CONTROLTEC SP. Z O.O.

Wrocław

Opinie o CONTROLTEC SP. Z O.O.

DZIELNI CHŁOPACY UR

GDYBY NIE CHŁOPACY Z FIRMY REM BIS I ELEKTRIN DAWNO BYŁBY CONTROL TEC WYWALONY Z JANIKOSODY PONIEWAŻ ŻADEN PRACOWNIK NIE MA ŻADNEJ WIEDZY O AUTOMATYCE I UR TYLKO KAŻDY W ROZMOWIE MĄDRY JAK TEGO NIE ZROBIĆ ITP. DAJCIE MI TE PIENIĄDZE CO MACIE I SAM BĘDĘ W KONTENERZE SIEDZIAŁ CAŁY DZIEŃ I TELEFONY ODBIERAŁ WRAZ Z USUWANIEM AWARI. ZMIANOWI Z CONTROL TEC SĄ ZBĘDNI TAKIE JEST MOJE ZDANIE JAK I ZDANIE WSZYSTKICH INNYCH PRACOWNIKÓW UR I SERWISU JAK I NAWET OBSŁUGI POZDRAWIAM SERDECZNIE KOZAKÓW Z UR I SERWISU ALE TYLKO TYCH KTÓRZY ZNAJĄ SIĘ NA RZECZY A NIE ŚCIEMNIAJĄ I NIC NIE UMIEJĄ Z DZIECINY AUTOMATYKI

chyba nie ma dalej po co wracac

ciekawe, jak placa doswiadczonym inzynierom i z miedzynarodowym doswiadczeniem, hihi, pewnie 3k-4k netto PLN.

pitok
@123 5 dni temu
a do ciągacz kabli jakie potrzebuje doświadczenie?

po co jak lepiej siedzieć i nic nie robić o to chyba chodzi inżynierom bynajmniej w control tec ;)

jjjaaa
@pitok 4 dni temu

inżynierowie nigdzie nic nie robią. siedzą tylko przy tych komputerach, coś rysują, a potem i tak nic się nie zgadza.

Aaakk

W firmie jest przyjazna atmosfera dobra do nauki i na tym mojm zdaniem plusy sie kącza zarobki marne w porównaniu do innych dużo nadgodzin płatnych teoretycznie chociaz czasem brak szkoleń czynników motywujacych premię dla wybranych aż chcę się chodzić do pracy (zart) kiedyś firma bardziej dbała o ludzi teraz to się skaczylo masowo ludzie odchodzą firma duzo bierze jednak daje nie wiele wręcz zapomnij życiu prywatnym dziwne zasady typu pan karze sługa musi

Didzej Placeg
@Aaakk 12.09.2017, 21:44

Zgadzam się z Tobą;)

Obsługa

z elektrinu się nie wyrabiają na tabletce bo brzuchy im przeszkadzają

Obsługa

Kierownik który siedzi na janikosodzie nowa pakowania soli jest do niczego i ma nierówno pod sufitem. Nic nie umie załatwić tylko siedzi w fotelu i myśli kogo pod...ać . Nie wiem jak on się stał kierownikiem chyba długo pod stołem prezesa był.

pitok

Praca głównie dla kawalerów same delegacje. Nie płacone za nadgodziny nie ogarnieci pracownicy.

Informacje

Proszę odebrać maila

Iluminati

Tez bym prosił, napisałem mail

Dant

Bardzo ciekawa firma, w której można zapoznać się z wieloma dziedzinami m.in. elektryką, automatyką, mechaniką, pneumatyką czy energetyką. Większość projektów jest niepowtarzalnych, co motywuje do poznawania nowych rozwiązań technicznych - dodatkowo, projektant ma dużą szansę na wzięcie udziału przy praktycznej części realizacji projektu. Jak dotychczas nie spotkałem firmy, która przygotowywałaby tak szeroki asortyment projektów. I prawdą jest, że na pracownika przypada dużo pracy, którą ciężko wykonać w przysłowiowe 8 godz., ale system premiowy rekompensuje włożonych czas pracy. Dodatkowo, atmosfera w firmie jest dobra - panie z administracji są miłe i pomocne, a współpracownicy dobrze nastawieni i skorzy do pomocy (a przy najmniej ci, z którymi miałem do czynienia). Mankamentem firmy jest branie niektórych ryzykownych projektów, które ciężko jest zrealizować w wyznaczonej cenie i w zadanym czasie, co w przyszłości może skutkować dużymi stratami dla firmy.

stary

1) Podstawa mała resztę zarabia się na delegacjach, nadgodziny to standard. 2) Tak zatrudnia się dużo absolwentów i studentów bo raz że dobrych ludzi na rynku brakuje a ci starsi to raczej nie chcą jeździć. 3) Głównie Polska. 4) Projekty wykonywane na naprawdę ciekawych platformach a nie tylko klepanie s-1200. 5) Jesteś dobry, dużo pracujesz(nie 8h dziennie a więcej) to i dobrze zarabiasz i to tyle. W porównaniu do branży IT ilość włożonej pracy tu jest znacznie większa żeby zarobić to samo. 7) Jest bardziej specjalizacja aczkolwiek wpaść może coś z pewnej innej działki, ze względu na braki kadrowe bardzo szybko można zostać kierownikiem uruchomienia a później projektu. Z samego programowania człowiek nie wyżyje, trzeba znać technologię. Generalnie firma dobra na początek, nauczyć się można dużo. Później przeciążenie pracą, i niezbyt ciekawe zarobki względem np. branży IT dają o sobie znać bo tam się w it wkłada mniej pracy za takie same bądź lepsze pieniądze. Zarządzenie jest słabe a terminy z sufitu. Taki Polski standard aczkolwiek jakoś się kręci i są w Polsce firmy dużo dużo gorsze. Technicznie fajna praca, reszta bez rewelacji ale nie ma tragedii.

worker

Witam, 1) To ile proponuje się na początku zależy od wielu czynników, ale przede wszystkim od wiedzy i doświadczenia osoby aplikującej 2) Firma zatrudnia studentów oraz absolwentów 3) Projekty zagraniczne się zdarzają, co do częstotliwości to nie ma reguły 4) Co do sprzętu to nie ma praktycznie ograniczeń. Jest Siemens, Allen Bradley, Delta ... 5) Jeżeli chodzi o wynagrodzenia to zapraszamy na rozmowę 6) Nie ma ludzi od wszystkiego, nawet jeżeli chodzi o programowanie są osoby, które specjalizują się w poszczególnych produktach Serdecznie zapraszam do złożenia aplikacji Pozdrawiam

pytania

Cześć Student trzeciego roku ma kilka pytań odnośnie firmy: 1. Czy firma zatrudnia studentów na część etatu / absolwentów ??? 2. Czy firma realizuje projekty zagraniczne czy tylko Polska ??? 3. Jeśli zagranica to jak często, jak daleko, na jak długo ?? 4. Projekty wykonywane tylko na sprzęcie Siemens'a czy też Allen Bradley ??? 5. Czy większa ilość skończonych projektów to większe wynagrodzenie ??? 6. Jaki jest podział pracy w firmie ?? Jedna osoba robi wszystko od wyceny do uruchomienia czy może jest podział na programistę, osoby do wyceny itd. ??? Pozdrawiam.

pik

Ja pracuje w tej firmie od miesiąca i jest wszystko git godziny i kasa się zgadza warunki pracy ok dbają o pracownika jak się należy potrzebujesz jakiś narzędzi to zaraz masz i maja bardzo dobre kontrakty wiec roboty tez maja

Zostaw opinię o CONTROLTEC SP. Z O.O. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CONTROLTEC SP. Z O.O.