Opinie o Anna Michalska Inter-Amad w Radom

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Anna Michalska Inter-Amad. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Anna Michalska Inter-Amad o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Anna Michalska Inter-Amad w Radom

RobertM Nowy wpis

Pracuje w firmie inter amad jako kierowca międzynarodowy i jest naprawdę wporządku...kasa na czas rozliczana w dniu zjazdu na bazę, szefowa bardzo miła osoba ze wszystkim można sie dogadać,spedytor Michał zna sie na robocie i jest bardzo wporządku do kierowców...polecam oby więcej takich pracodawców...

Kamil @kierowca Nowy wpis

Bardzo rzetelna i wypłacalna firma szefowa jest bardzo miłą i wyrozumiała można pracować długoterminowo

Aneta Nowy wpis

Wspolpracujemy w firma InterAmad od wielu wielu lat i polecam z czystym smieniem bardzo rzetelna firma wywiazujaca sie z powierzonych zadan...

mike123 Nowy wpis

bardzo dobry pracodawca kasa na czas wszystko tak jak potrzeba nie rozumiem negatywnych wpisow chyba konkurencja nie spi...

Brałeś udział w rekrutacji do Anna Michalska Inter-Amad. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Operator Wózka Widłowego / Magazynier
Puurs
DSV Services Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Olga

Jaka jest stawka na start?

Aldo

Nic ująć nic dodać pełna profesjonalna firma . Jestem w 100% zadowolony .

Luidzi

Ja słyszałem, że to bardzo dobry pracodawca i zupełnie nie rozumiem wpisów na forum??

Były Klient

Nierzetelność, brak kontaktu z klientem, niedotrzymywanie umów to powinny być hasła "reklamujące " tą "firmę".

Klijent

Najgorsza firma z jaka współpracowałem na auto trzeba czasami czekać 3 tyg . Kradzież paliwa z aut to dla nich norma . Uwaga na ta firmę nie polecam . Chcesz mieć auto szybko w takim stanie jak je kupiłeś to wynajmij inna firmę transportowa nie ta. ODRADZAM

Zlodzieje

Zostaw merytoryczną opinię o Anna Michalska Inter-Amad - Radom

• Jak się pracuje w Anna Michalska Inter-Amad?

Zobacz opinie na temat firmy Anna Michalska Inter-Amad tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Anna Michalska Inter-Amad?

Anna Michalska Inter-Amad
  • Jana Sobieskiego 5A lok. 20