Opinie o Anna Michalska Inter-Amad w Radom

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Anna Michalska Inter-Amad. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Anna Michalska Inter-Amad o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Anna Michalska Inter-Amad w Radom

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie
Kamil @kierowca Nowy wpis

Bardzo rzetelna i wypłacalna firma szefowa jest bardzo miłą i wyrozumiała można pracować długoterminowo

Aneta Nowy wpis
Inne

Wspolpracujemy w firma InterAmad od wielu wielu lat i polecam z czystym smieniem bardzo rzetelna firma wywiazujaca sie z powierzonych zadan...

mike123 Nowy wpis

bardzo dobry pracodawca kasa na czas wszystko tak jak potrzeba nie rozumiem negatywnych wpisow chyba konkurencja nie spi...

Olga Nowy wpis
Inne

Jaka jest stawka na start?

Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rekrutacji do Anna Michalska Inter-Amad. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Kano Sp. z o.o.
(63 opinii)
logo firmy міжнародний водій C+E
Nowiny Wielkie
DROZDA TRANSPORT & LOGISTICS S.A.
(13 opinii)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
(14 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Aldo

Nic ująć nic dodać pełna profesjonalna firma . Jestem w 100% zadowolony .

Luidzi
Inne

Ja słyszałem, że to bardzo dobry pracodawca i zupełnie nie rozumiem wpisów na forum??

Były Klient

Nierzetelność, brak kontaktu z klientem, niedotrzymywanie umów to powinny być hasła "reklamujące " tą "firmę".

Klijent

Najgorsza firma z jaka współpracowałem na auto trzeba czasami czekać 3 tyg . Kradzież paliwa z aut to dla nich norma . Uwaga na ta firmę nie polecam . Chcesz mieć auto szybko w takim stanie jak je kupiłeś to wynajmij inna firmę transportowa nie ta. ODRADZAM

anonymous

Zlodzieje

Zostaw merytoryczną opinię o Anna Michalska Inter-Amad - Radom

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Anna Michalska Inter-Amad?

Zobacz opinie na temat firmy Anna Michalska Inter-Amad tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Anna Michalska Inter-Amad?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 2 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Anna Michalska Inter-Amad
4/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Jana Sobieskiego 5A lok. 20
    26-600 Radom
  • NIP: 9481497101 REGON: 672977409

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

1. GoWork.pl 3 725 514
  2. pracuj.pl 3 349 188