KOLPREM Sp. z o.o.

Opinie o KOLPREM Sp. z o.o.

Dzień dobry. Czy oferta na Państwa stronie "MASZYNISTA LOKOMOTYW - praktykant" odnosi się konkretnie do szkolenia na Świadectwo Maszynisty? Posiadam świeżo zdobytą licencję i chciałbym szkolić się dalej w tym kierunku i tym samym aplikować na ww. ofertę

tomi
@Tomek

witaj Tomasz .gdzie cie można znaleźć na fb?

@Tomek

Zgodnie z wcześniejszymi odpowiedziami na podobne pytania, w chwili obecnej przyjmujemy aplikacje i docelowo po zakończeniu okresu letniego, chcemy przeprowadzić rekrutację pracowników posiadających licencję, w celu przeprowadzenia szkolenia zakończonego egzaminem na świadectwo maszynisty. W celu uzyskania dodatkowych informacji, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonu: 795-524-430 lub 539-936-248.

@tomi

Adek

Jestem zainteresowany Państwa ofertą tylko rzecz w tym że posiadam licencje maszynisty i ukończony kurs manewrowego.Czy jest szansa by zrobić u Państwa w spółce świadectwo( z oferty jaką państwo wstawili wnika że szkolicie państwo osoby )

@Adek

Jeśli posiada Pan licencję maszynisty i chce Pan zostać pracownikiem KOLPREM, to jak najbardziej jest taka możliwość. Zgodnie z publikowanymi wcześniej informacjami, w chwili obecnej przyjmujemy aplikacje i docelowo w okolicach jesieni chcielibyśmy przeprowadzić rekrutację pracowników posiadających licencję, w celu zorganizowania szkolenia zakończonego egzaminem na świadectwo maszynisty.

lord

Ale to jest pewna informacja 100% że będziecie Państwo szkolić na świadectwo pod koniec lata? Bo nie wiem czy warto czekać te 6 miesięcy na rozpoczęcie szkolenia szkolenia czy mam szukać dalej i gdzie indziej .Jeśli to jest pewne to poczekać jeszcze mogę do września

@lord

Na chwilę obecną przyjmujemy aplikacje i docelowo w okolicach jesieni chcielibyśmy przeprowadzić rekrutację pracowników posiadających licencję, w celu przeprowadzenia szkolenia zakończonego egzaminem na świadectwo maszynisty. Nie możemy zapewnić w 100% że plan ten zostanie zrealizowany. W celu potwierdzenia prosimy o kontakt telefoniczny na początku 09.2018. Numer telefonu: 795-524-430 lub 539-936-248.

Lolek

Witam . Kiedy będą państwo przeprowadzać rekrutację na swiadectwo maszynisty w Dąbrowie górniczej ? . Jestem ze Śląska i posiadam świeżo zrobiona licencję maszynisty .

Lord
@Lolek

Kontaktowalem się z kolpremem i prawdopodobnie szkolenie na swiadectwo zacznie się jesienia należy się kontaktować pod koniec lata i dopytywać.Sam Czekam na ten kurs. Gdzie robiles licencje? W katowicach w ottimie? Mawz jakiś kontakt do siebie fb czy coś w.tym rodzaju?

@Lord

Zgodnie z informacją podaną już wcześniej, osoby zainteresowane prosimy o składanie aplikacji oraz dodatkowo kontakt pod koniec lata 2018, ponieważ następne szkolenie na świadectwo maszynisty przewidujemy jesienią 2018. W razie potrzeby udzielenia szczegółowych informacji można porozmawiać z osobami odpowiedzialnymi za zatrudnianie https://www.gowork.pl/kolprem-spolka-z-o.o.,14006/kontakt

Lolek
@Lord

Licencję robiłem w CS we Wrocławiu. Właśnie też wiem że podkoniec lata dopiero będzie świadectwo i chyba zrezygnuje i spróbuję pójść do innego przewoźnika który szybciej będzie robił szkolenie . Ewentualnie zastanawiam się jeszcze nad szkoleniem maszynisty w obrębie bocznicy kolejowej.

Kandydat na maszynistę bocznic

Na jakie zarobki netto jako świeży maszynista bocznicowy w kolprem można liczyć ?

@Kandydat na maszynistę bocznic

Niestety z uwagi na poufność wynagrodzeń w KOLPREM nie możemy udzilić takiej informacji, jednakże wynagrodzenia w KOLPREM są konkurencyjne w porównaniu do innych firm.

Kandydat na maszyniste.

Witam, czy firma jeszcze szuka ludzi z licencją do dalszego szkolenia.

@Kandydat na maszyniste.

marcin

Witam. Zastanawiam się nad zmianą pracodawcy jestem maszynistą posiadam licencję do tej pory pracowałem tylko na terenach bocznic jak wygląd system zmianowy na bocznicy w Dąbrowie ?

Bad man
@marcin

Marcin a u jakiego przewoźnika robiłeś świadectwo?

@marcin

Na bocznicy w Dąbrowie Górniczej obowiązuje równoważny system czasu pracy, który jest rozliczany kwartalnie. Harmonogramy pracy są sporządzane na okres 3 miesięczny z wyprzedzeniem 10 dniowym, w oparciu o roczne harmonogramy pracy brygad. Każdy pracownik jest zatrudniany zgodnie z przygotowanym harmonogramem czasu pracy w następujący sposób: Podczas kolejnych 4 dni pracy 1. praca w porze dziennej (6.00-18.00), 2. praca w porze nocnej (18.00-6.00), 3. dzień wolny od pracy, 4. dzień wolny od pracy. Powyższy cykl zawarty w punktach 1-4 powtarza się w sposób ciągły.

marcin
@Bad man

Uprawnienia robiłem w Krakowie w 2015r byłem wysłany przez zakład pracy w którym pracowałem. Zdawałem egzaminy państwowe na maszynistę spalinowych pojazdów trakcyjnych a w zeszłym roku wystąpiłem do utk o nadanie licencji. Posiadam też uprawnienia ustawiacza.

lecho

witam. Zastanawiam się nad zmianą pracodawcy. W kolpremie jak i u większości podmiotów prywantych jeździ dwóch maszynistów. Czy to prawda, że robią oni w zależności od potrzeb i wymagań próbę szczegółową hamulca bez oględzin technicznych? Czy to prawda ,że klient dostaje telefon ,że jest potrzebny np. w poznaniu i jedzie na swój koszt ( za co mu potem zwracają) w ramach swojej przerwy ( zaczyna jak dojedzie). Czy to prawda ,że wraca taryfą np. 4 godzny i wtedy liczy mu się wolne ( do przerwy 12 godzinnej)? Czy biorąc np 2-3 służby więcej można liczyć na 6-8 tyś netto miesięcznie? Z góry dziękuję

@lecho

W KOLPREM w większości na lokomotywach dwukabinowych jeździmy w pojedynczej obsadzie. W podwójnej obsadzie jeździmy tylko na lokomotywach jednokabinowych, które są u nas w mniejszości. W KOLPREM nie jest dopuszczalne aby wyprawić pociąg bez oględzin technicznych. Pracownicy u nas pracują zgodnie z harmonogramem, który jest sporządzany na każdy kwartał. Pracownicy są dowożeni do lokomotyw samochodami osobowymi zapewnianymi przez pracodawcę więc nie stosujemy zasady, aby pracownik dojeżdżał do lokomotywy na własny koszt, a potem oczekiwał na zwrot za ten dojazd. Przestrzeganie przepisów o dobowym i tygodniowym odpoczynku jest dla nas priorytetem, dlatego ściśle przestrzegamy tej złotej reguły kodeksu pracy. Niestety z uwagi na poufność wynagrodzeń w KOLPREM nie mogę potwierdzić kwot zapisanych przez Pana, jednakże wynagrodzenia w KOLPREM są konkurencyjne w porównaniu do innych firm

nokib

Witam czy Kolprem werbuje grupę ludzi z licencją na szkolenie świadectwo maszynisty? żauważyłem ofertę pracy maszynista lokomotywy-praktykant od 13.02.18 https://www.gowork.pl/oferta/maszynista-lokomotyw-praktykant,0oN79tzUiMI8io4EyMJDaI,dabrowa-gornicza .Jak długo Państwo będziecie zbierać grupe i kiedy macie Państwo przewidziane zaczęcie szkolenia? Mam rozumieć że należy złożyć aplikacje na stronie kolpremu i czekać na tel

@nokib

W przypadku zainteresowania prosimy złożyć aplikacje i kontakt pod koniec lata 2018, ponieważ następne szkolenie na świadectwo maszynisty przewidujemy jesienią 2018. W razie potrzeby udzielenia szczegółowych informacji prosimy o kontakt z osobami odpowiedzialnymi za zatrudnianie https://www.gowork.pl/kolprem-spolka-z-o.o.,14006/kontakt

Maszynista

Dzień dobry.A jak wygląda sytuacja z ludzmi ktorzy byli pracownikami kolprem odeszli do innych firm w niechlubnym okresie i chcieliby znów sie zatrudnic?Pozdrawiam

@Maszynista

KOLPREM nieustannie prowadzi rekrutację kandydatów, na stanowiska znajdujące się w zakładce "oferty pracy". Każdy przypadek jest rozpatrywany indywidualnie, więc w celu udzielenia szczegółowych informacji, prosimy o bezpośredni kontakt z osobami zajmującymi się zatrudnianiem. Dane kontaktowe w poniższym linku: https://www.gowork.pl/kolprem-spolka-z-o.o.,14006/kontakt

Kolejorz

Z zapytaniem do przedstawiciela Kolpremu: Jak wygląda sytuacja gdzie chce się u Państwa przyjąć kandydat który posiadam prawo kierowania tylko w obrębie bocznicy, a chce zostać maszynistą pełno prawnym jeździć po szlakach ?To jak wygląda wtedy taka sytuacja musi się szkolić 1,5 roku na świadectwo maszynisty? Można by z grupsza przybliżyć taką sytuację? Dziękuję za odpowiedź.

@Kolejorz

KOLPREM prowadzi rekrutację kandydatów, którzy posiadają uprawnienia maszynistów. Istnieje możliwość uzyskania prawa kierowania po liniach kolejowych po odbyciu przygotowania zawodowego i w niektórych sytuacjach także dodatkowego kursu teoretycznego. W celu przekazania szczegółowych informacji potrzebna jest analiza posiadanych przez Pana uprawnień, dlatego zachęcamy do kontaktu z działem HR, kontakt: https://www.gowork.pl/kolprem-spolka-z-o.o.,14006/kontakt

Nokib

Ja z pytaniem do pracodawcy kolpremu: 1) Jaki jest okres wyczekiwania między 1 a 2 grupą na szkolenie świadectwa maszynisty?Słyszałem że zorganizowaliście Państwo ostatnią grupę jesienią 2017 roku.Kiedy się można spodziewać i załapać na następne szkolenie? 2)Czy przyjmujecie Państwo osoby na stanowiska kolejowe typu manewrowy z niewielkim stażem pracy na koleji i jak długo po wysłaniu CV trzeba czekać na odpowiedź z państwa strony w sprawie przyjęcia do pracy?

@Nokib

Ad 2) Ponieważ dynamicznie się rozwijamy, jesteśmy zainteresowani kandydatami posiadającymi uprawnienia oraz doświadczenie zawodowe umożliwiające zatrudnienie na stanowisku: - maszynista lokomotyw, mile widziane są Panie. Jedną już zatrudniamy. - prowadzący pojazdy kolejowe wyłącznie w obrębie bocznicy kolejowej, z możliwością uzyskania uprawnień ustawiacza, - ustawiacz, z możliwością uzyskania uprawnień prowadzący pojazdy kolejowe w obrębie bocznicy kolejowej. Na tą chwilę nie rekrutujemy na stanowisko manewrowy. Proces rekrutacji w KOLPREM wygląda w następująco: 1) Analiza przesłanych aplikacji (CV, list motywacyjny). 2) Rozmowa telefoniczna w trakcie, której pytamy m. in.: - o doświadczenie, - dostępność, - oczekiwania finansowe. 3) Rozmowa kwalifikacyjna, na którą składa się: • analiza dokumentów (potwierdzających posiadane uprawnienia), • test z wiedzy merytorycznej (sygnalizacja, przepisy), • wywiad. W trakcie rozmowy przekazujemy szereg informacji dotyczących misji, wizji i strategii firmy, jak również możliwości rozwoju oraz awansu stanowiskowego. 4) Ustalenie warunków zatrudnienia (forma zatrudnienia, data rozpoczęcia pracy, wynagrodzenie i benefity). W przypadkach osób zakwalifikowanych do zatrudnienia, w większości przypadków, warunki ustalane są od razu po rozmowie kwalifikacyjnej. Na prośbę osoby zakwalifikowanej do zatrudnienia wystawiamy list intencyjny potwierdzający uzgodnione warunki. Na pierwsze pytanie postaramy się odpowiedzieć w najbliższym czasie.

KOLPREM Spółka z o.o.
@Nokib

Ad 1) Następne szkolenie na świadectwo maszynisty przewidujemy jesienią 2018. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt pod koniec lata 2018.

Chętny do pracy

Jakie są szanse przejścia do kolpremu bez uprawnień jeśli się jest pracownikiem Amp?

HR
@Chętny do pracy

Obecnie skupiamy się na rekrutacji osób na stanowiska kolejowe w związku z tym wymagane jest posiadania uprawnień kolejowych lub wykształcenia kolejowego.

Anonimowy
@HR

składałem CV wykształcenie kolejowe 5 miesięcy bez odzewu przykre

@Anonimowy

W celu wyjaśnienia i udzielenia szczegółowych informacji, prosimy o bezpośredni kontakt z osobami zajmującymi się zatrudnianiem w KOLPREM Sp. z o.o. Dane kontaktowe w poniższym linku: https://www.gowork.pl/kolprem-spolka-z-o.o.,14006/kontakt

Kristo

Wie moze ktos czy stawka za kilometry bedzie na nowych zasadach. tzn ile za kilometr i od kiedy Poniewaz chodza takie plotki

@Kristo

22 listopada 2017 odbędzie się spotkanie zarządu z pracownikami przewozów zewnętrznych. Na tym spotkaniu odpowiemy na wszystkie pytania pracowników w tym także na te dotyczące wynagrodzeń. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w tym spotkaniu.

Weronika

@nieaktywny przez kropkę na końcu zdaniu link był nieaktywny. Teraz jest już powinno być ok: http://www.gowork.pl/praca/kolprem-spolka-z-o.o.;pr @Pracownik miło słyszeć, że kobieta jest akceptowana w tak męskim zawodzie i że są dla nich tam miejsca.

Hmmm

To Ci nowość a ja myślałem że jeżdżę na spalinowo-elektrycznej 111Ed

@Hmmm

KOLPREM Sp. z o.o. zgodnie z zamieszczoną informacją, włączył do eksploatacji i użytkował przez pewien okres czasu lokomotywę trakcji spalinowej "GAMA" 111 Db.

Weronika

@DB dokładnie. Serwis gowork.pl tez udostępnia oferty pracy firmy KOLPREM Spółka z o.o.. Wszystkie są pod zakładką oferty pracy : http://www.gowork.pl/praca/kolprem-spolka-z-o.o.;pr. Jak widać jest ich sporo.

nieaktywny
@Weronika

link jest nieaktywny !

@nieaktywny

Oferty znajdują się w zakładce "oferty pracy". Aktywny link: http://www.gowork.pl/praca/kolprem-spolka-z-o.o.;pr

2 rata będzie wypłacona wraz z wynagrodzeniem za miesiąc sierpień 2017r.

Alex

Tez słyszałem że będą jeszcze dwie raty nagrody rocznej. Ciekawe kiedy?

Podpinam się. W tym roku były duże podwyżki. Ktoś wie kiedy będzie druga i trzecia rata nagrody rocznej?

Zostaw merytoryczną opinię o KOLPREM Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w KOLPREM Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KOLPREM Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KOLPREM Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KOLPREM Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w KOLPREM Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KOLPREM Sp. z o.o.