Starlife Sp.zoo

Polanica-Zdrój

Opinie o Starlife Sp.zoo

agniek

no i to zdecydowanie jest ich największym plusem, ponieważ zapenwiają w polanicy-zdrój oraz okolicach stabilność zatrudnieniową, jednak umowa o pracę to umowa o pracę i cały czas w polsce jest ta tendencja, że wtedy ma się pewność, że nie zostanie się z dnia na dzień zwolnionym

Kamila

Wspaniał firma, rewelacyjne produkty, duże możliwości dla aktywnych. Od dziewięciu lat współpracuję z firmą Starlife, więc sprawdziłam to dokładnie. :-)

jolka

Firma kogucik, totalna fikcja

Zostaw opinię o Starlife Sp.zoo - Polanica-Zdrój

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Starlife Sp.zoo