P.H.U. Ritex Waldemar Michałowski

2 Dodaj merytoryczną opinię
opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o P.H.U. Ritex Waldemar Michałowski

Szanowni Państwo,

Wnikliwie zapoznajemy się z opiniami pozostawionymi w serwisie GoWork.pl na temat naszej firmy. Dziękujemy za wszystkie merytoryczne komentarze oraz konstruktywne słowa krytyki.

W miarę możliwości staramy się odpowiadać na Państwa wpisy, jednak nie na wszystkie tematy możemy rozmawiać na forum, dlatego w sprawach wymagających wyjaśnienia zapraszamy do kontaktu bezpośredniego.

Chcielibyśmy również prosić o zachowanie kultury wypowiedzi na forum oraz powoływanie się wyłącznie na potwierdzone informację. Zgodnie z regulaminem forum, wpisy stanowiące pomówienia, obraźliwe, zawierające wulgaryzmy mogą zostać usunięte.

W razie konieczności będziemy zmuszeni do weryfikacji adresów IP osób dokonujących naruszeń regulaminu i Polskiego prawa, co może skutkować odpowiedzialnością karną i/lub prawną.
Warto.
@Bez stresu.

Czytajcie umowy (z prawnikami) i podejmujcie świadome decyzje, w każdej sprawie. To waży na waszym życiu. W każdym aspekcie.

Misiek

My jestesmy zadowoleni Praca ok. Bony na swieta. Niestety trzeba jezdzic ale taki zawod. Jezdzimy z żonką bo kasa się zgadza. Zonka pracowala w urzedzie za 2500 zl netto .teraz ja mam 8000 tys a zonka 7700 .w podwojnej obsadzie... no za mandaty placimy sami a niestety triche ich mamy Jak zrobili piknik w lecie dla praciwnikow to tez zaprosili nas i tych co byli w tym czasie w Polsce. Byl tez jakis konkurs dla kierowcow na najlepsze zdjecia z trasy...1000 zl glowna nagrode..

@HR

Twraz za 23/6 dni wychodzi nam ok 10500 na głowę. Co do bonów na święta to takowych w tym roku nie było, bynajmniej my nie dostaliśmy

Klara

Polecam firme, pracuje już jakiś czas przyszłam bez doświadczenia, warunki raczej zgodne z ustaleniem na rozmowie włącznie z premią od ładunków co do zarządu to nawet nie mam z nikim styczności, troche to jest dziwne ale ogolnie ekipa jest super. Bony na święta rzeczywiście są do zrealizowania w ich sklepach, trochę jak kartki na mięso xD

Dejw
@Darek.

Jak policzyłeś stawkę godzinową? Zapewne jak większość kierowców dniówka/24h ????????????

kiero_rob

Jeśli chodzi o Ritex, to polecam film na youtobe ,,Chłodnia/Praca w Ritex/Oczyma Podwójnej'' od 1730 min. opowiadają jak jest w podówjnej system 3/1, 21 dni w trasie fakt że czasami jesteś dlużej ale zdarzało się 19 w trasie.tak wysokiej gwarantowanej nie dostaniecie nigdzie- jak na polską firmę polecam. nie dostałem nigdy obciążenia wiem że karają za szkodę 1000 zł co nie ejst mile łagodnie mówiąc, ale za paliwo jestem zawsze na plus, co kilka miesięcy dostawałem zwrot polcem film: https://www.youtube.com/watch?v=8EbunX6ui_Y&t=818s

Ide
@kiero_rob

Ta, opowieści ludzi którzy nic nie rozumieją. Koledzy kierowcy szanujmy się.

Młody kiero
@Ona

Też byłem na rozmowie na kierowcę. Zarobki jasne, kwity czytelne, nic pod stołem, wszystko zgodnie z tacho. Kwestia tylko na kogo się trafi w kabinie. Póki co wrażenia na plus, biuro ładne, ludzie komunikatywni i konkretni. Zobaczymy :)

anonimuska Nowy wpis
Kandydat

Cześć! Widzę ogłoszenie na stanowisko "młodszy koordynator procesów logistycznych" oraz "młodszy spedytor" i zastanawiam się nad zaaplikowaniem, ale widzę niewiele aktualnych komentarzy na temat pracy na tym lub podobnym stanowisku . Czy ktoś z was ma jakieś doświadczenie i mógłby się wypowiedzieć nieco w tym zakresie?

B Nowy wpis
@anonimuska

Hej, z doświadczenie powiem ze warto rozważyć aplikację. Dużo zależy od CV i twoich predyspozycji, ale nie zaszkodzi spróbować. Pracuję już dłuższy czas w Ritexie i jestem zadowolony. Atmosfera super. Są duże możliwości rozwoju uzależnione głownie od Ciebie i od tego na ile Ci się "chce" ;). Ogólnie to aplikowałbym ponownie - nie żałuję :)

Żałuję i co teraz?! Nowy wpis
@B

Nie, od cv nic nie zależy. Możliwości są, ale za takie „chcę”, to ja wolę nie ryzykować. Reszta priv.

BP
Inne

Składaliście może to podanie na przyszłość, o którym ktoś wspomniał w poprzednim wątku? zastanawiam się czy wtedy ma się jakieś pierwszeństwo przed innymi o ile wpasuje się w profil kandydata? wiem po prostu ze wygasła mi już oferta dla asystenta koordynatora projektów logistycznych. Napisze ktoś czy warto starać się o miejsce w kolejce? Jak się pracuje?

kate
@BP

wiesz co do mnie zadzwonili , po czasie powiedzieli , że zapraszają na rozmowę. Pojawiły się nowe możliwości. To wszystko zależy od twojego cv i chyba kluczowe są też ich wymagania. Życzę ci powodzenia i trzymam kciuki.

LZ
Inne

A rozwiniesz te kwestie? Można sobie za dużo dopowiedzieć, po tym co zostało napisane, a lubię mieć jasność. Nie mam pojęcia czy będę jeszcze aplikować. wyjdzie to w praniu pewnie

@LZ Nowy wpis
@LZ

Zapytaj działu „prawnego i hr” o co chodzi. Myślę, że wraz z deweloperką mają sporo do powiedzenia. Oczywiście jeśli zechcą powiedzieć Ci prawdę, w co wątpię.

PB
Inne

Ktoś się dziwił czemu tu jest 10 tys netto wpisane a na stronie „około 10 tys – 12 tys netto” niby system 3/1 ale może zależy to od towaru który wieziesz? Albo jeszcze innych warunków? czemu szukają tylko relacji kobieta – mężczyzna? Tak widzę w opisie i zastanawiam się czy dwie kobiety nie mogłyby się wybrać?

@Pracodawca
Użytkownicy czekają na odpowiedź 18 dni.
Inne

Dlaczego w ogłoszeniu na OLX obiecane wynagrodzenie 12 tyś netto na osobę a na stronie firmy 10 tyś netto na osobę?

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w P.H.U. Ritex Waldemar Michałowski? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Gość
Użytkownicy czekają na odpowiedź 35 dni.
Inne

@Pracodawca czy razem z partnerką możemy zabrać w trasę naszego małego psa?

IL
Inne

Czyli przeglądają te zapasowe CV tak jak ktoś podpytywał wcześniej? Tez widzę tamte opinie o braku bonów świątecznych, wcześniej normalnie były? Tak wam to wyjaśnili? Interesuje mnie po prostu ta oferta dla par, piszą przy tym także o przeszkoleniu, ale nie wiem teraz czy warto?

Cycu
@Misiek

Misiek to kto ty jesteś bo ja tez byłem ale jakoś Ciebie I żonki nie kojarzę???

Darek.
@Misiek

Nie wiem z czego jesteście zadowoleni, na godzine wychodzi wam 12zł tyle co sprzątaczka w PL ???? Naprawde nie potraficie liczyć. System 3/1 to 303zł dniówka. Bo te 20tys za 31dni to jeszcze gorsza lipa. Qwa a wy się kuponami podniecacie ????????????

Olo
@Misiek

Za 24h to bardzo dobra stawka rzeczywiście jest się czym chwalić cały czas w budzie siedzieć poicz stawkę taka jak sprzątaczka 8000tys to dużo za 2 etaty

HR
@Olo

Czemu nazywasz to teraz dwoma etatami? Ile to godzin w miesiącu teraz by wychodziło? Chce się upewnić ponieważ odnosisz się do opinii w zasadzie sprzed lat. do teraz chyba miały miejsce jakieś podwyżki?

Hr profeska.
@HR

Czyli to co sprzed lat, nie ma znaczenia. Fajna praktyka. Było minęło. Machnijmy ręka. Idzie nowe... Kogo to obchodzi. Ktoś ucierpiał, ktoś mniej. Chcę się upewnić - nie ma tematu?! Żadnej sprawczości?! Super podejście.

Mikołajki 2023
Dziękujemy Wam wszystkim za udział w naszych niezwykłych Mikołajkach, które odbyły się 16.12.2023 r.
Było to niesamowite świętowanie pełne radości i uśmiechów naszych najmłodszych gości.
W ramach wydarzenia przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji, które sprawiły, że ten dzień był wyjątkowy dla każdego maluszka:
1.Malowanie buziek: Nasze małe artystki i artyści mieli okazję zamienić się w kolorowe postaci!
2.Pisanie listów do Mikołaja: Dzieciaki miały okazję podzielić się swoimi największymi marzeniami i życzeniami z Mikołajem.
3.Zabawy taneczne: Wszyscy tańczyliśmy do świątecznych rytmów, czując magię tej wyjątkowej chwili.
4.Tworzenie śnieżnych kulek: Razem z naszymi małymi gośćmi budowaliśmy śnieżne kule, tworząc zimowy krajobraz pełen uroku.
5.Nie zabrakło także słodkiego poczęstunku, świątecznych przekąsek i oczywiście... niespodzianek od samego Mikołaja!
Dziękujemy Wam za wspólną zabawę, śmiech i radosne chwile spędzone razem.  Niech ta magia Świąt trwa w Waszych sercach przez cały rok!
Życzymy Wam wszystkim wspaniałych Świąt Bożego Narodzenia i radosnego Nowego Roku!
LB
Kandydat

Opisze i ktoś sytuacje inżyniera budowy bez doświadczenia? widziałam, że była taka oferta z rok temu. nie podano w niej stawek przy tym interesuje mnie ewentualny zakres kursów czy tez szkoleń. Czy będzie można w tym przypadku nauczyć się dobrych praktyk? Inżynierowie ile lat średnio współpracują?

cegiełka
@LB

Zaczynasz od asystenta inżyniera jto jest dobre, bo zdobywasz doświadczenie . Dają ci szansę uczestniczyć w projektach inżynieryjnych, pomagać w rozwiązywaniu problemów . My byliśmy na praktykach i już nam płacili nie wiem ile ma inżynier , ale widzieliśmy zadowolonych pracowników i super atmosferę. Kierownik projektu też spoko. Dla osób, które dopiero zaczynają swoją karierę w tej branży mega miejsce ten Ritex.

żuraw
@cegiełka

ja szukam pracy na wózki widłowe, bo tam też dobrze płacą,ale nie mają przyjęć. , ale kolega tam pracuje i mówi, że przyzwoite miejsce do pracy. Kasa się zgadza a to chyba najważniejsze, pomarudzi czasami , że wymagająca branza...ale polecał Zespół podobno też oki.

asienki
@LB

koleżanka tam pracuje i jest zadowolona z wypłaty, bo wiadomo inżynierka to jest trudny dział

przyszła niżynierka
@cegiełka

najlepiej zadzwoń do nich to ci powiedzą

alek
@żuraw

czy wiecie może czy przyjmują do pracy na magazynie, nie widac ogłoszęń

Lingwistka

Czy w spedycji przyjmują z j.wloskim. nie widziałam ogłoszenia

Speed
@Lingwistka

Chyba tylko angielski i niemiecki. Ja wrocilem z norwegii ale norweski chyba nie jest potrzebny

Niunia
@Lingwistka

Z francuskim płacą jakoś miedzy 4 tys netto a 5 netto ..ciekawe czy to trudna praca. W sumie wszystkiego się można nauczyć

Speed
@Niunia

Też tak słyszałem. Przez telefon udzielają tylko ogólnej informacji a szczegóły na rozmowie.

Paris
@Lingwistka

Ja poszukuje francuskim a dopiero skonczylam studia nie wiem czy mam szansę

Paris
@Niunia

Ja szukam z francuskim skąd masz takie info o zarobkach

Monic
@Paris

Znajoma pracuje jako spedytor 5 netto to lekko , ale trzeba przejsc proces rekrutacyjny. Dopytam

pytanko
@Monic

I jak zweryfikowałaś informacje?

Europa
@Paris

Sprobuj chyba teraz szukaja widziałam ogloszenie

Nauczyciel
@Lingwistka

Widiczne sa ogloszenia z niemieckim.

Pracująca
@Paris

Chciałabym napisać, że zarobki przeciętne to rzeczywiście 5000 netto i więcej. Firma wymagająca, ale przynajmniej wiesz za co pracujesz. Zespòł jest naprawdę super a kierownik wspiera ciebie jak jest taka potrzeba. Minus praca może być stresująca, ale jak każda w tych czasach

kandydatka
@Paris

Uczestniczyłam w rozmowie kwalifikacyjnej oraz byłam na dniu próbnym. Byłam w szoku, bo po pierwsze zapłacili mi za ten dzień , a przecież to ja chciałam zweryfikować charakter pracy, po drugie atmosfera jest naprawdę przyjazna, ludzie pomocni. Biuro bardzo nowoczesne, aż miło przebywać w takim miejscu. Średnie zarobki to 5 netto, choć pracownicy mówili, że i nawet więcej - uzależnione od miesiąca. Z pewnością podejmę współpracę z firmą.

Zuzia
@Lingwistka

Z tego co się dowiadywałam to mają niemiecki na tapecie.

andzia
@kandydatka

tak podobno nie tak łatwo tam się dostać, dobra płaca, ale też wysokie wymagania

lena
@Lingwistka

nie z włoskim nie przyjmują, z niemieckim ja niestety mam podstawy koleżanka pracuje to dobrze płacą

ANIA
@Zuzia

Tak niestety ja z angielskim, rozmawiałam z babeczką z hr mówiła, że to zależy najlepiej po prostu wysyłać Cv

Jasia
@Zuzia

Tak dzwoniłam rzeczywiście tak jest

Ania
@Lingwistka

Nie widać właśnie ogłoszeń o pracę ..chyba mają komplet..nie łatwo się tam dostać

celinka
@Lingwistka

w sumie to dawno już nie ogłaszali się, że przyjmują spedytorów. Rotacja mała

aguś
@Lingwistka

chyba francuski widziałam na portalu ciekawe ile płaca teraz

Małgorzata
@aguś

Też jestem tego bardzo ciekawa, jakbyście widzieli nowe ogłoszenia to dajcie znać :)

aneczka
@Niunia

kiedyś było ogłoszenie na francuski , ale włoskiego nie widziałam. Moja koleżanka tam aplikowała i dostała się. Proponują ciekawe zarobki , lepsze niż na tej całej strefie ..dam znac jak zacznie

włoszka
@Lingwistka

no ja też szukam z włoskim i średnio w lca

agniecha

chyba z francuskim

sasza
@Lingwistka

ja też poszukuję z tym językiem.

nik
@kandydatka

a teraz przyjmują, bo nie widziałam ogłoszeń

Lysy
@Pracująca

Szkoda ze nie doceniają kierowców, którzy na nich pracują wy macie minimum 5 netto a kierowcy najniższa krajowa podstawę coś nie tak,wrazie wypadku,emerytury ty się będziesz cieszyć a kierowcy płakać z jałmużny jaką dostaną i bardziej praca kierowcy jest odpowiedzialna i stresująca i gdzie tu sprawiedliwość

@Lysy

Dzień dobry. Struktura wypłaty kierowcy zawodowego zależy od dwóch podstawowych wartości: wynagrodzenia zasadniczego, czyli tak zwanej podstawy oraz dodatku(premii), która (w skrócie) wynika z przepracowanych dni- wykonanych przejazdów. Od momentu wejścia przepisów PAKIETU MOBILNOŚCI podstawa, która widnieje na umowie jest zmieniana według obowiązujących przepisów. Na ten moment w naszej firmie wynosi ona 6935 zł brutto, czyli około 5000 netto. Natomiast średnie wynagrodzenie Kierowcy wynosi 10 000 netto, w systemie 3/1 . Najwidoczniej nie jest Pan naszym kierowcą, dlatego prosimy nie wprowadzać odbiorców w błąd.

wiosna

jest ogłoszenie aplikuj

włoszka
@Lingwistka

jest ogłoszenie, ale nie przyjmują zdalnie - niestety

aśka
@włoszka

to właśnie szkoda, że nie ma zdalnych

Xxx
@wiosna

Marketing szeptany mówi, żeby trzymać się z daleka. Fajna wypłata do czasu, do kiedy nie dostaniesz sms’a, że jest obniżka. Ładne ogłoszenie i tyle. Bez Twojej zgody ktoś zdecyduje za Ciebie, że masz mniej. (usunięte przez administratora) Wpisy pracowjików są notorycznie kasowane. Ludzie mają awanse bez kompetencji, a na podstawie „dziwnych” osiągnięć / na szkodę pracowników, za to na korzyść firmy. Przykre.

lisek
@Lingwistka

Najlepiej na bieżąco sprawdzać oferty

szukam
@Lingwistka

jestem po studiach, bez doświadzenia myslicie, ze warto zaaplikowac

pytanie
@Lingwistka

czytam ich ogłoszenia i są naprawdę fajnie zachęcające do pracy, czy ktoś może się wypowiedzieć

nelka
@Lingwistka

ostatnio byłam na takiej rekrutacji, rozmowa całkiem przyjemna. czekam na drugi etap

kandydatka
@Lingwistka

Ostanio byłam na rozmowie, byli mili , nawet dzień próbny mi zaproponowali. Jeśłi chodzi o biuro to też spoko. Nie mam zastrzeżeń.

stefa
@Lingwistka

z tego co widziałam na ich filmiku promocyjnym to oni dofinansowują do kursów językowych swoim pracownikom.

italiano
@Lingwistka

pojawiło się ogłoszenie i aplikowałem

@Kandydatka
@kandydatka

Za próbki pracy jest płacone w każdej firmie, to standard w prawdziwym świecie. To Twoje prawo, nie dobra wola. To Ciebie sprawdzają, nie Ty ich. Biuro może być najpiękniejsze na świecie no i co z tego, skoro trzeba wysyłać świadectwa pracy w procesie rekrutacji, bez gwarancji zatrudnienia. Pozdrowienia dla UODO. Dostaje się SMS’a o obniżce wypłaty bez twojej pisemnej zgody. Konstruktywne komentarze są kasowane, ten pewnie tez zostanie. Deweloperka leży. Brak norm, dziwne umowy, wszystko leży. Czym ty się podniecasz?! Ten komentarz tez zaraz skasują. Taka polityka firmy. Lajkują wiadome firmy, które maja z tego kasę. Wielka filozofia.

pinezka
@Lingwistka

ostatnio widziałam ogłoszenie na ten język

UU
Inne

Jeszcze jakiś czas temu pisali, że nie widać tu ogłoszeń a ja widzę dwie opcje za kolko przy czym jedna właśnie jest dla par z opcja na przeszkolenie. Czy ktoś teraz może był na takim i ogólnie na wyjeździe i by opowiedział o warunkach? jaka trasa? Jakie auta? ma się wpływ na wybór kraju?

UU
@UU

Nikt nie pisał ze nie widać ogłoszeń. Jest ich pełno, na olx i innych portalach ogłoszeniowych, z których otrzymasz przydatne info na temat aktualnych wakatów. Ludzie tu mają trochę inny problem. Dosyć spory z tego co widać. Jakie auta, firma itd?! Tego dowiesz się w bardzo prosty sposób. Czytając sociale, przeglądając ofertę firmy tudzież aktualne wpisy.

ELE-LELE
@UU

Zgadzam się z PO KTOŚ TAM. Jest spora grupa PSEUDO CELEBRYTÓW którzy są traktowani na specjalnych warunkach. A mianowicie LEPIEJ PŁATNE FRACHTY , LATEM CO WEEKEND KURSY W OKOLICE Z DOSTĘPEM DO PLAŻY ITD. Jest to zgłaszane ale i jest to szybko zamiatane pod DYWAN.

Poszukujacy

Pojawiło się ogloszenie na magazyniera. Kiedys mieli stawke zapisana chyba jakoś 4 tys . Czy ktos moze to potwierdzic?

Mago

3 zmiany kwota tak z jedna sobota 4 netto..spoko ludzie

Jacus
@Poszukujacy

Premia za to zw jezdzisz na wozkach wysokiego skladu.

Januszek
@Poszukujacy

Placa za nadgidziny ..w poprzedniej pracy oddawali w dniach wolnych..a ja wole zarobic

Tomeczek
@Poszukujacy

Zgadza się..w dodatku dają zarobić.

MGAZYNIER
@Poszukujacy

czy jeszcze są przyjęcia , nie widzę ogłoszenia. A pilnie potrzebuję pracy

Bezrobotny
@MGAZYNIER

Nie na ten moment . Jak dzwiniłem to ta od hr powoedziała koniec maja -początek czerwca. Na pewno dobrze płacą

Wozek
@Poszukujacy

No tak teraz jak wszedzie nikt nie przyjmuje. Slyszalem ze tam testy na wozki robia

Andrew
@Poszukujacy

Trzeba miec udt? Ja dopiero robie

Pracowity
@Andrew

Ogolnie to tak ale jak jestes w trakcie to na pewno masz szanse

adam
@Andrew

tak udt jjest wymagane, ale z tego co wiem poczekają jak zrobisz.

@Jacus

Nie widzialem ogloszenia czy dalej przyjmuja na wozki

Wozek
@Tomeczek

Daja zaeobic?? Za nadgidziny placa?

Amigo
@MGAZYNIER

Nie ma niestety tez dzwinilem pytalem sie

Kierowca
@Wozek

Nie ma czegoś takiego jak nadgodziny w tej firmie

Xxx
@Poszukujacy

Pisalem do nich na razie nie szukakaja. Ale poomformowali mnie, źe zatrzymają moje cv jakby cos sie dzialo

Bezrobotny

Niestety nie maja dzwonilem 3 dni temu. Szkoda do rze olaca

Zenek
@Poszukujacy

Tam nie tak łatwo sie dostac. Dobrze płacą ale robia testy na wozkach i calą rekrutacje..

robercik
@Poszukujacy

Czy nadal poszukują na wózki?? A jak nie mam uprawnień UDT to są jakieś szanse?? Ktoś wie?

Robotnik

Przyjmują a w grudniu płacą 32 zł netto na godzinę

kandydat
@Poszukujacy

Aplikuj , ta firma daje zarobić, płaci za nadgodziny a nie oddaje w dniach wolnych

Robin
@Poszukujacy

Prowadza rekrutacje z tego z sie orientowalem rzeczywiscie mozna zarobic 4 tys netto z nadgodzinami

Pr

W grudniu za nadodziny dawali 32 zl netto. Jest duzo pracy, ale zarobic mozna

wózek widłowy

Czy to prawda, ze przyjmują bez UDT Ktoś może potwierdzić

bart
@Poszukujacy

Z tego co wiem dużo pracy , ale i kwota na koniec miesiąca się zgadza koleszka nawet ponad 4 tys miał

zzz
@Poszukujacy

tak a teraz nawet podwyżki wprowadzili. zadzwoń tam do biura

Tomeczek
@Mago

Wogole to tam jakieś podwyżki kumpel mówi że bez nadgodzin to spoko luz 4000 netto

ricz
@Poszukujacy

no nawet były podwyżki.. trzeba powiedziec , że dobrze się pracuje n amagazynie..kiero spoko..dużo pracy..ale praca i płaca pewna.

@Poszukujacy

terraz to już wiecej grubo ponad, ale nie ma przyjęć

patryk
@Poszukujacy

nie ma przyjęć, ale kolega mówił , że były podwyżki

olx
@patryk

Na olx jest aktualnie 10 ogłoszeń o pracę, to jak kolega mówił, że nie ma ogłoszeń, hmmm..xd?!

patryk
@olx

ale chodzi o magazyniera , nie przyjmują a ja nie mam uprawnień na kierowce,bo takie widzę ogłoszenia

totek
@Poszukujacy

zapirnicz,ale płacą oki i można się dogadać , co jest raczej ważne

lol

teraz to już 5 netto

antol

5 netto zarobki na dziś

yyy
@Poszukujacy

teraz juz wszędzie szukają na wózkowych, w Ritex z tego co wiem całkkiem dobrze płacą, ale 3 zmiany to nie dla mnie

stasiu

Czy udt jest potrzebne?

teraz

teraz to już z 5 tys płacą

xxyy

teraz to 5 netto wlatuje bez problemu

tak
@Poszukujacy

Generalnie na magazynie da się zarobić, u mnie była 6 netto , ale pracy też jest. Przynajmiej wiadomo za co pracujesz

soniak
@stasiu

Tak bez UDT nie przyjmą, chociaż jak jesteś w trakcie dopytaj, raczej nie powinno być problemu, przecież w końcu zaraz będziesz miał

nadgodziny

jak płacą za nadgodziny?

Wałek
@nadgodziny

Nie płacą, jak i za urlopy, oraz prace w dni ustawowo wolne od pracy.

aplikant
@Poszukujacy

tak teraz dużo osób przyjmują

milutki
@Poszukujacy

sprawdziłem wszystkie firmy i chyba płacą najlepiej w okolicy , nocka jest, ale za kasę można robić.

@Poszukujacy

teraz to lekko zarobisz 6 netto , pracy w .....uj , ale zarobić można a mi o to chodzi

prcuje

nie wiem o co ci chodzi, ja mówię jak jest - jakbyś pracował na magazynie to byś był zorientowany, ale chyba jak widać nie należysz do naszego zespołu

@stasiu

tak .. dużo się jeździ na wózkach i tych bocznych takze

anik

ogłaszają sie na 7000 zł brutto, czy ktoś to powierdzi

to ja
@anik

z nadgodzinami to nawet więcej dostaniesz, ale pracować trzeba

xy
@Poszukujacy

czy ktoś może opisać prace na magazynie

lolek
@Poszukujacy

no chyba już nie zatrudniają. Dzial hr napisał do mnie jak wysłalaem cv, ze jak zaczną na nowo rekrutować to się odezwą

franek
@lolek

no właśnie też nie widziałem żadnego ogłoszenia

wózek
@Poszukujacy

czy ktoś woe czy przyjmują osoby do pracy. Nie widać ogłoszenia . Dalej tak dobrze płacą?? a mają 3 zmianę.

boczniak
@wózek

no właśnie szkoda, bo nie szukają teraz

log_fox
Kandydat

Kto wie, czy mają przyjęcia na magazyn??

boczniak
@log_fox

właśnie dzwoniłem do nich kazali złożyć podanie na przyszłośc teraz nie przyjmują niestety

Agatka
Inne

Pisali cos o awansach i od tego, że od stanowisk asystenckich się zaczyna, akurat nieco inny dział był omawiany ale co powiecie o pracy asystenta koordynatora projektów logistycznych? Od ponad tygodnia takie ogłoszenie wisi, jak na razie je tylko obserwuje. czy awansuje się na tego koordynatora czy może są jeszcze inne opcje na ścieżkę kariery?

Robert

Witam czy naprawdę można te 12 wyciągnąć na podwojnej

@Robert

Nie, wychodzi około 9500-10500 zależy od miesiąca, może jakbyś pojechał 4/1 to wyjdzie 12 ale nie wiem bo my tylko 3/1

@Pracownik

W Ritexie nie ma znaczenia ile dni jeździsz, nie wpływa to na wielkość wynagrodzenia - jedynie długością wyjazdu regulujesz sobie powroty do domu, dopasowujesz do świat itp I moj drogi nie jeździsz 3/1, bo w systemie 3/1 zjeżdżasz do domu na trzeci weekend, a w firmie Ritex zjeżdżasz na czwarty weekend.

@Prawda
Inne

Ritex, nie kasujcie prawdziwych komciów. Chociaż twierdzicie, nawet tutaj, że nie ma takiej możliwości. Portal dopuszcza kasowanie komentarzy. W skrócie. Miłosz, „klient” z waszego filmiku reklamowo - brandingowego - Książęca, nie jest waszym klientem. Nie widnieje w księgach wieczystych. Jest waszym doradcą kredytowym, pobierającym prowizję od udzielonych kredytów, od klientów. W księgach wieczystych nie widnieje. Nie oszukujcie ludzi. Potencjalni klienci niech należycie sprawdzają status prawny danej nieruchomości, z prawnikami, którzy będą reprezentować przede wszystkim ich interesy.

Kandydat

Witam. Firma bardzo nieprofesjonalnie podchodzi do potencjalnego pracownika. Rozmawiałem z miłą panią przez telefon pytając ją od kiedy można zacząć pracę. Pani odpowiedziała że od zaraz. Nie mogłem, ponieważ pracowałem za granicą, ale po ustaleniu szczegółów pani powiedziała że nawiążemy współpracę po przesłaniu dokumentów. Zrobiłem o co prosiła, a ja zostawiłem pracę za granicą po 17 latach pobytu z myślą o tym że dojdzie to do skutku. Było nam obiecane(mnie i bratu) że będziemy jeździć w podwójnej obsadzie. W trakcie procesu rekrutacji dostaliśmy jednak maila odmownego! Nie wiem kogo oni szukają ale raczej nie kierowców, (usunięte przez administratora)

@Marek

Zapomniałem również dopisać, że brat z którym miałem jeździć także zostawił swoją pracę. Dziękujemy Ci Ritex????

@Marek

Tak ta Pani ma, bardzo dużo mówi i bardzo dużo pisze, nie bierze odpowiedzialności za nic (szczególnie na socjalach, ludzie się na to łapią niestety). A ze szczegółów, to brak rzetelności w umowach, zarówno tych ustnych, jak i pisemnych. Tyle lat Pan pracował i firma nie zatrudniła, choć obiecała? Co poszło nie tak tym razem?! No i pewnie Pan wysłał wszystkie świadectwa pracy, w procesie rekrutacji… Dramat ogólnie. Być może ta sytuacja okazała się być szczęśliwa dla Pana. To, że ktoś jest miły, nic nie oznacza. W ostatecznym rozrachunku wyjdzie to Panu na dobre i znajdzie Pan firmę stosująca dobre praktyki, a jest takich wiele, tylko tak nie eskalują o swoim „profesjonalizmie” w internecie i czasami „słabiej” ich widać. Mogliby „zjeść” co poniektórych w przedbiegach.

@@Pracodawca

Tak, wysłane wszystkie świadectwa plus te ze szkoły. Niestety wynik rekrutacji negatywny. Nie mam pojęcia dlaczego

@Marek

Ale wie Pan ze w procesie rekrutacji nie wysyła się świadectw pracy…Nawet jeśli szef każe.

AA
@@Pracodawca

Nie wiem jak kto robi z tymi świadectwami pracy ale czy wiadomo ostatecznie z jakich przyczyn Pracodawca zazwyczaj w tym przypadku rezygnuje z kandydata? Sprawdzał ktoś ten temat? lub co jest brane dodatkowo za jakiś atut w razie czego?

@AA
@AA

To nie pracodawca reguluje prawem, lecz ma się on dostosować do obowiązującego prawa, to chyba oczywiste. Sprawa świadectw pracy jest wyjaśniona w kodeksie pracy oraz rozporządzeniach UODO. Jeżeli pracodawca wymaga świadectw w procesie rekrutacji, to wymaga się od niego należytego udowodnienia odmowy zatrudnienia kandydata, zgodnie z obowiązującym prawem. Reszta to chimery i brak wiedzy. A kary są spore. Tu o atutach już nie ma mowy…,sytuacja jest jasna.

Aktualność
Wspaniały weekend z firmą Ritex!
Miniony weekend był dla naszej firmy Ritex niezwykle wyjątkowy, ponieważ wyruszyliśmy na fascynujący wyjazd integracyjny, pełen przygód i niesamowitych doświadczeń. Nasza podróż doprowadziła nas do malowniczych Błędnych Skał, gdzie odkryliśmy fascynujący świat przyrody i spędziliśmy niezapomniane chwile.

Błędne Skały: Przygoda w Świetle Słońca
Nasza przygoda rozpoczęła się od wizyty w Błędnych Skałach. To magiczne miejsce otoczone piękną przyrodą i unikalnymi formacjami skalnymi, które wprawiły nas wszystkich w zachwycie. Spacerując po malowniczych ścieżkach, mieliśmy okazję podziwiać fascynujące krajobrazy, wspinając się na niektóre z tych imponujących formacji skalnych. Było to nie tylko wyzwanie, ale także niesamowite przeżycie, które połączyło naszą ekipę w sposób, którego wcześniej nie doświadczyliśmy.

Degustacja Wina: Smak i Rozwaga
Następnie udaliśmy się na degustację wina w lokalnej winnicy Niemcza. Ekspert z winnicy wprowadził nas w świat winiarstwa, opowiadając o procesie produkcji wina i prezentując różnorodność win oferowanych przez winnicę. Mieliśmy okazję próbować różnych odmian wina, które doskonale komponowały się z lokalnymi przekąskami.

Kolacja w Hotelu Niemcza: Elegancja i Relaks
Wieczorem wróciliśmy do naszego pięknego hotelu w Niemczy, gdzie czekała na nas wykwintna kolacja. Restauracja w hotelu serwowała dania przygotowane z lokalnych, świeżych produktów, które zachwyciły nas smakiem i elegancją. Kolacja była doskonałym zakończeniem naszego dnia pełnego przygód.

Nagrody
Wprowadziliśmy nową tradycję honorowania naszych najlepszych pracowników, nagradzając osoby, które w poprzednim roku wykazali się wyjątkowym zaangażowaniem i osiągnięciami. Dla tych wyróżnionych pracowników przygotowaliśmy wyjątkowy prezent - wyjazd weekendowy dla dwóch osób, aby celebrować ich sukcesy i odwdzięczyć się za ich ciężką pracę.

Ten wyjazd integracyjny był nie tylko doskonałą okazją do wzmocnienia relacji w naszym zespole, ale także pozwolił nam odkryć piękno okolicznej przyrody i kultury. Cieszymy się, że mogliśmy przeżyć te niezapomniane chwile razem i już nie możemy doczekać się kolejnych wyjazdów.
Adas2243
Kandydat

A są inne systemy niż te 3x1? Ja bym był chętny ale systemy które by mnie interesowały to 2x2 ewentualnie 2x1. Czy to 10000 w systemie 3 tygodnie w kabinie to aż taki adekwatny zarobek zwarzając na ilość czasu poza domem? Kawaler bez rodziny ok. Ale jak masz rodzinę i dzieci to jerzdżąc takim systemem to tak trochę ani rodziny ani życia prywatnego. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Kierowca
@Adas2243

Ten system 3/1 to mocno naciągany... Zjazd w czwartek 15:00 teoretycznie wyjazd sroda 15:00 czyli dni w domu 5 Często choć wyjazd jest danego dnia o 19:00 (bo tak wypadł zjazd) to "super ładunek" jest już o 10:00 w firmie oddalonej od bazy o np. 300 km czylo odpowiednio wcześniej na bazie żeby się spakować i dojechać na załadunek. A te "trzy" tygodnie to też często wychodzi 24-25 dni ... I tak.miesiac się zamyka 25 w trasie + 5 dni w domu Taki to.system 3/1

Lis@

Trochę jestem zaskoczona tym, co tutaj się piszę. Spotkaliśmy jakoś z chłopakiem kierowców tej firmy na parkingu juz po raz kolejny, wypytaliśmy o wszystko. Jak nas zaprosili na rozmowę to nikt nic nie ukrywał, mówili prosto z mostu jak jest. I o lądówkach, i o karach pieniężnych i o zarobkach. Wiedzieliśmy na co się piszemy, pracujemy już kilka miesięcy i nie zawiedliśmy się. Dlaczego podęliście się pracy, jeżeli wam taka praca nie odpowiada? Chcecie dniówki, to szukajcie takich firm i siedźcie w domu po półmiesiąca, bo pracy nie ma. Każda firma ma swoje plusy i minusy, ale tu zdecydowanie więcej plusów.

Kierowczyni
@Lis@

Zgadzam się z Panią, dużo płaczu ale nadal pracują. Mnie też nie wszystko się tutaj podoba ale jednak jest tyle plusów, które tutaj trzymają. Jak się nie podoba idźcie do innej firmy.. proste.

oponka

wiesz co , każdy postępuje i pracuje gdzie chce. Może im sie po prostu podoba, my jeżdzimy i mimo że nie wszystko zawsze nam odpowiada dostajemy jasne komunikaty .. przepracowaliśmy juz troche w naszym zaowodwym zyciu i taki nasz wybor, tobie sie nie podobalo wiec poszedles dalej i to jest ok, ale nie neguj ludzi, którzy chca tam pracować jak my np. bez sensu jest to, że jak ktos pisze dobra opinie to zarzuca sie tu , ze to biuro. a moze po prostu chca tu ludzie pracowac.

Natan
@Kierowczyni

Możesz wymienić te plusy tak serio bo szukamy z żoną firmy i czytamy różne opinie dzięki

Były
@oponka

Zgadzam się. Kiedyś pracowałem i rzeczywiście nie wszystko było ok. ale parę latek zeszło w firmie Ritex. Zaczynałem jeszcze w Polkowicach. Zmieniłem, bo już mnie trochę system męczył. Nie żałuję że zmieniłem, ale Ritex będę zawsze miło wspominał. W końcu pierwsza poważna firma:). Pozdrów Marek ojca. Spoko gość:).

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.U. Ritex Waldemar Michałowski - Legnickie Pole

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w P.H.U. Ritex Waldemar Michałowski?

Zobacz opinie na temat firmy P.H.U. Ritex Waldemar Michałowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 76.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.H.U. Ritex Waldemar Michałowski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 7 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

P.H.U. Ritex Waldemar Michałowski
Przejdź do nowych opinii