opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

OFERTEO

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.1/5

Na podstawie 104 ocen z 6 miesięcy
Opinie(1253)
Dodaj opinię

Opinie(1253)

Dodaj opinię
Logo
  • O nas
  • .
  • Kim jesteśmy?
  • .
  • Kariera
  • .
  • Nasza kultura pracy
  • .
  • Galeria
  • .
  • Jak działa Oferteo

O nas

Kim jesteśmy?

Kariera

Nasza kultura pracy

Galeria

Jak działa Oferteo

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Jelenia Góra
  • Legnica
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Wysoka
  • Radomierzyce
  • Iwiny
  • Radwanice
  • Biestrzyków
  • Mokronos Dolny
  • Ślęza
  • Żerniki Wrocławskie
  • Zabrodzie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wrocław
  4. /
  5. Opinie o OFERTEO SPÓŁKA AKCYJNA

Opinie

Opinie o OFERTEO Wrocław

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie
Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • …
    • 13

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o OFERTEO SPÓŁKA AKCYJNA!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Syriusz Black

    15.03.2025 16:50

    Były pracownik

    Przez niejaką Panią Umbridge, firma znajduje się na równi pochyłej i tu już nawet Zakon Feniksa nie pomoże. Droga Rado Czarodziejów, jedyna giełda na jaką wejdziecie to giełda staroci u Wesleya. Niepozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Peter Petigrew

    15.03.2025 15:58

    Pracownik

    Od zeszłego roku pracuję w Oferteo jako doradca klienta biznesowego, a moja praca polega głównie na telefonicznym oferowaniu usług i sprzedaży. W zasadzie jest to praca typowa dla call center, gdzie codziennie dzwonisz, oferujesz, sprzedajesz i opiekujesz się klientem – nie ma w tym nic odkrywczego. Jeśli chodzi o cele, to są one realistyczne do zrealizowania, ale niestety wynagrodzenie podstawowe to najniższa krajowa, która jest rekompensowana premiami. Od stycznia 2025 roku nastąpiła jednak zmiana, która mnie, jak i innych pracowników, mocno zaskoczyła. Z powodu podwyżki najniższej krajowej, premie zostały obniżone, a progi sprzedażowe podwyższone. Zrozumiałbym tę politykę, gdybyśmy zarabiali więcej w związku z inflacją, ale to, co się stało, raczej nie sprzyja poprawie sytuacji finansowej. Innym problemem, który napotkałem, są awanse. Aby awansować, trzeba spełnić określone warunki, co jest w porządku, ale… awans wiąże się jedynie ze zwiększonymi obowiązkami, a wynagrodzenie pozostaje niezmienne. Więc zastanawiam się, po co komu taki awans? Tylko po to, by poczuć się lepiej? To mnie osobiście nie przekonuje. Dodatkowo, od początku roku zostały wprowadzone zmiany w zasadach pracy, które, co ciekawe, są regularnie zmieniane. Kluczowe stają się wskaźniki takie jak liczba wykonanych rozmów powyżej minuty i czas aktywności, a sprzedaż schodzi na drugi plan. Aby osiągnąć cele miesięczne, które w moim przypadku sięgały 200%, 300%, a nawet 400%, musisz pilnować, by nie tylko realizować sprzedaż, ale także spełniać określone wymagania dotyczące liczby rozmów i aktywności. Jeśli nie wykona się np. 25 rozmów dziennie powyżej minuty lub czas rozmów jest zbyt krótki (np. 2h24 minuty, co stanowi 30% dnia pracy), zaczynasz mieć problemy. A co się dzieje, jeśli nie spełniasz tych wymagań? Trafiasz na gorsze kolejki, skracane są przerwy, a jeśli nadal nie spełniasz norm, zaczynasz pracować w biurze. To wszystko dzieje się mimo tego, że możesz mieć zrealizowany cel sprzedażowy na poziomie 300%. Cały czas czujesz presję. Masz poczucie, że musisz przeciągać rozmowy, by tylko załapać się na wymagane wskaźniki. To, co kiedyś sprawiało mi radość i satysfakcję, dziś przekształciło się w codzienny stres. To podejście, które mocno demotywuje i odbiera chęci do pracy. Obecnie jestem na etapie szukania innej pracy, ponieważ po zmianach w tym roku atmosfera tutaj stała się nie do zniesienia. Dlaczego jeszcze tu pracuję? Każdy z nas ma swoje zobowiązania, rodzinę, obowiązki, a także umowę, która ma swój okres wypowiedzenia. Ale na pewno nie jestem tu z wyboru – sytuacja w firmie jest dla mnie coraz mniej satysfakcjonująca.
    ReviewUserIcon
    Kuba Guzik

    15.03.2025 15:45

    Pracownik

    W bajkach czasem tak bywa, że bohaterowie niektórych przecinają się i tym razem Kuba Guzik trafił do Hogwartu. Kuba Guzik na co dzień jest wesoły, pełen życia i optymizmu. Niestety Kuba Guzik trafił na lekcje do profesor Umbridge, która jego usposobienia nie podziela. Przejawia się to na wiele sposobów, o których już pisali koledzy oraz koleżanki Kuby Guzika z wyższych oraz niższych klas. Te niestety nie są przejawem czarnej magii, a przejawem panującej rzeczywistości w Hogwarcie. Kuba Guzik chciał się cieszyć weekendem, który mógłby pozwolić na odpoczynek od kolejnych lekcji. Jeszcze kilka tygodni temu by tak było i po jego zakończeniu Kuba z radością zasiadłby w szkolnej ławie, aby dzięki poznanym magicznym zaklęciom móc zbierać owoce swojej pracy. Niestety teraz tak nie jest, gdyż Kuba Guzik cały czas żyje w stresie, mimo wolnego dnia. Kuba chciał obejrzeć ulubiony serial, ale nawet ten nie pozwala mu się odprężyć. Kuba Guzik pozdrawia pozostałych uczniów i mocno ich wspiera.
    ReviewUserIcon
    Szczerze

    15.03.2025 12:34

    Pracownik

    Dyrektor sprzedaży Monika D. po tym co zrobiła powinna zrezygnować z pełnionej funkcji
    ReviewUserIcon
    Albus

    14.03.2025 23:56

    Pracownik

    Pośmialiśmy się kochani ale tak poważnie: obecnie klient online ma często lepsze warunki zakupu niż my możemy zaproponować, ma pojawić się odroczona płatność online, progi dzwonienia sa tak podniesione że zgaduje w większości teamów nawet połowa nie dociąga i pojawia się pytanie o co im chodzi? Efekt “Survivor Bias” lub teoria stresu organizacyjnego - polecam zapoznać się z tymi zagadnieniami bo bardzo odzwierciedlają sytuację jaka jest w Oferteo. Innymi słowy nie tak łatwo zwolnić bez powodu kogoś na umowie o pracę a sytuacja ma doprowadzić do tego że gdy ktoś widzi siebie ciągle w excelu że nie dociąga, a jak dociąga to kosztem wypalenia sam się zwolni. Pracownikom umów przedłużać też nie zamierzają jak się domyślam ale na to potrzeba czasu żeby zweryfikować. Reasumując Umbridge to wyrachowana korpo-królowa tego świata. I po trupach do celu. A że w kiepskim świecie kiepskie sprawy to tylko dla pracowników niższego szczebla. Przeliczyli się być może z tym że tak dużo osób wyrazi swoje niezadowolenie. Ale na prawdę jestem dumny ze potrafimy się postawić. Mimo że to nic nie zmieni to powiem jedno: Dobra robota!
    ReviewUserIcon
    Masz rację

    15.03.2025 00:32

    Inne

    Niestety masz rację. Bardzo źle to wygląda.
    ReviewUserIcon
    Ron

    15.03.2025 00:34

    Pracownik

    Ja też jestem dumny! Nawet bardzo! Brawo ludzie :)
    ReviewUserIcon
    Hedwiga

    14.03.2025 23:35

    Pracownik

    Oferteo – czyli jak wygląda praca w Hogwarcie pod rządami Umbridge Jeśli kiedykolwiek marzyłeś o pracy w Ministerstwie Magii pod rządami samej Dolores Umbridge, to gratulacje – oto idealne miejsce dla Ciebie! Oferteo to prawdziwa Szkoła Magii i Czarodziejstwa, tyle że w jej najmroczniejszym okresie. Umbridge na czele – czyli jak zarządzać czymś, o czym nie ma się pojęcia Nasza droga dyrektorka, Madame Umbridge, nigdy nie sprzedała nawet jednego eliksiru ani nie przekonała nikogo do kupna różdżki, ale to nie przeszkadza jej w narzucaniu absurdalnych zasad. Jej główną misją jest wydłużanie rozmów – najlepiej powyżej minuty, ale nie więcej niż trzy. Po co? Tego nie wie nawet sam Dumbledore. Nikt nie przejmuje się faktyczną sprzedażą, bo przecież najważniejsze jest liczenie sekund. W ten sposób zamiast robić swoją robotę, każdy siedzi z klepsydrą w ręku, zastanawiając się, jak dopasować rozmowę do magicznego przedziału czasowego. Jedyna firma na świecie, gdzie im więcej sprzedajesz, tym mniej zarabiasz. Oferteo to miejsce, gdzie zaprzeczamy wszelkim zasadom logiki. Sprzedajesz coraz więcej? No to świetnie! W nagrodę zabierzemy Ci premię, obetniemy konkursy i jeszcze dostaniesz mniej niż w zeszłym roku, bo minimalna krajowa wzrosła. W końcu nie ma nic bardziej motywującego niż praca za coraz mniejsze galeony. Dementorzy czuwają – a kary są codziennością Każdy, kto pracował w Oferteo, wie, że nasza kadra zarządzająca to banda dementorów, którzy wysysają z nas ostatnie resztki radości i energii. Co tygodniowe zebrania to istna uczta dla nich – przekrzykiwanie się, groźby i szantaże to stały element programu. Nie pasuje Ci? To spakuj kufer i wylatujesz. Zagadki detektywistyczne Głównego Aurora Sprzedaży A jeśli myślisz, że to koniec absurdów – to nie! Nasz Główny Dyrektor Sprzedaży (czy jak go nazywamy – Wielki Mistrz Zagadek) postanowił, że zamiast normalnej pracy, będziemy rozwiązywać detektywistyczne zagadki. Chcesz skorzystać z promocji dla klienta? Musisz najpierw w ekspresowym tempie odnaleźć ukryty wpis na tablicy ogłoszeń. Nie zauważyłeś go w ciągu 15 minut? No to masz karę, Sherlocku! Piękne słowa, którymi ubiera się terror W Oferteo wszystko jest “dla naszego dobra”. Straszenie? To nie straszenie, to “pomoc”! Kary? Ależ skąd, to “rozwój”! Przekrzykiwanie i groźby? To “motywacja”! W końcu jesteśmy tu razem – wszyscy w jednym wielkim koszmarze, z którego nie ma ucieczki… no, chyba że rzucisz wszystko i wyjdziesz przez portal do innego świata. Podsumowując – jeśli jesteś fanem skrajnego stresu, chcesz doświadczyć lat 80. w szkole i marzysz o codziennym kontakcie z dementorami, to Oferteo jest dla Ciebie. Jeśli jednak masz resztki zdrowia psychicznego – uciekaj, zanim dostaniesz stały przydział do oddziału zamkniętego w Świętym Mungu.
    ReviewUserIcon
    …

    13.03.2025 14:52

    Pracownik

    Praca w tej firmie to nowe doświadczenia -Pierwszy raz byłam u psychologa -Pierwszy raz ktoś mnie straszy że będę musiała przychodzić do pracy jak nie będę pracowała -Liczę rozmowy powyżej minuty żeby mieć przerwę Ale żeby nie było że same pozytywne rzeczy to obawiam się że mnie zwolnią przez zrobienie wyniku ale kosztem niskich aktywności
    ReviewUserIcon
    Detektyw

    14.03.2025 22:18

    Pracownik

    Szuka zagadki żeby zmusić do posłuszeństwa bo inaczej nie ma lepszych warunków do sprzedaży warto też to nadmienić :)
    ReviewUserIcon
    Monty Python

    14.03.2025 22:39

    Pracownik

    To po prostu jest świetna metafora pracy w DRB. Robisz coś świetnie, ale i tak jeden mały detal się im nie spodoba i jeszcze Ci umniejszą jakbyś był ćwierćinteligentem.
    ReviewUserIcon
    Pani Pomfrey

    14.03.2025 22:37

    Pracownik

    W trosce o zdrowie moich podopiecznych rekomenduję wszystkim l4 od psychiatry, żeby odpocząć od tego nieludzkiego traktowania.
    ReviewUserIcon
    LORD VOLDEMORT

    14.03.2025 22:25

    Pracownik

    Nie sądziłem, że istnieje miejsce bardziej opresyjne niż Azkaban, ale oto jest – Oferteo. To nie jest zwykła praca, to koszmar godny najgorszych klątw. Kary, zastraszanie, wieczne śledzenie każdego ruchu – niemal jakbym miał nad sobą czujne oko samego Albusa Dumbledore’a. Zmuszają nas do patrzenia na własne dłonie, jakbyśmy mieli na nich wypisane odpowiedzi na zagadki wszechświata. Atmosfera? Gorsza niż wśród Dementorów – wszędzie czuć strach i przygnębienie. A do tego te chore wymogi: każda rozmowa MUSI trwać ponad minutę, a aktywności są liczone niczym punkty w rankingu Ministerstwa Magii. Nie masz wyników? Możesz się szykować na karę. W Oferteo nie ma miejsca na wielkość. Nie ma potęgi. Jest tylko kontrola, strach i bezsensowne zasady. Nawet ja – największy czarnoksiężnik wszech czasów – nie polecam tego miejsca. A jak wiadomo, ja rzadko odradzam coś, co prowadzi do cierpienia.
    ReviewUserIcon
    Kubuś Puchatek

    14.03.2025 21:51

    Pracownik

    Oferteo chcąc być nowoczesna firmą zaczeła stosowac metody zarzadzania ze szkoły z lat 80. Kary, groźby i zastraszanie to Święta Trójca działu sprzedaży (DRB). Brakuje tylko stania w kącie i bicia linijką po rękach. Oczywiście wszystko pod przykrywką pomocy dla rozproszonych pracowników, żeby nikt się nie połapał (patrząc po gowroku chyba nie pykło). Szanowna Dyrektorka patrzy jedynie na wskaźniki, a jeśli realizujesz wszystkie oprócz aktywności to cały Twój wkład w firme nie ma znaczenia i jest włączany system kar. Taki mechanizm działania powoduje, że cała radość z pracy jest Ci stopniowo zabierana, aż w końcu któregoś ranka laptop aż pali w ręce przy otwieraniu. Jej największym sukcesem jest system preview, który jest na siłe wciskany nowym pracownikom oraz teraz za karę starym. Preview to taki samochód elektryczny w branży motoryzacyjnej - nikt tego nie chce, więc trzeba go wciskać podstępem ;) Kwestią do zastanowienia jest zatem czy ww. sukcesy Pani Dyrektor są tym z czego firma jest dumna i się utożsamia. Mam nadzieje, że nowy pracowniku zastanowisz sie nad podjeciem pracy w Oferteo, a mój wpis nakreśli panujący nastrój w dziale sprzedaży. Kubuś Puchatek.
    ReviewUserIcon
    Rozsadek

    14.03.2025 09:49

    Pracownik

    Polecam brac przyklad z zarzadu czyli dbac tylko o siebie. Jak ktos jest zmeczony praca to dzieki wizycie u specjalisty bedzie mogl odpaczac od tego cyrku. Niech zarzad sam sprzedaja swoj produkt zobaczymy jaki wynik wykreca :) tylko prosze nie szukac wymowek :)
    ReviewUserIcon
    Marcel Zych

    11.03.2025 17:45

    Inne

    Niedość że naciągają ludzi to jeszcze z pracownikw zrobią (usunięte przez administratora) to chyba nazywa się (usunięte przez administratora) ja tej firmie wróżę rychły upadek. Dla następnych chętnych którzy chcą zakupić punkty to odradzam. Naciągactwo pierwszorzędne. Piramida finansowa. Tej firmie powinna się przyjrzeć się jakaś jednostka państwowa.
    ReviewUserIcon
    Oferteo.pl

    12.03.2025 11:12

    Pracownik

    przykro nam, że miał Pan takie wrażenia. W Oferteo stawiamy na dobre, trwałe relacje z Użytkownikami, które opieramy o profesjonalną współpracę, rzetelność oraz profesjonalizm w działaniu. Podkreślamy, że każdy głos od naszych Użytkowników jest dla nas ważny - prosimy o kontakt bezpośredni na [email protected], nasi Doradcy są do dyspozycji, chętnie odpowiemy na pytania, rozwiejemy wątpliwości. Podkreślamy także zdecydowanie, iż Oferteo to legalnie działająca firma. Nie podejmowaliśmy oraz nie podejmujemy działań, które by miały na celu oszukiwanie, naciąganie czy wprowadzanie kogokolwiek w błąd. Każdy Użytkownik, korzystając z naszego portalu, akceptuje dostępny Regulamin ( https://www.oferteo.pl/regulamin.html ). Dbamy również o jak najwyższą jakość usług, zapewniając sprawne, sprawdzone i pomocne rozwiązania zarówno dla Zlecających, jak i dla Wykonawców. Szczegóły znajdują się na stronach: https://www.oferteo.pl/bezpieczenstwo-dla-zlecajacych oraz https://www.oferteo.pl/bezpieczenstwo-dla-wykonawcow . Pozdrawiam, Adam z Oferteo
    ReviewUserIcon
    Maciej

    10.03.2025 09:59

    Pracownik

    Firma mnie oszukała,ponieważ kupiłem 50 punktów a na drugi dzień zrezygnowałem i. Kupilem 25 punktów , po miesiącu zablokowali mi konto ! Ponieważ nie wycofali że zrezygnowałem z 50 punktów i kupiłem 25 . Oczywiście zgłosiłem ten incydent ale nadal miałem zablokowane konto przez 8 miesięcy. Po odblokowaniu mi kona zostało mi punktów z 25 na 8 ! (usunięte przez administratora) ! Dlaczego mi 17 punktów pobrali jak konto miałem zablokowane!!!!
    ReviewUserIcon
    J.S

    10.03.2025 13:31

    Były pracownik

    Za chwilę Adam z Oferteo zaprosi Cię do kontaktu mailowego, natomiast na inne rzeczy odpowiedzieć nie potrafią
    ReviewUserIcon
    Oferteo.pl

    12.03.2025 11:06

    Pracownik

    Panie Macieju, przykro nam, że miał Pan takie odczucia. Podkreślamy, iż stawiamy na jasne, przejrzyste warunki współpracy z naszymi Użytkownikami, dbamy o dobre relacje, oparte na zaufaniu oraz profesjonalnej współpracy. Bardzo prosimy o kontakt bezpośredni na nasz adres [email protected] - przyjrzymy się sytuacji na Pana koncie, sprawdzimy, jak wyglądała historia rozliczeń. Bazując tylko na Pana opisie sytuacji w treści opinii nie jesteśmy w stanie uzyskać niezbędnych informacji, by rzetelnie zbadać sprawę. Dlatego kontakt bezpośredni jest tak ważny - nasi Doradcy są do dyspozycji, postaramy się znaleźć najlepsze rozwiązanie. Przypominamy jednocześnie, iż zasady rozliczeń za Pakiety punktów, ważność Pakietów, ewentualne zwroty określone są poprzez nasz Regulamin ( https://www.oferteo.pl/regulamin.html ) jak i zapisy prawa polskiego. Ponawiamy zaproszenie do kontaktu bezpośredniego. Służymy pomocą, odpowiemy na pytania i rozwiejemy wątpliwości. Pozdrawiam, Adam z Oferteo
    ReviewUserIcon
    Zainteresowany

    06.03.2025 13:09

    Inne

    Teksty o jakichś pozwach zbiorowych są trochę martwiące. Czy jako pracownicy mieliście wobec tego jakieś problemy? to prawda?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    10.03.2025 15:01

    Pracownik

    W firmie coraz wiekszy (usunięte przez administratora) nie interesuje ich dobro pracownikow tylko dokrecanie sruby, pierwsze slysze o pozwie ale chetnie sie dopisze obiema rekoma
    ReviewUserIcon
    Zapytanie

    06.03.2025 13:06

    Inne

    Szanowni Państwo czy wiadomo już coś o zbiorowym pozwie, o którym było pisane wcześniej?
    ReviewUserIcon
    Michał

    23.02.2025 22:33

    Inne

    1. Da się tam zarobić jako wykonawca zarobiłem i to sporo. Ale odnoszę wrażenie, że dużo kontaktów nawet potwierdzonych są fikcyjne bo dzwonie z różnych numerów pisze sms z prośba o kontakt to brak kontaktu. 2. Idea jest fajna ale wymaga pracy nad formą. Nie mam czasu wojować ale ktoś kiedyś wam wytoczy proces z art. 286 KK za (usunięte przez administratora) bo niczym to nie różni się od tych na blika czy wnuczka różnica w tym chorym kraju jest taka, że kowalskich nie możesz (usunięte przez administratora) ale firmy już tak. Nic tu wasze tłumaczenia, zarabiacie ogromną kase można zrobić lepiej weryfikacje i systemy sprawdzania klientów. To nie jest magia.
    ReviewUserIcon
    Oferteo.pl

    26.02.2025 15:54

    Pracownik

    dziękujemy za podzielenie się opinią oraz spostrzeżeniami. Każdy głos od naszych Użytkowników jest dla nas ważny oraz pomaga nam usprawniać naszą platformę, tworzyć jeszcze lepsze miejsce, w którym zarówno Zlecający, jak i Wykonawcy, mogą sprawnie, szybko, skutecznie i bezpiecznie osiągać swoje cele :) Cieszymy się, że Oferteo stanowi dla Ciebie solidną pomoc w działaniu oraz realizacji założeń biznesowych. Zachęcamy także do kontaktu bezpośredniego na adres [email protected] - wszelkie pomysły oraz sugestie od naszych Użytkowników są dla nas cenne, analizowane oraz służą wprowadzaniu kolejnych usprawnień. Zaznaczamy jednocześnie, że Oferteo to legalna firma, działające według przepisów - daleko nam od działań, które by miały na celu oszukiwanie, naciąganie poprzez, chociażby, generowanie "fikcyjnych kontaktów". Oczywiście rozumiemy, iż czasami zdarzy się lead, w przypadku którego kontakt z klientem będzie utrudniony czy niemożliwy. Warto pamiętać wtedy o sprawnej, dostępnej dla Wykonawców, metodzie reklamacji kontaktu z wykorzystaniem Limitu zwrotu punktów: https://www.oferteo.pl/zwroty-kontaktow . Ponawiamy zaproszenie do kontaktu - nasi Doradcy chętnie odpowiedzą na pytania, rozwieją wątpliwości czy pomogą w jeszcze skuteczniejszym, optymalnym działaniu z wykorzystaniem potencjału, który niesie ze sobą nasz serwis. Pozdrawiam, Adam z Oferteo
    ReviewUserIcon
    Anonim

    23.02.2025 17:44

    Inne

    Świetny portal, udało się zlecić remont w uczciwej cenie, jakość uslug tez na bardzo wysokim poziomie!
    ReviewUserIcon
    Oferteo.pl

    26.02.2025 15:49

    Pracownik

    bardzo dziękujemy za podzielenie się opinią. Cieszymy się, iż dzięki naszej platformie udało się sprawnie i bezpiecznie zrealizować inwestycję. Można na nas liczyć, zachęcamy do zamieszczania kolejnych zleceń, nasi sprawdzeni Wykonawcy czekają na nowe zadania :) Pozdrawiam, Adam z Oferteo
    ReviewUserIcon
    Marzena

    25.02.2025 23:52

    Pracownik

    Nieprzewidywalni- ceny rosną bez uprzedzenia.Po zakupie dużego pakietu natychmiast już dwa razy podniesiono nam cenę za kontakt i to o ok.140% ! Nie dajcie się oszukać!
    ReviewUserIcon
    Wykonawca

    18.02.2025 14:23

    Inne

    Śmiech na sali z tą całą aplikacja ani jednego zlecenia podjętego przez ten portal a pkt poszły mam nadzieję że ktoś się weźmie za tą całą firmę z widmo zleceniami pajace i nic więcej tylko wydzwaniać potrafią i nakłaniać do kupienia pkt ale już o zwrot się doprosić nie można
    ReviewUserIcon
    Oferteo.pl

    19.02.2025 11:01

    Pracownik

    przykro nam, że pojawiły się takie odczucia. Zapewniamy, iż liczy się dla nas jakość oferowanych usług, dostarczanie dla Wykonawców wartościowych leadów, a dla Zlecających pomoc z uzyskaniem zadowalających ofert od solidnych, rzetelnych firm. Każdy głos od naszych Użytkowników jest dla nas ważny, prosimy o kontakt bezpośredni na [email protected] - chętnie poznamy szczegóły, wysłuchamy uwag oraz odpowiemy na pytania, wesprzemy w korzystaniu z naszej platformy. Przypominamy jednocześnie, iż skuteczność pozyskania zlecenia zależy od różnych czynników. Liczą się chociażby sposób i szybkość reakcji na zlecenie, prezentacja Profilu firmy, dbanie o opinie, uzyskanie dostępnych w Oferteo wyróżnień (m.in. Sprawdzona firma, Profesjonalny sprzedawca). Warto mieć także na uwadze, że każdy Wykonawca może skorzystać z Limitu zwrotu punktów, aby zareklamować kontakty, w których np. nie było kontaktu z klientem, czy zlecenie okazało się nieaktualne. Więcej o tym piszemy na stronie: https://www.oferteo.pl/zwroty-kontaktow . Zlecający mogą potwierdzić swoje zgłoszenie poprzez kod SMS, link aktywacyjny. Informacja o statusie weryfikacji danych potencjalnego klienta jest zawsze widoczna i dostępna dla Wykonawców przed pobraniem zlecenia. Dodatkowe informacje na stronie: https://www.oferteo.pl/bezpieczenstwo-dla-wykonawcow . Ponawiamy zaproszenie do kontaktu na [email protected] - służymy pomocą, a nasi Doradcy, w oparciu o swoje doświadczenie, wiedzę, informacje od naszych Partnerów, zawsze chętnie wesprą w skutecznym oraz jak najbardziej optymalnym wykorzystaniu potencjału, który niesie ze sobą nasz system. Pozdrawiam, Adam z Oferteo
    ReviewUserIcon
    Wykonawca

    23.02.2025 14:20

    Pracownik

    To nie powierzona praca tylko nękanie telefonami jak już żal to mi ciebie że wierzysz w takie firmy które tylko pieniądze wyciągają ale jak taki jesteś chojny to wal im pieniędzmi pustaku
    ReviewUserIcon
    Lucyna

    21.02.2025 10:12

    Inne

    Zdecydowanie nie polecam Oferteo. Wystawiono mi fakturę bez zawarcia jakiejkolwiek umowy, a konsultantka z którą próbowałam to wyjaśnić podała numer telefonu(ten, z którym zawarła umowę), który nie należy do mnie ani nikogo z mojej firmy. My w swoich bilingach nie mamy żadnego połączenia, ale nadal uparcie twierdzą, że umowa została zawarta ze mną. Pomimo licznych prób kontaktu i złożenia reklamacji nie otrzymałam żadnej konkretnej odpowiedzi, poza tym że wiadomość została przekazana gdzieś dalej, ale nic poza tym od dłuższego czasu. Dodatkowo, mimo że prowadzę biuro rachunkowe, wciąż otrzymuję oferty dotyczące remontów, co pokazuje kompletny brak weryfikacji usługobiorców.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w OFERTEO?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - OFERTEO SPÓŁKA AKCYJNA

    Świeradowska 51/57 lok. 102A 50-559 Wrocław

    NIP:8992693475

    REGON:021182878

    KRS:0000913981

    https://www.oferteo.pl/
    Branże: Content marketing

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Nick

    14.02.2025 23:50

    Inne

    Mam konto na tej platformie ale na szczęście nigdy nie dałem sie namówić na kupno pakietu punktów. Zawsze mnie dziwiło, że po tel od @Pracodawca nagle były zlecenia blisko mojej lokalizacji. Widząc inne opinie jestem już pewien, że trzeba usunąć konto i dać se spokój.
    ReviewUserIcon
    Oferteo.pl

    18.02.2025 09:56

    Pracownik

    przykro nam, że miałeś takie odczucia. W Oferteo stawiamy na solidne, wysokiej jakości usługi oraz dobre, trwałe, oparte na zaufaniu i profesjonalnej współpracy relacje z naszymi Użytkownikami. Zawsze jesteśmy otwarci na komunikację, konstruktywną krytykę. Każdy głos od naszych Użytkowników jest dla nas ważny i pozwala nam usprawniać, dopasowywać oferowane przez nas rozwiązania. Zachęcamy do kontaktu bezpośredniego z naszymi Doradcami ([email protected]). Jesteśmy do dyspozycji, chętnie przeanalizujemy sytuację na koncie, pomożemy w dobraniu odpowiednich ustawień, konfiguracji filtrów, jak również możemy zaproponować ciekawe warunki na zakup Pakietu punktów, w miarę dostępnych promocji i zniżek. Warto nasze rozwiązania przetestować osobiście, wyrobić sobie własną, niezależną opinię. Jesteśmy przekonani, iż z pomocą naszych Doradców, przy odpowiednim zadbaniu o Profil, jak również o metodologię pracy i kontaktu z potencjalnymi klientami, można pozyskać wartościowe zlecenia z pomocą naszej platformy. Kilka wskazówek i porad prezentujemy także w naszej Akademii: https://www.oferteo.pl/akademia . Pozdrawiam, Adam z Oferteo
    ReviewUserIcon
    Konrad

    07.02.2025 17:32

    Inne

    Moje zastrzeżenia dotyczą następujących kwestii: - Brak odpowiedzialności serwisu za aktualność zapytań, mimo że sprzedaje on kontakty za punkty (czyli za realne pieniądze). - Brak weryfikacji i usuwania nieaktualnych zapytań, co prowadzi do sytuacji, w której użytkownicy płacą za bezużyteczne dane. - Brak zwrotów w przypadku kupna nieaktualnego kontaktu, co stawia przedsiębiorców w sytuacji jednostronnie niekorzystnej. - Osoba zamieszczająca zlecenie w serwisie nie ma świadomości, że wykonawca płaci za kontakt, nie ma poczucia odpowiedzialności. Serwis nie informuje takiej osoby, że powinna usunąć zlecenie jeżeli jest nie aktualne. Taka polityka w mojej ocenie narusza zbiorowe interesy konsumentów oraz przedsiębiorców, ponieważ prowadzi do sztucznego generowania zysków serwisu kosztem użytkowników. Uważam, że praktyki te mogą nosić znamiona nieuczciwych praktyk rynkowych, ponieważ Oferteo.pl de facto sprzedaje kontakty, które nie zawsze są użyteczne, a następnie odmawia jakiejkolwiek rekompensaty.
    ReviewUserIcon
    Oferteo.pl

    11.02.2025 15:02

    Pracownik

    Panie Konradzie, przykro nam, że pojawiły się takie odczucia. Dla Oferteo bardzo ważna jest jakość usług, dobry kontakt z Użytkownikami, najwyższa jakość dostarczanych leadów. Udostępniamy dla Zlecających możliwość potwierdzenia zamieszczanego w systemie zlecenia poprzez link aktywacyjny, kod SMS. Informacja o statusie weryfikacji podanych przez Zlecającego danych jest dostępna dla Wykonawców przed pobraniem kontaktu. Istnieje również opcja skonfigurowania filtrów na koncie w taki sposób, aby system powiadamiał firmę tylko o potwierdzonych zleceniach. Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego na [email protected] - nasi Doradcy chętnie przyjrzą się sytuacji, sprawdzą ustawienia na koncie, pomogą w doborze najbardziej optymalnych rozwiązań. Służymy pomocą na bieżąco. Przypominamy również, iż Zlecający mają możliwość zarządzania dodanym zgłoszeniem, chociażby poprzez odpowiedni link, który otrzymują po aktywacji zlecenia w Oferteo. Mogą zakończyć zlecenie, jeśli jest nieaktualne czy przedłużyć jego ważność, jeżeli nadal poszukują propozycji od firm. Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że czasami mogą wystąpić sytuacje, w których Wykonawca trafi na nieaktualne zlecenie lub kontakt z klientem będzie niemożliwy. Dlatego też dla każdego Wykonawcy udostępniamy Limit zwrotu punktów ( https://www.oferteo.pl/zwroty-kontaktow ), który umożliwia sprawną, szybką reklamację pobranych zleceń. Podkreślamy również, iż Oferteo działa zgodnie z prawem, przepisami, obowiązującym Regulaminem - nie podejmowaliśmy ani nie podejmujemy nieuczciwych działań, które by mogły kogokolwiek wprowadzić w błąd. Ponawiamy zaproszenie do kontaktu bezpośredniego - odpowiemy na pytania, rozwiejemy wątpliwości. Nasi Doradcy pozostają do dyspozycji. Pozdrawiam, Adam z Oferteo
    ReviewUserIcon
    Konrad

    15.02.2025 08:21

    Inne

    Dziękuję za przesłane wyjaśnienia. Niemniej jednak muszę wyrazić swoje niezadowolenie związane z narzędziami, które udostępniacie wystawiającym ogłoszenia. Uważam, że obecne rozwiązania są niewystarczające – fakt kliknięcia w link aktywacyjny nie przekłada się automatycznie na zdecydowane zainteresowanie usługą, lecz jedynie oznacza, że link został kliknięty. W praktyce ja otrzymuję tzw. „puste kontakty”, które nie reprezentują realnego zainteresowania klientów. Zwroty punktów w ustalonym przez Was limicie nie działają ze względu na skalę "pustych" kontaktów. W związku z powyższym czuję się wprowadzany w błąd, gdyż sprzedajecie mi kontakty, które nie spełniają oczekiwań ani nie przynoszą wymiernych korzyści. Taka sytuacja budzi moje poważne wątpliwości co do uczciwości podejmowanych przez Państwa działań. Oczekuję, że podejmiecie kroki mające na celu poprawę jakości dostarczanych usług, aby uniknąć podobnych nieporozumień w przyszłości.
    ReviewUserIcon
    odeszłam po 2 latach

    23.01.2025 09:46

    Były pracownik

    Obecnie po zmianach które miały "wyrównać" przez podniesienie kwoty minimalnej, zarobię po zsumowaniu wszystkiego ok. 200zł mniej niż w zeszłym miesiącu. Mówię tylko o zarobku z marży, czyli coś z czego składa się premia większości osób. Było dużo spotkań, na których mówiono, że nam to różnicy nie zrobi. Nawet więcej zarobimy po tych zmianach. (usunięte przez administratora)w twarz pracownikom z uśmiechem na ustach. Nie polecam nikomu, współczuję wszystkim, którzy nie widzą tego tylko wierzą we wszystko co nam mówią bez własnej refleksji. Za chwilę pewnie zgłoszą opinię nie po raz pierwszy, bo jednak ich domeną jest pyskówka z kimś kto pisze opinie w nerwach
    ReviewUserIcon
    Ja

    07.02.2025 18:02

    Pracownik

    Premia za frekwencję to było 100 zł, pozostałe warunki to był kosmos, nikt tego nie rozumiał, a dodatkowo nikt nie podnosił najniższej krajowej, pamiętam, że jak przyszedłem to miałem wyższą podstawę niż ludzie którzy pracowali 2-3 lata, więc bardzo wybiórczo coś tam, cos tam ci zostało, a ta 100 zł za frekwencję no faktycznie takie zarobki, że szok, kupa siana, progi premiowe to nie targety. Pomijam, że konkursy były żałosne, gdzie w tygodniu były jakieś tygodniówki po 25 zł za tydzień xD Targety owszem rosną, bo to jest sprzedaż. Nikt nie zmieniał progów premiowych 2 razy w roku, a targety w każdej firmie rosną w sprzedaży, w każdej w której pesbowslem tak było. Nie wiem chyba z choinki się urwaliście, jeżeli myślicie, że w sprzedaży nie rosną targety.
    ReviewUserIcon
    Ja

    10.02.2025 19:40

    Pracownik

    Słusznie napisałeś o swoim podejściu ;)
    ReviewUserIcon
    Ja

    04.02.2025 19:39

    Były pracownik

    Pracowałem w Oferteo kilka lat i początki faktycznie były ciężkie, natomiast moje ostatnie lata wspominam całkiem dobrze. Była dobra motywacja do robienia wyników, były dobre zarobki, faktycznie w zakresie produktu w szczególności zleceń powinni podziałać podobnie jak z reklamą i marketingiem, natomiast serwis jest dobrym narzędziem żeby pozyskać zlecenia, jeżeli ktoś potrafi sprzedawać i poświęci na to czas. Troszkę w ostatnich mc zaczęło być korporacyjnie i lekko ta atmosfera się zacierała, którą wcześniej dodawała esse do działania, ale dało się przeżyć. Nie ma mnie już kilka mc ale będę dobrze wspominał firmę, szczególnie ludzi, nie żałuję że odszedłem, słysząc, że nastąpiły pewne zmiany w tym osobowe też na „górze”,swój czas tam spędzony oceniam dobrze, nauczyłem się sporo, co mogę teraz wykorzystać. Jakbym miał ocenić firmę dla ludzi na start, albo tak na2-3 lata w sprzedaży, to naprawdę na plus. Zarobki też były spoko.
    ReviewUserIcon
    Oferteo.pl

    10.02.2025 14:08

    Pracownik

    Cześć Ja, dziękujemy za podzielenie się opinią oraz wrażeniami ze współpracy z Oferteo. Cieszy nas to, że doceniasz doświadczenie, które udało się zdobyć będąc częścią naszego Zespołu :) Cały czas przywiązujemy wagę do dobrej atmosfery, dbamy o to, aby nasi Pracownicy mieli dostęp do szkoleń, profesjonalnych trenerów, doświadczonych Koordynatorów. Równie ważne są dla nas integracje zespołowe oraz firmowe, lecz także benefity, aby Pracownicy czuli się w Oferteo jak najlepiej i mogli bez przeszkód spełniać swoje aspiracje zawodowe. Życzymy powodzenia w dalszej karierze! Pozdrawiam, Adam z Oferteo
    ReviewUserIcon
    Inka

    24.01.2025 16:45

    Pracownik

    Oferteo to wieki przekręt, ściema. w Miesiącu wydane ok 3600 zł na punkty , klientów raptem 9 . Ludzie podstawieni przez oferteo, ściemniają i odbierają telefon mydląc oczy , że zadzwonią później , że się skonsultują itd. To Ci Panowie trzej nabijają ten biznes ,mam nadzieję, że szybko zakończę współprace z tymi (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Oferteo.pl

    27.01.2025 16:11

    Pracownik

    Inka, bardzo nam przykro, że pojawiły się takie wrażenia. Jednocześnie pragniemy zaznaczyć, iż Oferteo działa zgodnie z prawem, z poszanowaniem przepisów, regulacji oraz obowiązującego u nas Regulaminu. Nie mamy, nie mieliśmy i nie zamierzamy mieć nic wspólnego z oszukiwaniem, naciąganiem, wyłudzaniem czy wprowadzaniem kogokolwiek w błąd. Zlecający, którzy zamieszczają zgłoszenia w naszym serwisie, mają możliwość ich potwierdzenia, np. poprzez link aktywacyjny czy kod SMS. Przy pobieraniu zleceń do obsługi warto zwrócić uwagę, czy dane klienta są oznaczone jako "Potwierdzone". Informacja taka jest jawna oraz łatwo dostępna, widoczna przed pobraniem interesującego Wykonawcę kontaktu. Z naszej wiedzy, doświadczenia oraz informacji od Wykonawców wynika również, iż skuteczność w działaniu z wykorzystaniem naszych rozwiązań zależy od kilku czynników. Są to m.in. szybkość odpowiedzi na zlecenia, forma i jakość kontaktu z potencjalnym klientem, przedstawiona oferta, prezentacja Profilu firmy - w tym chociażby uzupełnienie opisu, galerii zdjęć, prezentacja opinii czy możliwych do uzyskania wyróżnień na naszej platformie. Bardzo prosimy o kontakt bezpośredni na adres [email protected] - nasi Doradcy są do dyspozycji, chętnie przyjrzymy się ustawieniom na koncie, pomożemy wybrać najlepsze filtry oraz konfigurację, jak również podpowiemy, jak najbardziej skutecznie i efektywnie wykorzystać Oferteo do realizacji swoich celów biznesowych oraz powiększania grona klientów. Pozdrawiam, Adam z Oferteo
    ReviewUserIcon
    ex

    03.12.2024 17:39

    Były pracownik

    Co wy wygadujecie?! Oferteo to jest super miejsce do pracy. Najważniejsze, że spełnicie 5 warunków: 1. Ciągły stres i presja wyników, widmo bata jest tym co lubie 2. Nie przeszkadza wam brak równowagi między życiem prywatnym a zawodowym (tak wam przetrzepią głowy, że po pracy ciągle myślicie o pracy) 3. Biurokracja, brak informowania pracowników o istotnych zmianach wam pasuje 4. Uwielbiacie czuć się jak numerek w excelu i jak was tak traktują 5. Toksyczna kultura pracy, (usunięte przez administratora) faworyzowanie ludzi którzy się podlizują was napędza
    ReviewUserIcon
    Oferteo.pl

    05.12.2024 09:26

    Pracownik

    przykro nam, że współpraca z Oferteo nie przyniosła oczekiwanej przez Ciebie satysfakcji i odchodzisz od nas z takimi przekonaniami. Koncentrację na pracowniku i jego potrzebach jest dla nas bardzo ważna i to nie tylko na poziomie zespołu czy działu, ale całej organizacji. Stawiamy także na otwartość w komunikacji i pochylamy się nad każdym Waszym zgłoszeniem. Szkoda, że wybrałeś/aś taką drogę komunikacji... Praca w sprzedaży nie jest dla każdego, niezależnie od tego jakie pieniądze może Ci dać. To praca dla osób, które lubią budować nowe relacje, a sprzedaż jest ich pochodną. Z całego serca życzymy Ci spełnienia w nowej pracy. Mamy nadzieję, że doświadczenia, które zdobyłeś podczas tej podróży z nami wykorzystasz do realizacji swoich nowych wyzwań zawodowych.
    ReviewUserIcon
    Już ex

    26.01.2025 23:28

    Pracownik

    Niestety taka prawda o pracy w Oferteo. Ja na szczęście mam to już za sobą i odetchnęłam, bo w końcu wiem ile zarobię co miesiąc.
    ReviewUserIcon
    XD

    13.12.2024 10:43

    Pracownik

    Śmiech na sali, progi ponownie podniesione i już trzeba sprzedać 2 razy tyle żeby dostać premii tyle samo co rok temu. I ta cudowna argumentacja. Szacunek do pracownika to nie jest to czego doświadczycie w tej firmie. Zapytacie dlaczego nie powiesz tego co Ci nie pasuje? Bo nie chce planu naprawczego i bycia pod ścisłym nadzorem. Tak działa ta firma.
    ReviewUserIcon
    Już ex

    26.01.2025 23:24

    Pracownik

    Ta sama sytuacja ma miejsce co roku, ale nie przejmuj się- zawsze przyjdzie jakiś ambitny student na Twoje miejsce :)
    ReviewUserIcon
    slowen

    13.01.2025 09:41

    Inne

    Wydałem ponad 1000 zł na kontakty. To jedno wielkie (usunięte przez administratora) Klienci widmo, telefony nie aktywne, po złożeniu oferty żadnych odpowiedzi. Podstawione osoby udające klientów, zwykłe naciąganie.
    ReviewUserIcon
    Oferteo.pl

    15.01.2025 08:41

    Pracownik

    slowen, przykro nam, że pojawiły się takie odczucia. Pragniemy jednocześnie zaznaczyć, iż zapewnienie najwyższej jakości usług oraz dostarczanie Wykonawcom wartościowych leadów jest dla nas priorytetem. Oferteo działa zgodnie z prawem oraz obowiązującym Regulaminem. Daleko nam od naciągania, oszukiwania czy tworzenia "sztucznych zleceń". Stawiamy na dobre, trwałe relacje z Użytkownikami, oparte na zaufaniu oraz profesjonalnej współpracy. Przypominamy także, iż Zlecający mają możliwość potwierdzenia swoich zgłoszeń, np. poprzez kod SMS, link aktywacyjny. Informacja o statusie potwierdzenia danych jest dla Wykonawcy dostępna zawsze przed pobraniem danego kontaktu do obsługi. Oczywiście rozumiemy, że czasami zajdą sytuacje, w których kontakt z klientem jest niemożliwy, utrudniony. Warto wtedy skorzystać z dostępnego dla firm Limitu zwrotu punktów - https://www.oferteo.pl/zwroty-kontaktow . Więcej o bezpieczeństwie dla Wykonawców na stronie: https://www.oferteo.pl/bezpieczenstwo-dla-wykonawcow . Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego na [email protected] - chętnie pomożemy w działaniu, odpowiemy na pytania i rozwiejemy wątpliwości. Pozdrawiam, Adam z Oferteo
    ReviewUserIcon
    Alina @

    01.12.2024 17:16

    Pracownik

    Pracę remontowe od sierpnia nie dokończone. Wszystko zapłacone, a po uruchomienie systemu grzewczego na łączeniach leciała woda. Pracownik miał oddzwonić. Do dzisiaj się nie odezwał. Absolutnie nie polecam.
    ReviewUserIcon
    Uczciwość jest rzadkością

    03.01.2025 23:41

    Inne

    Nie ma żadnej weryfikacji. Portalowi zależy na punktach.
    ReviewUserIcon
    Marcel

    04.01.2025 09:41

    Inne

    Dokładnie tak. Kupić punkty , a później niech się dzieje co chce, byle tylko dostali pieniądze. Ja czekam na zwrot pieniędzy po lucznych reklamacjach i dalej nic…
    ReviewUserIcon
    Gucio

    08.09.2024 14:29

    Inne

    Na stronie dla młodszego doradcy klienta biznesowego oferują wsparcie psychologiczne. Faktycznie to gwarant i są jeszcze inne, medyczne konsultacje?
    ReviewUserIcon
    Już ex

    01.12.2024 23:40

    Były pracownik

    Tak, możesz korzystać z mental benefit (chociaż coraz mniejszy zakres i trzeba czekać ok 2 miesięcy na termin), bo bez tego nie będziesz w stanie wytrzymać tu dłużej niż rok ;)
    ReviewUserIcon
    Culpa

    17.12.2024 21:51

    Pracownik

    Tak, jest mental benefitu - można skorzystać z psychologa bądź dietetyka, psychologa dziecięcego itd
    ReviewUserIcon
    Paweł

    12.12.2024 06:02

    Inne

    (usunięte przez administratora) Nie wykupujcie pakietów punktów to (usunięte przez administratora) udostępniają niby to zlecenie tj. Kontakt do zleceniodawcy a okazuje się że to podstawienie ludzie którzy rezygnują w ostatniej chwili z wykonania zlecenia. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Oferteo.pl

    12.12.2024 08:51

    Pracownik

    Panie Pawle, przykro nam, że pojawiły się u Pana takie wrażenia. Rozumiejąc zdenerwowanie sytuacją, pragniemy jednak wyjaśnić Pana wątpliwości. Na wstępie zapraszamy do kontaktu bezpośredniego na nasz adres [email protected] - omówimy z Panem wszystkie niejasności oraz pomożemy w działaniu z wykorzystaniem z naszego systemu. Jednocześnie zdecydowanie zaznaczamy, iż Oferteo to firma działająca zgodnie z prawem, przepisami, dostępnym u nas Regulaminem. Daleko nam od podejmowania nieuczciwych praktyk, naciągania czy wprowadzania kogokolwiek w błąd. Zlecający mają możliwość zarządzania swoimi zgłoszeniami. W zależności od rozwoju sytuacji może okazać się, że zlecenie jest nieaktualne (np. Zlecający wybrał już firmę, która szybko zareagowała na zgłoszenie i przedstawiła korzystną ofertę). Proszę pamiętać, że każdy Wykonawca ma w takich przypadkach do dyspozycji Limit zwrotu punktów (np. zlecenie nieaktualne, brak kontaktu z klientem), aby odzyskać punkty przeznaczone na taki kontakt i móc działać z kolejnym Zlecającym. Więcej o tym na stronie: https://www.oferteo.pl/zwroty-kontaktow . Ponawiamy zaproszenie do kontaktu bezpośredniego ([email protected]) - nasi Doradcy chętnie dzielą się wiedzą, w oparciu o swoje doświadczenie mogą wesprzeć w efektywnym wykorzystaniu platformy w pracy z klientami. Pozdrawiam, Adam z Oferteo
    ReviewUserIcon
    anonim

    02.12.2024 18:38

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    HarryPotter

    04.12.2024 10:33

    Pracownik

    Bez pozdrowień, bo po cięciach premii mnie na nie nie stać. Harry Potter
    ReviewUserIcon
    Hermiona

    09.12.2024 14:33

    Pracownik

    Dobrze, że mimo użycia nazwiska "Umbridge" wiadomo było o kogo chodzi i tak osoba się odezwała. Także wiecie już szanowni Oferteusze kto popsuł klimat w firmie
    ReviewUserIcon
    wykonawca.

    02.11.2024 22:38

    Inne

    Powiem tak. Wstyd i żenada.Ciągle chcą tylko kasy za pseudo klientów.Zero odpowiedzi,Płacę za klientów widma. To jest (usunięte przez administratora) w trybie ciągłym,i trwa lata juz. Dlatego wystarczy tego robienia w wała wykonawców,i czas na zgłoszenie tego procederu do prokuratury,co zostanie zrobione.Dla nich liczy sie tylko kasa,i nic więcej.Mam dosyć tego..!!!!!!!!!!
    ReviewUserIcon
    wykonawca.

    26.11.2024 00:02

    Inne

    Witam.Własnie składam zgromadzony materiał dowodowy,i przed końcem roku zostanie przekazany do prokuratury oraz izby skarbowej.Także zostanie złozony wniosek do sądu o przeprowadzenie audytu w tej spółce. Zebranie materiału dowodowego trwało trochę,ale jestem z kolega prokuratorem dobrej mysli,że to jedno z większych wyłudzeń zostanie odpowiednio już ocenione przez sąd.Podrawiam czytających oraz oszukanych.Proszę nie bać się oisac prawdy.!!!!!!!
    ReviewUserIcon
    ByłyPracownik

    02.12.2024 11:56

    Były pracownik

    Jako były pracownik takie argumenty przez słuchawkę słyszałem raz w tygodniu w przeciągu blisko 3 lat, nadal nic nie ruszyło bo mam kontakt z pracownikami obecnymi. Także to są straszaki jedynie :)
    ReviewUserIcon
    Joanna

    30.09.2024 15:05

    Inne

    Czy każdego miesiąca cele sprzedażowe wzrastają czy są podobne? Interesuje mnie stanowisko młodszego doradcy klienta biznesowego.
    ReviewUserIcon
    xd

    08.10.2024 08:43

    Były pracownik

    No to się nie zmieniają czy jednak zmieniają? Motorem napędowym jest podniesienie cen klientom, co spowodowało że wielu z nich nie jest zainteresowane oferteo, a w myśl tego, że klienci mają drożej to pracownicy mogą mieć podniesione progi. Jeden z wielu absurdów, który się nie sprawdza
    ReviewUserIcon
    Już ex

    01.12.2024 23:38

    Były pracownik

    Oczywiście że wzrastają, to praca w sprzedaży
    ReviewUserIcon
    Nowy użytkownik

    24.11.2024 19:55

    Inne

    Jestem świeżym użytkownikiem i miałem nadzieję na klientów z tej platformy, niestety to jedna wielka ustawka. Klienci widmo, maszyna do robienia pieniędzy dla tej całej biurokracji naszym kosztem, (usunięte przez administratora) Żałuję że wcześniej nie przeczytałem opinii i straciłem pieniądze. NIE POLECAM I ODRADZAM!! lepiej było zainwestować w ulotki
    Oferteo.pl

    25.11.2024 12:26

    Pracodawca

    przykro nam, że pojawiły się takie wrażenia. Zaznaczamy zdecydowanie, iż Oferteo działa zgodnie z prawem, zachowując etykę biznesu, jak również opierając się na dostępnym w serwisie Regulaminie. Dbamy o jakość naszych kontaktów, nie generujemy "sztucznych zleceń", nasze działania od lat opieramy na przejrzystości, stałych i dobrych relacjach z Klientami, które bazujemy również na zaufaniu. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na stronie: https://www.oferteo.pl/bezpieczenstwo-dla-wykonawcow oraz https://www.oferteo.pl/bezpieczenstwo-dla-zlecajacych . Jednocześnie zapraszamy do kontaktu bezpośredniego z nami, pod adresem [email protected] - nasi Doradcy chętnie służą pomocą, wesprą w działaniu, podpowiedzą, jak skutecznie i efektywnie wykorzystać rozwiązania dostarczane przez naszą platformę. Skuteczność działań oraz zwiększone szanse na pozyskanie zlecenia zależne są od kilku aspektów, np. odpowiedniego wypełnienia Profilu, uzupełnienia Galerii zdjęć, prezentacji Opinii od Klientów, zdobycia wyróżnień i odznaczeń (m.in. Najlepsi Oferteo, Sprawdzona firma, Profesjonalny sprzedawca). Liczy się również właściwy kontakt ze Zlecającym (sprawna reakcja, różne formy kontaktu, różne pory dnia). Raz jeszcze zapraszamy do kontaktu na [email protected] - wykorzystując nasze doświadczenie i wiedzę chętnie pomożemy w realizacji celów biznesowych z pomocą Oferteo. Pozdrawiam, Adam z Oferteo
    ReviewUserIcon
    Marcel Zych

    25.11.2024 13:14

    Pracownik

    A JA jeszcze raz zaznaczam, że wyrażanie przykrości nie zwróci mi moich 500 zł które stwierdziłem, że zainwestuje w Waszą firmę. Zlecenie bardzo interesujące akurat mnie bo na halę o dużej powierzchni pojawiło się dosłownie na kilka minut, a wcześniej byłem nagabywany telefonami od Waszej pracownicy, żebym doładował konto... Zasłanianie się tym, że każdy może wycofać swoje ogłoszenie w każdej chwili jest bardzo naciągane.... Mój błąd, że włożyłem aż tyle pieniędzy ufając, że to uczciwy biznes, ale czytając opinie innych klientów, dochodzę do wniosku, że to nabijanie ludzi w butelkę delikatnie mówiąc.
    ReviewUserIcon
    @marcel

    16.11.2024 11:04

    Pracownik

    Czyli następna (usunięte przez administratora) osoba!!! ludzie nie dajcie się naciągać na zakup pakietu!! ja wydałem ok 500 zł!! wyrzucone pieniądze. Oferteo to maszynka do zarabiania pieniędzy, ale nie dla tych którzy chcą z niej skorzystać!! dla tych co to założyli za to jak najbardziej!!! 500 zł za nic!!! też bym tak chciał...
    ReviewUserIcon
    Oferteo.pl

    22.11.2024 09:28

    Pracownik

    Dzień dobry Marcel, przykro nam, że pojawiły się takie wrażenia. Przypominamy jednak, że Oferteo jest legalnie działającą firmą, która przestrzega prawa polskiego oraz dostępnego w serwisie Regulaminu. Nie podejmujemy działań, które by miały na celu oszukiwanie, naciąganie czy wprowadzanie kogokolwiek w błąd. Na sukces oraz skuteczne pozyskanie Klienta poprzez naszą platformę wpływa kilka czynników. Są to np. odpowiednie uzupełnienie swojego Profilu, właściwy dobór lokalizacji oraz branż (kategorii), z których uzyskuje się informacje o potencjalnych Klientach, jak również prezentacja Galerii zdjęć czy Opinii od Klientów. Znaczenie ma także posiadanie dostępnych u nas wyróżnień (np. Polecają nas, Sprawdzona firma, Profesjonalny sprzedawca). Z doświadczenia oraz od innych działających u nas Wykonawców wiemy również, że szybkość odpowiedzi na zgłoszenie, różnorodne formy kontakty ze Zlecającymi, profesjonalna prezentacja oferty skutecznie zwiększają szanse na pozyskanie zlecenia do realizacji. Oczywiście zdajemy sobie sprawę z tego, że czasami kontakt z Klientem jest np. utrudniony czy niemożliwy. Proszę pamiętać, iż dla każdej firmy udostępniamy Limit zwrotu punktów, który umożliwia bardzo sprawną i prostą reklamację kontaktu w takich przypadkach. Również nasi Doradcy na bieżąco służą pomocą. Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego na [email protected] - pomożemy w działaniu, dobraniu najlepszych ustawień na koncie. Pozdrawiam, Adam z Oferteo
    ReviewUserIcon
    niezadowolony

    31.10.2024 12:48

    Inne

    Po założeniu konta na oferteo miałem kilka/kilkanaście prób kontaktu z ich strony. Z konsultantką posługującą się polsko-ukraińskim językiem ustaliłem, że się zastanowię nad kupnem pakietu i dam znać za kilka dni. Po kilku dniach ponownie przeprowadziliśmy rozmowę telefoniczną, podczas której nie podjąłem decyzji, ale nie wiedzieć czemu na moje konto trafiło 25pkt, a na koncie pojawiła się faktura do opłacenia. Na pierwszy rzut oka widać, że portal bazuje na sprytnym schemacie, tzn. za wszelką cenę prowokuje i zachęca potencjalnego wykonawcę do kupienia pakietu celem uzyskania kontaktu do potencjalnego "klienta", a w istocie są to fikcyjne zlecenia gdzie ani się nie dodzwonisz, ani nie uzyskasz odpowiedzi na maila. Fakt ten potwierdzili już moi poprzednicy w komentarzach powyżej. W dniu dzisiejszym tj. 31.10.24 złożyłem pisemny wniosek o trwałe usunięcie konta. Nie chcę mieć z tą firmą nic wspólnego i każdemu również odradzam.
    ReviewUserIcon
    Usługodawca

    16.09.2024 14:28

    Inne

    Nie polecam. Negatywna opinia. Portal Oferteo to nieporozumienie, a każdemu usługodawcy radzę zastanowić się dwa razy przed zainwestowaniem większej ilości pieniędzy. Z perspektywy naszej firmy to po prostu wyciąganie pieniędzy za nic. Zamiast realnych zleceń, otrzymujemy zapytania, które wyglądają na spreparowane – klienci nie odpowiadają, numery telefonów są nieaktywne, a wiadomości to często tylko pusty spam. Wygląda to, jakby sami generowali te "leady", żeby tylko naciągnąć usługodawców na koszty. Za każde zapytanie trzeba zapłacić i to niemałe pieniądze – kilka tysięcy w miesiąc, a w zamian dostajesz kontakty, które w większości przypadków są bezwartościowe. Kilkukrotnie spotkaliśmy się z sytuacjami, gdzie dane kontaktowe były wręcz identyczne z wcześniejszymi, tylko z drobnymi modyfikacjami. Obsługa klienta to osobna sprawa. Kiedy próbowaliśmy wyjaśnić podejrzane przypadki, dostawaliśmy wymijające odpowiedzi lub byliśmy ignorowani – tylko niektóre przypadki reklamacji były uwzględnianie. Czuć, że dla nich liczy się tylko to, żeby zebrać pieniądze, a nie faktyczne łączenie firm z klientami. Podsumowując, Oferteo nie jest narzędziem, które możemy polecić innym usługodawcom. Zamiast generować nowe zlecenia, portal dostarcza frustracji i strat finansowych.
    ReviewUserIcon
    Oferteo.pl

    02.10.2024 12:38

    Pracownik

    Dzień dobry, przykro nam, że takie wrażenia pojawiły się po skorzystaniu z naszego serwisu. Każdy głos od Użytkowników bierzemy pod uwagę i jesteśmy otwarci na konstruktywną krytykę. Jednocześnie chcemy odpowiedzieć na poruszone w opinii aspekty. Przede wszystkim, zdecydowanie podkreślamy, iż Oferteo działa zgodnie z prawem, zachowując etykę biznesu, relacje z Użytkownikami budując na zaufaniu i jakości dostarczanych rozwiązań. Zaprzeczamy jakimkolwiek działaniom, które by miały na celu "sztuczne generowanie leadów", naciąganie, oszukiwanie czy wprowadzanie kogokolwiek w błąd. Stworzone oraz rozwijane przez nas narzędzia zapewniają jakość kontaktów, ich weryfikację (potwierdzenia mailowe, kody SMS). Szczegóły dostępne również tutaj: https://www.oferteo.pl/bezpieczenstwo-dla-wykonawcow . W kwestii kosztów działania z Oferteo - zależą one od różnych czynników m.in. wielkość zlecenia, lokalizacja prac, zakres zlecenia czy nawet wybrany przez firmę Pakiet punktów. Zachęcamy do kontaktu bezpośredniego - [email protected] - nasi Doradcy chętnie przyjrzą się ustawieniom na Państwa koncie, pomogą dobrać odpowiednie filtry, w miarę dostępnych zniżek zaproponują indywidualną opcję na zakup Punktów, w oparciu o doświadczenie i wiedzę pomogą wykorzystać dostępne rozwiązania, by mogli Państwo efektywnie wykorzystać Oferteo do realizacji swoich założeń biznesowych. Zawsze służymy pomocą! Rozumiemy jednocześnie, iż w niektórych sytuacjach kontakt z Klientem będzie utrudniony, niemożliwy lub zlecenie okaże się nieaktualne. Proszę pamiętać i szybko mogą Państwo odzyskać Punkty, korzystając z dostępnego dla każdego Wykonawcy Limitu zwrotu punktów. Więcej o tej opcji na stronie: https://www.oferteo.pl/zwroty-kontaktow . Dodatkowe reklamacje kierowane do nas np. drogą mailową rozpatrujemy indywidualnie i w oparciu o obowiązujący Regulamin. Każde zgłoszenie traktujemy poważnie i staramy się pomóc naszym Klientom. Raz jeszcze zapraszamy do kontaktu na adres [email protected] - chętnie pomożemy, przeanalizujemy dokładnie Państwa sytuację oraz podpowiemy najlepsze rozwiązania. Pozdrawiam, Adam z Oferteo
    ReviewUserIcon
    Ryszard

    16.09.2024 18:03

    Inne

    No cóż. Bez emocji mogę stwierdzić, że jedyną prawdziwą funkcją tego portalu jest sprawdzenie aktualnych cen usług i towarów. Rok "wsólpracy" to dziesiątki wycen i jeden klient, któremu już nikt niczego nie chciał zrobić. Ale niezłą zabawą jest czytanie opinii na samym OFERTEO. Ubaw po pachy. Sami sobie biedactwa piszą co chcą. A jeszcze ciekawostka. Po zakończonym okresie "współpracy" zaproponowano mi dalszą "współpracę" . Ale z niezależnych ode mnie przyczyn zrezygnowałem z usługi. Po prostu nie zapłaciłem faktury, którą mi wystawiono za przyszłe usługi OFERTEO. (czyli z góry) oczywiście za usługi dotychczasowe zapłaciłem rok temu. Dostałem informację, że za to , że faktura nie została opłacona naliczą mi 140 pln kary!! :))) Zwracam uwagę, że nie zapłaciłem za przyszłą usługę a nie za skonsumowaną usługę.
    ReviewUserIcon
    Oferteo.pl

    02.10.2024 12:24

    Pracownik

    Panie Ryszardzie, bardzo nam przykro, że miał Pan takie doświadczenia. Chcemy podkreślić, iż jesteśmy otwarci na konstruktywną krytykę, a każdy głos od Użytkowników jest dla nas ważny. Pragniemy jednocześnie odnieść się do sprawy poruszonych przez Pana w opinii. Od samego początku istnienia Oferteo stawia na zapewnienie jak najwyższej jakości usług dla Użytkowników. Dbamy o jakość kontaktów, które dostarczamy dla Wykonawców. Wprowadziliśmy i nadal ulepszamy systemy weryfikacji zleceń (potwierdzenie mailowe, poprzez kod SMS itp.). Więcej o tym piszemy tutaj: https://www.oferteo.pl/bezpieczenstwo-dla-wykonawcow . Skuteczność pozyskiwania zleceń z dostępnych w Oferteo kontaktów zależy od kilku czynników, np. stopnia uzupełnienia Profilu, dostępnych zdjęć, pozyskanych od Klientów opinii, posiadania dostępnych odznaczeń i wyróżnień (np. Sprawdzona firma, Polecają nas, Profesjonalny sprzedawca). Również szybkość działania, dobra reakcja na zamieszczone zlecenie, przygotowanie atrakcyjnej oferty, wykorzystanie różnych kanałów komunikacji z Klientem (chat wewnętrzny, mail, telefon) umożliwiają oraz ułatwiają korzystną finalizację działań ze Zleceniodawcą. Bardzo prosimy o kontakt bezpośredni na adres [email protected] - nasi Doradcy chętnie pomogą, wesprą w działaniu, sprawdzą ustawienia Państwa konta, podpowiedzą rozwiązania, które można wykorzystać do uzyskania oczekiwanych przez Państwa efektów. Służymy pomocą! Również bardzo zdecydowanie podkreślamy, iż Oferteo działa zgodnie z prawem oraz etyką biznesu - nie podejmujemy żadnych działań, które by miały na celu preparowanie opinii czy (co za tym idzie) wprowadzanie kogokolwiek w błąd. Stawiamy na dobre, długoterminowe relacje z Użytkownikami, oparte na zaufaniu oraz podparte jakościowym produktem, który oddajemy w ręce naszych Klientów. Dodatkowo warto pamiętać, iż w Oferteo zazwyczaj zakupuje się Pakiety punktów, płacąc za nie z góry. Dopiero po doładowaniu konta można korzystać z punktów i pobierać kontakty do Zleceniodawców. W zależności od uzyskanej oferty indywidualnej mógł Pan zapewne uzyskać od Doradcy fakturę z odroczonym terminem płatności - jest to jednak opłata za zamówioną usługę. Faktura generowana jest po rozmowie z Doradcą oraz po zaakceptowaniu wysokości Pakietu punktów oraz kwoty do zapłaty, jak również po dograniu terminu płatności. Punkty zakupione w ten sposób są do dyspozycji od razu, by można było zachować ciągłość pracy ze zleceniami. Ponawiamy zaproszenie do kontaktu bezpośredniego - [email protected] - chętnie wyjaśnimy wątpliwości, pomożemy w działaniu i jak najbardziej efektywnym wykorzystaniu pełni potencjału oferowanego przez nasz system. Pozdrawiam, Adam z Oferteo
    ReviewUserIcon
    O

    23.09.2024 16:06

    Były pracownik

    Na rozwój nie ma co liczyć chyba że w obrębie wizji szefostwa. Jak są ulubieńcy to choćbyś nie wiem co zrobił nawet to samo co oni to zawsze będziesz gorszy. Przykre ale prawdziwe
    ReviewUserIcon
    Oferteo.pl

    02.10.2024 12:07

    Pracownik

    przykro nam czytać takie słowa. W Oferteo nie faworyzujemy Pracowników - każdy swoją pracą, postawą, aktywnością pracuje na swoje szanse zdobycia awansu. Wspieramy naszych Pracowników na ich drodze do rozwoju - zapewniamy szkolenia, dzielimy się wiedzą i doświadczeniem. Każdy ma szansę piąć się w górę, a w firmie są również określone ścieżki awansu, dostępne dla Pracowników oraz wskazujące im, na jakie umiejętności stawiamy szukając osób na dane stanowisko. Cenimy sobie również pomysłowość, aktywne działanie, dzielenie się swoimi spostrzeżeniami - cały czas tworzymy przestrzeń do wspólnej pracy nad różnymi zagadnieniami oraz projektami realizowanymi w firmie. Życzymy powodzenia i sukcesów na dalszej drodze zawodowej! Pozdrawiam, Adam z Oferteo

    Zostaw merytoryczną opinię o OFERTEO SPÓŁKA AKCYJNA

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.