Opinie o Gaps Magda Jachimczuk w Olsztyn

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Gaps Magda Jachimczuk. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Gaps Magda Jachimczuk o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gaps Magda Jachimczuk w Olsztyn

Sonny

Praca w GAPS na pewno jest pracą przyjemną jeśli: 1) lubi się pracę w zespole z ludźmi 2) lubi się kontakt z klientem. W firmie są zatrudniane młode osoby, bez zobowiązań. Nawet studenci dzienni nie są mile widziani, zaoczni jak najbardziej. Praca zaczyna się o 10-10.30 a kończy się gdy Szefowa powie, że koniec. Więc czasami do domu wraca się i po 22. Wcześniejsze wyjście z pracy to coś, co raczej pozostaje mitem. Tak samo jak dzień wolny (pogrzeby i śluby są całe szczęście wyjątkami). Wiąże się też z wieloma wyjazdami. Co najmniej raz w miesiącu na tydzień, a nawet i częściej. Za wyjazdy nie ma dodatkowych pieniędzy, jedyne czym nie musisz się wtedy przejmować to zakwaterowanie. Czasami dojazd również jest na Twojej głowie. Umowa zlecenie i to się nie zmieniło od początku i to się nie zmieni. Ostatnio z podwyżką o 10 zł za umowę. Wypłata w tygodniówkach, a co tydzień są bonusy. Im lepsze wyniki, tym bonus za większą ilość umów. Praca poprzez D2D, więc to trzeba mieć na uwadze. Ale ścieżka rozwoju jest naprawdę ciekawa. To już lepiej wyjaśnią Wam tam. Można wybrać czy chcesz skupić się na samej sprzedaży czy dołączyć do programu rozwojowego. Atmosfera jest naprawdę sympatyczna. Ludzie są doceniani za osiągnięcia i przez innych pracowników. Często też są organizowane wyjścia integracyjne. Jednak atmosfera jest tam na zasadzie "pracujemy razem, wszyscy się przyjaźnimy i uwielbiamy". To może nie każdemu pasować. Współpracuje się też z innymi biurami w Polsce i korzysta z ich doświadczeń, co jest ogromnym plusem, bo często to rozwiązuje znacznie lepiej problemy i rozwiewa wątpliwości niż rozmowa z kimś z biura. Sama Magda jest osobą sympatyczną, z ogromną wiedzą popartą doświadczeniem. Jednak na wiele problemów nie ma odpowiedzi innej niż - "idź w teren, pracuj i pisz kwity". W momencie gdy jednak wyniki spadają, bierze za rękę i pomaga to naprawić. Mają też maskotkę, żółwia Franklina, który często chodzi po biurze.

Była pracowniczka
@Sonny

Owszem Magda ma duża wiedzę tylko warto zaznaczyć ze zanim została ovnerem to minęło baaaardzo dużo czasu. Oczywiście o tym nikt nie mówi bo ludzie by nie chcieli pracować. Przeważnie podają przykład Maćka z Warszawy ale on miał dużo łatwiej

Mia Nowy wpis

Czy przedstawiciele dalej są tu przyjmowani? po przeczytaniu tych opisów odnośnie zbierania kasy na jakieś organizacje chciałam sprawdzić jak takie stanowisko konkretnie się nazywa i jakie warunki zatrudnienia przy tym dają ale nie mogę odszukać takiej oferty, są za to inne powystawiane i teraz nie wiem czy tamta praca jest jeszcze dostępna?

Była pracowniczka Nowy wpis

Administrator Nowy wpis

Czy pracując w firmie Gaps Magda Jachimczuk można dostać awans w pierwszych 3 miesiącach?

Aleksandra Nowy wpis

Chciałam obczaić firmę w google zanim wyślę cv, ale tam oznaczona jest jako zamknięta na stałe. To chyba jakaś pomyłka? Bo mają tu teraz kilka ofert aktualnych opublikowanych. Może jest tu ktoś z obecnych pracowników i powie jak to wygląda? Ogłoszenie brzmi "Poszukuję pracownika" i jest tam tylko info, że szukają kogoś do sklepu. To jak, jest sens wysyłać cv?

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Gaps Magda Jachimczuk na stanowisko Asystent nauczyciela w przedszkolu? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Co wchodzi w socjal Gaps Magda Jachimczuk?

Wszytsko wiem

To że się płaci jako pracodawcą w (usunięte przez administratora)podatków na social nierobów. Zacznijcie myśleć nad tym co piszecie na tych forach nawet pod tym głupim nikiem

Jolanta

wiecie moze jaka stawke placa tym studentom za zorganizowanie takiej wplaty na cel charytatywy, czy to prowizyjny system zalezny od kwoty ?

Wszytsko wiem
@Jolanta

O co Ty pytasz Jolanta. Jakim studentom i jaki cel charytatywny. Zastanów się co piszesz glupia babo czy czym tam jesteś za tym nickiem. Pójdź do Michelina albo do zelando i tam masz se social na produkcji

Teresa

Hej, powiedzcie, czy Gaps to dobre miejsce na zdobycie doświadczenia zawodowego dla osoby świeżo po studiach? Napiszcie jakie firma ma podejście do takiego pracownika, czy pozwala mu na wykazanie się i rozwój portfolio?

Shin
@Teresa

Zdecydowanie nie jest to dobre miejsce. Będziesz przekonywać ludzi na regularne wpłaty na cele charytatywne. Firma raczej celuje w ludzi w wieku 18-20 lat, bez żadnego doświadczenia i co za tym idzie bez dobrego wykształcenia. Ludzie po studiach oczekują po prostu znacznie więcej niż umowy o dzieło i niepewnej pensji aniżeli oklasków po dwóch poleceniach zapłaty podpisanych w jeden dzień.

Pracowałam

Przez ponad rok tam pracowałam. Ogólnie atmosfera spoko ale trzeba dużo tyrać, czasmai się jeździ daleko w teren i namawiać na zlecenie zapłaty na jakaś organizacje. Jak umiesz namawiać to zarobisz spoko, jak nie to nic, bo stawka nie jest godzinowa tylko od formularza. Codziennie pranie mózgu o wychodzenie ze strefy komfortu i wynikach. Jako praca na chwile/przejściowa polecam, na dłuższa metę - absolutnie nie, szkoda czasu i

@Pracowałam

Cześć, powiedz jakie dokładnie stanowisko obejmowałaś w Gapsie? I wytłumacz dokładniej na jakiej zasadzie działa system premiowy. Czy targety wyznaczone do zrealizowania są realne do wyrobienia?

Klaudia

Właśnie jestem po rozmowie kwalifikacyjnej! Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona! Nie patrzcie na opinie, lepiej przekonać się samemu co oferują :)

@Klaudia

Hej @Klaudia, podaj proszę więcej szczegółów. Napisz dlaczego jesteś pozytywnie zaskoczona, jakie elementy na to wpłynęły. Ciekawi mnie, czy na rozmowie w Gapsie sprawdzano Twoją znajomość języków obcych, bądź umiejętności marketingowe (może przygotowywałaś jakiś projekt pokazowy?). Daj proszę znać.

Czy pracodawca Gaps Magda Jachimczuk motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Odpowiedź

Pensja jest prowizją, więc największą motywacją do pracy jest uniknięcie widma głodu. Nie zapisujesz ludzi, nie dostajesz pieniędzy.

SarsCov2

Czy ta firma nadal funkcjonuje w szczycie pandemii? Jeśli tak, to jak wygląda obecnie praca akwizytorów d2d? Jakie procedury wdrażane są po zakażeniu pracownika wirusem?

Gaps
@SarsCov2

Dziękujemy Gowork za jak zwykle trafne pytanie. Mamy się świetnie, wszyscy zdrowi, zachowujemy wszelkie procedury bezpieczeństwa i dbamy o zdrowie zarówno naszych pracowników jak i klientów. Dziękujemy również za propozycję "złotego pakietu", dzięki któremu już za za raptem kilkaset złotych miesięcznie będziecie usuwać tzw. "niewygodne wpisy", które notabene sami piszecie. Swoją drogą, niezły pomysł na biznes, żerowanie na przedsiębiorcach i tworzenie kłamliwych opinii na temat uczciwych firm. Zainteresowanych zapraszam do lektury. Jak się okazuje jest więcej osób, którzy uczciwość tego forum poddają w wątpliwość(usunięte przez administratora)

GAPS
@Gaps

Link do forum na temat działań Gowork oczywiście usunięty w błyskawicznym tempie. Można się było tego spodziewać. Brawo za szybką reakcję!

B.Pracownik organizacji w łaty
@GAPS

Pytanie zostało zadane z troski o pracowników i ludzi nieświadomie otwierających wam drzwi. Każdy zna zasadę trójkąta. Odwracanie kota ogonem to wasza specjalność. ;) Trzymajcie się cieplutko i wypisujcie jak najwięcej poleceń zapłaty, byle tylko z głową! Nie chcemy żeby ludzie byli niepotrzebnie narażeni na zarażenie koronawirusem, bo jaka jest nasza służba zdrowia każdy widzi. :)

wiem i już
@SarsCov2

nikt w biurze nie nosi maseczek wiec czego się po nich spodziewać.

Patryk

Pracuję w firmie półtora roku, praca bardzo rozwija i poszerza horyzonty. Zarobki bardzo dobre, ale i wymagania spore. Trzeba się zaangażować i wtedy widać efekty, jak ze wszystkim. Na początku byłem tylko handlowcem, potem zdecydowałem się konkretnie przyłożyć i postawiłem na rozwój. Była to najlepsza decyzja bo niebawem otwieram swój oddział. Jak widać, warto ciężko pracować na swój sukces. Jeśli ktoś chce dostawać pieniądze za leżenie to na pewno nie tutaj. Pzdr

Pracowałam w firmie jak wybuchła afera z wirusem . Ze względu na panującą sytuację otrzymaliśmy dużo bonusów żeby się rozkręcić. Finalnie zarobki były jeszcze lepsze niż z czasu przed pandemią z tego co mówily pozostałe osoby z zespołu. Niestety muszę zrezygnować ze względu na studia. Polecam jeśli ktoś naprawdę chce pracować a nie tylko się użalać i narzekać.

Anka

Przeszłam pierwszy etap, potem dostałam się na drugi ale jest naprawdę dużo chętnych... Super szefowa i cały zespół! Będę próbować znowu za jakiś czas.

Małgorzata
@Anka

Rozumiem, że finalnie nie udało Ci się podjąć pracy w Gaps Magda Jachimczuk. Na jakie stanowisko aplikowałaś? Może mogłabyś napisać coś więcej na temat tego, jak przebiegał pierwszy etap Twojej rekrutacji, czy była to rozmowa telefoniczna, czy też już spotkanie kwalifikacyjne?

Flexo
@Anka

Hahaha dobre żarciki, duzo chetnych? tam biorą każdego, kto tylko nie ma oporów przed chodzeniem od drzwi do drzwi :D

@Flexo

To akurat nie prawda. Są osoby, które mimo chęci nie zostały przyjęte do pracy. Z różnych powodów.

Flexo2
@Sonny

ano z takich powodów ze widziały jaki to chłam i otwarcie wyrażały swoje obiekcje - oczywiście taka osoby są z miejsca eliminowane, żeby nie psuć tej super pozytywnej, fantastycznej firmowej atmosfery. To samo tyczy się też osób już pracujących - nie daj Boże zaczniesz wyrażać opinię niezgodną z przekonaniami organizacji ... Wylatujesz na zbity pysk.

Berek

Unikać! Chodzi o chodzeniu drzwi do drzwi do ludzi i przekonywaniem żeby dali pieniądze na dzieci/ zwierzaki... Nie ważne jak ładnie ogłoszenie napisane, zawsze o to chodzi!

memes
@Berek

podpisuje się pod tym rekami i nogami

Toja
@Berek

na początku wszystko super niby fajnie jestes chwalony wychwalany bo masz wyniki a potem nazywają to rozwojem każą ci brac rekrutacje i potem pisać kwity na osobE która masz pod sobą nawet jak nic nie ogarnia bo jak się słyszy trzeba być najlepszym i jeśli mi zależy to mam przeszkolić sama pani „ kierownik”nie umie szkolić taka prawda masz później zwiększone godziny pracy pracowałam tam jakiś czas i wiem ze ta firma nie ma szans nic sie nie dzieje stoi się w miejscu rotacja jest duza sama pani ktora śmiech na sali tym rzadzi widać od poczatku ze jej nie zalezy na niczym oprocz siebie samej jeden wielki śmiech na sali. nie polecam uciekajcie

Jak szefostwo w Gaps Magda Jachimczuk? Spoko traktują ludzi?

Kimi

Bardzo spoko. Szefostwo i ogólnie atmosfera super :)

Grzegorz

Praca spoko, jeśli ktoś odnajduje się w kontakcie z klientem i w handlu. Rzeczywiście niektórzy zarabiali ok 2300-2600, ale mi wychodziło spokojnie 3500. To jak wszędzie, jeden sobie lepiej radzi, inny gorzej.

Bardzo fajnie wspominam pracę w gapsie. Przede wszystkim naprawdę życzliwi ludzie, fajna atmosfera i naprawdę dużo się działo. Integracje, wyjazdy, zarobki też niezłe, ok 2500 na rękę. Naprawdę fajny czas :) Polecam, jeśli chcesz przychodzić do pracy z przyjemnością i bez stresu.

Natalia
@Kasia

Według Ciebie 2500 na rękę to jest dobrze? To trochę ponad tyle ile wynosi pensja minimalna. Policz sobie ile dostajesz realnie na godzinę swojej pracy i wtedy zobaczysz ze zarabiasz bardzo mało i nawet nie masz żadnych benefitów. Nawet ubezpieczenia. Atmosfera pracy nie zapłaci rachunków ani nie zrobi zakupów.

wqa
@Natalia

Kiedyś z ciekawości obliczyłem ile zarabiam na godzinę, akurat miałem passę i dużo pz wystawiałem. Biorąc czas ile spędzałem w pracy, spowodował, że okazało się, że zarabiałem 9-10 zł/h... W minimalnie gorszych tygodniach, dochodziło do 5-6 zł.... Wtedy postanowiłem monitorować ile moja drużyna i inne drużyny zarabiają... Postanowiłem się zwolnić.

Piotrek

Profesjonalne podejście do Klientów oraz Pracowników. Dużo się nauczyłem, szczególnie podczas wyjazdów do innych biur, zwłaszcza do Łukasza z Warszawy.

Anastazja

Duże możliwości rozwoju, co jest rzadkością w Olsztynie niestety. Naprawdę szybki, realny awans i przede wszystkim jasne warunki. Gdyby nie wyjazd za granicę, zostałabym na dłużej.

Zostaw merytoryczną opinię o Gaps Magda Jachimczuk - Olsztyn

• Jak się pracuje w Gaps Magda Jachimczuk?

Zobacz opinie na temat firmy Gaps Magda Jachimczuk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gaps Magda Jachimczuk?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 7 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Gaps Magda Jachimczuk
2.7/5 Na podstawie 31 ocen.
  • Andrzeja Samulowskiego 6 lok. 1a
    10-531 Olsztyn