opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

OFERTEO

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.1/5

Na podstawie 104 ocen z 6 miesięcy
Opinie(1253)
Dodaj opinię

Opinie(1253)

Dodaj opinię
Logo
  • O nas
  • .
  • Kim jesteśmy?
  • .
  • Kariera
  • .
  • Nasza kultura pracy
  • .
  • Galeria
  • .
  • Jak działa Oferteo

O nas

Kim jesteśmy?

Kariera

Nasza kultura pracy

Galeria

Jak działa Oferteo

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Jelenia Góra
  • Legnica
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Wysoka
  • Radomierzyce
  • Iwiny
  • Radwanice
  • Biestrzyków
  • Mokronos Dolny
  • Ślęza
  • Żerniki Wrocławskie
  • Zabrodzie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wrocław
  4. /
  5. Opinie o OFERTEO SPÓŁKA AKCYJNA

Opinie

Opinie o OFERTEO Wrocław

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie
Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • …
    • 13

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o OFERTEO SPÓŁKA AKCYJNA!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Oferteo czyli daj ofertę

    24.04.2025 20:27

    Inne

    Oferteo czyli daj ofertę , nie robotę , to nam powinni płacić. w 80 % to są zapytania tylko o cenę danej usługi bo są w trakcie wyboru wykonawcy ( nie ciebie z oferteo ) na budowie albo robią sobie kosztorys bo są ciekawi , tam tylko przechodzą oferty na które nikt normalny nie chce robić
    ReviewUserIcon
    Echo - Trzebnica

    24.04.2025 20:27

    Inne

    Kiedyś miałem firmę, aktualnie jestem emerytem. Chcąc dorobić do emerytury 10/04/2025 r. kupiłem duży pakiet zleceń 75 punktów za 613,77 zł. Zauważyłem że jest bardzo mało zleceń w porównaniu do minionych lat. 22/04/2025 poprosiłem o zwrot zapłaconych moich pieniędzy, jednakże koordynator (Stefan), namówił mnie abym wstrzymał się z decyzją. Podesłano mi 5 zleceń które wykupiłem i okazało się że 4 jest nieaktualne a 1 nieopłacalne i w innym terminie. Jutro idę do radcy prawnego gdyż moim zdaniem to jest czyste (usunięte przez administratora) do wydziału karnego. Poszukuję innych (usunięte przez administratora) przez Oferteo do pozwu zbiorowego. Mam nadzieję przedstawić sprawę w mediach. Jutro podam swoje namiary do pozwu.
    ReviewUserIcon
    Straszne

    22.04.2025 15:33

    Były pracownik

    Oferteo mówi: nie bójcie się zwolnień i nie przedłużania umów Oferteo robi: nie przedłuża umów pracowników Profitów brak, prawdę powiedzą jak się pomylą, ale pod publikę to wszystko pięknie kreują. Oczywiście kolejny krok do tego żeby ludzie bali się iść na dłuższe L4 żeby nie dawać im argumentów. Na prawdę nie jestem w stanie już zrozumieć jak głęboko trzeba lizać odpowiednim osobom żeby tu być w minimalnym stopniu szanowanym jak człowiek. Może by się odnieśli do tego w jaki sposób traktują pracowników na tych zabawnych spotkaniach i dlaczego informują osoby w tak żałosny sposób o zakończeniu współpracy.
    ReviewUserIcon
    Zażenowana

    18.04.2025 11:00

    Inne

    Trzy rzeczy których brakuje w sprzedaży: -Dyrekcji z wiedzą o sprzedaży -Menagera z mózgiem -Koordynatorów z odrobiną odwagi cywilnej Żenada.
    ReviewUserIcon
    xD

    18.04.2025 11:46

    Inne

    hola, hola! Oczekujesz zbyt dużo
    ReviewUserIcon
    Paprykowy Biszkopt

    18.04.2025 10:27

    Były pracownik

    Toksyczna firma z chorą atmosferą. Wszystko jest ok póki się ktoś nie wychyli, potem zaczynają się plany naprawcze, złośliwości oraz mnożenie problemów nawet przy formalnościach po wypowiedzeniu. Niektórzy w biurze ewidentnie świetnie się bawią donosząc oraz wyśmiewając. Zdrowie psychicznie jest ważniejsze niż chora presja na wyniki przy żenującej wypłacie wciskając produkt z którym wykonawcy mają problemy bo nie ma nic wspólnego z pro klienckością. Na callach słyszy się co innego a co innego na odsłuchach, zamiast upraszczać pracę to się ją komplikuje wymyślając korpo idiotyzmy oraz system kar. Naprawdę możliwość siedzenia 4 dni w domu nie jest warta tego wszystkiego.
    ReviewUserIcon
    Byly pracownik

    13.04.2025 04:31

    Były pracownik

    W Oferteo opłaca się pracować jeśli jesteś studentem który w jakikolwiek sposób potrzebuje zdobyć doświadczenie inaczej nie polecam. Zarobki są żenujące, obecnie nawet do kibla nie można iść spokojnie bo sobie wymyślili bloki czasu pracy, w zespołach chody mają starzy pracownicy, nowe osoby są traktowane jak mieso armatnie do obdzwaniania najgorszych klientów na preview i wciskania im produktu na siłę. Starzy pracownicy mają bazę danych z których mogą sobie wybierać sami kontakty :), nowym losuje system. Z plusów możliwość siedzenia w domu i sympatyczni trenerzy, bo szkolenie było bardzo fajne. Generalnie w tej firmie panuje bardzo dziwna atmosfera, mimo że pracuje tam mnóstwo świetnych osób, to czuć że atmosfera jest napięta. Pomijajac to co napisałem wyżej raczej odradzam, co do samego produktu który Oferteo sprzedaje, mam bardzo mieszane odczucia, widać że nastawieniem jest walenie hajsu na drogich pakietach i pracownikach zatrudnionych na najniższej krajowej.
    ReviewUserIcon
    Ja to ja

    15.04.2025 19:30

    Pracownik

    Zgadzam się. W pracy brakuje kultury organizacji i wartości. Zdecydowanie nie ma życzliwość, ludzie są zestresowani. Działy podzielone na kasty które ze sobą nie wymieniają nawet zwykłego "dzień dobry", szczerze źle to wygląda. Bardzo. O generuje w wielu pracownikach uczucie osamotnienia co prowadzi ich prostą drogą do wypalenia zawodowego i depresji. Potem pojawiają się te l4 od psychiatry i terapie o których tu czytamy. Jak taki Basic Basic jest pomijany to mnie to nawet już nie dziwi. Proste gęsty, łatwe, dostępne rozwiązania, określenie wartości i zasad które je regulują i po sprawie. Kultura organizacji ogarnięta. Tylko trzeba się tego podjąć i zrobić i wdrożyć. Chętnych brak.
    ReviewUserIcon
    Ja to ja

    15.04.2025 19:31

    Pracownik

    Zgadzam się. W pracy brakuje kultury organizacji i wartości. Zdecydowanie nie ma życzliwość, ludzie są zestresowani. Działy podzielone na kasty które ze sobą nie wymieniają nawet zwykłego "dzień dobry", szczerze źle to wygląda. Bardzo. O generuje w wielu pracownikach uczucie osamotnienia co prowadzi ich prostą drogą do wypalenia zawodowego i depresji. Potem pojawiają się te l4 od psychiatry i terapie o których tu czytamy. Jak taki Basic Basic jest pomijany to mnie to nawet już nie dziwi. Proste gęsty, łatwe, dostępne rozwiązania, określenie wartości i zasad które je regulują i po sprawie. Kultura organizacji ogarnięta. Tylko trzeba się tego podjąć i zrobić i wdrożyć. Chętnych brak.
    ReviewUserIcon
    Zxenerwowany

    14.04.2025 12:15

    Inne

    Nie loguje sie od 2 miesiecy a co tydzien dzwonicie i ciagle powtarzam to samo normalni jestescie czy do sadu trzeba z wami isc ?
    ReviewUserIcon
    ja to ja

    07.04.2025 16:44

    Inne

    Jako firma instalatorska stanowczo odradzam współprace/ zakup punktów co się równa zakupowi kontaktu do niby zainteresowanych usługą klientów, od Oferteo. Nikt nie odbierze telefonu, nikt nie odpisze na maila, nikt nie odpisze na chat, nikt nie odpisze na smsa (po tym jak nie odbierze telefonu)...ZERO KONTAKTU/ STRATA PIENIĘDZY. Nie szanują tutaj firm wykonawczych ponieważ oferują za pieniądze kontakty fikcyjne, ale jak czytam to i nie szanują także swoich pracowników.
    ReviewUserIcon
    ja to ja

    09.04.2025 11:09

    Inne

    Brzmi jak głos firmy instalatorskiej, która od lat oferuje usługi na najwyższym poziomie. Firmy, która także popełnia błędy,-takie jak wydatek kilku tysięcy złotych na punkty od Oferteo do klientów widmo... .Biznes opiera się na zaufaniu, także na odpowiedzialności,-a współpraca z Oferteo pozbawiona jest tych właśnie podstaw.
    ReviewUserIcon
    Oferteo.pl

    11.04.2025 09:15

    Pracownik

    przykro nam, że pojawiły się takie odczucia. Pragniemy podkreślić, iż w Oferteo stawiamy na najwyższą jakość usług, stały i dobry kontakt z Użytkownikami, relacje oparte na zaufaniu oraz profesjonalnej współpracy. Zdecydowanie daleko nam od podejmowania nieuczciwych działań, jesteśmy firmą, która przestrzega prawa oraz obowiązującego u nas Regulaminu. Oczywiście zdajemy sobie sprawę z tego, że czasami kontakt ze Zlecającym może być niemożliwy czy utrudniony. Przypominamy, iż warto wtedy skorzystać z dostępnego dla Wykonawców Limitu zwrotu punktów, który służy do reklamacji wybranych kontaktów - https://www.oferteo.pl/zwroty-kontaktow . Przed pobraniem kontaktu można także zapoznać się ze statusem potwierdzenia danych w danym leadzie. Informacja o potwierdzeniu telefonu, maila jest dostępna dla Wykonawców przed wykupieniem zlecenia. Zlecający mogą zweryfikować swoje zgłoszenie poprzez kod SMS, link aktywacyjny. Chętnie pomożemy w działaniu, dobraniu optymalnych filtrów, ustawień na Państwa koncie. Nasi Doradcy służą wsparciem, wiedzą, a bazując na swoim doświadczeniu mogą wesprzeć w procesie pozyskiwania zleceń przy użyciu naszego serwisu. Zapraszamy do kontaktu na [email protected] . Pozdrawiam, Adam z Oferteo
    ReviewUserIcon
    NIEZADOWOLONY KLIENT

    29.12.2022 11:34

    Inne

    Platforma, masakra... Nic nie zareklamujesz, nie zdobędziesz nowych klientów. Są tutaj podstawieni ludzie, żeby ściągnąć z Ciebie punkty... Więc klient widmo. Nie polecam nikomu. ABSOLUTNIE
    ReviewUserIcon
    Zleceniodawca

    05.04.2025 17:33

    Inne

    Fakt, wciskają te punkty na siłę. Dzwonią co 2 dni i naciskają na zakup punktów. Odechciało mi się z nimi podejmować wspolpracy
    ReviewUserIcon
    XD

    08.04.2025 23:59

    Inne

    A zacząłeś współpracę? :D Wracaj lepiej dzwonić, a nie w przerwie smarujesz na gw i jeszcze podpis zleceniodawca :D
    ReviewUserIcon
    Jęcząca Marta

    11.03.2025 17:04

    Pracownik

    Dziś wydarzyło się coś absurdalnego – firma po raz kolejny podniosła wskaźniki, wymuszając na pracownikach jeszcze większą wydajność pod groźbą zwolnienia. Jak to działa? Jeśli nie wyrobisz nowej normy, uruchamia się cała procedura nacisku, której ostatnim etapem jest coś, co już wcześniej skłoniło wielu do odejścia. W praktyce oznacza to, że musisz pracować więcej za te same pieniądze – i nie chodzi tu tylko o sprzedaż. Sposób, w jaki to ogłoszono, był wręcz karykaturalny: „jesteśmy w tym razem”, „ważne, żebyście mieli satysfakcję”, „nie obrażać się i nie fochać”. Tymczasem rzeczywistość jest taka, że atmosfera w firmie coraz bardziej przypomina (usunięte przez administratora) Ludzie boją się nawet iść na zwolnienie lekarskie, bo mimo nieobecności są rozliczani z wyników tak, jakby normalnie pracowali. Dla osób, które rozważają zatrudnienie tutaj – nie marnujcie sobie życia. Dla obecnych pracowników – nie jesteście sami, wielu z nas widzi, co się dzieje, i ma dość. A do pracodawcy? Nie ma sensu mówić, bo odpowiedź jest zawsze ta sama: „trzeba było przyjść porozmawiać” – a co dzieje się potem, wszyscy dobrze wiemy.
    ReviewUserIcon
    Nie zmieni się nic

    31.03.2025 11:29

    Inne

    To że firma zrezygnowała z absurdalnego dzwonienia powyżej minuty określoną liczbę razy, bo w innym wypadku będą konsekwencja nie zmieniło tak na prawdę nic. Było oczywiście uniesienie, hura posłuchali głosu pracowników, ale... Koledzy i koleżanki czy coś się zmieniło poza tym? Chora rywalizacja nadal obecna, czepialstwo o aktywności, robienia tego wskaźnika 25 rozmów to za mało. Problem był większy niż rozmowy powyżej minuty, nie przez to ludzie biorą L4 od psychiatry. Nie wystarczy się popłakać na spotkaniach z zespołami i cofnąć zmiany sprzed miesiąca wprowadzając je systematycznie powoli co by głupii pracownik się nie zorientował. Uważam, że jest tam tyle osób zepsutych, że Umbridge dostała rykoszetem, jej zmiany sprawiły, że to wszystko wybuchło, ale nie jest ona jedynym problemem.
    ReviewUserIcon
    :)

    04.04.2025 08:44

    Pracownik

    Szkoda mi ciebie, jeśli cała ta sytuacja sprawiła, że wyciągnąłeś z tego tylko to co napisałeś to jesteś super pracownikiem. Mogą cię tam jechać a ty jeszcze podziękujesz z uśmiechem bo przecież i tak tego nie rozumiesz. @Ole jeśli masz racje i to jest osoba na wyższym stanowisku to mocno słabe
    ReviewUserIcon
    Tomasz

    30.03.2025 13:42

    Inne

    Nie radzę nikomu korzystać z Oferteo. Na szczęście utopiłem tylko 200 złotych ale pani z infolinii próbowała zachęcić do droższego pakietu. Uzyskane kontakty nieaktywne albo odbierają ludzie, którzy nie szukali żadnych ofert. UWAGA (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Oferteo.pl

    02.04.2025 08:47

    Pracownik

    Panie Tomaszu, przykro nam, że miał Pan takie odczucia. Zaznaczamy, że Oferteo to legalnie działająca firma, dbamy o jakość naszych usług, relacje z Użytkownikami, opieramy się na przepisach, etyce biznesu oraz obowiązującym w serwisie Regulaminie. Nasi Doradcy kontaktują się z Wykonawcami np. w celu przedstawienia ofert na Pakiety punktów (często bazując na ciekawych zniżkach i promocjach), czy aby pomóc w optymalnej konfiguracji konta, zadbaniu o Profil firmowy, dzięki czemu Wykonawcy mogą skutecznie i efektywnie pracować nad pozyskaniem klientów dzięki naszej platformie. Propozycje na Pakiety punktów zawsze staramy się dobrać wedle m.in. branży, w której działa Wykonawca, lokalizacji działania firmy, ilości planowanych kontaktów do obsłużenia itp. Proszę pamiętać, iż ewentualne wystawienie FV na dany Pakiet odbywa się po akceptacji Użytkownika oraz dograniu warunków z Doradcą. Przypominamy także, iż w przypadku braku kontaktu z klientem czy nieaktualnych zleceń, można szybko i łatwo dokonać reklamacji leadów, korzystając z dostępnego dla Wykonawców Limitu zwrotu punktów - https://www.oferteo.pl/zwroty-kontaktow . Zachęcamy do kontaktu bezpośredniego na [email protected] - nasi Doradcy pozostają do dyspozycji, chętnie odpowiemy na pytania, podzielimy się wiedzą, rozwiejemy wątpliwości. Pozdrawiam, Adam z Oferteo
    ReviewUserIcon
    Oferteo.pl

    02.04.2025 08:48

    Pracownik

    Panie Tomaszu, przykro nam, że miał Pan takie odczucia. Zaznaczamy, że Oferteo to legalnie działająca firma, dbamy o jakość naszych usług, relacje z Użytkownikami, opieramy się na przepisach, etyce biznesu oraz obowiązującym w serwisie Regulaminie. Nasi Doradcy kontaktują się z Wykonawcami np. w celu przedstawienia ofert na Pakiety punktów (często bazując na ciekawych zniżkach i promocjach), czy aby pomóc w optymalnej konfiguracji konta, zadbaniu o Profil firmowy, dzięki czemu Wykonawcy mogą skutecznie i efektywnie pracować nad pozyskaniem klientów dzięki naszej platformie. Propozycje na Pakiety punktów zawsze staramy się dobrać wedle m.in. branży, w której działa Wykonawca, lokalizacji działania firmy, ilości planowanych kontaktów do obsłużenia itp. Proszę pamiętać, iż ewentualne wystawienie FV na dany Pakiet odbywa się po akceptacji Użytkownika oraz dograniu warunków z Doradcą. Przypominamy także, iż w przypadku braku kontaktu z klientem czy nieaktualnych zleceń, można szybko i łatwo dokonać reklamacji leadów, korzystając z dostępnego dla Wykonawców Limitu zwrotu punktów - https://www.oferteo.pl/zwroty-kontaktow . Zachęcamy do kontaktu bezpośredniego na [email protected] - nasi Doradcy pozostają do dyspozycji, chętnie odpowiemy na pytania, podzielimy się wiedzą, rozwiejemy wątpliwości. Pozdrawiam, Adam z Oferteo
    ReviewUserIcon
    Warto wspomnieć

    20.03.2025 13:03

    Pracownik

    Dzisiaj firma stanęła na wysokości zadania. Na spotkanie działu sprzedaży zaproszono Pana Prezesa i przedstawiono nowe ustalenia - w moim odczuciu korzystne dla obu stron.
    ReviewUserIcon
    ale

    20.03.2025 14:18

    Pracownik

    To prawda, że zostało to wysłuchane i można powiedzieć znaleziony został złoty środek. Mam nadzieję, że nie obróci się to przeciw nam w przyszłości. Podejdźmy do tego bez zbędnego entuzjazmu. Mimo to, jest to pierwszy krok w dobrą stronę. Szkoda że tak późno i musiało do tego dojść w takiej formie.
    ReviewUserIcon
    Obiektywnie

    21.03.2025 23:51

    Pracownik

    Nie zgadzam się. Firma stanęła na wysokości zadania. Teraz kwestia tylko zrozumienia, że: wprowadzanie zmian przed którymi stoi będzie miało minusy. Nie wszystkie będą dobre dla pracowników DRB, że transparentność jest ważna, że firma wprowadziła zmiany mając własne problemy wewnętrzne (przeróżne) - to jakby zacząć tańczyć na dywanie pod którym jest masa zamiatanego latami kurzu, żeby tylko widać nie było, no i zrobił się (usunięte przez administratora) że brakuje narzędzi chociaż są w firmie narzędzia projektowe i że no trzeba zaangażować pracowników, żeby nie było tak dużo nerwów i nie tak gwałtownie na raz wszystko. I bedzie dobrze.
    ReviewUserIcon
    Również warto

    20.03.2025 15:06

    Pracownik

    No za wielkich zmian w sumie nie ma wszystko zostaje jak było. Poczekają chwilę aż sprawa przycichnie i znowu podniosą wskaźniki. W styczniu zmieni się najniższa i znowu obniżą premie...
    ReviewUserIcon
    anonim

    18.03.2025 20:31

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Złotozło

    19.03.2025 21:03

    Pracownik

    Hej. Ja robię wszystkie parametry i wyniki nawet ponad normę, ale uważam że nie każdy musi i to nie jest normalne że od niego się wymaga. Uważam też że gdybym miał więcej czasu a mniej stresu że muszę (usunięte przez administratora) to moje wyniki były by lepsze sprzedażowo bo miałbym więcej czasu na skupienie się na rozmowie z klientem i sprzedaży... Nie na myśleniu o tym że jak pogadam z nim 40 min i zrobię fakturę duża to nie dobranie potem moja statystyka innych połączeń. Sic!
    ReviewUserIcon
    Twoja słuchawka!

    19.03.2025 22:26

    Inne

    Kliencie Oferteo! Jeśli chcesz żebym robił statystyki i zachował pracę nie rozłączają się błagam przed 59 sekundą rozmowy! Inaczej będę nękany spotkaniem za spotkaniem i karany!!!
    ReviewUserIcon
    No nie...

    19.03.2025 19:19

    Inne

    Powiem tak.... Jeśli tyle osób potrzebuje zwolnień od psychiatry i korzysta z psychologa zamiast palić, (usunięte przez administratora)i pić po pracy to dobrze. Nie dobrze że musi to robić. Ja bym się wstydziła prowadzić taką firmę w której pracownicy nie wyrabiają psychicznie. Zwyczajnie byłoby mi wstyd na koniec dnia po zobaczeniu tych wszystkich wyników.
    ReviewUserIcon
    Obiektynie

    19.03.2025 16:58

    Pracownik

    Czytam i widzę 2 problemy. 1. Emocje biorą się stąd że firma ma zaangażowanych pracowników którym zależy na pracy (pracownik któremu zależy da z siebie więcej niż ten który pracuje tylko dla hajsu) ale firma tego nie docenia od poziomu finansowego po zwykły szacunek do pracownika i jego potrzeb jako człowiek nie maszynka do map***Rząśnia na słuchawce. Co jest błędnym założeniem osoby wymyślającej nowe wskaźniki KPIów. Jeżeli by ludziom nie zależało na tym miejscu pracy to by nie byli tacy wkurzeniu. 2 problem, to wizja firmy która jest trochę niejasna i budzi wiele wątpliwości. Wizja firmy która ma zaangażowanego pracownika bo tak chciała, ale nie traktuje go jak partnera do pola rozwoju i wzrostu ( tak naprawdę, nie w ankiecie) wcale nie idzie w dobrym kierunku. Nie jestem właścicielem firmy ale analizuje dużo i trafnie. Jeżeli firma ma być zdrowym miejscem pracy to nie może pomijać faktu że pracują w niej Ludzie przez duże "L", a tam gdzie są ludzie są i złożone problemy do rozwiązania których nie da się czasem zamknąć w Excel. Choć wiele rzeczy na pewno trzeba. Tego no nie da rady i to są te 2 rozbieżności które widzę.
    ReviewUserIcon
    AJPI

    19.03.2025 13:19

    Pracownik

    Przestańcie proszę ciągle gadać, że za każdą pozytywną opinią kryje się góra...pracuję na słuchawce już drugi rok i nie zgadzam się z waszymi opiniami! Mam do tego absolutne prawo! Pracuje z domu, o 16:30 zamykam laptopa mam dobrą wypłatę i mam spokój, wy wzajemnie się nakręcacie a wszelkie próby reakcji ze strony firmy również negujecie, to co było waszym celem w takim razie? Brak reakcji-ble, reakcja-ble, konkursy-ble...nie szkoda wam na to czasu?
    ReviewUserIcon
    Fajnie masz

    19.03.2025 13:36

    Były pracownik

    Serio? To jak się nazywasz, w jakim teamie pracujesz? Po tych wszystkich zmianach nikt nie jest zadowolony a już na pewno nie po 2 latach pracy w takim miejscu
    ReviewUserIcon
    PiAj

    19.03.2025 13:49

    Inne

    Może nie wszyscy lubią jak im się regularnie dokręca śrubę. Pracujesz z domu? Patrząc na atmosferę w biurze od dawna to jest to największy przywilej i możesz tego nie rozumieć
    ReviewUserIcon
    Wskaźniki aktywności 33%

    19.03.2025 13:06

    Pracownik

    To co teraz robi kierownictwo to jakiś żart. Próbują ugasić pożar bo posypała się fala negatywnych komentarzy ale pracowników nadal mają w poważaniu. Rusza teraz seria spotkań i udawania że nas słuchają ale nie mają najmniejszego zamiaru niczego zmienić. Skąd wiem? Bo próby rozmowy i zgłaszania problemów były wałkowane nie raz a niczego to nie zmieniło. Żeby było śmieszniej to podszywają się teraz na go worku pod pracowników i piszą pozytywne opinie. Prawda jest taka, że żaden pracownik z działu sprzedaży nie napisałby nic pozytywnego na temat Oferteo. Tak uwielbiacie tabelki i statystyki to co powiecie na to? 0% zadowolonych pracowników w DRB, 100% pracowników szukających innego miejsca zatrudnienia i 80% pracowników rozważa wzięcie zwolnienia lekarskiego od psychiatry (pozostałe 20% albo już jest na L4 albo na wypowiedzeniu). O takie wyniki wam chodziło?
    ReviewUserIcon
    Nick1

    19.03.2025 08:41

    Pracownik

    Uważam że dyskusja jest potrzebna skoro są emocje, ale uważam że ton dyskusji jest niefajny. Czy można by trochę nad tym się zmóżdżyć? Lepiej trafić o co chodzi że jest tak źle? W moim odczuciu zły jest nacisk na pracowników którzy próbują pracować najlepiej jak potrafią bo w końcu z tego zarabiają i żyją. Ale tak samo złe jest stawianie drugiej strony w pozycji w której jest złem tego świata najgorszym. Tamta strona też jest rozliczana. Może da się tu znaleźć wspólny środek? Mniej więcej...
    ReviewUserIcon
    Prof.

    18.03.2025 22:17

    Inne

    Profesjonalizm w zarządzaniu objawia się nie tylko w skuteczności operacyjnej, ale przede wszystkim w etyce, przejrzystości i szacunku wobec zespołu. Anonimowe publikowanie opinii przez osoby piastujące stanowiska kierownicze, zamiast otwartej i konstruktywnej komunikacji w miejscu pracy, rodzi uzasadnione pytania o intencje i poziom odpowiedzialności takich działań. Kultura organizacyjna buduje się poprzez przykład płynący z góry – jeśli liderzy decydują się na działania nacechowane brakiem odwagi cywilnej, jakie wartości promują wśród zespołu? Właściwe przywództwo nie polega na krytyce zza kurtyny anonimowości, lecz na otwartym dialogu, umiejętności inspirowania i budowania zaufania. Oby przyszłość przyniosła więcej transparentności i dojrzałości w zarządzaniu, bo to one stanowią fundament zdrowego środowiska pracy
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w OFERTEO?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - OFERTEO SPÓŁKA AKCYJNA

    Świeradowska 51/57 lok. 102A 50-559 Wrocław

    NIP:8992693475

    REGON:021182878

    KRS:0000913981

    https://www.oferteo.pl/
    Branże: Content marketing

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    w kinie w Lublinie!

    18.03.2025 21:27

    Były pracownik

    fajnie się czyta jak początki opinii były nawet na poziomie, konstruktywne....a teraz to jest taki naciągany teatrzyk który odbiega już od głównego tematu bo przyszła pora na to aby objechać każdego spoza drb! Niech zwalniają, niech zrobią czystki bo widzę, że się przydadzą.
    ReviewUserIcon
    Zapytanie

    18.03.2025 09:50

    Pracownik

    Ktoś już miał spotkanie? Lanie wody czy rzeczowa rozmowa? Nie wiem czy nie szkoda czasu bo trzeba rozmowy pow. minuty robić
    ReviewUserIcon
    Legendyjużodeszły

    18.03.2025 16:23

    Były pracownik

    No to spotkania w typowym klimacie jak jest "bunt", dali się wypowiedzieć pracownikom - kto miał trochę odwagi to powiedział ale raczej nie poszło to w kierunku jakiejś zmiany. Szkoda, że nie wpadli na pomysł aby się fajnie, rzeczowo , z LOGICZNYMI argumentami odnieść po prostu do zarzutów z Goworka aby ludzie wiedzieli czy chcą brnąć w taką wizje firmy czy po prostu odpuścić dla własnego zdrowia psychicznego. Podnosząc ciągle poprzeczkę odnośnie KPI widać, że chcą odsiać "gorszych" od "lepszych" dla nich pracowników aby jednak zostawić sobie głównie pracujące roboty bo i tak od kilku lat zmierzają do automatyzacji i zapewne wymarzona wizja to taka gdzie jest mały dział sprzedaży, który ma piecze nad klientami zostawiającymi kilkadziesiąt tysięcy złoty co miesiąc a reszta klientów zostawia kasę poprzez stronę. Może to im w końcu wyjdzie tylko szkoda ludzi, którzy przy tym jednak obrywają ;/
    ReviewUserIcon
    Max Kolonko

    18.03.2025 19:16

    Pracownik

    Nie mogą się logicznie odnieść bo większość opinii tutaj jest zgodna z prawda i musieliby przyznać że w (usunięte przez administratora)mają pracowników liczy się zysk każdym kosztem. Musieliby też przyznać że Umbridge sprawiła w niecały rok że połowa działu się zbuntowała i zaczęła głośno mówić jak jest. PR Oferteo był zły i jest jeszcze gorszy
    ReviewUserIcon
    Potencjalny klient

    18.03.2025 18:48

    Inne

    Nie jestem w temacie, ale sobie tak czytam ostatnie wpisy i uderza mnie jedna rzecz… mega słabe i nieprofesjonalne jest to, że Dyrektor komunikuje się ze swoimi pracownikami poprzez publiczne forum internetowe. Czyżby nie było efektywnych wewnętrznych kanałów komunikacji? Patrząc z zewnątrz wygląda to mało profesjonalnie.
    ReviewUserIcon
    Straszne

    18.03.2025 16:58

    Inne

    Pracowałem w kilku firmach i nigdy nie spotkałem się z tym, żeby tylu pracowników korzystało z usług psychologa przez pracę i potrzebowało L4 od psychiatry. A o wszystkich takich przypadkach nie wiem, to jest nieprawdopodobne. Psychiatra wiąże się z kosztami nie tylko samej konsultacji, ale też tym, że przez ten czas nie będzie się sprzedawać więc będzie mniejsza wypłata a i tak ludzie z tego korzystają. Brak słów. Są jakieś głosy żeby załagodzić tą sytuacje? Ludzie boją się utraty pracy to może warto się tym zainteresować i uspokoić nastroje? Jak ktoś wytrzymał rok-dwa w firmie to dać umowę na czas nieokreślony żeby ludzie przestali się martwić czy nie potracą z dnia na dzień pracy.
    ReviewUserIcon
    niedowierzanie

    18.03.2025 13:22

    Pracownik

    Czytam te opinie i nie dowierzam... pierwsza rzecz, jeżeli Ci coś nie odpowiada masz możliwość wyboru-nikt na siłę nikogo nie trzyma prawda? druga rzecz...nagle ktoś wziął się konkretnie za pewne rzeczy i wielkie oburzenie bo ktoś od was wymaga więcej? Słuchajcie to nie jest przedszkole a czytając opinie mam wrażenie, że właśnie tak jest, czemu ja i dużo innych osób nie mamy problemów z osiąganiem aktywności ani rozmów, skupiam się na robocie i się wszystko zgadza, a Wrocławska ekipa słynie z piątkowych wyjść na piwko i tym razem może poszło o jedno za dużo? Najlepiej skupić się na jednej osobie, potem na kolejne i tak o...zjechać całą ekipę zarządzającą! Kultura i dojrzałość...
    ReviewUserIcon
    nie nie

    18.03.2025 14:20

    Pracownik

    mnie nie nauczyli, ja mam wrażenie że bardziej głupieje od kiedy tu pracuje
    ReviewUserIcon
    o co chodzi

    18.03.2025 14:56

    Pracownik

    No to się zdecyduj bo popierasz wypowiedź kogoś kogoś kto się podpisał "niedowierzanie" który atakuje osoby które myślą inaczej niż firma, po czym piszesz, że mają prawo inni myśleć inaczej.
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    17.03.2025 23:51

    Były pracownik

    Praca w Oferteo to jeden wielki absurd, który można przypłacić zdrowiem psychicznym. Stres, presja i zasady oparte wyłącznie na wyciąganiu pieniędzy sprawiają, że trudno tu mówić o normalnych warunkach zatrudnienia. Każdy dzień to walka z własnym sumieniem – bo od pracowników oczekuje się, że będą manipulować klientami, sprzedając im coś, co nie ma realnej wartości. Firma skupuje bazy numerów telefonów, a zapytania, które trafiają do wykonawców, są w dużej mierze fikcyjne – ale oczywiście nikt się do tego nie przyzna. Zarządzanie zespołami opiera się na strachu i zastraszaniu – mam wrażenie, że niektórzy przełożeni odreagowują tu swoje dawne frustracje, nie cofając się przed żadną formą nacisku. Każdego dnia słyszysz, że musisz jeszcze bardziej się starać, jeszcze mocniej „przekonywać” klientów, a jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości – problemem jesteś ty, nie firma. Nie polecam tej pracy nikomu. Jeśli się tu zatrudnisz, czekają cię nerwy, wypalenie i ciągłe poczucie, że bierzesz udział w czymś, co nie powinno mieć miejsca. Współczuję zarówno pracownikom, jak i wykonawcom, którzy padają ofiarą tej praktyki.
    ReviewUserIcon
    Dolores

    17.03.2025 23:35

    Pracownik

    Zatrudniając się parę lat temu, miało się wrażenie że firma jest nastawiona przyjaźnie do pracownika. Z przyjemnością człowiek otwierał laptopa i pracował. Każdy wiedział co ma do zrobienia, jakie parametry spełnić, żeby klient był zadowolony i firma była zadowolona z wyniku. Aktualnie nie można tego nazwać przyjemnością, jest to wręcz kara. Stres jest okropny, ludzie liczą połączenia i minuty jaki spędzili na rozmowach w zeszytach, nie skupiają się już na swoim wyniku tylko na długości rozmowy, żeby nie była krótsza niż 1 min a nie dłuższa niż 3. Rezygnują z projektów, że spotkam teamowych , szkoleń, warsztatów, żeby tylko zrobić aktywności. Jest to absurd, bo zamiast się rozwijać i czerpać przyjemność z pracy, zadbać o tego klienta i sprzedać mu produkt to liczymy rozmowy, żeby czasem kary nie dostać. Kara w Oferteo jest nazwane wsparciem. Jak nie zrobisz wyniku wchodzisz na automatyczne połączenia, gdzie w bazie masz absolutny śmietnik, bez sprzedaży, kontakt sprzed 2/3 lat . Jak masz na tym zrobić wynik i aktywność ? To jest nieporozumienie! Nie spełniasz znowu wymagań Pani dyrektor, masz chodzić do biura, mimo że w umowie masz obowiązkowy 1 dzień w biurze. A Pani dyrektor chodzi po biurze jak Lucky Luke, robiąc patrol, z przyklejonym sztucznym uśmiechem. Tak źle to jeszcze nigdy nie było, atmosfera jest okropna. Mam nadzieję że zarząd jak i sam prezes zobaczy ,co jedna osoba robi z jego firmą.
    ReviewUserIcon
    MONIKA, Oferteo.pl

    17.03.2025 11:49

    Pracownik

    Hej! Na wstępie pozwólcie, że sprostuję kilka kwestii, które w ostatni weekend były tutaj poruszane: 1️⃣ Wprowadzone zmiany mają usprawnić działanie firmy i samego call center. Rozumiem, że adaptacja do zmian bywa wyzwaniem, ale wierzę, że długofalowo przyniesie korzyści. 2️⃣ Projekt optymalizacji czasu pracy, o którym piszecie, ma jasne cele, które przedstawiliśmy w lutym. Aktualizacja wskaźników była zaplanowana, a poniedziałkowa informacja miała ujednolicić komunikację. Głównym celem jest poprawa jakości rozmów z Klientami – czas rozmowy przekłada się na finalizację sprzedaży i Wasze wynagrodzenie. KPI to tylko miara, a nie cel. 3️⃣ Nie zwalniamy nikogo, standaryzujemy wymagania. Atmosferę budujecie Wy – my zapewniamy narzędzia i strategię sprzedaży, by Oferteo mogło dynamicznie się rozwijać. 4️⃣ Spotykam się z Wami co miesiąc, odpowiadam na pytania i zbieram wszystkie potrzeby. Ten weekend pokazał, że to za mało. Dlatego wznawiam działanie Suggestion Box’a, miejsca, gdzie anonimowo zgłosicie swoje uwagi czy obiekcje. Przykro mi, że GoWork stał się miejscem wymiany zdań o wdrożonych zmianach, zamiast bezpośredniej rozmowy. Tym bardziej że kształtowaliśmy je wspólnie – podaliśmy KPI, ale narzędzia do ich realizacji ustalaliście z zespołami. Jako pierwszy krok do poszukiwania rozwiązań — zapraszamy Was do wewnętrznych konsultacji – cyklu spotkań, które już zaplanowaliśmy, aby znaleźć rozwiązania. Wdrażajmy zmiany razem tak, by każda strona była usatysfakcjonowana. MONIKA, Dyrektor sprzedaży Oferteo.pl
    ReviewUserIcon
    Chyba żart

    17.03.2025 17:00

    Pracownik

    Weź się kobieto nie ośmieszaj bo aż słabo mi się robi jak to czytam. Serio myślisz, że ktoś uwierzy w tą korpo formułkę napisaną przez chat gpt? Wszyscy widzą, że chodzi o maksymalizację zysku, kosztem klientów i pracowników. Jakie kolejne działania zapobiegające wymyślisz? Więcej spotkań? - tak to na pewno pomoże. Albo lepiej! Niech każdy obowiązkowo napisze 3 zalety zmian, które wprowadziła Monika. Najlepsze wiadomości zostaną nagrodzone 10zł premii i 5 minut wcześniejszego wyjścia bez konieczności odrabiania!
    ReviewUserIcon
    Rybka

    17.03.2025 17:21

    Pracownik

    Ciekawe czy w tym tempie za dwa/trzy miesiące będziesz miała z kim jeszcze robić te spotkania.
    ReviewUserIcon
    Chłodna głowa

    17.03.2025 17:17

    Pracownik

    Ostatnio padło tutaj wiele ważnych słów – szczerych i trafnych. Mam nadzieję, że nikt nie kierował się złymi intencjami. Jednak @Pracodawca, trudno oczekiwać, że pracownicy uwierzą w anonimowość ankiet. Wiele osób boi się otwarcie wyrażać swoje zdanie, a ostatnie wydarzenia tylko pogłębiły te obawy. Wasza reakcja na ten głos pracowników pokaże, jak naprawdę podchodzicie do tej sytuacji. Czego na pewno nie kupimy? Kolejnej „anonimowej” ankiety, której nikt nie traktuje poważnie. Spotkania, na którym znów będziemy słuchać pustych korporacyjnych frazesów. Upartego bronienia swojej narracji bez wsłuchania się w faktyczne problemy. Zmian tylko pozornych – zmniejszenia jednego wymagania, ale dorzucenia kolejnego, równie uciążliwego. Nikt tu nie działa w złej wierze – wszyscy chcemy po prostu pracować w normalnych warunkach. I wielki szacunek dla wszystkich, którzy zabrali głos! PS. My wiemy, że sprzedaż daje nam większą premie, wy nam podnosicie co pół roku próg i przypominacie że więcej trzeba sprzedawać. Mamy rozum, wiemy to, dlaczego to nam tylko utrudniacie?
    ReviewUserIcon
    No cusz

    17.03.2025 13:55

    Były pracownik

    Praca w Oferteo tylko dla cierpliwych. Widzę, że w porę opuściłem firmę. Czy tak wyobrażali sobie swoją firmę jej założyciele? Czy tak miała wyglądać atmosfera? Jeśli celem nowego stylu zarządzania jest zniechęcenie ludzi do pracy, to sądząc po opiniach rzeczywiście dobrze im idzie. Na temat nowej pani dyrektor zdanie wyrobił sobie już chyba każdy. Potrafi w bardzo przykry sposób zepsuć komuś dzień, a potem przybrać to w uśmiech. Prawda jest też taka, że w firmie nie brakuje również innych toksycznych osób. Ale im większa firma, tym większe prawdopodobieństwo trafienia na różnych ludzi. Najczęściej na wcześniejsze opinie odpowiadały konkretne osoby, w sposób bagatelizujący problemy i schematyczny. Niekoniecznie pokrywający się z realiami, ale ma to na celu zachęcić nowych pracowników do przyjścia do pracy. A teraz o samej pracy. Na początku w Oferteo było całkiem sympatycznie, było to miejsce pracy w którym się chciało. Mimo różnych sytuacji z klientami, bo wówczas na tym była skupiona uwaga handlowców. Lepsze czasy nie były związane ze znacznie mniejszymi wymogami, ale również atmosferą. Ale wszystko, co dobre, kiedyś się kończy. Firma teoretycznie ma produkt z potencjałem, ale ten potencjał nie jest wykorzystywany. Klienci mogliby osiągać lepsze rezultaty, gdyby ktoś faktycznie słuchał ludzi, którzy mają o tym pojęcie. Ale decyzje podejmują osoby, których wiedza merytoryczna i udokumentowane doświadczenie najwyraźniej nie są ważne. Firma jest nastawiona na zysk i to widać na każdym kroku. Wiele rzeczy mogłoby być bardziej proklienckich, ale najwyraźniej nikogo to nie interesuje. Pracownicy? No cóż, wymagania wobec nich są coraz bardziej wyszukane, ale ciekawi mnie to, że został teraz wprowadzony system „kar”, jest to nowość i ciekawa forma na egzekwowanie wskaźników, które są jak widać dość abstrakcyjne do realizacji. Jak długość rozmowy, na którą niekoniecznie zawsze miało się wpływ, odbieralność klientów i inne. Sprzęt do pracy losowej jakości. Zdarzało się, że „nowe” laptopy to tak naprawdę sprzęt po kimś, kto wcześniej miał z nim problem. System dzwoniący wadliwy od lat, mimo licznych zgłoszeń nic się z tym nie robi. Często się nie słyszeliśmy się z klientami, ale nikt się zgłoszeniami nie przejmował. Jeśli chodzi o rozmowy z klientami, jest to dłuższy temat. „Porusz 15 niezbędnych elementów, dodatkowo wspomnij o kolejnych 10, żeby dostać premię za jakość rozmów.” Ale rozmowa nie może być za długa, bo „nie ma czasu, żeby ją odsłuchać”. Jak jest za krótka, to też źle, bo za krótka. Przy próbie logicznej rozmowy argumentacja, że wobec wszystkich są obecnie takie wymagania. Dyskusje z przełożonymi nie miały sensu, bo serwowano wszystkim serię gotowych odpowiedzi, takich jak; „ gdzie indziej jest gorzej” czy „to wcale nie tak dużo”. A jak się nie zgadzasz? To „w naszych obliczeniach się zgadza”. Co jeszcze? Nacisk na produkty dodatkowe, sprzedaż wiązana, norma w pracy sprzedażowej. Na stanowisku handlowca będziesz się mierzyć z trudnościami, jak chociażby promocje online, które u sprzedawcy dostępne nie będą. A jak klient w trakcie rozmowy sprzedażowej pyta, dlaczego na stronie ma taniej, to w zasadzie improwizujesz. Nie ułatwiało to sprzedaży i nie przekładało się na wynagrodzenie. Nie pomaga też fakt, że w firmie wciąż pracują osoby, które psują atmosferę. Plotkują, obgadują innych, a mimo zgłoszeń nic się z tym nie robiło, bo swego czasu potrafiły robić wyniki finansowe. Warto dodać, że mając to wszystko z tyłu głowy powinieneś mieć ochotę rozmawiać z klientami i pozytywnie wyrażać się o firmie, zachęcać i edukować klientów, którzy często na tobie nie zostawią w rozmowie suchej nitki. Najlepszy moment mojej przygody z Oferteo, to ucięcie wypłaty i wmówienie nam, że będziemy więcej zarabiać.” To już materiał na kabaret. Nikt nigdy nie pytał pracowników o wprowadzane zmiany, ankiet o poprawę jakości pracy było sporo, choć pod uwagę brane nigdy nie były. Bardzo często byliśmy stawiani przed faktem dokonanym, mimo, że opinie i próba kreowania konkretnego obrazu firmy przez zarząd trwa nadal. Nie wiem jak wygląda to obecnie, ale na callach nie mieliśmy możliwości aby poświęcić określoną ilość czasu na nasze wątpliwości. Bo czas gonił i mieliśmy się streszczać. Warto do tego faktu dodać też wymogi, z których mieliśmy się wywiązywać. Podsumowując: jeśli chcecie pracować w miejscu, gdzie wmawia się ludziom, że są ulegli „rozpraszaczom w domu”, gdzie wymagania rosną w tempie wykładniczym, a „benefitem” jest oszczędność na dojazdach do biura, to proszę bardzo. Każdy chce odejść, chyba że komuś blisko do emerytury. A LinkedIn firmy, to jak w utworze pewnego rapera „To dwa światy, to dwa światy.” Nie polecam tego miejsca pracy.
    ReviewUserIcon
    i dodatkowo...

    17.03.2025 14:06

    Inne

    Podwyższenie progów i powiedzenie że dzięki temu więcej zarobimy to była najgłupsza rzecz jaką słyszałam pracując tam dosyć długo patrząc na średnią firmy. Benefit dojazdu do biura zaraz się skończy :) Szkoda, że ta wiadomość jest tak merytoryczna, nikt nie odpowie na nią :)
    ReviewUserIcon
    TOXIC

    16.03.2025 20:13

    Pracownik

    Było fajnie. Na prawdę było fajnie...ilość zmian od nowego roku jest nie do pomyślenia! Od zeszłego tygodnia jestem na l4 ze wzgledu na chorobę, i po co mam wracać skoro mój plan nawet odrobinę nie został pomniejszony a moi klienci latają sobie po bazie? Rozumiem wizje firmy ale tutaj powinien być kompromis...a zostaliśmy postawieni przed faktem, po co mam wracac? Z l4 przynajmniej mam średnią...właśnie tego chcieliście? Ale wpisy na linkdina firma robi świetne! Ankiety "anonimowe" również są cudowne! Róbcie tak dalej, a ludzie po miesiącu będą się zwalniali jedno po drugim...chociaż już chyba tak sie dzieje prawda?
    ReviewModeratorIcon
    Michał

    17.03.2025 10:01

    Inne

    Ahh czyli nie lubią tutaj chorowitych ludzi? :D poza nowymi zasadami przy L4 robią jeszcze jakieś problemy? Bo trochę mnie wystraszył ten tekst o pozytywnym duchu firmy
    ReviewUserIcon
    :)

    17.03.2025 10:47

    Inne

    Czy robią jeszcze jakieś problemy? Pojawiło się blisko 100 opinii przez weekend, bo ludzie postanowili powiedzieć głośno co się dzieje. Poczytaj sobie.
    ReviewUserIcon
    Fred

    17.03.2025 09:43

    Inne

    Chciałbym wyrazić swoją opinię na kilku poziomach... Pierwszy to kwestia samej platformy: poziom zaawansowania bardzo kiepski a biorąc pod uwagę, to że CEO chwali się wykształceniem i doświadczeniem w dziedzinie IT można powiedzieć, że poziom jest żenujący...nastolatkowie ogarniąją takie rozwiązania na dużo wyższym poziomie...Druga to usługi jakie świadczy firma: z mojego doświadczenia? katastrofa...chciałbym powiedzieć, że słabo działa ale w moim przypadku nie zadziałało nic....oprócz zejścia kasy z konta...mojego... Trzeci aspekt to to co firma wyrabia z pracownikami: akurat miałem okazję poznać kogoś kto w oferteo pracuje nie od wczoraj i aż trudno uwierzyć, że właściciele tolerują działania nowej pani dyrektor....tutaj już nie rozmawia się o nieprzyjemnych działaniach ale raczej o przestępczych i z tego co się orientuję już wkrótce zarząd firmy będzie musiał się zmierzyć zarówno z kontrolami z różnych urzędów jak i prawdopodobnie z pozwami, również zbiorowymi... Ponadto na tak trudnym rynku pracy, gdzie o dobrego pracownika naprawdę trudno (a z tego co czytam w różnych miejscach firma oferteo właśnie zapewniła sobie blokadę dostępu do nowych pracowników przez własne działania) wmawiać pracownikom, że nie dostaną żanych premii bo przecież podniesiono najniższą krajową i to jest ich podwyżka zakrawa na jakiś kabaret....chcecie (usunięte przez administratora) to przenieście się do Afryki... Podsumowując można "pogratulować" zarządowi za bardzo kreatywne działania zmierzające wprost do katastrofy firmy....Pozdrawiam panią dyrektor, zapewniam panią, że zyskała pani na chwilę obecną dość dużą sławę i zapewniam, że nikt rozumny raczej pani nie zatrudni w normalnej firmie...no chyba jako czyściciela kamienic...
    ReviewUserIcon
    anonim

    16.03.2025 13:36

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    smerf

    16.03.2025 19:04

    Pracownik

    Dla mnie było nawet zrozumiałe, gdy rok temu czy pół tłumaczyli, że chcą zwiększać sprzedaż poprzez wzrost online, a nie wzrost działu sprzedaży, bo to koszty, zresztą póki liczyło się wszystko z podpiętych kart, to miało sens, bo szybciej rósł portfel/ przychod, ja widziałem różnicę i sens, bo można było kolejnych klientów pozyskać, ale jak teraz niewiadomo jak jest i czy się policzy, to bez sensu, kiedyś sam zachęcałem do zasileń online, teraz nie widzę w tym korzyści. Zdecydowanie lepiej to wyglądało wszystko w poprzednich latach, był inny model zarządzania, mniej zamieszania, chaosu. Lepiej się pracowało. Szkoda, że to się skończyło, wraz z początkiem grudnia :/ Komunikacja z innymi zespołami to temat rzeka, bo mam wrażenie, że część z tych zespolow mają w nosie drb i później niewiadomo co jest co. Nie wiem może komuś do głowy przyjdzie opamiętanie i chociaż w części powrót do jakichś zdrowych zasad
    ReviewUserIcon
    smerf

    16.03.2025 19:37

    Pracownik

    Przy tego typu produkcie, gdzie sprzedaż to było głównie CC, część klientów jest przyzwyczajona do zakupów u nas, no to realnie niezbyt szybko zrobią 50% online, przez 16 lat jakoś to nie wychodziło zbyt szybko, wątpię, że stanie się to na przestrzeni 2-3 lat. Zresztą jakby przychód miał się liczyć z zasileń online jak było wcześniej, to rola doradcy by trochę inaczej wyglądała i to miałoby sens.
    ReviewUserIcon
    Uciekajcie wszyscy

    16.03.2025 15:09

    Pracownik

    Bądźcie tak mili i nie usuwajcie opinii. Ludzie mają prawo wiedzieć co się dzieje i gdzie aplikują. Ktokolwiek rozważa podjęcie pracy w Oferteo niech ucieka jak najdalej stąd. Długo i ciężko będzie doleczyć traumę po takiej pracy. Na samą myśl o pracy będzie was skręcać... Mam nadzieję, że faktycznie pójdzie jakaś zbiorowa skarga do PIPu albo pozew zbiorowy. Za kasę z odszkodowania będzie można stąd uciec...
    ReviewUserIcon
    :)

    15.03.2025 19:29

    Były pracownik

    Witam serdecznie! Wszystkich pracowników, byłych pracowników i Zarząd. Miałam okazję dość długo pracować w Oferteo. Przez nich nabawiłam się poważnych problemów, bo wszystko co nie wychodziło było winą pracownika. Firma nie dba o podstawowe rzeczy, dzwoni się po 5 razy w tygodniu do tego samego klienta i dostaje się baty za to, że taki człowiek rzuca słuchawką po nazwie firmy. Kontrola i jeszcze raz kontrola, do tego stopnia, że przed rozpoczęciem rozmowy się stresujesz czy będzie miała ona odpowiednią ilość sekund, bo jak nie, to zaraz czeka Cię zwolnienie. Pracuje w innym miejscu, w którym również jest sprzedaż, wymóg planu i czasu rozmów- tu nie ma nic dziwnego, ale w Oferteo każda minuta jest kontrolowana i oceniana. Wszystko co nie wychodzi jest tylko i wyłącznie winą pracownika. Mam kilka osób, z którymi udało się zaznajomić w okresie pracy i to co słyszę jest jeszcze gorsze niż ja miałam okazję pracować. Ludzie nie wyrabiają psychicznie, ludzie, którzy CHCĄ PRACOWAĆ. Chcesz być dobrym pracownikiem, nie ma nic przyjemnego niż jak jest znowu wysyłany raport, na którym jesteś na ostatnim miejscu. Głupie pomysły, brak zastanowienia się nad decyzjami. Pracownik jest zaszczuwany i to było przed przyjściem sławnej Moniki. To co teraz słyszę nadaje się do telewizji. Ludzie po tej pracy nie mogą dojść do siebie. Pomijam fakt łamania podstawowych zasad RODO. Klienci nie wyrażają zgodę na kontakt- dalej każą nam dzwonić codziennie, nie informują o nagrywaniu rozmów, były sytuacje, które były mocno wątpliwe czy kontakty, które można kupić za punkty nie są sztucznie generowane- ale nie mam aż takiej wiedzy, żeby to oceniać... :) :) Naprawdę odradzam!!! Zatrudniania się w tym miejscu, zarobki są słabe, wieczny stres, brak szacunku do pracownika. Codziennie mnie mdliło jak widziałam jak wygląda baza klientów, bo było ciągle to samo, niemożliwe do spełnienia wymagania co do planu sprzedażowego i czasu rozmów, stres i nerwy. Naprawdę zastanówcie się trzy razy zanim się zatrudnicie. Bardzo mnie cieszy, że ludzie się zintegrowali i zaczynają mówić jak bardzo niszcząca jest praca w tym miejscu. Można poznać tu świetne osoby, które mają bardzo dobre pomysły, ale wszystko zostaje zniszczone przez beton w pewnej strukturze tej firmy. Miesięcznie jest taka rotacja, że nie ma sensu poznawać imion nowych pracowników, bo za moment nie wyrabiają planu i znikają. Bardzo dziwne ruchy osób, które mają większą władzę.
    ReviewUserIcon
    Echhh

    15.03.2025 20:05

    Pracownik

    Niestety nic dodać, nic ująć. Ostatnio się odwaliło coś grubego o czym nie wolno mi niestety mówić, ale ma to związek z pojawieniem się kamer z interwencji w biurze. Mówią że to nic takiego, ale sprawa może trochę większej wagi. I to jest coś z czym jest problem KOMUNIKACJA. Pracownikom mało rzeczy się mówi, ba! nawet o promocjach się dowiadują po klientach po tym jak udają głupka na słuchawce. Enpulse - wiele zgłoszeń, że komunikacja zła, czy coś z tym robią? Nie. Ostatnio nowy system gdzie anonimowo można się wypowiedzieć a tam pytanie czy ci przykro jak ktoś mówi źle o oferteo xd oni liczą że ktokolwiek będzie zmieniał swój nastrój jak obok ktoś będzie jechał po firmie. Jeśli ktoś tak ma to szczerze mi przykro z powodu takich osób.
    ReviewUserIcon
    Ciekawa

    16.03.2025 13:50

    Inne

    Ciekawe o co chodzi z tą Interwencją? Czyżby w końcu się doigrali?
    ReviewUserIcon
    Uciekajciewszyscy

    16.03.2025 13:25

    Pracownik

    Ktokolwiek rozważa podjęcie pracy w Oferteo niech ucieka jak najdalej stąd. Długo i ciężko będzie doleczyć traumę po takiej pracy. Na samą myśl o pracy będzie was skręcać... Mam nadzieję, że faktycznie pójdzie jakaś zbiorowa skarga do PIPu albo pozew zbiorowy. Za kasę z odszkodowania będzie można stąd uciec...
    ReviewUserIcon
    anonim

    15.03.2025 21:59

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Pilnyuczeń

    15.03.2025 22:09

    Pracownik

    Bardzo dobrze! Będziemy się uczyć obrony przed czarną magią żeby uderzyć ze zdwojoną siłą! Koniec terroru Umbridge!
    ReviewUserIcon
    Bez hejtu

    15.03.2025 13:52

    Inne

    Dlaczego pracujecie skoro jest wam tak źle?
    ReviewUserIcon
    micko

    15.03.2025 20:40

    Pracownik

    Wielu zwyczajnie nie ma alternatywy i boi się teraz zmieniać na szybko
    ReviewUserIcon
    ;]

    15.03.2025 20:45

    Były pracownik

    trzeba myśleć racjonalnie..... tak czy owak... odradzam to miejsce pracy!!! niszczy pracowników, nadkontrola i wieczna wina pracownika... był zły menadżer, przyszedł JESZCZE GORSZY
    ReviewUserIcon
    Oaza

    15.03.2025 17:08

    Inne

    Jak dobrze że w końcu ludzie zaczynają mówić jak tu faktycznie jest. Tak się pracodawca chwali tym benefitem psychologicznym, bo jest on tu bardzo potrzebny
    ReviewUserIcon
    Niedługo ex

    15.03.2025 18:02

    Pracownik

    Mój psycholog jak usłyszał co tu się dzieje pierwszy polecił zastanowić się nad zmianą
    ReviewUserIcon
    tak

    15.03.2025 20:40

    Pracownik

    miałem to samo!!!! jak psycholog usłyszał, to nie mógł uwierzyć, że takie rzeczy się odwalają. sam doradził...odpoczynek :) :) :)
    ReviewUserIcon
    Harry Potter

    15.03.2025 17:22

    Inne

    Niestety wszystkie te opinie są prawdą. A szkoda. Dyktatura Umbridge wjechała za bardzo i człowiek zamiast rano neutralnie siadać do komputera, stresuje się, bo nie wiadomo jakie nowości zostaną przygotowane. Praca ze skróconą przerwa? Praca z biura? A może plan naprawczy. Nie od dziś wiadomo, że pracownik zadowolony to pracownik wydajny, a stanie nad nami z batem nie spowoduje, że będzie lepiej.

    Zostaw merytoryczną opinię o OFERTEO SPÓŁKA AKCYJNA

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.