Opinie o Gibbs Hybrid Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Gibbs Hybrid Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Gibbs Hybrid Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gibbs Hybrid Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Nick Nowy wpis

Cześć. Mam dwuletnie doświadczenie z pracy jako rekruter i tak się zastanawiam nad taka dawniejsza oferta od agencji. W niej kiedyś było napisane, że trzeba mieć minimum trzy lata doświadczenia ale może coś się zmieniło? i czy od strony rekrutera ktoś opowiedziałby o warunkach? widzę tu dawniejsze komentarze od rekrutowanych

Strata czasu Nowy wpis

Niepoważna firma zawodowo zajmująca się marnowaniem czasu kandydatów. Ich procesy screeningowe są średniowieczne, a kontakt conajmniej (usunięte przez administratora). Nie polecam marnować na nich nawet minuty.

Xyz Nowy wpis

Firma niegodna polecenia, (usunięte przez administratora) wyzyskiwacze. Omijajcie z daleka.

Majka Nowy wpis
@Xyz

Czego tak konkretnie miała dotyczyć ta opinia? Widnieje przypis pracownik, bezpośredni? Pytam, bo było parę miesięcy temu ogłoszenie dla IT Rekrutera. Praca z tego co widziałam na 100% zdalna ale zawsze można wstąpić do biura. Czy sporo osób z tego korzysta? I jakie są zarobki z perspektywy tego stanowiska?

Agata

Nie polecam i radzę omijać szerokim łukiem. Firma outsourcingowa, więc wrzucają cię do klienta i więcej ich nie obchodzisz. Pójdziesz na L4 wysyłają od razu kontrolę z ZUS, wypowiedzenia wysyłają listem bez żadnej rozmowy, ostrzeżenia a na koniec robią problemy z płatnością i musisz się prosić o własne pieniądze.

@Agata

to l4 zastanowiło. często kiedyś odchodziło do tego, że zatrudniane osoby tego nadużywały i z tego wynika ta wspomniana przezorność? w jakichś innych obszarach również występuje? padła sugestia dotycząca braku ostrzeżeń, z czego konkretnie mogłyby wynikać jeśli już?

Agata
@Wanda

Nie, to poprostu wynika z kultury firmy, że każdego traktują jak złodzieja. Zero szacunku. HR w tej firmie to jakieś nieporozumienie. Dawno nie spotkałam się z tym że osoba na takim stanowisku jest tak beszczelną i pozbawoną empatii osobą.

@Agata

Kultura firmy? Twierdzisz przy tym, że tego typu wytyczne są dawane? Ciekawa jestem szerszego ich zakresu. Jaka konkretnie jest więc kultura organizacyjna? I w jaki sposób wdrożenie samych pracowników przebiega?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Gibbs Hybrid Poland Sp. z o.o. na stanowisko Frontend Developer (Hybrid work)? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Może jednak znajdzie się jakiś pracownik, w firmie Gibbs Hybrid Poland Sp. z o.o. w mieście Warszawa, który ma jakieś nowe informacje dla nas? Jak to wygląda obecnie? Dajcie znać, czekamy na informacje od Was.

Wanda

Trudno czegokolwiek na temat pracy się tu od was dowiedzieć. Jesteś w stanie jakkolwiek to rozwinąć, żeby mieć mniej więcej obraz warunków? O czym kandydat powinien wiedzieć przed złożeniem cv?

Dorota

Gibbs nie ma oddziału w Warszawie. Firma ma siedzibę w UK oraz biura w Irlandii. Polski oddział ma siedzibę we Wrocławiu na ul. Suchej 3.

Dev

Najgorsza firma na świecie, nieprofesjonalne podejście, opóźnienia w płatnościach o ile będziesz mieć wystarczająco szczęścia że ci w ogóle zapłacą. Nie polecam.

Obecnie firma Gibbs Hybrid Poland Sp. z o.o. poszukuje na stanowiska Helpdesk. Czy ktoś aplikuje?

Wanda

O proszę, ale o świeżo wysłana aplikacja czy już po rozmowie jesteś? Jak ewentualnie może przebiegać? Pytam, bo widziałam, że niektórym nie podeszły do gustu.

Wanda

Widzę, że komuś nie dali odp po rozmowie... komuś kto aplikował na kontrole finansowego chyba tak skoro ogłoszenie było parę lat temu stawione... czy ta sama osoba pracuje tutaj do dziś? jeśli tak to czy wiadomo jak warunki finansowe przy czymś takim się kształtują? jak z podwyżkami?

Jan

Mówią na rozmowie rekrutacyjnej, że odpowiedź zarówno negatywna jak i pozytywna będzie w ciągu 2 tygodni. Ale niestety nie udzielili informacji zwrotnej.

Zostaw merytoryczną opinię o Gibbs Hybrid Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Gibbs Hybrid Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gibbs Hybrid Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gibbs Hybrid Poland Sp. z o.o.?

Gibbs Hybrid Poland Sp. z o.o.
  • Gdańska 45A
    01-633 Warszawa
  • NIP: 1182157646 REGON: 368741932 KRS: 0000703512

Gibbs Hybrid Poland Sp. z o.o.