Crazy Call Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Crazy Call Sp. z o.o.

x

Ogólnie nie polecam, udało mi się przejść rozmowę rekrutacyjną, która była dość dziwna. Osoba która ze mną rozmawiała cały czas wydawała się mieć ubaw z moich odpowiedzi i próbowała mnie mieszać z błotem. Mimo to dostałem pracę i postanowiłem spróbować. Atmosfera bardzo średnia. Nauczyłem się kilku rzeczy ale nie widzę możliwości rozwoju. Dodatkowo nigdzie wcześniej nie wspomniano wcześniej o dyżurach w weekendy, dowiedziałem się dopiero po podpisaniu umowy. Warto też zaznaczyć że jak zgłaszałem się na stanowisko X to okazało się również że będę XYZ czyli fullstack za stawkę samego X.

Craziest Guy

Akurat też miałem okazję pracować w tym miejscu przez jakiś czas i w tym co mówi przedmówca, nie ma krzty prawdy (sam post najprawdopobniej pisał szef supportu, gdyż on jest człowiekiem od takich rzeczy). Zdecydowanie nie sposób nie zgodzić się z tym, co mówi natomiast Michas - w tym miejscu po prostu wszystko jest źle. Niska płaca, brak umowy o pracę dla Polaków (dla Ukraińców już nie ma takiego problemu), fatalna atmosfera, niekiedy taka że można zawiesić siekierę w powietrzu (szczególnie w pomieszczeniu gdzie przebywa osoba która tak naprawdę nie wiadomo jaką pełni funkcję, bo nie robi TOTALNIE NIC, natomiast jest pierwszą do krytyki i zwracania uwagi pozostałym oraz pierwszą do klepania prezesa po plecach, i kiepskie żarty deweloperów, czesto niesmaczne), a także słabe szanse rozwoju. Traktowanie jak człowieka? Kiepski żart. Zwalniani są ludzie którzy mają coś konstruktywnego do powiedzenia oraz wskazują błędy w wizji prezesa, natomiast trzyma się ludzi bez kompetencji i umiejętności tylko dlatego, że własnego zdania nie mają. Należy również zwrócić uwagę na brak jakichkolwiek benefitów. Wisienką na torcie jest utrzymywanie że firma pochodzi z USA, a w Polsce ma jedynie swoje biuro (Taki przekaz wędruje do klientów jeśli pytają skąd jest firma). Zdecydowanie nie polecam. Omijać szerokim łukiem.

Wojtek
@Craziest Guy 15.09.2017 09:58

Wow! Dobrze, że piszesz, bo myślałem żeby się do nich odezwać.

CrazyGuy

Zdecydowanie polecam, miałem okazję tam pracować przez dłuższy czas. Świetni ludzie, duże pole do rozwoju i niesamowity klimat. Dodatkowo płacą dobrze i traktują cię jak człowieka. Każdemu kto chciałby tam przyjść, bardzo polecam.

Michas

Hej, pracowałem tam. Ogólnie nie polecam. Zaczynając od rozmowy w której pytają o tak śmieszne rzeczy, że chce się po prostu wyjść. W pewnym czasie człowiek łapie się za głowę i myśli "co oni mają wyryte na blat podstawy języka?". Warunki płacowe na dość niskim poziomie, atmosfera gówniana, bardzo dużo błędów przepuszczana przez pseudo programistów, którzy mają wyryte na blat podstawy programowania, ogólnie bardzo słaba firma. Taka tylko, żeby przesiedzieć i niczego się nie nauczyć.

Arek

Witam serdecznie. Zajrzałem na to forum, by uzyskać informacje na temat firmy Crazy Call z Wrocławia. Zastanawiam się, czy firma poszukuje obecnie pracowników. Jakiś czas temu widziałem, że szukali testerów automatycznych i mam nadzieję, że nadal poszukują. Ktoś wie coś na ten temat i podpowie jak się tam zgłosić

Zostaw opinię o Crazy Call Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Crazy Call Sp. z o.o.