Opinie o More Bananas Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy More Bananas Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie More Bananas Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o More Bananas Sp. z o.o. w Kraków

Jak dużo osób pracuje na stanowisku Project Manager w firmie More Bananas Sp. z o.o.?

Administrator Nowy wpis

More Bananas Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko Project Manager. Czy ktoś wie, jaki dokładnie jest zakres obowiązków?

Blondi Nowy wpis

A kiedy na PMa tak z ciekawości była wystawiona oferta, bo jej akurat nie widziałam? Mnie tez zakres bieżących obowiązków by interesował ale dla specjalisty ds. sprzedaży, bo jak widać od jakiegoś czasu chyba kogoś szukacie? Tak widzę po ofercie na takim portalu. :) te widełki placowe zwróciły uwagę, od czego zależy ta rozbieżność w wysokości 2,000 zł?

Stef Nowy wpis

Nie szukają PMa, co za bzdura… wisi tylko ogłoszenie na Sales’a.

Nie potrzeba może więcej pracowników? :D nie widzę opinii z tego roku. szukam luźnej pracy a po opisie na stronie myślałam, że tu bym na taka trafiła. Jak teraz wygląda ten temat rotacji poruszany w postach? Nie występuje? Gdzie szukać ogłoszeń? I czy macie może bananowe wtorki?

Rozczarowana

Jestem rozczarowana postawa firmy wobec osob starających się na stanowisko. Firma buduję pozytywny wizerunek, wydaje się być na luzie i pełna pozytywnych emocji, jednak cała ta otoczka troszkę mija się z prawdą... Po miesiącu oczekiwania na wynik zadań rekrutaycjych (były to dość rozbudowane zadania), nie otrzymałam nawet odpowiedzi że się nie dostałam, nie mówiąc już o informacji co było źle lub dobrze w moich odpowiedziach. O tym że nie mam tej pracy dowiedziałam się odwiedzając ich Instagram, gdzie chwalono się że na stanowisku na które aplikowałam jest juz zatrudniona inna osoba.

Bartek
@Rozczarowana

Spróbuj może rekrutować do Tigers. Też dostałem tam zadania do zrobienia. Nie dostałem się tam, ale zadzwonili do mnie i omówili każde zadanie: co było zrobione dobrze, co źle i rekomendacje na przyszłość. Super doświadczenie :)

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie More Bananas Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Potencjalny klient

Chciałem nawiązać współpracę z More Bananas, natomiast ta firma jest niepoważna i całkowicie odbiega od wizerunku, który przedstawia na platformie LinkedIn. Osoba która miała ze mną się skontaktować, zapomniała o spotkaniu. Kiedy do spotkania jednak doszło, to handlowiec tylko to robił co wychwalał firmę w tonie "Jesteśmy najlepsi i nie pracujemy z byle kim". Po spotkaniu miał wysłać ofertę. Chyba też o tym zapomniał, bo nigdy tej oferty nie dostałem, a minęło już prawie 2 miesiące. Całkowity brak organizacji i szacunku do potencjalnego klienta. Jestem ciekaw, jak miałaby wyglądać współpraca, jeżeli nie są w stanie wykonać nawet takich podstawowych czynności.

Małgorzata

Miałam tam startować w rekrutacji. Odpuściłam. Taka rotacja w tak małej firmie o niczym dobrym nie świadczy... Wystarczy przewinąć Instagram, większość z tych osób już tam nie pracuje... Przypadek?

Ewelina
@Małgorzata

No ale przecież nie wiesz czemu oni odeszli? Może chcieli się dalej rozwijać, nie pomyślałaś o tym?

@Małgorzata

Składaj CV :) Rotacja w branży jak i wśród młodych pracowników była i będzie. Firma ma tez swoje bolączki, bo kto ich nie ma. Ale ekipa jest cudowna! Dodatkowo zawsze możesz liczyc na rozwój, szczere zainteresowanie Twoimi pomysłami, nowoczesne podejście. Tu naprawdę można czuć się dobrze!

Krystyna

Troszkę cukierkowo zabrzmiało ale super jakby faktycznie tak było jak piszesz. ;) W jakim kontekście rozwój masz na myśli?

@Krystyna

Rzecz w tym, że to nie powinno być cukierkowe, a powinno być w standardzie. Oczywiście nie jest tak, że zawsze wszystko jest idealnie i nie występują żadne problemy. Są tez sytuacje trudne czy kryzysowe, ale dzięki ekipie jaką tworzymy, zawsze wychodzimy na prostą. Jesteśmy dla siebie życzliwi, pomocni, wspieramy się. Serio, nawet mnie na początku pracy totalnie to zaskoczyło. Być może nie wiesz, ale w okresie wakacyjnym testujemy w piątki skrócony czas pracy, możesz skorzystać z urlopu menstruacyjnego. Jeśli chcesz, możesz prowadzić szkolenia, brać udział w Crashu, mamy budżet do wykorzystania na swój własny rozwój. Dodatkowo dużo się szkolimy wewnętrznie. To z pozytywów, są też na pewno sprawy, które każdego z nas potrafią wkurzyć, ale tutaj każdy powinien mówić za siebie ;)

Małgorzata

CV do was? Nie, dziękuję. Po rozmowie z kilkoma osobami wiem już wszystko. Ekipa cudowna to fakt. Cudowna i mocno sfrustrowana.

@Małgorzata

I to jest to wspomniane wszystko czego się od nich dowiedziałaś czy może jest coś jeszcze?

Firma kreująca się na taką która dba o swoich pracowników, na rozmowie rekrutacyjnej powtarzane było kilkukrotnie że na pewno się odezwą niezależnie od wyniku rekrutacji po czym następuje zero odpowiedzi. Kompletny brak szacunku i strata czasu. Zadanie rekrutacyjne wykonane, niestety firma nawet nie mogła napisać podziękowania za udział w rekrutacji jak każda szanująca ludzi firma.

@.

Ten brak feedbacku to już jest jak choroba jakaś z tego co zauważyłam. A szkoda. Dużo czasu zajęło Ci to całe zadanie? Na czym tak właściwie polegało?

???

ghosting.

Wiktoria

Na stronie firmowej znalazłam jedną ofertę pracy: https://morebananas.pl/blog/tagi/praca Ktoś z Was aplikował ostatnio i mógłby opisać przebieg rekrutacji? Ciekawi mnie, z ilu etapów się składa. Jest jakiś okres próbny, po którym zmieniają się warunki zatrudnienia?

Jaka jest kultura pracy w More Bananas Sp. z o.o.? Obowiązuje typowy dress code?

Kandydat na staż

Na staż rekrutacja prowadzona jest jak na regularne stanowisko, są normalne zadania do zrobienia. Na ich podstawie prawdopodobnie wybierają kandydata, nie dostaje się jednak feedbacku jeśli nie dostało się pracy.

George

Kiedy brałem udział w rekrutacji do more bananas, to kwota 1500 na rękę na pół etatu okazała się za wysoka. Zabawnie w tym kontekście wygląda wpis pani z firmy, która przekonuje ze nikt tam nie zarabia poniżej średniej krajowej (która, przypominam wynosi ok 3,8 tys. na rękę). Na pewno to miała pani na myśli, na pewno chodziło o średnią, a nie najniższą? Chyba, że wszyscy nagle dostali podwyżki. Ciężko byłoby utrzymać się w Krakowie za takie pieniądze. Pamiętam też ich ogłoszenie, kiedy szukali do pracy przy obsłudze social media, oferując stawkę poniżej najniższej krajowej. Formalnie ogłoszenie było na niepełny etat, więc niby ok, ale zawarto w nim sugestie, że godziny pracy są jednak pelnoetatowe - ot, "sprytne" obejście prawa. Firmy, w których zarabia się powyżej średniej chyba nie unikają się do takich sztuczek? Bardzo proszę administrację o nieusuwanie mojego komentarza, kandydaci zasługują na informacje.

Madzia

Mam pytanie czy dla osób chętnych na staż też jest przeprowadzana rekrutacja i są oni na jakiejś podstawie wybierani,czy to jest loteria/kto pierwszy ten lepszy?

Stażysta

Brałem udział w rekrutacji na staż. Pomimo zapewnień (usunięte przez administratora) do dziś (18.02.2020) nie otrzymałem feedbacku. (usunięte przez administratora) Widzę, że nie jestem jedyny w takiej sytuacji.

Ania Ledwoń-Blacha
@Stażysta

Cześć, feedback zostanie przesłany do końca lutego. :) Jak już zdaje się wcześniej pisałam. Także jeszcze pół miesiąca praktycznie. Także na pewno go dostaniesz. Wystarczy też po prostu się odezwać mailowo. :) Masz do mnie kontakt. Albo na IG wychodzi na to - profil otwarty, można pisać. :) Serdecznie pozdrawiam. :)

Aplikujący

Brałem udział w rekrutacji na stanowisko poziomu "middle". Samo ogłoszenie dość rzeczowe, plus za widełki. W odpowiedzi na aplikację - zaproszenie do wykonania zadania rekrutacyjnego. Samo zadanie dość długie, jak na ofertę, gdzie wymogiem jest 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku - całość określam na ok. 8 roboczogodzin. Po wykonaniu zadania zaproszenie na rozmowę - rozmowa rzeczowa, w miłej atmosferze - odniosłem pozytywne wrażenie. Niestety mimo obiecanego feedbacku takowy nie nastąpił, stąd tutaj duży minus, szczególnie w obliczu ilości czasu, jaką kandydat poświęca na wzięcie udziału w rekrutacji, szczeólnie w obliczu, że to firma o już dość uznanej renomie, szczególnie w obliczu, że ludzie szanujmy swój czas już na takim poziomie. Ogólnie na plus, gdyby nie ten mały mankament, który jednak w obliczu całości trochę rośnie. Pozdrawiam i powodzenia w projektach.

More Bananas

Nikt w agencji More Bananas nie zarabia poniżej średniej krajowej. Serdecznie pozdrawiamy. :)

Kulfon
@More Bananas

Nie jest to prawdziwa informacja, proszę sprawdzić ile wynosi średnia krajowa. Swoją drogą trochę słaby ten portal, jeśli można swobodnie usuwać wszelkie nieprzychylne opinie

Kleofas

Nie polecam, słabe warunki pracy, wynagrodzenie podłe jak na Kraków

Ania Ledwoń-Blacha
@Kleofas

Cześć, czy kiedyś u nas pracowałeś? :) Wątpię, i jeżeli faktycznie nie, opinia jest trochę nie na miejscu, bo podejrzewam warunków pracy nie znasz. Serdecznie pozdrawiam. :)

Zostaw merytoryczną opinię o More Bananas Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w More Bananas Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy More Bananas Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

More Bananas Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Złoty Róg 27
    30-095 Kraków