opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

RITEX

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.7/5

Na podstawie 121 ocen
Opinie(680)
Dodaj opinię
Oferty pracy(2)
Aktualności(50)

Opinie(680)

Dodaj opinię
Oferty pracy(2)
Aktualności(50)
Logo
  • Rozwijamy się dla Ciebie
  • .
  • Dlaczego warto z nami pracować?
  • .
  • Social media
  • .
  • Kontakt

Rozwijamy się dla Ciebie

Dlaczego warto z nami pracować?

Social media

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Bolesławiec
  • Głogów
  • Zgorzelec
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Legnickie Pole
  • Gniewomierz
  • Lubień
  • Strachowice
  • Raczkowa
  • Mikołajowice
  • Czarnków
  • Ogonowice
  • Koskowice
  • Taczalin
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Legnickie Pole
  4. /
  5. Opinie o P.H.U. RITEX Sp. z o.o. Sp.k.

Opinie

Opinie o RITEX Legnickie Pole

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o P.H.U. RITEX Sp. z o.o. Sp.k.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    młodziak

    19.11.2019 20:27

    Inne

    jedyna firma ktora daje informacje zwrotna i to sie chwali
    ReviewUserIcon
    Kierowiec

    20.11.2019 09:41

    Inne

    Młodziak zwrotną o czym?
    ReviewUserIcon
    Parka

    15.11.2019 09:27

    Inne

    Jesteśmy parą z Rzeszowa i pzypadkiem obejrzelismy tvn . Ten program o parze z Ritexu, fajne filmiki i firma wydaje się ok Czy przyjmują tylko pary z doświadczeniem bo żonka dopiero zrobila prawko?
    ReviewUserIcon
    Daro

    15.11.2019 14:32

    Inne

    Przyjmują pary również bez doświadczenia.
    ReviewUserIcon
    MMM

    07.11.2019 12:23

    Inne

    Bez doświadczeń przyjmują kierowców ?
    ReviewUserIcon
    Daro

    07.11.2019 14:12

    Inne

    Przyjmują
    ReviewUserIcon
    Od szkód są ubezpieczenia

    30.10.2019 14:21

    Inne

    Umową o pracę u Ritex wyglądającą jak książka zawierająca same oświadczenia o odpowiedzialności za wszelkie uszkodzenia, braki, kradzież czy inne straty z działalnością firmy. W przypadku kierowcy to odpowiedzialność materialna za wszystko z czym ma doczynienia. Umowę o pracę podpisałem a oświadczenia o odpowiedzialności materialnej odmowiłem, Pan kierownik mocno się zdenerwował i zaczął krzyczeć że pracy nie dostanę. Finalnie odmówiono mi pracy, ponieważ nie chciałem podpisać odpowiedzialności materialnej. Nie mam za złe kierownikowi bo to zarząd firmy stosuję takie złodziejskie metody. Więc mam kilka słów do zarzadu Ritex: Jeśli chcecie naprawiać i eksploatować środki trwałe i ruchome, to róbcie to za swoje pieniądze a nie ludzi. Firma bazuje na pracownikach innej narodowości, którzy nie wiedzą co podpisują a później może skończyć ogromnymi długami (koszy zestawu, ładunku) wobec firmy.
    ReviewUserIcon
    lola

    09.10.2019 22:16

    Inne

    Widziałam, że sprzedają nieruchomości w Legnicy. Wiecie może, czy potrzebują kogoś do sprzedaży mieszkań? Nie widzę ogłoszenia o pracę.
    ReviewUserIcon
    ZimnyWaldek

    07.10.2019 08:23

    Inne

    Na początek dobre strony firmy ,płaca na czas i to tyle.Teraz złe strony firmy nie będę się rozpisywał o systemach nie funkcjonujących zgodnie z ogłoszeniem ,ogólnie w tej firmie pracuje się po 24,25 dni a zgodnie z obietnicami miało być 21 czasami 2 dni więcej za które oczywiście nie dostaje się nic więcej żadnych pieniędzy ,ale wyjazdy po 6 dniach wolnych są skrupulatnie przestrzegane do tego stopnia ze jak wyjedziesz kilka godzin później to zabierane są pieniądze .Kierownictwo firmy jest tylko od pilnowania własnego stołka (kierownik transportu) potrafi tylko straszyć zabierać pieniądze .A ...zna język Hiszpański ,brak jakiegokolwiek zaangażowania w sprawy międzyludzkie odnoszę wrażenie ze przychodzi do pracy i myśli sobie (znowu coś chcą ,oni znowu czegoś potrzebują) o spedytorach nie będę nic pisał bo szkoda mojego i waszego czasu,ogólnie nic jak nic się tam nie zmieni to czarno to widzę zostaną tylko zdesperowani pracownicy innej narodowości ,Życzę aby ktoś w tej firmie przejrzał na oczy.
    ReviewUserIcon
    Wacek

    07.10.2019 10:51

    Inne

    Ale doskonale wiesz, bo przecież pracujesz w biurze i masz dostęp do płac pracowników. A czy widziałeś na tym forum żeby ktoś podawał kwoty?
    ReviewUserIcon
    Adamek

    19.09.2019 12:41

    Inne

    Żenada. Wysłałem aplikację dostałem telefon zwrotny z pytaniami typu dlaczego aplikuje , dlaczego chce zmienic prace. I jeszcze ta weryfikacja jezyka..widac że pani rekrutujaca chwalila się znajomoscia angielskiego, ale byla mila. Kto zadaje tyle pytań w jezyku obcym przez telefon ,w spedycji trzeba znac tylko podstawowe slownictwo.
    ReviewUserIcon
    Sypki

    04.09.2019 11:46

    Inne

    Jakto mowia w ritexie tylko ludzie bez znajomosci jezykow, na kredytach lub poczatkujacy desperaci pracuja, szanujesz sie, masz godnosc nawet tam nie dzwon, klamstwa od poczatku i to prosto w oczy, nie jasne warunki platnosciowe, brak jakiejkolwiek komunikacji, zgadzasz sie 3na1 posiedzisz nawet do 4/1 za te sama pensje a jak nie chcesz mozesz wrocic pociagiem, zmuszali mnie do jazdy na zakazach jesli ktos nie wie taka jazda w nieszczesliwych okolicznosciach konczy sie wiezieniem dla kierowcy, kaza wyciagac karty na 45h pauzy mowiac ze zaplaca mandat, w rzeczywistosci placa z twojej wyplaty. Ich ostatni argument ze dobre pieniadze i zawsze na czas w moim przypadku tez sie nie sprawdzil koncze z nimi temat w sadzie pracy. Sumujac klamstwo hamstwo prostactwo i zlodziejstwo, pozdrawiam Sypki.
    ReviewUserIcon
    Sypki

    11.09.2019 00:57

    Inne

    Jasne ze mialem, dzieki temu juz jade z(usunięte przez administratora) Tylko troche niskie te odsetki wyszly
    ReviewUserIcon
    SCANIA RITEX

    23.08.2019 18:33

    Inne

    Przez cały rok pracy kierowca ma do wykorzystania tylko 10 dnii urlopu na wakacje na koniec roku zjeżdża się 23-24 grudzień i już wyłaniają 2 stycznia.A co z resztą??Czy rozpisywanie urlopu kiedy się na nim nie jest pożądku wobec ludzi którzy są prawie miesiąc poza domem. A co do Jarka to żaden z niego kierowca pojezdził 3 no może 4 miesiące i myśli że jest WIELKI SZOFER.
    ReviewUserIcon
    Kierowca

    25.08.2019 11:24

    Inne

    Kolego to prawda z urlopami 10 dni na wakacje reszta jest rozpisana pod stołem , trzeba napisać o wszystkim a najważniejsze o tym jak kroją na kasie będąc w pracy więcej niż 3 tygodnie nie zapłacą ,ale jak nie wyjedziesz na czas to potrafią zabrać np 200 zł to nie firma rodzinna tylko czysta korporacja ,spokojnie odnośnie wszystkich niedogodności sprawa niebawem trafi do PIP
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - P.H.U. RITEX Sp. z o.o. Sp.k.

    Kierowca Międzynarodowy Kat C+E- Oferta dla Par

    P.H.U. RITEX Sp. z o.o. Sp.k.

    LocationIcon

    Lubań

    WalletIcon

    17000 - 17000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Konstruktor / Konstruktorka Odzieży

    P.H.U. RITEX Sp. z o.o. Sp.k.

    LocationIcon

    Wrocław

    WalletIcon

    9000 - 10500 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    SCANIA RITEX

    23.08.2019 17:23

    Inne

    Panowie Omijajcie tą firmę bo zatrudniają byle kogo a potem się okazuje że młody kierowca który jest na przyuczeniu wyskakuje z nożem!! Powiem jedno zrobił się B..RDEL W TEJ FIRMIE.
    ReviewUserIcon
    Jerry

    09.08.2019 14:46

    Inne

    Szkoda czasu na to coś, bo firmą to napewno nie jest. Aplikowałem na stanowisko biurowe w Legnicy. W tym samym dniu dostałem telefon od rekruterki. Od samego początku było nie miło. Rekruterka nie miła, wręcz wulgarna. Rozmowa trwała może 10 minut z czego przez pierwsze 5 minut, komentowała firmy w których pracowałem: ,,Tam to Pan raczej nic nie robił'', ,, Stanowiska praktykancie są lepsze w innych firmach niż specjalistyczne w pierwszej Pana pracy''. Po skomentowaniu mojego doświadczenia zamienilismy kilka zdań po angielsku. I tu zdziwienie, Pani naciskając na rozmowe w tym języku - sama ledwo mówiła.... (Wyszła z założenia zadam mu jedno pytanie i niech odpowie. Nie spodziewała sie że odpowiedz z mojej strony będzie poprzedone innym pytaniem). Na sam koniec pytanie o oczekiwania finansowe. Zostało ono bardzo mocno wyśmiany... Tu cytat ,, A tak realnie, to ile jak zejdzie Pan na ziemie''. Na zakończenie dodam że bez problemu dostałem tylke w innej firmie na strefie tydzień pozniej. Więc da się! Skoro tak przeprowadzają rozmowy, to praca wygląda tak samo. Polecam Omijać
    ReviewUserIcon
    Tom

    09.08.2019 19:43

    Inne

    Gościu a ty na biurowe aplikowałeś ???? Śmiech na sali...ortografia się kłania. Przyjęli cię chyba na produkcję.
    ReviewUserIcon
    Innowacyjny Michał

    09.08.2019 21:10

    Inne

    Witam. Również dodam komentarz, ponieważ zaciekawił mnie twój post. Musze przyznać ze sporo w nim racji. W prawdziwe aplikowałem do Ritex jak stawiali pierwsze kroki na LSSE, ale pamiętam swoją rozmowę kwalifikacyjną. Przeszedłem ją bardzo dobrze, ale niesmak pozostał. Mało profesjonalne podejście Pani z HR. Myślę ze związane z brakiem doświadczenia i chęcią pokazania sie z dobrej strony. Ritex w sloganch oferuje bardzo dużo, jednak jest to kropla w morzu zarobków porównując do Raben'a czy Schenker'a. Nie będe reklamował innych firm naszego powiatu, jednak po wielu latach doświadczeń wiem, że na logistyce w Legnicy można dobrze zarobić. Michał
    ReviewUserIcon
    Oczekujacy

    06.08.2019 00:10

    Inne

    Panowie od 3 tygodni czekam na wolne miejsce w tym waszym strasznym Ritexie. Więcej odwagi !!!! Jestem z daleka mam niemałe doświadczenie ale jeszcze nie słyszałem o firmie tyle złego w której nie ma wolnych miejsc. Tak wiem na chłodni są miejsca ale mi ten system nie pasuje. 23 dni a nie 21 , spedytor goni a bony na święta to jakaś masakra i tylko 8000 A miejsc nie ma . Cud w Legnicy.
    ReviewUserIcon
    Kierowca

    06.08.2019 10:37

    Inne

    Dziwne rzeczy piszesz jak w tej firmie biorą wszystkich od ręki abyś jeździł czy posiadasz doświadczenie czy nie i musisz się zgodzić na ich warunki a jak nie masz doświadczenia to sadzają cię z kierowca który je posiada , jak w większości firm tyle w temacie .
    ReviewUserIcon
    soldat

    06.08.2019 19:33

    Inne

    Coś w tym jest z tym brakiem miejsc . Schodziłem z auta o 12h a o 15h juz miało nową obsadę. Ritex ma swoje wady ale cała kasa na początku miesiąca zawsze na czas była to trzeba przyznać. Niby nic ale wciąż nie jest to normą .
    ReviewUserIcon
    Kierowca

    04.08.2019 14:33

    Inne

    Najlepszym dowodem jest jak nas pracowników i nasze dobro czyli auta które zostawiamy pod firma na 3 lub więcej tygodni traktują że okradli prywatne samochody , mało tego jak kierowca chce postawić swój prywatny samochód bliżej firmy gdzie ochrona widzi co się dzieje automatycznie dostaje SMS treści :miejskie parkingowe jest wyznaczone dla ciebie gdzie indziej (czyli tam gdzie okradną bo ciemno i ochrona nic nie widzi)inaczej twój samochód zostanie odholowany widlakiem !!!!czy to jest normalne traktowanie pracownika ludzie ogarnijcie się to nie firma rodzinna to fabryka która w dodatku ma za nic człowieka !!! Przyjmując się do pracy zapytaj czy za dni które będziesz więcej zapłacą nie zapomnij zapytać tez ile zabiorą jeśli będziesz krócej i czy będziesz miał tydzień wolnego tak jak jest w ogłoszeniu , bo tym zachęcają do współpracy !!!Ja myśle ze to wszystko padnie
    ReviewUserIcon
    Doświadczony

    04.08.2019 14:04

    Inne

    Zacznijmy od początku,system 3/1 nie jest systemem 3 tygodnie w trasie Tydzień w domu to tylko zachęta z ogłoszenia ,prawda jest taka 23 dni w pracy 6 dni w domu i teraz bardzo ważne jeśli jesteś dłużej bo z firmy systemu tak wynika 23 każdy chyba potrafi wyliczyć sobie ile dni maja trzy tygodnie Firma za to nie płaci ale jeśli jesteś krócej na wypłatę masz mniej ,idąc na urlop tylko 10 dni automatycznie zarabiasz nawet 3000 tys mniej CZY TO UCZCIWE chyba raczej nie!!! Zadaniem spedytora jest załadować auto ,normalna sprawa za to mu płacą ale to wszystko ,nie interesuje go jak gdzie, musisz i koniec ,nie obchodzi go gdzie będziesz stał czy ciebie okradną czy będziesz miał toaletę jest nawet w stanie skłamać aby jechać pod firmę i z pełnym czasem być do jego dyspozycji ogólnie zlewają człowiek nie jest człowiekiem tylko numerem auta !!! Bony Świąteczne już ktoś pisał żenada ale są ,takie narzucanie dostałeś i tak mi oddasz robiąc zakupy w firmowym sklepie w którym i tak nic szczególnego niema poza wódka i papierosami Ukraińcy się cieszą pozostali nie koniecznie!!! Nie mi oceniać pisze prawdę czas zweryfikuje i pokaże czy Firma Ritex przetrwa bez zadowolonych i oddanych pracowników bo nowymi zestawami i bonami świątecznymi nie zdobędą lojalności pracownika liczy się coś więcej !!!
    ReviewUserIcon
    Obserwator

    20.06.2019 15:24

    Inne

    Nie polecam firmy Ritex. Czasy swojej świetności ma już za sobą. Teraz niestety kierowcy jako główny filar firmy od samego początku traktowani są w sposób najbardziej uwłaczający. A więc od samego początku: ogłoszenie zawiera informację system pracy 3/1- to wcale nie oznacza 21 dni w trasie i 7 w domu. Najczęściej są to 23-25 dni w trasie i do 6 dni w domu- z czego z dnia szóstego odcinają sobie 5 godzin np. jeśli wyciągasz kartę z tacho o 20 to za 6 dni minus 5 godzin tj. 14 wyjeżdzasz w trasę. Jeśli chodzi o wypłaty to owszem wypłacają na czas ( żaden atut) jednak żeby sprawnie sobie spłacić nowe centrum logistyczne w Legnicy to postanowili odcinać z głównej wypłaty za wszystko. Są normy paliwowe które zna tylko firma - minus 1000zł. Błąd w karcie drogowej - pierwsze upomnienie każda kolejna pomyłka 50zł. Nie pisanie SMS do spedytorów obniża premię której nikt nie dostaje. Jeśli chodzi o kartę Multisport- jest ale trzeba sobie za nią zapłacić. Bony świąteczne- największa żenada roku- są do osiedlowego sklepu żony prezesa w Polkowicach w którym ponad 250 pracowników z końcem roku robi przysługę w postaci inwentaryzacji. Co do osób pracujących w biurze: osoba odpowiedzialna za przyjęcie kierowców J. - porażka. Kawał (usunięte przez administratora) z widocznymi oznakami aspiracji raczej na fotel prezesa - chyba zapomniał że wcześniej sam był kierowcą i na pewno nie chciałby być tak traktowany.Nie potrafi rozmawiać z kierowcami. Jeśli chodzi o spedytorów to nie liczcie z ich strony na żadną pomoc. Ich największym celem jest wysłanie Ciebie z maksymalnym czasem pracy nie zważając na możliwości parkingowe, sanitarne itp. Ogólnie w godzinach nocnych masz wrażenie, że jeździ po drogach Europy tylko Ritex. Nie ma dnia aby kierowca nie przyniósł wypowiedzenia. Firma rozpada się na oczach wszystkich.
    ReviewUserIcon
    On

    25.05.2019 18:41

    Inne

    Jak prawie same soszony robią to wiadomo co to za firmia co polacy ich zlewaja na odległość
    ReviewUserIcon
    emigrant

    17.06.2019 19:50

    Inne

    soszony? a Polakom się widzę w głowkach poprzewracało , zapomniało sie jak sie wyjeżdzalo do Niemiec,Anglii .
    ReviewUserIcon
    Pracownik obecny.

    12.06.2019 10:42

    Inne

    Omijać szerokim łukiem. Wszyscy stąd uciekają albo czekają do urlopu. Po przenosinsch do Legnicy jedna wielka lipa. 9000 to tylko ładnie na ogłoszeniach wygląda. A teraz nawet gwarantowane ciężko dostać bo za wszystko chcą obciążać i najlepiej żeby wogole do domu nie zjeżdżać albo w nim wogole nie być. (usunięte przez administratora) W biurze to też jedno wielkie nie porozumienie. Oczy mydła w ogłoszeniach i w biurze przy zatrudnieniu. W firmie jeździ ponad 50 procent Ukraińców. Wogole odciagaja ci procenty po jazdy po autostradach, kurs euro do naliczania wyplaty w firmie wynosi stale 4 zł A nie po kursie euro. Wyzysk że masakra. Ma prawdę nie polecam i sam czekam do urlopu i uciekam stąd. Nie dajcie sobie oczu mydlic ogłoszeniami czy że ładnie was potraktowali na spotkaniu rekrutacyjnym.
    ReviewUserIcon
    szu

    10.06.2019 18:32

    Inne

    Niestety zwolniło się wielu dobrych kierowców pracujących wiele lat. Firma nie widzi problemu przyjdą nowi, od przenosin na nowe włości nie jest jak było. Spedytorzy zwalniają się na potęgę.

    Kontakt - P.H.U. RITEX Sp. z o.o. Sp.k.

    Gniewomierz 177 59-241 Legnickie Pole

    NIP:6931011902

    REGON:390305160

    https://ritex.legnica.pl/
    Branże: Transport i spedycja

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Ex Pracownik

    12.03.2019 22:48

    Inne

    Firma sprawia tylko pozory nie korporacyjnej. A to korporacja w czystej postaci. Jak czytam na stronie www, że nie mają podejścia korporacyjnego to śmiech mnie ogarnia. Ciągła rotacja pracowników i spedytorów. Nie szanują ludzi, a szczególnie to widac, jak odchodzisz. " Był mebel - nie ma mebla. Przyjdą następni". Spedytorom tak zawyżyli wymagania, żeby (usunięte przez administratora)premii lub płacić jak najmniej. Tydzień na zwolnieniu lekarskim i ucinają pracownikowi z pensji 1000 zł. Firma jest dobra w pijarze i propagandzie jaką robią w internecie. Nie wierzcie w żadne bajery działu HR, bo szkoda czasu. Jest o wiele więcej firm transportowych i spedycyjnych, które oferują o wiele lepsze warunki niż Ritex. Tylko Ritexowi wydaje się, że u nich i tylko u nich jest super.
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    12.03.2019 21:14

    Inne

    Ta firma to korporacja nic poza tym. Najlepsi spedytorzy odchodzą bo po wprowadzali limity wszelkie możliwe. Może jeszcze jak byli w Polkowicach to było ok, a teraz w Legnicy to korporacja jak byk. I jeszcze fatalny (usunięte przez administratora) spedycji. Omijajcie to miejsce z dala.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w RITEX?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    bartek.1

    10.10.2018 23:06

    Inne

    Zadzsonili, rozmowa z dwoma osobami, pytania w miare konkretne i nie jakies wymyslne jak to na niektórych rozmowach, sprawdzali jezyk obcy bo ja na spedytora. Biura nowiutkue robią wrazenie. Ja sie zastanawiam bo oferowali godziny od 9do17 i jakos srednio to widze
    ReviewUserIcon
    Kierowca1

    09.01.2019 20:59

    Inne

    Zaczynam od lutego system 4na2 gwarantowane minimum 9 na reke.u mnie z kasa kiepsko .pracowalem w innej jako kierowca i widywalo sie ludzi z ritexu na parkingach mowia ze da sie zarobic
    ReviewUserIcon
    Kierowca1

    27.01.2019 10:05

    Inne

    Najpierw zadzwoniła jakaś miła kobitka poprosiła o dokumenty, potem przesłali mi papiery do wypełnienia. Ci ludzie z biura sa pomocni pierwszy raz sie z tym spotkałem . stawka ta wychodzi z diet i przelewają na konto całość. rozmawiwlem z kilkoma pracownikami na parkingu nie narzekają na kase
    ReviewUserIcon
    bartek.1

    26.09.2018 09:58

    Inne

    Troche sie ostatnio re0klamuja, ich syrona wyglada spoko, tez szukam nowej pracy, bylem u nich na spotkaniu, weryfikuja język, pytania dosc szczegolowe, ale z jexykami to ponoc tak 3 netto na poczatek mozna dostac bez doswiadczenia to co ponad to prowizja ale nie wiem dokladbie jaka, a szkoli ci inny pracownik na poczatku. W ciagu w tygodni maja sie odezwax to dam znac
    ReviewUserIcon
    Stokrotka00

    30.09.2018 20:28

    Inne

    i jak rozmowa? ja miałam ta wstępną telefoniczna, jakas babeczka ze mna rozmawiala, tyle pytan zadawala . Wspominala cos o młodym zespole i to ze nie sa korporają . Wogole to widziałam na (usunięte przez administratora) ten ritex, fajne miejsce.
    ReviewUserIcon
    mądrala

    30.09.2018 09:53

    Inne

    Wiem, ze chca magazynierów taki jeden znajomy mój wysyłał mowi ze ciężko się dostać , testy na wózkach robia , jak trochę popracujesz to wyplata jest ponoc dobra jak na ta strefe bo reszta to jest jakas masakra mam porownanie
    ReviewUserIcon
    anonymous

    23.09.2018 09:07

    Inne

    Gargamel Hey mam koleżankę , która tam pracuje , mówi że mała rotacja ,pracy jest sporo , ale za to niezła kasa a na co dokładnie aplikujesz ?
    ReviewUserIcon
    anonymous

    23.09.2018 09:02

    Inne

    Gargamel
    ReviewUserIcon
    Fajny0

    21.09.2018 15:16

    Inne

    Znajomy pracował jako kierowca, widziałem też opinie na necie, są różne, ale z drugiej strony ciężko znaleźć dobre opinie od kierowcow, maja taka prace A co biura to nie mam nikogo ale to wiadomo trochę nudna praca , oni szukają spedytorów chyba a wtedy to język . próbuj Wrocław , bo w Legnicy to kiepsko z ciekawymi miejscami pracy, chyba że chcesz pracować w urzędzie za 1800 zł ;-(
    ReviewUserIcon
    Stokrotka00

    21.09.2018 20:41

    Inne

    no własnie wróciłam z niemiec po 6 latach, angielski tez jako tako , Wrocław tam za duza konkurencja i wcale nie tak fajnie jak sie wydaje ..mieszkałam tam jakiś czas. Nie chce pracować w korpo choć wiadomo po powrocie chciałabym utrzymać poziom finansowy .
    ReviewUserIcon
    Smerf,były pracownik

    27.06.2018 22:18

    Inne

    Ta firma to kpina,wyzysk na maxa,Jak upominasz sie o swoje,odpowiedz biurowców "takie są zasady firmy".Niby system 3/1,jak zwykle dluzej w trasie bo trzeba,zjazd do domu busem na tydzień,ale okazuje sie ze to 6 dni,a jak bus zbiera ludzi po całych Niemczech to wolnego zostaje 5,5 dnia.Urlop raz w roku,2 tyg,reszte rozpisane,niezaplacone,a do tego z racji" ich zasad "utną z wypłaty nawet 2 tyś,chodź wcześniej byłeś 3 tyg w trasie.Z racji "ich zasad" tracisz kase również na święta Bożego Narodzenia.Niepolecam!!!!
    ReviewUserIcon
    Stokrotka00

    20.09.2018 23:56

    Inne

    hey ludziska a wiecie coś na temat pracy biurowej nie wiem czy warto aplikowac

    Zostaw merytoryczną opinię o P.H.U. RITEX Sp. z o.o. Sp.k.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.