Business Intelligence Technologies s.c.

Wrocław

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 1 ocen.

Opinie o Business Intelligence Technologies s.c.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Business Intelligence Technologies s.c.

Karolina

@amak co dokładniej oznacza "premie się trafiają"? Są regularne - miesięczne, kwartalne - czy też uznaniowe i nie ma na to żadnej reguły? Może ktoś napisać na ich temat coś więcej?

amak

Oczywiste jest, że posiadanie jakiegokolwiek doświadczenia nie jest dziwnym wymogiem do spełnienia @laczek, bo cenią sobie profesjonalizm również wśród kandydatów. Premie się trafiają, ale czy wypłata jest terminowa? To dośc istotne. Dzięki za odpowiedź.

admin

Podoba się Wam atmosfera w firmie Business Intelligence Technologies s.c. czy macie pewne zastrzeżenia? Jak oceniacie komfort pracy? Czekamy na Twoją opinię, liczymy na Ciebie!

Zostaw opinię o Business Intelligence Technologies s.c. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Business Intelligence Technologies s.c.