opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

OFERTEO

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.1/5

Na podstawie 104 ocen z 6 miesięcy
Opinie(1253)
Dodaj opinię

Opinie(1253)

Dodaj opinię
Logo
  • O nas
  • .
  • Kim jesteśmy?
  • .
  • Kariera
  • .
  • Nasza kultura pracy
  • .
  • Galeria
  • .
  • Jak działa Oferteo

O nas

Kim jesteśmy?

Kariera

Nasza kultura pracy

Galeria

Jak działa Oferteo

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Wysoka
  • Radomierzyce
  • Iwiny
  • Radwanice
  • Biestrzyków
  • Mokronos Dolny
  • Ślęza
  • Żerniki Wrocławskie
  • Zabrodzie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wrocław
  4. /
  5. Opinie o OFERTEO SPÓŁKA AKCYJNA

Opinie

Opinie o OFERTEO Wrocław

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie
Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 4
    • 5
    • 6
    • …
    • 13

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o OFERTEO SPÓŁKA AKCYJNA!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Jarek

    24.09.2024 19:38

    Inne

    Jesłi chodzi o portal jako firma to masakra bazuje w fotowoltaice kontak by zobaczyć numer kosztuje ogromne pieniądze większość nie odbiera klientów lub działasz jako informacją nie chcą klienci nic a 14.6p płacisz by albo się nie dodzwonić albo że pomyłkowo ktoś wstawił ogloszenie 1500 zł zainwestowane w (usunięte przez administratora)kontakty klienci nie wiedzą że firmy muszą płacić za każdy kontak Nie ważne czy chce czy też dla jaj chciał sprawdzić ile coś kosztuje... nie polecambtego portalu konkurencja dla jaj też wystawia takie ogłoszenia by działać na ich szkodę.ale reklamacja za beznadziejne kontakty niewielka ...
    ReviewUserIcon
    Oferteo.pl

    02.10.2024 11:59

    Pracownik

    Panie Jarosławie, przykro nam, że miał Pan takie doświadczenia w korzystaniu z naszej platformy. Zaznaczamy, iż każdy głos od Użytkowników jest dla nas ważny, jesteśmy otwarci na konstruktywną krytykę. Pragniemy również odnieść się do poruszonych przez Pana w opinii kwestii. Ceny kontaktów do Zleceniodawców uzależnione są od kilku czynników (np. branża, lokalizacja prac, wielkość zlecenia). Na cenę kontaktu wpływa także wybrany przez firmę Pakiet punktów - w Oferteo proponujemy Wykonawcom kilka Pakietów, które są dopasowane do potrzeb i oczekiwań firm. W miarę organizowanych promocji oraz dostępnych zniżek, przy kontakcie z naszymi Doradcami (na adres [email protected]), jest również szansa na jeszcze ciekawszą i korzystną ofertę na pozyskanie zleceń. Dodatkowo podkreślamy, iż Oferteo weryfikuje kontakty oraz pojawiające się zlecenia, wprowadziliśmy mechanizmy, które dbają o wysoką jakość oferowanych kontaktów. Wspominamy o tym bardziej szczegółowo na stronie: https://www.oferteo.pl/bezpieczenstwo-dla-wykonawcow . Oczywiście rozumiemy, że czasami pojawią się sytuacje, w których kontakt ze Zleceniodawcą będzie utrudniony czy niemożliwy, ewentualnie zlecenie okaże się nieaktualne. Warto wtedy skorzystać z możliwości reklamacji kontaktu poprzez dostępny dla każdej firmy Limit zwrotów punktów (więcej w temacie: https://www.oferteo.pl/zwroty-kontaktow ). Ponawiamy zaproszenie do kontaktu bezpośredniego na adres [email protected] - nasi Doradcy chętnie pomogą, wesprą w działaniu bazując na swojej wiedzy oraz doświadczeniu, by mógł Pan jak najbardziej efektywnie korzystać z dostarczanych przez nas rozwiązań. Jesteśmy do dyspozycji! Pozdrawiam, Adam z Oferteo
    ReviewUserIcon
    Ulka

    28.09.2024 14:54

    Inne

    Cenię sobie komfortowe warunki pracy i dobre zaplecze socjalne. Jako kandydatka na trenera wewnętrznego mogę się spodziewać zaopatrzonej kuchni, miejsca do odpoczynku itp.?
    ReviewUserIcon
    Oferteo.pl

    02.10.2024 11:49

    Pracownik

    cieszymy się, że zainteresowała Cię prowadzona przez nas rekrutacja. W Oferteo bardzo dbamy o to, by nasi Pracownicy mogli realizować swoje zadania w komfortowych i dogodnych warunkach. Zapewniamy różne benefity, które nie tylko umilają pracę (np. chillroom, kanapy i pufy do odpoczynku, wydzielona kuchnia z potrzebnym wyposażeniem itp.), jak również stanowią atrakcyjny dodatek do otrzymywanego wynagrodzenia (dofinansowanie posiłków, wyjścia integracyjne, pakiety sportowe itd.). Budowanie przyjaznej atmosfery oraz zapewnienie potrzebnych do pracy (ale też i regeneracji) narzędzi jest dla nas bardzo ważne! Pozdrawiam, Adam z Oferteo
    ReviewUserIcon
    Eliza

    11.09.2024 14:07

    Inne

    Czy jako Marketing Manager miałabym pieczę nad 4 osobami czy większą liczbą? Lubię kameralne grono ludzi wokół siebie stąd pytam.
    ReviewUserIcon
    Oferteo.pl

    02.10.2024 11:43

    Pracownik

    Eliza, dziękujemy za zainteresowanie prowadzoną przez nas rekrutacją. Na ten moment jednak już rekrutacja jest zamknięta i zatrudniliśmy osobę na to stanowisko. Zapraszamy do śledzenia kolejnych naszych ogłoszeń o pracę - poszukujemy specjalistów w różnych obszarach :) Pozdrawiam, Adam z Oferteo
    ReviewUserIcon
    jaga

    20.09.2024 13:00

    Inne

    Jest szansa na pracę zdalną na stanowisku trenera wewnętrznego. Czy wówczas cały sprzęt i bonus za media jest dorzucany w pakiecie?
    ReviewUserIcon
    Oferteo.pl

    02.10.2024 11:41

    Pracownik

    jaga, na ten moment poszukujemy trenera wewnętrznego, który będzie również wspierał nas w realizacji szkoleń stacjonarnych - prowadzimy je dla naszych nowych doradców oraz menagerów w siedzibie naszego biura we Wrocławiu. Zapraszamy do wysłania swojej aplikacji! Pozdrawiam, Adam z Oferteo
    ReviewUserIcon
    ByłyPracownik

    24.09.2024 15:18

    Były pracownik

    Jakiś czas temu zmieniłem pracę i z perspektywy czasu uważam środowisko Oferteo (mówię o dziale sprzedaży) za niezwykle toksyczne. Plotki, obgadywanie się (w czym uczestniczy również kadra managerska) to codzienność. Pracownicy podzieleni są na lepszych i gorszych i według tych kryteriów przyznawane są premie i klienci - zatem lepiej lizać (usunięte przez administratora)szefa niż rzetelnie pracować. Jeśli chodzi o ścieżkę kariery to nie istnieje - awanse na stanowiska inne niż podstawowe dostał znikomy procent pracowników - mimo obietnic na rozmowach kwalifikacyjnych. Dodatkowe obowiązki nie wiążą się z faktycznym rozwojem, zazwyczaj z braniem odpowiedzialności za błędy innych za premię w wysokości 50 złotych netto miesięcznie. Równolegle możesz nauczyć się podstaw sprzedaży, obiekcji a także sporo o różnych branżach co może pomóc Ci w dalszej karierze. Zachęcam do aplikowania, ale należy pamiętać że kokosów z tej pracy nie będzie - możliwość pracowania z domu traktowana jest jako benefit pozwalający obniżać wypłaty. Dodatkowo firma regularnie obniża premie sprzedażową wraz z podwyżką płacy minimalnej na którą zatrudnia:) Polecam jako okres przejściowy albo dla osób pilnie potrzebujących pracy. Tym którzy chcą się rozwijać odradzam - szkoda waszego czasu na 4K netto miesięcznie.
    ReviewUserIcon
    Oferteo.pl

    27.09.2024 15:54

    Pracownik

    Oferteo nie dzieli pracowników na lepszych i gorszych. Jak każda inna firma, analizujemy natomiast wyniki i efekty pracy poszczególnych osób. Każdy Dział ma opracowane ścieżki kariery, ze szczegółowym rozpisaniem wymaganych umiejętności i kompetencji, a wobec wszystkich kandydatów stosowane są te same kryteria. Pamiętaj również, że wyższe stanowiska to też dużo wyższa odpowiedzialność, a nie każdy jest gotowy, aby ją na siebie wziąć. Szlifowaniu umiejętności pomaga budżet szkoleniowy danego Działu, dodatkowo firma zatrudnia 2 coachów i oferuje bogaty pakiet szkoleń. Samo mówienie o tym, że chce się awansować i rozwijać niewiele zmienia, jeśli za tym nie idą konkretne czyny i praca, również po stronie danego pracownika. Awans jest wypadkową wielu decyzji i działań podejmowanych "po drodze". Pozdrawiam, Adam z Oferteo
    ReviewUserIcon
    ByłyPracownik

    30.09.2024 10:01

    Były pracownik

    Tylko ta wypadkowa to dotyczy faworyzowanych pracowników, którzy wiedzą gdzie polizać. Taka jest opinia Państwa pracowników. A szkoleniach się nie wypowiem, bo to wygląda jak warsztaty w przedszkolu a nie profesjonalne szkolenie z zakresu sprzedaży
    ReviewUserIcon
    Ja

    24.09.2024 21:33

    Były pracownik

    Krótko: Zarobki marne. Atmosfera typowa dla korpo. Mnóstwo zadań dla jednej osoby. Plotki. Sztuczność. Udawanie zgrania. Pracownik czy się liczy? ...
    ReviewUserIcon
    Oferteo.pl

    27.09.2024 15:50

    Pracownik

    Przykro nam czytać taką opinię. Jeśli chodzi o zarobki to przy zatrudnieniu każdy wie, na jakie pieniądze może liczyć. Oferteo podaje widełki zarobków w ogłoszeniach rekrutacyjnych i jest to jawna informacja. Według naszej wiedzy, zarobki, które oferujemy, są atrakcyjne na tle rynkowych stawek. Drugą rzeczą, którą poruszyłeś jest atmosfera - dużo uwagi przykładamy do tej kwestii. Wierzymy też, że tę atmosferę buduje każdy z nas, poprzez swoje codzienne zachowania, decyzje, wybory. Firma to nie budynek tylko ludzie, a w Oferteo jest wielu wspaniałych, zaangażowanych i inspirujących ludzi. Rozumiemy jednak, że nie każdy musi patrzeć i odbierać wszystko tak samo jak my. Życzymy Ci powodzenia i spełnienia na nowej zawodowej ścieżce. Pozdrawiam, Adam z Oferteo
    ReviewUserIcon
    xd

    30.09.2024 09:59

    Były pracownik

    Przecież nawet była informacja, żeby reagować na czacie na wiadomości innych bo to źle wygląda jak jest mało reakcji. To jest sztuczne budowanie pozytywnej atmosfery. Zarobki konkurencyjne to były może 3-4 lata temu. W tym momencie ta minimalna + praca na zimnych leadach ( tak rozumiem, że są one "ciepłe" ale większość kontaktów jest tu z przypadku i są zaskoczeni telefonami wygląda jak praca na zimnych ) to nie jest konkurencyjne tylko żałosne
    ReviewUserIcon
    Kubson

    25.09.2024 02:18

    Inne

    Będą jakieś zmiany odnośnie pracy 1 dzień w tygodniu w biurze, 4 dni zdalnie, czy dalej tak pozostaje dla młodszego doradcy klienta biznesowego?
    ReviewUserIcon
    Oferteo.pl

    27.09.2024 15:51

    Pracownik

    Kubson, nie planujemy zmian, jeśli chodzi o nasz hybrydowy system pracy. W dalszym ciągu podstawą jest 1 dzień pracy w biurze, 4 dni zdalnie. Pozdrawiam, Adam z Oferteo
    ReviewUserIcon
    fiona

    23.09.2024 18:24

    Inne

    Chwalą się, że minimalna na start na stanowisku Młodszy Doradca Klienta Biznesowego a później że rośnie. Jest w stanie się ktoś wypowiedzieć po jakim czasie można osiągnąć górne widełki?
    ReviewUserIcon
    xd

    23.09.2024 18:44

    Były pracownik

    To nie jest tak, że ona rośnie. Cały czas jest minimalna tylko według ich wizji z czasem sprzedajesz więcej i z marży zarabiasz więcej. Ale nikt nie mówi o tym, że inne progi ciężej wyrobić. Wiele osób najwięcej zarabia paradoksalnie w pierwsze pół roku pracy, a potem te drobniaki z marży nie wyrównują strat innych czynników. A samą marżę też zmieniają dlatego co jakieś 9 miesięcy jeszcze bardziej zakręcają kurek pracownikom tłumacząc się tym, że sprzedajemy więcej bo przecież klientom zrobili drożej xD no absurd jak to piszę, to niedowierzam.
    ReviewUserIcon
    oooo

    16.09.2024 15:22

    Inne

    Dla dyrektora finansowego proponowali narzędzia niezbędne do efektywnej i satysfakcjonującej pracy. Czyli na co mogę liczyć?
    ReviewUserIcon
    Oferteo.pl

    18.09.2024 12:47

    Pracownik

    Dziękujemy za zainteresowanie naszą rekrutacją. Informujemy, iż jest ona już w II fazie. Jeśli jesteś w gronie Kandydatów zaproszonych do spotkania, to zachęcamy do zadania tego pytania na spotkaniu niebawem ;)) Pozdrawiam, Adam z Oferteo
    ReviewUserIcon
    Fabian

    02.09.2024 04:27

    Inne

    Młodszy doradca klienta biznesowego bez jakiekolwiek doświadczenia oraz zbytnio obycia ma szanse się dostać i zostać zadomowionym z warunkami?
    ReviewUserIcon
    Oferteo.pl

    04.09.2024 16:25

    Pracownik

    były pracownik - widzimy w Twoim wpisie jeszcze sporo emocji, szanujemy to, że każdy może mieć własne zdanie na różne tematy i jesteśmy otwarci na konstruktywną krytykę. Szanujemy Twoje zdanie, natomiast nie możemy się zgodzić, że w naszej firmie panuje "obrzydliwy korpo-klimat". Według nas jest to dobra firma, zarówno dla osób, które wchodzą dopiero na rynek pracy, jak i dla tych, które już mają spore doświadczenie i chcieliby się swoją wiedzą dzielić z innymi. Oferteo dokłada wielu starań, aby tworzyć przyjazne i kreatywne miejsce pracy, gdzie różni ludzie mogą realizować swoje zawodowe pasje. Pracuje tu wiele osób i zdarza się, że mamy różne zdania i potrzeby, ale zawsze szukamy kompromisu. To, jaka panuje atmosfera, w dużej mierze zależy od nas samych, naszych codziennych wyborów, decyzji i cieszymy się, że tak wielu osobom zależy na tym, by ta atmosfera była przyjazna. Chcemy też zdecydowanie podkreślić, iż Oferteo nie wykupuje opinii od jakichkolwiek stron. Zależy nam na głosie naszych Użytkowników oraz Pracowników, by tworzyć jeszcze bardziej przyjazne, dobre warunki do pracy u nas, jak i korzystania z naszego serwisu. Wszystkie opinie na platformach typu GoWork przechodzą taki sam proces weryfikacji, niezależnie czy są to opinie pozytywne czy negatywne. Ze swojej strony kierujemy się argumentami podniesionymi w danej opinii, a nie liczbą gwiazdek. Pozdrawiam, Adam z Oferteo
    ReviewUserIcon
    były pracownik

    10.09.2024 10:38

    Były pracownik

    Panie Adamie widzę, że najczęściej argumentują państwo się tym, że negatywne opinie są napisane w emocjach. Oczywiście dyskredytuje to daną osobę, ponieważ mówiąc kolokwialnie "w emocjach gada głupoty, bo jest zły". Szanowny Panie oczywiście tak nie jest, ponieważ wyczytać intencje, ton danej wypowiedzi w wiadomości pisanej nie są tak łatwe jak przy rozmowie twarzą w twarz. Ciekawa obrona argumentu, jednak mało skuteczna. Mam nadzieję, że taki wydźwięk wiadomości jest dla Państwa bliżej zrozumiały i nadal uważam, pisząc jak Państwo uważają "w emocjach" czy na chłodno, że Oferteo jest to scum, leady są wykupywane z innych serwisów, reklamacje to jest nieporozumienie a sama firma jest obrzydliwą korporacją nastawioną na zysk za wszelką cenę, jednak przykryte płaszczem teoretycznego dbania o swoich pracowników. Podkreślam również, że znaczna większość pracowników czuje się jak numer w excelu, czego są państwo świadomi, ponieważ są prowadzone anonimowe ankiety. Pozwolę sobie oznaczyć @Pracodawca.
    ReviewUserIcon
    Marcin

    02.07.2024 13:55

    Inne

    Zarejestrowałem się jako wykonawca i jestem po pierwszym udanym zleceniu. Kontakt z klientką przez czat bardzo dobry, wszystko poszło sprawnie. Czytam opinie innych i jestem zaskoczony! Ja jestem zadowolony i klientka też. Pozdrawiam, Marcin
    Oferteo.pl

    05.09.2024 10:21

    Pracodawca

    Dziękujemy za podzielenie się opinią i wrażeniami ze współpracy z Oferteo. Cieszymy się, że mogliśmy pozytywnie zaskoczyć ;) i liczymy, że jeszcze nie raz uda nam się sprostać oczekiwaniom czy sprawić miłą niespodziankę funkcjonalnością naszej platformy! :) Zapraszamy do korzystania, na bieżąco służymy pomocą! Pozdrawiam, Adam z Oferteo
    ReviewUserIcon
    Maks

    02.08.2024 10:29

    Inne

    Analityk danych ma wpisany model hybrydowy w ofercie. Nie wiecie czy nie da sie ugadać na 100% tryb zdalny? Do biura mi nie po drodze
    ReviewUserIcon
    Oferteo.pl

    04.09.2024 16:29

    Pracownik

    Dziękujemy za zainteresowanie stanowiskiem analityka danych w naszej firmie. Chciałbym podkreślić, że model pracy hybrydowej ma duże znaczenie dla naszej firmy, ale rozumiemy, że każdy może mieć swoje preferencje w tej kwestii. Stawiamy na model hybrydowy ponieważ umożliwia między innymi zwiększenie produktywności poprzez zmniejszenie czasu na dojazdy oraz umożliwia pracownikom wybór środowiska pracy, gdzie czują się najbardziej komfortowo i efektywnie. Wierzymy, że model pracy hybrydowej podnosi zadowolenie i zaangażowanie pracowników, a to przekłada się na lepszą atmosferę w zespole oraz efektywność działań. Jeśli masz dodatkowe pytania zapraszamy do kontaktu. Pozdrawiam, Adam z Oferteo
    ReviewUserIcon
    Lidzia

    31.07.2024 13:40

    Inne

    Czytałam w ofercie dla trenera wewnętrznego o szkoleniach. Czy firma zapewnia dofinansowanie do kursów i szkoleń by podwyższać kompetencje?
    ReviewUserIcon
    Oferteo.pl

    04.09.2024 16:28

    Pracownik

    Lidzia, jak najbardziej! Zapewniamy budżet szkoleniowy na rozwój pracowników. Można korzystać zarówno ze szkoleń wewnętrznych, jak i zewnętrznych, a także inwestujemy w zakup książek i innych “pomocy”, które podnoszą i rozwijają odpowiednie kompetencje. Wielu naszych pracowników korzysta z tych form wsparcia i bardzo sobie je ceni. Pozdrawiam, Adam z Oferteo
    ReviewUserIcon
    dariusz

    04.09.2024 13:43

    Inne

    Chciałbym pracować jako Marketing Manager i zastanawia mnie 1 fakt. W jaki sposób przedstawić sukcesy w planowaniu, wdrażaniu i monitorowaniu strategii marketingowej ?
    ReviewUserIcon
    Oferteo.pl

    04.09.2024 16:21

    Pracownik

    Cześć Dariusz, jeśli jesteś zainteresowany naszą rekrutacją na Marketing Managera to koniecznie wyślij swoje CV :)) Faktycznie w drugim kroku są dwa pytania, jednak nie brzmią one tak jak napisałeś, zerknij jeszcze raz. Czekamy na Twoje CV. Pozdrawiam, Adam z Oferteo
    ReviewUserIcon
    Andżela

    29.07.2024 10:59

    Inne

    Dla młodszego doradcy klienta biznesowego oferują pracę zdalną. Czy pracując z domu firma zapewni mi dopłatę do zużycia energii elektrycznej?
    ReviewUserIcon
    A

    31.07.2024 12:24

    Pracownik

    Zapewniają, ale tak mało, że nawet jej nie odczujesz
    ReviewUserIcon
    Oferteo.pl

    30.08.2024 15:39

    Pracownik

    Andżela zapewniamy oczywiście dopłatę do zużycia energii podczas pracy z domu. Stawki wyliczane są zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Pozdrawiam, Adam z Oferteo
    ReviewUserIcon
    A.

    06.08.2024 10:57

    Pracownik

    W Oferteo pracuję od roku i jestem bardzo zadowolona! Przede wszystkim na codzień współpracuję z grupą doświadczonych w swoich dziedzinach Specjalistów, a przy tym bardzo fajnych ludzi! W Oferteo naprawdę dba się o pracowników począwszy od ciekawych wyzwań zawodowych po inicjatywy poza pracą: wyjścia integracyjne, spotkania po pracy, różne konkursy. W biurze, w którym regularnie jestem 1 dzień w tygodniu, panuje bardzo pozytywna atmosfera. Cieszę się bardzo, że udało mi się dostać pracę w Oferteo i zamierzam tu zostać na dłużej.
    ReviewUserIcon
    Oferteo.pl

    30.08.2024 11:09

    Pracownik

    Dziękujemy za tak pozytywną opinię! Cieszymy się, że jesteś z nami i doceniasz nasze starania o stworzenie inspirującego środowiska pracy. To bardzo motywujące, że pozytywnie na Ciebie oddziałuje praca z działem Specjalistów oraz integracyjne inicjatywy i wyzwania zawodowe. Jesteśmy dumni, że możemy tworzyć pozytywną atmosferę (której jesteś częścią) i wspierać rozwój zawodowy naszych pracowników. Z pozdrowieniami, Koleżanki i Koledzy z Oferteo
    ReviewUserIcon
    K.

    06.08.2024 20:59

    Pracownik

    Ja w Oferteo pracuję już kilka lat i cieszę się, że mogę być częścią tej firmy. Poznałam tu świetnych ludzi, z bogatym doświadczeniem, mega zaangażowanych w to co robią, a do tego chętnie dzielących się wiedzą. Zadania w których uczestniczę, choć bywają wyzwaniem, dają mi dużo satysfakcji, a firma mocno stawia na rozwój pracowników - mogę wybrać dla siebie szkolenie, kurs, książki czy warsztaty skrojone na miarę potrzeb moich i Zespołu, w którym pracuję. Po pracy w ramach integracji możemy wspólnie gdzieś wyjść, bo każdy dział ma fundusz integracyjny. Moim zdaniem Oferteo świetnie wspiera pracowników w work-life-balance :D
    ReviewUserIcon
    Oferteo.pl

    30.08.2024 11:08

    Pracownik

    K., my też się cieszymy, że jesteś z nami. To bardzo inspirujące, że kolejna osoba docenia i głośno mówi o tym, że w Oferteo można współpracować ze świetnymi, doświadczonymi ludźmi i związać swoją karierę na lata. Bardzo zależy nam, aby nasi koledzy i koleżanki się rozwijali i miło nam, że dostrzegasz nasze działania i odpowiadają one Twoim oczekiwaniom. Życzymy również udanych integracji z Twoim Zespołem :) Pozdrawiamy, Koledzy i Koleżanki z Oferteo.
    ReviewUserIcon
    zadowolona

    09.08.2024 12:06

    Pracownik

    Pracuję w Oferteo nie za długo, nie za krótko. Cieszę się, że tutaj jestem. Poza tym, że w Oferteo jest dużo benefitów (m.in. Multisport, benefit psychologiczny, doplaty do obiadow, imprezy integracyjne, na plus też to, że praca jest hybrydowa i 1 dzień w biurze itp), to poznałam wiele ciekawych i kreatywnych osób, które motywują mnie do dalszego rozwoju i bycia tutaj dalej. Na co dzień mogę współpracować z osobami z innych działów (i dużo się od nich uczyć). Fajnie jest być częścią tego zespołu.
    ReviewUserIcon
    Oferteo.pl

    30.08.2024 11:06

    Pracownik

    Dziękujemy za podzielenie się opinią! Cieszymy się, że doceniasz zalety pracy w Oferteo, w tym różnorodne benefity oraz możliwość współpracy z ciekawymi i kreatywnymi osobami. Dziękujemy, że jesteś częścią naszego zespołu - Twoja motywacja i zaangażowanie są dla nas niezmiernie ważne. Cieszymy się, że znalazłaś inspirujące środowisko do rozwoju zawodowego właśnie w Oferteo. Pozdrawiamy i do zobaczenia w biurze :D Koledzy i Koleżanki z Oferteo.
    ReviewUserIcon
    Marek

    09.08.2024 12:52

    Pracownik

    W Oferteo pracuje od stycznia 2019 roku, już od samego początku byłem bardzo zadowolony z warunków pracy, które zastałem. Warto dodać, że była to dla mnie pierwsza poważna praca po zakończeniu studiów i zderzenie z nową rzeczywistością nie było łatwe. Firma od samego początku dawała możliwości rozwoju z których chętnie korzystałem, ponieważ już po 11 miesiącach pracy udało mi się awansować na wyższe stanowisko. Obecnie leci mi już 6 rok pracy, a były to lata, które mocno pozwoliły mi się rozwinąć zawodowo, możliwości jakie dawała mi firma, a także wyzwania z którymi się mierzyłem sprawiły, że czuje się mocno związany z Oferteo, a każdy kolejny dzień pracy traktuję z uśmiechem. Oferteo to przede wszystkim ludzie, dzięki którym praca sprawia przyjemność, pozwala to zbudować fajną atmosferę i poczucie bezpieczeństwa. W tym roku udało mi się awansować po raz kolejny, co jest świetnym dowodem na to, że zaangażowanie i sumienna praca jest doceniana przez pracodawcę. Z pracy, która początkowo wydawała mi się jedynie przystankiem w mojej początkowej karierze zawodowej, Oferteo stało sie dla mnie bezpieczną przystania i gwarancją rozwoju, sprawia to, że firma jest godne polecenia jako świetne miejsce pracy, rozwoju, poznawania nowych ludzi, oraz kreowania swojej ścieżki kariery w najlepszym możliwym miejscu.
    ReviewUserIcon
    Oferteo.pl

    30.08.2024 11:05

    Pracownik

    Marku, cieszymy się, że mamy Cię na pokładzie. Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna i inspirująca. Na co dzień mocno staramy się wspierać możliwości rozwoju naszych pracowników. Dziękujemy za docenienie atmosfery i zaufania, które budujemy razem. Jesteśmy dumni z Twoich sukcesów i już nie możemy się doczekać kolejnych wyzwań, które przyniesie przyszłość! ???????????? Pozdrawiamy, Koledzy i Koleżanki z Oferteo.
    ReviewUserIcon
    Bolek

    22.08.2024 15:22

    Inne

    Natknąłem sie na ofertę dla Młodszego Doradcy Klienta Biznesowego w której piszą o tym ze chcą kogoś „od zaraz”. mam to bardziej odbierać jako rozwój czy jednak rotacje?
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    28.08.2024 18:20

    Były pracownik

    Raczej rotacja bo szanse na jakikolwiek rozwój są zerowe
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w OFERTEO?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - OFERTEO SPÓŁKA AKCYJNA

    Świeradowska 51/57 lok. 102A 50-559 Wrocław

    NIP:8992693475

    REGON:021182878

    KRS:0000913981

    https://www.oferteo.pl/
    Branże: Content marketing

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    dorian

    11.08.2024 13:20

    Inne

    Wpadłem na wakat dla analityka danych i ciekawi mnie kwestia urlopów. Czy są one w pełni płatne i ile dni przysługuje nowej osobie?
    ReviewUserIcon
    Gowan

    22.08.2024 15:16

    Pracownik

    Urlopy są płatne jak jesteś na umowie o pracę. A ile dni to zależy od stażu
    ReviewUserIcon
    Krzysztof

    08.02.2024 03:57

    Inne

    Przed chwilą zauważyłem, że mam saldo 0, chociaż niedawno miałem sporo środków na koncie. Jak się okazało, oferteo bez mojej wiedzy i zgody włączyło jakieś "polecanie' i były mi naliczane opłaty za rzekome polecanie mnie potencjalnym klientom.
    ReviewUserIcon
    Oferteo.pl

    08.02.2024 09:28

    Pracownik

    Panie Krzysztofie prosimy o konta z Biurem Obsługi Klienta pod adresem [email protected]. Na podstawie podanych przez Pana danych nie jesteśmy w stanie odnaleźć Pana w systemie. Jeśli faktycznie błąd aktywacji Polecania wynika po naszej stronie, to zwrócimy Panu punkty. ;) Pozdrawiam, Maciej z Oferteo
    ReviewUserIcon
    Luk

    16.08.2024 10:05

    Inne

    Miałem podobną sytuację z promowaniem, którego wcale nie chciałem przedłużać. Włączyli je bez moje zgody i pobrali punkty. Gdybym nie zareagował to kilkadziesiąt punkcików za ok. 500 zł poszłoby ..... A tak to stwierdzili że niby pomyłka. Pozyskałem przez serwis kilkaset kontaktów, z czego pozyskałem ok. 20 zleceń. Od ok. 50 punktów, które wydałem w tym roku nie znalazłem żadnego zlecenia a w 90 % kontaktów nie udało się nawiązać jakiegokolwiek kontaktu. Po nawiązaniu kontaktu kilka sekund po pojawieniu ogłoszenia Pani stwierdziła, że nie szuka wykonawcy i że tylko tak sobie umieściła ogłoszenie.
    ReviewUserIcon
    Hehe

    06.08.2024 10:33

    Inne

    Trener wewnętrzny według oferty ma mieć 1 dzień biurowy w tygodniu żeby praca była niby efektywna. A jaka jest przy tym atmosfera?
    ReviewUserIcon
    A.

    06.08.2024 11:12

    Pracownik

    Tak, w Oferteo pracownicy stacjonarni są w biurze jeden dzień w tygodniu. Moim zdaniem jest to super rozwiązanie, cały Zespół z którym współpracuję na codzień jest w biurze tego samego dnia co ja. Planujemy wtedy różne spotkania, warsztaty i po prostu aktywności, które czasem lepiej aby były na żywo, a nie online. Powoduje to też, że dobrze się znamy i miło spędzamy razem czas. Dojeżdżanie do biura, które jest koło Dworca Głównego we Wrocławiu nie jest jest uciążliwe, bo to tylko raz w tygodniu. Mi bardzo pasuje taki tryb pracy hybrydowej.
    ReviewUserIcon
    M.

    06.08.2024 09:45

    Pracownik

    Pracuję w Oferteo już prawie 4 lata. Od samego początku czułem, że zostanę w tym miejscu na dłużej. Już od pierwszych dni czujesz się zaopiekowany przez swojego przełożonego i masz wsparcie zespołu. Szkolenia są uszyte na miarę – wiedza przekazywana jest systematycznie i z największą dokładnością. W tej firmie wartość #angażujsięśmiało jest naprawdę promowana. Możesz awansować, zdobywać nowe umiejętności lub całkowicie się przebranżowić, a firma Cię w tym wspiera. Bardzo ważnym aspektem dla mnie jest to, że zanim coś zostanie wprowadzone i wpłynie to na moją pracę, jest to ze mną konsultowane. Doceniam to, że mój głos ma znaczenie ;) Lubię tu pracować i lubię swój zespół. Jeśli szukasz firmy, która stawia na rozwój i docenia zaangażowanie pracownika, to to miejsce jest dla Ciebie. Polecam ;)
    ReviewUserIcon
    Ewelina

    05.06.2024 04:59

    Inne

    Chce żeby mi ktoś opowiedział o atmosferze w firmie przy tych dziwnych komentarzach. Serio sadzicie ze oni jakoś na lewo teraz działają i polowa treści w serwisie jest nieprawdziwa? Ciekawe jak reagują na to sami pracownicy
    ReviewUserIcon
    niezadowolony

    10.06.2024 13:46

    Inne

    Szanowny Panie Macieju, skoro są Państwo tak pewni swoich leadów, to dlaczego są zdublowane ogłoszenia/dlaczego są ogłoszenia z waszym potwierdzonym numerem, a dzwoniąc słychać, że nie matakiego numeru? Doradcy powołują się na punkty zwrotu, a większośc zapytań powinna być zwracana od ręki. A nie kilka punktów a reszta może iść do smieci.
    ReviewUserIcon
    Były doradca

    26.07.2024 08:38

    Były pracownik

    Po wielu podobnych skargach zaczęłam wątpić w rzetelność firmy. Nie przedłużyłam z nimi umowy i poszłam do innej firmy i to co się okazało to chyba ani pracownicy, ani leaderzy, ani zarząd ani klienci by nie wymyślili. Mianowicie pracownicy firmy marketingowej zakładają sobei fejkowe konta i dodają ogłoszenia, żeby zdobyć kontakt do wykonawcy. Dzwonią, aby umówić się na spotkanie w sprawie założenia stront internetowej. Ta firma x wręcz prowadzi szkolenia dla swoich handlowców jak "działać" na oferteo.
    ReviewUserIcon
    MARCEL ZYCH

    15.07.2024 13:31

    Inne

    NACIĄGACZE!!!Tak jak poprzednik nie polecam tego portalu. Nie kupowałem pkt bo miałem duże wątpliwości do tego sposobu zdobywania kontaktów, już nie mówiąc, że większość zapytań odnosiła się do domów jednorodzinnych ( nie moja działka), ale pojawiło się ogłoszenie na projekt hali 5000 m2. Stwierdziłem, że zaryzykuje. Zakupiłem pakiet taki pośredni, bo nie chciałem wydawać większych pieniędzy. Jak już kupiłem i miałem pkt po 10 min klient wycofał ogłoszenie. W związku z tym, że nie ma kontroli nad wystawiającym ogłoszenie to każdy mógł takie stworzyć, np tylko po to, żeby poruszyć takich jak. No i następnych kilka stówek od każdego chętnego wpadło. Szkoda czasu i pieniędzy. NACIĄGACZE!!
    ReviewUserIcon
    Artur

    11.07.2024 13:51

    Inne

    Ta firma to największy JANUSZEX jaki ktoś mógł wymyślić. Powinno się to bojkotować. Sposób działania tej platformy daje nieograniczoną możliwość jej twórcom do wstawiania lewych zleceń żeby tylko wysysać punkty a potem sprzedawać kolejne ich pakiety. Zbyt długo pracuję w zawodzie żeby uwierzyć, że ktoś wstawia zlecenie na 370 stron do tłumaczenia i w tej samej minucie mówi że "już kogoś znalazł", lub o godzinie 23:30 wstawia zlecenie i w tej samej minucie stwierdza że jest nieaktualne, lub zgadza się na zlecenie po czym odwleka jego wykonanie i urywa kontakt. To tak nie działa. Ta platforma jest nastawiona na wyzysk i powinna być zdeklasowana przez profesjonalny portal oferujący prawdziwą mediację między zleceniodawcą a zleceniobiorcą.
    ReviewUserIcon
    Katarzyna Książkiewicz

    08.07.2024 10:32

    Były pracownik

    Dziś zaczyna się mój ostatni tydzień w świecie Oferteo i moja przygoda tu dobiega końca. Chciałabym wprowadzić Was na kilka chwil do mojego świata, opowiedzieć o radościach, doświadczeniach i emocjach, które mi towarzyszyły na tym etapie mojego życia. Pragnę podziękować za to, że mogłam być częścią czegoś wyjątkowego. Za możliwość bycia źródłem inspiracji, ale i czerpania jej od innych. Spotkania, rozmowy, projekty - to wszystko tworzyło niepowtarzalną atmosferę, w której czułam, że nie jestem tu obok ludzi - jestem z nimi. Razem. Niedługo, zaledwie za 4 dni, nie będę już pracownikiem Oferteo i to moje pożegnanie jest zarazem listem otwartym, prośbą do Was - czytających opinie na Go Worku, by zachęcić Was do głębokiej refleksji. Każda opinia jest istotna i mega ważna, powiedziałabym, że jest opinią na wagę złota - jesteśmy jej twórcami, ale też i jej odbiorcami. Każda opinia mówi innym o naszym doświadczeniu, naszych emocjach, naszych przemyśleniach. I to jest cenne. Internet to przestrzeń, gdzie każdy może wyrazić się jak chce. Ale czy zawsze powinniśmy podchodzić do tego z lekkością? Bez podpisu łatwo przypiąć etykietkę i łatwo kogoś zranić. Czy to jest fair? Czy to jest prawda? Chcę Wam dzisiaj opowiedzieć o moim doświadczeniu, o moich emocjach związanych z Oferteo. To dla mnie miejsce, gdzie zawarłam liczne, cenne znajomości, które, jestem pewna, przetrwają próbę czasu. To tutaj zdobyłam tak wiele nowych umiejętności, które są nieocenione w moim dalszym rozwoju osobistym i zawodowym - od wykorzystywania sztucznej inteligencji do tworzenia intranetowej bazy wiedzy, a na social media kończąc. Za to wszystko - dziękuję. Jeśli jesteście osobami poszukującymi wyzwań, chcącymi się uczyć i korzystać z dostarczanej wiedzy, pełnymi energii, entuzjazmu i wiary we własne siły, w Oferteo znajdziecie swoje miejsce do rozwoju. W mojej opinii, jest to miejsce, które daje szanse na fantastyczny start lub dalsze rozwinięcie skrzydeł. Ja cieszę się, że byłam częścią tej organizacji i nawet opuszczając ją, czuję, że to było ważne miejsce w mojej karierze.
    ReviewUserIcon
    Oferteo.pl

    09.07.2024 10:28

    Pracownik

    Kasiu, my również dziękujemy za ten wspólnie spędzony czas, za to, że w swojej pracy zawsze starałaś się jak najlepiej odpowiadać na nasze potrzeby. Na warsztatach, spotkaniach czy szkoleniach potrafiłaś zbudować atmosferę wielkiego zaufania, dzięki czemu mogliśmy się w pełni na nich otwierać. Inspirowałaś nas, zachęcałaś do działania i dodawałaś odwagi. Myślę, że śmiało możemy powiedzieć, że "zasiałaś w Oferteo" nie jedno ziarnko, które ma szansę się wspaniale tutaj rozwijać. Życzymy Ci wielu sukcesów w kolejnych zawodowych wyzwaniach, nie mówimy "żegnaj", a "do zobaczenia"! Pozdrawiamy, Koledzy i Koleżanki z Oferteo
    ReviewUserIcon
    Kubota

    09.07.2024 14:07

    Pracownik

    A jaki to rozwoj w tej firmie jest ? Jeden dzial sprzedazy i tak zwane biuro, w tych wielu sciezkach rozwoju mozna sie pogubic ...
    ReviewUserIcon
    Ania

    27.06.2024 11:16

    Inne

    Z Oferteo korzystam od niedawna i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona. Codziennie otrzymuje zapytania od nowych inwestorów. Super jest też kontakt z opiekunek, który podpowiada mi co i jak.
    ReviewUserIcon
    wieloletni pracownik

    26.06.2024 19:55

    Pracownik

    W Oferteo pracuję już kilka lat i jestem zadowolona. Poznałam super ludzi, zdobyłam ogrom wiedzy, z której korzystam na co dzień. Mam możliwość korzystania ze szkoleń i ciągłego rozwoju. Firma zapewnia też dostęp do książek i czasopism branżowych, a jaka jest atmosfera w dziale, w którym pracuję? moim zdaniem na pewno przyjazna i kreatywna, także polecam.
    ReviewUserIcon
    Marcin

    26.06.2024 13:05

    Inne

    Oferteo to firma krzak. Telefon do kontaktu z klientem nieaktywny. Zostałem (usunięte przez administratora) przez nierzetelnego wykonawcę, znaleziony przez Oferteo, który pobrał zaliczkę za wykonywanie pracy i więcej się nie pojawił. Telefon do Oferteo jest nieaktywny a na zgłoszenia online nit nie odpowiedział. A (usunięte przez administratora) pewnie cały czas nabiera innych klientów.
    ReviewUserIcon
    Sidmożeprzeczyta

    20.06.2024 11:47

    Były pracownik

    Pięknie się czyta te wszystkie negatywne opinie od byłych pracowników, pięknie bo są tak prawdziwe. Fajnie, że coraz więcej osób zauważa fakt bycia "numerkiem w excelu" bo to jest bardzo wybijające się w tej firmie. Wskaźniki, kontrola, pełna manipulacja, (usunięte przez administratora) zastraszanie(potem lizanie 4 liter) to podstawowe pojęcia w głowach koordynatorów i menadżerów. Firma już od dawna poszła i dalej idzie w kierunku typowego korpo gdzie chcą wyssać jak najwiecej życia, energii i kasy z młodych ludzi nie dając za grosz rozwoju. Od ~2 lat zwalnia się mnóstwo osób, które były topowymi pracownikami i handlowcami w firmie. Osoby, które rozwijały firmę, szkoliły ludzi po prostu z dnia na dzień odchodzą - pomyślcie, praca na pozór idealna bo 4 dni w domu a jeden w biurze, zarobki spokojnie od 5 do 10 tyś na rękę, pracując ponad rok jesteś ekspertem w oferteo, rozmowy są łatwe masz, dużą wiedzę, spoko zarobki, wygodną pracę a jednak ludzie wolą porzucić te wygodę i powiedzmy 7-8 tyś na rękę - dlaczego? Po prostu wykańczanie psychiczne przez pracodawcę a nie klienta. To są codziennie statystyki, raporty, liczby za które musisz się tłumaczyć - wszystko bez żadnej logiki, wszystko liczone tak aby pokazać w Tobie coś słabego. Po prostu polecam uciekać, kończyć tam prace tym którzy jeszcze tam są a Ci, którzy chcą zacząć - nie zaczynaj! Mam nadzieję, że pracodawców karma dopadnie a firma upadnie(albo chociaż Sid skończy marnie - kto ma wiedzieć ten wie)
    ReviewUserIcon
    Oferteo.pl

    22.06.2024 08:13

    Pracownik

    W Oferteo nikt nie jest "numerkiem w Excelu", zawsze stawiamy na ludzi i chętnie wsłuchujemy się w głos konstruktywnej krytyki. Szukamy przy tym pozytywnych motorów do zmian, nie chcemy by hejt determinował nasze działania. Dzięki raportom i wskaźnikom zarówno Ty jak i Twój przełożony możecie bazować nie tyle na subiektywnych odczuciach, ale na obiektywnych danych. Nie chodzi przy tym o kontrolę, ale o instrumenty, które pozwolą Tobie i Twoim przełożonym stwierdzić czy podejmowane działania są skuteczne, w którym miejscu obecnie jesteś, w których obszarach bardzo dobrze sobie radzisz, a gdzie potrzebne jest wsparcie. Stawiamy pytania, aby poznać Wasz punkt widzenia, dać możliwość wypowiedzenia się, budować komunikację - "tłumaczenie się" czy usprawiedliwianie jest ostatnią rzeczą o jaką nam chodzi. Przy czym w rozmowach nie unikamy trudnych tematów, jeśli trzeba wskazać obszary do poprawy, to o tym powiemy. Dziwi nas informacja, że nie widziałeś możliwości rozwoju - organizujemy całe pakiety szkoleń wewnętrznych, każdy pracownik może dodatkowo wystąpić o dofinansowanie na szkolenia czy kursy zewnętrzne. Możliwości jest masa, wystarczy wysłać wniosek wraz z właściwym uzasadnieniem. Dużo miejsca w swoim wpisie poświęcasz na kwestie związane z dobrostanem psychicznym - jest to bardzo ważny dla nas obszar. Wspieramy go np. poprzez jeden z benefitów dostępnych dla naszych pracowników (dostęp do profesjonalnego coacha czy wsparcia psychologicznego). Regularnie odbywają się również szkolenia, także dla kadry zarządzającej, na temat właściwej komunikacji czy udzielania wartościowych feedbacków. Jeśli ktoś chce się podzielić swoimi uwagami to ma wiele możliwości, aby to zrobić (nawet anonimowo). Chociaż nie jesteś już z nami, i jak widać, mamy zupełnie inny obraz pracy w Oferteo, życzę Ci powodzenia w nowych zawodowych wyzwaniach. Pozdrawiam Maciej z Oferteo
    ReviewUserIcon
    byly pracownik

    25.06.2024 16:19

    Były pracownik

    na sprzedazy moze i tyle sie zarabia, w innych dzialach tna hajsik jak sie tylko da ;)
    ReviewUserIcon
    Lucjan

    19.06.2024 09:59

    Były pracownik

    @Pracodawca Nie moge polecic firmy jesli chodzi o zatrudnienie, próbowałem tutaj ponad rok i zwolniłem sie mimo osiągnięcia jednych z najlepszych wynikow ze względu na slabe wynagrodzenie, nieadekwatne do nakładu pracy, niesamowite dokręcenie sruby (ludzie traktowani jak numerek w tabelce, miliony parametrów do zrobienia), zerowe wsparcie, bo szkolenia wewnętrzne to dziecinada i poziom wiedzy dla (usunięte przez administratora), brak możliwości rozwoju kariery (kumoterstwo, kolesiostwo, nepotyzm - na porządku dziennym) oraz zachowania mocno (usunięte przez administratora)na które nikt nie reaguje bo sa to praktyki ogólnie przyjęte w tej firmie. Nawet jeśli spełniasz wszystko + robisz więcej niz Twoj zakres obowiązków to i tak przełożony przypisze sobie Twoje zasługi i nie dostaniesz za to nawet głupiego dziękuje, nie mówiąc o dodatkowym wynagrodzeniu. Nowego pracownika nie wyszkolic, puscic w swiat i albo sobie ogarnie wszystko sam albo po 3 msc wypad. NIE POLECAM - SERDECZNIE ODRADZAM
    ReviewUserIcon
    Oferteo.pl

    22.06.2024 08:15

    Pracownik

    Staramy się nie oceniać nikogo, nawet jeśli to my kogoś zwalniamy, to nie wychodzimy z założenia, że człowiek był zły, tylko widać to stanowisko nie było dla niego i być może w innej pracy rozwinie skrzydła, tego Wam zawsze życzymy. W Oferteo jest wielu utalentowanych, zaangażowanych ludzi, potrafiących osiągać bardzo wysokie wyniki. To, że ktoś inny awansował czy dostał projekt, o który Ty się starałeś, nie znaczy, że było to kumoterstwo czy kolesiostwo. Mając jedno stanowisko do obsadzenia i kilku silnych kandydatów, zawsze ktoś musi odpaść. Poza tym, na pewno masz świadomość, że można być najlepszym na świecie sprzedawcą, ale słabym trenerem, liderem czy coachem - każde stanowisko wymaga określonych umiejętności, wiedzy i predyspozycji. Odnośnie szkoleń - wszyscy pracownicy, nowi i starsi stażem, mają dostęp do pakietu szkoleń wewnętrznych, bazy wiedzy czy możliwości wystąpienia o szkolenia zewnętrzne. Jest dużo możliwości, trzeba tylko chcieć z nich skorzystać i otwarcie komunikować swoje potrzeby. Każdy, kto zdecyduje się na otwartą i szczerą rozmowę, na pewno zostanie wysłuchany i zaopiekowany, ponieważ dobrostan naszych pracowników jest dla nas ważny. Przykro nam, że wcześniej nie zdecydowałeś się na taki krok i nie podzieliłeś się swoimi uwagami, być może dalej byśmy współpracowali. Niemniej życzymy Ci powodzenia i "rozwijania skrzydeł" przy okazji nowych zawodowych wyzwań. Pozdrawiamy Zespół Oferteo
    ReviewUserIcon
    Zenon

    21.06.2024 19:12

    Inne

    Dobre kontakty z budowlanki, pozyskałem paru klientów
    ReviewUserIcon
    Morikson

    13.06.2024 09:47

    Pracownik

    Straciłem ponad 200 zł na te punkty i wszystkie ogłoszenia są podstawione, ODRADZAM, ZA TAKĄ KASĘ TO JA MAM ZWYKLE OGŁOSZENIE OPŁACONE NA KILKA MIESIĘCY NA (usunięte przez administratora), A TU RAPTEM DOSTAŁEM 6 KONTQTKOW
    ReviewUserIcon
    Fachura

    26.05.2024 09:32

    Inne

    Serwis oferteo.pl uznaje za negatywny opinia negatywna ponieważ płaci się za punkty np. 125 punktów jeden klient na 125 punktów to jest wykorzystywanie klientów z naszego dobra, które oferteo.pl wykorzystuje miałem nie miłą rozmowę z opiekunem (usunięte przez administratora), a punkty sie marnują usunołem profil z oferteo. Pl ponieważ tam tylko chodzi o pieniądze (usunięte przez administratora) mam klientów indywidualnych prywatnie i z tego korzystam. Nie dajcie się wykorzystywać z poważaniem Krzysztof Wajner Firma Bruko bud Fachura
    ReviewUserIcon
    Opinia informacyjna

    11.05.2024 07:48

    Inne

    Wiele pustych zleceń, ponieważ inne firmy (np ubezpieczenia, kredyty) pozyskują kontakt do klientów właśnie z tego serwisu i dodają zlecenia pod fałszywymi danymi Opinie wyłącznie informacyjna
    ReviewUserIcon
    anonim

    07.03.2024 07:13

    Inne

    Ktoś stwierdził teraz niedawno, że premia po podwyżkach styczniowych jest jeszcze trudniejsza do wyrobienia niż wcześniej, zastanawiam się czy to fakt. Jeśli tak to tak dla porównania jak było z nią wcześniej a jak jest teraz? jej wysokość mimo wszystko nie uległa zmianie?
    ReviewUserIcon
    G

    12.03.2024 11:29

    Były pracownik

    Wymagania sa wieksze od kwoty netto sprzedazy masz 3 -4 % taka ogromna ta premia
    ReviewUserIcon
    były pracownik

    22.04.2024 13:41

    Były pracownik

    G masz % od sprzedaży, te 3-4 to są od kwoty której nie osiągniesz zbyt szybko. Przez pierwsze pół roku może max dobijesz do 2,5%
    ReviewUserIcon
    anonim

    06.04.2024 10:09

    Inne

    W ogłoszeniu dla młodszego doradcy klienta biznesowego jest napisane wprost, że do 7 000 zł się zarabia. zastanawiam się jednak czy tu chodzi o sama podstawę czy może doliczają do tego jakaś średnia premie z założonych targetów? Jak oceniacie te tegoroczne?
    ReviewUserIcon
    Oferteo.pl

    12.04.2024 09:00

    Pracownik

    Cześć, widełki płacowe zawierają podstawę + premię uzależnioną od wyniku sprzedażowego. Wynagrodzenie rzędu 3500 - 3700 zł netto jest w zasięgu Twojej ręki już od pierwszych miesięcy. I będzie tylko rosło. ;) Pozdrawiam, Maciej z Oferteo
    ReviewUserIcon
    były pracownik

    22.04.2024 13:37

    Były pracownik

    Dalej chłopie niż 4200 nie przejdziesz pracując tutaj od 0
    ReviewUserIcon
    Ta nielubiana

    08.04.2024 22:20

    Były pracownik

    Ogólnie jeżeli ktoś poszukuje całkiem w porządku miejsca pracy, gdzie będziesz dobrze traktowany itp., to na pewno nie jest to miejsce pracy dla Ciebie. Traktują Cię jak zwykła liczbę w tabelce. Jak jesteś chwile dłużej na przerwie (1-2 minuty) to zaraz masz pogawędkę z „koordynatorem” który musi Ci pokazać gdzie Twoje miejsce. Rozwój zerowy. Zarobki śmieszne plus wciskają Ci kit, że będziesz po podwyżkach zarabiał więcej (a to rząd podniósł najniższa krajowa do góry)… podstawa najniższa krajowa + premia, która zależy od tego ile wyrobisz targetu, a ciagle go podnoszą, więc zarabiasz mniej. Jak odchodzisz to nawet nikt z kierownictwa z Tobą nie pogada, spoko na Twoje miejsce jest kolejnych 6 „Doradców Klienta Biznesowego”. Przemiał ludzi bardzo duży. Opinia pewnie zostanie zaraz usunięta jak każda w ich zwyczaju…
    ReviewUserIcon
    Oferteo.pl

    12.04.2024 10:54

    Pracownik

    Dzień dobry – spieszymy, aby wyjaśnić kilka aspektów opisanych przez Ciebie w opinii poniżej. CZAS PRACY: musimy sprostować, że nie jest prawdą opisany przez Ciebie fakt rygorystycznego sposobu rozliczania się z przerw. Koordynatorzy reagują głównie w sytuacji, w której Pracownika nie ma przez znacznie dłuższy czas, a powinien już wrócić - zgodnie z harmonogramem obowiązującym na swoim stanowisku pracy. Jest to naturalne, ponieważ Pracownik w ciągu dnia jest pod opieką Koordynatora, który odpowiada za jego bezpieczeństwo, a także nadzoruje harmonogram pracy ustalany przez Pracowników. ROZWÓJ: w Oferteo kierujemy się wieloma wartościami, a jedną z nich są #LudzieOferteo, dlatego dbamy i pielęgnujemy relacje międzyludzkie. Dbamy także o rozwój i cenimy zaangażowanie pracownika. Wspieramy w każdym aspekcie - najlepiej jak tylko potrafimy. Jeżeli jednak, na stanowisku Doradcy Klienta Biznesowego, znajdą się osoby, które chciałby się rozwijać w roli Graphic Designer’a, wtedy faktycznie taka sytuacja może być problematyczna a rozwój - ograniczony, ponieważ na stanowisku Doradcy zapewniamy szkolenia, których celem jest rozwinięcie warsztatu osobistego jak i sprzedażowego, w kontekście wykonywanych zadań. W firmie prowadzimy również wiele rekrutacji, w których każdy z nas może wziąć udział. Pracownik ma możliwość rozwoju w innym kierunku niż ten, który obrał na początku zatrudnienia w naszej firmie. FINANSE: wynagrodzenie na wspomnianym przez Ciebie stanowisku składa się z podstawy + premii. Na tym stanowisku jeśli realizujesz target - otrzymujesz wyższe zarobki. Jeśli ten aspekt nie jest realizowany, zarobki mogą być niesatysfakcjonujące. Sprzedaż to specyficzna działka i najczęściej korzystają na niej Ci, którzy świetnie czują się w jej ramach. Wówczas czerpią pełnymi garściami z tego co im gwarantujemy i realizują świetne wyniki, jak i również zarabiają pieniądze, które są ponad kwoty rynkowe (sprawdzone info ;) ). Naturalnym jest też, że wraz z budowaniem bazy klientów i podnoszeniem swoich kwalifikacji, rosną oczekiwania. Natomiast wiedza na temat przyszłych targetów jest już znana wszystkim od pierwszego miesiąca pracy. Targety nie rosną jako niewiadoma, tylko według z góry ustalonej prognozy i można je przewidywać miesiące do przodu. Nasi Koordynatorzy, którzy są bezpośrednimi przełożonym ROZMOWA Z PRZEŁOŻONYMI: Doradcy, rozmawiają z osobą, która planuje lub odchodzi o powodach ich odejścia, jest to dla nas istotna informacja pod względem poprawy jakości i środowiska pracy. Przeprowadzone są też ExitInterview. Bez tej wiedzy nie moglibyśmy się świadomie rozwijać, więc jeżeli taka sytuacja miała miejsce, to jest nam niezmiernie przykro, szkoda, że o zaistniałej sytuacji nie poinformowałaś odpowiednich osób – na pewno tego nieporozumienia udałoby się uniknąć. Przykro nam, że nasza współpraca nie spełniła twoich oczekiwań, jednak bardzo doceniamy to, że byłaś chociaż przez chwilę częścią naszego Ofertowego teamu. I pomimo tego, że u nas Ci się nie udało, to głęboko wierzymy, że odnajdziesz miejsce, które spełni Twoje wszystkie oczekiwania. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia! ;) Zespół Oferteo
    ReviewUserIcon
    pracownik

    18.04.2024 10:48

    Pracownik

    Dzień dobry – spieszę aby sprostować kilka wyjaśnień, jako osoba bardziej obiektywna Wspomniała osoba wyżej o tym, że pracownik jest liczbą w tabelce. Zrobiliście badanie zadowolenia wśród pracowników i o zgrozo znaczna większość tak uważa bo właśnie takie pytanie się pojawiło. CZAS PRACY: w tym przypadku mój koordynator nigdy nie miał z tym problemów, sama nie przesadzam z czasem przerw, jednak w innych teamach jest różnie i kilka głosów słyszałem o czepialstwie ponieważ ktoś był z jakiegoś powodu minutę dłużej, nie zgadzam się z tym, że koordynator odpowiada za nasze bezpieczeństwo, ponieważ powinien siedzieć przy nas w domu i pilnować czy sobie krzywdy nie robimy ROZWÓJ: Tutaj to jest dużo zastrzeżeń. Rozwój jest, jesli jesteś lubianą osobą, wchodzisz w (usunięte przez administratora) i dużo sprzedajesz. Nawet jeśli byłbyś dobry w czymś innym to i tak słyszysz, że masz za małą sprzedaż żeby brać udział w innym projekcie. No chyba, że cię przełożony lubi to wtedy masz taką możliwość. Jeśli ktoś nie wchodzi innym w (usunięte przez administratora) to takiej opcji nie ma. FINANSE: Sprawa jest banalna, kto pracuje na tyle długo żeby mieć kontakty osób które się zwolniły mogą zarobić dużo. ALE, układy są tutaj rzeczą normalną, jak masz znajomości to dostajesz jego najlepszych klientów, ponieważ pracownik który się zwalnia może zdecydować komu przekazać jego klientów albo gdy koordynator cię lubi to ich po prostu dostajesz. ROZMOWA Z PRZELOŻONYMI: Wszyscy sobie wszystko mówią, więc jeśli pracownikowi szeregowemu się nie podoba to może zmienić prace, jak pójdzie ze skargą to i tak wszyscy wszystko wiedzą. Więc jest to samodzielne wdepnięcie w minę. Najlepiej się nie odzywać jak ci coś nie pasuje tylko wchodzić w (usunięte przez administratora) i jak najwięcej naciągać klientów. Szkoda, że na rozsądnie napisane argumenty nie jesteście w stanie odpowiedzieć, tylko na wiadomości jak ta wyżej - łatwa do skontrowania, bo ktoś ewidentnie pisał pod wpływem emocji a tam można popełnić błędy.

    Zostaw merytoryczną opinię o OFERTEO SPÓŁKA AKCYJNA

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.