Opinie o Oferteo Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Oferteo Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Oferteo Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Oferteo Sp. z o.o. w Wrocław

Ewela

Hejka czy warunki różnią się jakkolwiek od lokalizacji? Mam na myśli pracę jako doradca klienta. jeszcze z miesiąc temu ktoś pytał o konkretne zarobki ja widzę ze teraz jest oferta na Rzeszów Wrocław, mnie to drugie miasto interesuje. Opiszecie przede wszystkim atmosferę? I co z tymi widełkami w końcu? Widzę ze są od 3,6 do 7 tys liczone czy po podwyżkach styczniowych ten próg 7 tys tez wzrośnie?

O co chodzi z tymi widełkami na doradcę klienta biznesowego? W starym ogłoszeniu nawet sprzed czterech miesięcy podane 3600-7000, spory przedział. Jak teraz płacą i od czego zależy, czy będzie się mieć bliżej dolnej czy górnej granicy? To mnie interesuje, bo nie wiem, na co liczyć zupełnie.

niezadowolony

gdy zapłaciłem za oferteo to strone mi zablokowano i nie moge sie do nich dodzwonic i bede sie musiał d nich pofatygowac osobiscie lub w asyscie Policji bardzo słabo.

Przyjęli już kogoś na tego Doradcę klienta biznesowego? Myślałem, że wyślę papiery, a tu mi pokazuje, że od trzech miesięcy nieaktualne ogłoszenie. Wciąż tak jest, że jeden dzień w biurze a 4 z domu się pracuje? Jak tak, to czym się różni ta praca w biurze wtedy? Po co przyjeżdżać w ogóle tak często?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Senior Scrum Master w firmie Oferteo Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik Działu Utrzymania Ruchu
Ogorzelice
Modular System Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Częstochowa
Wulkan S.A.

Piszecie tu o scenkach sprzedażowych, na ich stronie też czytam, że trzeba być gotowym na scenkę pt. "sprzedaj mi ten długopis". Czyli stanowisko doradcy klienta jest bardziej nastawione na sprzedaż niż właśnie doradztwo, udzielanie info i tak dalej? Czy w takim razie ta stawka ze strony 4 000 - 7 000 PLN jest mocno od tego uzależniona? Chodzi mi o to czy zawsze jest te 4 tys. podstawy czy jednak da się wynegocjować więcej bez premii? Jaka jest baza klientów? Z góry dzięki.

Yoyo

Tylko sprzedaz ma znaczenie reszta to tylko kwiatel do kozucha nie wierz w bajki ktore opowiadaja w hr mam wrazenie ze nie zdaja sobie sprawy jak wyglada praca reaguja w momencie jak ktos z placzem do nich przyjdzie doslownie. Plan sprzedazy rosnie caly czas a klientow nowych masz jal na lekarstwo dzwonisz codziennienw 90% te same leady kolezanka zwolnila sie po paru miesiacach ja rowniez szukam powaznej pracy jesli szukasz roboty na chwilento zloz cv jesli jestes ambitny odpusc sobie bo tylko cie zgnoja. W firmie jest zasada ze firma nigdy sie nie myli mialam okazje wiele razy tego doswiadczyc winny jest zawsze pracownik

@Yoyo

Drogi Kolego, wsparcie naszych Pracowników w codziennej pracy jest dla nas bardzo ważne - przygotowujemy materiały pomocnicze, prowadzimy szkolenia, posiadamy Zespoły wsparcia, do których można się zwrócić z prośbą o pomoc. Tylko od Was zależy w jakim zakresie skorzystacie z oferowanych przez nas opcji. W Oferteo cenimy sobie zaangażowanie i staramy się zapewnić naszym pracownikom wiele możliwości rozwoju. Nie tylko wynik ma znaczenie (choć jest to ważny element, który wpływa również na wysokość otrzymywanej premii), ale również dbamy o rozwijanie umiejętności interpersonalnych, umiejętności zarządzania czasem i efektywności pracy. Nasza kultura organizacyjna przykłada dużą uwagę na współpracę i wsparcie między pracownikami, a nie "gnębienie" ich, jak sugeruje Twoja opinia. Dodatkowo co miesiąc prowadzimy badania sprawdzające satysfakcję z wykonywanej pracy i na podstawie otrzymywanych wyników staramy się stworzyć środowisko pracy przyjazne dla każdego. Nasz Dział HRu jest otwarty na konstruktywną krytykę oraz propozycję rozwiązań. Jeśli masz jakieś pomysły i uwagi zapraszamy do kontaktu. Naszym celem jest tworzenie środowiska pracy, w którym nasi pracownicy czują się docenieni i mogą rozwijać swoje umiejętności. W naszej firmie liczą się #ludzieoferteo Pozdrawiamy, Zespół Oferteo

Nie polecam
@Yoyo

Podpisuje się pod tą opinię.na początku było wszystko w porządku, natomiast w ciągu ostatniego roku jest to równia pochyła. Możesz robić wyniki, mieć swoich wypracowanych klientów, z którymi masz świetne relacje, angażować się aktywnie w życie firmy. Przyczepią sie do 1000 innych wskaźników, które nie mają wpływu na to ile zarabiasz ani nawet ile firma zarabia. Firma również nie informuje klientów, że rozmowy są nagrywane, co uważam za bardzo nie w porządku

Kandydat do firmy.

Ja również niestety nie polecam. Panie z HR przy rekrutacji nie uprzejme i rozmowa rekrutacyjna przeprowadzona w bardzo nieprzyjemny i niekomfortowy sposób. Nie wspominając że już na pierwszym etapie rekrutacji z dziewczynami trzeba znać wewnętrzne zasady dotyczące punktów i samego działania firmy - dotyczyło to pewnej scenki sprzedażowej. W trakcie zaproszenia na spotkanie żadnych informacji ani materiałów Pani z HR nie była łaskawa wysłać aby się przygotować. Takich rzeczy powinno się uczyć na szkoleniach a nie przy pierwszej rozmowie rekrutacyjnej. Uczestniczyłem już na wielu rozmowach rekrutacyjnych ale na takiej jeszcze nigdy. Naprawdę nie polecam chyba że chce stracić się swój czas i nerwy.

Eliza
@Kandydat do firmy.

Cześć, Dziękujemy za podzielenie się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi rekrutacji w naszej firmie. Przykro mi czytać taki feedback, ponieważ na bieżąco pracujemy nad procesami rekrutacyjnymi i badamy doświadczenia Kandydatów w prowadzonych rekrutacjach. Dodatkowo mieliśmy okazję spotkać się na tej rozmowie i w trakcie procesu nie wyraziłeś swojego niezadowolenia z jego przebiegu. Co do formy rekrutacji, jest ona u nas niezmienna od 2-3 lat, a dokładne informacje czego oczekujemy od naszych kandydatów w trakcie procesu rekrutacyjnego znajdują się tutaj: https://www.oferteo.pl/kariera. Jeżeli chodzi o samą “Scenkę sprzedażową”, przy każdej rozmowie zaznaczam (nawet kilka razy), że nie oczekujemy od kandydatów szczegółowych znajomości procedur, a także nie wymagamy znajomości produktu. Scenka ma na celu przede wszystkim sprawdzenie umiejętności radzenia sobie w różnych sytuacjach oraz zdolność improwizacji. Natomiast bardzo doceniamy jeśli Kandydat wykazuje zainteresowanie firmą i posiada podstawowe informacje na temat branży, w której działamy. W odniesieniu do pytania po scence, zadaję je każdemu kandydatowi. Ma ono na celu zbadanie czy kandydat po przeprowadzeniu scenki sprzedażowej i zobaczeniu jak mniej więcej wyglądają u nas rozmowy z klientami, nadal czuje, że to jest coś w czym by się odnalazł. Przykro mi jeśli uraziło Cię to pytanie. W tym pytaniu zależy mi na szczerej odpowiedzi. Wielokrotnie usłyszałam osobiste wątpliwości od kandydatów i informację, że np. muszą to przemyśleć, bo spodziewali się czegoś innego. Mimo tego, że finalnie nie mogliśmy zaproponować Ci współpracy z naszą firmą, jesteśmy bardzo wdzięczni za poświęcony nam czas i udział w naszej w procesie rekrutacyjnym. Trzymamy za Ciebie kciuki w innych rekrutacjach.

Zbyszek
@Eliza

Czyli proces rekrutacji u Państwa zamyka się w jednym spotkaniu ze scenką sprzedażową? Dajecie od razu odpowiedź, czy później? Można też wiedzieć, na jakie stanowisko była ta rekrutacja?

Eliza
@Zbyszek

Cześć, powyższe komentarze dotyczą rekrutacji na stanowisko Doradcy Klienta Biznesowego ;) Ta rekrutacja składa się z jednego etapu rekrutacji: rozmowa z kandydatem + scenka sprzedażowa + informacja o kwestiach organizacyjnych. Z informacją zwrotną wracamy przeważnie w przeciągu kilku dni, maksymalnie do tygodnia ;)

Czy możesz opisać cały proces rekrutacyjny i ocenić poziom rozmowy kwalifikacyjnej w Oferteo Sp. z o.o.? Dodali nowe ogłoszenia 1 lipca na Pracuj.pl.

Jeżeli chodzi o sam proces rekrutacyjny ja oceniam go negatywnie. Rozmowa przebiegła w nieprzyjemny sposób. W trakcie rozmowy w wręcz ironiczny sposób rekruterka z HR ironicznie stwierdziła że nie nadaje się do tej pracy mimo iż posiadam odpowiednie wiedzę i kompetencje. Ja jestem bardzo niezadowolony ponieważ straciłem nie tylko czas ale i nerwy już nie wspominając o scence sprzedażowej która zupełnie była nie na miejscu, nie dało się do niej w żaden sposób przygotować. Nie polecam.

Robert

Ludzie kochani, korzystam z portalu od lat, wielokrotnie dodawałem zlecenia i natychmiast miałem wykonawców, sprawdzonych, rzetelnych i uczciwych. Portal jest super pomocy i nie róbcie hejtu, ci ludzie z obsługi portalu naprawdę się starają żeby obsługa była na najwyższym poziomie. Zawsze możecie szukać klientów na własną rękę i nie musicie wydawać żadnych pieniędzy. Pozdrawiam cały zespół Oferteo. Dobra robota Panowie.

@Robert

Panie Robercie, bardzo dziękujemy za wystawioną opinię. Cieszymy się, że serwis spełnia Pana oczekiwania i możemy być wsparciem w rozwoju Pana firmy. Pozdrawiamy serdecznie i życzymy wielu zadowolonych Klientów i samych ciekawych zleceń do realizacji. Zespół Oferteo

On
@Robert

Wiedzieć należy, że wykonawcy za dostęp do Twoich danych kontaltowych, muszą zapłacić. Nie mają przy tym zadnej gwarancji na zdobycie zlecenia. Poza oferteo rynek zleceń już prawie nie istnieje, a wykonawca musi płacić za wszystko.

Michał Z

portal totalne dno ceny za punkty z kosmosu za 10pkt 120 zł za które ja jako mała firma budowlana moge kliknąć max 2 zlecenia inny portal w tej cenie ma 80 pkt za które mogę i kliknąć 40 zleceń a do tego zwracają punkty gdy klijent jest nie aktywy a u was wydałeś do wydałeś i kij z tobą kupiłem u was kilka razy nigdy więcej tego nie zrobie dodam że wasze zlecenia najczęściej są już nie aktywne czyli tak naprawdę kupujesz punkty a roboty nie ma

Alicja
@Michał Z

Trochę pleciesz, bo przecież można tam zrobić zwrot, z którego wiele razy korzystałam. Weź zadzwoń do dobrego doradcy i ci wytłumaczy jak podziałać, bo ewidentnie masz z tym problem. Moją firmę prowadzi mega sympatyczna Pani, a dzięki niej mam fajne gratisy i wytłumaczyła co zrobić by klient cię chciał i jak uzupełnić wizytówkę, ewidentnie nie jesteś w ogóle interesujący dla ludzi ...

@Michał Z

Panie Michale, serwis Oferteo jest narzędziem, które ma ułatwić dotarcie Panu do potencjalnych Klientów. Niestety nie możemy dać gwarancji, że każde zldecenie dojdzie do skutku, ponieważ ostateczną decyzję o nawiązaniu współpracy podejmuje Zleceniodawca. Może wybrać inną ofertę, którą otrzymał w ramach złożonego zapytania, a także zrezygnować z kontynuacji zlecenia. Efektywne korzystanie z serwisu związane jest m. in. z odpowiednio dopasowanymi ustawieniami na koncie, posiadaniem włączonych bezpłatnych powiadomień o nowych zapotrzebowaniach i aktywny pakiet punktowy. W zależności od branży i lokalizacji bardzo pomocne są takie usługi jak Promowanie czy Automatyczne Polecanie. Pozyskanie Klienta wiąże się również z szybkością kontaktu (w czym może Panu również pomóc usługa Szybki kontakt) czy dobrze przygotowaną wizytówką, z której potencjalny Klient będzie mógł zapoznać się z Pana firmą. Cena kontaktu jest ustalana z góry i wpływa na nią wiele czynników m.in termin realizacji, wielkość zlecenia, lokalizacja i kategoria, w której się znajdują. Prosimy pamiętać, że przed zakupem zlecenia jest możliwość sprawdzenia ile kosztuje konkretne zapytanie. Opłata za punkty jest opłatą jednorazową. Cena za pakiet punktów zależna jest od jego wielkości. Przed zasileniem konta zachęcamy do kontaktu z Opiekunem Biznesowym. Jeśli aktualnie trwa promocja na punkty, to Doradca dobierze najbardziej odpowiedni wariant pakietu i przedstawi korzystną ofertę dla Pana branży. Zakup punktów prosimy traktować jako inwestycję w rozwoju waszej firmy. Chętnie pomożemy również Panu zwiększyć szanse na pozyskanie Klientów - udostępniamy szereg gotowych artykułów jak skutecznie działać na Oferteo (https://www.oferteo.pl/akademia/jak-sprzedawac-z-oferteo lub https://www.oferteo.pl/akademia/profesjonalny-sprzedawca). Może Pan również zgłosić się do nas bezpośrednio na adres biuro@oferteo.pl, a nasi Konsultanci doradzą, co zrobić, aby nawiązywać skuteczne kontakty za pomocą naszej platformy. Jesteśmy do Pana dyspozycji. Pozdrawiamy, Zespół Oferteo

@Alicja

Pani Alicjo, dziękujemy za wystawioną opinię. Cieszymy się, że jest Pani z nami i aktywnie korzysta z naszego serwisu. Pozdrawiamy i życzymy wiele ciekawych zleceń do realizacji, Zespół Oferteo

Oferteo.pl

w Oferteo jesteśmy wdzięczni za każdą formę konstruktywnego feedbacku - niezależnie czy jest on pozytywny czy negatywny. Chcemy być blisko naszych Klientów i wspierać ich na każdym kroku. Uprzejme odpowiadanie na wszystkie opinie na nasz temat traktujemy jako standardowe zachowanie, gdyż wierzymy, że każdemu należy się szacunek. Rozumiemy, że nie musisz się zgadzać z naszymi ideami i wartościami, ale nie zamierzamy tego zmieniać. Pozdrawiamy, Zespół Oferteo

Mariusz

Zarejestrowałem profil przeglądając ogłoszenia zainteresowała mnie jedna oferta wiec wykupiłem punkty za 220zł by mieć dostęp do danych zleceniodawcy byłem jako pierwszy składający ofertę po 3 min od wstawienia ogłoszenia zadzwoniłem pod dany nr.tel a tu niespodzianka ze taki nr nie istnieje wiec piszę na email i czat ,cisza bez odpowiedzi po sprawdzeniu emal zleceniodawcy okazało się ze podały był tymczasowy który jest aktywny 10min od założenia po czym się kasuje zgłosiłem to oddano mi punkty. Po kilku godzinach widzę ogłoszenie jakie mnie interesuje wiec znów z zakupionych punktów płace nimi za możliwość kontaktu ,a tu znów zdziwienie zleceniodawca nie odbiera brak kontaktu emal czat.Ok może się zdążyć ,Znów kolejne ogłoszenie i ta sama sytuacja nikt nie odbiera brak kontaktu z zleceniodawca zgłoszone punkty oddane lecz limit zwrotu był do 8 i tutaj kolejny zleceniodawca oraz brak odbierania nr chociaż nikt nie złożył oferty byłem jako pierwszy zgłosiłem ponownie lecz odpowiedz taka ze wykorzystałem już limit zwrotu nie rozumiem jak portal może sobie pozwolić nie sprawdzać autentyczności ogłoszenia bo ja odniosłem wrażenie ze sami wstawiają lipne ogłoszenia aby wyłudzić zakup punktów na zakup danych zleceniodawcy rozumiem gdyby taka sytuacja miała miejsce w ciągu kilku miesięcy i ale to jest w przeciągu kilku godzin zwrot pieniędzy za zakupione punkty raczej nie odzyskam szkoda zakładać i tracić pieniądze na nieistniejących zleceniodawców bo sadzę że może 5% ogłoszeń na cały kraj jest prawdziwa a reszta to ciągniecie kasy za lipne ogłoszenia

Wojciech
@Mariusz

Mam dokładnie takie same odczucia jak Pan. Już kilka kontaktów zakupionych, dzwonię klient odbiera i mówi, że ogłoszenie wycofywał już jakiś czas temu. I jeszcze do mnie tekst że Oferteo tak mu robi już któryś z kolei raz. Nic nie zgłasza a dostał powiadomienie. Coś tutaj jest nie tak. Fajnie jak by się przyglądnął sprawie UOKIK bo bardzo mi się nie podoba naciąganie na pieniądze. W przeciągu 2 tygodni 2 klientów mówi mi że: pytanie składał w zeszłym roku lub finalnie zrezygnował ze składania zapytania. Chyba nie o to w tym wszystkim chodzi. Niech mi ktoś wytłumaczy w jaki sposób numery telefonów są potwierdzane skoro ogłoszenie pojawiło się o 16:45 a ja dzwonie o 16:46 i nie ma możliwości dodzwonić się na takowy numer.

jaitylkoja
@Mariusz

Ha ha! A mi to oferteo zaczęło coś nie pasować i zacząłem szukać w necie info i wszystkie negatywne komentarze potwierdzają mój obraz na temat całego mechanizmu oferteo. TO NIE DZIAŁA i tylko traci się kasę. NIE POLECAM. będąc na oferteo kilka miesięcy nie zdobyłem żadengo klienta, a po napisaniu do kilku i braku oddzewu machnąłem na oferteo ręką. PORAŻKA.

Mary

Jako benefit firma podała, że są tu liczne imprezy i spotkania integracyjne. Czyli ile tych spotkań jest w roku? I czy to są imprezki dla całej firmy, czy raczej dla konkretnych działów? Mnie to interesuje, bo szukają właśnie Kontrolera finansowego. Opowiecie o tym, ok?

@Mary

Cześć Mary, Oferteo co roku organizuje dwie duże imprezy integracyjne dla całej firmy, ponadto każdy Dział w firmie dysponuje osobnymi środkami do organizacji integracji działowych. Posiadamy również nowoczesny chillroom, w którym często organizowane są różne spotkania, m.in turnieje piłkarzyków, gier planszowych czy turnieje gier na PS4. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Oferteo

Sssss
@Oferteo.pl

To prawda. Są spotkania, integrację, wspólne wyjścia na piwko lub pizze.

Jerzy
@Sssss

Napiszesz, jak to się przekłada na jakość współpracy? No i czy jest w ogóle czas, by zajrzeć w ciągu dnia pracy, choć na chwilę, do tego chill room-u, co o nim wcześniej pisano?

Zenek

No cóż, firma to jedna wielka farsa. Szukają i zatrudniają samych cieniasów bez bez wiedzy i kompetencji. Jak na rozmowie wykażesz się większą wiedzą od potencjalnego przełożonego to Ci podziękuję. Zarobić sensownie też nie dają....Pytania na rekrutacji padają idiotyczne , nie zrozumiałe i tendencyjne. Oczekiwania wobec kandydata duże -tak przynajmniej to wygląda a tak naprawdę szukają samych mośków. Nie polecam aplikowania do tej firmy , szkoda czasu i energii. To zwykłe dziady zajmujące się jakimiś bzdurami. Jak chcesz coś więcej osiągnąć w strefie zawodowej to nie tutaj. utaj to są zwykłe płotki. Nie polecam!!!!!!

XYZ
@Zenek

Rozumiem rozgoryczenie. Możesz bardziej się odnieść do samego spotkania? Chciałbym wiedzieć, jakie padały pytania, czy atmosfera sprzyjała temu, by dopytywać w sytuacji, gdy nie wszystko było oczywiste? No i jaką zaproponowano stawkę, zwłaszcza w zestawieniu z obowiązkami? Chyba, że wiedziałeś to już wcześniej, z ogłoszenia. Dopisz też proszę, o jakie stanowisko się ubiegałeś?

@Zenek

Mam podobne odczucia. Na rekrutacji kreują się na wielkich specjalistów a tak naprawdę to koło nich nawet nie stali. Pani od rekrutacji zadaje pytania przez pryzmat siebie -czyli infantylne i nie do rzeczne. I potem taka (usunięte przez administratora) ma czelność wypowiadać się na temat doświadczonych , merytorycznych ludzi. Żenada

Dominika
@Zenek

W mojej opinii są to zbyt pochopnie wyciągnięte wnioski jak na informacje z samego procesu rekrutacyjnego. Co to znaczy, że "Jak na rozmowie wykażesz się większą wiedzą od potencjalnego przełożonego to Ci podziękuję."? Skąd takie wnioski? Trochę mi się to kłóci z tym, że nazywasz pracowników "dziadami zajmującymi się bzdurami". Mimo, że moja rekrutacja miała miejsce dobrych kilka miesięcy temu, to bardzo dobrze ją wspominam. Zadawałam bardzo dużo pytań, wszystko zostało mi rzetelnie przedstawione, jeżeli coś chciałam wiedzieć to dopytałam i uzyskiwałam odpowiedź. Jak na taką firmę w tych czasach zarobki są naprawdę spoko. Co do atmosfery nie mam zastrzeżeń, była to jedna z przyjemniejszych rekrutacji, w których miałam okazję uczestniczyć.

Janusz

No tak jak już nie masz nic na swoją obronę to zaczynasz się czepiać błędów ortograficznych;) One wynikają często z tego, że ktoś szybko pisze, albo ze słownika w komputerze. Myślę, mniej wybaczalne jest takie infantylne , słabe zachowanie na niby profesjonalnych rozmowach rekrutacyjnych niż odstęp w pisowni.;) Bo jak reprezentujesz firmę?

@Zenek

Widzimy, że nasze rekrutacje wzbudzają duże zainteresowanie i spieszymy z odpowiedziami. Przykro czytać nam taki feedback, bo na bieżąco pracujemy nad procesami rekrutacyjnymi i badamy Candidat Experience, więc mimo tego że w tym wypadku zapadła decyzja o publicznym podzieleniu się feedbackiem, to bardzo dziękujemy. Niestety nie możemy odnieść się do konkretnego przykładu, ponieważ nie wiemy kto i jaki proces ocenia. Doświadczenie i wiedza stanowiskowa są bardzo ważne, ale podczas rozmowy rekrutacyjnej zawracamy uwagę nie tylko na ten aspekt. Dla nas równie ważne są umiejętności dodatkowe, takie jak praca w zespole, komunikatywność, pozytywna energia, szacunek do drugiego człowieka, nastawienie i chęć dalszego rozwoju. Nie trzeba być najlepszym Kandydatem na papierze, aby być najlepiej dopasowanym do naszego Zespołu bo w nim widzimy wielką siłę. Przykro nam, że proces rekrutacyjny nie przebiegł zgodnie z Waszymi założeniami i nie mogliśmy Wam finalnie zaproponować współpracy z naszą firmą. Zawsze jesteśmy wdzięczni za poświęcony nam czas i udział w procesach rekrutacyjnych, jednocześnie trzymamy kciuki za Was w innych rekrutacjach. Pozdrawiamy i życzymy powodzenia, Zespół Oferteo

Ludek
@Oferteo.pl

Co za dyplomatyczne dyrdymały... przykro nam, cieszymy się. Po prostu ludzie oceniają też z drugiej strony. Nie tylko Wy wybieracie do siebie ludzi ale też ludzie po takiej marnej rozmowie dochodzą do wniosków, że w takiej kiepskiej firmie nie chcieliby pracować i tu się tym dzielą.

Mlody pracownik

Wlascile firmy zainteresuja sie w koncu (usunięte przez administratora) i ciaglymi awariami w swojej firmie czy czas szukac nowej pracy idac przykladem starszych pracownikow ktorzy podziekowali juz za wspolprace ? Pytanie zadane specjalnie tutaj bo w firmie mozna sobie gadac i tak maja to gdzies

@Mlody pracownik

Cześć, drogi Kolego/Koleżanko - ponieważ, jak sam zaznaczyłeś jesteś "młodym pracownikiem" przypominamy, że jeśli masz problem techniczny lub pojawia się jakaś awaria zgłoś to do swojego bezpośredniego przełożonego. Zależy nam na tym, aby nasi pracownicy mieli komfort i wszystkie niezbędne narzędzia do wykonywania swojej pracy. Zakończyłeś wpis "w firmie można sobie gadać i mają kto gdzieś" - zapewniamy, że tak nie jest, ale dużo zależy też od formy i sposobu komunikacji. Są oficjalne kanały (w tym również możliwość anonimowego przekazania informacji) służące zgłaszaniu pomysłów, sugestii czy problemów. Wszystkie takie zgłoszenia są odpowiednio adresowane i udzielana jest informacja zwrotna. Jeśli natomiast swoje zastrzeżenia zatrzymujecie dla siebie, nie nadajecie im oficjalnego biegu, to trudno nam się odnieść. Jeśli jesteś gotowy podzielić się z nami bardziej szczegółowymi informacjami to chętnie Cię wysłuchamy i postaramy się pomóc. Pozdrawiamy, Koledzy i Koleżanki z Oferteo

Adrianusz

skorzystałem z oferteo jako firma szukająca kontaktów do zainteresowanych naszymi produktami klientów. Wydałem 2 tyś zł na punkty, część wykorzystałem na otwarcie zapytań klientów - albo nie odbierali albo jeśli był podany tylko email nigdy nie odpowiedzieli na wysłaną wiadomość - generalnie nie udało mi się pozyskać żadnego klienta z oferteo. Punkty natomiast topnieją w oczach, miałem wykupiony pakiet za 500zł netto, chciałem na spokojnie usiąść i spróbować ponownie wykorzystać te punkty na odkrycie i ew. pozyskanie klienta okazało się jednak, że zostało mi jedynie kilka punktów ponieważ pozostałe wsiąkły w rzekomo jakieś promowanie mojej firmy gdzie nie miałem nawet jednego telefonu, mejla czy jakiejkolwiek wiadomości. Zgadzam się z wieloma przedmówcami, że to lipa - zauważyłem że oferteo prowadzi bardzo agresywną politykę reklamową, dzwonią po ludziach, obiecują, zapraszają bądź bez ich wiedzy umieszczają ogłoszenia dzięki temu wykasowują na punkty czyli kasę przedsiębiorców - takie są moje odczucia i wnioski. Oczywiście opiekunowie dzwonią co najmniej raz na tydzień i na siłę próbują wymusić zakup punktów i nie jakiś najniższy pakiet na kilkaset złotych a dopiero według nich (opiekunów) tylko pakiety za grube tysiące jak to mi powiedziano od minimum 8tyś zł dopiero mają sens - dla oferteo na pewno mają ale dla przedsiębiorców szukających kontaktów już niekoniecznie. Ja mam złe doświadczenia i wnioski jak powyżej - nie polecam nikomu bo nie warto, szkoda Waszego czasu i pieniędzy. A pozytywne komentarze tu jak i gdzie indziej mogą pisać pracownicy firmy bo to obecnie też popularna strategia wielu nieuczciwych firm nastawionych nie na prowadzenie uczciwych interesów a na drenowanie kieszeni klientów. Dla mnie oferteo nie jest partnerem do współpracy.

@Adrianusz

Panie Arkadiuszu zakładanie, że jeśli opinia jest pozytywna to na pewno została zdobyta nieuczciwie jest co najmniej krzywdzące. Serwis Oferteo nigdy nie korzystał z tego typu praktyk, uważamy je za nieetyczne i nie chcemy być częścią tego typu procederu. Nawet jak pojawiają się nieprzychylne dla nas komentarze to i tak wolimy zmierzyć się z Państwa uwagami niż iść na skróty. Odnośnie wykorzystania punktów - pragniemy przypomnieć, że po zalogowaniu w zakładce płatności ma Pan pełną historię transakcji, dodatkowo może Pan w dowolnym momencie sprawdzić czy zaktualizować ustawienia na koncie, w tym filtry, kategorie, lokalizacje czy usługi dodatkowe (polecanie, promowanie). Nie ma w Oferteo również zgody na "wymuszanie" jakiegokolwiek zakupu punktów. Każdy zakup odbywa się za zgodą Klienta, a wystawiona faktura od razu jest wysyłana mailowo i dodatkowo dostępna po zalogowaniu się na konto. Jeśli ma Pan jakiekolwiek wątpliwości może Pan skontaktować się z opiekunem lub wysłać wiadomość na adres biuro@oferteo.pl z opisem sytuacji. Nasz dział obsługi Klienta zweryfikuje zgłoszenie i udzieli wyczerpującej odpowiedzi. Pozdrawiamy, Zespół Oferteo

Karol

Serwis jest nierzetelny. Brak weryfikacji firm. Firma w rankingu wysoko - są pozytywne opinie, a w rzeczywistości nierzetelna, (usunięte przez administratora) na zaliczki których nie zwraca. Po tym zdarzeniu, okazuje się , że odznaczona firma SUPER FIRMA 2023 ma windykacje w pięciu sprawach. Jak można odznaczyć taka firmę, Jak można ją umieścić w rankingu na wysokim miejscu? A wystarczyłoby wprowadzić możliwość negatywnej oceny !!! Z poziomy każdego klienta. I skutek byłby, inni już byliby wyczuleni na taką firmę. Sprawa prosta. Oferteo - zły serwis. Korzystaj z innych źródeł informacji.

@Karol

Panie Karolu serwis Oferteo umożliwia dodanie negatywnych opinii - w tym celu należy zalogować się i przejść do czata z danym wykonawcą, a następnie kliknąć "Oceń specjalistę". Dodatkowo serwis Oferteo nie posiada oznaczenia "SUPER FIRMA" - Wykonawcy zarejestrowani w portalu mogą otrzymać tytuł "Najlepsi" (gdzie brane są pod uwagę opinie od Klientów i aktywność w serwisie), czy np. Profesjonalny Sprzedawca (https://www.oferteo.pl/akademia/profesjonalny-sprzedawca). Jeśli chce się Pan podzielić z nami uwagami na temat konkretnego Wykonawcy bardzo prosimy o bezpośredni kontakt na adres biuro@oferteo.pl i podanie o którą konkretnie firmę chodzi. Chętnie zweryfikujemy informacje i w razie potrzeby podejmiemy stosowne działania. Pozdrawiamy, Zespół Oferteo

Oferteo.pl

Panie Michale kontakt z naszej strony zawsze podyktowany jest chęcią pomocy i wparcia. Jeśli zgłaszał Pan swoje sugestie co do formy czy częstotliwości kontaktu i nie zostało to uszanowane to bardzo przepraszamy. Prosimy o dokładniejsze informacje na biuro@oferteo.pl - tak byśmy mogli zweryfikować Pana zgłoszenie i podjąć stosowne działania. Pozdrawiamy, Zespół Oferteo

Bożena

Mnie za to interesuje rekrutacja, a w zasadzie proces rekrutacyjny na posadę Senior Business and Pricing Analyst. Ktoś wie, jak to wygląda? W ogłoszeniu podają że to rekrutacja zdalna, ale jeszcze mnie ciekawi, ile czasu zajmuje ten proces? Może ktoś wie, czy proces prowadzi HR czy manager działu?

Patrycja
@Bożena

Pani Bożeno, obie rekrutacje są już zakończone z sukcesem i z niecierpliwością oczekujemy na dołączenie nowych Oferteuszy ;) Zapraszamy do śledzenia procesów rekrutacyjnych w naszej firmie - szykujemy ich naprawdę wiele. Pozdrawiam serdecznie ;))

QWERTY
@Patrycja

Ok. Jest szansa wysłania cv bez ogłoszenia? Można wysłać i jak będzie wakat to HR weźmie pod uwagę takie cv?

@QWERTY

Dzień dobry, oczywiście, że jest taka możliwość. Zapraszamy do kontaktu poprzez zakładkę "Kariera" na naszej stronie: https://www.oferteo.pl/kariera Pod aktualnymi ofertami znajduje się opcja umożliwiająca przesłanie swojego CV, bez konieczności wskazania konkretnego stanowiska. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Oferteo

Tomasz

Oferty są puste, podstawione Firma prowadzi bardzo agresywny marketing żeby tylko klient kupił punkty Za punkty kupuje się kontakty do ogłoszeniodawcy szukającego aktualnie usługi, Rzecz w tym że telefon do klienta i adres mailowy nie odpowiadają , nie ma kontaktu Nikt nie odpowiada na czat telefon mail Zwykłe naciąganie

@Tomasz

Panie Tomaszu, przykro nam, że dotychczasowe doświadczenia z naszym portalem nie spełniły Pana oczekiwań, jednocześnie pragniemy zapewnić, że publikowane zapytania ofertowe pochodzą bezpośrednio od Klientów, zainteresowanych zleceniem danej usługi lub zakupem towaru. Na sam wybór konkretnej firmy ma wpływ wiele czynników, np. cena, zakres oferty czy umiejętności sprzedażowe danego handlowca. Każde zapytanie ofertowe w naszym serwisie jest dodatkowo odpowiednio opisane pod kątem dostępności i weryfikacji telefonu czy maila do Klienta. Prosimy zwracać uwagę czy przy danych kontaktowych są zielone “ptaszki” - oznaczają one, że np. numer telefonu został potwierdzony przez Zleceniodawcę kodem sms. Prosimy pamiętać, że przy każdym zasileniu otrzymuje Pan limit zwrotów, który wynosi 30% wartości ostatniego doładowania i należy z niego korzystać m.in wtedy kiedy Zleceniodawca nie odpowiada na wiadomości. Samodzielnego zwrotu kontaktu może Pan dokonać do 3 dni roboczych od jego zakupu. Szczegółowe informacje znajdzie Pan, klikając w link poniżej: https://www.oferteo.pl/zwroty-kontaktow Pragniemy dodać, że kontakt ze strony naszych Doradców to nie tylko sprzedaż punktów, ale także stałe badanie potrzeb naszych Klientów. Naszą intencją jest aktywne wspieranie rozwoju firm zarejestrowanych w serwisie. Staramy się być dostępni dla użytkowników na każdym etapie współpracy. Jeśli potrzebuje Pan wsparcia w sprawdzeniu ustawień na koncie, aby wybierać np. tylko potwierdzone telefonicznie zapytania, zapraszamy do kontaktu z Opiekunem lub na adres biuro@oferteo.pl Zachęcamy także do zapoznania się z artykułami poświęconymi kontaktom z Klientem: https://www.oferteo.pl/akademia/jak-czesto-kontaktowac-sie-z-klientem https://www.oferteo.pl/akademia/jak-sprzedawac-z-oferteo W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu bezpośredniego pod adresem e-mail biuro@oferteo.pl Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Oferteo

Jan

Polecam platformę, korzystam od lat, pozyskałem dużo sporych kontraktów. Oststnio trafiła sie naprawdę dobra fucha za grube tys, w sumie to prócz tej strony nie pozyskuje inaczej zleceń.

@Jan

Panie Janie, bardzo nam miło i cieszymy się, że przez tyle lat jest Pan z nami, a serwis Oferteo spełnia Pana oczekiwania. Życzymy Panu wielu sukcesów i samych interesujących zleceń do realizacji. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Oferteo

Krzysztof

Większość kontaktów z oferteo to osoby, które albo nie odbierają telefonów, albo odbierają i od razu krzyczą na nas, że zawracamy im głowę, bo oni kliknęli na oferteo myśląc, że jakieś gotowe oferty im się wyświetlą, a nie że będzie naraz dzwonić kilka osób. Oferteo odmawia zwrotu pieniędzy za takie kontakty, gdyż uważają, że dostarczyli nam kontakt do osoby zainteresowanej, a to, że klient jest niekultualny albo że coś źle myślał, to nie ich wina.

metalurg29
@Krzysztof

dokładnie tak jest. W moim przypadku na na 17 wykupionych kontaktów tylko w 1 przypadku zacząłem rozmawiać z potencjalnym zleceniodawcą. W pozostałych albo nikt nie odbiera telefonu ,albo pomyłka albo już nie aktualne. Nie wspomnę już o sytuacjach ,że klient co innego wpisuje a czego innego oczekuje. Poziom weryfikacji zleceń mierny a ja prawdziwe pieniądze wydaję na kontakty. Zgłaszałem już te przypadki ,ale moją to po prostu w poważaniu.

Nabrany
@Krzysztof

potwierdzam - Oferteo sprzedaje produkt wydmuszkę - żerując na sieci zleceniobiorców, którzy opłacaja punkty aby dostać kontakt do potencjalnego zlecenia - sam dałem się nabrać na ten system straciłem kilkaset złotych - niby nie wiele ale prosze przemnóżcie to razy tysiące użytkowników. temat jest skonstruowany tak aby wyciagac opłaty od zleceniobiorców którzy kupuja punkty i je przepalają na zmyślone nie rzetelne kontakty na nieistniejących emailach - zakładam że wewnątrz firmy dział handlowy boryka się z falą klientów takich jak ja - nabitych w butelkę

Zostaw merytoryczną opinię o Oferteo Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Oferteo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Oferteo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Oferteo Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 18 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Oferteo Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 253 ocen.
  • Świeradowska 51/57 lok. 102A
    50-559 Wrocław