Opinie o Oferteo Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Oferteo Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Oferteo Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Oferteo Sp. z o.o. w Wrocław

Jaro

Polecam firmę, szukam u nich specjalistuw i sie sprawdza.

@Jaro

Dzień dobry, dziękujemy za pozytywną opinię. Cieszymy się, że za pośrednictwem naszego serwisu rozwija Pan swój biznes i pozyskuje nowych Klientów. Życzymy wielu ciekawych projektów do realizacji. Pozdrawiamy, Zespół Oferteo

Klientka

Polecam portal od strony wyszukania fachowców, wrzuciłam kilka razy gdy potrzebowałam ekipy budowlanej, czy malarza, zawsze wybrałam dobrego fachowca w dobrej cenie.

@Klientka

dziękujemy za wystawioną opinię. Cieszymy się za pośrednictwem naszego portalu udało się Pani znaleźć fachowca, który stanął na wysokości zadania i wykonał usługę zgodnie z Pani wymaganiami. Prosimy pamiętać, że zawsze może Pani na nas liczyć! ;) Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Oferteo

Klieny
@Klientka

No to prawda. Spoko działa.

Klient
@Klientka

Ja tez korzystam i faktycznie to dobry portal.

@Klieny

Dzień dobry, dziękujemy za wystawioną opinię. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Oferteo

@Klient

Dzień dobry, dziękujemy za wystawioną opinię. Cieszymy się, że serwis Oferteo spełnia Państwa oczekiwania. Pozdrawiamy Zespół Oferteo

Tomi Pl

Korzystam od jakiegoś czasu z serwisu i jestem zadowolony. Pozdrawiam Panie z którymi kilka razy rozmawiałem.

Małgorzata
@Tomi Pl

Czyli masz do dyspozycji jakieś koordynatorki, czy jak to wygląda?

@Małgorzata

Pani Małgorzato, każdy nasz Klient ma przypisanego do swojego konta Doradcę Biznesowego. Opiekun jest dla Państwa wsparciem na każdym etapie korzystania z serwisu. Pomoże w rozwiązywania problemów, w konfiguracji konta, a także, dobierze najlepszą ofertę do Państwa potrzeb. W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Obsługi Klienta pod adresem e-mail biuro@oferteo.pl. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Oferteo

@Tomi Pl

dziękujemy za pozytywną opinię. Cieszymy się, że jest Pan z nami! Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Oferteo

Klient
@Małgorzata

Doradcę ma sie u nich przypisanego. Masz do niego kontakt i możesz mailowo albo telefonicznie załatwić.

Współpracuję z Oferteo od prawie 7 lat. Tak długi staż pracy może jedynie świadczyć o takim jakiego rodzaju Firmą dla Klientów i Pracodawcą dla swoich Pracowników jest Spółka Oferteo.pl. Szacunek do pracownika widoczny nawet na najniższych szczeblach kariery, partnerskie podejście do pracownika i Klientów, możliwość tworzenia firmy tj kształtowania tego jak będzie wyglądać w przyszłości i własny rozwój związany z wieloma wyzwaniami, to cechy charakterystyczne Spółki i jej niewątpliwy atut. Osobiście nie przebywam w środowiskach, które wysysają z człowieka energię, gdzie panuje ogólnopojęty wyścig szczurów czy niezdrowa rywalizacja na wielu płaszczyznach - dlatego staż jaki "mam" w firmie jest najlepszą wizytówką dla Niej samej. Patrząc też w jakim kierunku firma się rozwija i jak dynamiczny jest to rozwój, czeka nas jeszcze wiele wspólnych Wyzwań, których z przyjemnością się podejmę i z nie mniejszą przyjemnością będę obserwował jak firma rośnie i rozwija się na moich oczach.

Baju Baju

7 lat w zakłamaniu?

Oli
@Michał

Potwierdzam, faktycznie to co ujęte w tym wątku to wszystko trafione w sedno.

Grażyna

Współpacyjesz 7 lat ale z kim coś się pomyliło. Oferteo istnueje 5 lat

@Grażyna

Pani Grażyno serwis Oferteo istnieje od 2018 roku. Działamy na rynku już 12 lat. :) Pozdrawiamy Zespół Oferteo

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Senior Scrum Master w firmie Oferteo Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
Tutlo Sp. z o.o.
logo firmy Head of Talent Acquisition & Development
Huuuge Games
Pracownica

Pracuje tu juz jakiś czas, firma dba o pracownikow, daje zarobić bardzo dobre pieniądze. Można sie rozwijać

Justyna
@Pracownica

A w jaki sposób daje zarobić i w jaki sposób się rozwijasz??

Pracownica
@Justyna

Normalnie, pracuje, robię targety i zarabiam super kasę.

@Pracownica

Czy w razie zakończenia współpracy ze strony pracownika trzeba zwracać pieniądze za Multisporta?

Drobud

Korzystamy od paru lat i jesteśmy zadowoleni, pozyskaliśmy juz sporo klientów, wiec polecamy innym. Warto zainwestować kilkaset złotych, bo wyciągamy wiele wiecej na 1 zleceniu.

@Drobud

jest nam niezmiernie miło i dziękujemy za tak miłe słowa i za zaufanie, którym nas obdarzyliście. To Państwo jako Specjaliści tworzycie społeczność Oferteo i bez Was nasz serwis nie mógłby istnieć. Dziękujemy, że jesteście z nami i życzymy dalszej owocnej współpracy. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Oferteo

On

Bardzo dobra atmosfera w pracy, możliwość rozwoju, zarobki. Bardzo dużo pozytywnych zmian, które wpłynęły na to, ze aż sie chce przychodzić do pracy.

PPHU Korez

Od paru lat korzystam z portalu, pozyskałem juz wieku klientów, działa i to dobrze.

@PPHU Korez

dziękujemy za wystawioną opinię. Cieszymy się, że Państwa firma jest z nami i aktywnie za pomocą serwisu Oferteo pozyskuje nowych klientów. Życzymy dalszych sukcesów i ciekawych projektów do realizacji. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Oferteo

Oferteo.pl

O pozyskaniu zlecenia decyduje wiele czynników - ilość posiadanych opinii, dobrze przygotowana wizytówka, zachęcająca do kontaktu, jakość oferty czy umiejętności handlowe. Dużo porad znajdzie Pan również w naszym artykule "Jak sprzedawać usługi i produkty" , znajdzie go Pan pod linkiem https://www.oferteo.pl/akademia/jak-sprzedawac-z-oferteo Rozumiemy Pana frustrację i zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby te pierwsze doświadczenie zmieniły się na pozytywne, a kontakt z naszym zespołem bardziej satysfakcjonujący. Zależy nam na zadowoleniu naszych użytkowników, Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami pod adresem mailowym biuro@oferteo.pl. Chcielibyśmy przyjrzeć się sprawie i zaproponować pomoc, ale na podstawie udostępnionych danych nie jesteśmy w stanie odnaleźć Pana konta w systemie. Pozdrawiamy Zespół Oferteo

Poznań

Korzystam, jestem zadowolony, polecam.

@Poznań

cieszymy się, że serwis spełnia Pana oczekiwania oczekiwania. Życzymy dalszej owocnej współpracy i ciekawych projektów do realizacji. Pozdrawiamy, Zespół Oferteo

Krzysiek

Założyłem konto bo chciałem świadczyć usługi, ale przy takich kosztach nie da rady. Żeby zadać pytanie klientowi musiałem kupić punkty za ok 80zł. Szok. Nikt się nie odezwał, oferta wycofana i pieniądze w błoto. Ceny za możliwość kontaktu z klientem powalają na kolana.

@Krzysiek

Cena kontaktu jest ustalana z góry i wpływa na nią wiele czynników m.in termin realizacji, wielkość zlecenia, lokalizacja i kategoria, w której się znajdują. Efektywne korzystanie z serwisu związane jest m. in. z odpowiednio dopasowanymi ustawieniami na koncie, posiadaniem włączonych bezpłatnych powiadomień o nowych zapotrzebowaniach i aktywny pakiet punktowy. Pozyskanie Klienta wiąże się również z szybkością kontaktu (w czym może Panu również pomóc usługa Szybki kontakt) czy dobrze przygotowaną wizytówką, z której potencjalny Klient będzie mógł zapoznać się z Pana firmą. Przed zakupem zlecenia ma Pan możliwość sprawdzenia ile kosztuje konkretne zapytanie. Nie pobieramy również prowizji od zrealizowanych zleceń, a zakup punktów prosimy traktować jako inwestycję w rozwoju Pana firmy. Prosimy pamiętać, że przy każdym zasileniu otrzymuje Pan limit zwrotów, który wynosi 30% wartości ostatniego doładowania i należy z niego korzystać m.in wtedy kiedy Zleceniodawca nie odpowiada na wiadomości. Samodzielnego zwrotu kontaktu może Pan dokonać do 3 dni roboczych od jego zakupu. Szczegółowe informacje znajdzie Pan, klikając w link poniżej: https://www.oferteo.pl/zwroty-kontaktow W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu. Pozdrawiamy Zespół Oferteo

Piotrek Lipkowski

Oferteo to ściema. Podają kontakty do firm które nie istnieją. Kupujesz za punkty dane kontaktowe do klienta, nikt telefonu nie odbiera i nikt na wiadomości mailowe nie odpisuje. Porażka. Potrafią kilkakrotnie w ciągu dnia dzwonić, nękają żeby kupić punkty. Blokujcie to (usunięte przez administratora)

@Piotrek Lipkowski

Panie Piotrze, pragniemy zapewnić Pana, że zapytania ofertowe kierowane są bezpośrednio przez samych Użytkowników serwisu, za pomocą dedykowanych formularzy. Naturalnym jest, że Klient zanim podejmie ostateczną decyzję chce się zorientować w cenie usługi i warunkach współpracy z danym Wykonawcą i na podstawie tej wiedzy będzie podejmował decyzję. Jeśli jakieś zapytanie ofertowe budzi Pana wątpliwości może Pan skontaktować się z nami bezpośrednio (na adres biuro@oferteo.pl) z prośbą o weryfikację. W przypadku gdy wykupił Pan zlecenie, ale z różnych przyczyn nie jest Pan w stanie przedstawić oferty, dajemy możliwość samodzielnej reklamacji w ramach limitu zwrotów (szczegóły znajdzie Pan pod linkiem https://www.oferteo.pl/zwroty-kontaktow). Pozdrawiamy, Zespół Oferteo.

Sylwia

Witam, czy system pracy w oferteo jest 8 godzinny czy elastyczny i sami wybieramy od której do której pracujemy? Pozdrawiam

@Sylwia

W Oferteo zatrudniamy pracowników, których wymiar czasu pracy u większości to pełen etat. Pragniemy dodać, że w zależności od Działu/ Stanowiska na jakie aplikuje Kandydat, możemy zaproponować mniejszy wymiar czasu pracy, a także elastyczne godziny pracy. Chętnie udzielimy szczegółowych informacji podczas spotkania rekrutacyjnego. Zachęcamy do aplikowania. Pozdrawiamy Zespół Oferteo

bydle

jakaś totalna masakra, po wykupieniu pkt. otrzymywałem ogłoszenia od dwóch dni już nieaktualne ponieważ inwestorzy wybrali już wykonawece. nie polecam, mimo możliwośc zwrotu pkt nie otrzymywałem ich po wielu reklamacjach nic nie udało się z tym zrobić, Chciałem otrzymać rekompensate za pozostałem pkt niestetu tutaj również nie mogę otrzymać zwrotu ponieważ mimo że na stronie są wyliczone zł za 1 pkt z ich strony nie ma takiego wyliczenia. Masakra, niaciągacze i tyle

@bydle

Dzień dobry, pragniemy odnieść się do kilku poruszonych w opinii kwestii. Powiadomienia o zapytaniach ofertowych otrzymują Państwo zgodnie z wybranymi ustawieniami na koncie. Mogą je Państwo dostawać zaraz po aktywacji danego zapytania, zbiorczo raz dziennie lub ich nie dostawać. Wszystko zależy od Państwa preferencji. Od tego momentu decyzja należy do Państwa - po jakim czasie decydują się Państwo na zakup zapytania oraz kiedy realnie nawiązują kontakt z Klientem. Kupując zapytania po kilku dniach od aktywacji lub długo zwlekając z próbą nawiązania kontaktu muszą się Państwo liczyć z tym, że inna firma może w tym czasie złożyć dobrą ofertę i przekonać do siebie Klienta. Odnośnie limitu zwrotów - do każdego zakupionego pakietu przyznany jest limit zwrotów w wysokości 30%. Jeśli mimo posiadanego limitu nie udało się Państwu zwrócić zapytania prosimy o kontakt bezpośrednio na adres biuro@oferteo.pl. Zweryfikujemy sytuację i w razie potrzeby ręcznie dokonamy zwrotu. W przypadku rezygnacji z zakupionego limitu to zgodnie z prawem mają Państwo 14 dni kalendarzowych (od daty zawarcia umowy) na rezygnację. W przypadku wykorzystania części punktów z pakietu, zgodnie z regulaminem, nie przysługuje Przedsiębiorcy zwrot za niewykorzystaną część pakietu. Wszystkie stosowne informacje są zawarte w regulaminie serwisu dostępnym na naszej stronie. W razie wątpliwości czy dalszych pytań zapraszamy do bezpośredniego kontaktu. Pozdrawiamy Zespół Oferteo

Osobiście jestem zadowolony z pracy w Oferteo, Od początku kiedy tutaj pracuje miałem wiele możliwości rozwoju, ludzie są tutaj niesamowici, każdy zawsze sobie pomoże, jest dla siebie życzliwy oraz uprzejmy, Jest tutaj naprawdę wiele perspektyw rozwoju osobistego, wspierają każdego pracownika w kwestii rozwijania własnych kompetencji! Chcesz kurs Excela? Zgłaszasz się i otrzymujesz Potrzebujesz pomocy w jakimś temacie? Zgłaszasz się i otrzymujesz Jak to mówią! Ile dajesz tyle otrzymujesz! Pozdrawiam Pracownik!

ANNACH

Poprzez Oferteo skontaktował sie ze mną Pan Krzysztof prowadzacy firmę DRAX-SERWIS w Gdańsku. W ciągu 20 minut bez problemu ustalilismy zakres prac i wycenę robót. W trakcie trwania zlecenia dodałam jeszcze kilka dodatkowych prac z których przyjeciem do realizacji nie było najmniejszych problemów. Nie bez znaczenia jest fakt, że pracujący Panowie wykazali się wysoką kulturą osobistą, a pracowali bardzo ciężko przy demontażu starego ogrodzenie w którego miejsce postawili nowe ogrodzenie, ułożyli dużo kostki, umocowali obrzeża wzdłużl inii tui oraz usunęli stary trawnik, ułożyli siatkę przeciw kretom, rozplantowali ziemię i wysiali trawę. Prace miały szeroki zakres i wszystko odbyło się przy doskonałej organizacji, współpracy i pełnym koleżenskim porozumieniu. Polecam firmę DRAX z całą odpowiedzialnością i ręczę, że nikt się na tym poleceniu nie zawiedzie. Anna Chmiel

KKW

Strona fajnie się sprawdza w przypadku poszukiwaniu fachowców, wystarczy tylko dodać zapytanie i reszta dzieje się sama ;)) polecam

Jan

Polecam współpracę. Firma warta polecenia.

Krzysztof

Kupuje u nich pakiety od kilku lat, jestem zadowolony ze współpracy. Ciekawe kontakty.

Henryk

Kupuje od paru lat punkty, jestem ogólnie zadowolony z obsługi i zleceń które pozyskuje przez portal. Dibra firma, warto kupic punkty

@Henryk

Panie Henryku, cieszymy się, że ma Pan o nas tak dobrą opinię! Pragniemy zapewnić, że w dalszym ciągu będziemy dokładać starań, aby nie zawieść Pana zaufania. Pozdrawiamy, Zespół Oferteo

Zostaw merytoryczną opinię o Oferteo Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Oferteo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Oferteo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Oferteo Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 18 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Oferteo Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 253 ocen.
  • Świeradowska 51/57 lok. 102A
    50-559 Wrocław