Opinie o Truly Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników na temat pracodawcy Truly Sp. z o.o., lecz też Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Truly Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Truly Sp. z o.o. w Warszawa

zainteresowany Nowy wpis

Czy ktoś mi wytłumaczy dlaczego jest informacja, że firma zamknięta na stałe?

Paulina Nowy wpis

Ostrzegam.sumiennie wystrzegaj nie się Laury Krzepis, cwaniara. i oszóstka do potęgi. Jeżeli kiedykolwiek spotkacie ja, usłyszycie o niej lub będziecie mieli coś z nią do czynienia od razu ucinajcie kontakt. Kobieta bez sumienia i jakiejś krzty moralności. Dawniej jak udało.sie nam ustalić oszukiwała ludzi zawierając z nimi umowy na niby tańszy prąd.

Byly Nowy wpis

Ostrzegam przed Laurą Krzepis, osoba skrajnie fałszywa i cyniczna. Oszukóje pracowników i klientów.

Hubert Nowy wpis

Nieprawdopodobne robienie młodych ludzi w trombe. Najgorsza była menadżerka od siedmiu boleści, tleniona blondyna odpowiedzialna za parzenie kawy, ale w swoim mniemaniu za wszystko.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

No i jak ma się firma Truly Sp. z o.o. w mieście Warszawa? Coś się dzieje w firmie? Czekamy na nowe info.

Zostaw merytoryczną opinię o Truly Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Truly Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.