KOLPREM Sp. z o.o.

Opinie o KOLPREM Sp. z o.o.

Licencjat

Mam dobra wiadomość a końcu doceniono licencjatów ci co zaczęli jeździć dostali 3950 pl a jak do końca tego miesiąca zaczną jeździć obiecano chłopakom 4650 pl a to dla tego żeby ich zachęcić żeby sie ów zwalniaji i docelowo wszyscy licencjaci maja tylko jeździć na Rzepin nowy szeryf postawił na młodych a ci co dotej pory co jeździli na Rzepin na lokal i prawidlowo

Weronika

Wiedzieliście, że Kolprem sp. z o.o. jest posiadaczem licznych certyfikatów? Więcej informacji możecie znaleźć na stronie internetowej firmy: http://www.kolprem.pl/certyfikaty-i-licencje.html

Xxx

Było wczoraj zebranie? Ktoś coś wie?

uj

A kogo powołali ?

Bezzębny

Byłem na rozmowach i wywalczyłem 5450 netto hura hura wracam oczywiście

hutnik
@Bezzębny

Z dodatkami to może tyle wyjdziesz na miesiąc i to brutto.

bezzębny szakal

Ale hit wydzwania baba z kadr i nagabuje o przyjściu z powrotem pytam o kasę ona mi 5000-5500 ja jej mówię że możemy zacząć rozmowę od 6000-6500 zadzwoniła i zaprasza zobaczymy co utarguję znowu będzie ubaw

Budyń

Po ostatnich ,,podwyżkach" kierownik pociągu ma wyższą stawkę od maszynisty.

Weronika

A macie jakieś opinie na temat rozmowy kwalifikacyjnej w Kolprem sp. z o.o.? Może macie jakieś rady? Warto podzielić się nimi z potencjalnymi kandydatami.

Houp Van Haye

Ten tydzień będzie przełomem , rozegra się wiele tematów . Coraz głośniej u jednego przewoźnika o regularnym przewozie Kraków- Dąbrowa , nawet Tabor rezerwują . Poza tym jeszcze jeden temat może się rozwiązać , jeżeli tylko będzie determinacja na sugestie od dawna zgłaszane .

Wąski

W DPZ to jest praca tylko kawka i papierosek co 15 minut gòra dòł i szatnia 8 godzin pracy a w biurze może 2 godziny a reszta musi pracować. Na lokomotywie takich luksusów nie ma. Bajo.

adam słodowy

Podwyżki mają być i dojazdy mają być płacone na jakąś kartę , ale kiedy i co to nie wiem.Żadnej karty nikt nie daje ,ani nic nie mówi.Wie ktoś coś ?.

abc

Podobno jakieś podwyżki o 80 zł. Są dla wszystkich , prawda to ?

Licencja

Sam tak zaczynales?

Licencja

Opinie nie zachęcają do pracy w Kolprem. Może ktoś doradzi jak i gdzie rozpocząć pracę jako maszynista.

hilton
@Licencja

jeśli posiadasz już licencję, i nie masz jeszcze świadectwa, to omijaj kolprem.

superpierdoła
@Licencja

Nie słuchaj ich. W firmie widać już poprawę. Ostatni (usunięte przez administratora) nas opuszczają, więc jest nadzieja. Jeśli jednak podoba Ci się unikanie pracy wszelakiej, robienie fikcyjnych usterek czyli sabotowanie to sobie odpuść. Dla takich kanalii robi się tu coraz ciaśniej. Jeśli chcesz jednak się szkolić i nabywać doświadczenia, to.... dawaj :-)

Manewrowy PKP Cargo
@Licencja

Do licencja, wyślij do PKP Cargo jest nabór na manewrowych może kiedyś ruszy nabór, a opinie o kolpremie rzeczywiście daj sobie spokój.

Www

Próbę może każdy praktycznie zrobić. Co innego oględziny techniczne...

Mechanior

Toż to 3 do 5 tys na rękę - szału nie ma i to pewnie z dodatkami.

ali

to co z takimi zarobkami to niema co sie zatrudniac

Doglądacz

Kolprem dostał od utk nagrode za...... I tu cytat: Przedsiębiorstwo Usług Kolejowych Kolprem sp. z o.o. za kompleksowe rozwiązanie systemowe oparte na trzech punktach - skutecznym i silnym przywództwie oraz zaangażowaniu kierownictwa wszystkich szczebli, zaangażowaniu pracowników przejawiającemu się ich konstruktywnym udziałem w działaniach na rzecz bezpieczeństwa oraz stałym monitorowaniu zgodności działań z założonymi celami. Koniec cytatu. Zaangażowaniu kierownictwa hahaha, o forum nic nie piszą

ali

panowie mam pytanie ponoć ludzie dali wypowiedzenia bo zarobki sa rozbierzne

Rafał

Kazdy z nas niech robi swoje poprostu nie patrzac na innych...

Zostaw merytoryczną opinię o KOLPREM Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w KOLPREM Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KOLPREM Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KOLPREM Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KOLPREM Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w KOLPREM Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KOLPREM Sp. z o.o.