Oferteo Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Oferteo Sp. z o.o.

sok

stycznosci nie mialam z firma wczesniej ale aktualnie chce ie dostac na stanowisko Specjalista ds. Sprzedaży i spodobalo mi sie to ze oferuja stałe godziny pracy w systemie 8:00-16:00 lub 9:00-17:00 w dni od poniedziałku do piątku

Mieliście styczność z firmą Oferteo Sp. z o.o. lub z pracownikami? Wiecie coś na temat firmy? Napiszcie nam o tym, pomóżcie potencjalnym pracownikom.

Nick
@admin 03.08.2015 10:15

Wielki plus stanowią pracownicy w tej firmie - młodzi, inteligentni i przebojowi ludzie. Wyłącznie pod tym względem kojarzę tam miło spędzony czas. Zarobki niestety na niskim poziomie, praca po godzinach (bez płacenia za to), szefowie nie widzą w Tobie człowieka - tylko robota i pomiota.

Zostaw opinię o Oferteo Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Oferteo Sp. z o.o.