Opinie o Atalian Holding Sp. z o.o. w Kraków Bularnia 5

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Atalian Holding Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Atalian Holding Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Atalian Holding Sp. z o.o. w Kraków Bularnia 5

Witam. Ja również zostałem (usunięte przez administratora) przez ASPEN chciałbym zamknac konto i zerwać z nimi kontakt. Proszę podpowiedzieć jak mogę zamknac konto na ich stronie?

@Tomek

A wysłałeś im skany swoich dokumentów? Ja czekam na telefon od nich. Dzwonili rano ale jak powiedziałam że chce rozwiązać umowę to kobieta która że mną rozmawiala powiedziała że zadzwoni po południu i czekam na telefon. Dodam że ja nie wysylalam im dokumentow ale przelalam 250$ w sobotę . Po przeczytaniu opinii od razu napisałam im kilka e-maili że zadam rozwiązania umowy ale na to noc nie odpisali

@Dorota

Tak wysłałem skan dokumentów, ale kasy nie mam już mam (usunięte przez administratora)chciałem tylko zamknac konto

Ja tez mam odmowę z banku. Na policję zgłosiłam, wszczęto dochodzenie.

@Anna

Gdzie na policję to zgłosiłaś? w jakiej jednostce?

@kubol

W całej Polsce są wszczęte zawiadomienia na policji i w prokuraturze

Oszukana

Witam ja również zostałam oszukana przez firmę Aspen Holding. Wpłaciłam 250 USD i dopiero po tej czynności sprawdziłam w internecie co się o nich pisze. Następnego dnia chciałam zrezygnować, człowiek (Rafał Kozłowski) który chciał poprowadzić mnie po tej stronie i jak inwestować i w ogóle wyjaśnić mi na czym to polega usłyszał ode mnie że rezygnuje, więc spokojnie powiedział, że poprowadzi mnie programem, bo najpierw trzeba te pieniądze usunąć jakby ze strony i później za jakieś 2-3 dni, jak pytałam czy zmienić walutę bo się zainteresowałam opcją na stronie powiedział, że nie trzeba bo to i tak nie ma znaczenia i odzyskam tyle pieniędzy ile wysłałam z powrotem na konto. Oczywiście wcześniej zablokowałam kartę więc ciężko by im było wysłać z powrotem pieniądze co mu powiedziałam więc odpowiedział tylko żebym się odezwała jak odblokuje kartę albo zrobię nową. No to się odezwałam, ale już nic nie oddzwaniał przez dłuższy czas. Zgłosiłam sprawę na policję. Po jakimś czasie dokładnie miesiąc po założeniu tam konta zadzwonili do mnie z działu finansowego z informacją, że moje pieniądze są zamrożone i, żeby je odzyskać muszę wpłacić 500 euro, a jeśli sami odmrożą to w 99% stracę wszystko... Powiedziałam, że nie mam takiej kwoty po czym pan stwierdził, że mogę pożyczyć od znajomych albo wziąć kredyt. No zdenerwowałam się, bo nikt mi nic nie mówił że moje pieniądze mogą być zamrożone ani nic z tych rzeczy. Dodał że 500 euro to minimum, bo jak wykonywałam operację to nie zmieniłam waluty... A skąd ja miałam wiedzieć coś o jakiejś walucie skoro nikt mi nic nie wyjaśnił tylko pokierował co mam robić, co oczywiście powiedziałam temu człowiekowi, ale najwyraźniej do niego to nie docierało, bo później jak dzwonili to zaczęli się wymądrzać, że słyszeli każdą rozmowę i że są one nagrywane i tu się zdenerwowałam po raz kolejny, bo nie dostałam wcześniej również informacji, że coś w ogóle jest nagrywane... (usunięte przez administratora) i wyłudzacze, którzy umawiają się na konkretny dzień na telefon a dzwonią tydzień po terminie po za tym nie wiem czy dobrze myślę, ale nazwiska polskie u bułgarów czy tam rosjan to jest podejrzane, jak również to że rozmawiając z 4 różnymi mężczyznami wydawało mi się jakby mieli ten sam głos dosłownie jak jedna osoba.... Nie dajcie się naciągać, bo nawet policja jest bezradna i mówią, że i tak tych pieniędzy nie odzyskam...

Oszukana

KMP moja sprawa została skierowana do wydziału przestępstw gospodarczych

Oszukana

Proszę nie dać się naciągać oszustom z Aspen Holdind, promowanych przez Facebooka. Firma jest (usunięte przez administratora) , który wyłudza od Was pieniądze. Mechanizm działania polega na tym, że wpłacasz 250 dolarów .Moje pieniądze 250 dolarów poszło na konto w Moskwie. Kontaktują się z Wami szkoleni (usunięte przez administratora) typu Kamil Orlewski. ,że by założyć legalne konto aby muc handlować. Potem jest mamienie przez innego Kamila waszego doradcę, który pokazuje ,że wasze 250 dolarów zarobiło w jedną noc 1000dolarów. Kolejny telefon z propozycją zrobienia złotego interesu polegającego na kupieniu bitcon, bo oni jakoby nie mogą kupić już tych bitconów więc szukają naiwniaków , którym zapłacą 1,5 razy tyle. Każą przy ich pomocy kupić sobie bitcona w Jubiter.com. tam się płaci jak za zboże. Bo za prawie 39000zł masz 0,76 bitcoina, On ma niby być wary 40tyś. złotych .Początkowo mówią o kupieniu 0,5 bitcoina. Kupujesz więcej. Żadne pieniądze ie wpływają do Ciebie. Dzwoni do Ciebie kolejny rozmówca z ruskim akcentem, tym razem z telefonu na numerach angielskich i każe ci dokupić do pełnego bitcoina, bo inaczej nie kupią od ciebie tego bitcoina. Bo nagle z połówki bitcoina robi się cały, tylko po to aby od Ciebie wyciągnąc pieniądze w kwocie okolo 50 tyś złotych . Złoty interes robią oni na Tobie, a Ty zostajesz z długiem.Nie masz złotówek ani bitcoinów. Spróbuj człowieku odzyskać od nich pieniądze. Nie dajcie się nabrać oszustom tak jak zrobiłam to ja . Witam w Klubie naiwniaków. Idę zgłosić sprawę na Policję, bo to jest czyste oszustwo.

@Oszukana

Gdzie na policję to zgłosiłaś? w jakiej jednostce?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Atalian Holding Sp. z o.o..
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych

Witam Wszystkich oszukanych jak ja w Aspen Holding. Ja dzisiaj byłem na policji i zgłosiłem zawiadomienie o przestępstwie. Jutro idę do banku i poproszę o obciążenie zwrotne, abym otrzymał moje 250 dolarów. Wszyscy którzy zostali (usunięte przez administratora) tak jak ja, doradzam aby też poszli na policję, aby takich złodziei wytępic i posadzić na zasłużony urlop za kraty. Pozdrawiam

@Marcin

co znaczy "poproszę o obciążenie zwrotne," w banku? Jak to działa?

@zuza2

Bank obciąża konto, na które wpłacone zostały pieniądze. Ale na razie pieniędzy z powrotem nie otrzymałem

@Marcin

I udało Ci sie odzyskac pieniądze?

@Marcin

Gdzie na policji to zgłosiłeś

Dorota

Ja też dałam się dziś nabrać. Najpierw założyłam tam konto, a dopiero później zaczęłąm czytać komentarze. Przelałam tam 250$. W poniedziałek ma ktoś niby dzwonić od nich w celu pokazania jak to działa, ale po przeczytaniu tych komentarzy chcę od razu zamknąć to konto. Czy komuś się to udało? Napisałam e-maila, ale dziś sobota a więc nie dostałam żadnej odpowiedzi.

@Dorota

Ja dziś pisałem do nich o weryfikację konta i o dziwo dostałem wiadomość żebym dalej czekał.. czyli nic nowego.. dziwi mnie tylko to że w banku środki które tam przelałem dalej nie są zaksiegowane.. są jako zablokowane.. Z resztą jak rusek do mnie dzwonił to się pytał czy nie mam konta w innym banku bo w tym co ja mam to czegoś nie mogą zrobić czy coś.. miał ktoś podobnie?

@Wojciech

A czy wysyłałeś im skany dokumentów? bo mi teraz przed chwilą wysłali żeby im wysłać, ale ja nie zamierzam tego robić. Ja mam konto w PKO BP i też mam jako zablokowane te środki, ale dziś robiłam przelew to może dlatego. Dzwoniłam na dział techniczny w banku to Pani mi powiedziała, że nie da się już cofnąc tego jeśli jest w środkach zablokowanych. Czytałam na innych stronach, żeby udać się do banku i złożyć wniosek o obciążenie zwrotne w swoim banku, ale ta Pani z banku powiedziała, że oni z tym nic nie mogą zrobić i żeby ontaktować się z właścicielem konta na które zrobiło się przelew.

@Dorota

Tak.. wysłałem im te skany Ale dalej konto nie jest zweryfikowane.. byłem na policji Ale na razie nic nie zrobią dopóki nie załatwię tego w banku i nie wyjaśnię dlaczego są zablokowane.. dziś robiłem przelew reszty pieniędzy na inne konto i normalnie mi odliczylo ta kwotę.. A tamta dalej 'wisi' .. też mam zamiar zrobić obciążenie zwrotne tylko nie wiem co z tego wyjdzie.. słyszałem też że banki potrafią zablokować przelew jeżeli konto na które wysyłamy pieniadze jest podejrzane i to ma nas niby chronić.. no ale wszystkiego dowiem się w poniedziałek..

Szymon
@Wojciech

Rozumiem, że nie jesteś zadowolony ze współpracy firmą i dlatego chcesz odzyskać zainwestowane pieniądze. Ponieważ jest to forum pracownicze chciałabym dowiedzieć się, czy firma szuka konsultantów telefonicznych, bo nie znalazłem żadnych ofert w sieci. Mam nadzieję, że osoby zatrudnione odezwą się z informacjami dotyczącymi warunków pracy.

@Wojciech

A w jaki dzień robiles im przelew i w jakim banku masz konto? Daj znać co Ci powiedzą w banku. Ja też się chyba wybiore do swojego

@Dorota

Przelew karta został dokonany w czwartek ok godziny 18.. dodatkowo wyslali mi oświadczenie w którym muszę wyrazić zgodę na obciążenie mojej karty kwota z tego dnia.. nie podpisałem, nie wysłałem tego.. mój bank to Bank Spółdzielczy.

@Wojciech

Widzę że już chyba większość osób z tego forum załatwiła te sprawę. Jak możesz to odezwij się do mnie na moją pocztę dorociaa06@o2.pl

Wojciech

Witam. Ja też padłem ofiarą złodziei z Aspen Holding. Zapłaciłem 250$ i również nie mogę tych pieniędzy na konto ponieważ nie mam zweryfikowanego konta. Wysłałem im te ksero dowodu i karty zaslaniajac ważniejsze informacje jednak dalej konta nie mam zweryfikowanego. Jutro będę musiał jechać do banku zablokować konto z którego płaciłem i na policję aby zgłosić wyłudzenie. No i oczywiście wyrobienie i tak nowych dokumentów na wszelki wypadek. W banku będę starał się jeszcze dowiedzieć czy pieniądze które im wysłałem mogę odzyskać posiadając ich numer konta. Słyszałem że jest to możliwe jednak zobaczymy czego się dowiem na miejscu. Jako że nie jestem zadowolony z usługi.

Radojan

Ja w poniedziałek 9.września wpłaciłem 250$. Lampka zapaliła mi się przy weryfikacji konta, tyle danych chcieli więc się wycofałem. Nie dokończyłem bo mam obawy co mogą jeszcze zrobić? Czy ktoś odzyskał pieniądze bez weryfikacji konta?

@Radojan

Obawiam się, że bez weryfikacji nic nie wskórasz... nawet z weryfikacją jest ciężko. Napiszę Ci co ja zrobiłam. Wysłałam zdjęcie prawa jazdy zasłaniając końcówkę peselu, zdjęcie karty zasłaniając nr karty tak jak zresztą sami doradzili (z tyłu też bo ten numer jest wybity na karcie) i kod cvv. Podpisałam im ten dokument odnośnie regulaminu ale najpierw przeczytalam regulamin (o dziwo nie ma w nim nic strasznego). No i wysłałam wyciąg z konta, które najpierw wyzerowałam, żeby ich nic nie korciło.

@Ewa

i co zamknęli konto i zwrócili pieniądze?

@zuza2

Jeszcze nie, nie wiem czy to w ogóle zrobią ale powiedzieli, że jeśli nic nie zainwestowałam to muszę się ustawić w "kolejke" i może to potrwać koło miesiąca. A konto jeszcze nie zamknięte. Być może zamknął jak wypłacą te pieniądze.

@Ewa

Daj znać czy zwrócą ci te kase ja wplaciłem 250 dolarów ale nic im wiecej zadnych dokumentów nie wysyłałem .I nie wiem czy wysyłać czy dać se spokój z nimi .I czuć sie wydymanym na 250

katarzyna wielka
@Radojan

ja odzyskłam 250$ - 30$ pobirają za przelew, dopiero po weryfikacji oraz otwarciu pozycji *technicznej*, czy te opinie są prawdziwe? bo nie wydaje mi się, żeby mieli na celu mnie oszukać.

Baśka

Ja też głupia wpłaciłam 250 euro i wydzwaniali do mnie z Wrocławia i Wielkiej Brytanii a gdy powiedziałam, że nie wezmę kredytu to nastała cisza. Napisałam maila, że wypowiadam/odstepuje od umowy, i proszę o zwrot wpłaconego depozytu i dalej cisza. Pewnie już po pieniądzach. Zobaczymy.

@Baśka

Czy dokonałaś weryfikacji konta i wysyłałaś im skany dowodu i karty kredytowej? Ja próbowałam wypłacić pieniądze ale nie mogę ich wypłacić nie dokonałam weryfikacji. Jak próbuję zrobić wypłatę to pisze, że konto nie jest zweryfikowane. Może jak się zweryfikuje konto to można będzie odzyskać kasę ( minus opłata za wypłatę kasy = 30 dolarów). Ja mam obawy przed wysłaniem im tych skanów.

@Baśka

odezwali się do Pani? próbowała się Pani logować na konto ASPEN HOLDING od dnia wypowiedzenia umowy ?

dziking
@Baśka

Aspen Holding nie jest maklerem ludzie to zwykli (usunięte przez administratora) Wyczyść komputer ze wszystkich aplikacji Aspen Holding do to jest wirus który ma wgląd do twojego komputera i konta. Ja straciłem więcej pieniedzy. Tych co dzwonią pogoń.

dziki

Aspen Holding nie jest maklerem ludzie to (usunięte przez administratora) Nie wysyłaj nic wyczyść komputer z aplikacji Aspen Holding to wirus który ma wgląd do twojego komputera i konta bankowego. Ludzi dzwoniących pogoń. Napisz ostrzeżenie dla znajomych na fejsie.

zuza2

Ktoś rozwiązał z tą firmą umowę? udało się to załatwić? Jak i inni dałam się nabrać ocknęłam się gdy chcieli " weryfikacji danych" coś mi nie pasowało. Mam gdzieś tą kasę co została na koncie bo większość świadomie źle ulokowałam :) . Kolejne doświadczenie :) Chcę zakończyć z nimi kontakt i rozwiązać umowę, nie wiem czy ktoś już to zrobił i czy się udało.

Idiotadokwadratu

Mój mąż właśnie stracił 180 tys. zł dzięki doradztwu specjalistów z tej firmy. Oszczędności życia!!!

Ktoś

Zgłosiliście to gdzieś?

Robert

To (usunięte przez administratora) Proszę o kontakt w sprawie że mną 506710193

KACPER
@Robert

WITAM, ja tez wplaciłem 250 dolców ,jestem na poczatkowym etapie,jutro do pana zadzwonie,pozdrawiam

Zuza
@Robert

Nie można się do Pana dodzwonić.

Lala
@Idiotadokwadratu

Zgadzam się z Państwem, do mnie jakiś czas temu dzwoniła kobieta i chciała abym wpłaciła 1.000 dolarów, jak jej odpowiedziałam,ze muszę przemyśleć i zastanowić się to na mnie nakrzyczała. Podałam niestety nr komórki i wydzwaniał do mnie facet ze wschodnim akcentem ale nie odebrałam telefonu. Były też telefony z Anglii. Sadzę, że to jakaś międzynarodowa (usunięte przez administratora) Dzisiaj znów zadzwoniła kobieta ze wschodnim akcentem aby aktywować konto i wpłacić 250 euro. Powiedziałam, że muszę sie zastanowić i możemy porozmawiać w najbliższy poniedziałek. Czytając państwa opinie jestem pewna, że to (usunięte przez administratora)

Marko

Ja też zostałem (usunięte przez administratora) (250 EUR). Próbuję odzyskać przez bank. jak zgłosić na policję: czy trzeba zgłosić policji osobiście czy można korespondencyjnie czy mailem?

janusz

o co chodzi z tymi kredytami , dzisiaj dzwonili do mnie ale nie miałem czasu przełożyłem rozmowę na popołudnie jeszcze nie zweryfikowałem konta i chyba tego nie zrobię za duż ryzyko , przeciesz to są nasze dane poufne i tylko nie które organy mogą od nas tego rządać. totalna ściema , sprubuję wypowiedzieć umowę i zarządać zwrotu kasy ,ale z tego co piszecie to chyba nici z tego . kolejny naiwny Janusz

@janusz

To (usunięte przez administratora) byłam teraz NS policji i zgłosiłam wyłudzenie i oszustwo

Pan naiwny

Witam Wplacilem tym ukrainskim (usunięte przez administratora) pieniądze bo tylko tacy do mnie dzwonili. Zgłosiłem do banku ze zostalem (usunięte przez administratora) sprawa jest w toku. Zły jestem na siebie ale ostrzegam innych i chciałbym się dowiedzieć kto jest takim cwaniaczkiem i czemu talie (usunięte przez administratora) jeszcze ma prawo być na rynku.

janusz

wpłaciłeł wczoraj 250 dolców do aspen holding ale w BUŁGARII czy to ta sama firma ?

@janusz

Pewnie mają pozakładane firmy w różnych krajach. Ja płaciłam do Rosji. Czy kontaktowali się z Tobą telefonicznie lub mailowo i instalowali Ci jakieś oprogramowanie na kopie?

Endriu

Jestem od czwartku kolejną ofiarą gangsterów z aspen. Nie do wiary, że można prowadzić w Polsce taką działalność... Ja straciłem ok. 90 000 zł. Dzisiaj mam kredyt do spłacenia...

@Endriu

Spora kwota. Co zamierzasz z tym zrobić?

Wczoraj tez dałam się wkręcić, czy można odzyskać pieniądze?

@Anna

Czy próbowałaś wypłacić pieniądze z powrotem na kartę?

BS

widzę, że nie jestem sam. też dałem się naciągnąć. udało się komuś odzyskać kasę?

@BS

Ja też dałam się wkręcić. Dołączam się do pytania. A może ktoś próbował zrobić wypłatę środków z konta na kartę? Udało się komuś wypłacić pieniądze?

Zuza

Ja też wczoraj wpłaciłam 250$ i wymagają bardzo szczegółowych danych i jeszcze ich nie potwierdziłam bo się boję. Zachęcił mnie wywiad że niby w DDTVN z Panem Mateuszem prowadzony z Kingą R. I Piotrem K. opisany w necie. Dopiero dzisiaj trafiłam na tą stronę. Wychodzi na to że jestem kolejną ofiarą.

Uważajcie!!! Wpłaciłam 250d i teraz nie mogę odzyskać tych pieniędzy

JSD
@Anna

Jawpłaciłam depozyt 250EUR. Teraz próbuję odzyskać pieniądze ale żądają takich szczegółowych danych, że boję się aby nie wykorzystali tego. Więc chyba stracę te 250 EURo ale nie dam się nabrać po raz drugi.

Zostaw merytoryczną opinię o Atalian Holding Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Atalian Holding Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Atalian Holding Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Atalian Holding Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 3 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Atalian Holding Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 27 ocen.

Atalian Holding Sp. z o.o.