opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

OFERTEO

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.1/5

Na podstawie 104 ocen z 6 miesięcy
Opinie(1253)
Dodaj opinię

Opinie(1253)

Dodaj opinię
Logo
  • O nas
  • .
  • Kim jesteśmy?
  • .
  • Kariera
  • .
  • Nasza kultura pracy
  • .
  • Galeria
  • .
  • Jak działa Oferteo

O nas

Kim jesteśmy?

Kariera

Nasza kultura pracy

Galeria

Jak działa Oferteo

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Wysoka
  • Radomierzyce
  • Iwiny
  • Radwanice
  • Biestrzyków
  • Mokronos Dolny
  • Ślęza
  • Żerniki Wrocławskie
  • Zabrodzie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wrocław
  4. /
  5. Opinie o OFERTEO SPÓŁKA AKCYJNA

Opinie

Opinie o OFERTEO Wrocław

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie
Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 5
    • 6
    • 7
    • …
    • 13

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o OFERTEO SPÓŁKA AKCYJNA!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    anonim

    03.09.2021 21:34

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Robxwn

    16.04.2024 12:44

    Pracownik

    (usunięte przez administratora) - trafiłem na panią Agnieszkę z infolinii. Zadzwoniła, doradziła, ustawiła pakiet dla firmy jako optymalny, po czym z konta znikło połowę punktów, bo kontakt otrzymywali klienci z innych części kraju. Miała to poprawić, po pięciu monitach okazało się że mogą to tylko szefowie którzy są niedostępni. NACIĄGACZE - zakupione kontakty nie odpowiadają na wysłane oferty, a punkty znikają z konta.
    ReviewUserIcon
    Oferteo.pl

    16.04.2024 14:22

    Pracownik

    Dzień dobry, Bardzo proszę o kontakt pod adresem [email protected]. Zweryfikuję Pana zgłoszenie i chętnie pomogę rozwiązać problem. ;) Pozdrawiam Maciej z Oferteo
    ReviewUserIcon
    edward

    02.04.2024 13:54

    Inne

    (usunięte przez administratora)..za około 6pkt wykonawca dostaje możliwość kontaktu ze zleceniodawcą czyli biorąc pod uwagę, ze pakiet 25pkt kosztuje 250 zł wykonawca płaci 60 zł jedynie za sam kontakt.....który nic nie gwarantuje.Po rejestracji w portalu następuje nagły telefoniczny atak doradców oferujących pakiety z punktami czyli łowimy (usunięte przez administratora) bo jeszcze niezorientowny xD.
    ReviewUserIcon
    Oferteo.pl

    12.04.2024 09:04

    Pracownik

    Panie Edwardzie, rejestracja konta w serwisie jest darmowa. Nie pobieramy opłaty za prowadzenia konta na platformie, wsparcie naszych doradców. Nie naliczamy również prowizji od zrealizowanych zleceń. Opłata pobierana jest wyłącznie za punkty, które służą do odkrywania danych kontaktowych w serwisie. O pozyskaniu zlecenia decyduje wiele czynników - ilość posiadanych opinii, dobrze przygotowana wizytówka, zachęcająca do kontaktu, jakość oferty czy umiejętności handlowe. Dużo porad znajdzie Pan również w naszym artykule "Jak sprzedawać usługi i produkty" , znajdzie go Pan pod linkiem https://www.oferteo.pl/akademia/jak-sprzedawac-z-oferteo Kontakt ze strony naszych Doradców to nie tylko sprzedaż punktów, ale także stałe badanie potrzeb naszych Klientów. Naszą intencją jest aktywne wspieranie rozwoju firm zarejestrowanych w serwisie. Staramy się być dostępni dla użytkowników na każdym etapie współpracy. W przypadku dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu bezpośredniego. Pozdrawiam Maciej z Oferteo
    ReviewUserIcon
    Tati

    06.01.2024 02:43

    Inne

    Doradca Klienta Biznesowego też dostał teraz jakieś podwyżki po nowym roku, razem z rządowymi? Ciekawe, bo jak pół roku temu patrzyłam, to w takim ogłoszeniu były zamieszczone stawki między 3600-7000 pln. Nie wiem, na ile to jest aktualne.
    ReviewUserIcon
    były pracownik

    05.03.2024 16:41

    Były pracownik

    minimalna krajowa + premia, która po podniesieniu minimalnej jest trudniejsza do wyrobienia - wychodzi na to samo co przed podwyżką
    ReviewUserIcon
    były pracownik

    05.03.2024 16:36

    Były pracownik

    Nawet nie wiem od czego zacząć, siedziałam w tej firmie już dosyć długo, po prostu obecnie na rynku bałam się zmienić pracę, więc jestem tu poniekąd z własnego przymusu. Samo oferteo zdaniem wielu klientów ma fałszywe leady, te same zlecenia pojawiają się na podobnych portalach i z obserwacji oferteo wykupuje taniej leady z fixly żeby sprzedawać je u siebie drożej. Zwrot 15% dla wykonawców to jest żart. Leady też są często w opinii klientów zbyt idealnie napisane i zbliżone do siebie takby robił je bot. Jeśli chodzi o podejście do pracowników. Typowa korporacja otoczona pięknym płaszczem super firmy. Co miesiąc spotkania jakie to rekordowe zyski, po czym pracownicy są (usunięte przez administratora), że muszą robić więcej bo jak nie masz pow. 100% planu to jest problem i będzie plan naprawczy jak nie to wypad. Podnieśli minimalną krajową jednocześnie podnosząc progi premii, co by nikt nie zarobił więcej. Kasa musi się zgadzać na imprezy firmowe z pompą. Podsumowując: Dla użytkowników - idźcie do konkurencji, są krócej na rynku i nikt was tam w białych rękawiczkach nie będzie okradał Dla pracowników - jak lubicie klimat paskudnej korporacji w której owocowe czwartki są codziennie to zapraszam. PS. pozytywne opinie są tu pisane przez pracowników firmy, niektórzy się nawet nie postarali aby zmienić swoje imie :) skąd wiem? Tak samo rozmawiają z nami nt. oferteo, używają tych samych słów co tu.
    ReviewUserIcon
    Stracone punkty

    26.02.2024 19:41

    Inne

    Czy ktoś również miał problem, że wykupione punkty (za grube pieniądze) po prostu wyparowały na jakieś dodatkowe usługi "w pakiecie?" Czy myślicie, że zlecenia dodają jakieś boty? (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    anonim

    21.02.2024 02:15

    Inne

    Widzę, że między UoP a B2B jest różnica tak ok 1000-1500 zł w zarobkach, na testera oprogramowania, a czy to się nie zrównuje, po odjęciu składek etc? Mam na myśli to B2B teraz, bo tam to chyba samemu trzeba sobie opłacić wszystko nie? Do tej pory miałem to szczeście pracować na UoP w innej firmie, ale było minęło.
    Oferteo.pl

    21.02.2024 14:08

    Pracodawca

    Cześć, Współpraca B2B to umowa: firma- firma, przedsiębiorca we własnym zakresie opłaca składki ZUS, podatki i inne zobowiązania wynikające z prowadzenia działalności - stąd wspomniana różnica w widełkach. Natomiast to, na jakim poziomie jest ostateczne wynagrodzenie netto, zależy od wielu składowych prowadzenia działalności, najlepiej to konsultować ze swoją księgową ;) Pozdrawiam Maciej z Oferteo
    ReviewUserIcon
    Andrzej

    17.12.2023 15:55

    Były pracownik

    Typowy Januszex. Dobrzy pracownicy odchodzą, bo nie są doceniani - i bardzo dobrze, bo jest wiele NORMALNYCH firm. Panienka z HR utrudnia awanse, typowa korpo mentalność. Nie polecam pracodawcy - szkoda nerwów. Pracowałem w tym przybytku dłuższy czas, podpierdzielanie na każdym kroku,(usunięte przez administratora) Chcieli wejść na giełdę, ale nie wyszło i to już dużo mówi o tej firmie.
    Oferteo.pl

    19.12.2023 13:03

    Pracodawca

    Cześć, dziękujemy za Twój feedback. Używasz imienia Andrzej, ale Andrzeja mamy tylko jednego i wciąż z nami pracuje ;). Jeśli będziesz chciał/chciała porozmawiać to chętnie odniesiemy się do konkretnej sytuacji i odpowiemy merytorycznie. Jesteśmy otwarci na na rozmowę i odpowiedź na wszystkie nurtujące Cię pytania, możemy też wspólnie rozważyć temat Twojego nieudanego awansu. Docenianie i możliwość rozwoju są ważnym aspektem w naszej firmie, dlatego tym bardziej nam przykro, że kwestionujesz wyróżnienia swoich kolegów i koleżanek. Każda osoba, którą nagrodziliśmy czy awansowaliśmy w pełni sobie na to zasłużyła, nie tylko wynikami, ale też zaangażowaniem, motywacją i postawą zgodną z wartościami Oferteo. Efekt współpracy jest zawsze sumą działań podejmowanych przez obie strony. Pomimo, że Oferteo finalnie okazało się miejscem nie dla Ciebie, życzymy Ci powodzenia w dalszej zawodowej karierze.
    ReviewUserIcon
    Panienka Nie z HR

    28.12.2023 08:07

    Były pracownik

    A ja się nie zgodzę z Andrzejem, przecież panienka z hr pożal się boże dyrektorka jest najlepszym przykładem na to, że można otrzymać awans nie mając żadnych umiejętności, czy tam skilli jak to nazywają. Wystarczy tylko być amebą przytakującą na wszystko i awans u prezesa murowany. Przez tą panienkę zwolniłam się i kilku innych, bo kompletnie nic u tej dziewczynki nie można załatwić, obraża się na każdym kroku i obraża wszystkich dookoła jak ktoś ma inne zdanie niż wszystko wiedząca królewiczówna. Pamiętajmy, że to HR jest wizytówką firmy, jak hr jest do D to cała firma jest (usunięte przez administratora) Że jej jeszcze nie wypierdzielili za te wszystkie porażki to kolejny przykład kolesiostwa firmowego.
    ReviewUserIcon
    POSZKODOWANY

    28.11.2023 11:18

    Inne

    OFERTEO TO PLATFORMA NA KTÓREJ (usunięte przez administratora) MAJĄ OGROMNĄ SZANSE NA DZIAŁANIE, BO PLATFORMA NIC NIE ROBI - KASUJE TYLKO PIENIĄDZE ZA SPRZEDAWANIE NASZYCH DANYCH MAILOWYCH, NUMERÓW TELEFONU LUB ADRESÓW! OSTRZEGAM PRZED OFERTEO!!! NIESTETY UCZCIWE FIRMY PONOSZĄ KONSEKWENCJE NIEODPOWIEDZIALNEGO PODEJŚCIA PLATFORMY DO INFORMACJI O OSZUSTACH!!!
    ReviewUserIcon
    anonim

    20.11.2023 10:47

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Naiwny

    23.11.2023 11:30

    Inne

    Ja miałem katastrofalne doświadczenie z "firmą" remomtową. Oferteo nie publikuje złej opinii nie odpowiada więcej. Takie prowadzenie portalu to (usunięte przez administratora)w sobie.
    ReviewUserIcon
    Niezadowolony+oszukany klient

    28.11.2023 11:08

    Inne

    wasza odpowiedz to bzdury. Mimo licznych skarg od wielu pokrzywdzonych- przez wiele tygodni nie podjęliście żadnych kroków. Otwarta ze wspólnikiem druga firma przez (usunięte przez administratora) i złodzieja z pierwszej firmy dalej figuruje u was i potencjalne ofiary mają jej wizytówkę z możliwością kontaktu w swoich zapytaniach ofertowych nie mając pojęcia o tragedii, która ich spotka! Przykładacie obie ręce do (usunięte przez administratora) i okradania ludzi. A jak szybko "odpowiednie organy" pracują to wiemy wszyscy. Platforma OFERTEO jest odpowiedzialna za dalszą aktywność (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    niezadowolony

    18.10.2023 14:09

    Inne

    gdy zapłaciłem za oferteo to strone mi zablokowano i nie moge sie do nich dodzwonic i bede sie musiał d nich pofatygowac osobiscie lub w asyscie Policji bardzo słabo.
    ReviewUserIcon
    anonim

    22.09.2023 23:07

    Inne

    Piszecie tu o scenkach sprzedażowych, na ich stronie też czytam, że trzeba być gotowym na scenkę pt. "sprzedaj mi ten długopis". Czyli stanowisko doradcy klienta jest bardziej nastawione na sprzedaż niż właśnie doradztwo, udzielanie info i tak dalej? Czy w takim razie ta stawka ze strony 4 000 - 7 000 PLN jest mocno od tego uzależniona? Chodzi mi o to czy zawsze jest te 4 tys. podstawy czy jednak da się wynegocjować więcej bez premii? Jaka jest baza klientów? Z góry dzięki.
    Oferteo.pl

    26.09.2023 13:55

    Pracodawca

    Drogi Kolego, wsparcie naszych Pracowników w codziennej pracy jest dla nas bardzo ważne - przygotowujemy materiały pomocnicze, prowadzimy szkolenia, posiadamy Zespoły wsparcia, do których można się zwrócić z prośbą o pomoc. Tylko od Was zależy w jakim zakresie skorzystacie z oferowanych przez nas opcji. W Oferteo cenimy sobie zaangażowanie i staramy się zapewnić naszym pracownikom wiele możliwości rozwoju. Nie tylko wynik ma znaczenie (choć jest to ważny element, który wpływa również na wysokość otrzymywanej premii), ale również dbamy o rozwijanie umiejętności interpersonalnych, umiejętności zarządzania czasem i efektywności pracy. Nasza kultura organizacyjna przykłada dużą uwagę na współpracę i wsparcie między pracownikami, a nie "gnębienie" ich, jak sugeruje Twoja opinia. Dodatkowo co miesiąc prowadzimy badania sprawdzające satysfakcję z wykonywanej pracy i na podstawie otrzymywanych wyników staramy się stworzyć środowisko pracy przyjazne dla każdego. Nasz Dział HRu jest otwarty na konstruktywną krytykę oraz propozycję rozwiązań. Jeśli masz jakieś pomysły i uwagi zapraszamy do kontaktu. Naszym celem jest tworzenie środowiska pracy, w którym nasi pracownicy czują się docenieni i mogą rozwijać swoje umiejętności. W naszej firmie liczą się #ludzieoferteo Pozdrawiamy, Zespół Oferteo
    ReviewUserIcon
    Nie polecam

    30.09.2023 16:14

    Pracownik

    Podpisuje się pod tą opinię.na początku było wszystko w porządku, natomiast w ciągu ostatniego roku jest to równia pochyła. Możesz robić wyniki, mieć swoich wypracowanych klientów, z którymi masz świetne relacje, angażować się aktywnie w życie firmy. Przyczepią sie do 1000 innych wskaźników, które nie mają wpływu na to ile zarabiasz ani nawet ile firma zarabia. Firma również nie informuje klientów, że rozmowy są nagrywane, co uważam za bardzo nie w porządku
    ReviewUserIcon
    Kandydat do firmy.

    04.09.2023 11:25

    Inne

    Ja również niestety nie polecam. Panie z HR przy rekrutacji nie uprzejme i rozmowa rekrutacyjna przeprowadzona w bardzo nieprzyjemny i niekomfortowy sposób. Nie wspominając że już na pierwszym etapie rekrutacji z dziewczynami trzeba znać wewnętrzne zasady dotyczące punktów i samego działania firmy - dotyczyło to pewnej scenki sprzedażowej. W trakcie zaproszenia na spotkanie żadnych informacji ani materiałów Pani z HR nie była łaskawa wysłać aby się przygotować. Takich rzeczy powinno się uczyć na szkoleniach a nie przy pierwszej rozmowie rekrutacyjnej. Uczestniczyłem już na wielu rozmowach rekrutacyjnych ale na takiej jeszcze nigdy. Naprawdę nie polecam chyba że chce stracić się swój czas i nerwy.
    ReviewUserIcon
    Eliza

    06.09.2023 13:23

    Pracownik

    Cześć, Dziękujemy za podzielenie się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi rekrutacji w naszej firmie. Przykro mi czytać taki feedback, ponieważ na bieżąco pracujemy nad procesami rekrutacyjnymi i badamy doświadczenia Kandydatów w prowadzonych rekrutacjach. Dodatkowo mieliśmy okazję spotkać się na tej rozmowie i w trakcie procesu nie wyraziłeś swojego niezadowolenia z jego przebiegu. Co do formy rekrutacji, jest ona u nas niezmienna od 2-3 lat, a dokładne informacje czego oczekujemy od naszych kandydatów w trakcie procesu rekrutacyjnego znajdują się tutaj: https://www.oferteo.pl/kariera. Jeżeli chodzi o samą “Scenkę sprzedażową”, przy każdej rozmowie zaznaczam (nawet kilka razy), że nie oczekujemy od kandydatów szczegółowych znajomości procedur, a także nie wymagamy znajomości produktu. Scenka ma na celu przede wszystkim sprawdzenie umiejętności radzenia sobie w różnych sytuacjach oraz zdolność improwizacji. Natomiast bardzo doceniamy jeśli Kandydat wykazuje zainteresowanie firmą i posiada podstawowe informacje na temat branży, w której działamy. W odniesieniu do pytania po scence, zadaję je każdemu kandydatowi. Ma ono na celu zbadanie czy kandydat po przeprowadzeniu scenki sprzedażowej i zobaczeniu jak mniej więcej wyglądają u nas rozmowy z klientami, nadal czuje, że to jest coś w czym by się odnalazł. Przykro mi jeśli uraziło Cię to pytanie. W tym pytaniu zależy mi na szczerej odpowiedzi. Wielokrotnie usłyszałam osobiste wątpliwości od kandydatów i informację, że np. muszą to przemyśleć, bo spodziewali się czegoś innego. Mimo tego, że finalnie nie mogliśmy zaproponować Ci współpracy z naszą firmą, jesteśmy bardzo wdzięczni za poświęcony nam czas i udział w naszej w procesie rekrutacyjnym. Trzymamy za Ciebie kciuki w innych rekrutacjach.
    ReviewUserIcon
    Eliza

    07.09.2023 11:32

    Pracownik

    Cześć, powyższe komentarze dotyczą rekrutacji na stanowisko Doradcy Klienta Biznesowego ;) Ta rekrutacja składa się z jednego etapu rekrutacji: rozmowa z kandydatem + scenka sprzedażowa + informacja o kwestiach organizacyjnych. Z informacją zwrotną wracamy przeważnie w przeciągu kilku dni, maksymalnie do tygodnia ;)
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    03.08.2023 12:03

    Inne

    Czy możesz opisać cały proces rekrutacyjny i ocenić poziom rozmowy kwalifikacyjnej w Oferteo Sp. z o.o.? Dodali nowe ogłoszenia 1 lipca na Pracuj.pl.
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    02.09.2023 12:38

    Inne

    Jeżeli chodzi o sam proces rekrutacyjny ja oceniam go negatywnie. Rozmowa przebiegła w nieprzyjemny sposób. W trakcie rozmowy w wręcz ironiczny sposób rekruterka z HR ironicznie stwierdziła że nie nadaje się do tej pracy mimo iż posiadam odpowiednie wiedzę i kompetencje. Ja jestem bardzo niezadowolony ponieważ straciłem nie tylko czas ale i nerwy już nie wspominając o scence sprzedażowej która zupełnie była nie na miejscu, nie dało się do niej w żaden sposób przygotować. Nie polecam.
    ReviewUserIcon
    Robert

    05.06.2023 10:21

    Inne

    Ludzie kochani, korzystam z portalu od lat, wielokrotnie dodawałem zlecenia i natychmiast miałem wykonawców, sprawdzonych, rzetelnych i uczciwych. Portal jest super pomocy i nie róbcie hejtu, ci ludzie z obsługi portalu naprawdę się starają żeby obsługa była na najwyższym poziomie. Zawsze możecie szukać klientów na własną rękę i nie musicie wydawać żadnych pieniędzy. Pozdrawiam cały zespół Oferteo. Dobra robota Panowie.
    ReviewUserIcon
    Oferteo.pl

    05.06.2023 12:52

    Pracownik

    Panie Robercie, bardzo dziękujemy za wystawioną opinię. Cieszymy się, że serwis spełnia Pana oczekiwania i możemy być wsparciem w rozwoju Pana firmy. Pozdrawiamy serdecznie i życzymy wielu zadowolonych Klientów i samych ciekawych zleceń do realizacji. Zespół Oferteo
    ReviewUserIcon
    On

    31.08.2023 09:48

    Inne

    Wiedzieć należy, że wykonawcy za dostęp do Twoich danych kontaltowych, muszą zapłacić. Nie mają przy tym zadnej gwarancji na zdobycie zlecenia. Poza oferteo rynek zleceń już prawie nie istnieje, a wykonawca musi płacić za wszystko.
    ReviewUserIcon
    Michał Z

    01.12.2022 16:30

    Inne

    portal totalne dno ceny za punkty z kosmosu za 10pkt 120 zł za które ja jako mała firma budowlana moge kliknąć max 2 zlecenia inny portal w tej cenie ma 80 pkt za które mogę i kliknąć 40 zleceń a do tego zwracają punkty gdy klijent jest nie aktywy a u was wydałeś do wydałeś i kij z tobą kupiłem u was kilka razy nigdy więcej tego nie zrobie dodam że wasze zlecenia najczęściej są już nie aktywne czyli tak naprawdę kupujesz punkty a roboty nie ma
    Oferteo.pl

    06.12.2022 13:00

    Pracodawca

    Pani Alicjo, dziękujemy za wystawioną opinię. Cieszymy się, że jest Pani z nami i aktywnie korzysta z naszego serwisu. Pozdrawiamy i życzymy wiele ciekawych zleceń do realizacji, Zespół Oferteo
    ReviewUserIcon
    Oferteo.pl

    30.08.2023 12:04

    Pracownik

    w Oferteo jesteśmy wdzięczni za każdą formę konstruktywnego feedbacku - niezależnie czy jest on pozytywny czy negatywny. Chcemy być blisko naszych Klientów i wspierać ich na każdym kroku. Uprzejme odpowiadanie na wszystkie opinie na nasz temat traktujemy jako standardowe zachowanie, gdyż wierzymy, że każdemu należy się szacunek. Rozumiemy, że nie musisz się zgadzać z naszymi ideami i wartościami, ale nie zamierzamy tego zmieniać. Pozdrawiamy, Zespół Oferteo
    ReviewUserIcon
    Mariusz

    10.03.2023 13:30

    Inne

    Zarejestrowałem profil przeglądając ogłoszenia zainteresowała mnie jedna oferta wiec wykupiłem punkty za 220zł by mieć dostęp do danych zleceniodawcy byłem jako pierwszy składający ofertę po 3 min od wstawienia ogłoszenia zadzwoniłem pod dany nr.tel a tu niespodzianka ze taki nr nie istnieje wiec piszę na email i czat ,cisza bez odpowiedzi po sprawdzeniu emal zleceniodawcy okazało się ze podały był tymczasowy który jest aktywny 10min od założenia po czym się kasuje zgłosiłem to oddano mi punkty. Po kilku godzinach widzę ogłoszenie jakie mnie interesuje wiec znów z zakupionych punktów płace nimi za możliwość kontaktu ,a tu znów zdziwienie zleceniodawca nie odbiera brak kontaktu emal czat.Ok może się zdążyć ,Znów kolejne ogłoszenie i ta sama sytuacja nikt nie odbiera brak kontaktu z zleceniodawca zgłoszone punkty oddane lecz limit zwrotu był do 8 i tutaj kolejny zleceniodawca oraz brak odbierania nr chociaż nikt nie złożył oferty byłem jako pierwszy zgłosiłem ponownie lecz odpowiedz taka ze wykorzystałem już limit zwrotu nie rozumiem jak portal może sobie pozwolić nie sprawdzać autentyczności ogłoszenia bo ja odniosłem wrażenie ze sami wstawiają lipne ogłoszenia aby wyłudzić zakup punktów na zakup danych zleceniodawcy rozumiem gdyby taka sytuacja miała miejsce w ciągu kilku miesięcy i ale to jest w przeciągu kilku godzin zwrot pieniędzy za zakupione punkty raczej nie odzyskam szkoda zakładać i tracić pieniądze na nieistniejących zleceniodawców bo sadzę że może 5% ogłoszeń na cały kraj jest prawdziwa a reszta to ciągniecie kasy za lipne ogłoszenia
    ReviewUserIcon
    Wojciech

    22.03.2023 16:52

    Inne

    Mam dokładnie takie same odczucia jak Pan. Już kilka kontaktów zakupionych, dzwonię klient odbiera i mówi, że ogłoszenie wycofywał już jakiś czas temu. I jeszcze do mnie tekst że Oferteo tak mu robi już któryś z kolei raz. Nic nie zgłasza a dostał powiadomienie. Coś tutaj jest nie tak. Fajnie jak by się przyglądnął sprawie UOKIK bo bardzo mi się nie podoba naciąganie na pieniądze. W przeciągu 2 tygodni 2 klientów mówi mi że: pytanie składał w zeszłym roku lub finalnie zrezygnował ze składania zapytania. Chyba nie o to w tym wszystkim chodzi. Niech mi ktoś wytłumaczy w jaki sposób numery telefonów są potwierdzane skoro ogłoszenie pojawiło się o 16:45 a ja dzwonie o 16:46 i nie ma możliwości dodzwonić się na takowy numer.
    ReviewUserIcon
    jaitylkoja

    25.08.2023 16:21

    Inne

    Ha ha! A mi to oferteo zaczęło coś nie pasować i zacząłem szukać w necie info i wszystkie negatywne komentarze potwierdzają mój obraz na temat całego mechanizmu oferteo. TO NIE DZIAŁA i tylko traci się kasę. NIE POLECAM. będąc na oferteo kilka miesięcy nie zdobyłem żadengo klienta, a po napisaniu do kilku i braku oddzewu machnąłem na oferteo ręką. PORAŻKA.
    ReviewUserIcon
    Mary

    12.07.2023 12:27

    Inne

    Jako benefit firma podała, że są tu liczne imprezy i spotkania integracyjne. Czyli ile tych spotkań jest w roku? I czy to są imprezki dla całej firmy, czy raczej dla konkretnych działów? Mnie to interesuje, bo szukają właśnie Kontrolera finansowego. Opowiecie o tym, ok?
    Oferteo.pl

    12.07.2023 13:41

    Pracodawca

    Cześć Mary, Oferteo co roku organizuje dwie duże imprezy integracyjne dla całej firmy, ponadto każdy Dział w firmie dysponuje osobnymi środkami do organizacji integracji działowych. Posiadamy również nowoczesny chillroom, w którym często organizowane są różne spotkania, m.in turnieje piłkarzyków, gier planszowych czy turnieje gier na PS4. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Oferteo
    ReviewUserIcon
    Sssss

    14.08.2023 21:37

    Pracownik

    To prawda. Są spotkania, integrację, wspólne wyjścia na piwko lub pizze.
    ReviewUserIcon
    Zenek

    04.08.2023 18:04

    Kandydat

    No cóż, firma to jedna wielka farsa. Szukają i zatrudniają samych cieniasów bez bez wiedzy i kompetencji. Jak na rozmowie wykażesz się większą wiedzą od potencjalnego przełożonego to Ci podziękuję. Zarobić sensownie też nie dają....Pytania na rekrutacji padają idiotyczne , nie zrozumiałe i tendencyjne. Oczekiwania wobec kandydata duże -tak przynajmniej to wygląda a tak naprawdę szukają samych mośków. Nie polecam aplikowania do tej firmy , szkoda czasu i energii. To zwykłe dziady zajmujące się jakimiś bzdurami. Jak chcesz coś więcej osiągnąć w strefie zawodowej to nie tutaj. utaj to są zwykłe płotki. Nie polecam!!!!!!
    ReviewUserIcon
    Oferteo.pl

    09.08.2023 11:51

    Pracownik

    Widzimy, że nasze rekrutacje wzbudzają duże zainteresowanie i spieszymy z odpowiedziami. Przykro czytać nam taki feedback, bo na bieżąco pracujemy nad procesami rekrutacyjnymi i badamy Candidat Experience, więc mimo tego że w tym wypadku zapadła decyzja o publicznym podzieleniu się feedbackiem, to bardzo dziękujemy. Niestety nie możemy odnieść się do konkretnego przykładu, ponieważ nie wiemy kto i jaki proces ocenia. Doświadczenie i wiedza stanowiskowa są bardzo ważne, ale podczas rozmowy rekrutacyjnej zawracamy uwagę nie tylko na ten aspekt. Dla nas równie ważne są umiejętności dodatkowe, takie jak praca w zespole, komunikatywność, pozytywna energia, szacunek do drugiego człowieka, nastawienie i chęć dalszego rozwoju. Nie trzeba być najlepszym Kandydatem na papierze, aby być najlepiej dopasowanym do naszego Zespołu bo w nim widzimy wielką siłę. Przykro nam, że proces rekrutacyjny nie przebiegł zgodnie z Waszymi założeniami i nie mogliśmy Wam finalnie zaproponować współpracy z naszą firmą. Zawsze jesteśmy wdzięczni za poświęcony nam czas i udział w procesach rekrutacyjnych, jednocześnie trzymamy kciuki za Was w innych rekrutacjach. Pozdrawiamy i życzymy powodzenia, Zespół Oferteo
    ReviewUserIcon
    Ludek

    09.08.2023 17:20

    Były pracownik

    Co za dyplomatyczne dyrdymały... przykro nam, cieszymy się. Po prostu ludzie oceniają też z drugiej strony. Nie tylko Wy wybieracie do siebie ludzi ale też ludzie po takiej marnej rozmowie dochodzą do wniosków, że w takiej kiepskiej firmie nie chcieliby pracować i tu się tym dzielą.
    ReviewUserIcon
    Mlody pracownik

    08.08.2023 12:06

    Pracownik

    Wlascile firmy zainteresuja sie w koncu (usunięte przez administratora) i ciaglymi awariami w swojej firmie czy czas szukac nowej pracy idac przykladem starszych pracownikow ktorzy podziekowali juz za wspolprace ? Pytanie zadane specjalnie tutaj bo w firmie mozna sobie gadac i tak maja to gdzies
    ReviewUserIcon
    Oferteo.pl

    09.08.2023 12:12

    Pracownik

    Cześć, drogi Kolego/Koleżanko - ponieważ, jak sam zaznaczyłeś jesteś "młodym pracownikiem" przypominamy, że jeśli masz problem techniczny lub pojawia się jakaś awaria zgłoś to do swojego bezpośredniego przełożonego. Zależy nam na tym, aby nasi pracownicy mieli komfort i wszystkie niezbędne narzędzia do wykonywania swojej pracy. Zakończyłeś wpis "w firmie można sobie gadać i mają kto gdzieś" - zapewniamy, że tak nie jest, ale dużo zależy też od formy i sposobu komunikacji. Są oficjalne kanały (w tym również możliwość anonimowego przekazania informacji) służące zgłaszaniu pomysłów, sugestii czy problemów. Wszystkie takie zgłoszenia są odpowiednio adresowane i udzielana jest informacja zwrotna. Jeśli natomiast swoje zastrzeżenia zatrzymujecie dla siebie, nie nadajecie im oficjalnego biegu, to trudno nam się odnieść. Jeśli jesteś gotowy podzielić się z nami bardziej szczegółowymi informacjami to chętnie Cię wysłuchamy i postaramy się pomóc. Pozdrawiamy, Koledzy i Koleżanki z Oferteo
    ReviewUserIcon
    Adrianusz

    31.05.2023 15:38

    Inne

    skorzystałem z oferteo jako firma szukająca kontaktów do zainteresowanych naszymi produktami klientów. Wydałem 2 tyś zł na punkty, część wykorzystałem na otwarcie zapytań klientów - albo nie odbierali albo jeśli był podany tylko email nigdy nie odpowiedzieli na wysłaną wiadomość - generalnie nie udało mi się pozyskać żadnego klienta z oferteo. Punkty natomiast topnieją w oczach, miałem wykupiony pakiet za 500zł netto, chciałem na spokojnie usiąść i spróbować ponownie wykorzystać te punkty na odkrycie i ew. pozyskanie klienta okazało się jednak, że zostało mi jedynie kilka punktów ponieważ pozostałe wsiąkły w rzekomo jakieś promowanie mojej firmy gdzie nie miałem nawet jednego telefonu, mejla czy jakiejkolwiek wiadomości. Zgadzam się z wieloma przedmówcami, że to lipa - zauważyłem że oferteo prowadzi bardzo agresywną politykę reklamową, dzwonią po ludziach, obiecują, zapraszają bądź bez ich wiedzy umieszczają ogłoszenia dzięki temu wykasowują na punkty czyli kasę przedsiębiorców - takie są moje odczucia i wnioski. Oczywiście opiekunowie dzwonią co najmniej raz na tydzień i na siłę próbują wymusić zakup punktów i nie jakiś najniższy pakiet na kilkaset złotych a dopiero według nich (opiekunów) tylko pakiety za grube tysiące jak to mi powiedziano od minimum 8tyś zł dopiero mają sens - dla oferteo na pewno mają ale dla przedsiębiorców szukających kontaktów już niekoniecznie. Ja mam złe doświadczenia i wnioski jak powyżej - nie polecam nikomu bo nie warto, szkoda Waszego czasu i pieniędzy. A pozytywne komentarze tu jak i gdzie indziej mogą pisać pracownicy firmy bo to obecnie też popularna strategia wielu nieuczciwych firm nastawionych nie na prowadzenie uczciwych interesów a na drenowanie kieszeni klientów. Dla mnie oferteo nie jest partnerem do współpracy.
    ReviewUserIcon
    Oferteo.pl

    27.07.2023 08:45

    Pracownik

    Panie Arkadiuszu zakładanie, że jeśli opinia jest pozytywna to na pewno została zdobyta nieuczciwie jest co najmniej krzywdzące. Serwis Oferteo nigdy nie korzystał z tego typu praktyk, uważamy je za nieetyczne i nie chcemy być częścią tego typu procederu. Nawet jak pojawiają się nieprzychylne dla nas komentarze to i tak wolimy zmierzyć się z Państwa uwagami niż iść na skróty. Odnośnie wykorzystania punktów - pragniemy przypomnieć, że po zalogowaniu w zakładce płatności ma Pan pełną historię transakcji, dodatkowo może Pan w dowolnym momencie sprawdzić czy zaktualizować ustawienia na koncie, w tym filtry, kategorie, lokalizacje czy usługi dodatkowe (polecanie, promowanie). Nie ma w Oferteo również zgody na "wymuszanie" jakiegokolwiek zakupu punktów. Każdy zakup odbywa się za zgodą Klienta, a wystawiona faktura od razu jest wysyłana mailowo i dodatkowo dostępna po zalogowaniu się na konto. Jeśli ma Pan jakiekolwiek wątpliwości może Pan skontaktować się z opiekunem lub wysłać wiadomość na adres [email protected] z opisem sytuacji. Nasz dział obsługi Klienta zweryfikuje zgłoszenie i udzieli wyczerpującej odpowiedzi. Pozdrawiamy, Zespół Oferteo
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w OFERTEO?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - OFERTEO SPÓŁKA AKCYJNA

    Świeradowska 51/57 lok. 102A 50-559 Wrocław

    NIP:8992693475

    REGON:021182878

    KRS:0000913981

    https://www.oferteo.pl/
    Branże: Content marketing

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Karol

    13.06.2023 14:17

    Inne

    Serwis jest nierzetelny. Brak weryfikacji firm. Firma w rankingu wysoko - są pozytywne opinie, a w rzeczywistości nierzetelna, (usunięte przez administratora) na zaliczki których nie zwraca. Po tym zdarzeniu, okazuje się , że odznaczona firma SUPER FIRMA 2023 ma windykacje w pięciu sprawach. Jak można odznaczyć taka firmę, Jak można ją umieścić w rankingu na wysokim miejscu? A wystarczyłoby wprowadzić możliwość negatywnej oceny !!! Z poziomy każdego klienta. I skutek byłby, inni już byliby wyczuleni na taką firmę. Sprawa prosta. Oferteo - zły serwis. Korzystaj z innych źródeł informacji.
    ReviewUserIcon
    Oferteo.pl

    27.07.2023 08:40

    Pracownik

    Panie Karolu serwis Oferteo umożliwia dodanie negatywnych opinii - w tym celu należy zalogować się i przejść do czata z danym wykonawcą, a następnie kliknąć "Oceń specjalistę". Dodatkowo serwis Oferteo nie posiada oznaczenia "SUPER FIRMA" - Wykonawcy zarejestrowani w portalu mogą otrzymać tytuł "Najlepsi" (gdzie brane są pod uwagę opinie od Klientów i aktywność w serwisie), czy np. Profesjonalny Sprzedawca (https://www.oferteo.pl/akademia/profesjonalny-sprzedawca). Jeśli chce się Pan podzielić z nami uwagami na temat konkretnego Wykonawcy bardzo prosimy o bezpośredni kontakt na adres [email protected] i podanie o którą konkretnie firmę chodzi. Chętnie zweryfikujemy informacje i w razie potrzeby podejmiemy stosowne działania. Pozdrawiamy, Zespół Oferteo
    ReviewUserIcon
    anonim

    25.07.2023 16:47

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Oferteo.pl

    27.07.2023 08:39

    Pracownik

    Panie Michale kontakt z naszej strony zawsze podyktowany jest chęcią pomocy i wparcia. Jeśli zgłaszał Pan swoje sugestie co do formy czy częstotliwości kontaktu i nie zostało to uszanowane to bardzo przepraszamy. Prosimy o dokładniejsze informacje na [email protected] - tak byśmy mogli zweryfikować Pana zgłoszenie i podjąć stosowne działania. Pozdrawiamy, Zespół Oferteo
    ReviewUserIcon
    Bożena

    12.06.2023 13:24

    Inne

    Mnie za to interesuje rekrutacja, a w zasadzie proces rekrutacyjny na posadę Senior Business and Pricing Analyst. Ktoś wie, jak to wygląda? W ogłoszeniu podają że to rekrutacja zdalna, ale jeszcze mnie ciekawi, ile czasu zajmuje ten proces? Może ktoś wie, czy proces prowadzi HR czy manager działu?
    ReviewUserIcon
    Patrycja

    13.06.2023 21:21

    Pracownik

    Pani Bożeno, obie rekrutacje są już zakończone z sukcesem i z niecierpliwością oczekujemy na dołączenie nowych Oferteuszy ;) Zapraszamy do śledzenia procesów rekrutacyjnych w naszej firmie - szykujemy ich naprawdę wiele. Pozdrawiam serdecznie ;))
    ReviewUserIcon
    Oferteo.pl

    27.06.2023 14:21

    Pracownik

    Dzień dobry, oczywiście, że jest taka możliwość. Zapraszamy do kontaktu poprzez zakładkę "Kariera" na naszej stronie: https://www.oferteo.pl/kariera Pod aktualnymi ofertami znajduje się opcja umożliwiająca przesłanie swojego CV, bez konieczności wskazania konkretnego stanowiska. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Oferteo
    ReviewUserIcon
    Tomasz

    31.05.2023 08:43

    Inne

    Oferty są puste, podstawione Firma prowadzi bardzo agresywny marketing żeby tylko klient kupił punkty Za punkty kupuje się kontakty do ogłoszeniodawcy szukającego aktualnie usługi, Rzecz w tym że telefon do klienta i adres mailowy nie odpowiadają , nie ma kontaktu Nikt nie odpowiada na czat telefon mail Zwykłe naciąganie
    ReviewUserIcon
    Oferteo.pl

    31.05.2023 13:47

    Pracownik

    Panie Tomaszu, przykro nam, że dotychczasowe doświadczenia z naszym portalem nie spełniły Pana oczekiwań, jednocześnie pragniemy zapewnić, że publikowane zapytania ofertowe pochodzą bezpośrednio od Klientów, zainteresowanych zleceniem danej usługi lub zakupem towaru. Na sam wybór konkretnej firmy ma wpływ wiele czynników, np. cena, zakres oferty czy umiejętności sprzedażowe danego handlowca. Każde zapytanie ofertowe w naszym serwisie jest dodatkowo odpowiednio opisane pod kątem dostępności i weryfikacji telefonu czy maila do Klienta. Prosimy zwracać uwagę czy przy danych kontaktowych są zielone “ptaszki” - oznaczają one, że np. numer telefonu został potwierdzony przez Zleceniodawcę kodem sms. Prosimy pamiętać, że przy każdym zasileniu otrzymuje Pan limit zwrotów, który wynosi 30% wartości ostatniego doładowania i należy z niego korzystać m.in wtedy kiedy Zleceniodawca nie odpowiada na wiadomości. Samodzielnego zwrotu kontaktu może Pan dokonać do 3 dni roboczych od jego zakupu. Szczegółowe informacje znajdzie Pan, klikając w link poniżej: https://www.oferteo.pl/zwroty-kontaktow Pragniemy dodać, że kontakt ze strony naszych Doradców to nie tylko sprzedaż punktów, ale także stałe badanie potrzeb naszych Klientów. Naszą intencją jest aktywne wspieranie rozwoju firm zarejestrowanych w serwisie. Staramy się być dostępni dla użytkowników na każdym etapie współpracy. Jeśli potrzebuje Pan wsparcia w sprawdzeniu ustawień na koncie, aby wybierać np. tylko potwierdzone telefonicznie zapytania, zapraszamy do kontaktu z Opiekunem lub na adres [email protected] Zachęcamy także do zapoznania się z artykułami poświęconymi kontaktom z Klientem: https://www.oferteo.pl/akademia/jak-czesto-kontaktowac-sie-z-klientem https://www.oferteo.pl/akademia/jak-sprzedawac-z-oferteo W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu bezpośredniego pod adresem e-mail [email protected] Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Oferteo
    ReviewUserIcon
    Jan

    16.05.2023 17:32

    Inne

    Polecam platformę, korzystam od lat, pozyskałem dużo sporych kontraktów. Oststnio trafiła sie naprawdę dobra fucha za grube tys, w sumie to prócz tej strony nie pozyskuje inaczej zleceń.
    Oferteo.pl

    17.05.2023 12:24

    Pracodawca

    Panie Janie, bardzo nam miło i cieszymy się, że przez tyle lat jest Pan z nami, a serwis Oferteo spełnia Pana oczekiwania. Życzymy Panu wielu sukcesów i samych interesujących zleceń do realizacji. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Oferteo
    ReviewUserIcon
    Krzysztof

    06.04.2023 21:10

    Inne

    Większość kontaktów z oferteo to osoby, które albo nie odbierają telefonów, albo odbierają i od razu krzyczą na nas, że zawracamy im głowę, bo oni kliknęli na oferteo myśląc, że jakieś gotowe oferty im się wyświetlą, a nie że będzie naraz dzwonić kilka osób. Oferteo odmawia zwrotu pieniędzy za takie kontakty, gdyż uważają, że dostarczyli nam kontakt do osoby zainteresowanej, a to, że klient jest niekultualny albo że coś źle myślał, to nie ich wina.
    ReviewUserIcon
    metalurg29

    24.04.2023 12:17

    Inne

    dokładnie tak jest. W moim przypadku na na 17 wykupionych kontaktów tylko w 1 przypadku zacząłem rozmawiać z potencjalnym zleceniodawcą. W pozostałych albo nikt nie odbiera telefonu ,albo pomyłka albo już nie aktualne. Nie wspomnę już o sytuacjach ,że klient co innego wpisuje a czego innego oczekuje. Poziom weryfikacji zleceń mierny a ja prawdziwe pieniądze wydaję na kontakty. Zgłaszałem już te przypadki ,ale moją to po prostu w poważaniu.
    ReviewUserIcon
    Nabrany

    09.05.2023 11:38

    Inne

    potwierdzam - Oferteo sprzedaje produkt wydmuszkę - żerując na sieci zleceniobiorców, którzy opłacaja punkty aby dostać kontakt do potencjalnego zlecenia - sam dałem się nabrać na ten system straciłem kilkaset złotych - niby nie wiele ale prosze przemnóżcie to razy tysiące użytkowników. temat jest skonstruowany tak aby wyciagac opłaty od zleceniobiorców którzy kupuja punkty i je przepalają na zmyślone nie rzetelne kontakty na nieistniejących emailach - zakładam że wewnątrz firmy dział handlowy boryka się z falą klientów takich jak ja - nabitych w butelkę
    ReviewUserIcon
    :(

    15.03.2022 11:12

    Były pracownik

    Pracowałem w oferteo jako opiekun klienta, ale niestety dość szybko skończyłem swoją przygodę z firmą. Zaczynając od szkolenia, które było pomocne może w 30%, a kończąc na nie miłym pożegnaniu z firmą radzę zastanowić się z 5 razy nad podjęciem pracy. Z pogłosek starszych pracowników wynika, że kiedyś naprawdę było można wyciągnąć z pracy i fajną kasę i satysfakcję. Niestety na obecną chwilę pomimo wprowadzanych zmian firma idzie na ilość a nie na jakość. Kontrole w dużych firmach są wiadomą rzeczą, ale wszystko ma swoje granice. Niestety przez natłok wszystkiego bardzo źle wspominam i pracę i kierownictwo stojące na straży sprzedaży, które co rusz ma problem dosłownie o wszystko. Strasznie jest na porządku dziennym, a merytoryczna rozmowa jest monologiem tylko jednej ze stron… Moim zdaniem taka polityka firmy może doprowadzić do straty naprawdę fajnych klientów, a co najważniejsze handlowców. Tak jak już pisałem wcześniej firma liczy teraz na ilość, a nie na jakoś, co oznacza, że mamy rozmawiać jak najwięcej, jak najczęściej często z klientami, którzy mają albo nas dość, albo nie są zainteresowani. Praca pracą, ale mimo wszystko kokosów z tego nie ma. Nie chce mówić o kwotach, bo jest to rzeczą indywidualną i okazuje się, że prawie każdy ma inne warunki na umowie. Premie wyrabia sie samemu ciężką pracą (mówimy o uczciwych pracownikach, bo zdarzają się tacy, którzy mają wszystko na tacy), ale może być ona zabrana przez upoważnioną do tego osobę lub ucięta, a przyczyny są różne. Do tej pory odczuwam skutki podjęcia pracy w tej firmie (psychika). Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Rafał

    05.12.2022 17:03

    Kandydat

    Byłem klientem Oferteo (usługi instalatorskie). To co zostało tutaj napisane to w 100% prawda. Firma ma gdzieś firmy świadczące usługi. Liczy się tylko to, żeby wykupić punkty, a potem w jakim niepojętym algorytmie wyceniać punktacje dla danego zgłoszenia klienta, który chce skorzystać z takiej usługi. Dodatkowo widać, że im się pali pod nogami i mają problemy z pracownikami, ponieważ wykasowali nr tel. na swoją infolinię. Można skorzystać tylko z formularza na ich stronie. No i ta sprawa z telefonami czy e-mailami do klientów (firm), którzy mają ich dość lub nie są zainteresowani. Jak wszyscy wiemy mamy prawo do tego, żeby nie wyrazić zgody na kontakt telefoniczny czy na e-mail. Ale to tylko mrzonka, bo Oferteo ma gdzieś nasze prawa. Po zalogowaniu się na swoje konto, okazuje się, że nie mamy możliwości sami ustawienia takich zgód. Oki. No to spróbowałem poprzez formularz kontaktowy. Napisałem o co mi chodzi. Oczywiście nie dostałem żadnej odpowiedzi, a telefony nie umilkły. No to starym sposobem po każdym odebraniu i stwierdzeniu, że to oferteo, nr telefonu do blokowanych. Po pół roku zablokowałem ich ponad 40. No i faktycznie się skończyło. Niestety dwa miesiące temu ponownie się zaczęło. Bo chyba brak (usunięte przez administratora) którzy chcieliby współdziałać. Nevermaind. Zanim zaczniecie, poczytajcie. I nie chodzi mi o te posty, które wchodzą w zad tej firmie, bo takizawsze będzie najwięcej. Czytajcie te, które dadzą wam wiedzę, że taka firma ma w (usunięte przez administratora) klientów, chociażby nie podając swojego nr telefonu. Dla mnie to zawsze zło. Albo chcesz ode mnie dając mi swój, albo wypad.
    ReviewUserIcon
    anonim

    24.03.2023 16:06

    Pracownik

    Jestem zniesmaczony tym , ze dzwonią co dziennie po kilka razy . Tylko nie wiadomo po co ? Ponieważ pracownik Oferteo milczy i nic nie mówi !! Męczą mnie wydzwanianie ,(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Nie zadowolony

    09.03.2023 14:37

    Inne

    Oferteo... Masz oferty z oferteo do kiedy nie wykupisz pakietu kupisz pakiet i cisza wszędzie. Platforma powinna nazywać się (usunięte przez administratora) zleceniowe pl. I chwali reklamowe. Wydoimy cie z kasy a ty nic nie zarobisz
    ReviewUserIcon
    ABC

    02.03.2023 11:31

    Inne

    Szukam pracy dlatego zainteresowałam się opiniami o Oferteo. Wczoraj aplikowałam na stanowisko tajemniczego klienta dla pewnej firmy...X Na emaila otrzymałam instrukcję do kolejnego kroku mojej rekrutacji, gdzie... UWAGA ! Zostałam przekierowana na stronę Oferteo, tam mam wypełnić ankietę odnośnie mojego rzekomego zainteresowania fotowoltaiką podając kontakt do siebie oczywiście lokalizację wybieram w.g mojego uznania, bo przecież tj. Tylko mój rzekomy test niezbędny do rekrutacji mnie jako pracownika zupełnie innej firmy... ostatecznie Oferteo wyszukało mi ponad 270 wykonawców którzy otrzymają takie Fałszywe zlecenia za które jak zrozumiałam wiele osób zapłaci!!! W taki sposób z pewnością wpada b.dużo fałszywych zleceń! Ja zostałam (usunięte przez administratora) bo poddałam się procesowi rekrutacji, który służy tylko do podstępnego wyłudzenia danych osobowych a potem jak się okazuje ich sprzedaży innej firmie i dalszemu procederowi nieuczciwemu...!!!! Miłego dnia życzę wszystkim. Niestety w takich czasach przyszło nam żyć, to b.smutne...
    ReviewUserIcon
    Oferteo.pl

    02.03.2023 12:35

    Pracownik

    Bardzo prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta. Zależy nam na niezwłocznym podjęciu działań w tym temacie, ponieważ Oferteo nie prowadzi żadnych rekrutacji na stanowisko "Tajemniczego Klienta". Każde takie ogłoszenie jest fałszywe. Informacje o aktualnie prowadzonych rekrutacjach znajdują się na naszej stronie: https://www.oferteo.pl/kariera Jesteśmy do Pani dyspozycji pod adresem e-mail [email protected]. Pozdrawiamy, Zespół Oferteo
    ReviewUserIcon
    Klient

    13.02.2023 23:28

    Inne

    Szczerze polecam współpracę z oferteo, jako firma zdobyłem bardzo dużo klientów. Oczywiście nie wszystkie współpracę wyszły, co jest normalne. Opiekun super, bardzo dobra komunikacja, zawsze uzyskałem pomoc. POLECAM
    ReviewUserIcon
    Oferteo.pl

    14.02.2023 13:02

    Pracownik

    Bardzo dziękujemy za miłe słowa i wystawioną opinię. Cieszymy się, że możemy pomóc w pozyskaniu interesujących Pana zleceń. Życzymy wielu udanych transakcji i zadowolonych Klientów. Pozdrawiamy, Zespół Oferteo
    ReviewUserIcon
    AniaG.

    13.01.2023 18:56

    Inne

    Chciałam wszystkich ustrzec przed p.Kurkiem ,który jest nie słownym,nie ma kwalifikacji chociaż bierze się za wszystko a nie potrafi nic.Bierze zaliczkę i nie wywiązuje się. Kłamcą i (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Administrator

    19.12.2022 14:08

    Inne

    Jakiś czas temu firma Oferteo Sp. z o.o. poszukiwała osoby na stanowisko Specjalista Ds. Rekrutacji. Czy znajdę tu kogoś, komu udało się otrzymać tę pracę? Jak ocenia atmosferę w firmie?
    ReviewUserIcon
    Eliza

    21.12.2022 13:31

    Pracownik

    Dzięki, ze się o mnie martwicie - tak to mi się udało otrzymać tę pracę - mija 5 miesiące i mam się dobrze :D Mogę jak najbardziej polecić Oferteo jako pracodawcę + ludzie, którzy tutaj pracują są genialni
    ReviewUserIcon
    Patrycja

    21.12.2022 16:59

    Pracownik

    To zależy o jakie stanowisko pytasz. Każdy dział ma swoją specyfikę. Ale zwykle onbording zaczyna się spotkaniem z HR, gdzie opowiadamy o firmie, kulturze i jej zwyczajach. Następnie nowa osoba ma okazje poznać przedstawiciela każdego działu w firmie, który opowiada o tym czym zajmuje się w naszej aplikacji i z czym się mierzy ;) Zachęcamy też do odwiedzin naszej zakładki Kariera oraz Brand Story w serwisach rekrutacyjnych - zdradzamy tam sporo ;)
    ReviewUserIcon
    orient

    02.12.2022 17:07

    Inne

    oferteo cóż tak samo jest jak piszą inni za zakupioną liczbę 50 punktów zaledwie zbiera się od jednego do 3 zamówień mimo wszystko i tak się opłaca, przynajmniej ja tak myślę gorzej jest jeśli chodzi o opiekuna opisuję swoją sytuacje jaka zaistniała w ostatnim czasie w ciągu tygodnia zadzwoniła do mnie opiekunka pani Renata z propozycją zakupu 100 punktów plus 10 punktów od siebie czyli razem 110 taka promocja Niestety po tym jakmi punkty dodała okazało się że wystawiła fakturę a punktów było tylko 100 Taka oto promocja od opiekuna Napisałem e-mail odnośnie zaistniałej sytuacji lecz już odpowiedzi nie dostałem ale za to propozycje w sensie przypominam panu o kliientach nie brakuje Mam nadzieje że ktoś z nadzoru opinii z oferteo się do tej sytuacji odniesie i skomentuje
    Oferteo.pl

    06.12.2022 12:35

    Pracodawca

    Dzień dobry, dziękujemy za podzielenie się z nami swoją opinią. Promocyjne doładowanie punktów przyznawane jest Klientom po terminowym opłaceniu wystawionej faktury. Chętnie zweryfikujemy Państwa zgłoszenie. Prosimy o bezpośredni kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta, który jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17. Na Państwa wiadomość oczekujemy pod adresem [email protected]. Pozdrawiamy, Zespół Oferteo
    ReviewUserIcon
    anonim

    29.11.2022 15:58

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Do Pana Michała

    01.12.2022 15:47

    Inne

    Nie wiem czego dotyczy konflikt ale grafomański styl tej pisemnej wypowiedzi jak również nadużywanie emotikonek aż kłują w oczy :)
    ReviewUserIcon
    Xxxx

    05.12.2022 18:49

    Pracownik

    Nikt Ci tego tutaj nie powie. Zaaplikuj, zapytaj o to na rozmowie to Ci powiedzą.
    ReviewUserIcon
    Instalator pomp ciepła

    05.12.2022 12:51

    Inne

    Działam z oferteo (prowadzę firmę montującą pompy ciepła kilku uznanych marek) od kilu miesięcy i przez ten okres zakupiłem punkty za kwotę około 3 tys zł. Z jakim skutkiem? Jedno zlecenie... Co do jakości ogłoszeń to mam bardzo poważne podejrzenia, że ogromna większość pojawiających się ogłoszeń,-według mnie 90%, to fikcja. Jak to możliwe, że nikt z niby zainteresowanych zakupem klientów nie odbiera telefonów/ nie odpisuje na maila. Bywa także, że po wykonaniu tel do klienta nawet do kilku minut po pojawieniu się ogłoszenia-można usłyszeć(jeśli odbierze bo 90% jak napisalem nie odbiera/nie oddzwania/nie odpisuje/zero kontaktu) ze klient nic nie wie o pojawieniu się jego ogłoszenia! Opiekuni nie odnoszą się do tego w żadne sposób,-za to telefonu typu "kup punkty" i obietnica wyjątkowej ich opieki to standard. Owszem 30% punktów można zwrócić, ale co z tego skoro pozostała ich cześć i tak przepada,-bo ogromna większość niby klientów i tak nie odbiera telefonu/nie ma z nimi żadnego kontaktu. Oczywiście sprzedaje/montuje pompy ciepła działając na rynku już od kilku lat i z powodzeniem/z ogłoszeń/ulotek/z polecenia dotychczasowych klientów. To nie jest realne żeby ktoś kto ogłasza się na oferteo ,że jest zainteresowany zakupem nie odbierał tel/nie oddzwaniał/nie odpisywał...Takie rzeczy tylko na oferteo... NIE POLECAM bo coś tu jest nie tak.../szkoda czasu/pieniędzy.
    ReviewUserIcon
    Karolina

    16.07.2020 10:01

    Pracownik

    W Oferteo jestem już od kilku lat. Podobnie jak inni cenię sobie dobre warunki zatrudnienia, liczne benefity czy atrakcyjną lokalizację. Ale przede wszystkim wyjątkową atmosferę . Wiele osób wkłada bardzo dużo wysiłku, aby była ona możliwe najlepsza. Składają się na to wyjścia integracyjne, firmowa Wigilia, wspólny udział w różnego rodzaju wydarzeniach sportowych. Oferteo dużą wagę przykłada do promowania zdrowego i aktywnego stylu życia. Pracownicy mogą liczyć m.in. na lekcje z opłaconym przez firmę trenerem czy dopłaty do karty Multisport. Co bardzo mi się podoba Oferteo bierze też udział w akcjach charytatywnych. Jest też dużo oddolnych inicjatyw samych pracowników np. współtworzona przez nas firmowa biblioteka. Piękną tradycją stało się już wspólne świętowanie urodzin, ślubów czy narodzin dzieci. Poza wyjątkową atmosferą Oferteo to też miejsce, gdzie można się rozwijać zawodowo. Powstaje dużo nowych i ciekawych projektów. Nawet jeżeli po kilku latach pracy dojdziesz do wniosku, że chciałbyś spróbować czegoś nowego, nie musisz zmieniać firmy, możesz zaangażować się w jeden z nowych projektów :) Szczerze polecam pracę w Oferteo!
    ReviewUserIcon
    Man

    12.05.2022 17:27

    Pracownik

    Masz w 100% racje! :))
    ReviewUserIcon
    Karolina

    29.11.2022 21:48

    Były pracownik

    moich urodzin nikt tam nigdy nie świętował xd
    ReviewUserIcon
    ADAM

    23.11.2022 18:41

    Inne

    Dzwoni do mnie karyna i proponuje wykupienie u nich punktów. Mówię do niej by mi dali na próbę za darmo bym sobie sprawdził jak to działa, od razu zwrot o 180 stopni że co ja sobie myślę i chamskie teksty. (usunięte przez administratora) NACIĄGACZĘ UNIKAĆ JAK OGNIA
    ReviewUserIcon
    Oferteo.pl

    24.11.2022 11:55

    Pracownik

    Dzień dobry Panie Adamie, z treści wynika, że kontaktował się z Panem nasz pracownik w celu przedstawienia oferty na zasilenie konta. W naszym serwisie znajdzie Pan szereg artykułów opisujących jak działamy oraz poruszających kwestie płatności. Za darmo może się Pan między innymi zarejestrować, stworzyć dedykowaną darmową wizytówkę swojej firmy czy sprawdzić ile i jakie zapytania ofertowe mogą do Pana przychodzić. Pozwala to wstępnie ocenić czy nasz serwis jest w stanie spełnić Pana oczekiwania. Jeśli uzna Pan, że chce z nami działać informacje o dostępnych pakietach punktowych dostępne są w zakładce cennik. Nie do końca rozumiemy zarzut, że nie może Pan pozyskiwać kontaktów za darmo - jest Pan, podobnie jak my, przedsiębiorcą i całkowicie za darmo nie świadczy Pan swoich usług. Użyte przez Pana określenia są bezpodstawne. Chęć otrzymania uczciwego wynagrodzenia za dostarczone usługi jest całkowicie naturalna i uczciwa. Pozdrawiamy, Zespół Oferteo
    ReviewUserIcon
    mebuss

    04.11.2022 12:36

    Inne

    Nigdy nie zawarłem umowy .Skąd obciążenia ?Proszę o zaprzestanie takich praktyk.(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Oferteo.pl

    04.11.2022 13:14

    Pracownik

    Dzień dobry, z naszej strony pragniemy zapewnić, że wszelkie transakcje i sprzedaż w naszym portalu odbywają się zgodnie z prawem, a faktura wystawiana jest za wyraźną zgodą Kupującego. Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego pod adresem e-mail [email protected]. Chętnie zweryfikujemy zgłoszenie i odpowiemy na Państwa pytania. Pozdrawiamy, Zespoł Oferteo
    ReviewUserIcon
    ostatni klient

    03.11.2022 23:02

    Inne

    Posiadam konto w Oferteo. Około 80 % zleceń to fikcja. Dzwonię piszę czatuję i nic z tego nie wychodzi. Jak już ktoś odbierze telefon to okazuje się że niczego nie dodawał, a jeśli dodawał to pomimo że mój kontakt jest jedyny to zlecenie jest już nieaktualne. Wydaje mi się że pracownicy oferteo sami wymyślają zgłoszenia. Koszty zakupienia punktów bardzo drogie nie mówiąc już o tym ile czasem kosztuje wykupienie kontaktu do konkretnego zlecenia. Masakra!!!!!!!!
    Oferteo.pl

    04.11.2022 12:39

    Pracodawca

    Dzień dobry, zapewniamy, że wszelkie zlecenia, które pojawiają się na naszej stronie pochodzą od osób zainteresowanych usługą. Nie mamy jednak wpływu na to, czy Zleceniodawca będzie chciał kontynuować zlecenie po jego złożeniu. Jeśli zapytanie ofertowe jest nieaktualne, to Zleceniodawca może w prosty i szybki sposób je zamknąć. W razie potrzeby może skontaktować się również z naszymi konsultantami i poprosić o wygaszenie zapytania. Dokładamy wszelkich starań, aby zakupione kontakty przełożyły się na pozyskanych i zadowolonych Klientów. Prosimy przy tym pamiętać, że Oferteo jest narzędziem, które ma ułatwić Państwu dotarcie do potencjalnych Klientów. Zakup danych kontaktowych nie daje gwarancji nawiązania współpracy, ponieważ zależy to przede wszystkim od Zleceniodawcy. W razie problemów może Pan zwrócić zapytanie, korzystając z limitu zwrotów - sam zwrot jest bardzo prosty (instrukcję znajdzie Pan pod linkiem https://www.oferteo.pl/zwroty-kontaktow). W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu bezpośredniego. Pozdrawiamy, Zespół Oferteo
    ReviewUserIcon
    Ddd

    31.08.2022 21:12

    Kandydat

    Nie polecam same oferty z podstawionymi numerami tym bardziej 90% to były numery zagraniczne czyli sciema widać gołym okiem naciąganie na zakup punktów, lepszy flixly lub olx
    ReviewUserIcon
    Mnich

    30.10.2022 13:35

    Inne

    Posiadam konto w Oferteo. Mam to samo przekonanie. Około 80 % zleceń to fikcja. Często zdarza się, że choć ogłoszenie pojawiło się kilka minut wcześniej zleceniodawca nie odbiera połączenia, nie odpisuje na korespondencję sms czy email a także czatu oferteo. a jeśli już odbierze to już nieaktualne pomimo braku ofert innych niż moja. Rzekomo są numery telefonów zleceniodawców potwierdzane o czym Oferteo informuję zleceniobiorcę na stronie ogłoszenia. To również w jakiejś części fikcja bo zdarzyło się mi zakupić kontakt z takim numerem zaraz po pojawieniu się ogłoszenia a rzekomy klient jąkając się stwierdził, że to pomyłka. Zdarza się chwycić jakieś zlecenie ale z zakupionych 50 punktów za ponad 300zł udało się zdobyć jedno zlecenie. Myślę, że większość ogłoszeń jest wymyślana.
    ReviewUserIcon
    Oferteo.pl

    31.10.2022 12:21

    Pracownik

    Dokładamy wszelkich starań, aby zakupione kontakty przełożyły się na pozyskanych i zadowolonych Klientów. Prosimy przy tym pamiętać, że Oferteo jest narzędziem, które ma ułatwić Państwu dotarcie do potencjalnych Klientów (w tym celu udostępniamy opis zlecenia, dane do kontaktu - telefon, e-mail, czat). Niestety nie możemy zagwarantować, że każdy kontakt dojdzie do skutku, ponieważ zależy to przede wszystkim od woli drugiej strony (Zleceniodawcy). Sytuacje, które Państwo opisują, są niezależne od działania serwisu i w takich przypadkach należy korzystać z przydzielonego limitu zwrotu, który otrzymują Państwo przy każdym zasileniu konta. Szczegółowe informacje znajdą Państwo, klikając w link poniżej: https://www.oferteo.pl/zwroty-kontaktow Przygotowaliśmy również szereg wskazówek (opierając się na naszej wiedzy i doświadczeniu), w jaki sposób korzystać z naszej platformy, aby wykorzystać cały jej potencjał: https://www.oferteo.pl/akademia/jak-czesto-kontaktowac-sie-z-klientem https://www.oferteo.pl/akademia/jak-sprzedawac-z-oferteo W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu bezpośredniego pod adresem [email protected]

    Zostaw merytoryczną opinię o OFERTEO SPÓŁKA AKCYJNA

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.