Opinie o M-Line Sp. z o.o. w Smolec

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie M-Line Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w M-Line Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o M-Line Sp. z o.o. w Smolec

Pw

Pod tym adresem można usunąć dane z bazy tej firmy. https://www.mline-online.pl/pl/iod Też byłem nękany telefonami z różnych firm. Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieję że pomogłem

Karol

Czy ta firma ma coś wspólnego z firmą M-Line Sp.z.o.o - Wieruszów? Dziś miałem kolejne telefony z fotowoltaiki, tłumaczyli się że ta firma jest administratorem danych. Za każdym razem karzę usunąć dane z systemu i nic nie pomaga. Kiedy wam się ktoś dobierze do (usunięte przez administratora)

stefan

polecam serdecznie, zamówione usługi IT na wysokim poziomie, dobry kontakt.

andrzej

5/5, firma M-Line spełniła wszystkie moje oczekiwania co do zamówionych usług IT

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie M-Line Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Przedstawiciel handlowy / Przedstawicielka handlowa?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
Szymon P.

Polecam bardzo, usługi IT od M-Line na bardzo wysokim poziomie. Jestem zadowolony ze współpracy.

kacper

Bon właśnie dotarł, dziękuję bardzo :D

Zdenerwowana

Najpierw po natarczywych telefonach od różnych firm próbujących namówić mnie na system fotowoltaiki , a później dotyczących ubezpieczenia OC samochodu zapytałam skąd w ogóle mają moje dane. Pani powiedziała, że dysponują moim adresem email oraz adresem zamieszkania, które pozyskali od firmy M-Line. Jakim prawem firma M-Line handluje moimi danymi? Proszę o przepisy na podstawie, których ta firma prowadzi swoją działalność. Będę wdzięczna za odpowiedź pracownika tej firmy.

Pablo
@Zdenerwowana

Czy udało się nawiązać kontakt z tą firmą , również mam problem z telefonami od różnych firm

Mała
@Zdenerwowana

Podłączam się do wypowiedzi. Nie brałam udziału w żadnym konkursie, nie znam tej firmy, nękają mnie codziennie kilka razy. Jak się od nich uwolnić?

zadowolona klientka

Super współpraca, świetni specjaliści, dobry kontakt.

Martyna

Proszę mnie wypisać z waszego beznadziejne gon systemu!! I wiecj nie dzownic!

Manipulanty

Bez mojej zgody rozdają firmom moje dane łącznie z nr.telefonu. Rodo w tym kraju nie działa a takie firmy jak m line czerpią korzyści finansowe z udostępniania danych bez zgody właściciela !! Nigdy nie byłem nawet klientem tej śmiesznej firmy a rozdaje moje dane jak cukierki i śmie podawać się za administratora mojego nr. Telefonicznego jak i moim danych!!

(usunięte przez administratora)Nie podałam źadnych danych osobowych i nie wytaziłam źadnych zgód,a mimo to wysyłają mi ciągle coś na telefon. Źadam natychmiast poprzestać i nie nękać mnie,gdyź obowiązuje RODO.

Aneta

I to zadziała? Bo khaz pisze tu, że mimo braku zgody nadal jego/jej telefon figuruje w bazie...

khaz

Pomimo braku wyrażenie zgody firma sprzedaje bazy z moim numerem telefonu.

06.07.2021 wysłałam do tej firmy prośbę o wykasowanie moich danych osobowych. Oczywiście dzisiaj znowu dostałam telefon z jakimiś promocjami i innymi panelami fotowoltaicznymi... Czy łaskawie ktoś u Państwa jest w stanie przeprocesować wiadomości, które się do was kieruje czy cały czas będziecie wyłudzać dane i nie odpowiadać na proste pytania - kiedy i w jakiej formie zostały one Państwu udostępnione...

przydam
@Anna

w jaki sposób wysłałaś prośbę o usunięcie danych. Też muszę to zrobić.

Katarzyna

profesjonalne doradztwo z zakresu baz danych, dobry kontakt, skuteczna realizacja, szczerze polecam

Kornelia

Nie mam zastrzeżeń co do jakości usług, polecam

arek

dzienki za bon na zakupy

zenon

Tydzien temu otrzymałem bon, właśnie go zrealizowałem, super :)

justyna

Świetne rezultaty współpracy

olka

jestem bardzo zadowolona z efektów współpracy, kampania wyszła super

max

profesjonalne podejście do klienta, plus za terminowość

Zostaw merytoryczną opinię o M-Line Sp. z o.o. - Smolec

• Jak się pracuje w M-Line Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy M-Line Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w M-Line Sp. z o.o.?

M-Line Sp. z o.o.
4.4/5 Na podstawie 63 ocen.
  • Główna 17F
    55-080 Smolec