Opinie o Gaps Magda Jachimczuk w Olsztyn

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Gaps Magda Jachimczuk. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Gaps Magda Jachimczuk o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gaps Magda Jachimczuk w Olsztyn

Ted

Spoko praca, można pozwiedzać i poznać dużo fajnych ludzi(zwłaszcza dziewczyn ::D) hajsik też się zgadzał tylko non-toper jakieś szkolenia, ale co kto lubi

Kris

Pracuje już ponad rok i szczerze mówiąc nie myślałem, że zostanę tak długo, chciałem tylko dorobić na wakacje. Jak zacząłem się wdrażać okazało się, że praca w GAPSie ma sens. Zarobki naprawdę satysfakcjonujące, nawet bardzo. podczas pandemii pełne wsparcie, a po powrocie bonusy żeby nas trochę rozkręcić i udało się. Średnio ok 3000, nie wierzcie jak Wam mówią na rozmowie, że 10 000 ;) Ogólnie trzeba się wykazywać i ogarniać temat, ale to chyba jak wszędzie. No i fajne projekty, rozpoznawalni klienci co baaardzo ułatwia pracę. Pozdro

Mati

Jak są bonusy za wyniki to nawet więcej można wyciągnąć, no ale wiadomo, trzeba się trochę wykazać. Średnio 800/900 na tydzień. Dla mnie git.

Ann

Polecam! 3 koła na miesiąc bez doświadczenia to chyba całkiem nieźle. Dużo szkoleń na początek i naprawdę można szybko ogarnąć temat i spoko zarabiać. A i ludzie spoko, sami młodzi i na luzie.

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Gaps Magda Jachimczuk na stanowisko Asystent nauczyciela w przedszkolu? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Teresa

W dobie pandemi firma nie zostawiła mnie na lodzie, pracownicy dostali wsparcie rządowe w którym firma ułatwiła skladnie wniosków. Jeśli dla kogoś jest to chodzenie po klatkach to znaczy, że nie pojmujesz idei firmy. Działają w sposób w jakim jest najefektywniej. Sporo się tu moge nauczyć i teorii i w praktyce do tego nie czekam na awans a działam by coś osiągnąć, jeśli ktoś myśli ze sukces zrobi się sam to elo. Sporo dodatków do pensji i dobre atmo na spotkaniach robi swoje, ja to doceniam bo w innej pracy tak nie miałam.

ABC
@Teresa

Nie zostawiła, bo rząd dał wsparcie. Sama firma by tego nie zrobiła. Okej, cel pracy może i szczytny, ale jednak nie dawanie chociażby umowy o pracę, czy kazanie szukać sobie samemu ubezpieczenia to słabo. Pracownik jest dobrze traktowany, póki jest wydajny. Atmosfer jest fajna, dopóki nie podpadniesz komuś ze starej ekipy. Ale fakt, wiedza przydaje się w późniejszych pracach.

DEF
@Teresa

A czy Ty uważasz, że w innych pracach to awans otrzymuje się za nic? Bardzo zabawne. Ta firma to zabawa w biznes. A jeszcze temacie awansów. W tej firmie można je dostać za to, że jest się lubianym lub nie. Mydlą wam oczy, że każdy może zostać biznesmenem, a to nie prawda. Co do postojowego, to ono się wam należało od państwa i nawet bez pomocy firmy złożylibyście wniosek, było to dziecinnie proste...

XYZ

Nie polecam nikomu (usunięte przez administratora)A bez tego możecie łazić cały dzień po klatkach aż szefowa zdecyduje że koniec, i nic nie zarobić. (usunięte przez administratora) Dodatkowo musicie sobie sami zoorganizowac u ubezpieczenie.

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny podczas rozmowy w Gaps Magda Jachimczuk?

Agata

nie musisz znać angielskiego, wystarczy, że lubisz gadać i nie przeszkadza Ci łażenie po klatkach xD

Hej, czy w firmie Gaps Magda Jachimczuk płacą za nadgodziny?

Sonny

Nie. Płacą Ci tylko za każdą sprzedaż. Plus bonusy za spełnienie planu.

Ryszard
@Sonny

Oznacza to, że dostajesz prowizje od sprzedaży? Interesują mnie też dodatkowe benefity takie jak prywatna opieka medyczna, czy dofinansowanie do wakacji. Napisz, czy możesz na nie liczyć.

Sonny
@Ryszard

Dostajesz jedynie prowizję od sprzedaży. Gdy ja pracowałam to było 50 zł za umowę, teraz chyba więcej. Za spełnienie celu dodatkowe 100 zł, za spełnienie kolejnego 100 zł - cel zmienia się co tydzień. Czasami jest za 6 i 8 umowę, czasami za 10 i 12 - to jest zależne od szefowej. Nie ma niczego innego. Przy delegacjach nie płacisz za nocleg, ale nie masz diety ani niczego takiego. Zdarza się, że sam płacisz za dojazd (np. z Olsztyna do Krakowa w dwie strony). Masz jedynie to co zarobisz, więc są dni gdy zarobisz 200 zł a są dni gdzie zarobisz 0 zł.

Zośka

(usunięte przez administratora)Oprócz szefowej nikt się tam nie wzbogaci. Praca dla młodych i mało świadomych ludzi, którzy nie zdają sobie sprawy z takich priorytetów jak ubezpieczenie i podatki. Umowa o dzieło i sprawa jasna. Ty masz pracować a w razie choroby lub jakiegokolwiek urazu w pracy nie należy Ci się nic, a że w pracy jesteś nieobecny to nawet wypłata ???? Na pytanie czy jest możliwość ubezpieczenia przez firmę usłyszałam, że przecież mufę sobie wykupić prywatne ubezpieczenie ???? w ofercie o prace wszystko jest pięknie opisane, och i ach. Prawda jest inna, wspomniane samochody służbowe to jeden, tak jeden samochód, którym tylko i wyłącznie porusza się szefowa w celach bardziej prywatnych nich służbowych. Nie polecam!

Małgorzata
@Zośka

Czy w firmie Gaps Magda Jachimczuk nie ma możliwości na zatrudnienie oparte o inny rodzaj umowy? Czy jest szansa chociaż na umowę zlecenie?

Zośka
@Małgorzata

Hahahha, w czasie mojego zatrudnienia nie było o tym mowy

Małgorzata
@Zośka

A dawno temu byłaś zatrudniona w Gaps? Pytam, bo może coś się zmieniło na lepsze od tamtej pory. Może inni pracownicy mają jakieś aktualne informacje na temat form współpracy oferowanych przez firmę? Ciekawi mnie też wymiar czasu pracy i jego elastyczność w sytuacji umowy o dzieło - jak to wygląda w tej firmie?

Mark
@Małgorzata

Nic się nie zmieniło. Umowa o dzieło. Nadal pukanie od drzwi do drzwi za 50zł od podpisanej umowy, jak się trafi słaby teren to 3 dni pod rząd zero. a łazisz cały dzień niezależnie od pogody.

Henry

Ja myślę, że jak ktoś wybiera sobie pracę która go nie interesuje to może nie być zadowolony!

Gabcia

Polecam, bardzo fajna praca

Pati

Ja pracuję od trzech tygodni i mega mi się podoba. Wszystko jasno wyjaśnione. Tu pracują mega pozytywne osoby, a kasa super. No chyba, że komuś się nie chce pracować to może zarobił 200 zł heh. Mi wyszło za te 3 tygodnie 1900 zł, a nie do końca jeszcze wszystko ogarniam, więc w przyszłym miesiącu na pewno będzie lepiej.

Kamil

Pukanie od drzwi do drzwi. Zachęcanie do pomocy dzieciom, ludzi, u których poprzedni pracownicy byli już nie raz. Reakcje osób zazwyczaj są negatywne. W ciągu 3 tygodni zarobiłem 200 złotych pracując po 9-10 h dziennie.

Kaśka12

Praca dla ambitnych osob, fajny zespół, wesoła atmosfera. Może i jest kontakt bezpośredni z ludźmi Ale to co robią ma sens i super efekty

Barka
@Kaśka12

To racja, jestem tu dopiero 3 miesiace a przez niepotrzebne negatywne opinnie osob ktrorym sie nie udalo mogloby mnie tu nie byc. Duzo sie nauczylam I jak na Olsztyn ta firma ma orgomne mozliwosci rozwoju I wiele nowych kampanni ktore prowadza w calej polce. Jak dla mnie spoko tez zarobki, jak ktos podchodzi do tego powaznie to 2500 zl w miesiacu mozna zarobic bez problemu a da sie wiecej

Kalipo
@Barka

9 minut różnicy między komentarzami Kaśki12, Barka i Krisa (uwaga, "chajs" pisze się przez "h") naprawdę DZIWNY zbieg okoliczności. Polecam najpierw zapoznać się z ortografią, stylistyką oraz interpunkcją, zanim założycie swoje potężne "firmy". Dodam również, że przez pierwsze miesiące, wychwalałem firmę uważając, że jest idealna. Jednak im dalej w las, tym ciemniej się robiło i można było dostrzec wiele nieprawidłowości w działaniu firmy jak i intencji współpracowników. Faktycznie, coś się tam nauczyłem, jednak to wiedza z pierwszego miesiąca i wciąż maglowana przez resztę czasu. Teraz pracuję w zawodzie do którego przygotowały mnie studia i nie muszę biegać po ulicy czy klatkach, siedzę spokojnie w biurze, gdzie nie ma "wyścigu szczurów" i zarabiam o wiele więcej niż tam- plus mam ubezpieczenie na zdrowotne i multisport. Oszczędzajcie kasę i szukajcie lepszej pracy.

kris

spoko sprawa, ma sie mega satysfakcje z tego co robi i też można zarobić dobry chajs ja tu sie sporo nauczyłem jak wróce do zdrowia to wracam do tego, bo sporo sie nauczyłem i szanse na rozwój są duże dla każdego kto sie stara bez wyścigu szczurów jak czesto w inny korpo firmach

Vamvam

Ohydne akwizytorstwo. (usunięte przez administratora). Caly dzien mozna chodzic po klatkach za nic. Jak nikogo nie (usunięte przez administratora)to nie zarabiasz.

Dostałam się rozmowę, przeszłam też dzień próbny no ale niestety.... Bardzo wysokie wymagania i mocna selekcja. Ale nie patrzą na wykształcenie, licyz się osobowość i chęci. Bardzo chciałabym tam pracować więc spróbuję za jakiś czas.... :) polecam wszystkim, super zespół...

Mariola N

Pracowałam około 3 miesięcy. Atmosfera super, mili ludzie, którym zależy na rozwoju, zarobki adekwatne od zaangażowania (mi średnio wychodziło 600 zł na tydzień). Szkoda, że musiałam wyjechać z Olsztyna ale polecam każdemu. PS. Dzięki (usunięte przez administratora)za wszystko, takiego szefa ze świecą szukać :) Zawsze mi się podobałeś :)

Majkel
@Mariola N

Masz rację Mariolka. Najlepszy lider! Wracamy w kolejne wakacje. Może już na dłużej ????

Owieczka biała

Chodzi o to że tam wszyscy spożywają alkohol, wsumie to mi się podoba tylko szkoda że z rana do kawy nie dają tabletek na kaca ...

Chmurka

Nie chodzi o zbieranie pieniędzy :) super praca, młody, dynamiczny zespół, zarobki adekwatne do zaangażowania, a co najważniejsze - możliwości ciągłego rozwoju co w innych firmach jest rzadkością :) polecam wszystkim

Majkel
@Chmurka

Świetne miejsce na zdobycie doświadczenia ! Zarobki dobre. Co tydzień zarabiałem koło 800 PLN. Pracowałem tam przez całe wakacje i z chęcią bym został, gdyby nie studia w innym mieście.

Zostaw merytoryczną opinię o Gaps Magda Jachimczuk - Olsztyn

• Jak się pracuje w Gaps Magda Jachimczuk?

Zobacz opinie na temat firmy Gaps Magda Jachimczuk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gaps Magda Jachimczuk?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 7 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Gaps Magda Jachimczuk
2.7/5 Na podstawie 31 ocen.
  • Andrzeja Samulowskiego 6 lok. 1a
    10-531 Olsztyn