KOLPREM Sp. z o.o.

Opinie o KOLPREM Sp. z o.o.

Firma się rozwija i w związku z tym poszerza również kwalifikacje i umiejętności swoich pracowników.

DB

Ktoś wie czy są przyjęcia ? Słyszałem że Kolprem nieźle płaci.

@DB

Aktualne oferty znajdują się w zakładce oferty pracy.

Mechanik

Najnowsze info. Kolprem przyjął do pracy kilku maszynistów czeskich. Firma się rozwija :)

Kolpremista

To dobrze że firma się rozwija na inne kraje. Czy będzie się można uczyć czeskiego? Będą jakieś kursy języka?

Gdzie się trzeba zgłosić aby przyjąć sie za maszynistę.

Maszynista
@Kandydat

Sprawdzaj oferty pracy

Mechanik
@Kandydat

W zakładce kontakt znajdziesz namiary do osób które zajmują zie zatrudnianiem nowych osób. Teraz w Kolprem są duże przyjęcia bo rozszerzają i zwiększają przewozy.

Pracownik warsztatu

Kolprem uruchomił dużo szkoleń na stanowiska maszynista, fajnie ze nie trzeba za nie płacić tylko firma pokrywa wszystko.

Pozdrawiam kolegów z kolpremu, fajna firma. Dobrze płacą.

Maszynista

To chyba Kolprem jest drugim polskim przewoźnikiem po PKP CARGO ktory ma certyfikat na Czechy.

Swjak

Znam jedna firmę w której kierownik zanim zatrudni delikwenta sprawdza na co go stać bo powiedział kiedyś mądre słowo ze poprostu chce spać spokojnie takze warto sie przyjrzeć sprawie bo ci ci sie przyjmują to chyba są maszyniści doświadczeni a nie czas naszkolenie

znudzony

Szlaki- kolejowe, zarobki- godziwe, dodatki- część 2. do rozkładu jazdy(WOS); z góry proszę.

Marko

Proszę o informację jak to wygląda z punktu widzenia maszynisty stażysty. Tzn ,jakie szlaki,zarobki,dodatki? Z gory dziękuję.

Czarny Golf tdi
@Marko

Ponoć do naszej firmy nadciąga fala maszynistów z innych firm mam nadzieje ze ktoś mądry który ma pojęcie o koleji zbada co to za fachowcy bo jak narazie to przyjmują sie ciemniaki mówię o tym ze zanim sie zatrudni gościa to powinien Instruktor zbadać wiedzę a nie przyjmować jak popadnie pawiem tak ilość nie znaczy jakość

malkontent

Jak widzę i słyszę, wielu pracowników pokłada spore nadzieje w nowym dyrektorze, bo wiele spraw przybrało normalny, zdrowy bieg. Kończy się kolesiostwo, układy i lewe interesy ale to rodzi obawy, że kanalie odsunięte od koryta, kiedyś znajdą sposobność aby podłożyć panu Tomaszowi taką świńię, ze nie będzie w stanie się wybronić. Niech pan ma oczy zawsze otwarte. Te z tyłu głowy też.

ELADE

Powiedzcie mi jeszcze z kim ewentualnie się kontaktować w sprawie przyjęcia do DPZ ( podajcie jakiś nr. tel albo e-mail) Dziękuje i pozdrawiam

Info
@ELADE

Info w zakładce oferty pracy

JamCi

Ciekawe czy z pilota na wewnętrznych by się dało wyrwać do DPZ

ELADE

A na lokomotywach normalnych (chodzi mi tutaj o te które nie są zdalnie sterowane) jak wygląda sytuacja z wynagrodzeniem?

@ELADE

Odejmij dodatek za prowadzenie lokomotywy zdalnie sterowanej i otrzymasz wynik

Rzepiniak

No gościu. Poniosła Cię ułańska fantazja z tymi kwotami.Zapomniałeś że jeszcze dostajemy 1500 za dojazdy.Proponuję spróbować choćby raz.Wsiadasz do auta o godz 2.00 jedziesz 6h następnie 12h na lokomotywa na koniec 6h (bywa że 9h) w aucie.Do domu wracasz na 13.00 dnia następnego.A to wszystko za 100zł brutto.Pozdrawiam.

Liczydło
@Rzepiniak

Z matematyką masz chyba problem. 6h+12h+9h= 27 h Więc jak wsiądziesz do auta o 2 to wrócisz na następny dzień o 5. A prawda jest też to ze jak jedziesz autem do rzepina 6h i jedziesz pociągiem do Zdzieszowic i skończysz na zakładzie to wracasz w aucie 1,5 h czyli łącznie spedziles w nim 7,5h a nie 15h ;) Wiem ze nie macie tak zawsze ale bardzo często właśnie tak to wygląda.

Sok z Źuka
@Liczydło

Nie licz tego matematycznie dobrze jest napisane powrót jest w drugiej dobie jazda w samochodzie 15 godzin :) tam i powrót + 12 na lokomotywie taki juz los

ELADE

Cześć mam prośbę, Mógł by mi ktoś podać ile w kolpremie zarabia osoba prowadząca pojazd wyłącznie w obrębie bocznicy lub maszynista który jezdzi w obrębie bocznicy? chodzi mi najbardziej o osoby z niewielkim stażem pracy. Z góry dziękuje i pozdrawiam ;)

pracownik kolpremu
@ELADE

Prowadzący lokomotywę zdalnie sterowaną na bocznicy za normę godzin zarobi 3 000 podstawy (niektórzy mają trochę mniej, a niektórzy trochę więcej) + 930 dodatku zmianowego + 210 premi + 500 dodatku stabil + 1680 dodatku za prowadzenie lokomotywy zdalnie sterowanej więc razem miesięcznie około 6320 brutto za normę godzin. Do tego 140 zł na posiłki na kartę płatniczą, nagroda roczna 1300, program emerytalny płacony przez firmę, ubezpieczenie medyczne . Całość zależy od tego ile godzin wypracujesz, bo można robić nadgodziny, które są płatne +100%. Teraz są podwyżki i każdy otrzyma +105 do podstawy z wyrównaniem od 1 stycznia.

x

Panowie Dzisiaj niespodziewanie odszedł jeden z maszynistów (usunięte przez administratora)

Kristo

Zly to ptak co w swoje gniazdo sra i uwierzcie ze w Kolpremie nie jest tak zle jak niektorzy pisza a pracowalem w paru firmach kolekowych

icotynato?
@Kristo

Widzisz gościu, pracować i nie pojmować co się wokół dzieje to cecha konia, osła i innych pracujących zwierząt. Nawet nie potrafisz odróżnić kto w to gniazdo naprawdę sra, a kto to chce doprowadzić do porządku. Zbyt dużo zmian miejsc zatrudnienia cechuje lawirantów i leni unikających miejsc gdzie każą im pracować.

sensimilla

Z takimi właśnie budyniami trzeba walczyć, żeby z tego bur....lu powstał normalny zakład. Największy opór stawiają ci, co lubią tarzać się w gnoju. Przejrzystość, jasność reguł i uczciwość ich przeraża. Jeszcze jeden problem się pojawił: - Niech osoba która zatrudnia nowych pracowników, zainteresuje się, za co zostali wywaleni z poprzednich zakładów. W przeciwnym wypadku jest duże prawdopodobieństwo wciągnięcia do swojego zespołu kanalii której potem trudno się pozbyć.

vv

Jest coraz lepiej. Mam nadzieję ze w końcu będzie normalnie !

Zostaw merytoryczną opinię o KOLPREM Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w KOLPREM Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KOLPREM Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KOLPREM Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KOLPREM Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w KOLPREM Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KOLPREM Sp. z o.o.