Sales Lions V & P Sp. z o.o. sp.k.

Adres: Błażeja Winklera 14, 60-246 Poznań

NIP: 7792446949 REGON: 365441307 KRS: 0000637819

Sales Lions V & P Sp. z o.o. sp.k.
0 0 4 5 1

Opinie o Sales Lions V & P Sp. z o.o. sp.k.

Filtruj opinie po kryteriach:

Kierownik salonu
 Opinia

A ja się nie zgodzę. Maja świetna obsługę Klienta, zawsze odpowiedz mam w 15 minut. Wiadomo, ze ich produkt nie będzie zawsze jest miłe widziany przez sprzedawców, bo pokazuje ich wszystkie wady i zalety. Jako kierownik bardzo pozytywnie podchodzę do współpracy.

Tak2Nie

Agnieszka
@Kierownik salonu 11.11.2018 21:14

Jako kierownik salonu firmy Sales Lions V & P w Poznaniu pewnie masz wiele wskazówek dla osób, które są chętne do podjęcia się pracy w tej firmie, mam rację? Jeśli tak jest w rzeczywistości, to powiedz proszę, dla jakich konkretnie osób jest ta praca? Czy może poszukujecie osób o konkretnych umiejętnościach, wykształceniu, czy też doświadczeniu zawodowym? Będę wdzięczna za wszelkie odpowiedzi. Co trzeba wiedzieć przed przystąpieniem do rekrutacji?

TakNie

Pracowik VGP
 Opinia

Są beznadziejni !!! W życiu nic nie sprzedali ! Nawet ciepłych pączków na plaży ! Wspólnie przeczytali jedną książkę i teraz starają się ten szajs wcisnąć innym do głowy. Ogólnie doją firmy z kasy !!!!!!!!!!!!!!!!

Tak3Nie1

Pracownik Volkswagen Group
@Pracowik VGP 05.06.2018 23:12

Dokładnie nie mają zielonego pojęcia o sprzedaży. Chcą pouczać ludzi którzy sprzedają po 200 i więcej samochodów rocznie. Sami nie znają podstawowych technik sprzedaży. Nie znają lokalnego rynku. Nie wiedzą, że każdy klient jest inny. Na miejscu importera wstydziłbym się z taką firmą współpracować. Ja obecnie nie czytam ich maili bo nie chcę się nakręcać. Od razu odznaczam i wyrzucam do kosza.

Tak2Nie1

Zostaw opinię o Sales Lions V & P Sp. z o.o. sp.k. - Poznań