GH Promotion

Poznań

Opinie o GH Promotion

Hostessa

Pracuje regularnie jako hostessa w tej firmie, nigdy nie miałam żadnych problemów z kimkolwiek ani tym bardziej z wypłatą - do 10 dni roboczych zawsze była na koncie.

peikarz

nie mają innego wyjścia, hehe ;) @kingulek, miałaś z firmą do czynienia, czy tak jak ja, bazujesz na opiniach tutaj? waham się nad wysłaniem CV na ich bezpośrednią skrzynkę mailową, bez wcześniejszego przeczytania oferty

strepsils

Nie mili, niekompetentni pracownicy. Wyzysk i natręctwo. Małe zarobki, śmieszna praca. NIE POLECAM NIKOMU!!! Nie odczepią sie od Ciebie! W szczególności nie podawac nr telefonu!

a

zwyk

Zostaw opinię o GH Promotion - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GH Promotion