Opinie o Pro-One Centrum Sp. z o.o. w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Pro-One Centrum Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Pro-One Centrum Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pro-One Centrum Sp. z o.o. w Rzeszów

Ziuta Nowy wpis

Aplikowałam na konkretne stanowisko, rozmowa rekrutacyjna również na to stanowisko przy odbiorze skierowania okazało się, że wypisane jest na inne stanowisko. Po moim pytaniu o co chodzi uzyskałam info, że to tylko max 3 miesiące żeby ogarnąć system...po roku bez zmian. Umowy na kilka miesięcy, przerzucanie pomiędzy kilkunastoma firmami żeby uniknąć umowy na czas nieokreślony- osoby pracujące kilka lat dalej na umowie czasowej w kolejnej firmie właściciela. Do pracy trzeba przyjść minimum 15 minut wcześniej i wychodzi sie tez po czasie za co nie jest płacone, przychodzenie do pracy bez zachowania 11 godz przerwy na polecenie kierownika. Odradzam nawet tam aplikować- (usunięte przez administratora) kiła i mogiła....

ktoś Nowy wpis

Panowie którzy siedzą w biurze na Trembeckiego kierownik i dyrektor bodajże opowiadają cuda o płacy ale nie powiedzą konkretnie na jakich warunkach będzie wyglądało zatrudnienie mówią że wynagrodzenie będzie w kwocie netto po czym przychodzisz do pracy okazuje się że na umowie jest całkiem co innego bo jest podstawa plus "premia "o której nic nie było mówione na rozmowie o prace tak samo nie mają pojęcia o pracy która odbywa się na różnych stanowiskach opowiadają jakieś bajki nie mając pojęcia o czym mówią..nastepna sprawa mówią że będziesz zajmować się tym i tym.. a okazuje się całkiem co innego po przyjściu do pracy .. jakieś stare systemy,komputery programy porażka wyzysk kłamstwo i jedno wielkie dno ...

Justyna Nowy wpis
@ktoś

Aha i o którym stanowisku tu konkretnie mowa, co miałeś robić a co wyszło? Adekwatne nieraz były te obowiązki co do płacy skoro takie różnorodne? I tak z ciekawości na jakich systemach tu siedzą, że piszesz, że stare?

Michał Nowy wpis

To prawda że aplikuje się na konkretne stanowisko a potem się okazuje że praca jest na zupełnie innym? Ktoś o tym napisał i zastanawiam się czy to jednorazowa sytuacja, czy często tak jest że są przekłamania w ogłoszeniu? Z innymi warunkami też nie zawsze jest tak jak wcześniej proponują?

Klient

Najgorsza firma jaka może być w Rzeszów,wykorzystuje pracowników gorzej niż obcokrajowców,godziny źle płacone,dziewczyny przychodzą wcześniej kończą pożniej nikt nie płaci nadgodzin,a najlepsza jest niedziela wolna od pracy gdzie ,,każe się pracować dziewczynom po 10 godzin a płacone mają za 8 -uwaga 100 zł,śmiech co tam się dzieje tylko inspekcja pracy.omijajcie tą firmę szerokim łukiem

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Pro-One Centrum Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko MAGAZYNIER
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy pracownik ogólnobudowlany
Mielno
Arche S.A.

Witam aplikowałem na fakurzyste lecz na miejscu przychodzi do mnie jakiś gościu od spraw rekrutacji i mówi mi że będę magazynierem . Nie polecam firmy brak kompetencji ogłoszenia o pracę mijają się z prawdą

Zostaw merytoryczną opinię o Pro-One Centrum Sp. z o.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Pro-One Centrum Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pro-One Centrum Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pro-One Centrum Sp. z o.o.?

Pro-One Centrum Sp. z o.o.
  • Stanisława Trembeckiego 11B
    35-234 Rzeszów

Pro-One Centrum Sp. z o.o.