Opinie o M-Line Sp. z o.o. w Smolec

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie M-Line Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w M-Line Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o M-Line Sp. z o.o. w Smolec

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
 Problem

Nieprawda,poszukujecie dane poprzez fałszywe konkursy. Kontakt na podane dane jest niemożliwy ponieważ serwer odrzuca maile wysłane z gmaila. Skoro ludzie piszą tutaj to widocznie nie ma innej możliwości. Kazda uczciwa firma ma co najmniej kilka adresów e-mail i nr telefonów. Poniewaz nie odpowiadanie na moje wiadomości i dalej moje dane są rozsylane, jednak lamiecie zasady Rodo.wiec radzę wszystkim zgłosić sprawę do głównego inspektora danych osobowych.

witek
Klient

nie wiem skąd te negatywne opinie, ale ja jestem zaskoczony! Idealnie przed świętami wygrałem w konkursie. Bon na zakupy do Lidla przyda się przed świętami :D hahah święta będą w tym roku na bogato

Administrator Nowy wpis

Poszukuję zatrudnienia jako Tapicer w mieście Chociule. Chcę zarabiać 3700 PLN. Spotkaliście się z podobną ofertą?

Administrator Nowy wpis

M-Line Sp. z o.o. prowadzi aktualnie rekrutację i z tego co wiem, to oferują 934200 i Pracownik Produkcji. Czy oferowane są premie? Na jakich zasadach?

Administrator Nowy wpis

Firma M-Line Sp. z o.o. dodała nową ofertę pracy na stanowisko Pakowacz. Czy ktoś o tym słyszał? Co powiecie o zatrudnieniu u tego pracodawcy?

Administrator Nowy wpis

Firma M-Line Sp. z o.o. szukała pracownika na Magazynier. Czy ktoś może był tam zatrudniony i opowie o swoich doświadczeniach?

Rozmowa kwalifikacyjna
Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie M-Line Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku PRACOWNIK PRODUKCJI?
logo firmy Pomoc Kuchenna Restauracja PICARO Kąty Wrocławskie
Smolec
Citronex Trans Energy Sp. z o.o.
(8 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Sales Manager
Smolec
AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k.
(85 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
 Problem

kacper
@Aneta

czy dlatego że Ty nie wygrałaś konkursu, oznacza to, że jest fałszywy? uważasz, że lotto czy inne loterie są nieprawdziwe tylko dlatego, że w nich nie wygrałaś? jeśli np na 10 tysięcy osób biorących udział wygra jedna osoba, to ciężko pogodzić się z tym, że czemu akurat nagroda nie trafiła do Ciebie i ciężko uwierzyć, że ten konkurs nie jest oszukany. Ale ja dostalem bon, jestem zadowolony

Mirek
@Aneta

też nie podoba mi się to,że posiadaja Państwo mój numer telefonu..Firma ma nie wiadomo skąd mój numer i chciałbym aby wykasował go i nie przekazywał tym bardziej innym podmiotom.

Karol

Czy ta firma ma coś wspólnego z firmą M-Line Sp.z.o.o - Wieruszów? Dziś miałem kolejne telefony z fotowoltaiki, tłumaczyli się że ta firma jest administratorem danych. Za każdym razem karzę usunąć dane z systemu i nic nie pomaga. Kiedy wam się ktoś dobierze do (usunięte przez administratora)

Umowa o pracę czy B2B - co się bardziej opłaca w firmie M-Line Sp. z o.o.? Jaką formę zatrudnienia wybierałeś/aś?

Zdenerwowana

Najpierw po natarczywych telefonach od różnych firm próbujących namówić mnie na system fotowoltaiki , a później dotyczących ubezpieczenia OC samochodu zapytałam skąd w ogóle mają moje dane. Pani powiedziała, że dysponują moim adresem email oraz adresem zamieszkania, które pozyskali od firmy M-Line. Jakim prawem firma M-Line handluje moimi danymi? Proszę o przepisy na podstawie, których ta firma prowadzi swoją działalność. Będę wdzięczna za odpowiedź pracownika tej firmy.

Pablo
@Zdenerwowana

Czy udało się nawiązać kontakt z tą firmą , również mam problem z telefonami od różnych firm

Mała
@Zdenerwowana

Podłączam się do wypowiedzi. Nie brałam udziału w żadnym konkursie, nie znam tej firmy, nękają mnie codziennie kilka razy. Jak się od nich uwolnić?

Martyna

Proszę mnie wypisać z waszego beznadziejne gon systemu!! I wiecj nie dzownic!

Manipulanty

Bez mojej zgody rozdają firmom moje dane łącznie z nr.telefonu. Rodo w tym kraju nie działa a takie firmy jak m line czerpią korzyści finansowe z udostępniania danych bez zgody właściciela !! Nigdy nie byłem nawet klientem tej śmiesznej firmy a rozdaje moje dane jak cukierki i śmie podawać się za administratora mojego nr. Telefonicznego jak i moim danych!!

Anna

(usunięte przez administratora)Nie podałam źadnych danych osobowych i nie wytaziłam źadnych zgód,a mimo to wysyłają mi ciągle coś na telefon. Źadam natychmiast poprzestać i nie nękać mnie,gdyź obowiązuje RODO.

Aneta

I to zadziała? Bo khaz pisze tu, że mimo braku zgody nadal jego/jej telefon figuruje w bazie...

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w M-Line Sp. z o.o.?

Aneta

M-Line chce zatrudnić Java i ASP .Net Developerów, Software Testera i programistę Androida, szkopuł w tym, że nie podają warunków finansowych, godzin pracy, ani wielu istotnych kwestii. Czy ktoś zna tę ofertę? https://www.mline-online.pl/pl/kariera/kogo-poszukujemy Podpowiecie, co i jak?

Bogu BOGU
Kandydat

Co powiecie o firmie M -line w Chociulach koło Świebodzina.Jaka atmosfera w pracy itd?

Jak szefostwo w M-Line Sp. z o.o.? Spoko traktują ludzi?

irma79

hmmm, nie za bardzo wiem co myśleć ponieważ w dniu dzisiejszym (2 lipca 2020r) otrzymałam bony wartościowe do Tesco o łącznej wart. 500,- za udział w konkursie zorganizowanym (w formie testu/czy wyrażania opinii) właśnie przez firmę m-line z siedzibą w Smolcu ... (usunięte przez administratora)

Mki
@irma79

Po jakim czasie dostała Pani bon?

Mszy
@irma79

Ile Pani czekała na nagrodę ?

Moovie

W jaki sposób można od Was zażądać usunięcia wszystkich moich danych osobowych u Was i wszystkich którym te dane udostępnniacie?

@Moovie

Mleko
@Moovie

Chciało się tego darmowego iPhona co nie?

Nick

Wyłudzacze danych!

@Nick

Zz

Wyłudzenie danych. Fałszywe posty. Cóż Warszawka.

Sprawdziłem
@Zz

Raczej wieś po Wrocławiem - Smolec, Główna 17F - tam jest zarejestrowana spółka Mline sp. z o.o.

Jaka jest kultura pracy w M-Line Sp. z o.o.? Obowiązuje typowy dress code?

pan
@Pytanie

nie polecam prawcowałem firma leci na łatwom kase sprzedaje od prawie roku jak nie 3 2 lat dane osobowe lub kujuję sam nwm jakpś dp dzisiaj czekasz na odpowiedz ja też

Zostaw merytoryczną opinię o M-Line Sp. z o.o. - Smolec

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w M-Line Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy M-Line Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w M-Line Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 0 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie M-Line Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy M-Line Sp. z o.o., to 59, z czego 40 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a, 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

M-Line Sp. z o.o.
4.5/5 Na podstawie 62 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Główna 17F
    55-080 Smolec
  • NIP: 8961533977 REGON: 22147281 KRS: 0000463190

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

M-Line Sp. z o.o.