Opinie o Sales Lions V & P Sp. z o.o. sp.k. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Sales Lions V & P Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Sales Lions V & P Sp. z o.o. sp.k. o rekrutacji.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sales Lions V & P Sp. z o.o. sp.k. w Poznań

Były pracownik firmy Nowy wpis

Początkowo praca zapowiadała się bardzo fajnie, było pełne zaangażowanie i chęć rozwoju. Problem pojawił się w momencie, w którym okazało się, że wspólnicy nie potrafią zarządzać odpowiednio budżetem, malują trawę na zielono, dają nadzieję na lepsze jutro nie mając w tym w ogóle pokrycia. Finalnie nic z tych rzeczy nie wychodzi, a cierpią na tym szeregowi pracownicy. Generalnie zamysł tam jest taki, że warto trzymać ludzi, którzy do firmy nic nie wnoszą i zasadniczo "zawalają robotę", bo są dobrymi znajomymi CEO, natomiast ludzi, którzy pracują, starają się i zależy im na ciągłości firmy po prostu się zwalnia, bo budżet już nie pozwala. Także niestety w głównej mierze panuje tam zasada koleżeństwa, której nie da się przeskoczyć. Firma działa także w niezrozumiały dla mnie sposób - mianowicie stara się poprawiać warunki, daje pracownikom podwyżki, żeby miesiąc później zacząć ich zwalniać (?). Praca sama w sobie fajna, dość rozwijająca, dająca dużo satysfakcji - natomiast uważam, że praca pracą, ale kompletnie nie w tej firmie. Jeśli ktoś szuka firmy na stałe, z dobrymi zarobkami, z gwarancją stabilności, szczerości i uczciwości - to nie tutaj. Jeden z szefów każdemu mówi co innego, nawiązując partnerską relację, ale nie dajcie się zwieść, bo nie ma tam na takie partnerstwo szans. Na plus jest jednak atmosfera panująca wśród zwykłych pracowników, a także jedna konkretna osoba która daje - pełne wsparcie, przyjazne nastawienie, możliwość uzyskania pomocy w trudnych sytuacjach, rozmowy, dbałość o prawidłowe emocje, odpowiednie rozdzielanie zadań oraz trzymanie ręki na plusie w każdej sytuacji. Nie jest to jednak osoba z zarządu, nie jest to także CEO/Kierownik, a osoba odpowiedzialna za wdrażanie nowych osób i wykonywanie treningów, jak reszta Trenerów. Pokuszę się o stwierdzenie, że w całym zbiorniku kolorowych koralików, jest jedna prawdziwa perła :)

Dealer Nowy wpis

Firma bezwzględna bez zasad i nietrzymająca się żadnych standardów.

Dealer operator Nowy wpis

Firma działająca na zlecenie VGP zajmująca się ściąganiem haraczy od dealerów.

Kierownik salonu Nowy wpis

A ja się nie zgodzę. Maja świetna obsługę klienta, zawsze odpowiedz mam w 15 minut. Wiadomo, ze ich produkt nie będzie zawsze jest miłe widziany przez sprzedawców, bo pokazuje ich wszystkie wady i zalety. Jako kierownik bardzo pozytywnie podchodzę do współpracy.

Trener

1. Dwóch miłych Panów proponuje coś do picia 2. Rozmawiamy o moim cv, doświadczeniu w pracy z Klientem 3. Do kolejnego etapu się nie dostałem

1. Co jest dla pana ważne w kontakcie z Klientem 2. Czy zdarza się Panu motywować kogoś do podjęcia działań? 3. Jakie są dla Pana ważne rzeczy, cechu ludzi w pracy?

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Pracowik VGP

Są beznadziejni !!! W życiu nic nie sprzedali ! Nawet ciepłych pączków na plaży ! Wspólnie przeczytali jedną książkę i teraz starają się ten szajs wcisnąć innym do głowy. Ogólnie doją firmy z kasy !!!!!!!!!!!!!!!!

Pracownik Volkswagen Group
@Pracowik VGP

Dokładnie nie mają zielonego pojęcia o sprzedaży. Chcą pouczać ludzi którzy sprzedają po 200 i więcej samochodów rocznie. Sami nie znają podstawowych technik sprzedaży. Nie znają lokalnego rynku. Nie wiedzą, że każdy klient jest inny. Na miejscu importera wstydziłbym się z taką firmą współpracować. Ja obecnie nie czytam ich maili bo nie chcę się nakręcać. Od razu odznaczam i wyrzucam do kosza.

Zostaw merytoryczną opinię o Sales Lions V & P Sp. z o.o. sp.k. - Poznań

• Jak się pracuje w Sales Lions V & P Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Sales Lions V & P Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sales Lions V & P Sp. z o.o. sp.k.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sales Lions V & P Sp. z o.o. sp.k.?

Kandydaci do pracy w Sales Lions V & P Sp. z o.o. sp.k. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sales Lions V & P Sp. z o.o. sp.k.
  • Błażeja Winklera 14
    60-246 Poznań

Sales Lions V & P Sp. z o.o. sp.k.