Sales Lions V & P Sp. z o.o. sp.k.

Poznań

Sales Lions V & P Sp. z o.o. sp.k.

Opinie o Sales Lions V & P Sp. z o.o. sp.k.

Kierownik salonu

A ja się nie zgodzę. Maja świetna obsługę Klienta, zawsze odpowiedz mam w 15 minut. Wiadomo, ze ich produkt nie będzie zawsze jest miłe widziany przez sprzedawców, bo pokazuje ich wszystkie wady i zalety. Jako kierownik bardzo pozytywnie podchodzę do współpracy.

Pracowik VGP

Są beznadziejni !!! W życiu nic nie sprzedali ! Nawet ciepłych pączków na plaży ! Wspólnie przeczytali jedną książkę i teraz starają się ten szajs wcisnąć innym do głowy. Ogólnie doją firmy z kasy !!!!!!!!!!!!!!!!

Pracownik Volkswagen Group
@Pracowik VGP 05.06.2018 23:12

Dokładnie nie mają zielonego pojęcia o sprzedaży. Chcą pouczać ludzi którzy sprzedają po 200 i więcej samochodów rocznie. Sami nie znają podstawowych technik sprzedaży. Nie znają lokalnego rynku. Nie wiedzą, że każdy klient jest inny. Na miejscu importera wstydziłbym się z taką firmą współpracować. Ja obecnie nie czytam ich maili bo nie chcę się nakręcać. Od razu odznaczam i wyrzucam do kosza.

Zostaw opinię o Sales Lions V & P Sp. z o.o. sp.k. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sales Lions V & P Sp. z o.o. sp.k.