Opinie o Wytwórnia Napojów Chłodzących Sahara Sławomir Folga Marek Księżopolski sp.j. w Zator

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Wytwórnia Napojów Chłodzących Sahara Sławomir Folga Marek Księżopolski sp.j.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Wytwórnia Napojów Chłodzących Sahara Sławomir Folga Marek Księżopolski sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wytwórnia Napojów Chłodzących Sahara Sławomir Folga Marek Księżopolski sp.j. w Zator

Amy Nowy wpis

Dzień dobry, znalazłam dawniejszą ofertę dla laboranta. Nie ma już niestety wglądu do jej szczegółów a zastanawiam się czy doświadczenie jest w ogóle wymagane a jeśli tak to jak duże. Dodatkowo czy wpływa ono na początkową podstawę?

Carlito Nowy wpis

Jak wyglądają zarobki i system pracy? Widzę kilka ogłoszeń i wącham się czy aplikować.

Kandydat Nowy wpis

Witam. Pojawiło sie ogłoszenie dla Laboranta- mikrobiologa do pracy w Saharze. Czy warto aplikowac? Jak atmosfera w laboratoroium?

Katarzyna Nowy wpis

firma niby dalej działa, ale już dawno nie było żadnych ofert, ciekawe z czego to wynika? Chciałabym podjąć pracę na magazynie albo produkcji, nie szykują się jakieś wakaty? :) Kiedyś w necie proponowali dla kierownika magazynu 3200 zł brutto, więc ciekawi mnie ile może teraz zarobić taki 'zwykły' pracownik?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Wytwórnia Napojów Chłodzących Sahara Sławomir Folga Marek Księżopolski sp.j.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Ciekawy

Witam. Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda sytuacja z zatrudnieniami w powyższej firmie oraz jakie są warunki i zarobki? Słyszałem pozytywne opinie o firmie i chciałbym się dowiedzieć czegoś więcej.

Józek

Widziałem informację, że w Zatorach firma jest zamknięta na stałe. O co chodzi, czy to zmiana siedziby?

S
@Józek

Firma działa bez przerwy. Skąd takie informacje?

Kokokoko10

Witam Po wypiciu waszej orengany potwornie bolał mnie brzuch, skontaktowałam się z lekarzem myśle ze dobrze zrobiłam ale przejdźmy do sedna orenganda nie jest zła na pewno lepsza od zwykłej wody ale co do licha dlaczego ona smakuje jak smażona cebula? Albo to ja mam już tak kubki smakowe odcięte przez lekarza albo wgl już matka pada na ryj i (usunięte przez administratora) zero przygód ????????

Paluch

Godna polecenia

nowy

Witam. Interesuje mnie opinia związana z tą firmą jak wyglądają warunki pracy, zarobki. Jestem zainteresowana podjęciem pracy w tej firmie i chciała bym poznać opinie czy wato składać CV?

Zostaw merytoryczną opinię o Wytwórnia Napojów Chłodzących Sahara Sławomir Folga Marek Księżopolski sp.j. - Zator

• Jak się pracuje w Wytwórnia Napojów Chłodzących Sahara Sławomir Folga Marek Księżopolski sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Wytwórnia Napojów Chłodzących Sahara Sławomir Folga Marek Księżopolski sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Wytwórnia Napojów Chłodzących Sahara Sławomir Folga Marek Księżopolski sp.j.
  • Władysława Grabskiego 35
    32-640 Zator

Wytwórnia Napojów Chłodzących Sahara Sławomir Folga Marek Księżopolski sp.j.