P.H.U. „RITEX” Waldemar Michałowski

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o P.H.U. „RITEX” Waldemar Michałowski

Opisze i ktoś sytuacje inżyniera budowy bez doświadczenia? widziałam, że była taka oferta z rok temu. nie podano w niej stawek przy tym interesuje mnie ewentualny zakres kursów czy tez szkoleń. Czy będzie można w tym przypadku nauczyć się dobrych praktyk? Inżynierowie ile lat średnio współpracują?

cegiełka

Zaczynasz od asystenta inżyniera jto jest dobre, bo zdobywasz doświadczenie . Dają ci szansę uczestniczyć w projektach inżynieryjnych, pomagać w rozwiązywaniu problemów . My byliśmy na praktykach i już nam płacili nie wiem ile ma inżynier , ale widzieliśmy zadowolonych pracowników i super atmosferę. Kierownik projektu też spoko. Dla osób, które dopiero zaczynają swoją karierę w tej branży mega miejsce ten Ritex.

żuraw
@cegiełka

ja szukam pracy na wózki widłowe, bo tam też dobrze płacą,ale nie mają przyjęć. , ale kolega tam pracuje i mówi, że przyzwoite miejsce do pracy. Kasa się zgadza a to chyba najważniejsze, pomarudzi czasami , że wymagająca branza...ale polecał Zespół podobno też oki.

asienki

koleżanka tam pracuje i jest zadowolona z wypłaty, bo wiadomo inżynierka to jest trudny dział

przyszła niżynierka
@cegiełka

najlepiej zadzwoń do nich to ci powiedzą

alek
@żuraw

czy wiecie może czy przyjmują do pracy na magazynie, nie widac ogłoszęń

Jeszcze jakiś czas temu pisali, że nie widać tu ogłoszeń a ja widzę dwie opcje za kolko przy czym jedna właśnie jest dla par z opcja na przeszkolenie. Czy ktoś teraz może był na takim i ogólnie na wyjeździe i by opowiedział o warunkach? jaka trasa? Jakie auta? ma się wpływ na wybór kraju?

UU

Nikt nie pisał ze nie widać ogłoszeń. Jest ich pełno, na olx i innych portalach ogłoszeniowych, z których otrzymasz przydatne info na temat aktualnych wakatów. Ludzie tu mają trochę inny problem. Dosyć spory z tego co widać. Jakie auta, firma itd?! Tego dowiesz się w bardzo prosty sposób. Czytając sociale, przeglądając ofertę firmy tudzież aktualne wpisy.

ELE-LELE
@UU

Zgadzam się z PO KTOŚ TAM. Jest spora grupa PSEUDO CELEBRYTÓW którzy są traktowani na specjalnych warunkach. A mianowicie LEPIEJ PŁATNE FRACHTY , LATEM CO WEEKEND KURSY W OKOLICE Z DOSTĘPEM DO PLAŻY ITD. Jest to zgłaszane ale i jest to szybko zamiatane pod DYWAN.

log_fox

Kto wie, czy mają przyjęcia na magazyn??

boczniak
@log_fox

właśnie dzwoniłem do nich kazali złożyć podanie na przyszłośc teraz nie przyjmują niestety

Agatka

Pisali cos o awansach i od tego, że od stanowisk asystenckich się zaczyna, akurat nieco inny dział był omawiany ale co powiecie o pracy asystenta koordynatora projektów logistycznych? Od ponad tygodnia takie ogłoszenie wisi, jak na razie je tylko obserwuje. czy awansuje się na tego koordynatora czy może są jeszcze inne opcje na ścieżkę kariery?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w P.H.U. Ritex Waldemar Michałowski? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Robert

Witam czy naprawdę można te 12 wyciągnąć na podwojnej

@Robert

Nie, wychodzi około 9500-10500 zależy od miesiąca, może jakbyś pojechał 4/1 to wyjdzie 12 ale nie wiem bo my tylko 3/1

W Ritexie nie ma znaczenia ile dni jeździsz, nie wpływa to na wielkość wynagrodzenia - jedynie długością wyjazdu regulujesz sobie powroty do domu, dopasowujesz do świat itp I moj drogi nie jeździsz 3/1, bo w systemie 3/1 zjeżdżasz do domu na trzeci weekend, a w firmie Ritex zjeżdżasz na czwarty weekend.

@Prawda

Ritex, nie kasujcie prawdziwych komciów. Chociaż twierdzicie, nawet tutaj, że nie ma takiej możliwości. Portal dopuszcza kasowanie komentarzy. W skrócie. Miłosz, „klient” z waszego filmiku reklamowo - brandingowego - Książęca, nie jest waszym klientem. Nie widnieje w księgach wieczystych. Jest waszym doradcą kredytowym, pobierającym prowizję od udzielonych kredytów, od klientów. W księgach wieczystych nie widnieje. Nie oszukujcie ludzi. Potencjalni klienci niech należycie sprawdzają status prawny danej nieruchomości, z prawnikami, którzy będą reprezentować przede wszystkim ich interesy.

Witam. Firma bardzo nieprofesjonalnie podchodzi do potencjalnego pracownika. Rozmawiałem z miłą panią przez telefon pytając ją od kiedy można zacząć pracę. Pani odpowiedziała że od zaraz. Nie mogłem, ponieważ pracowałem za granicą, ale po ustaleniu szczegółów pani powiedziała że nawiążemy współpracę po przesłaniu dokumentów. Zrobiłem o co prosiła, a ja zostawiłem pracę za granicą po 17 latach pobytu z myślą o tym że dojdzie to do skutku. Było nam obiecane(mnie i bratu) że będziemy jeździć w podwójnej obsadzie. W trakcie procesu rekrutacji dostaliśmy jednak maila odmownego! Nie wiem kogo oni szukają ale raczej nie kierowców, (usunięte przez administratora)

@Marek

Zapomniałem również dopisać, że brat z którym miałem jeździć także zostawił swoją pracę. Dziękujemy Ci Ritex????

@Pracodawca
@Marek

Tak ta Pani ma, bardzo dużo mówi i bardzo dużo pisze, nie bierze odpowiedzialności za nic (szczególnie na socjalach, ludzie się na to łapią niestety). A ze szczegółów, to brak rzetelności w umowach, zarówno tych ustnych, jak i pisemnych. Tyle lat Pan pracował i firma nie zatrudniła, choć obiecała? Co poszło nie tak tym razem?! No i pewnie Pan wysłał wszystkie świadectwa pracy, w procesie rekrutacji… Dramat ogólnie. Być może ta sytuacja okazała się być szczęśliwa dla Pana. To, że ktoś jest miły, nic nie oznacza. W ostatecznym rozrachunku wyjdzie to Panu na dobre i znajdzie Pan firmę stosująca dobre praktyki, a jest takich wiele, tylko tak nie eskalują o swoim „profesjonalizmie” w internecie i czasami „słabiej” ich widać. Mogliby „zjeść” co poniektórych w przedbiegach.

@@Pracodawca

Tak, wysłane wszystkie świadectwa plus te ze szkoły. Niestety wynik rekrutacji negatywny. Nie mam pojęcia dlaczego

@Pracodawca
@Marek

Ale wie Pan ze w procesie rekrutacji nie wysyła się świadectw pracy…Nawet jeśli szef każe.

@@Pracodawca

Nie wiem jak kto robi z tymi świadectwami pracy ale czy wiadomo ostatecznie z jakich przyczyn Pracodawca zazwyczaj w tym przypadku rezygnuje z kandydata? Sprawdzał ktoś ten temat? lub co jest brane dodatkowo za jakiś atut w razie czego?

@AA

To nie pracodawca reguluje prawem, lecz ma się on dostosować do obowiązującego prawa, to chyba oczywiste. Sprawa świadectw pracy jest wyjaśniona w kodeksie pracy oraz rozporządzeniach UODO. Jeżeli pracodawca wymaga świadectw w procesie rekrutacji, to wymaga się od niego należytego udowodnienia odmowy zatrudnienia kandydata, zgodnie z obowiązującym prawem. Reszta to chimery i brak wiedzy. A kary są spore. Tu o atutach już nie ma mowy…,sytuacja jest jasna.

Aktualność
Wspaniały weekend z firmą Ritex!
Miniony weekend był dla naszej firmy Ritex niezwykle wyjątkowy, ponieważ wyruszyliśmy na fascynujący wyjazd integracyjny, pełen przygód i niesamowitych doświadczeń. Nasza podróż doprowadziła nas do malowniczych Błędnych Skał, gdzie odkryliśmy fascynujący świat przyrody i spędziliśmy niezapomniane chwile.

Błędne Skały: Przygoda w Świetle Słońca
Nasza przygoda rozpoczęła się od wizyty w Błędnych Skałach. To magiczne miejsce otoczone piękną przyrodą i unikalnymi formacjami skalnymi, które wprawiły nas wszystkich w zachwycie. Spacerując po malowniczych ścieżkach, mieliśmy okazję podziwiać fascynujące krajobrazy, wspinając się na niektóre z tych imponujących formacji skalnych. Było to nie tylko wyzwanie, ale także niesamowite przeżycie, które połączyło naszą ekipę w sposób, którego wcześniej nie doświadczyliśmy.

Degustacja Wina: Smak i Rozwaga
Następnie udaliśmy się na degustację wina w lokalnej winnicy Niemcza. Ekspert z winnicy wprowadził nas w świat winiarstwa, opowiadając o procesie produkcji wina i prezentując różnorodność win oferowanych przez winnicę. Mieliśmy okazję próbować różnych odmian wina, które doskonale komponowały się z lokalnymi przekąskami.

Kolacja w Hotelu Niemcza: Elegancja i Relaks
Wieczorem wróciliśmy do naszego pięknego hotelu w Niemczy, gdzie czekała na nas wykwintna kolacja. Restauracja w hotelu serwowała dania przygotowane z lokalnych, świeżych produktów, które zachwyciły nas smakiem i elegancją. Kolacja była doskonałym zakończeniem naszego dnia pełnego przygód.

Nagrody
Wprowadziliśmy nową tradycję honorowania naszych najlepszych pracowników, nagradzając osoby, które w poprzednim roku wykazali się wyjątkowym zaangażowaniem i osiągnięciami. Dla tych wyróżnionych pracowników przygotowaliśmy wyjątkowy prezent - wyjazd weekendowy dla dwóch osób, aby celebrować ich sukcesy i odwdzięczyć się za ich ciężką pracę.

Ten wyjazd integracyjny był nie tylko doskonałą okazją do wzmocnienia relacji w naszym zespole, ale także pozwolił nam odkryć piękno okolicznej przyrody i kultury. Cieszymy się, że mogliśmy przeżyć te niezapomniane chwile razem i już nie możemy doczekać się kolejnych wyjazdów.
Adas2243

A są inne systemy niż te 3x1? Ja bym był chętny ale systemy które by mnie interesowały to 2x2 ewentualnie 2x1. Czy to 10000 w systemie 3 tygodnie w kabinie to aż taki adekwatny zarobek zwarzając na ilość czasu poza domem? Kawaler bez rodziny ok. Ale jak masz rodzinę i dzieci to jerzdżąc takim systemem to tak trochę ani rodziny ani życia prywatnego. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Kierowca
@Adas2243

Ten system 3/1 to mocno naciągany... Zjazd w czwartek 15:00 teoretycznie wyjazd sroda 15:00 czyli dni w domu 5 Często choć wyjazd jest danego dnia o 19:00 (bo tak wypadł zjazd) to "super ładunek" jest już o 10:00 w firmie oddalonej od bazy o np. 300 km czylo odpowiednio wcześniej na bazie żeby się spakować i dojechać na załadunek. A te "trzy" tygodnie to też często wychodzi 24-25 dni ... I tak.miesiac się zamyka 25 w trasie + 5 dni w domu Taki to.system 3/1

Lis@

Trochę jestem zaskoczona tym, co tutaj się piszę. Spotkaliśmy jakoś z chłopakiem kierowców tej firmy na parkingu juz po raz kolejny, wypytaliśmy o wszystko. Jak nas zaprosili na rozmowę to nikt nic nie ukrywał, mówili prosto z mostu jak jest. I o lądówkach, i o karach pieniężnych i o zarobkach. Wiedzieliśmy na co się piszemy, pracujemy już kilka miesięcy i nie zawiedliśmy się. Dlaczego podęliście się pracy, jeżeli wam taka praca nie odpowiada? Chcecie dniówki, to szukajcie takich firm i siedźcie w domu po półmiesiąca, bo pracy nie ma. Każda firma ma swoje plusy i minusy, ale tu zdecydowanie więcej plusów.

Kierowczyni
@Lis@

Zgadzam się z Panią, dużo płaczu ale nadal pracują. Mnie też nie wszystko się tutaj podoba ale jednak jest tyle plusów, które tutaj trzymają. Jak się nie podoba idźcie do innej firmy.. proste.

oponka

wiesz co , każdy postępuje i pracuje gdzie chce. Może im sie po prostu podoba, my jeżdzimy i mimo że nie wszystko zawsze nam odpowiada dostajemy jasne komunikaty .. przepracowaliśmy juz troche w naszym zaowodwym zyciu i taki nasz wybor, tobie sie nie podobalo wiec poszedles dalej i to jest ok, ale nie neguj ludzi, którzy chca tam pracować jak my np. bez sensu jest to, że jak ktos pisze dobra opinie to zarzuca sie tu , ze to biuro. a moze po prostu chca tu ludzie pracowac.

Natan
@Kierowczyni

Możesz wymienić te plusy tak serio bo szukamy z żoną firmy i czytamy różne opinie dzięki

Były
@oponka

Zgadzam się. Kiedyś pracowałem i rzeczywiście nie wszystko było ok. ale parę latek zeszło w firmie Ritex. Zaczynałem jeszcze w Polkowicach. Zmieniłem, bo już mnie trochę system męczył. Nie żałuję że zmieniłem, ale Ritex będę zawsze miło wspominał. W końcu pierwsza poważna firma:). Pozdrów Marek ojca. Spoko gość:).

J.B

Witam,czy firma zapewnia kierowcą możliwość dodatkowego ubezpieczenia grupowego na życie np.pzu itp.

@J.B

Nie, nie ma żadnego dodatkowego ubezpieczenia grupowego. Jako kierowca nie masz również żadnych benefitów, typu pakiet medyczny czy karta multisport - chociaz nawet byś nie miał czasu na skorzystanie z tych przywilejów ;)

Szkoda.

Czyli firma nie traktuje ludzi równo. Jest różnica między biurem i kierowcami. Mhm.

Szkoda.

Jeśli rzeczywiście taka sytuacja ma miejsce, to słabe jest i nieprofesjonalne. Bardzo. Dziwne, że nikt nie zgłasza sprzeciwu. Poważne firmy traktują wszystkich pracowników tak samo, bez względu na zajmowane stanowisko.

ELE-LELE
@Szkoda.

Zgłaszane jest w firmie u KIEROWNIKA i twierdzi że tak nie jest a RYŹA nie ukrywa ile razy jest w PORTUHALII czy ALGECIRAS A wszyscy wiemy ile FRACHTY kosztują.

@ELE-LELE

I tu kolego masz racje ,bo to nie tylko Ryża, tu jest więcej takich osób którzy mają abonament na lepsze trasy a co za tym idzie to i lepsze pieniądze i jeszcze (usunięte przez administratora)się tym chwalą. Jak to mówią że dla kogo jest lepsza robota to jest a dla kogo niema to niema . Jak ludzie dają sygnały że tak jest to wszystko jest zamiatane pod stół albo gadane że tak się niedzieje .

Ano też bym poczytał coś świeżego tak jak poprzednik sugerował. Powiedzcie moi drodzy czy jakieś roboty teraz się szykują? Wiem, że z rok temu miały one miejsce, bo Inżynier budowy do Legnicy był poszukiwany. Pisząc wprost jestem ciekaw aktualnych zarobków, bo może od kolejnego sezonu reflektowałbym przyjęcie się. Kiedy miała miejsce jakaś ostatnia rozmowa rekrutacyjna? Jak oceniacie jej poziom?

Max

Ktoś może napisać świeża opinie o tej firmie??

Jak długo trwa proces awansu w P.H.U. Ritex Waldemar Michałowski?

Dzień dobry. Odpowiadając na pytanie. Proces awansu jest istotnym elementem naszej organizacji i ma na celu wyłonienie, rozwijanie oraz nagradzanie utalentowanych pracowników, którzy przyczyniają się do osiągania naszych celów biznesowych. Proces awansu może trwać różnie, w zależności od wielu czynników, w tym dostępności stanowisk awansowych, zaangażowania pracownika i jego zdolności do osiągnięcia celów rozwoju zawodowego. Długotrwałość procesu ma na celu zapewnienie, że awansowany pracownik będzie odpowiednio przygotowany do nowych wyzwań i skutecznie pełnił swoje obowiązki na wyższym stanowisku. Doskonale widać ten proces w dziale Spedycji/Transporcie. Gdzie osoba rozpoczyna jako Asystent Spedytora, monitorując trasy i tworząc dokumenty przewozowe przez pierwsze 3 miesiące. Następnie przechodzi na stanowisko Młodszego Spedytora, gdzie zarządza bardziej zaawansowanymi projektami logistycznymi i obsługuje klientów na wyższym poziomie przez kolejne 6 miesięcy. Po około 9 miesiącach pracownik taki może ubiegać się o stanowisko Spedytora, gdzie zarządza całym procesem logistycznym, kieruje zespołem i buduje relacje z kluczowymi klientami i dostawcami.

Robert

Witam jestem zainteresowany współpracą z firmą jako kierowca .Mam pytanie czy firma przydziela na podwójną obsadę czy trzeba sobie kogoś znaleźć samemu.

kier
@Robert

wiesz co musisz przyjść z parą,

muminek
@Robert

kiedyś łączyli, a teraz musisz miec parę. fajne jest to , że jeśli ty masz doświadczenie to ta druga osoba z która chcesz jeżdzić nie musi miec, bo ty ja uczysz

Klara

Polecam firme, pracuje już jakiś czas przyszłam bez doświadczenia, warunki raczej zgodne z ustaleniem na rozmowie włącznie z premią od ładunków co do zarządu to nawet nie mam z nikim styczności, troche to jest dziwne ale ogolnie ekipa jest super. Bony na święta rzeczywiście są do zrealizowania w ich sklepach, trochę jak kartki na mięso xD

Darek.
@Klara

A ile ci wychodzi za dzień pracy? A może wiesz ile ci wychodzi na godzine. Bo z tego co ja liczyłem to w PL sprzątaczka ma lepszą stawke niż ty na godzine ????????????????

Borys
@Darek.

Skoro jest tak źle to co tutaj jeszcze robisz stękaczu pospolity?

Dejw
@Darek.

Jak policzyłeś stawkę godzinową? Zapewne jak większość kierowców dniówka/24h ????????????

Kiero

Można dzwonic i dzwonic o prace , nikt nie odbiera, od miesiąca po 2 telefony codziennie i maja wywalone . A tak strasznie sie ogłaszają na olx z 4 miejscowości i codziennie odświeżają a na cv maja wywalone. Szukają (usunięte przez administratora) zeby tylko podpisać lojalkę Szkoda tracić czas na ta firemke

Takitam
@Kiero

Masz rację. Też tam wysyłałem kilka razy aplikację a nawet w formie pisemnej dostarczyłem podanie i CV. Mieli wywalone. Szukają księcia ze bajki z własnym wózkiem. Najwyraźniej moje doświadczenie 15 lat nic nie znaczy. Ale co tam... nie ta praca to inna. Pozdrawiam.

monia
@Takitam

nie rozumiem was, po co się ograniczać do jednej firmy. Widocznie nie miałeś dobrego cv, może miałeś luki w zatrudnieniu. A to , że firmy się ogłaszają to normalne jest.

Natan
@Takitam

Wczoraj wysłana aplikacja dzisiaj telefon i jutro rozmowa nie wiem dokąd wysyłacie CV że tyle czekacie

Money
@monia

Ktoś tu odpisał na te słynne luki jak i na wiele innych opinii, jednak nie można ich odnaleźć, ponieważ zostały zarchiwizowane - usunięte dla czytelników, chociaż firma nieprawdziwie zapewniała i to wielokrotnie, że nie ma takiej możliwości;). Wciąż bawi ta odpowiedź. Dalej nie wiadomo dlaczego trzeba wysyłać wszystkie świadectwa pracy, bo przecież są kwestionariusze i wysyła się jedno, zgodnie z rozporządzeniem, jak można wysyłać smsa o obniżce wypłaty, choć musi być aneks i zgoda pracownika, no i dlaczego jedni mogą mniej, a inni więcej i wiele więcej. Jest to do sprawdzenia. Serio. Wszyscy uśmiechnięci. Ma być miło, pięknie i przyjemnie, w komentarzach, bo ich treści są bardzo kontrolowane i pozbawione meritum. Powodzenia, niektórym się „udało”, bo nie zapracowali. „Fajny” slogan.

Money
@monia

Ktoś tu odpisał na te słynne luki jak i na wiele innych opinii, jednak nie można ich odnaleźć, ponieważ zostały zarchiwizowane przez firmę - usunięte dla czytelników, chociaż firma nieprawdziwie zapewniała i to wielokrotnie, że nie ma takiej możliwości ;) Wciąż bawi ta odpowiedź i sposób traktowania odbiorców. Dalej nie wiadomo dlaczego trzeba wysyłać wszystkie świadectwa pracy, bo przecież są kwestionariusze i wysyła się jedno, zgodnie z rozporządzeniem, jaki i dlaczego wysyłają SMS o obniżce wypłaty, choć musi być na to aneks i zgoda pracownika. No i dlaczego innym wolno więcej, a innym mniej.....Jest to w oczywisty sposób do sprawdzenia. Serio. A na relacjach wszyscy uśmiechnięci, ma być miło. pięknie i profesjonalnie. W komentarzach tego brak dlatego są archiwizowane. Są pozbawione absolutnego meritum. Powodzenia, niektórym się 'udało", bo nie zapracowali. Fajny, dający do myślenia slogan.

Agnieszka

Dziękuję wszystkim za opinie i te pozytywne i te negatywne. Niestety rekrutacja w sposób jaki się odbywa zniechęca oraz informacje o dalszej współpracy z firmą. Zdaje się, że pracodawca ma o figurę wyobrażenia, że pracownik który do nich chce się zatrudnić musi na to zasłużyć, jeżeli na dzień dobry stawiane są takie warunki to ja dziękuję za taką współpracę

aneczka
@Agnieszka

a na jakie stanowisko aplikowałaś??

Dzień dobry. Bardzo prosimy o napisanie emaila na adres hr@ritex.legnica.pl z informacją o danych personalnych. Z pewnością uda nam się odnaleźć Pana Cv.

Hugo

Jeśli chodzi o prace ritex zaczalem ze swoja kobieta tu jeździć, wcześniej pracowałem sam na międzynarodowce, jestem już 3 mc i póki co jest ok, wypłata jest w dobra dostałem 2 razy , na czas, maja swój system przeliczeń, trzeba gk zrozumieć, ale np jeśli chodzi o te landowki we Fr to rzeczywiście w poprzedniej firmie jeździliśmy autostradami płatnymi, to spory minus bo ostatnio dużo tam jeżdżę i trzeba się orientować, ale z drugiej strony w Hiszpanii Niemczech PL nie ma żadnych ograniczeń. Ogólnie firma raczej na plus

Xxx
@Hugo

3 miesiące to u nich okres ochronny, będą Was głaskać po główkach abyście tylko przedłużyli umowę, później zacznie się cyrk i lato z radiem. Systemu wynagradzania nigdy nie zrozumiesz do końca, niektórym to pasuje innym nie, nigdy nie wiesz ile zarobisz ale średnio dniówka 380-410 zł czyli jak na plandekę to zwyczajna lipa, auta trupy itp. Na plus napisze chyba tylko ktoś kto transport zna tylko jako od strony jednej firmy, lub ma problem z używkami (i takich tam poznaliśmy, wygar jakby tydzień jechał z koksem, i zadowolony jazda na okrągło).

as
@Hugo

i co rzeczywiście można zarobic? mi tylko o to chodzi o kasę

my
@as

my zadowoleni nie moglismy znalezc pracy w podwojnej, ostatnio nasz byly pracodawca nie mial dla nas pracy miusielismy odejsc ,ciezko bylo znalezc prace w 2 obsadach. rekrutacja uciazliwa wszystkie te dokuemty trzeba przesłac. ale jak dla nas zarobek 10 netto na osobe jest zadawalajacy we wczesniejszych miesiach mielismy nawet wiecej. Wspólpraca ze spedytorami róznie moze sie ukladac ,ale generalnie jest do zaakceptowania

oponka
@as

my pracujemy juz jakis czas i tak mozna zarobic, tak jak mowilismy wczesniej nie wszystko moze zdawac sie kolorowe, ale kasa na koniec miesiaca sie zgadza, my mielismy zle diswiadczenia z innych firm

Ooponka
@oponka

Ok pewnie, ale jasnym komunikatem jest, ze firma zarzeka się, ze regulamin nie pozwala kasować wpisów, a regulamin pozwala...Po co tak piszą i jak to świadczy o traktowaniu odbiorców a i o samej firmie? Wypłatę nie wiem jaką masz i to nie moja sprawa, jeśli ci takie traktowanie pasuje. Widzę,że masz trudne i smutne doświadczenia i okej nie neguje tego, ale tak świat nie wygląda. Masz swoje prawa. Serio.

Hugo BOSS Matrix
@Hugo

System naliczeń ma BYĆ ZGODNY Z PRAWEM, A NIE WŁASNY. Pani V. może sto razy kasować wpisy, ale to tylko świadczy o tym, że firma ma problem i ucieka. Fajne zdjęcia z super eventów, tez mało zmieniają. Ludzie czytajcie prawo i przestrzegacie go, a zrozumiecie.

nosek
@oponka

my tak samo, mieliśmy złe doświadczenia z różnych firm, tu na razie nie narzekamy

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.U. „RITEX” Waldemar Michałowski - Legnickie Pole

• Jak się pracuje w P.H.U. „RITEX” Waldemar Michałowski?

Zobacz opinie na temat firmy P.H.U. „RITEX” Waldemar Michałowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 82.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.H.U. „RITEX” Waldemar Michałowski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 8 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

P.H.U. „RITEX” Waldemar Michałowski