Opinie o Usługowa Spółdzielnia Inwalidów w Skawina

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Usługowa Spółdzielnia Inwalidów. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Usługowa Spółdzielnia Inwalidów o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Usługowa Spółdzielnia Inwalidów w Skawina

Adwokat

Szukam pracowników którzy wpłacali darowizny na firmę. Chodzi o kary umowne. Obiecany był zwrot. Mój email lukaszkonik@onet.pl

Dużo ma obowiązków manager ?

Wanda
@Kasia

Daj sobie spokój z taką robotą za marne grosze. Obowiązków 24h a to co mówią ile dostaniesz nie ma nic do rzeczywistości. Nie polecam

BYLA SOBIE TAKA KAMILA MENADZEREM CO ROBILA Z LUDZMI CO CHCIALA BARDZO SIE ZNECALA ALE W KONCU PRZYSZEDL NA NIA KONIEC ZWOLNILI JA CIEKAWE DLACZEGO

Boss

Nie piszcie bzdur i nie mścijcie się w taki sposób bo nie była taka zła to że dokładnie się przykładała do swoich obowiązków na 5 z + to nie znaczy że można kogoś tak niszczyć i obrażać. Jest po prostu w ciąży i spodziewa się dziecka. A wy się w końcu weźcie do roboty bo ona za was już tego nie zrobi

Aga ta

Firma zwalnia wieloletniego pracownika bez słowa z dnia na dzień. O zwolnieniu informuje go inny pracownik, a żeby tego było mało, to firma świadectwo pracy wysyła pocztą. Jeszcze nigdy nie spotkałam się z takim przedmiotowym podejściem wobec człowieka. Wystarczyło chociaż zadzwonić, bo USI chyba wie co to telefon, a z tego co mi wiadomo, w biurze wszyscy sprawni umysłowo.

Ewelina
@Aga ta

Rozumiem, że to właśnie Ciebie spotkała taka sytuacja? Pewnie nie jest Ci miło i doskonale to rozumiem. A czy próbowałaś może w jakiś sposób kontaktować się z pracodawcą i dopytać o powody takiej, a nie innej decyzji?

Aga ta
@Ewelina

Oczywiście, że chciałam się dowiedzieć dlaczego tak zostałam potraktowana ale nikt nie chciał ze mną rozmawiać ani telefonicznie ani osobiście. Dlatego moje rozczarowanie tą firmą jest takie jak wyżej. Po prostu (usunięte przez administratora)

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Usługowa Spółdzielnia Inwalidów po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku KWALIFIKOWANY PRACOWNIK OCHRONY. Jaki był jej rezultat?
Werko

Ta firma już nie śmierdzi rzadką kupą tylko padliną. Wstyd bo jeszcze tam pracuje

Mama

Najgorsza firma z jaką miałam do czynienia a pracuję już 40 lat

Zenek

Po nowym roku pozbywają się zdrowych ludzi na rzecz tych z orzeczeniami. To obraz nędzy i rozpaczy. Usi- usługowa spółdzielnia inwalidów- przypadek?Kontrachenci uważajcie nazwa mówi sama za siebie.

VWT4

Bardzo zle traktują osoby niepełnosprawne, a jest to zakład pracy chronionej, nie szanują ludzi, liczy się dla nich tylko pieniądze. Zastanówcie SIĘ ZANIM SIĘ TAM PRZYJMIECIE DO PRACY!!!

Xxx

Źle traktują niepełnosprawnych ze stopniem umiarkowanym choć mają za nich dofinansowanie 1725

Szakal

Tak się wychwalują jaką to profesjonalną ochronę mają, a biorą same niedorajdy z orzeczeniami o niepełnosprawności. Zdrowego człowieka nie przyjmą, tylko najlepiej ślepego i kulawego dziada co dziecku rady nie da. Nie polecam tego syfu, ich obchodzi tylko kasa za niepełnosprawnych a nie dobrzy pracownicy.

Zostaw merytoryczną opinię o Usługowa Spółdzielnia Inwalidów - Skawina

• Jak się pracuje w Usługowa Spółdzielnia Inwalidów?

Zobacz opinie na temat firmy Usługowa Spółdzielnia Inwalidów tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Usługowa Spółdzielnia Inwalidów?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Usługowa Spółdzielnia Inwalidów
2.6/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Torowa 33
    32-050 Skawina