej atrakcyjny jeśli chodzi o kasę jest CTL.

Renata Nowy wpis

Witam. Mój partner jest ślusarzem i jak na razie przeglądam okoliczne oferty. w tym przypadku chce się upewnić co do wskazanych widełek płacowych. W ogłoszeniu jest wpisane, że maja one wynosić od 4 300 do 4 600 zł. podkreślono jednak, że wynagrodzenie ma być zależne od kwalifikacji. Czy przypadają przy tym jeszcze jakieś premie?

Czołgista Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 dni.

Był ktoś w DB Cargo na praktykach w ramach studiów? Lokalizacja? Jaki dział/sekcja? Jakie wrażenia? Na co uważać / zwrócić uwagę?

Siemnako, jak tu wygląda praca na okresie próbnym? O elektromonterze teraz myślę, będę aplikował na ofertę i piszą, że występuje. nie mam pojęcia tylko ile trwa i czy każdy go przechodzi. Dalby ktoś znać, bo nie wiem czy się stresować?

MESJASZ Nowy wpis

W zasadzie nie powinienem ale uchylę rąbka tajemnicy że w związku z bardzo śmiesznymi zmianami finansowymi dodatków dla maszynistów,decyzją Związków Zawodowych oraz Zarządu, w tym sezonie w ramach rekompensaty będzie wydawana woda mineralna lepszej,renomowanej marki Cisowianka w butelkach o pojemności 1 litra.Pozwoli to firmie na znaczne oszczędności na pensje dla nowych pracowników w siedzibie naszej korporacji.

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w DB Cargo Polska S.A. na stanowisko Specjalista Komisarz Odbiorczy? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)

Ja to nawet nie widzę by w ofercie dla elektromontera taboru szynowego pisali o premiach a tutaj do nich nawiązujecie. Czy jeśli teraz pójdę na rozmowę to będzie o nich wzmianka? Albo na podpisywanej umowie?

Ja to na takich finansach się nie znam, o których ktoś pisał, że firma jest jakieś 100 mln na minusie. Chciałem tylko sprawdzić jak tu się spawa, bo widzę ze ludzi do siebie szukają. Ale jakie morale przy tej finansowej informacji maja teraz sami pracownicy? To bardzo wpływa na zarobki czy jednak w ich zakresie nic się nie zmienia?

Bank

Co roku jest minus co roku jest zła sytuacja nigdy nie było dobrze żeby przypadkiem nie trzeba bylo jakiejs premii placic albo podwyzek dawac.

A co myślicie o praktykach / stażach? Na stronie piszą, że można pójść do biura, ale tez sprawdzić jak to jest być „na froncie” przy obsłudze pociągów. Ciekawi mnie wasze aktualne zdanie. Nie widzę po prostu by ostatnio ktokolwiek do tego nawiązywał

Względem czego ma racje? Względem tego, że nikt do praktyk jeszcze nie nawiązywał? W zasadzie czemu? są dość neutralnie prowadzone, szału nie ma czy o co chodzi? może skorzystam z oferty jeśli jakaś korzystna się trafi

Ciekawość

Nasi znajomi z DB w Niemczech strajkują, mają konkretne żądania, które pewnie zostaną spełnione. Tam związki walczą o pracowników i pracownicy też chcą i walczą o siebie. Co z naszymi związkami? Stażowe i podwyższenie dodatków o śmieszne kwoty to wszystko co potraficie zrobić?

@Ciekawość

W Kauflandzie kasjerka od tego roku ma od 4,5 tys do 5,5 beż premi ,bez dodatków no to nasze związki nie mają się czego wstydzić;)

O tak . Nie to co u nas. Praca bez stresu, bezpieczna, spokojna. Nikt nikogo nie pogania. Nie mamy problemów personalnych, fachowcy rękami i nogami trzymają się roboty. Zarobki super;))

Tak rekomendujesz, że zaraz chyba będę aplikować, ale nie wiem o którym stanowisku konkretnie mogła być mowa? chciałem jako ślusarz coś u was podziałać, tylko w ofercie która widziałem chyba mam zeszłoroczne stawki? Data też jest z tamtego roku. ile więc teraz na rękę można wyciągnąć?

Lena

100 chętnych osób jest do biura? ktoś tak napisał teraz niedawno, nie wiem czy to tak całkiem poważnie ale nawet jeśli to z jakich w zasadzie przyczyn? co w nim tak zachęca do rekrutowania? Opisze mi ktoś konkrety odnośnie bieżących warunków?

Sylwia

Dzień dobry, Jestem zainteresowana pracą w biurze w Oddziale w Zabrzu. Prosze o informację jaka panuje atmosfera w miejscu pracy. Czy firma posiada parking dla pracowników?

MESJASZ
@Sylwia

Parking jest ale dla samochodów, pracownicy raczej siedzą w biurach.....tak mi się wydaje

Ktoś
@Sylwia

@Sylwia jeśli nie masz w biurze znajomości to się do niego nie dostaniesz. Chyba, że masz 50 lat doświadczenia, doktorat to wtedy uda ci się przebrnąć przez 100 chętnych na jedno stanowisko. Co do atmosfery to typowa korposzczujnia tyle, że kolejowa.

Zenek
@Ktoś

Dokładnie, załatwianie roboty po znajomości to standard. W sumie coraz bardziej firma rodzinna.

Czyli jakie te premie świąteczne tak w ogóle wyszły? Pojawiło się zapytanie o nie jakiś czas temu a po wskazanym terminie (18) nikt już niczego nie napisał, dlaczego? czy ich wysokości są w ogóle od czegokolwiek zależne? Interesuje mnie oferta z internetu dla specjalisty ds. zakupów, czy wstępnie widełki placowe są do wskazania?

każdy tyle samo 1200 i 800 na edenred brutto że nie tak źle

Czy może mi ktoś podpowiedzieć jakie są zarobki ,jako ustawiacz manewrowy w Poznaniu i jak wyglądają zmiany ?

Kolejorz

Pozdrawiam @Pracodawca i idiotę co wymyślił "przymusowy urlop w dniach 27.12.2023-29.12.2023 w Rybniku (M.. nazwy działu nie wymienię) z urlopu pracownika Gdzie niektórzy będą musieli odrobić bo urlop mieli inaczej zaplanowany bądź już nie mają ponieważ wykorzystali już przysługujący im Mam nadzieję że większość ludzi się odezwie i sprawa inaczej się potoczy.

Nikt ważny
@Kolejorz

Przecież pod koniec roku dostajesz rozpiskę na cały przyszły rok w jakie dni zakład planuje wolne. Trzeba tak zarządzać urlopem aby ci wystarczyło na te wolne dni.

Ciekawski

Wiecie kiedy DB wypłaca premię świąteczną?

@Ciekawski

Tak jest napisane w mailu, do 18 grudnia.

Ile jest zmian w DB Cargo Polska S.A.?

Odpowiedź

Zależy na jakim stanowisku. Manewry/ustawiacz/rewident - i tu zależy - 4 zmiany. Doprecyzuj o jakie stanowisko chodzi

@Odpowiedź

Ne wiem o jakie stanowisko chodziło poprzednikowi ale mnie ustawiacze by interesowali ale w nieco szerszym ujęciu. Przede wszystkim jaka ocena z pracy na tym stanowisku? średni staż na dziale ile może wynieść, są rotacje dość widoczne czy tylko takie standardowe? I czy w warunkach są możliwe w ogóle jakieś elastyczne ustalenia?

Jacek

Zmiany są ciągle i mają na celu zmniejszenie wypłat szeregowych pracowników.

Chyba że kierownik w nagrodę za pracę w nadgodzinach wyśle cię na wolne.

@Jacek

Teraz nie podłapałem o jakich zmianach jest tu wątek, w jakim kontekście? :D piszesz, że są ciągłe i ze wychodzi to na niekorzyść ludzi… o jakie wiec chodzi? i czy cos teraz kolejnego w tym zakresie jest w planach?

Daria

Firma jest nie zbyt uczciwa, mam na myśli tu niemiecką firmę Deutsche banhof. Zakupiłam bilet przez internet na 18 grudnia 2023 roku ...ale ze względu na problemu w pracy musiałam wyjechać wcześniej ..czyli w listopadzie...pomimo, że bilet niewykorzystany jest ...zadzwoniłam i zapytałam się czy można mi oddać pieniążki lub czy mogę wykorzystać ten bilet na inną trasę...jestem stała klientka ...Pani odpowiedziała, że nie bo trzeba było kupić droższy bilet to wtedy napewno by mi zwrócono pieniądze ..bezsensu ...ta firma chce się dorobić chytrością ....swoją ... Rozczarowałam się ...pieniędzy nie odzyskałam , ani biletu na inny przejazd ..strata czasu i pieniędzy ....nie rozwiązali mego problemu ...Pani z biura rzuciła słuchawką...takie mają kwalifikacje ....dzwoniłam pod numer : ±49302970

Kolega z liniowki

"Socjopata – cechy: Socjopaci cechują się przede wszystkim impulsywnością oraz nieprzestrzeganiem przyjętych, pozytywnych norm społecznych typowych dla danego otoczenia. Ponad to, osoby takie cechuje także brak empatii czy troski o drugiego człowieka. Socjopata traktuje ludzi przedmiotowo i wykorzystuje ich do swoich celów. Nie odczuwa z tego powodu ani wstydu, ani poczucia winy czy wyrzutów sumienia. Socjopaci nie przywiązują się także do innych oraz nie nawiązują trwałych relacji" Tyle o GK.

Mlody

Grozisz ludziom pomówieniem do nowego pracodawcy lepiej martw się o swoje IP a raczej firmowe

Łobóz
@Kolega z liniowki

Jest takie zwierze z kolcami co jeżyk się nazywa ;)) pospolity analfabeta i słownika nie używa bo słowo „dowud” tak napisany przez wszystkich jest wyśmiany. Zainwestuj w słownik ortograficzny moja rada łobuzie ;)

Xyz
@Łobóz

Ty analfabeto nie wiem o kogo ci chodzi czy chodzi ci o naszego łobuzka z DB gdańsk czy łobuza z tej grupy co powstała i odchodzi to pisze się łobuz przez u otwarte dobrze ze odchodzicie będzie w końcu spokój tylko czy was tam przyjmą

Byly pracownik
@Łobóz

Ty analfabeto naszemu dziadkowi do piet nie dorastasz jak on wykonywal prace od braniewa po gdynie to ty siedziales na (usunięte przez administratora) w swietlicy i tylko terminal i z powrotem tylko gry i spanie w szatni

Dobrze bylo
@Byly pracownik

(usunięte przez administratora) , osobnik niezrównoważony , mitoman . Jest e co robi to biega na górę i uprzejmie donosi i to ała jego wielką praca .

Rozumisz
@Kolega z liniowki

Oj w tym Malborku to chyba słabe szkoły są jeśli ktoś tyle błedow robi ????

Persona non grata

Artur Qrw Ty żyjesz ???? jpr stęskniliśmy się… Twój j… psychopatyczny kolega, prowokant, nieudolny słabeusz, który rzucał petardy, prowokował, tak naprawdę to jego wina, szkoda, ze nikt tego nie widział i nie wykorzystał… personifikacja służb twój klimat

Kolega z liniowki

Na wczorajszy wpis takim czubkom jak ZB AM to odpowiem TAK że już wiadomo kto to pisze sprawa z 11 go to podpowiem władzy czy tu czy w Orionie gdzie panowie się wybierają aby na badaniach dobrze zostali przebadani na badaniach psychologicznych i psycho technicznych aby idiotów wykluczyć z zawodu i to jest do zrobienia przez, panią psycholog w Sopocie panią Szewczyk to raz dwa chce nadmienić że wszystko archwizuje z tableta DB na telefon i to wszystko bedzie ujawnione w Orionie u Dyrektora Lotera niech wie kogo przyjmuje i czym się trudnia nie praca tylko zajmują się glupotami aby wiedział że nie tylko kolegów się oczernia ale i kierownictwo a to ważne jest napewno dla Dyrektora Oriona na koniec te wszystkie materiały dowodowego na kolegów kierownictwo DB mam już skopiowane z tableta służbowego DB na telefon prywatny pracę w DB kończę ostatnia służba 25 listopada a od 28 od poniedziałku jestem już pracownikiem Oriona jestem ciekaw reakcje Dyrektora jak mu pokaze te wpisy i to na całe kierownictwo DB niech się zapozna że te czubki są zdolni do wszystkiego aby nie spotkało też kierownictwa Oriona takie chamstwo jak oni uprawiali to w DB już wiadomo jaka to grupa kierownictwo DB z Gdańska i Dyrektorem z Zabrza co się dowiedziałem wiedzą jak ich odpowiednio załatwić do zobaczenia w orionie bo już kolega co jest w tej firmie na Gpa z lokomotywy 6 Dg pytał mnie co to za cwaniaczki tu przychodzą z DB powiedziałem przekonasz się albo jak przyjdę to ci wszystko opowiem no to tu unas niech o tym zapomną i niech juz szukaj pracy w CTL

Ustawiacz Maciek
@Kolega z liniowki

Witam witam, z racji tego że zostałem wywołany do tablicy... To jestem... Skargi możesz pisać nic mi po nich... I chyba panie kolego pomyliłeś osoby... Bo to mój pierwszy wpis tutaj i ostatni???? bo wyobraź sobie że mam też życie prywatne i nie mam czasu ani chęci na takie krzywe akcje a tym bardziej na pisanie głupot ... Nie mam problemu żeby Ci albo Wam powiedzieć coś prosto w twarz więc zapraszam do merytorycznej dyskusji o ile jesteście w stanie ????

alejaja

Sorki że spytam ale powyższe wpisy robią dorośli ludzie z rozumem na swoim miejscu? Kiedy ostatnio mieliście robione badania okresowe? Poziom przedszkola.

Z M

Jak masz mi coś do powiedzenia stary konfidencie to powiedz mi to w twarz a nie piszesz te wypociny , tyle mam do powiedzenia tobie i nieistniejącemu naczelnikowi z którym rozmawiałeś oszołomie .

@alejaja

Te wpisy to sprawka Jerzego Ł, maszynisty z Malborka. Starszy, nie do końca normalny człowiek.

Wiktoria

Forum jest anonimowe, to na pewno. A można wiedzieć, czemu tutaj jedna osoba czy kilka, bo już trochę się pogubiłam w tych komentarzach, kto jest kim, wywołuje tyle emocji? Coś tam się dzieje, to jakiś problem jakiegoś działu pojedynczego czy ogólnie w firmie coś jest nie tak? Tyle wątków tutaj powstało o tym samym.

Jacek
@Wiktoria

Zapraszamy do Gdańska na rozmowy z pracownikami, to się Pani wszystkiego dowie. Był Pan Jacek B. i Artur B. na rozmowach z pracownikami i przekazaliśmy im co się dzieje na oddziale. Wizyta Panów nie poprawiła nagannego zachowania Grzegorza K., którzy to odgraża się pracownikom za ich plecami, że będzie im utrudniał odejście do nowego pracodawcy.

@Jacek

Prosimy o zgłaszanie takich przypadków do działu HR.

xxx

Na stronie firmy jest oferta pracy dla specjalisty do spraw dokumentacji - praca na zastępstwo. Czy po takiej tymczasowej pracy jest szansa na stałe zatrudnienie? Ktoś już w ten sposób dołączył do zespołu?

Rybnik
@xxx

Nie ma takiej możliwości, to tylko umowa na zastępstwo. Potem Ci podziękują.

Jola
@xxx

W firmie sa non stop rekrutacje więc niewykluczone, jeżeli się sprawdzisz to dostaniesz szanse kontynuacji pracy. Znam wiele osó, m.in. asystentek które zaczynały pracę od umowy na zastępstwo i zostały w firmie.

@Jola

I jaka jest wtedy dalsza perspektywa na karierę? Zastanawia mnie także po jakim czasie daja pewność, że można zostać? Czy w miesięcznym wyprzedzaniem od wygaśnięcia poprzedniej umowy dochodzi do podpisania tej kolejnej? Lubię mieć pewność

Dyscyplinarka? Nie wiem teraz czy to tylko czysta sugestia czy jednak warto zwrócić na to większa uwagę przed złożeniem papierów? Ktoś na niej odszedł stad z pracy? i jeśli tak to na jakich warunkach? za co może wpaść? I w ogóle odnośnie odejść to ludzie sami częściej rezygnują czy jednak firma?

dzień dobry. chce zacząć od zera jako maszynista . wiem ze opłacają wszystkie kursy i szkolenia. jak obecnie wyglądają zarobki w tej firmie.?

No niestety

Stawki głodowe,nie polecam. Chyba ,że zrobisz kurs który ci opłacą,zdasz egzaminy i pójdziesz do konkurencji.

@No niestety

A to czekaj, niczego więcej z tego kursu mieć nie będę? W sensie wyższej stawki? Sugerujesz, że mogą inwestować w pracownika, nie chcą takiego zatrzymać zatem na dłużej? Nie podpisuje się niczego? I o jakie kursy chodzi tak w ogóle? Są jeszcze jakieś dodatkowe czy tylko ten dla maszynisty?

MESJASZ

W tej firmie zaczniesz od ZERA i mimo to że zrobisz kusy to w TEJ firmie nadal będziesz ZEREM. ta firma to już korporacja, maszynista to tylko numer statystyczny z tzw.produkcji,czyli najniżej w hierarchii korpo.Zarobki są najmniejsze w porównaniu z innymi firmami transportu.Daj sobie spokój z tą korporacją.No chyba że zaaplikujesz do oddziału OEM ,tam jest wspaniałe kierownictwo i w zasadzie może od razu możesz otrzymać stanowisko instruktora,nie trzeba posiadać w zasadzie ani starzu ani wiedzy.Zawsze przyjazne kierownictwo we wszystkim Ci pomoże.

Hej, chyba nie widzę z ostatniego czasu takiej właśnie opinii ale szukają teraz do Koźla spawacza na przyuczenie i ciekawi mnie jego faktyczna jakość. Chodzi mi o weryfikacje dobrych praktyk, jak je oceniacie tam na rejonie? Te uprawnienia z mile widzianych jak na ręczny przecinacz gazowy i tak dalej to już wyrobie na miejscu a płaci się za to? Widzę tez dofinansowanie do języków obcych. Tutaj nie są niezbędne do pracy? na jakie kursy można sobie pozwolić?

Zostaw merytoryczną opinię o DB Cargo Polska S.A. - Zabrze

• Jak się pracuje w DB Cargo Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy DB Cargo Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 160.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DB Cargo Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 119, z czego 11 to opinie pozytywne, 48 to opinie negatywne, a 60 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DB Cargo Polska S.A.
2.3/5 Na podstawie 31 ocen.
  • Wolności 337
    41-800 Zabrze