Opinie o Artur Grabiec Grupa Grabiec w Chełmek

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Artur Grabiec Grupa Grabiec. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Artur Grabiec Grupa Grabiec o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Artur Grabiec Grupa Grabiec w Chełmek

Karola Nowy wpis

Kiedyś podobno były premie, a potem były zabrane. To może już je przywrócili? Najniższa krajowa nadal jest aktualna jeśli chodzi o stawkę na umowie? Bo tak chciałam ofertę sobie znaleźć do ich sklepu, a od jakiegoś czasu już nic nie wstawili. Można być teraz zadowolonym z pracy? Umowę na stałe to po jakim czasie się dostaje?

Pracownik Nowy wpis
@Karola

Nie polecam tego pracodawcy, (usunięte przez administratora). Umowa na najniższą, praca w soboty, niedzielę i święta do tego mega (usunięte przez administratora) pseudo szefowa. Jest tyle innych miejsc gdzie do pracy idzie się z przyjemnością - ostatnim takim miejscem jest Grabiec

Elizka Nowy wpis

Czy praca w weekendy i święta jest jakoś dodatkowo płatna? W ogóle z czego to wynika że nawet wtedy trzeba pracować? Wiedziałeś o tym od początku czy nie, że teraz na to narzekasz?

Pracownica Nowy wpis
@Elizka

Wynika to z tego że sklep jest czynny codziennie, w soboty, niedzielę i święta też. Każdy pracownik ma swoją stawkę godzinową i z tego później jest wypłacana wypłata, na kwitku oczywiście najniższa krajowa. Czasami łaskawie "szefowa" dorzuci kilka groszy "premii" jak ma dobry humor ale będzie to wypominała przez 3 miesiące.

Firma totalna porażka. Zamknięcie sklepu i zmuszanie kasjerek do sprzątania nowo przejętego, zapuszczonego i zaszczurzonego magazynu w zimnie, bez toalety i jakiegokolwiek miejsca socjalnego. Pip już powiadomiony. Nie pozdrawiam pseudo-psycho szefowej.

Zuzanna

A to w umowie nie ma nic o tym, że trzeba utrzymywać czystość? Jak ja pracowałam w innym sklepie, to też się jeździło pomagać na inne oddziały. To teraz będzie jakaś nowa praca, skoro ten magazyn przejęli?

@Zuzanna

Ale to nie chodzi o utrzymywanie czystości, a o pracę cały dzień przy sprzątaniu zadymionego magazynu w środku zimy bez jakiegokolwiek ogrzewania, toalety, pomieszczenia socjalnego żeby można było się zagrzać i wypić jakaś herbatę czy zjeść w normalnych warunkach

Kazimierz

To zmienia postać rzeczy. Może chociaż dostajecie za to jakąś premię albo pomaga to w wysokości premii rocznej? Trudno uwierzyć, że szef jakoś tego nie wynagradza. Pamiętam kiedyś też musiałem cały dzień magazyn sprzątać, ale później tysiaczek na konto dodatkowy wpłynął.

@Kazimierz

Premia w tej firmie? Kiedyś tak, jakiś grosz był dodany do wypłaty, teraz gola stawka, od czasu jak stery przejęła pseudoszefowa. Ona się nadaje jedynie do zbierania truskawek na polu a nie zarządzania ludźmi, chamstwo, totalny brak kultury i słoma w butach

Nie polecam, wyzysk na całego, najniższa krajowa na umowie, wyzysk i mobbing na dzień dobry.

No, na umowie 3010 brutto zł, ale naprawdę ile? Bo teraz w inflacji liczy się grosz w garści, zupa w garnku dzieciom. Tak uważam. Umową ich się nie nakarmi, a wypłatą na rękę - tak.

@Marta

Może w innych firmach gdzie wypłacają pod stołem tak jak u Grabcòw jest Ok bo pracodawca w miarę uczciwy i wypłaci to co na lewo obiecał, tu tak nie jest bo pseudo szefowa przy wypłacie sobie coś wymyśli i zostaniesz z ręką w nocniku i najniższą w tej ręce. Nie polecam!!!

Wiktoria

co takiego ta Pani miałaby wymyślić? ciekawa byłabym argumentów, zwłaszcza, ze parę miesięcy temu jakoś sporo ludzi polecało pracę

Lola

Lola

Zgodnie z badaniami, Polacy są jednym z najbardziej narzekających narodów. Więcej od nas marudzą tylko mieszkańcy Singapuru i wysp Wielkiej Brytanii. Brak uśmiechu na twarzy i serdeczności w głosie, czyli wiecznie niezadowolony Polak. Niestety pesymizm i narzekanie weszło nam w krew. Szczególnie w pracy można zetknąć się z tą narodową tradycją.

@Lola

a podsumujesz to teraz jakoś? w skrócie nie ma na co jednak narzekać tu w firmie czy to raczej kwestia sporna jest?

Mikooo

Jak się pracuje w firmie Grupa Grabiec ?

Koko
@Mikooo

Beznadzieja, (usunięte przez administratora) i wyzysk na każdym kroku

@Mikooo

Nie polecam pracy, wyzysk pracowników, na umowie najniższą krajowa a reszta pod stołem, mobbing na porządku dziennym, kierowcy rozwożący alkohol po całej Polsce jeżdżą busami choć nowymi to przeładowanymi kilkukrotnie. Chyba najwyższy czas na zgładzenie tego pracodawcy do odpowiednich instytucji ITD, Policja, inspekcja pracy, ZUS, US, będą mieli u nich pełne ręce roboty. Nie są tam przestrzegane żadne przepisy, liczy się tylko sprzedaż a w zamian można na porządku dziennym otrzymać opie...l od szefowej za nic, ona po prostu uważa że dzień jest zje...y jak pracownik nie dostanie zje.y. Nie poleciła bym tego pracodawcy nawet największemu wrogowi. Już nawet moi znajomi nie chodzą tam na zakupy jak usłyszeli jak szefowa przy klientach traktuje swoje pracownice. Dno i metr mułu......

@Kori

Pracowałem jakoś czas jako kierowca, mogę potwierdzić że wszystkie busy jeżdżą na maxa przeładowane, na busa do 3.5t ładują czasami sporo ponad 5t samego ładunku i wysyłają w trasę na drugi koniec Polski. Do tego najlepiej wrócić z trasy, załadować się i jechać ponownie, umowa na najniższą albo wcale.

Eweeelaaa
@Kori

Witam dla mnie najgorsza praca jaka tylko może być ;( nie polecam totalnie. Pracuje się non stop żeby zarobić wyzysk totalny. Pracownice mówią same za siebie . Non stop zmiana. Jak nadal tak będą traktować ludzi to niedługo nikt tam nie będzie chciał chodzić i biznes upadnie i co wtedy ojojo już nie będzie tak super ;) hahaa

Sławomir
@Eweeelaaa

I co, jest nadzieja że coś się poprawi pod tym względem, czy raczej trzeba uciekać do innej firmy?

Arczi
@Kori

Tak, do busa 5 ton załadunku, ale bzdury...

@Arczi

Widocznie mało w życiu widziałeś, załadowane 5t i jeszcze miejsce jest, dowiedz się ile waży paleta wódki i sprawdź ile takich palet może wejść do takiego samochodu. Do tego dochodzi szef centuś który patrzy tylko na zarobek i efekt jest jaki jest. Kierowcy biorą to na klatę żeby zarobić kilka misek ryżu a w razie wypadku będą płakać jak się okaże że auto sporo przeładowane.

Zuzanna
@Koko

Mocne słowa. Na czym to niby polega wg ciebie? Ze trzeba pracować? ;-) czy coś więcej

Driver
@Kori

Pracuje u nich prawie od początku odkąd kierowcy zaczynali ,dwóch kierowców w mojej kadencji zwolnionych,jeden złapany przez policję prawie dwa promile????drugi ustawiał szefa,szefową,magazyniera,sprzedawców i kierowców ( atmosfera przez to była średnia)chodź szef nie pozwolił go tknąć bo robił dobrą robotę ,coś później poszło nie tak ale nie wiem,być może Pandemia uwalili nas tez .Kasa dobra wszystko powiedziane jakie warunki,po roku fajna podwyżka,po drugim kolejna ,jak dla mnie Ok,skoro nadal jestem????Pamietam początki jak się firma rozwijała szef zapierdzielał nawet o 24 żeby załadować samochody,był zawsze pod telefonem,ładowaliśmy ręcznie ????to były czasy trudne,teraz już luz,wszystko przygotowane i zautomatyzowane . Samochody zadbane,wszystko na bierząco serwisowane.Szef wyczulony na spalanie ,ale to da się zrobić.Generalnie ja jestem zadowolony impreza,koszyki,umowa o prace z urlopem niema problemu.Negatywy piszą osoby,które nie pracują,a podczas zatrudnienia nie narzekają.

Oginski
@Mikooo

Pozdrawiam pana i panią z biura dziękuje za obsługę na najwyższym poziomie.Dziękujemy

Kliencior
@Mikooo

Dziękuje za extra obsługę,do takiej firmy chce się wracać

Siewierz

Wszystko super.Pozdrowionka Paweł z Siewierza stały klient

Klienciok

Również zadowolony ,pozdrawiam pana Piotra

Łukaniu

Mąż
@Mikooo

Żona pracuje i nie narzeka

Paker

Niuniek

To jest mój obowiązkowy punkt od około 20 lat. Polecam

Miki
@Mikooo

Również polecam zakupy ,konkretnie i na temat

Paker

@Miki

Również polecam

Pikus

Pracuje i polecam

Aplikowałeś do firmy Artur Grabiec Grupa Grabiec? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Controlling Specialist
Wysoka
Trans.eu Group S.A,
logo firmy Consumer Services Representative (Dutch & English)
Poznań
Newell Poland Services Sp. z o.o.
Kosmonauta

Ludzie ogarnięcie się, to jest forum oceniające pracodawcę a nie dla klientów sklepu, widać jak ładnie pracodawca poprosił swoich klientów o pozytywne oceny.

Klient

Jako klient nie polecam tej firmy, sprzedają coś czego fizycznie nie mają. Zakupiłem alkohol na wesele, ucieszony że załatwiony jeden z wielu tematów przed weselem. Po jakimś czasie dzwonią że nie dostarcza tego co zamówiłem bo nie mają i proponują coś innego, jak bym chciał inny alko to bym odrazu inny wybrał.

Weselnik
@Klient

Mnie identycznie potraktowali, nie polecam

Biuro
@Klient

Raczej nie możliwe to co pan pisze ,dostawy na koniec roku się przeciągały i były w późniejszym terminie,z powodów nie zależnych od nas.Każdy klient ,kupujący w 2021 r otrzymał dokładnie to co zamawiał,każdy klient przechodzi przez moją bazę. Reasumując, każda opinia jest ważna,wyciągamy wnioski ,dążymy do perfekcji.

Biuro
@Weselnik

Raczej nie możliwe żeby doszło do takiej sytuacji.Każda opinia jest analizowana,dążymy aby klient był zadowolony.Zmieniamy się dla ciebie.Pozdrawiamy

Panna
@Weselnik

Ja polecam,porada,obsługa oraz humor na plus

Klient inny

Ja polecam ,super obsługa ,mega wybór

Klops
@Biuro

Ja polecam ,drugi konkretny zakup ,tylko polecać

Polecam ,konkretnie w dobrych cenach

Na jakie benefity można liczyć w Artur Grabiec Grupa Grabiec?

Alko

Na najniższą krajową, nic poza tym, do tego praca w soboty, niedzielę i święta, a jako benefit to można liczyć że dzisiaj nie przy.......i się o byle co szefowa której słoma z butów wystaje i udaje panią bizneswomen ze sztucznymi cyckami. W sumie to długo tam nie pracowałam bo się nie da w takich warunkach, (usunięte przez administratora) na porządku dziennym. Chyba to była najgorsza praca jaką miałam i nikomu bym nie poleciła.

Laska
@Alko

Ja tez u nich pracowałam, wyjechałam za granice z własnego wyboru,z twojej Opini mogę stwierdzić jedno,że nie jesteś zbyt bystra,ale typowe dla Polaków,zazdrość i zawiść.Dla mnie konkretnie powiedziane co należy do mnie ,pieniążki trochę lepsze jak w pobliskich pracach w tym okresie.Z tego co widziałam kto pracował szefostwo chwaliło.Jakoś dużo pracy nie było ale fajnie jak samemu się znajdzie.Czytając twój wpis Żal mi ciebie,pracowałam z koleżanka i dobrze wspominam.Za święta miałam dużo więcej płacone ,do tego jak wyjeżdżałam dostałam extra premie.

Baby

Jeśli chcesz pracować j znajdujesz sobie sama prace,której nie brakuje napewno cię docenią w firmie,pracuje nie cały rok,jestem zadowolona

@Alko

????po twojej wypowiedzi nie dziwie sie ,ze pracowałaś krótko,może gdzie indziej pracowałaś,być może byłaś moja koleżanką,mam zupełnie inne doświadczenia.W ubiegłym roku faktycznie była rotacja,kombinatorek nie zbyt skorych do oddania cokolwiek od siebie.Jak dla mnie Team perfect,także nikomu nie polecam,ponieważ sadze ze obecnie jest nas za dużo,szukajcie gdzie indziej ????

@Baby

To skoro Ci się tak dobrze pracuje to może opisz zgodnie z prawdą jak jest w rzeczywistości. Umowa na najniższą krajową a reszta pod stołem, praca w święta i niedzielę wyzysk na każdym kroku, napiętnowanie i żale nawet za krótkie l4, na koniec roku przymusowe "sprzedawanie" urlopu żeby nic nie zostało na nowy rok, (usunięte przez administratora) na porządku dziennym.

@Była

Umowa za najniższą krajową cały etat prawda ,urlop wypłacony nie wykorzystany z ubiegłego roku co do złotówki nie widzę problemu jak dla mnie ,we wcześniejszej korpo pracowałam za free .Wypłata na biurku nie pod stołem .Przy rozmowie o prace wszystko miałam powiedziane jak,kiedy i za ile ,także wiem jak jest i nie narzekam ,sadze ze ty też miałaś wszystko przedstawione ,spotkałam się juz z takimi sytuacjami we wcześniejszej pracy,wylewaniem żalów jak się ktoś zwalniał lub został zwolniony.Wyzysk to miałam w korpo ,nie będę podawać 3/4 etatu i co dziennie kierowniczka zmieniała mi godz przyjścia w drugi dzień ,przyjmują non stop.Myśle ze każdy powinien spróbować biznesu z przyjęciem pracowników ,mój były facet tak kiedyś mowil i spróbował ,wytrzymał 16 msc,pracuje obecnie na etacie.Kończę temat ,totalnie bez sensu,

Śmieszek

Pracuje jako kierowca,zadowolony jestem wcześniej jeździłem w bardzo dużej firmie i średnio było ,trasy dłuższe i krótsze ,lubię jeździć,wypłata ,nie narzekam,co tydzień do ręki,samochody dobre,fajna załoga ,jesteśmy zgrani.Prezes spoko dba o nas,przede wszystkim na miejscu zawsze musiałem dojeżdżać do pracy to tez jest plus

Klick

Kto rano wstaje ten jest nie wyspany ????

Byłem porażka drugi ,super obsługa ,pozdrawiam zawsze uśmiechniętego pana Piotra.Dziękujemy za porady

Papa

Zadowolona

Przemiła i cierpliwa obsługa ,dziękuje bardzo

Klient stały

Bardzo dobry wybór ,super obsługa ,dziewczyny zawsze służą pomocą i żartują,pozdrawiam dziewczyny

@Klient stały

również polecam sklep, bardzo dobrze wyposażone, obsługa z poczuciem humoru, fajne dziewczyny

Klient

Właśnie kupuje,dostałem info o tym od dziewczyn ,stały klient ,super obsługa w sklepie Buziaki

Przyjezdny
@Klient

Byłem w hurtowni dzisiaj godz przed otwarciem jak się okazalo ,chciałem Żurawia wyleciałem z Kaczką.Dziękuje panią

Zaopatrywałem się na imprezę dzisiaj,dziękuje serdecznie i pozdrawiam obsługę z biura i magazynu,polecam i napewno wrócę

Seba

Polecam,zawsze po pracy beer

Alko
@Przyjezdny

Klient stały z Siewierza
@Seba

Wszystkie imprezy rodzinne obsługiwane przez firmę od kilku lat.Polecam

Karolas

Również polecam ,stały klient,obsługa na plus

Pijak

Polecam super obsługa

Klient spóźniony

Polecam ,obsłużony pomimo zamkniętej hurtowni ,spoźniłem się i pan Adam wracał się specjalnie ,jeszcze raz dziękuje

Kaja
@Karolas

Polecam ,zawsze wracamy

Maja

Polecam ,super wybór i dobra obsługa

Piter

Polecam ,obsługa zawsze pozytywna,pomocna i zadowolona

Ilona

Mocny wybór ,obsługa Top

Kaminska

Polecamy

Mira

@Przyjezdny

Rozumiem, że były na tyle miłe, że obsłużyły Cię przed otwarciem?

Przyjezdny
@Wiktoria

Tak,hurtownia czynna od 9- byłem godz wcześniej ,panie ze sklepu detalicznego ogarnęły sprawę błyskawicznie żebym nie musiał czekać

Seba

Znam firmę od lat młodości ,polecam teraz maja naprawdę piękny punkt

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Artur Grabiec Grupa Grabiec? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Wszystkie godziny, niezależnie od tego jakie są, czy normalne, czy sobota, czy dodatkowe wypłacane są jednakowo, niezależnie od umowy bo ta jest na najniższą krajową. Wszystko płacone do ręki

Houmegou

Wypłacane z normalną stawka. Bez dodatku.

Wesoły Romek
@Houmegou

Oczywiście pod stołem, każdy pracownik ma inną stawkę, oczywiście różna od tego co jest na umowie a wypłata w całości do koperty. Wyzysk, (usunięte przez administratora) przez pseudo szefową, (usunięte przez administratora) i metr mułu. Zmuszanie do pracy w weekendy i święta bez dodatków ustawowych, brak dobowych i tygodniowych przerw od pracy zgodnie z kodeksem pracy...

Women
@Wesoły Romek

Pracuje dość długo ,znam właścicieli od dawna,pamietam jak budowali firmę i ile dla niej poświęcili.Pracowałam w różnych sklepach i jest bdb,czytam twój post,chyba pracowaliśmy w różnych miejscach.Faktycznie jak otwarli nową siedzibę w 2021 ,była spora rotacja , przeważnie młodych (zero chęci do pracy ,bezmyślność, i L4),chodź (usunięte przez administratora) także się zdążali ,msc pracy i L4 -:)-:)-:).Zmuszanie do pracy-:)Miałam w sierpniu koleżankę (ok 20 lat) pracowała 3 tyg ,stwierdziła że za dużo pracy, wszystko za nią robiłam jak miałyśmy zmianę razem.Jak dla mnie szefowa super,sklepem kierują kierowniczki ,jedna trochę upierdliwa-:).Przeszłam z innego sklepu takze mam porównanie z wypłatami ,jest ok,sądzę że się nie obijam i jestem za to doceniona.W wcześniejszych pracach 1/2 etatu lub 3/4 etatu,w GG odrazu dostałam na stałe cały etat,umowa od najniższej krajowej ale to jest standard chyba wszędzie

@Women

Do tego napisz że umowa umowa a reszta na lewo pod stołem

Women
@Była

Tak ,Umowa na cały etat od najniższej, ale cały etat ,bez żadnych ściem 1/2 czy 3/4,ja dostaje resztę na biurku z reguły, a nie pod stołem i nie narzekam,bo wiem jakie są realia.

@Women

No właśnie, kolejny wpis potwierdzający jak ładnie pracodawca Was tam (usunięte przez administratora) Umowa na najniższą a reszta na biurku (nie pod stołem), do tego koleżanka wyżej ładnie potwierdziła że za niewykorzystany urlop pracodawca wszystko wypłaca, US i PiP już się cieszą. Pozdrawiam

Italiano

Polecam ,miła obsługa ,panie uśmiechnięte z poczuciem humoru ,buziaki

Klaus

Polecamy, piękne miejsce

Zadowoleniec

Towar nie osiągalny ,u nich dostępny od ręki,jeszcze można głupio pogadać Polecam

Inna

Nie ma nadgodzin,max to pełen etat jak wynika z miesiąca dni pracy, jest nas sporo wiec luźno.Ja jestem zadowolona ,poza tym widzę ze nie które osoby odchodzą potem wracają ,coś w tym musi być hehehe.Sporo osób jest również zwyczajnie leniwych,żałosne,wielkie damy oczekujące złotych gór.

Sławomir

Polecam ,rzeczowa obsługa ,dostępność i ceny na plus

Nie polecam pracy w tym sklepie, pracowników traktuje się jak (usunięte przez administratora) praca w weekendy i święta, najniższa krajowa, i ciągle pretensje pseudo szefowej o wszystko a sama nie ogarnia niczego.

Koleżanka
@Anonim

Ja pracuje nadal,jeśli miałaś najniższą sądzę ze mało ogarnialaś z szefową praktycznie się nie widzimy zarządzają kierowniczki mam zupełnie inne odczucia

Niesamowity przemiał pracowników w sklepie świadczy tylko o warunkach panujących u tego pracodawcy, umowa na najniższą krajową, praca w weekendy i święta, odpowiedzialność za towar itp.

Zostaw merytoryczną opinię o Artur Grabiec Grupa Grabiec - Chełmek

• Jak się pracuje w Artur Grabiec Grupa Grabiec?

Zobacz opinie na temat firmy Artur Grabiec Grupa Grabiec tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Artur Grabiec Grupa Grabiec?

Artur Grabiec Grupa Grabiec
4.5/5 Na podstawie 67 ocen.
  • Aleja Parkowa 10
    32-660 Chełmek