Opinie o M-Line Sp. z o.o. w Smolec

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie M-Line Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w M-Line Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o M-Line Sp. z o.o. w Smolec

Oficjalna odpowiedź

Szanowni Państwo uprzejmie informujemy, że spółka M-line nie zatrudnia pracowników, jedynie działa w obszarze outsorcingu, pozostawianie komentarzy odnośnie danych osobowych jest zatem nie na temat, jeżeli ktokolwiek chce się wypisać lub otrzymać informację odnośnie danych osobowych zapraszamy do kontaktu na iod@mline-online.pl, wszelkie działania spółki są zgodne z RODO i dostosowane do najwyższych standardów bezpieczeństwa przetwarzania informacji, dlatego w razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.

Mala

Prosze usunac moje dane z waszej firmy. Podszywacie sie pod rossmann to straszne tak.kombinowac

agak.5

Proszę o usunięcie moich danych osobowych ze swojego rejestr i niewysyłanie do mnie wiadomości.

Zuzanna

Szukam informacji na temat warunków pracy w M-Line. Podzielcie się swoimi doświadczeniami. Na http://www.mline-online.pl/pl/kariera/kogo-poszukujemy szukają pracowników, więc pewnie nie tylko ja zastanawiam się czy wysłać CV.

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie M-Line Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Przedstawiciel handlowy / Przedstawicielka handlowa?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Development Lead / Senior Software Engineer
Katowice
Diebold Nixdorf
zzz

Wysyłają wiadomości przez fb podszywając się pod osoby zachęcając do kliknięcia w link, który powoduje zainfekowanie telefonu i dalsze wysyłanie spamu do każdego ze znajomych

Oszukana

Nie zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych. Gdzie dokładnie i do kogo mam napisać że nie chce dostawać więcej wiadomości od tej firmy

ryniobyd

Spamują skrzynki pocztowe, szczując wygraną "Nowy Iphone XS", aby wyłudzać dane osobowe - Imię, nazwisko, adres e-mail, adres zamieszkania, numer telefonu, itd.

Oszukana

No to sie RODO ucieszy, dosłownie przed chwila juz po raz kolejny dostałam tego emaila z bonami i juz mam dosc tego syfu. Natychmiast proszę usunąć moj email! Żądam usunięcia moich danych osobowych w waszym rejestrze!

rrrrr

Nie zgodne z regulaminem Rossman. Jest to karalne

rrrrr

oszukana

Podstawianie się pod znane firmy i oferowanie bonów przez podstępne działanie to jest nie zgodne z prawem i podlegające karze. To jest łamanie zasad RODO. Otrzymałam takiego e-maila i zamierzam zgłosić to na policję.

Baha
@oszukana

Dzień dobry, ja też mam identyczny problem i też zastanawiam się, czy tego nie zgłosić, albo wyśle info do firmy pod która się podszywają Nie możemy pozwalać, żeby cwaniacy tak nas naciagali, swoja drogą ciekawe skąd mają nasze dane :(

rob

Nielegalne pozyskiwanie danych - RODO!!!

Czy ktoś z pracowników firmy mógłby napisać kilka informacji o pracy, zarobkach i atmosferze?

kasia.bartel

modex

Nie życze sobie takiego natrectwa waszej pseudo-firmy spode wsi Smolec zwana. Wysyłacie nie pozadane informacje o idiockich konkursach. Powołujecie sie na zasoby adresów w WP , - działacie nieuczciwie i niekompetentnie. Żądam usuniecia moich danych osobowych z waszego rejestru

Zzzz

Co za szajs i naciagactwo.

Widzę że wasza firma jeszcze nie dostosowała sie do nowych regół europejskich o ochronie danych osobowych, ofertami które proponujecie nigdy się nie interesowałam a dostaję dziwaczne maile na zlecenie tej spółki. Zgody na nadużycie moich danych osobowych agenura pośrednictwa wątpliwej pracy w Niemczech nigdy ode mnie nie otrzymała, żądam usunięcia danych z waszego serwisu wysyłanych jako głupia loteria z bonami i przepytywanką. Aż przykro czytać te rozsyłane śmiecie i taka też napewno ta praca. Adres e-mail jest też bezzwrotny, aby a kontaktu e-mail na stronie nie można nawet znaleźć. Opinie też nie po to aby sobie dobierać ich treść.

Zostaw merytoryczną opinię o M-Line Sp. z o.o. - Smolec

• Jak się pracuje w M-Line Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy M-Line Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w M-Line Sp. z o.o.?

M-Line Sp. z o.o.
4.4/5 Na podstawie 63 ocen.
  • Główna 17F
    55-080 Smolec