Banyan Solutions Limited Oddział w Polsce

Wrocław

Opinie o Banyan Solutions Limited Oddział w Polsce

mars

ważne, że mają ludzi @Ja, którym chce się pracować :)

Ja

lubię pociągi i tu pracuję, coś jest w tej firmi

TomaszG

Słabizna, zupełnie się nie znają na robieniu biznesu. Gdyby nie ja, dalej siedzieliby we trzech na czwartym piętrze.

Stefan

Świetna firma, dobrzy specjaliści od tapet i filmików. Bardzo dobry content produkują, kocham współpracować z działem mediów.

bezRzenaty

fcale nie jest żle. morzna siem wiele naóczyć. była durza rotacja ale jusz nie ma. polecałbym!

everlast

Świetne miejsce i atmosfera pracy - odkąd pracuję nie widzałem, żeby ktokolwiek się zwolnił, ale nie pracuję tu długo.

dyzio

Dużo obiecują a żadko czegoś dotrzymują. Traktują zespół jako fermę polskich wyrobników, co lepsi ludzie sami się w końcu zwalniają.

Zostaw opinię o Banyan Solutions Limited Oddział w Polsce - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Banyan Solutions Limited Oddział w Polsce