Opinie o Grzegorz Hundert Gh Promotion w Poznań

Grzegorz Hundert Gh Promotion
3 10 7 5 1
Bronisław Nowy wpis

@miki Na czym dokładnie polega Twój problem z wypłatą. Czy chodzi o terminowość wynagrodzeń czy właściwe naliczenie premii? Może chciałbyś napisać coś na temat możliwości rozwoju w firmie Grzegorz Hundert Gh Promotion. Opinie na forum GoWork.pl pomagają kandydatom w podjęciu ważnych decyzji związanych z pracą.

Hostessa Nowy wpis

Pracuje regularnie jako hostessa w tej firmie, nigdy nie miałam żadnych problemów z kimkolwiek ani tym bardziej z wypłatą - do 10 dni roboczych zawsze była na koncie.

Tak3Nie

miki Nowy wpis
@Hostessa

niestety, ja z wypłatą zawsze mam tam jakiś problem.

Administrator Nowy wpis

Co powiecie o wynagrodzeniu w GH Promotion? Czy w ostatnim czasie jego poziom uległ zmianie?

peikarz

nie mają innego wyjścia, hehe ;) @kingulek, miałaś z firmą do czynienia, czy tak jak ja, bazujesz na opiniach tutaj? waham się nad wysłaniem CV na ich bezpośrednią skrzynkę mailową, bez wcześniejszego przeczytania oferty

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
strepsils

Nie mili, niekompetentni pracownicy. Wyzysk i natręctwo. Małe zarobki, śmieszna praca. NIE POLECAM NIKOMU!!! Nie odczepią sie od Ciebie! W szczególności nie podawac nr telefonu!

Tak5Nie

a

zwyk

Tak6Nie

Zostaw opinię o Grzegorz Hundert Gh Promotion - Poznań

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie