Opinie o Eko-Instalacje Sp. z o.o. w Chrzanów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Eko-Instalacje Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Eko-Instalacje Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eko-Instalacje Sp. z o.o. w Chrzanów

Zeus

Nie płaci pracownikom i podwykonawcom, nikt nic nie wie i tylko dzwonią do siebie i próbują wyjaśniać, podejrzana firma, radzę uważać

Ewelina
@Zeus

Jedno jest dla mnie niejasne. Piszesz, że Eko-Instalacje nie płacą pracownikom, a logując się oznaczyłeś się jako klient. Skąd klienci mają wiedzę na temat tak obwarowany niejawnością, jak płatności w firmie? Możesz to jakoś wytłumaczyć?

Loro
@Ewelina

Nie wiem co tu jest niejasnego? Właściciel zalega z płatnościami gdzie się da i komu tylko może. Podwykonawca czy sprzedawca towaru, usługi ma się jako kto podać?

Stef
@Zeus

Możesz podać więcej szczegółów ? Komu zalega , jakim pracownikom ?

tad Nowy wpis
@Loro

Uczciwy powinien podać nazwę swojej firmy , a wpisujący swoje nazwisko. To będzie bardziej wiarygodne. Inaczej jest to hejt

Dorota Nowy wpis
@tad

Sugerujesz, że każdy kto tutaj nie podaje w nicku swojego nazwiska jest nieuczciwy? :/ Niby te dane nie są AŻ tak drażliwe, no ale jednak coś takiego jak RODO przysługuje...

Chińczyk Nowy wpis
@Dorota

Tak, Dorotko, zamieszczane w tego typu serwisach opinie bez podania prawdziwego imienia i nazwiska , nazwy firmy - to wyłącznie hejt Tego typu wpisy mają nakręcać emocje i zwiększać ilość wejść na strony , a to oznacza pieniądze dla właściciela serwisu. Rodo nie ma to nic do rzeczy, jeśli sama podasz swoje dane. Znajomy podjął się drogi sądowej , ustalono osobę hejtującą , zwolnił ją z pracy w trybie natychmiastowym, oprócz tego pracownik - hejter zapłacił odszkodowanie, ale trwało to ok. rok.

Klient 2

UWAGA. To nie jest uczciwa firma.W lutym zapłaciłem za panele fotowoltaiczne, do tej pory nie zostały dostarczone, wymyślają kolejne wymówki. Dzisiaj okazało się, że są wyłączone telefony do biura i pracowników a hurtownia w Bochni jest nieczynna

@Klient 2

Warto skontaktować się z Firmą i wyjaśnić sprawę. Nie podaje Pan żadnych szczegółów , które pozwalałyby Spółce ustosunkować się do zarzutu. Dane kontaktowe ma Pan w umowie zawartej ze Spółką . Spółka bęzie wdzięczna za kontakt.

Hanna Nowy wpis
@Klient 2

Czy mógłby pan powiedzieć jak sytuacja potoczyła się dalej? Czy udało się rozwiązać te problemy z firmą, panele zostały dostarczone?

Młodszy Brat

Firma jest bezpośrednim "spadkobiercą" Centrotech sp. z o.o. w Krakowie wcześniej F.H.U. Makro w Krakowie (można znaleźć pod nipem 6772310703). Ten sam właściciel, te same lokale, ci sami pracownicy, tylko profil działalności lekko zmieniony. Spokojnie można by podpiąć cały wątek z opinii na goworku. A warto bo biznes kręci się od lat dziewięćdziesiątych, masa ludzi się przewinęła i pozostawiła sporo wpisów . Każdemu kto chciałby się zatrudnić polecał bym zajrzeć również tam i poczytać z jaką "perełką" ma do czynienia. Polecam również bardzo uważnie czytać wszystko co właściciel podsuwa do podpisania przy zatrudnianiu się, aby potem płaczu nie było.

omikron
@Młodszy Brat

Odważny jesteś , a możesz podasz nazwisko ?

@Młodszy Brat

Firma to przede wszystkim pracownicy. Od tego jakie mają podejście do pracy , tak firma funkcjonuje. Są pracownicy zaangażowani w swoich zadaniach, tutaj należą się szczere podziękowania za pracę przez 15-25 lat, ale nie brakuje leserów. Zwolnieni , czasem w trybie natychmiastowym , wylewają swoje frustracje w takich wpisach. Jeśli firma jest tak zła, jak piszesz , to powinieneś być szczęśliwym , że cię zwolniono. Kłamiesz pisząc , że Spółka zalega z wypłatą wynagrodzeń . Kłamstwo trudno zrzucić na karb frustracji.

@Młodszy Brat

Spółka nie jest żadnym spadkobiercą.

Zuchu

Pensje niewypłacone w terminie z powodu zajęcia części kąt przez komornika.

Mariusz
@Zuchu

Możesz podać więcej szczegółów ? Komu zalega ? Anonimowo można wszystko napisać.

Robert
@Zuchu

Pomyliłeś firmy. Wynagrodzenia są wypłacane. Żaden komornik niczego nie zajął.

@Zuchu

Kłamiesz . Żaden Komornik nie zajął kont Spółki. Wynagrodzenia są wypłacane w terminie.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Eko-Instalacje Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
klient

Ma ktoś namiary na właściciela bo mam mu oddać kasę za instalację fotowoltaiczną

Odpowiadający
@klient

Na umowie nie ma Pan numeru konta? No dobra powiedzmy że Panu wierzę. Telefony firmowe zostały włączone, mail: zarzad@ekoinstalacje.pro. Buro znajduje się w Krakowie przy Ul. Królewskiej 2. Pierwsze piętro obok komornika, szklane drzwi na przeciwko wyjścia na balkon. Nr domofonu 109.

uwaga

Całość kręci się na długu wobec podwykonawców co rozchodzi się szybko, dlatego pomysł z własnymi monterami, resztę można sobie dopowiedzieć

@uwaga

Skąd to wiesz? Też cię potraktowano w ten sposób?

Stef
@uwaga

Chętnie porozmawiam o jakości wykonanych usług. Proszę, abyś podał o nazwę swojej firmy podwykonawczej. Wówczas ujawnimy zdjęcia z twojej roboty. Masz odwagę ?

Obserwator

Radzę omijać szerokim łukiem zarówno potencjalnych klientów jak i potencjalnych pracowników tej firmy. Firma to kolejne dzielo właściciela Centrotechu (dawniej makro FHU)- warto poczytać i wyrobić sobie zdanie.

Niemek

Dopiero po zmianie pracy zobaczyłem jak wiele problemów, które występują w tej firmie oraz firmie "matce", gdzie indziej są już dawno rozwiązane. Co najgorsze wiele z tych problemów nawet nie próbowano przez całe lata rozwiązać, czy zauważyć ich istnienia. Szkoda życia na tą amatorszczyznę.

Zostaw merytoryczną opinię o Eko-Instalacje Sp. z o.o. - Chrzanów

• Jak się pracuje w Eko-Instalacje Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eko-Instalacje Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eko-Instalacje Sp. z o.o.?

Eko-Instalacje Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Stara Huta 17
    32-500 Chrzanów
  • NIP: 6282279920 REGON: 386032067 KRS: 0000840703

Eko-Instalacje Sp. z o.o.