Opinie o Wa-Na Transport & Logistik Sp. z o.o. w Buków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Wa-Na Transport & Logistik Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wa-Na Transport & Logistik Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wa-Na Transport & Logistik Sp. z o.o. w Buków

Były pracownik. Nowy wpis

Witam. Przepracowałem w tej firmie ponad rok. O pieniądze trzeba się upominać. Co miesiąc inna stawka. Na bazie w Austrii tragiczne warunki socjalne. Jak sobie kierowcy sami nie posprzątają to nikt tego nie zrobi bo im jest szkoda wydać 100€ miesięcznie na sprzątaczkę. Tak samo jest z busami którymi kierowcy dojeżdżają do pracy, sami muszą je sobie sprzątać. Bardzo często zdarzało się ze nie było wody na terenie całego placu firmy więc jak kierowca przyjeżdżał i chciał się umyć to niestety nie miał tej wygody. Kontakt z szefem był w miarę dobry tak samo jak ze spedytorem. Niestety nie można tego powiedzieć o żonie szefa która zajmuje się rozliczaniem czasów kierowców i naliczaniem wypłat (jeden miesiąc pracujesz za 430netto/dzień a następny miesiąc masz już tylko 370netto/dzień). Zapytana skąd taka różnica odpowiada że wszystko jest dobrze i teraz tak będzie płacone. Przez jej aroganckie i chamskie odzywki odeszło już wiele osób. Podsumowując, jak ktoś chce się co miesiąc prosić o swoje pieniądze, pracować co miesiąc za inną stawkę i pracować w ciągłym napięciu nerwowym to polecam.

Hej wszystkim. Sporo słyszałam na temat firmy Wa-Na Transport & Logistik i dlatego postanowiłam, że o resztę zapytam tutaj, na forum. Bardzo mnie interesuje to, czy firma organizuje jakieś programy stażowe albo praktyki przeznaczone dla młodych osób. Czy znajdzie się tu osoba, która posiada jakąś wiedzę w tej kwestii? Czekam niecierpliwie na pomoc z Waszej strony!

JUSTYNA Nowy wpis
@Monika

Witam Panią Jeśli Pani chce uzyskać informacje , proszę bezpośrednio zadzwonić do firmy i na pewno Pani otrzyma odpowiedzi na swoje pytania Pozdrawiam JUSTYNA W.

Mario Nowy wpis
@JUSTYNA

Witam czy wa na transport jeździ jeszcze pod TNT , pytam bo pracowałem u Was kilka lat i chętnie poszedłbym z powrotem na trasy linz -nurnberg (TNT)

Krzysio Nowy wpis

Mimo faktycznie kasa leciała na raty. Mimo to dobrze wspominam tą firmę. Z Prezesem dobrze się dogadywało,nie było większych spin. Jedynie co to spedytor Mateo wkurw.. ale to chyba że tak powiem (specyficzny człek). Co do specyfikacji pracy każda ma swoje zalety i wady. Tam przynajmniej nabrał człowiek praktyki na tych wioskach. A Austriacy no jak Austryjacy jak zawiało tak było .Każdy wymaga ,nie powiem kasa by mogła być lepsza. Z tego co pamiętam do wyboru była praca z kwiatami i innym badziewiem.i odrębna na TNT. Jak narazie dalej jestem na swoim aczkolwiek brakuje mi tych wyjazdów. Pozdro

Arek

Brakuje samokrytyki wobec własnej osoby. Nie każdy spełnia oczekiwania dobrej firmy i odchodzi niezadowolony z utraty pracy.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Wa-Na Transport & Logistik Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Kiero

Co wy z tymi obiadami tyko wyskakujecie???

Witam. Po kilku latach przepracowanych w tej firmie mogę powiedzieć tylko chcesz się nerwowo wykończyć wal do Bukowa i podpisu umowę, dobrze się z nią zapoznaj. Co do wynagrodzenia najniższa krajowa + diety ale zdarza się że nawet podstawa nie jest na czas, wymówka (Austria nie posłała kasy) co do diet no tu jest grubsza sprawa (na raty i przed samym wyjazdem), jak dzwonisz pytasz się o swoje pieniądze to słyszysz taki tekst (po co ci kasa u mnie masz jak w banku a jak nie masz to nie wydasz). Ogólnie krzyki przez telefon zawsze wszystko twoja wina (problem z rozładunkinkiem czy też z załadunkiem, staniesz na zakupy pod sklepem kupić podstawowe rzeczy potrzebne do jedzenia - ryk, staniesz na obiad - ryk ale swoich błędów nie widzą zawsze wina kierowcy. Jak się odezwiesz to wydre jape i nie dopuszcza cię do słowa i rzuca słuchawką.

Czy jest możliwość w Wa-Na Transport & Logistik Sp. z o.o. pracy na część etatu?

WA-NA

Witam niestety nie jest możliwe zatrudnienie na część etatu Tylko pełny etat ...

Były kiero

Kilka lat przepracowalem w tej firmie, co roku słyszałem od szefostwa ze firma wychodzi na prostą i tak naprawde chyba nigdy nie wyjdzie, osobiście zmeczylo mnie wieczne proszenie sie o wlasne pieniądze które jesli przychodziły to na raty.

Arek

Największy z problemów tej firmy to zaległości z wynagrodzeniami (diet) które są wyrównywane z dużymi opóźnieniami jak i to że szefostwo w Polsce zwyczajnie nie lubi kierowców i denerwują się o każdy tel zwłaszcza kiedy coś nie idzie zbyt dobrze a Nie okłamujmy się prawie zawsze jest pod górkę:\

Pracownik już nie długo

Kasa (diety) się zgadza tylko jest wypłacana przed samym wyjazdemlub na raty. Co do podstawy jest cięko z dodatkami średnio 2.1 tyś. Jeśli chodzi o traktowanie przez Austriaków naszego "prezesa" i dyspozytora żenada,niewolnictwo oni się aż trzepia że strach ????. Co za tym idzie odbija się to na kierowcach klutnie, robienie sobie na złość ???? i tp. żenada. Jedzenie w biegu na nic nie ma czasu bo kwiaty są najważniejsze, staniesz na stacji do toalety albo zjeść obiad już jest telefon (nawet w nocy) od jednego trzesi (usunięte przez administratora) albo od drugiego. Boją się odezwać, wstawić za swoimi rodakami, powiedzieć tym je...... nym kasztanom " (usunięte przez administratora) kaput TO NIE (usunięte przez administratora)". TO LEPIEJ ZJE... AĆ KIEROWCĘ STRASZYĆ GO, KRZYCZEĆ itd. Bo najlepiej stres rozładować na podwładnym. Więc reasumując chcesz się kłócić niepotrzebnie stresować zapraszamy do tego kolchozu. Tu się przekonasz że się z człowiekiem nie liczą, tylko kasa.

Pracownik już nie długo

Zostaw merytoryczną opinię o Wa-Na Transport & Logistik Sp. z o.o. - Buków

• Jak się pracuje w Wa-Na Transport & Logistik Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wa-Na Transport & Logistik Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Wa-Na Transport & Logistik Sp. z o.o.
  • Krzyżanowicka 1
    44-360 Buków
  • NIP: 2060001754 REGON: 241824622 KRS: 0000378369

Wa-Na Transport & Logistik Sp. z o.o.