KOLPREM Spółka z o.o.

Opinie o KOLPREM Spółka z o.o.

Sebastian

@Sebastian 05.12.2018 12:53

W celu udzielenia szczegółowych informacji, prosimy o bezpośredni kontakt z osobami zajmującymi się zatrudnianiem. Dane kontaktowe w poniższym linku: https://www.gowork.pl/kolprem-spolka-z-o.o.,14006/kontakt

Speed

Czy przyjmują obcokrajowcow w firmie?

@Speed 02.02.2018 08:14

Zatrudniamy obcokrajowców, którzy posiadają uprawniania umożliwiające prowadzenie lokomotyw na ternie Republiki Czeskiej i Polski, lub mogą je uzyskać w krótkim okresie czasu.

bigbro
@KOLPREM Spółka z o.o. 07.02.2018 10:59

Spółka nadal wykonuje przewozy na infrastrukturze zarządzanej przez SZDC czy był to przypadek jednorazowy ?

@bigbro 25.11.2018 20:43

Nie był to jednorazowy przypadek. Przewozimy systematycznie składy z węglem do Ostrawy, jak również z blachą w kręgach do Liskoviec u Frydku. Pozyskaliśmy także nową lokomotywę z dopuszczeniami na rynek czeski, co pozwoli nam na poszerzenie naszej działalności w Republice Czeskiej. W najbliższym czasie rozpoczniemy również przewóz rudy żelaza ze Świnoujscia do Ostravy.

bigbro
@KOLPREM Spółka z o.o. 27.11.2018 15:53

Dziękuję za odpowiedź. Egzemplarz jakiej serii lokomotywy pozyskaliście Państwo do eksploatacji w Czechach? Czy na infrastrukturze SZDC eksploatujecie lokomotywy elektryczne? Jeśli to nie tajemnica Firmy, to ciekaw jestem które serie lokomotyw macie dopuszczone do eksploatacji w Republice Czeskiej?

@bigbro 03.12.2018 20:13

Jeśli jest Pan zainteresowany uzyskaniem szczegółowych informacji związanych z działalnością KOLPREM, prosimy o kontakt drogą telefoniczną lub w postaci wiadomości e-mail. Dane teleadresowe znajdują się w zakładce "kontakt".

pracodawca
Miło jest nam poinformować, iż w związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia pracownikom KOLPREM zostanie wypłacone dodatkowe świadczenie świąteczne.

W zależności od dochodów przypadających na członka rodziny, wysokość świadczenia wyniesie od 400 zł do 750 zł.

Kiedy?

@pracownik 08.11.2018 20:59

Realizacja świadczenia nastąpi w terminie do 14 dni roboczych od daty zarejestrowania kompletnego wniosku, natomiast wnioski należy składać w terminie od 07.11.2018 r. do 16.12.2018 r. Szczegółowych informacji dotyczących składania wniosków udzieli przełożony.

pracodawca
Z przyjemnością informujemy, iż spółka KOLPREM zakończyła 3 kwartał 2018 roku bardzo dobrymi wynikami.

W związku z powyższym, Pracownikom, analogicznie do poprzednich okresów, zostanie wypłacona nagroda pieniężna tzw. nagroda za EBITDE w maksymalnej wysokości.

Dziękujemy Pracownikom za ich wkład w osiągnięcie po raz kolejny wspaniałych wyników.

Zarząd KOLPREM

Czy można wrócić do kolprem jak sie kiedyś zwolniłem?

@Były pracownik 13.10.2018 12:04

Kolprem nie zamyka swoich drzwi dla byłych pracowników, którzy stwierdzą, że chcą powrócić i ponownie dołączyć do naszego zespołu.

Vlad

Witam. Orientuje się ktoś jak wygląda praca maszynisty w Kolpremie jeśli chodzi o województwo Mazowieckie??

@Vlad 05.10.2018 12:22

Kolprem prowadzi procesy rekrutacyjne zarówno na południu, jak i północy kraju. Procesami tymi obejmuje również część województwa mazowieckiego. W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących pracy maszynisty, prosimy o kontakt z HR Business Partner pod numerem telefonu 668 263 965.

pracodawca
Nagroda Prezesa UTK dla KOLPREM Sp. z o.o.

Nagrody i wyróżnienia w III Konkursie Kultury bezpieczeństwa w transporcie kolejowym zostały rozdane. Kapituła konkursu przyznała 2 nagrody oraz 10 wyróżnień. Do konkursu zgłoszono przeszło 30 prac, pomysłów i realizacji, które pomagają tworzyć bezpieczną kolej.

W kategorii „Czynnik ludzki – edukacja” nagrodę otrzymało Przedsiębiorstwo Usług Kolejowych KOLPREM. Spółka wprowadziła ciekawe metody i narzędzia edukacji, które mają usprawnić współpracę międzyludzką. Jedną z metod kształtowania świadomości pracowników jest szkolenie Take Care. Uczestniczą w nim wszyscy pracownicy liniowi, którzy na podstawie dyskusji i wizualizacji zmieniają swoje postrzeganie z myślenia „ja muszę”, na „ja chcę”.

Link zawierający pełna relację z wydarzenia:

pracodawca
Miło nam poinformować, że spółka KOLPREM zakończyła 2 kwartał 2018 roku bardzo dobrymi wynikami. W związku z powyższym, Pracownikom, analogicznie do poprzednich okresów, zostanie wypłacona nagrodza pieniężna tzw. nagroda za EBITDE w maksymalnej wysokości.

Dziękujemy Pracownikom za ich wkład w osiągniecie wspaniałych wyników i życzymy, aby 3 kwartał był równie udany.

Zarząd KOLPREM

KOLPREM Spółka z o.o. ma teraz aktualne oferty pracy w Dąbrowa Górnicza. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków zatrudnienia?

@Administrator 08.06.2018 10:28

Przypominamy, że KOLPREM jako pracodawca, również może udzielić szczegółowych informacji dotyczących warunków zatrudnienia. W razie potrzeby udzielenia szczegółowych informacji można porozmawiać z osobami odpowiedzialnymi za zatrudnianie https://www.gowork.pl/kolprem-spolka-z-o.o.,14006/kontakt

pracodawca
Miło nam jest podzielić się informacją, że już tradycją stała się w naszej firmie wypłata nagrody powiązanej z wynikami finansowymi KOLPREM. Za 1 kwartał 2018, podobnie jak za 4 kwartał 2017 w związku z bardzo dobrymi wynikami finansowymi, Pracownicy KOLPREM otrzymali tzw. nagrody za EBITDĘ.  Jesteśmy pewni, że wyniki KOLPREM utrzymają się na wysokim poziomie i co pozwoli na wypłacenie nagrody, także w kolejnych kwartałach. Dziękujemy Pracownikom za ich wkład w osiągniecie doskonałych wyników.

czysty

Bardzo proszę o bliższe opisanie umowy z przewoźnikami realizującymi przewozy dla Arcelormittal. Słyszałem jak jeden z członków zarządu Kolprem, mówił o tej umowie, zabraniajacej zatrudnianie pracowników zwalniających się z Kolpremu. Nie wiem, czy się przesłyszałem, czy zagrożono pozostałym przewoźnikom utrudnianiem a wręcz uniemożliwianiem udziału w przetargach na przewozy. Znam przynajmniej jednego pracownika któremu przygotowywano umowę o pracę w innej firmie, ale nagle zrezygnowano zasłaniając się tą umową. Czy ja czegoś nie zrozumiałem, czy to już jest sprawa dla UOKiK. Proszę o rozwianie moich i nie tylko moich wątpliwości, za co z góry dziękuję.

@czysty 10.06.2018 20:58

KOLPREM nie ma informacji o umowach zawartych z innymi przewoźnikami. KOLPREM nie zabrania innym pracodawcom zatrudniania byłych pracowników KOLPREM. Dziękujemy za zainteresowanie się ważnym tematem jakim są rekrutacje. Z zadowoleniem przyjmujemy fakt, że rozwój KOLPREM jest dostrzegany przez kandydatów i obserwujemy bardzo duże zainteresowanie podjęciem pracy w Naszej Spółce. Obecnie największy obszar naszego skupienia to rekrutacje zarówno kandydatów na maszynistów jak i osób posiadających uprawnienia maszynisty. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertą KOLPREM. W zakładce „kontakt” znajdują się potrzebne informacje.

Krystian

Dzień dobry, rozglądam się za zmianą pracy. Jestem bardzo zainteresowany ofertą skierowaną do maszynistów. Problem w tym że nie posiadam takowego kursu. Czy Państwo również zatrudniają takie osoby z możliwością zrobienia kursu. Dziękuję za odpowiedź.

@Krystian 07.05.2018 10:05

A team

Witam Czy KOLPREM prowadzi taką politykę że ma podpisaną umowę z innymi spółkami kolejowymi by sobie nie podbierać pracowników np z PKP? Jeśli tak to jak można u Państwa się zatrudnić przychodzac z pkp trzeba sie narpiew zwolnic a potem zgłosić do Państwa bo już tego nie rozumiem

@A team 30.04.2018 17:02

W związku z rozwojem, KOLPREM prowadzi rekrutacje zarówno kandydatów na maszynistów jak i osób posiadających uprawnienia maszynisty. Zachęcam do zapoznania się z ofertą KOLPREM. W zakładce „kontakt” znajdzie Pan potrzebne informacje.

Michał

Witam. Gdzie pracownicy chcący się zatrudnić w firmie Kolprem jeżdżą do badania wstępne i badania psychotechniczne? ( miejscowość )

@Michał 21.04.2018 13:11

Pracownicy są kierowani na badania do ośrodka najbliższego miejscu zamieszkania (Katowice, Kraków, Wrocław).

Popa

Dzień dobry. Czy szkolenie które jest planowane na świadectwo od września to będzie szkolenie wewnetrzne na hucie, czy zewnętrzne szkolenie( jazda z maszynsistą po szlakach)?

@Popa 18.04.2018 10:06

Szkolenie składa się z części teoretycznej i jest przeprowadzane na terenie zakładu oraz części praktycznej, czyli jazdy z maszynistą.

Tomek

Czy oferta na Państwa stronie "MASZYNISTA LOKOMOTYW - praktykant" tyczy się Świadectwa Maszynisty?

@Tomek 16.04.2018 13:42

Zgodnie z treścią oferty pracy dot. stanowiska maszynista lokomotyw - praktykant, minimalnym wymaganiem jest pozytywne ukończenie kursu na licencję maszynisty. Przyjmujemy aplikacje i chcemy przeprowadzić rekrutację pracowników posiadających licencję, w celu przeprowadzenia szkolenia zakończonego egzaminem na świadectwo maszynisty. W celu uzyskania szczegółów prosimy o kontakt pod numerami telefonów: 795-524-430 lub 539-936-248. Oczywiście dodatkowe kwalifikacje są atutem.

@KOLPREM Spółka z o.o. 17.04.2018 06:35

Bardzo dziękuję

@Tomek 17.04.2018 09:05

Cieszymy się, że nasza odpowiedź Pana usatysfakcjonowała. Zachęcamy do oceny portalu:)

Tomek

Dzień dobry. Czy oferta na Państwa stronie "MASZYNISTA LOKOMOTYW - praktykant" odnosi się konkretnie do szkolenia na Świadectwo Maszynisty? Posiadam świeżo zdobytą licencję i chciałbym szkolić się dalej w tym kierunku i tym samym aplikować na ww. ofertę

tomi
@Tomek 16.04.2018 09:44

witaj Tomasz .gdzie cie można znaleźć na fb?

@Tomek 16.04.2018 09:44

Zgodnie z wcześniejszymi odpowiedziami na podobne pytania, w chwili obecnej przyjmujemy aplikacje i docelowo po zakończeniu okresu letniego, chcemy przeprowadzić rekrutację pracowników posiadających licencję, w celu przeprowadzenia szkolenia zakończonego egzaminem na świadectwo maszynisty. W celu uzyskania dodatkowych informacji, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonu: 795-524-430 lub 539-936-248.

@tomi 16.04.2018 16:23

Adek

Jestem zainteresowany Państwa ofertą tylko rzecz w tym że posiadam licencje maszynisty i ukończony kurs manewrowego.Czy jest szansa by zrobić u Państwa w spółce świadectwo( z oferty jaką państwo wstawili wnika że szkolicie państwo osoby )

@Adek 05.04.2018 19:57

Jeśli posiada Pan licencję maszynisty i chce Pan zostać pracownikiem KOLPREM, to jak najbardziej jest taka możliwość. Zgodnie z publikowanymi wcześniej informacjami, w chwili obecnej przyjmujemy aplikacje i docelowo w okolicach jesieni chcielibyśmy przeprowadzić rekrutację pracowników posiadających licencję, w celu zorganizowania szkolenia zakończonego egzaminem na świadectwo maszynisty.

lord

Ale to jest pewna informacja 100% że będziecie Państwo szkolić na świadectwo pod koniec lata? Bo nie wiem czy warto czekać te 6 miesięcy na rozpoczęcie szkolenia szkolenia czy mam szukać dalej i gdzie indziej .Jeśli to jest pewne to poczekać jeszcze mogę do września

@lord 17.03.2018 09:52

Na chwilę obecną przyjmujemy aplikacje i docelowo w okolicach jesieni chcielibyśmy przeprowadzić rekrutację pracowników posiadających licencję, w celu przeprowadzenia szkolenia zakończonego egzaminem na świadectwo maszynisty. Nie możemy zapewnić w 100% że plan ten zostanie zrealizowany. W celu potwierdzenia prosimy o kontakt telefoniczny na początku 09.2018. Numer telefonu: 795-524-430 lub 539-936-248.

Lolek

Witam . Kiedy będą państwo przeprowadzać rekrutację na swiadectwo maszynisty w Dąbrowie górniczej ? . Jestem ze Śląska i posiadam świeżo zrobiona licencję maszynisty .

Lord
@Lolek 07.03.2018 08:23

Kontaktowalem się z kolpremem i prawdopodobnie szkolenie na swiadectwo zacznie się jesienia należy się kontaktować pod koniec lata i dopytywać.Sam Czekam na ten kurs. Gdzie robiles licencje? W katowicach w ottimie? Mawz jakiś kontakt do siebie fb czy coś w.tym rodzaju?

@Lord 08.03.2018 13:46

Zgodnie z informacją podaną już wcześniej, osoby zainteresowane prosimy o składanie aplikacji oraz dodatkowo kontakt pod koniec lata 2018, ponieważ następne szkolenie na świadectwo maszynisty przewidujemy jesienią 2018. W razie potrzeby udzielenia szczegółowych informacji można porozmawiać z osobami odpowiedzialnymi za zatrudnianie https://www.gowork.pl/kolprem-spolka-z-o.o.,14006/kontakt

Lolek
@Lord 08.03.2018 13:46

Licencję robiłem w CS we Wrocławiu. Właśnie też wiem że podkoniec lata dopiero będzie świadectwo i chyba zrezygnuje i spróbuję pójść do innego przewoźnika który szybciej będzie robił szkolenie . Ewentualnie zastanawiam się jeszcze nad szkoleniem maszynisty w obrębie bocznicy kolejowej.

Kandydat na maszynistę bocznic

Na jakie zarobki netto jako świeży maszynista bocznicowy w kolprem można liczyć ?

@Kandydat na maszynistę bocznic 09.03.2018 14:57

Niestety z uwagi na poufność wynagrodzeń w KOLPREM nie możemy udzilić takiej informacji, jednakże wynagrodzenia w KOLPREM są konkurencyjne w porównaniu do innych firm.

Kandydat na maszyniste.

Witam, czy firma jeszcze szuka ludzi z licencją do dalszego szkolenia.

@Kandydat na maszyniste. 07.03.2018 14:39

marcin

Witam. Zastanawiam się nad zmianą pracodawcy jestem maszynistą posiadam licencję do tej pory pracowałem tylko na terenach bocznic jak wygląd system zmianowy na bocznicy w Dąbrowie ?

Bad man
@marcin 02.03.2018 09:42

Marcin a u jakiego przewoźnika robiłeś świadectwo?

@marcin 02.03.2018 09:42

Na bocznicy w Dąbrowie Górniczej obowiązuje równoważny system czasu pracy, który jest rozliczany kwartalnie. Harmonogramy pracy są sporządzane na okres 3 miesięczny z wyprzedzeniem 10 dniowym, w oparciu o roczne harmonogramy pracy brygad. Każdy pracownik jest zatrudniany zgodnie z przygotowanym harmonogramem czasu pracy w następujący sposób: Podczas kolejnych 4 dni pracy 1. praca w porze dziennej (6.00-18.00), 2. praca w porze nocnej (18.00-6.00), 3. dzień wolny od pracy, 4. dzień wolny od pracy. Powyższy cykl zawarty w punktach 1-4 powtarza się w sposób ciągły.

marcin
@Bad man 03.03.2018 13:51

Uprawnienia robiłem w Krakowie w 2015r byłem wysłany przez zakład pracy w którym pracowałem. Zdawałem egzaminy państwowe na maszynistę spalinowych pojazdów trakcyjnych a w zeszłym roku wystąpiłem do utk o nadanie licencji. Posiadam też uprawnienia ustawiacza.

lecho

witam. Zastanawiam się nad zmianą pracodawcy. W kolpremie jak i u większości podmiotów prywantych jeździ dwóch maszynistów. Czy to prawda, że robią oni w zależności od potrzeb i wymagań próbę szczegółową hamulca bez oględzin technicznych? Czy to prawda ,że klient dostaje telefon ,że jest potrzebny np. w poznaniu i jedzie na swój koszt ( za co mu potem zwracają) w ramach swojej przerwy ( zaczyna jak dojedzie). Czy to prawda ,że wraca taryfą np. 4 godzny i wtedy liczy mu się wolne ( do przerwy 12 godzinnej)? Czy biorąc np 2-3 służby więcej można liczyć na 6-8 tyś netto miesięcznie? Z góry dziękuję

@lecho 22.02.2018 12:07

W KOLPREM w większości na lokomotywach dwukabinowych jeździmy w pojedynczej obsadzie. W podwójnej obsadzie jeździmy tylko na lokomotywach jednokabinowych, które są u nas w mniejszości. W KOLPREM nie jest dopuszczalne aby wyprawić pociąg bez oględzin technicznych. Pracownicy u nas pracują zgodnie z harmonogramem, który jest sporządzany na każdy kwartał. Pracownicy są dowożeni do lokomotyw samochodami osobowymi zapewnianymi przez pracodawcę więc nie stosujemy zasady, aby pracownik dojeżdżał do lokomotywy na własny koszt, a potem oczekiwał na zwrot za ten dojazd. Przestrzeganie przepisów o dobowym i tygodniowym odpoczynku jest dla nas priorytetem, dlatego ściśle przestrzegamy tej złotej reguły kodeksu pracy. Niestety z uwagi na poufność wynagrodzeń w KOLPREM nie mogę potwierdzić kwot zapisanych przez Pana, jednakże wynagrodzenia w KOLPREM są konkurencyjne w porównaniu do innych firm

nokib

Witam czy Kolprem werbuje grupę ludzi z licencją na szkolenie świadectwo maszynisty? żauważyłem ofertę pracy maszynista lokomotywy-praktykant od 13.02.18 https://www.gowork.pl/oferta/maszynista-lokomotyw-praktykant,0oN79tzUiMI8io4EyMJDaI,dabrowa-gornicza .Jak długo Państwo będziecie zbierać grupe i kiedy macie Państwo przewidziane zaczęcie szkolenia? Mam rozumieć że należy złożyć aplikacje na stronie kolpremu i czekać na tel

@nokib 20.02.2018 21:07

W przypadku zainteresowania prosimy złożyć aplikacje i kontakt pod koniec lata 2018, ponieważ następne szkolenie na świadectwo maszynisty przewidujemy jesienią 2018. W razie potrzeby udzielenia szczegółowych informacji prosimy o kontakt z osobami odpowiedzialnymi za zatrudnianie https://www.gowork.pl/kolprem-spolka-z-o.o.,14006/kontakt

Maszynista

Dzień dobry.A jak wygląda sytuacja z ludzmi ktorzy byli pracownikami kolprem odeszli do innych firm w niechlubnym okresie i chcieliby znów sie zatrudnic?Pozdrawiam

@Maszynista 08.02.2018 08:27

KOLPREM nieustannie prowadzi rekrutację kandydatów, na stanowiska znajdujące się w zakładce "oferty pracy". Każdy przypadek jest rozpatrywany indywidualnie, więc w celu udzielenia szczegółowych informacji, prosimy o bezpośredni kontakt z osobami zajmującymi się zatrudnianiem. Dane kontaktowe w poniższym linku: https://www.gowork.pl/kolprem-spolka-z-o.o.,14006/kontakt

Kolejorz

Z zapytaniem do przedstawiciela Kolpremu: Jak wygląda sytuacja gdzie chce się u Państwa przyjąć kandydat który posiadam prawo kierowania tylko w obrębie bocznicy, a chce zostać maszynistą pełno prawnym jeździć po szlakach ?To jak wygląda wtedy taka sytuacja musi się szkolić 1,5 roku na świadectwo maszynisty? Można by z grupsza przybliżyć taką sytuację? Dziękuję za odpowiedź.

@Kolejorz 25.01.2018 11:35

KOLPREM prowadzi rekrutację kandydatów, którzy posiadają uprawnienia maszynistów. Istnieje możliwość uzyskania prawa kierowania po liniach kolejowych po odbyciu przygotowania zawodowego i w niektórych sytuacjach także dodatkowego kursu teoretycznego. W celu przekazania szczegółowych informacji potrzebna jest analiza posiadanych przez Pana uprawnień, dlatego zachęcamy do kontaktu z działem HR, kontakt: https://www.gowork.pl/kolprem-spolka-z-o.o.,14006/kontakt

Nokib

Ja z pytaniem do pracodawcy kolpremu: 1) Jaki jest okres wyczekiwania między 1 a 2 grupą na szkolenie świadectwa maszynisty?Słyszałem że zorganizowaliście Państwo ostatnią grupę jesienią 2017 roku.Kiedy się można spodziewać i załapać na następne szkolenie? 2)Czy przyjmujecie Państwo osoby na stanowiska kolejowe typu manewrowy z niewielkim stażem pracy na koleji i jak długo po wysłaniu CV trzeba czekać na odpowiedź z państwa strony w sprawie przyjęcia do pracy?

@Nokib 08.01.2018 19:23

Ad 2) Ponieważ dynamicznie się rozwijamy, jesteśmy zainteresowani kandydatami posiadającymi uprawnienia oraz doświadczenie zawodowe umożliwiające zatrudnienie na stanowisku: - maszynista lokomotyw, mile widziane są Panie. Jedną już zatrudniamy. - prowadzący pojazdy kolejowe wyłącznie w obrębie bocznicy kolejowej, z możliwością uzyskania uprawnień ustawiacza, - ustawiacz, z możliwością uzyskania uprawnień prowadzący pojazdy kolejowe w obrębie bocznicy kolejowej. Na tą chwilę nie rekrutujemy na stanowisko manewrowy. Proces rekrutacji w KOLPREM wygląda w następująco: 1) Analiza przesłanych aplikacji (CV, list motywacyjny). 2) Rozmowa telefoniczna w trakcie, której pytamy m. in.: - o doświadczenie, - dostępność, - oczekiwania finansowe. 3) Rozmowa kwalifikacyjna, na którą składa się: • analiza dokumentów (potwierdzających posiadane uprawnienia), • test z wiedzy merytorycznej (sygnalizacja, przepisy), • wywiad. W trakcie rozmowy przekazujemy szereg informacji dotyczących misji, wizji i strategii firmy, jak również możliwości rozwoju oraz awansu stanowiskowego. 4) Ustalenie warunków zatrudnienia (forma zatrudnienia, data rozpoczęcia pracy, wynagrodzenie i benefity). W przypadkach osób zakwalifikowanych do zatrudnienia, w większości przypadków, warunki ustalane są od razu po rozmowie kwalifikacyjnej. Na prośbę osoby zakwalifikowanej do zatrudnienia wystawiamy list intencyjny potwierdzający uzgodnione warunki. Na pierwsze pytanie postaramy się odpowiedzieć w najbliższym czasie.

@Nokib 08.01.2018 19:23

Ad 1) Następne szkolenie na świadectwo maszynisty przewidujemy jesienią 2018. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt pod koniec lata 2018.

pracodawca
10 stycznia 2018 odbyło się spotkanie z czeskimi maszynistami KOLPREM. Nasi czescy koledzy odwiedzili warsztat napraw taboru oraz zapoznali się z pracą na bocznicy w Dąbrowie Górniczej. Podczas spotkaniu omówiliśmy strategię rozwoju KOLREM w Republice Czeskiej oraz wymieniliśmy się spostrzeżeniami na temat dotychczasowej współpracy. Prezes Dirk Stroo podsumował spotkanie obietnicą, że następne odbędzie się w Czechach.

Zostaw opinię o KOLPREM Spółka z o.o. - Dąbrowa Górnicza

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KOLPREM Spółka z o.o.