CONTROLTEC SP. Z O.O.

Opinie o CONTROLTEC SP. Z O.O.

Firmy nie polecam, jeden wielki Januszex. Firma z roku na rok zmienia się na gorsze. Bardzo słabe warunki pracy, (usunięte przez administratora)i niska płaca a wymagania mają niesamowite. Polecam trzymać się z daleka.

Wiktoria

Firma jest na rynku grubo ponad 20 lat i jeśli byłaby to firma Januszex jest obecność w zakresie prac jakie wykonuje wśród firm konkurencyjnych nie miałaby racji bytu. Firma jest duża i ma wiele działów. Jak w każdej organizacji pracują tu ludzie, którzy są z różnych środowisk i przeszli z różnych firm w których też nabywali różnych kompetencji i form pracy. Firma jest otwarta na rozmowę z pracownikami, buduje ich nowe nastawienie w zgodzie z misją i wartościami firmy, stawia na dobre relacje i wsparcie na każdym poziomie. Wymagania są jak w każdej firmie. Natomiast wyzysku tutaj nie ma.

Former employee
@Wiktoria

Nie wiem jak teraz (wątpię żeby to się zmieniło), ale jak pracowałem tam 3 lata temu to standardem było to, że firma stała absolwentami. Sam tam poszedłem jako moje pierwsza stanowisko w zawodzie zaraz po studiach, praktycznie w pierwszym miesiącu rzucono mnie na zadanie. Kompletny brak wczesniejszego przygotowania, od razu wywozka na obiekt. "Leader" zostawil mi pendrive'a z programem, przeslal maila od klienta co trzeba zrobic i tyle, on musial leciec na inny obiekt, bo tyle tematow bylo ze ledwo mozna bylo je ogarniac. Nagle ze stanowiska asystenta odwalalem obowiazki kierownika uruchomien, z praktycznie zerowa wiedza, a ogromna odpowiedzialnoscia. Wiadomo, ze jak mlody chce sie wykazac, jest ambitny to trzeba wycisnac z niego wszystko co sie da za (usunięte przez administratora) ochlapy. Jak wrocilem do biura to zorientowalem sie, ze nie jestem w tym sam. Wiekszosc to byli asystenci, rzucani na gleboka wode aby pchac projekty do przodu. Tak wlasnie sie utrzymujecie na rynku. Wytrzymalem 1.5roku, bo przy pensji jaka oferowal ctec z takim doswiadczeniem to dostalem prace z 40% podwyzka w innej firmie, gdzie procesy sa usystematyzowane i onboarding pracownikow jest na wysokim standardzie, bez kolchozowych zapedow.

Maniek

Nowy kierownik montażu to jakaś pomyłka nic nie ogarnia. Wystarczy wejść na halę.

Krzysztof
@Maniek

Może dopiero się uczy? Jak nowy to pewnie niedługo pracuje, co? A prócz tego jest przyjazny do ludzi? Nie wywyższa się? Można się z nim dogadać?

Jacek-placek
@Krzysztof

A jakie miał stanowisko w poprzedniej firmie? Bo jest różnica w w podejściu doświadczeniu kompetencji pomiędzy kierownikiem a zwyczajnym brygadzista czy liderem , który jest tylko od wykonywania poleceń przełożonego.

Kot Filemon
@Krzysztof

A czego tutaj się uczyć? Jak wcześniej gdzieś był kierownikiem to powinien to od razu ogarniać. Jakoś poprzedni kierownik nie miał z tym problemu. Biorąc pod uwagę fakt że zaczynał tak naprawdę od zera. Montował zespol od początku, organizował halę, przechodził wszystkie audyty. Tak samo było z CNC też wszystko od początku organizował.

Tomasz
@Maniek

Tragedia, chodzi po hali z rękoma w kieszeni. Na siłę wciśnięty do działu montażu. W dziale nikt go nie traktuje jako kierownika.

niezadowolony

Nowy kierownik działu montażu to nieśmieszny żart, bez doświadczenia na stanowisku kierowniczym, bez podstawowej wiedzy na temat procesów którymi zajmuje się dział montażu. Biegły jedynie w przechadzaniu się po firmie. Brak szacunku do pracownika, ciągła rotacja, manipulacje i zrzucanie winy, na porządku dziennym. Opieszałość w podejmowaniu jakichkolwiek decyzji przez osoby decyzyjne. Kierownictwo i dyrektorzy skutecznie umywają sobie ręce od odpowiedzialności i wybielają przed zarządem, kosztem pracownika najniższego stopnia który obrywa bez swojej winy. Premia za szybsze skończenie zadań funkcjonuje jedynie w kolejnych obiecankach. ilość stresu i zrzuconej odpowiedzialności niewspółmierna do zarobków.

Darek
@niezadowolony

Fajne zdanie ma dział montażu o swoim kierowniku. Po miesiącu pracy już takie opinie słabo to wygląda. Tak w ogóle to kto dopuścił to takiej sytuacji?

ex

Nie będę się odnosić do ludzi, bo z tym jak wszędzie - w Ctec są ludzie, z którymi nie chce się mieć nic do czynienia jak i tacy, z którymi współpracuje się super. Sama praca wiąże się z ogromem odpowiedzialności i dużą ilością stresu. Nie zawsze to idzie w parze z pensją czy premiami. W firmie nie istnieje coś takiego jak podwyżki inflacyjne. Ile sobie wywalczysz u kierownika tyle masz.

Firma CONTROLTEC SP. Z O.O. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Projektant AKPiA Inż. ds. Uruchomień. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w CONTROLTEC SP. Z O.O.?

Anka

W tej firmie znałam tylko tak naprawdę kierownika z prawdziwego zdarzenia. Jego podejście do swoich współpracowników było niesamowite. Zawsze uśmiechnięty, zadowolony chetny każdemu pomóc kto go o to poprosił. Wystarczy fakt że w ciągu trzech lat kiedy był kierownikiem nikt z jego Działu się nie zwolnił. Szkoda ze odszedł. Drugiego takiego już nie będzie.

Jack Song

Najprzyjemniejsza chwila w CTEC to złożenie wypowiedzenia i mina przełożonego bezcenna

MAX

Mam pytanie pojawiła się oferta pracy w dziale zakupów może ktoś podpowie jak się tam pracuje ?

Trytek
@MAX

Poczytaj opinie, to jest jedyne miejsce w którym można wyrazić własne zdanie,a potem zastanów się.

zainteresowany
@Trytek

a jakie opinie o kierowniczce działu zakupów?

@zainteresowany

Brak odzewu powinien martwić?

Potencjalny
@MAX

Nie wiem ale parę dni temu byłem na rozmowie i dyrektor wydawała się być normalna.

@Potencjalny

Potencjalny czy już może Aktualny? ;) Co oznacza normalna według Ciebie?

Ciekawosc

Witam , aplikowalem na asystenta do spraw logistyki jutro przymierzam do badań na owe stanowisko , ktoś podrzuci jakies opinie co do tego stanowiska ?

Warystor
@Ciekawosc

Uciekaj od tej firmy z daleka. Na tym stanowisku jest przemiał pracowników okrutny.

zainteresowany
@Warystor

Jaki jest tego powód? Przełożony?

@zainteresowany

Brak odniesienia do pytania sugeruje, że to jednak jakieś nieuzasadnione jest?

Nie dalem się zrobić w balona
@zainteresowany

Chłopie popatrz na opinie gogle .. Równo rok temu wysyp pustych pozytywów. CT (usunięte przez administratora) pracowników najniższego szczebla jak tylko może. Na budowach niemal sami podwykonawcy. Skoro od rozmowy kwalifikacyjnej jest coś nie tak to czego się spodziewasz? Niektórzy mimo wszystko chcą spróbować i przekonać się osobiście jak jest w CT czego wynikiem jest makabryczna rotacja.

Warystor

Bardzo niefajna atmosfera pracy. Orka, wyzysk, omijanie warunków umowy na porządku dziennym. UCIEKAĆ.

Mlody czlowiek

Czy firma oferuje mozliwosc wspolpracy b2b dla programistów? Czy zarobki miesięczne rzędu 13-15 tys. brutto mieszczą się w widełkach jakie oferujecie dla programisty z 3-4 letnim doświadczeniem(regular)?

Pitek

Anonimowa ankieta wypełniana na komputerach służbowych czy na pewno jest wiarygodna? Wystarczy przeczytać opinie i wyciągnąć wnioski

Byłem na rozmowie. Poziom wciskanego kitu exspert. Już bym wolał kible sprzątać jak pracować z ludźmi co na dzień dobry (usunięte przez administratora)

Przyszły specjalista zakupów

Czy mozna więcej szczegółów na temat 'wciskanego kitu' co na przykład?

Konstruktywna krytyka

Będąc na miejscu pracodawcy byłoby mi wstyd, że są takie opinie o firmie i to w tak przeważającej negatywnej ilości . Sposób traktowania pracowników budzi spore kotrowersje patrzą na fakt, że żyjemy w Europie w XXI wieku. Dziwić może sytuacja, gdzie "Managerowie" mogą jeszcze nie wiedzieć, że inwestycja w pracownika to same korzyści, cóż świadczy to tylko o firmie, a firma to nie tylko zyski i straty, ale cała kultura organizacyjna. Widocznie owi "Managerowie" nie podliczyli do dziś jakie są koszty samej rekrutacji i okresu szkolenia pracowników. Proponuję zatrudnić lepszych "specjalistów od zarządzania", gdyż obecni generują same straty dla firmy. Przykro się patrzy, gdyż kiedyś to była świetnia firma z zasadami, dziś proponuję zacząć od podstaw - szacunku do pracownika i inwestycji w niego. W odpowiedzi z 2021 firma powoływała się, że płace nie odstają od innych firm na rynku, raczej wątpliwe bo nie zauważyli, że pracownicy innych firm na rynku dostali podwyżki inflacyjne, a kiedy pracownicy tej firmy dostali ostatni raz podwyżki? Istnieje coś takiego jak podwyżki i bonusy roczne, o tym zapewne owi "Managerowie" również nie słyszeli, a szkoda skoro są ponoć tak świadomi jak wygląda sytuacja innych firm na rynku. Życzę obecnym pracownikom dużo wytrwałości, a obecnej kadrze zarządzającej przyjęcia krytyki z pokorą, bo zawsze może zdażyć się kilka osób, które krytykują. To jest norma, ale kiedy sytuacja wymyka się z pod kontroli, ciężko zrzucić winę na wszystkich pracowników. Warto szukać sedna problemu gdzie indziej. W końcu to właśnie dzięki tym pracownikom macie Państwo pracę i generujecie przychody.

Paranoja, firma i zarządzanie niczym z (usunięte przez administratora)

Już nie przyszły pracownik

Dobrze że jest GoWork , po przeczytaniu opinii i zasięgnięciu informacji wśród osób związanych z branżą mechaniczną,dam sobie spokój z aplikowaniem.

Terlecki-Marecki

Czy ktoś wie jak wyszły anonimowe ankiety oceniajace kierowników które ostatnio robiliśmy . Jakoś dziwnie ucichło, czyżby oceny które wystawili pracownicy nie spodobały się kadrze.

@Terlecki-Marecki

A sugerujesz, że każdy otrzymał negatywną ocenę?

Czy to prawda że w ciągu jednego miesiąca zwolniło się z jednego z działów pięć osób?

@pracownik

Tak to prawda, dzięki nowemu kierownikowi zwolniło się pięć osób, a kolejne też będą się zwalniać, nie widzą sensu pracować dalej pod jego zarządzaniem.

@pracownik

O ktorym kierowniku mowa?

@pracownik

A można się dowiedzieć jak to całe zarządzanie w takim razie wygląda?

@pracownik

Nowy kierownik nie ma pojęcia co robi się na hali.

Jak kierownik może nie wiedzieć co robią jego zespół ? Kto został kierownikiem ?

Kandydatka

Jak na tak małą firmę tyle złych opinii rzeczywiście daje do myślenia ????

Doświadczony pracownik

W związku z moją dość długą karierą w różnego rodzaju firmach uważam, że ta opinia przyda się wielu młodym ludziom. Nie jestem osobą, która chce zrobić na złość pracodawcy - jestem osobą, która chce ostrzec młodych ambitnych ludzi przed wejściem w coś czego będą żałować. Firma to jedna wielka improwizacja, nikt nad niczym tu nie panuje a wszystkie niepowodzenia zrzuca się tu krzykiem i konsekwencjami dla nowych młodych pracowników. Mobbing jest tu na porządku dziennym. Dlaczego jest tak wiele ogłoszeń o pracę? Dlatego, że ludzie stąd uciekają. Nie wytrzymują. Kierownictwo działa starymi metodami - nie chce robić? To trzeba zastraszyć a zrobi. O jakiejkolwiek pomocy można tu zapomnieć. Nie poradzisz sobie z zadaniem? Twój problem - jak nie to zwolnienie albo milion nadgodzin i pokrycie kosztów. W biurze jest 3 projektantów a 50 "asystentów projektantów" którzy za małe pieniądze będą "ciągnąć ten wóz". Z całego serca odradzam, nie marnujcie sobie życia na to nieporozumienie jakim jest ta firma.

Programmer
@Doświadczony pracownik

Zgadzam się w 100%, na całe szczęście zorientowałem się w miarę szybko, bo po 1.5 roku na jakiej zasadzie działa ta firma. Prawdę mówiąc to absolwenci ciągną większość tematów pracując za (usunięte przez administratora) pieniądze w nadziei na awanse, premie itp. Obłuda na każdym kroku, obiecane awanse jeśli dowiezie się dany temat do końca, a potem cisza i kolejne obietnice.

@Programmer

To tak właściwie jakie przykładowe tematy udawało się wam zakończyć, że podobno z brakiem realizacji jakiejkolwiek z obietnic się spotkaliście? O jakich projektach tu mowa?

zarzadzanie-dno podejscie do ludzi-dno wspolpraca miedzy pracownikami-dno nikomu nie polecam. miliony delegacji za grosze. zero szacunku do ludzi.

Zostaw merytoryczną opinię o CONTROLTEC SP. Z O.O. - Wrocław

• Jak się pracuje w CONTROLTEC SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy CONTROLTEC SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CONTROLTEC SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 3 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CONTROLTEC SP. Z O.O.