Zz

Wyłudzenie danych. Fałszywe posty. Cóż Warszawka.

irma79

hmmm, nie za bardzo wiem co myśleć ponieważ w dniu dzisiejszym (2 lipca 2020r) otrzymałam bony wartościowe do Tesco o łącznej wart. 500,- za udział w konkursie zorganizowanym (w formie testu/czy wyrażania opinii) właśnie przez firmę m-line z siedzibą w Smolcu ... (usunięte przez administratora)

witek
Klient

nie wiem skąd te negatywne opinie, ale ja jestem zaskoczony! Idealnie przed świętami wygrałem w konkursie. Bon na zakupy do Lidla przyda się przed świętami :D hahah święta będą w tym roku na bogato

roza.32s Nowy wpis
Klient

Efekty współpracy są bardzo zadowalające, szczerze polecam

Julia Mizera Nowy wpis
Klient

Profesjonalna obsługa baz danych i dobry kontakt

Patrykko Nowy wpis
Klient

Polecam, indywidualne podejście do potrzeb klienta, usługa wykonana terminowo.

Gonera95 Nowy wpis
Klient

Bon na zakupy właśnie do mnie dotarł, serdecznie dziękuję

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

iza.140388
Klient

Kampania została zrealizowana zgodnie z umową, bardzo polecam

marylka
Klient

dziekuje, bon dotarl szybko po ogloszeniu wyniku konkursu

rafał
Klient

Leady otrzymałem w ekspresowym tempie, kontakt na dobrym poziomie

Hanna B.
Klient

Chcę tu tylko podziękować za otrzymany bon

marta
Klient

Udane generowanie leadów. W przyszłości skorzystam ponownie, pozdrawiam serdecznie i polecam każdemu

Lena

Dzięki za bon na zakupy

ala
Klient

Nie wiem skąd tu tyle hejtu, ludzie którzy wypisują tu negatywne opinie chyba nie czytali regulaminów konkursów... Ja jestem zadowolona, udało mi się wygrać bon na zakupy

okradziona z danych
Użytkownicy czekają na odpowiedź 61 dni.
Klient

Po natarczywych telefon od firmy próbującej namówić mnie na system fotowoltaiki zapytałam skąd w ogóle mają moje dane. Pani beztrosko powiedziała, że dysponują tez moim adresem email oraz adresem zamieszkania i że te dane pozyskali w SPOSÓB LEGALNY (?!) od firmy M-Line. Jakim prawem firma M-Line handluje moimi danymi? Proszę o przepisy na podstawie, których ta firma prowadzi swoją działalność. Będę wdzięczna za odpowiedź pracownika tej firmy.

tuk
Klient

Dla wszystkich hejtujących: https://www.mline-online.pl/pl/iod , wypiszcie się z bazy i po kłopocie

klientka

Leady zgodne z RODO, pełen profesjonalizm, polecam usługi MLine

xyth
Klient

Zadowalająca współpraca z firmą, szybko odpowiadają na wątpliwości, polecam

wygrana
Klient

Właśnie otrzymałam bon na zakupy, dzięki

Bogu BOGU
Użytkownicy czekają na odpowiedź 84 dni.
Kandydat

Co powiecie o firmie M -line w Chociulach koło Świebodzina.Jaka atmosfera w pracy itd?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 86 dni.

Jak szefostwo w M-Line Sp. z o.o.? Spoko traktują ludzi?

bas

Dobry kontakt, polecam i daje 5 gwiazdek

klient
Klient

Współpracuję z MLine już jakiś czas, ani razu się nie zawiodłem

Zostaw merytoryczną opinię o M-Line Sp. z o.o. - Smolec

M-Line Sp. z o.o.