Grzegorz Hundert Gh Promotion

Poznań

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 10 ocen.

Grzegorz Hundert Gh Promotion
4 10 6 1

Opinie o Grzegorz Hundert Gh Promotion

Bronisław

@miki Na czym dokładnie polega Twój problem z wypłatą. Czy chodzi o terminowość wynagrodzeń czy właściwe naliczenie premii? Może chciałbyś napisać coś na temat możliwości rozwoju w firmie Grzegorz Hundert Gh Promotion. Opinie na forum GoWork.pl pomagają kandydatom w podjęciu ważnych decyzji związanych z pracą.

Hostessa

Pracuje regularnie jako hostessa w tej firmie, nigdy nie miałam żadnych problemów z kimkolwiek ani tym bardziej z wypłatą - do 10 dni roboczych zawsze była na koncie.

miki
@Hostessa 18.10.2017 16:41

niestety, ja z wypłatą zawsze mam tam jakiś problem.

Administrator

Co powiecie o wynagrodzeniu w GH Promotion? Czy w ostatnim czasie jego poziom uległ zmianie?

peikarz

nie mają innego wyjścia, hehe ;) @kingulek, miałaś z firmą do czynienia, czy tak jak ja, bazujesz na opiniach tutaj? waham się nad wysłaniem CV na ich bezpośrednią skrzynkę mailową, bez wcześniejszego przeczytania oferty

strepsils

Nie mili, niekompetentni pracownicy. Wyzysk i natręctwo. Małe zarobki, śmieszna praca. NIE POLECAM NIKOMU!!! Nie odczepią sie od Ciebie! W szczególności nie podawac nr telefonu!

a

zwyk

Zostaw opinię o Grzegorz Hundert Gh Promotion - Poznań

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grzegorz Hundert Gh Promotion