Opinie o DB Cargo Polska S.A. w Zabrze

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy DB Cargo Polska S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w DB Cargo Polska S.A. o rekrutacji.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy kolejowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DB Cargo Polska S.A. w Zabrze

Do Chanel,Pytanie,Anna Starz.

Droga Pani gołym okiem widać że wszystkie żałosne komentarze są wypocinami jednej osoby czyli ,,pani,,. Zadajesz pytanie 21 kwietnia ,na drugi dzień odpowiadasz sama sobie...Chanel...Podpisz się imieniem i nazwiskiem. Nie pracujesz w tej firmie więc nie zatrudniasz pracowników i nie ty będziesz zwalniać. W marcu na forum byłaś Anną Stażystką,zainteresowana odbyciem stażu,teraz już w kwietniu szukasz pracy. Trzeba mieć iloraz inteligencji niski żeby nie domyśleć się że to wpisy jednej osoby. To nic innego jak hejt.

,,Zły to ptak..."

Gdyby Pani była pracownikiem DB Cargo to by Pani wiedziała kto pracuje i jak. Ale Pani nim nie jest. Z tego co pamiętam epizodzik był.W związku powyższym nie Pani zatrudnia i nie Pani będzie zwalniać. Proszę zastanowić się nad dalszym oczernianiem pracowników firmy z którą bądź nie bądź jest Pani związana ,nad hejtem którego jest Pani autorem na tle narodowościowym, straszeniem - na to są artykuły z kodeksu karnego.Proszę nie straszyć znajomościami i wpisami pod innymi nickami i twierdzeniu że może Pani zadzwonić do dyrektora bo gwarantuje Pani że w tej firmie są bardziej wpływowi i wiarygodni ludzie niż Pani,którzy te znajomości wyrobili sobie z pewnością w inny sposób niż by Pani mogła-mam na myśli pracę umysłową/ głową a nie ... Czytam,zapoznaje się z Pani wpisami z wszystkich fikcyjnych ników i jestem pod wrażeniem. ,,Pacz"...- Pacze i nie wierzę... 1. Chciałaś odbyć staż w DB?Było dzwonić.Po znajomości bym Ci pomógł. Innym razem 2. Zatrudnić się?Było dzwonić. Z litości bym Ci pomógł. 3. Teraz Gdański Oddział będziesz likwidować? Gratuluję i życzę zdrowia bo przyda się. Jest takie przysłowie ,,Zły to ptak co w swoje gniazdo kale "- po twojemu (usunięte przez administratora)

pytanie

Interesuje mnie stanowisko Dyspozytora.. jakie są widełki zarobkowe? jak wygląda system pracy?

Czy tylko mi się zdaje, że na oddziale NH11 zrobiło się (usunięte przez administratora) w momencie kiedy to zatrudnił się w nim Jerzy Ł i zawitał nań Mariusz ze swoją świtą?

Śmieszny jesteś

Do Twojej wiadomości to ten Mariusz założył ten oddział w którym Ty chcesz tam pracować a nie zawitał tak jak to w śmieszny sposób określiłeś po drugie jeśli masz jakiś problem to nikt Cię siła nie trzyma, odważny w necie a (usunięte przez administratora) w świecie.

@Śmieszny jesteś

Jaka cisza nastała jak największy kruchy krzykacz opuścił mury oddziału nh11. Nikt nie krzyczy, od samego rana nie lecą z głośnika na cały regulator jakieś zrypane kawałki, nikt nie wprowadza zamętu.

Mich
@J

Teraz w końcu przyjeżdża się bez stresu do pracy.

@Mich

i wcześniej jeśli faktycznie pracownicy odczuwali jakiś stres to do kogo z tym szli? gdzie takie niekorzystne warunki ewentualnie można zgłaszać? mimo wszystko piszecie, że się poprawiło? jeśli tak to czy odbiło się to jakkolwiek na wynikach z pracy? są obecnie doceniane?

@Helena

W tej firmie do kogokolwiek by się poszło z problemem, to nie można liczyć na jakiekolwiek wsparcie. Kierownik nh11 tylko zamiata problemy pod dywan, dyrektorzy byli, wysłuchali i nie zmieniło się za wiele- tematy które były nierozwiązane nadal są nierozwiązane. Zgłaszanie do HR mija się z sensem, bo jedyne czego się będzie można spodziewać to mszczenia się kadry na pracownikach.

Olo
@J

Firma zrobi najlepiej aby w ramach badań okresowych wysylac kadrę kierownicza na badania psychiatryczne czy się nadają do tej roli i pod kątem wykluczenia choroby dwubiegunowej czy stabilności emocjonalnej.

Lulu
@J

Zgadzam się ,dyrektorzy, kierownicy, HR, nie robią nic w kwestiach związanych z komfortem pracy jeżeli chodzi o stres na stanowisku pracy. Zamiatają pod dywan. Przecież to korpo liczy się wynik nie człowiek.

@Lulu

nie wiem jak to z tymi decyzjami tam jest ale przytaszczasz przy tym fakt, że wynik jest najważniejszy? jakie są tegoroczne i co można było śmiało mówić w zeszłym? i czy pracownicy mają wgląd do tych analiz? ciekawa jestem w jaki sposób je sporządzają

@Olo

Dodatkowo na badaniach powinni im robić ALAT/ASPAT i panel narkotykowy, to w NH11 część tej tak zwanej "kadry" by na zbity ryj poleciała.

P

Za kilka dni w Gdańsku zawita szanowny Pan B. Proponuję zweryfikować również zmianę nocną i samodzielną pracę poszczególnych damskich pracowników. Można się dowiedzieć wielu tajemnic które są skrzętnie skrywane i delikatnie mówiąc zamiatane pod dywan. Powodzenia

@P

witam. chciałabym jako kobieta się zorientować co można było mieć na myśli poprzez tę opinię. czy ta wspomniana samodzielna praca wpływa na warunki zatrudnienia pozostałych osób w jakiś konkretny sposób? to są jakieś sprawy personalne wychodzące poza pracę? bo mnie to na niej by zależało

Tomasz
@Helena

Szanowna Pani, wystarczy spojrzeć na listę płac, a zwłaszcza przyznawane przez kierownika oddziału premie dla pracowników biurowych z Braniewa i porównać je z okresu roku z premiami dla pracowników biurowych z Gdańska i wiele rzeczy ułoży się w całość. Kierownik obiecał pracownikom po 500 złotych miesięcznie premii inflacyjnej i jakoś nikt z nas jej nie widzi, więc ciekawe dla kogo te premie idą? Czara goryczy coraz bardziej się przelewa i można być pewnym, że kolejni ludzie będą odchodzić.

Fiku miku

To jest pracownik roku,szkoda ze firma nie widzi jej zacnych zalet. Dobrze,że koledzy widzą ????Władza dowie się w swoim czasie. Niektórzy prości ludzie marzą o karierze, no wiadomo jakiej… My to wiemy . No nie udało się ,szkoda i wielki żal. Jak to się mówi do pracy rodacy,sorki w tym przepadku nie rodacy

Grupa sk

Czemu piszesz w czasie przeszłym ?

@Tomasz

odnośnie wspomnianych odejść jakie obecnie przysługują tutaj warunki związane z wypowiedzeniem umowy? jaki okres czasu przysługuje? do tego mimo wspomnianych odejść udaje się uzupełniać braki nowymi kandydatami czy obecnie brakuje tu rąk do pracy?

@Helena

Kadry nie brakuje bo biorą kogo popadnie. Warunki wypowiedzenia takie jak przewiduje kodeks pracy.

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w DB Cargo Polska S.A. na stanowisko Specjalista Komisarz Odbiorczy? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.

Podwyżki były? ktoś dostał jakieś pismo? 300zł netto ? o to związki walczyły? przecież przy obecnej a co dopiero nadchodzącej inflacji, to jest jedno wyjście do lidla lub aldi lub biedronki! na pół koszyka!! czy wy nieświadomi swojej sytuacji robale z najniższego szczebla wiecie, ze jesteście niewolnikami? a nawet nie bo wam na jedzenie do 8 kolejnego miesiąca nie starcza! głodujecie! czy naprawdę ludzie wolą być pomiatani i maniani obietnicami??

Jacek

Proszę o przyjrzenie się do czego w godzinach pracy wykorzystywane są przez pracowników oddziału nh11 służbowe komputery i telefony. Niektórzy zamiast pracować na goworku przesiadują, pomawiają i szkalują innych pracowników.

Szansa

Przestańcie przejmować się dobrem Pracodawcy kosztem Waszego zdrowia. Kto czuje się źle, kto uważa że świadczenie pracy w jego przypadku może doprowadzić do powstania sytuacji zagrażającej bezpieczeństwu powinien udać się do lekarza. 10 III dniem prawdy.

Grzegorz

A konkretnie z jakiego paragrafu?

Wąsaty
@Szansa

Dniem prawdy to urlopowanie i nieróbstwo przewodniczących związków zawodowych. Oni dzień prawdy mają każdego dnia. Związkowe cwaniaczki bez kręgosłupa moralnego, ślizgają się na naszych plecach. Związki poza Zakład przewodniczącego opłacany ze składek a A obecne kierownictwo związku za Kierat do roboty

@Wąsaty

Jedyne związki które prężnie działają to te w Gdańsku M.B. i M.J. oraz G.K i W.M.

J

Trochę skromnie, z 30 jak nie więcej.

Bart

Trzeba było siè uczyć . I nie zazdrość że ktoś dochodzi . Dziwię się że w twoim wieku masz z tym problemy. To tylko zazdrość z twojej strony.

Anna stażystka

Cześć, jestem studentką i w ramach praktyk muszę odbyć wymagane praktyki, nie ukrywam jestem z Gdańska i lubię ….. w pracy. Skuszona opiniami nie wiem czy to dobre miejsce do odbywania stażu? Znam rosyjski czy to jakiś plus ?

Droga Pani
@Anna stażystka

Odpowiadam To bardzo złe miejsce na (usunięte przez administratora) " - dobre słowo pewnie się dobrze kojarzy Pani -stażu,szczególnie dla Pani. Znając opinię o Pani i jak się Pani prowadzi.Ale Pani już posiada wieloletni staż w naszej korporacji kolejowej więc po co praktyka.Droga koleżanko. Ewentualnie nie staż a prośba o zatrudnienie i wtedy zostanie rozpatrzona Pani prośba o (usunięte przez administratora) to bardzo ważne w Pani przypadku.Jestem przekonany że uda się i pani ,,język,, i nie tylko język zostanie wykorzystany bo Pani bardzo podkreśla swoje atuty. Zapraszam

Rus

Jednak przeżyje ale komuś nerwy puściły i się popłakał. Wiem,wiem prawda boli????

Lol

Ale jaja! Ciekawe czy transparent przygotowała. Jutro zobaczymy, będzie ubaw. Robota znów zawalona chyba ze kolega wyręczy. Bo hasło ja nieznaju to raczej nudne i takie pospolite

B
@Lol

Dla was to lepiej zająć się kimś, a nie sobą, a we własnym ogródku bajzel. warci siebie! fuuuuuuuuuuuu

Znawca
@B

Zajęliby się robotą a nie knuciem intryg czy obrabianiem (usunięte przez administratora) za plecami. Najpierw popatrzcie na swój ogródek i czy wszyscy jesteście tacy święci. Poziom przedszkola.

Do znawca
@Znawca

Komentarze pisane są przez 2 może 3 osoby. Z tym 1 osoba nie jest pracownikiem DB.Niedługo dane osobowe zostaną udostępnione tych osób z imienia i nazwiska. Te 2 może 3 osoby dodają komentarze i same sobie odpowiadają. Jaki jest cel tych osób? Za nie długi czas przedstawię. Proszę zwrócić uwagę na słownictwo, pisownię. Są to osoby posiadające wtórny analfabetyzm oraz inne psychiczne schorzenia. Trzeba nisko upaść (usunięte przez administratora) Ale anonimowi nie jesteście. Gwarantuję wam to.Karma wróci bo zawsze wraca.Już nie długo kochani...

R

Ludzie są prędcy do wyciągania pochopnych wniosków i osądzania, ale nie tak szybcy do korygowania samych siebie

P
@R

To jest prawda poparta dowodami niestety dla samych zainteresowanych

Pomyśl ponadto, że nawet jeśli miałbyś rację i dana osoba rzeczywiście nie zachowuje się w taki sposób, w jaki powinna, to kim jesteś Ty, żebyś miał prawo oceniać innych? jestes Bogiem? Nie znasz jej przeszłości i nie wiesz co doprowadziło ją do takiego stanu, w jakim znajduje się obecnie. Kto z nas jest perfekcyjny? Kto jest nieomylny i nigdy się nie myli? Wszyscy mamy prawo popełniać błędy, a nawet cieszyć się tą możliwością. Jeżeli tak bardzo źle wypada w Twoich oczach dana osoba, tak bardzo nie pasuje do wyznawanych przez Ciebie ideałów postępowania, to dlaczego jej po prostu o to nie zapytasz?

@P

to tak proste i nudne. masz jeszcze wiele obowiązków zaplanowanych na dziś i musisz się śpieszyć

Prrrr
@.

Po co czytasz,nikt nie zmusza

Plotka.pl

Plotkowanie: jest to wręcz nośnik agresji u człowieka. Agresorem zwykle jest osoba dysponująca autorytarnym typem osobowości - przeważnie jest to „namiętny plotkarz”. Osoby takie reagują neurotycznie, miewają zaburzenia emocjonalne, a plotkę wykorzystują do rządzenia opiniami na temat innych ludzi. Plotka stanowi jedną z ukrytych, zakulisowych, ale często bardzo niebezpiecznych form władzy. Plotkarze niejednokrotnie wykorzystują to narzędzie, by dowartościować siebie poprzez zniszczenie wizerunku innych ludzi. (usunięte przez administratora)

Pick

Ta to niech zacznie pracowac jak należy i nieee wymykać się z pracy!!! Nigdy nic nie wie! Szkoli się i wyszkolić nie może ! Zmiana przychodzi,a ta znów zamroczona i służby przekazać nie potrafi. Ileż można !!! Przyjdzie dzień gdzie te słodkie spojrzenie przestanie działać Nadejdzie tak zwane przebudzenie kadry wyższej

F

Trochę taka tępa i mało ogarnięta ale na potrzebę nie ma rady. Póżniej jak pierwszy naleśnik,cyk i do kosza

Fuuuu

Mam wrażenie że w tej firmie to (usunięte przez administratora) plotkarzy pracuje. Jak można pisać takie chamskie teksty i (usunięte przez administratora)się w cudze życie? Materacem byliście? To wynika z bycia ograniczonym człowiekiem. Ograniczonym I zazdrosnym. Trzeba mieć bardzo smutne życie żeby wypisywać takie rzeczy.

!
@F

Naprawdę szkoda mi tej dziewczyny..jak można coś takiego pisać? robić krzywdę człowieku

X
@!

Ona niech się weźmie do roboty! Telefon to chyba gryzie bo (usunięte przez administratora)kiedy ma odebrać i nigdy nie zorientowana.

Fuc
@!

A mi nie jest szkoda,poznaj to szybko zmienisz zdanie

!
@Fuc

Nie zamierzam zmieniać. co wy tutaj (usunięte przez administratora), krzywdę ludziom robicie i nawet sumienie was nie gryzie. (usunięte przez administratora)!

Przemek
@!

Największą krzywdę to robi wszystkim Grzegorz K. Knuje intrygi, jątrzy i napuszcza na siebie ludzi. Może gdyby ostentacyjnie w obecności innych ludzi nie rzucał do niej tekstów typu: "a u was się mówi w żopu?" i innych, których nie zacytuję, bo cenzura zaraz je usunie, to nie byłoby problemu. Może gdyby z biura firmy nie zrobił prywatnego (usunięte przez administratora) bo zaczął czuć się bezkarny, to by nie było problemu. To jest kłamca i manipulator, a także zakompleksiony dzieciak, który nie liczy się z nikim.

K
@Przemek

Ona to musi lubić takie teksty bo ciagle za nim lata. Więc o co chodzi. To K. taki zły No nie sądzę . Jak tak na to wszystko patrzę to śmiech mnie ogarnia,mam tylko nadzieje,że takich kobiet jest niewiele na tym świecie. Bo to by była prawdziwa porażka

Pr
@K

Wszyscy w pracy obserwują i widzą jak K. traktuje ludzi po chamsku. Absolutny Brak Kultury! To śmiech mnie ogarnia, kto jeszcze za kim lata i zaczepia, ma do tego zdolności niezły. Prawdziwa porażka to Pan K.

Guci

K. już ruzkę zostawił,taka wakacyjna przygoda. Pozbierać się biedna nie może,rozpacza i płcze .Naiwna jest i to strasznie. Ale te tak majo

Rozumisz
@!

Trochę szkoda ale czego się spodziewała zadając się z takim osobnikiem . W zasadzie to on jej taki los zgotował chwaląc się wszystkim . Wtedy rozpierała go duma teraz ofiarę udaje

Xy

Pracując na oddziale pod kierownictwem Mariusza B. człowiek mimowolnie staje się waszym materacem, bo zrobiliście sobie z niego prywatny harem i czy człowiek chce, czy nie, to jest mimowolnym świadkiem deprawacji ludzi którzy w tej firmie piastują kierownicze stanowiska.

Zwiazki

Wstyd związki 650zl przy tej inflacji... Tyle mieliscie punktow do zrealizowania a wywalczyliscie smieszne podwyzki brawo dziekujemy wypisujcie sie wszyscy z tych zwiazkow to nie ma sensu.

Zwiazki

Szkoda tylko ze nigdy tutaj nie dojdzie do strajku... Jak nasz nieudolny zarzad nie potrafi nigdy wypracowac dosc pieniedzy to niech sie zwijają z Polski po co doplacac do interesu ?

????

(usunięte przez administratora) to ile u nas jest zwiazkow ? Taka firma a zwiazkow 15 haha.. smiechu warte jakos nie widac zadnych pism ze nie podpisali ze strajkujemy te 650zl to jest jawne sprzedanie pracownikow przez zwiazki to nie jest zabezpieczenie naszych interesow tylko interesow pracodawcy.

@Zwiazki

Przypominam 650 brutto o ile dostaniesz 300 brutto to kwota wyjściowa

Związki Zawodowe
@666

Impreza z Zarządem była udana, twardo negocjowaliśmy i udało się wynegocjować ZNACZĄCE podwyżki dla pracowników. Pozdrawiam, Mariusz B.

Związki
@Związki Zawodowe

I bardzo dobrze ze sie bawiliscie (usunięte przez administratora) trzeba doić a w tej firmie pracuja tylko tacy. Ku chwale Niemiec oddajemy swoj dobrobyt by zylo sie lepiej zarzadowi.

Zwiazki

Jak zwiazki maja cokolwiek wywalczyc jak tam siedza w zarzadach zwiazkow instruktorzy i inne asy wyzszego szczebla co z zarzadem sa na stopie kolezenskiej to przeciez nie beda sie z kolegami klocic o podwyzki dla (usunięte przez administratora) co na nich pracuja

Strach

Az strach pomyslec jakie beda podwyzki w przyszlosci gdy sytuacja ekonomiczna w kraju sie kiedys tam uspokoi... Teraz gdy pracownik jest najbardziej narazony na skutki inflacji 650 gdy bedzie spokoj w kraju 100-200 zlote czasy przed nami.

Ola Boga co się dzieje w DB Gdańsk NH 11 nadeszła wesoła nowina wreszcie odeszli i krzyż im na drogę tak maszynistom jak i ustawiaczom co odeszli do firmy Orion to mąciciele buntownicy zadymniarze i pisarze gaworek . Wreszcie w DB Gdańsk nastała cisza spokój życzliwosc i tak niech już zostanie aż do emerytury . Ale chce też zakomunikowac jeszcze cos niebywałego i niespotykanego tamci wyklęci szczury odchodza do firmy Orion a z Orion uciekają do DB oddział Gdańsk i to nie jaja i nie pryma aprylis a prawda oto przykład maszynisty z DB co się zwolnił i poszedl do firmy Orion maszynista K. J. był najdłuższym pracownikiem w Orionie po przejsciu zDB bo przyszedł do pracy na godzinę 7ma na Wiślany na Spid pod Zaladunek węgla i pracę zakończył godzina 7:10 porzucił pracę opuścił lokomotywę dzwoni do dyrektora Oriona i mówi dziękuję ja już w Orionie nie pracuje podkula ogon i kite i szybko pędzi do szefa DB Gdańsk i prosi go że chce natychmiast wracać do pracy nie wiemy jak tego dokonał i jak to zrobił bo siedział u niego z 1.5 godziny mocno musiał go i prosić i naciskac aby go przyjąl z powrotem nie wiemy czy placzem czy na kolanach ale jakoś mu się to udało z jego strony inny kierownik dyrektor miał by w (usunięte przez administratora), Widzisz na jakiego szefa trafiłeś dobrego i życzliwego. A teraz coś o tobie bo nie byłeś super pracownikiem i kolega przypomnimy ci niektóre wystepki to donosy w meilach na kolegów naszego szefa trzeba cenić że pierdołami paszkwilami klamstwami się nie zajmuje ma wazniejsze sprawy do załatwienia dla oddziału dalej koledzy mówią ustawiacze że jesteś zakręcony tylko niewiadomo po czym czy po niewyspanie czy zmęczeniu czy po tej działalności co prowadzisz w domu dodatkowo i przez to tak ci pilno do domu już o 15 tej dalej niezamkniete drzwi na koniec pracy w lokomotywie od strony DCT nie zamknięty szyber w dachu lokomotywy rano pełno wody na polpicie zgłasza maszynista po tobie zgubienie kluczy na koniec pracy od lokomotywy praca w DB zaczyna się od 6 tej ty 7 ma co myślami byłeś że już w Orionie pracujesz dalej pojechales na BHP do Zabrza i co wracasz z rozwalona głowa bo powiedziałeś kolegom że popiłeś i z muru tam spadles i co uraz masz do dzisiaj że się tak zachowujesz na koniec trzeba samemu najpierw uderzyć siebie w piers zrobić sobie sami rachunek sumienia być wer wobec kolegów i sytuatorów nie dąsac się i wypełniać polecenia a nie komentować je na swój sposób jaki ty jesteś mądry po wyjściu ze świetlicy dozoru lub sytuatora bo takie numery to mogłeś robić w Cargo a nie w DB bo tu teraz pracujesz

CzarnySpecjal

Cisza i spokój nastaje zawsze kiedy oszołom G.K jedzie do siebie i nie mam go tydzień wtedy dopiero i jego kolega J Ł siedzi w Malborku . G K jest samozwańczy ojciec oddzialu NH 11 jest jego największym problemem , manipulator pomasiacz , (usunięte przez administratora) .

Przemek

Dział HR w db i panowie dyrektorzy nie chcieli się zająć swoim kruchym pracownikiem, ale PIP czeka tylko na takie zgłoszenia, a jak zaczną kopać to kto wie do czego się dokopią. (usunięte przez administratora)

Kogut
@Przemek

Dokopią się do nieróbstwa i niewiedzy co niektórych pracowników zza polskiej granicy. Szkolić się prawie rok i nie znaju. No ludzie kochani weźcie wy oczy otwórzcie bo chyba kurzą ślepotę macie. Pracujemy do 18 moi drodzy,nie do 15. Wszyscy widzą i słyszą hehe

Xyz
@Kogut

Oddział NH11 stał się karykaturą firmy przewozowej dzięki niekompetencji kadry zarządzającej. Śmieją się z nas wszyscy przewoźnicy, dyżurni często nie odbierają telefonów, bo są notorycznie okłamywani przez sytuatorów. Zaczyna mi być wstyd, że pracuję w tak fatalnie zarządzanym oddziale.

@CzarnySpecjal

Nigdy tego nie czytałem nikomu na żaden jego wpis nie odpisywalem ale w związku z tym że dostałem telefon zobacz i przyjrzyjj sie wpisowi z dnia 13.02.2023 z godziny 2040 a 14.02.2023 z godziny 9.39 kogo to może być odpowiedź moja i twoja odpowiedź się pokrywa to jest odpowiedź osoby co wypunktowała pana maszynistę Jacka z DB Gdańsk jaki to sumienny wzorowy maszynista tylko niestety Jacku to jest prawda ludzie to zgłaszali i się na ciebie skarżyli mało tego niektórzy nawet nie chcieli z tobą manewrów robić bo za późno reagowałeś na ich sygnały bo wyglądałeś jak śpiący i nie do życia także tamte punkty to prawda i tylko żle się zrobiło że kierownictwo zaraz nie było informowane i na koniec panie koziołek ru du du z pacanowa ten wpis ranny to mówi jednoznacznie że to twój K. J. Co prawda zabolała i niewytrzymałes i co poniosło co ty mieszasz zastępcę kierownika i naszego dziadka co oni mają z wcześniejszym wpisem jakiś tam udział jak cię koledzy wypunktowali chłopcze do Grześka to ci jeszcze brakuje 100 lat i jeden dzień a nasz dziadek ciebie na świecie nie było a on już na PKP pracował z czym i na kogo się rzucasz ty chyba chcesz iść z powrotem do Oriona to uważaj bo jak nikt po tych punktach co z wpisu na ciebie i to prawda na końcu z dnia 13.02.2023 z godzi 20.40 nie będzie chciał pracować boś sam pisał na kolegów donosy i meile to niestety szef będzie musiał cię zwolnić i pójdziesz do Oriona za 8tyś po coś ty wrócił zwróć uwagę na twój wpis z 14.02.2023 . Z godziny 9.39 jakie w końcu pierdoły piszesz najważniejsze że na 100 procent wiemy że to ty piszesz biedny kozioł z pacanowa oj chyba nie wróże ci dłuższej pracy w DB Gdańsk PA tyle

Mlody

Autorze tego wpisu jesteś idealnym przykładem że db Gdańsk to składowisko wszystkiego czego inni chcieli się pozbyć . Ciszy i spokoju nigdy tam nie będzie dopóki ty tam jesteś i twoja świta donosicieli ktorzy na Śląsku nie mają czego szukać z emerytem z Malborka na dokładkę który o 13 już do domu ucieka .

@Mlody

Nie ucieka, tylko go Grzegorz do domu do Malborka służbowym autem wiezie (w najgorszym wypadku na dworzec PKP Gdańsk Główny). A naiwni ludzie w firmie wierzą, że samochód służbowy służy do służbowych wyjazdów.

Dobrze bylo

Emeryt jak przyszedł dorabiać to niech pracuje a nie miga sie od wszystkiego na wszelkie możliwe sposoby . W nocy nie może bo nie widzi . ( Ciekawe jak badania zaliczył ?) Do końca nie może bo pociąg do Malborka ucieknie . Skoro nie może to niech siedzi w domu na emeryturze a nie przychodzi posciemniać kosztem innych . Tyle powiem wszystko obrońcom tego osobnika .

Karol

Właśnie widać jaka cisza nastała- twoje urojenia są coraz bardziej niepokojące. To że ludzi na wydziale zastraszycie, to nie znaczy że nie będziemy tu, albo do działu HR pisać! Ślązakom mówiłeś, że jak chcą przyjeżdżać do Gdańska, to muszą ci różne rzeczy kupować np.: piwo, jedzenie, tytoń, a miejscowym którzy ci czegoś niezgodnego z przepisami odmówili mówiłeś że nie będą robić nadgodzin. Taki to jest Grzegorz K.

Eugeniusz czas uciekać.

Pracowałem na PKP i tam ludzie byli skłóceni ze sobą, nigdy nie mogli się dogadać o podwyżki bo związków zawodowych tyle co piasku na pustynii. Ludzie byli dla siebie chamscy (przykład tego forum), każdy każdego obgadywał, każdy na każdego donosił, każdy każdemu robił uszczypliwości i pod górke. Chciałem to zmienić i zatrudniłem się w DB piękny niemiecki szyld. Myślałem, że to nowoczesna firma sądząc chociażby po nowoczesnych lokomotywach co można było zauważyć na szlakach. Pracuje tu już ponad rok i doszedłem do wniosku, gdzie by się nie pracowało, pod jakim szyldem i emblematem na kolei zawsze było (usunięte przez administratora) bieda, chamscy współpracownicy, donoszenie, marne zarobki, obiecanki itd.. w DB jest tak samo i robi sie za psie pieniądze. Czy to będzie Orion, Freightliner, DB, PKP, CD, Lotos, Intercity itd.. wszędzie jest (usunięte przez administratora) wyzysk i bieda. Nigdy nie ma na nic pieniędzy a zwłaszcza na pracownika. Nie ma też docenienia, bo jeden olewator nic nie umie drugi się stara i angażuje i tak wszyscy w tym samym worze siedzą. Nie spotkałem jeszcze na swej drodze kolejarza, aby się czegoś w swoim życiu na kolei dorobił. Wszyscy idą jak takie osły a na ich grzbiecie siedzą prezesi z marchewką i trzymają ją przed nosem. Może w jednej firmie zarobi 500zł więcej w innej z 600zł mniej i co to za różnica ? Kolejarze maszyniści, ustawiacze, kierownicy pociągów jak byli dziadami tak są i nic nie wskazuje na to aby się to zmieniło. Najwyższy czas się przebranżawiać!

To prawda
@Eugeniusz czas uciekać.

Tez mnie to dziwi bo jednak pracujemy w zawodzie bardzo ważnym społecznie czy jak pokazała wojna na ukrainie nawet w dziedzinie obronności kolej odgrywa kruczowa role i dziwi mnie to ze kolejarze zgadzaja sie pracowac za 4k na reke jest nas wiecej niz gornikow a nic z tym nie robimy gdybysmy staneli jak jeden maz wszyscy na jeden dzien zarzad odrazu usiadlby do rozmow. Niestety w zwiazkach sa koledzy zarzadu ktorzy przyjda kawe wypija ciasto zjedza i sie dogadani w kwesti podwyzek max 400zl. Na kolei powinno sie zarabiac jak w gornictwie ale tutaj tak jak powiedzial przedmowca kazdy ma to w nosie i woli robic za 4k tu cos ukrasc tam gdzies dorobic i jakos tam bedzie.. przykre

Pracownicy.
@Eugeniusz czas uciekać.

Czy są szanse na to, żeby w oddziale NH-11 Gdańsk ktoś z dyrekcji wprowadził NORMALNĄ kadrę zarządzającą, bo to co jest teraz skłania kolejnych pracowników do złożenia wypowiedzeń? Mariusz B. obiecał nam premie comiesięczne w wysokości 500 złotych (inflacyjną) do maja, kiedy to mają być rzekomo podwyżki i jego obietnicami można się jedynie podetrzeć, ale to nie pierwszy raz kiedy słowa nie dotrzymuje i robi ludzi w ciula. Na oddziale jest zdecydowanie za duża ilość (wśród kadry zarządzającej) ludzi ZBĘDNYCH, którzy są niekompetentni, przez co na każdym kroku widać dezorganizację, opóźnienia pociągów i słyszy się w kuluarach, że niektóre zlecenia zewnętrzne są wykonywane jako tak zwana "przysługa".

?

Jak się pracuje w biurze obsługi klienta? Szczególnie oddział w Zabrzu mnie interesuje

Rekin

Oj tam etyka i moralność . Przecież odkąd w Gdańsku zawitał Mr.M wraz z Mrs.M wraz ze swoją świtą to zasady przestały istnieć. Można by rzec, że ludzie delikatnie mówiąc pogubili się. Choć co tu się dziwić, wszak plebs z Braniewa jednym słowem zachłysnął się i zakrztusił.

Xyz

Witam chciałbym się przyjąć na stanowisko ustawiacz/manewrowy jakich zarobków można się spodziewać?

Zzz
@Xyz

3300 na reke suchej wyplaty. Zalezy gdzie robisz czy mozna jakies nadgodziny robic i weekndy. Ogólnie jedne z najniższych pensji w tym zawodzie w kraju oprócz PKP. Idz sobie do Jsw Orlenu albo innej firmy.

@Zzz

2650zł na rękę za ucznia manewrowego. Jak zdasz już tego manewrowego po długich bojach na Kłokocimiu z jednym egzaminatorem z brodą,któremu ewidentnie coś się w makówie przestawiło,co z resztą z ryja widać,albo mu dokuczali koledzy w szkole,to dostaniesz,może 2900-3100 na rękę.

Zonk
@BLACHA

Z tym oblewaniem kursantów jest coś na rzeczy a może egzaminatorzy mają z tego jakieś profity trudno powiedzieć?

@Zonk

Tak,o tym mówi się głośno.Widzę,że wiem z kim piszę ????Chyba obecny pracownik,który temat dobrze zna

Małgorzata
@Zonk

Czemu mieliby jakieś profity mieć z tego? Ile czasu w ogóle takie przyuczenie do zawodu trwa? Można tam się zgłosić tak od zera czy trzeba jednak jakieś podstawy już znać?

Nikt
@BLACHA

Jest taka firma kolejowa która świadczy usługi dla db tj udostępnia swoich manewrowych i ustawiaczy i tam kurs na manewrowego czy ustawiacza trwa dwa tygodnie a dokładnie dwa weekendy. Wszyscy zainteresowani wiedzą jak wyszkoleni ludzie z tej firmy przychodzą. Jak to leciało alkom?

@Nikt

No dobra,jest i o tym też każdy wie.Tylko co potem? Nadal nie zarobisz za zwykłe dniówki,a jak powiesz o tym kierownikowi,to usłyszysz ''ale nadgodziny będziesz robił to zarobisz'' hmm,czyli w sumie zarobisz - zostaniesz na nie wpisany obowiązkowo,bo usłyszysz,że nie ma ludzi a nie ma ludzi bo firma nie płaci,więc albo ludzie się zwalniają albo nie przyjmują i kółko się zamyka.Niestety każdy nabiera się na starą śpiewkę,czyli podawanie pensji w brutto.

Zonk
@BLACHA

Widać że jesteś w temacie z powodu braku pracowników wieczne nadgodziny czasami człowiek zastanawia się po co mu dom i życie prywatne!!!.

Zostaw merytoryczną opinię o DB Cargo Polska S.A. - Zabrze

• Jak się pracuje w DB Cargo Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy DB Cargo Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 160.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DB Cargo Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 119, z czego 11 to opinie pozytywne, 48 to opinie negatywne, a 60 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DB Cargo Polska S.A.
2.3/5 Na podstawie 31 ocen.
  • Wolności 337
    41-800 Zabrze