Opinie o Usługowa Spółdzielnia Inwalidów w Skawina

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Usługowa Spółdzielnia Inwalidów. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Usługowa Spółdzielnia Inwalidów o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Usługowa Spółdzielnia Inwalidów w Skawina

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Wera

Przestrzegam przed pracą w tej firmie dla której na pierwszym miejscu liczy się wzajemne kablowanie, donoszenie na innych, a nie uczciwa praca. Ponadto pseudo kierowniczka A.G to osoba nie mająca pojęcia o branży, mściwa do tego stopnia że za chwilę będzie sama pilnować obiektów ponieważ dobrzy pracownicy odchodzą właśnie przez nią, a zostają konfitury które za chwilę do reszty się zepsują.

Kasia Nowy wpis

Jestem byłą pracownicą Usi . Zostałam zwolniona ponieważ zachorowałam.Zawsze byłam na każde zawołanie jak trzeba było kogoś zastąpić to brałam nadgodziny.a oni się teraz tak odpłacaja ze mnie zwolnili tylko o tym się do wiedziałam od osób i od dwóch miesięcy dostajemy mniejsze pensje.Ludzie nie pracujcie u tych (usunięte przez administratora)

Renata Nowy wpis
@Kasia

Podczas gdy byłaś na L4 zostałaś zwolniona? To chyba niezgodne z prawem? A skoro cię zwolnili to dostałaś jakąś odprawę?

Administrator Nowy wpis

Usługowa Spółdzielnia Inwalidów poszukuje osób na stanowisko Pracownik Ochrony. Jakie warunki zatrudnienia oferują? Czy można liczyć na umowę o pracę?

Administrator Nowy wpis

Czy w firmie Usługowa Spółdzielnia Inwalidów pracownicy na wszystkich stanowiskach otrzymują umowę o pracę?

Lucynka

Szkoda mowić po nowym roku te marne wypłaty są jeszcze mniejsze a wszystko pokrętnie tłumaczą Polskim ładem szkoda słów.nic nie da dzwonienie do nich☹

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Usługowa Spółdzielnia Inwalidów po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku KWALIFIKOWANY PRACOWNIK OCHRONY. Jaki był jej rezultat?
logo firmy PMO Assistant
Skawina
teamtechnik Production Technology Sp. z o.o.
(246 opinii)
(50 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Wera

Maja

Szkoda zachodu z tą firmą same problemy. (usunięte przez administratora) i to powinno wystarczyć dla potencjalnych klientów. Nie dajcie się nabrać.

Mirek
Kandydat

Witam serdecznie chciałbym się dowiedzieć czy firma jest wyplacalna czy daje umowe o pracę i jaka stawka

Urszula

Szukam kobiet które pracowały w firmie Usi i zostały poszkodowane przez szefa ochrony Mieczysława B. urszulalenda2@gmail.com

Halina

Jakie warunki zatrudnienia zapewnia Usługowa Spółdzielnia Inwalidów? Poprzednie wpisy zostały dodane już parę miesięcy temu a chciałabym się dowiedzieć jak wygląda to obecnie. Czy jesteście zadowoleni z pracy w firmie?

Michalina

@Gosia a jest problem z urlopami u was ?

Gosia

Szanujcie ludzi bez grup którzy robią sumiennie na waszą firmę bez żadnych przywilejów tzn. Bez urlopów, chorobowych itp. Bo bez nich firma upadnie niestety.

Beata
Kandydat

Obecną koordynatorka ma już w firmie swojego tatę jako „ochroniarz” i siostrę sprzątaczkę którą sama po okresie tygodnia pracy uważa za najlepszą pracownice i wynosi ja na pierestały przy starych pracownikach że jest najlepsza to jak ona może pełnić taką funkcję i co na to dyrekcja?!

Adwokat

Szukam pracowników którzy wpłacali darowizny na firmę. Chodzi o kary umowne. Obiecany był zwrot. Mój email lukaszkonik@onet.pl

Kasia

Dużo ma obowiązków manager ?

Wanda
@Kasia

Daj sobie spokój z taką robotą za marne grosze. Obowiązków 24h a to co mówią ile dostaniesz nie ma nic do rzeczywistości. Nie polecam

Ewa

BYLA SOBIE TAKA KAMILA MENADZEREM CO ROBILA Z LUDZMI CO CHCIALA BARDZO SIE ZNECALA ALE W KONCU PRZYSZEDL NA NIA KONIEC ZWOLNILI JA CIEKAWE DLACZEGO

Boss

Nie piszcie bzdur i nie mścijcie się w taki sposób bo nie była taka zła to że dokładnie się przykładała do swoich obowiązków na 5 z + to nie znaczy że można kogoś tak niszczyć i obrażać. Jest po prostu w ciąży i spodziewa się dziecka. A wy się w końcu weźcie do roboty bo ona za was już tego nie zrobi

Aga ta

Firma zwalnia wieloletniego pracownika bez słowa z dnia na dzień. O zwolnieniu informuje go inny pracownik, a żeby tego było mało, to firma świadectwo pracy wysyła pocztą. Jeszcze nigdy nie spotkałam się z takim przedmiotowym podejściem wobec człowieka. Wystarczyło chociaż zadzwonić, bo USI chyba wie co to telefon, a z tego co mi wiadomo, w biurze wszyscy sprawni umysłowo.

Ewelina
@Aga ta

Rozumiem, że to właśnie Ciebie spotkała taka sytuacja? Pewnie nie jest Ci miło i doskonale to rozumiem. A czy próbowałaś może w jakiś sposób kontaktować się z pracodawcą i dopytać o powody takiej, a nie innej decyzji?

Aga ta
@Ewelina

Oczywiście, że chciałam się dowiedzieć dlaczego tak zostałam potraktowana ale nikt nie chciał ze mną rozmawiać ani telefonicznie ani osobiście. Dlatego moje rozczarowanie tą firmą jest takie jak wyżej. Po prostu (usunięte przez administratora)

Werko

Ta firma już nie śmierdzi rzadką kupą tylko padliną. Wstyd bo jeszcze tam pracuje

Mama

Najgorsza firma z jaką miałam do czynienia a pracuję już 40 lat

Zenek

Po nowym roku pozbywają się zdrowych ludzi na rzecz tych z orzeczeniami. To obraz nędzy i rozpaczy. Usi- usługowa spółdzielnia inwalidów- przypadek?Kontrachenci uważajcie nazwa mówi sama za siebie.

VWT4

Bardzo zle traktują osoby niepełnosprawne, a jest to zakład pracy chronionej, nie szanują ludzi, liczy się dla nich tylko pieniądze. Zastanówcie SIĘ ZANIM SIĘ TAM PRZYJMIECIE DO PRACY!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Usługowa Spółdzielnia Inwalidów - Skawina

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Usługowa Spółdzielnia Inwalidów?

Zobacz opinie na temat firmy Usługowa Spółdzielnia Inwalidów tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Usługowa Spółdzielnia Inwalidów?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 0 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Usługowa Spółdzielnia Inwalidów?

Liczba opinii klientów firmy Usługowa Spółdzielnia Inwalidów, to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Usługowa Spółdzielnia Inwalidów
1/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Torowa 33
    32-050 Skawina
  • NIP: 9442239665 REGON: 121868160 KRS: 0000393805

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Usługowa Spółdzielnia Inwalidów