Inter.Expert Polska Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Inter.Expert Polska Sp. z o.o.

Dominika

Na ten moment Inter.Expert Polska szuka osoby na stanowisko Junior HR Specialist. Pracodawca obiecuje możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w obszarach: HR, consultingu i zarządzania projektami. Praca idealna dla absolwenta kierunku zarządzania zasobami ludzkimi, by mógł zdobywać doświadczenie. Może ktoś z Was był takim Junior HR Specialist i chciałby opowiedzieć o pracy i czy warto aplikować.

irek

aktualnie poszukują specjalisty ds sprzedaży usług HR @shui, piszą w ofercie , że zatrudnienie może być w oparciu o umowę lub B2B i, że oferują elastyczny czas pracy. a także zapewniają możliwość rozwoju zawodowego. Ponadto dają trakcyjne wynagrodzenie + system premiowy

Zostaw opinię o Inter.Expert Polska Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Inter.Expert Polska Sp. z o.o.