Drukpolska.pl

Poznań

Opinie o Drukpolska.pl

Edyta

@Maga przypominam, że forum posiada regulamin i nie służy do obrażania poszczególnych pracowników, tylko do merytorycznej opinii o pracy w firmie. Polecam przeczytanie: http://www.gowork.pl/regulamin. @ddd czy to było gdzieś zgłaszane? Warto walczyć o swoje pieniądze. czy ktoś miał podobną sytuację z firmą Drukpolska.pl, czy może jednak to jednorazowa przypadłość?

ddd

Od 2015 nie zapłacili za usługę która zamówili zero kontaktu .Odradzam

Maga

Porażka pracy tam P. Kierownik A.pomylona zero pojęcia i jak traktuje ludzi porażka nie polecam nie porozumienie ta firma

erfg

ale ale jednak chyba jakas przerwa na posilek to powinna byc a kto gfdzie je zje tu juz jest inna kwestia :D

agencyjny pracownik

moniak jestes ich pracownikiem zapewne dobre sobie higiena, bezpieczenstwo zimą sniadanie na zewnątrz łał zapraszam spróbować hihihi

Omijać

nikuś

jest git. firma się rozwija i moim zdaniem będzie coraz lepsza. a pomyłki? kto ich nie popełnia.. pozdr

ala:((

świetną opinię ??? to chyba jakiś żart.. dobrą to ma, ale mamusia o synusiu, synuś o mamuni, braciszek o braciszku itd.. jedna wielka rodzinna porażka. Racja !! Trzymać się od nich jak najdalej. Lepiej się nie przekonywać jacy są.. Dla własnego dobra. Dno i wspomniana powyżej masakra.

Anna

Najgorsza firma jedna wielka pomyłka dno dno i jeszcze raz dno [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i oszuści czymać się od nich z daleka

agencyjny pracownik

hinol jacy pracownicy tam jest 3 stałych pracowników!!!!!!!!!!!!! a sami się przekonajcie co się tam dzieje jakie kierownictwo pożal się boże .słyszałam od stałego pracownika który tam parcuje ę niewypłacalni długi itp!!!NIE POLECAM

Współpracownik

Ja też OSTRZEGAM !!! PRZED WSPÓŁPRACĄ Z TĄ FIRMĄ. Widmo bankructwa zagląda w oczy. Nie płacą. Poza tym jeden wielki "czeski film".. Nie radzę, nie polecam, nie lubię, nie rekomenduję. A właściciel i cała ta rodzinna ferajna - pożal się Panie Boże :((((((

Doror

Nikt nie jest tutaj hejterem tylko byłym pracownikiem który tam pracował widział i sam przeżył tak tak to co jest wyżej napisane to PRAWDA niestety a prawda BOLi teraz działają pod inna nazwą ale niestety zarządza ta sama osoba P.A Besz oraz hmmmm P.R bez zielonego pojęcia a coooo ktoś musi nabijać sobie portfel z tego co wiem a mam kontakt z pracownikami starymi P.M nie pracuje i chyba bardzo dobrze konkretna dziewczyna z pojęciem a nie to co blond pusta głowa gdzie głowę trzyma wyżej niż tyłek bez zielonego pojęcia kto ją tam trzyma ehhhhh daję im marne szanse ludzie przestrzegam pracy w tej firmie .a jeśli nie wierzycie sami popracujcie i wtedy napiszecie tu miałam racje

masakraaaaa

POTWIERDZAM !!!! wszystkie wyżej wymienione BARDZO ZŁE opinie. Są prawdziwe. I tak łagodnie się z nimi ludzie obeszli, jak na to co sobą reprezentują i co wyprawiają. Ogólnie SYF NA 4 FAJERY. Zero terminowości, zero komunikacji. Taki bajzel, że sami nie wiedzą jak się nazywają. kOMPLETNE DNO. Beszczelni do granic. Na czele z właścicielem i księgową. RÓWNIEŻ OSTRZEGAM PRZED WSPÓŁPRACĄ Z NIMI. Jeżeli leżą i kwiczą, nie płacą zobowiązań, to było do przewidzenia. Omijać szerokim łukiem. Żegnam ich bez żalu.

beata

witam nikt z was nie miał odwagi powiedzieć cokolwiek i wyrzucacie swoje żale na forach -brak ambicji fakt kierowniczka P.M wymagająca i to się ludzią nie podobało natomiast kierowniczka P.A zero wiedzy nie potrafiła zorganizować pracy brak jakiegokolwiek przeszkolenia do pracy jako kierowniczka a co do własciciela to fakt nawet dzień dobry nie umie powiedzieć tylko wołał swoje podwładne i im głowe suszył a one nam i te brygadzistki zerwane z drzewa jak ktos moze byc brygadzistką jak nawet nie wie jak kalendarz złożyć porażka nie polecam

Justi

Witam szczerze to nie chciałabym znów tam pracować nie chętnie tam chodziłam no ale niestety byłam w potrzebie więc musiałam czytając te opinie połowa ludzi tu ma racje że są nie zorganizowani to po pierwsze po drugie traktują ludzi jak idjotòw sory za to wyrażenie,ale to prawda a ten cały szef( pożal się Boże) to jakiś nadety bufon który bądźmy szczerzy nie umie prowadzić swojego interesu kierowniczki produkcji Pani( A) zawsze można było się z nią dogadać i w ogóle fajna dziewczyna natomiast Pani (M ) szczerze to brak słów na tą kobiete ja się dziwie że pozwoli pracować tej kobiecie z ludźmi kto tam pracował to zapewnie wie oczym pisze no nie polecam kto chce niech się przekona na wlasnej skórze ale proszę uważać na swoją psychikę i nerwy bo potrafią wykończyć człowieka.

Aaaa

Ja tam nie drukowlam tylko jakies tasiemki przyklejalam na jakieś glowki wiec to drukowanie nie jest i wcale sie niebede tlumaczyc osobie ktora zapewne sie w pewien sposob broni bo pewno sama nie potrafila tam zarzadzac albo nie wiem co wszysty to potwierdzaja tak jak kolezanka podemna ze to jedno wielkie dno

Karo

Tam pracy nikt nie przydzielał bo nikt tam nie potrafil zarządzać wiecznie czegos brakowało tam jest jeden wielki rozpiź.... jedno wielkie dno

Karo

Szkoda na nich traci nerwów i czasu kto tam pójdzie do pracy to się przekona jak tam jest i jak się ludzi z produkcji traktuje jak śmieci

Aaaa

Jakbyś tam pracowała to wiesz dobrze że tam się nic nie drukuje boo ja nie wiem co ty tam drukowałaś a kto tam pójdzie do pracy to sie przekona że wszyscy mają rację że to jest jjakiś żart MASAKRA

Aaaa

Plusów?Każdy ma taką świadomość że ta drukarnia to jedno wielkie nieporozumienie same minusy wystarczy czytać komentarze w internecie na temat tej drukarni nawet klienci sie na nich skarża ze placa za towar a go niezostaja. Jednym slowem minus i to wielki

Aaaa

Jednym słowem niepolecam żeby tam pracować i zamawiać cokolwiek

rrrrr

Tam nie było miłej atmosfery w tym momencie pracuje w innej drukarni i jest bez porównania w końcu ktoś mnie szanuje i docenia a nie wiecznie jakieś wymyślanie żeby ludzi dołowac ale im to chyba sprawiało przyjemność i jeszcze wiecznie jakieś pomyłki w wypłatach nie było tam żadnego miesiąca żeby moja wypłata była policzona dobrze a ta Pani co się z nią załatwiał kwestie wypłat taka nieprzyjemna naburmuszona że szok i nawet nie umiał przeprosić TO JEST CALA PRAWDA O DRUKPOLSKA NIEPOLECAM

beata

A JA POLECAM SUPER ATMOSFERA NAPRAWDĘ SZKODA ZE NIE MA JUZ PRACY W DRUKARNI :(

Daria

Niewymagałam kłaniania się tylko powiedzenia dzieńdobry a nie patrzenie z góry a tak naprawdę to połowa ludzi była bardziej wykształcona i wychowana tam na produkcji niż całe to pomyłkowe szefostwo inni mają racje szkoda na was czasu i nerwòw tylko żeby inni ludzie wiedzieli jakbychceli iść tam do pracy jak ludzi sie tam traktuje Z GÓRY

Monika

Nikt tam nie przychodził odbębniać ośmiu godzin tylko przychodził pracować a sam fakt że ludzi się tam nie szanuje i traktuje sie jak śmieci wytrzymałam tam tylko 3 tygodnie To jest tam jakieś nieporozumienie i szkoda tracić na nich czas są inne drukarnie gdzie się ludzi szanuje i nawet się kłaniają

Ffff

O ni coś dać ten właściciel nawet swojego interesu nie umie prowadzić a ni Dzieńdobry powiedzieć katastrofa

daria

Pracowałam tam od lipca do pażdziernika szczerze to masakra traktują ludzi jak śmieci zwłaszcza jedna z szefowych produkcji (Pani M) polecam ludzią o mocnych i stalowych nerwach

Jacek

Jestem byłym kontrahentem tej firmy. Wyłudzili ode mnie w 2012 roku pieniądze na wydruk kalendarzy po czym zamówień nie zrealizowali, pieniędzy mi nie zwrócili i tłumaczyli się bałaganem w firmie. Po 3 latach czekania byłem zmuszony zgłosić sprawę policji , prokuraturze i urzędowi skarbowemu. Z daleka od tych ludzi.

Klient

Może i fajnie pracuje się. Współpracuje z nimi jakiś czas, jeszcze nie zdażyło się, aby cokolwiek wydrukowali na czas. Potrafią mieć ponad tygodniowe opóźnienia.

klient

a ja z czystym sumienie polecam współpracuję z firmą juz 4 rok mega zadowolona bardzo wysokość druku ,wysoki standard obsługi szybka realizacja .POLECAM POLECAM RZETELNA FIRMA I SOLIDNA

kasia

witam miałam okazje pracować w tej firmie i POLECAM ,fajna atmosfera ,fajni ludzie kierownictwo fajne można zarobić dużo polecam raz jeszcze i pozdrowienia dla całej ekipy drukpolska :) kasia szkoda że musiałam wyjechać w rodzinne strony

marta

dla mnie ok , pracowalam w lipcu sierpniu i było wszystko ok , typowa praca jak na produkcji.fajna atomosfera pozdrowienia dla ewy i marioli

Zostaw opinię o Drukpolska.pl - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Drukpolska.pl