Poznań

Opinie o Teb-Akademia

Posiadacie jakieś najnowsze informacje dotyczące Teb-Akademia? Dajcie znać, jak aktualnie wyglądają warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Czy pracownicy otrzymują jakieś pozapłacowe benefity?

Tadek

A co sprzedaje dzial sprzedazy?

bezjaj

oszukany - 2012-02-03 15:04:05 Bardzo się rozczarowałem firmą o takiej renomie i pozycji na rynku Uczelni wyższych W ostatnim czasie byłem na rozmowie w sprawie pracy na stanowisko związane m.in. z Funduszami unijnymi. Dyrektor tego działu na koniec rozmowy poprosiła, iż ostatnim krokiem rekrutacji jest stworzenie propozycji projektu w ramach programu Szwajcarskiego tak na 2 kartki A4 Człowiek przelewa swoje propozycje na papier, poświęca czas, po czym po tygodniu dzwoni Pani sekretarka Z Teb-Akademii, iż bardzo przeprasza ale stanowisko zostało zawieszone z powodu problemów Działu?? Nie uważacie, iż to dziwne?? Pojawia się ogłoszenie niby taka renomowana Uczelnia i nagle stwierdzają po tygodniu, że jednak nie. A może chodziło o zebranie nowych pomysłów od ludzi z zewnątrz. Czemu nie, darmowe pomysły, w tak krótkim czasie NIE POLECAM, wyzyskiwaczeMoże renoma na rynku uczelni, a możne nieudolny pracodawca, który nie potrafi przeprowadzić procesu rekrutacji, która ciągle trwa. Dziś na "pracuj pl" znowu poszukują specjalista ds. rozliczeń finansowych projektów POKL, mało tego Zastępca Dyrektora Zarządzającego też poszukują. Może tym razem nie odwołają rekrutacji w trakcie jej trwania. Może zatrudnią nowego dyrektora, który ucywilizuje zasady zatrudniania pracowników. NIE POLECAM,

jan nieznedny

wiem, że na pracę w TEB Akademia mogą liczyć tylko swoi ludzie, to jest osoby z polecenia. Więc nie można oczekiwać tam nikogo innego jak licencjata administracji z WSB. Tylko w jakim celu ciągle zamieszczają ogłoszenia o poszukiwaniu pracownika.

klub.testera@o2.pl

Teb-Akademia - 2012-02-03 21:41:45 Witam! W TEB Akademia zajmuję stanowisko Dyrektora ds. HR i to mi podlega proces rekrutowania nowych pracowników. Rzeczywiście prowadziliśmy rekrutację na stanowisko specjalisty ds. projektów unijnych. Jest zwyczajem naszej firmy, by w procesie rekrutacji sprawdzać umiejętności kandydata w oparciu o zadania, zbliżone do tych, którymi zajmowałby się w codziennej pracy. Aby urealnić kandydatom wyzwanie często podajemy realne nazwy projektów, w rzeczywistości jednak są one już zrealizowane lub napisane. Naszym celem jest sprawdzenie potencjału kandydata, jego możliwości oraz wartości, które może wnieść do naszego zespołu. Przygotowane przez kandydata projekty nie mają charakteru kompleksowego, są jedynie ogólnym zarysem pomysłu (kandydaci nie otrzymują przecież fiszek konkursów grantowych do wypełnienia). Decyzją Zarządu zawiesiliśmy rekrutację na stanowisko specjalisty ds. projektów unijnych. Nie jest to związanie z problemami działu, lecz z wymuszoną przez czynniki zewnętrzne zmianą jego struktury. Jeśli Poczuł się Pan zaniepokojony, raz jeszcze pragnę zapewnić, że mające charakter ogólny prace kandydatów powstały jedynie na potrzeby rekrutacji i nie będą wykorzystywane do projektów TEB Akademia. Jak zostało wspomniane w rozmowie telefonicznej, dane tych kandydatów, którzy wyrazili na to zgodę, zostaną w bazie TEB Akademia i będą wykorzystane przy kolejnej rekrutacji. Dziękuję za Pana zaangażowanie. Z poważaniem Iwona Czajka, Dyrektor ds. HR To jest niepoważne, żeby taka instytucja gromadziła prace kandydatów, tj. ich pomysły. To jest zwykła kradzież, bez względu na to czy pomysły kandydata zostały wykorzystane, czy nie. Jeśli ubiegający o pracę wykonał jakieś zadania to należy mu się zaplata za pracę. Zważywszy na to, ze TEB ciągle poszukuje pracowników, to już chyba są zasypani pomysłami na rozwój instytucji i może szkoda, ze ich nie wykorzystują.

klub.testera@o2.pl

TEB w Poznaniu bardzo często poszukuje pracowników. Zastanawiam się, czy warunki pracy są tam tak złe i to powoduje ciągłą rotację wśród pracowników. Czy może TEB tylko zawodowo zbiera dane osobowe, żeby mieć bazę potencjalnych kandydatów na swoje kursy. Pozd. J.N.

oszukany

Bardzo się rozczarowałem firmą o takiej renomie i pozycji na rynku Uczelni wyższych W ostatnim czasie byłem na rozmowie w sprawie pracy na stanowisko związane m.in. z Funduszami unijnymi. Dyrektor tego działu na koniec rozmowy poprosiła, iż ostatnim krokiem rekrutacji jest stworzenie propozycji projektu w ramach programu Szwajcarskiego tak na 2 kartki A4 Człowiek przelewa swoje propozycje na papier, poświęca czas, po czym po tygodniu dzwoni Pani sekretarka Z Teb-Akademii, iż bardzo przeprasza ale stanowisko zostało zawieszone z powodu problemów Działu?? Nie uważacie, iż to dziwne?? Pojawia się ogłoszenie niby taka renomowana Uczelnia i nagle stwierdzają po tygodniu, że jednak nie. A może chodziło o zebranie nowych pomysłów od ludzi z zewnątrz. Czemu nie, darmowe pomysły, w tak krótkim czasie NIE POLECAM, (usunięte przez moderatora)

Zostaw opinię o Teb-Akademia - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Teb-Akademia