P.H.U. „RITEX” Waldemar Michałowski

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o P.H.U. „RITEX” Waldemar Michałowski

Malomiasteczkowy

Ja jestem już 6 miesięcy jako kierowca .nie jest idealnie ale wcześniej pracowałem 2 gorszych firmach .. Na razie nie narzekam

scania
@Malomiasteczkowy

nie wiem jak inni ,ale ja pracuje kilka miesięcy . czekam na zone i razem ruszamy . Serio to nie ma duzo firm w podwojnej

@scania

Zapierdziel jest to fakt, wymagania tez ,rekrutacja z dokumentami ..ale przynajmiej płaca na czas i jak sie dobrze jezdzi to i dobra kaska wlatuje na konto. ja ostatnio w innej firmie nawet na konto nie mialem . Jak się przebrnie przez kilka złych firm co nie placa na czas to sie docenia takie firmy . niestety charówka jesst wszedzie

Małgorzata
@korone

No tu akurat masz rację! Jak człowiek trochę popracuje to potem wie jakie rzeczy trzeba doceniać :) A jakie macie umowy teraz?

@korone

Masz racje. Najważniejsze że legalnie płacą na konto. Napisałbyś jak mniej więcej można zrobić? Stawka jest dobra i warto aplikować, bo myślałem, żeby wysłać CV. Poradzisz coś?

@Małgorzata

umowa na czas określony z tego co mówią w biurze jak ma się 3 umowy to czwarta na stałe

@Damian

sa rózne miesiace wiesz..czasem 8700 , czase, pona 9 tys netto a w zeszłym roku to sie szef szarpnal i dał nawet dodatek tym co utkneli w Angli ..grubo było niektorzy to nawet po 3 tys dostawali. Jak sie jezdzi to jest kasa...no i wiadomka lepiej nie chorowac .

yyyyy
@Malomiasteczkowy

mnie biuro czasem drażni..mam ochote rzucic ta prace ale jak przychodzi dzien wyplaty to jakos sobie przypominam ze jak jezdziłem u takiego prywaciarza z checia napisalbym kto to .to raczej tu zostane w tym ritexie

Małgorzata
@korone

Dopiero czwarta jest na stałe? A czemu tak? Jakieś dziwne praktyki. Jestem przyzwyczajona do tego że firmy dają na okres próbny, potem na czas określony i kolejna czyli 3 to na stałe...

@Małgorzata

Witamy W sprawie Pytań dotyczących umów zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu 531 434 134.

Jędrala

Bardzo dobra. Powyżej 8k

rajdowiec
@Małgorzata

my mamy na czas niekreślony , a mieliśmy na okres próbny

fritz
@Damian

Dobrze płacą. nie zastanawiaj sie tyko wysyłaj.

@korone

To taki standard jeśli chodzi o umowę. Napiszesz, czy są jakieś premie, albo inne benefity, które motywują do pracy? Bo to dla mnie ważne jakbym się chciał przyjąć.

@Malomiasteczkowy

Miło się czyta taką opinie. Wiadomo, że nigdzie nie jest idealnie ale najważniejsze żeby tobie pasowało. Na zarobki też nie narzekasz? Napiszesz jaki jest przedział wynagrodzenia?

ktosiek
@Damian

Zarobki są na tyle dobre ze nic ma co narzekać.

@Jędrala

my dostajemy powyżej 9 tys na rękę.. w sumie to mam doświadczenie i jeździłem w różnych firmach. Szczerze to wszedzie trzeba jeżdzić, oni płacą na czas , maja swoje zasady tak jak i każda firma. Wiadomo, nei wszedzie jest super i czasem tu tez nie...ale nie mam większych powodów do narzekań Pracujemy ponad rok

jacko
@scania

no ja też włąśnie czekam na żonę .. jedyna firma , która tak przyjmuje bez doświadczenia a obdzwoniłem kilkadziesiąt

my nie dostaliśmy mniej niż 8500

@Damian

no oni sprawdzają cv i jakieś tam świadectwa.. najlepiej wyślij od razu na email

romek
@korone

no i teraz jest wysoka podstawa

szymek
@lolo

noo i podstawa 5922 zł brutto dostaliśmy aneks

Joseph

Tragednia, nie polecam nikomu. Aplikowałem na stanowisko biurowe. Posiadam naprawde spore doświadczenie i wiele rozmów w życiu przechodziłem, ale rekrutacja do tej pseudofirmy to nieporozumienie. Panią rekruterkę jedyne co cechowało to brak kultury osobistej. Jak można znając profil kandydata, zadzwonić do niego i na starcie zadać pytanie: ,,Realnie to ile byś Pan chciał, jak zejdzie Pan na ziemie (...)'' Rozmowa krótka i bardzo nie miła. Rekruterka wspomniała, że Ritex jest tak super firmą że przeglądnie aplikacji zajmuje jej 2 tygodnie ponieważ tylu jest chętnych. Telefon dostałem 2 godziny po tym jak zostawiłem swoją aplikacje na ich stronie, więc niech każdy odpowie sam sobie.... Joseph

Mysia

Czy firma wie ze w autach wożone są szczury w klatce ? Takie mniejsze trochę od psa z ogonem ?

@Mysia

W tej sytuacji nie można dać jednoznacznej odpowiedzi są tak (usunięte przez administratora) że ludzie na parkingach się pytaj czy w tej firmie wszyscy tacy są .

Robert

Cześć mam pytanie czy w tej firmie można by się starać o pracę jako kierowca C+E bez doświadczenia.

@Robert

Można się starać, biorą wszystkich bo jest duża rotacja we firmie. Dużo ludzi się zwalnia, a oni lubią przyjmować.

Ula

Czemu ludzie odchodzą?

Kier
@Robert

Widziałem ostatnio ogłoszenie że bez doświadczenia teraz przyjmą

felgi
@Robert

coś tam się ogaszają niby co tydzień w domu, ale ja szukam i tak codzienie

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w P.H.U. Ritex Waldemar Michałowski? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?

Kasa kasą ale nie wysyła się aut na Szwecję na prawie łysych oponach bo DOBRA CIENA jak to jeden z biura gada.

nieszczęśnik

jeżdżąc na tą Szwecję to chyba dobrze zarobiłeś? czy wypłata słaba? a może poproś tych z biura żeby ciebie ładowali na Hiszpanie tylko, bo tobie ok 7 tys wypłaty wystarcza i więcej nie potrzebujesz, i po problemie

Shadow1

Kontynuacja minusow - najwiekszy minus dziwie sie ze przez chwile o nim zapomnialem rozpisujac sie o zlym naliczaniu. Drodzy przyszli kierowcy firma ma bardzo duzo zlecen z niemiec do hiszpani, z francji do hiszpani i odwrotnie. Tzn przejezdzamy ciagle przez francje. I tu zaxzyna sie problem firma na kartce wypisze ci jakimi drogami masz jechac do wyboru sa dwie 1. Gorna portugalna(dramat) wozisz 25 ton na plandece. A musisz przejecgac 450 km landowami bo firma unika autostrad by zmiejszyc koszty. Trasa jest okropna chetnie wypisalbym wam doslowna droge ale bym was zanudzil i nie mam dodatkowo przy sobie ich magicznej kartki. Te 450 km drogi do zakazy dla tranzytu, zakazy dla 7.5 t oraz zakazy dla 20 ton. Ponoc placi firma... Lecz niestety bedziesz mial tam wypadek niekoniecznie z twojej winy do wiezienia idziesz ty. Warto? Nie... Mnostwo fotoradarow, przejezdzasz nawet przez miasteczka z osiedlami gdzie musisz jezdzic 30km/h raz ty kogos przepuszczasz aby sie zmiescic a czasami oni musza cibie. Porownalbym te drogi do naszych drog wojewodzkich czy powiatowych. Choc i tak je zawstydzaja. Przejechanie tych 450 km zajmuje 8 h jadac przepisowo i nie narazajac sie na wiecej mandatow. Samochody firmy ritex sa ciagle zatrzymywane gdzie trzeba placic karta firmowa i zawoza cie do bankomatu. -Telefon firmowy z lat 90, problem z firma ograniczony. Po kazdym zaladunku i rozladunku tym telefonem musisz wyslac 6 sms do kazdego spedytora co jest uciazliwe. -dostajecie samochod przypisany do kierowcy, lecz wracajac po 7 dniach okazalo sie ze moje prywatne rzeczy w kabinie zostaly poprzestawiane i samochod jakims cudem ma przejechane 250 km wiecej. -brak czasu na posilki musisz robic je w trakcie jazdy aby zdarzyc. - jezeli okradna cie z paliwa odejmuja ci ta kwote od twojej gwarantowanej zapomnialem dodac wczesniej. Wiec 7 tys znow nie bedziesz mial. - firma daje ci dodatkowa premie za wykonanie wiecej pracy tzn. Sumuja kwote wszystkich frachtow, dostajesz to na kartce. I jezeli 13.5 %nie jestem do konca pewien czy bylo to 13.5 % sumy wszystkich frachtow wyniesie wiecej niz 7 tys to dawaja Ci to do gwarantowanej. Przy tych km jakie robi sie w tej firmie wyplata powinna wtchodzic 8.5 tys zl lecz dostajesz 7 tys. Czemu? Od tych 13.5 % odejmuja sume kosztow autostrada jakie przejechales. Co jest zalosne biorac pod uwage ze nie masz na to wplywu, bo po to one sa. A gdy powiesz ze nie zalezy ci na dodatkowej premi i ze wolisz jechac autostradami niz jezdzic 450 km landowami przez francje. To strasza cie mniejsza gwarantowana. - zapomnij ze firma zadzwoni po serwis, jezeli masz wystrzal nawet na autostradzie. Uslyszysz od nich po kilku wykonanych telefonach, ze oni moga wezwac ale koszt serwisu odejma od mojej wyplaty gwarantowanej... Co prawda byla to prawa przednia opona, nie lewa lecz pasu awaryjnego nie bylo. DRODZY KIEROWCY PISZE TA WIADOMOSC JADAC NA ZALADUNEK W INNEJ FIRMIE, DODATKOWO NA TELEFONIE. PRZEPRASZAM ZA WSZYSTKIE BLEDY ORTOGRAFICZNE I STYLISTYCZNE. WIEM ZE JEST TO TROCHE CHAOTYCZNIE NAPISANE. CIESZE SIE ZE MOGLEM PODZIELIC SIE Z WAMI MOIMI WRAZENIAMI Z TEJ FIRMY I ZE W KOBCU SIE NA TO SPONTABICZNIE ZDECYDOWALEM. NIE MA ZWYCZAJU TEGO ROBIC, LECZ TA FIRMA MBIE WRECZ DO TEGO ZMUSILA PONIEWAZ TAKIE ZLE ODNIOSLEM WRAZENIA PRACUJAC W NIEJ P. S. Bardzo polubilem kilka ekip z ritexa, lecz dziwie sie im jak mogli przyzwyczaic sie do takich stosowanych dziwnych praktyk. Niektorzy pracuja tam nawet po kilka lat. Chcialbym abyscie popracowali w kilku innych firmach majac porownanie jak moze byc w innych firmach. I jestem pewien ze 90% z Was juz by tu nie wrocila nawet ze wzglefu na bliski dojazd do bazy. Jeszcze raz podsumuje te 5 miesiecy zdaniem NIE WSZYSTKO CO ZLOTO CO SIE SWIECI

Iwona
@Shadow1

Potwierdzam, dziwię się strasznie ludziom którzy chcą tam pracować.

Low
@Iwona

Bo tam jeżdżą kierowcy co się boją jeździć w pojedynczej.

Adrian91

Witam czy wiadomo coś o przyjęciach do firmy ritex na wózki z uprawnieniami udt

aloalo
@Adrian91

najlepiej wyślij cv, z tego co wiem jak jest miejsce to odzwaniają zarobki spoko

Rob
@Adrian91

Z tego co wiem na razie nie mają takiej rekrutacji ale warto wysłać CV..ja kiedyś tak zrobiłem to oddzwonili

Szukam
@Adrian91

No właśnie też szukam pracy a podobno tam dają zarobić..ale nie widać ogloszen

robercik
@Adrian91

Jest ogłoszenie widoczne, są przyjęcia

@Adrian91

tak była rekrutacja , ale niestety juz nie ma ogłoszenia

Kierowca z ELE

Panie prezesie co z tymi podwyżkami które miały być od września? Podwyżek nie widać a oferta pracy nadal jest. Pan kierownik od transportu ciągle powtarza że to jest CHWYT MARKETINGOWY żeby pozyskać NOWYCH NAIWNYCH KIEROWCÓW.

Długoletni PRACOWNIK
@Kierowca z ELE

Potwierdzam 8500 to Bajka dla nowych

Marian

Witam, proszę o info o co chodzi z tą firmą. Ogłaszają się non stop, oferują od 15 tys do 20 tys. Dobierają cały czas zestawy czy jest tak ogromna rotacja w firmie!?

Długoletni PRACOWNIK
@Marian

Kolego jak się nie szanuje ludzi to tak jest. A tym z (usunięte przez administratora) to firma idzie na rękę żeby tylko przyciągać ludzi do pracy że jest w firmie tak super.

Mario

15k na parę. Rotacja jest olbrzymia. Biorą do 26roku

@Marian

Witam jest taka rotacja ludzie przychodzą i odchodzą ale najlepiej posmakować tego miodku samemu haha

adas
@Marian

Z tego co wiem to tylko mają ogłoszenie, a jak się im trafi ktos ok to przyjmą

kierownica
@Długoletni PRACOWNIK

Pracujemy w firmie już jakiś czas i jesteśmy zadowoleni

naczepa
@Mario

my i nasi koledzy z pracy jesteśmy po 30 . Znamy wielu kierowców z firmy i odkąd jeżdzą pary rotacja z tego co wiemy nie jest duza 26 lat to przeciez dobry wiek

Ludwik
@naczepa

skoro jesteś po 30 to powinieneś wiedzieć jakie z tego tytułu są profity dla firmy zatrudniającej do 26 roku. A po drugie właśnie o to chodzi z parami: wspólne pieniądze , kłótnie rozwiązywane na miejscu i przede wszystkim poświęcenie ponad wszystko a robota zrobiona.

Mani
@Ludwik

Jakie są profity z zatrudnienia osób do 26 rz?

Mio
@Ludwik

Jakie profity? Pracownik do 26rż zwolniony jest z podatku, co za tymidzie ma więcej na konto xD firma nic nie zyskuje

Misiaczek
@Marian

Jak patrzę na ogłoszenia ..to wszystkie firmy się zawsze ogłaszają ..takie czasy chyba Ja nie mam doświadczenia muszę zadzwonić zobaczyć czy przyjmują

Szczerosc

Pozytywy sa pisane tylko przez biuro. Pracowalemw 3 firmach w mojej 5 letniej karierze. W tej firmie nie chcialem pracowac wiecej niz 3 miesiace. Dawalem sobie czas majac nadzieje, ze cos sie zmieni... Nie polecam

Hubert

Wspolnie z narzeczana wybieramy sie do Ritex by podjac tam prace jako kierowcy c+e czy mozemy poprosic o jakies opinie byc moze rady za hejt dziekuje

Czy w P.H.U. Ritex Waldemar Michałowski pracuje się na open space?

Xxx

Pracujemy na open space..biura są nowoczesne ..polecam wejście na stronę internetową firmy ????

Jaki jest styl zarządzania kadrą w P.H.U. Ritex Waldemar Michałowski?

Krzysiek

Styl? Proszę Cię...

Jarek

Prawda jest taka, że celebryci firmowi to para która pokazuje, że w firmie jest mało pracy a dużo przyjemności. Oni są lepem dla młodych i niedoświadczonych. A później spotykasz na drodze tych młodych którzy są zszokowani, że wygląda to inaczej niż na filmikach z You Tube. A Ci co utknęli w UK to w biurze mówią , że to nie ich wina więc po co się interesować swoimi pracownikami. Nie zdziwiłbym się, że kierowcy którzy utknęli nie chcą tu pracować. Drodzy kierowcy ta firma Wam pokazała kim jesteście. Jeśli komuś zależy na jeździe w podwójnej to jest tyle firm, które stawiają człowieka na pierwszym miejscu a nie zysk wystarczy się dobrze obejrzeć.

Para
@Jarek

Ale szok ! Jeżdże z żoną , przegapilismy święta przez UK , dopiero w 1 dzien świąt po 15h na bazie Dziś zadzwonili z biura wolne do 11.01 i premia po 2000 po 1000 za kazdy dzien swiąt jak za starych czasów kto pracował ten wie

Jarek
@Para

I co dumni jesteście? Pieniądze to nie wszystko!!! Jak Was łatwo kupiono.

PAN JAROSLAW
@Jarek

CO TY TY CHLOPIE GADASZ JEZDZE W POJEDYNCZEJ NA CHLODNI , ZJECHALEM W NIEDZIELE DOSTAŁEM 4000 EXTRA SWIAT MI TO NIE ODDA (usunięte przez administratora)

Niedzwiedz
@Para

Para wszystko ok naprawdę tylko się cieszyć z tej premi 2tys.Ale za styczeń wypłaty dostaniesz 5tys..zamiast 7tys .Napewno nie wiesz dlaczego A więc dlatego że w styczniu nie wyrobisz swoich dni i te 2tys premie położysz sam sobie do gwarantowanej .pozdrawiam

zbych
@Jarek

przecież pracuje dla pieniędzy, co ty opowiadasz , trzeba przyznać ze sie postarali nie jest idealnie,ale tym razem ritex postąpił super

@PAN JAROSLAW

Co z tego że dostałeś premie za to że byłeś w trasie zamiast z rodziną, lepiej napisz ile zabrali z wypłat zwalając winę na wirusa

@Jarek

I oto całą prawda ktis mądrze napisał

@Para

Jak widać w firmie są równi i równiejsi niektórzy zjechali później a wyjazd mieli po nowym roku zaraz

Sławomir
@Kierowcy

Dlaczego uważasz, że w firmie tej są równi i równiejsi? Jak w ogóle mam rozumieć teraz Twój komentarz. Czyżby pracownicy zatrudnieni w tej firmie nie byli traktowani na równi?

jan
@Kierowcy

To tylko jedne święta, każdy ma swoją sytuację finansową, góra nie musiała dawać tej kasy . Chlopalki z innych firm nic nie dostali .1000 zł za każdy dzień, przeciez to szok.

Włodek
@Sławomir

No nie są traktowani na równi. Jednych lubią, bo jeżdżą tak jak oni chcą np. na zakazach, drugich lubią bo lubią i dostają dobrze płatne frachty, trzecich starają się wychować aby móc przepraszać spedytora za nieumiejętne dysponowanie czasem kierowcy a reszta zostaje do wychowania po nowemu. Czyli najlepiej stara gwardia na bruk a nowi tańczą jak firma chce.

@Para

Haha dwa tysiące premii,, to przelicz sobie teraz to co zabrali przez te wszystkie miesiące od początku pandemia oi zobaczysz kto tu jest do przodu

Para
@Para

Chłopie przegapić to można program w tv a nie święta hahaha dobre sobie przegapiliśmy święta

@Kierowcy

Jak ile po 1000 posiadam nagranie w telefonie jak dzwoni pracownik Krzysztof i z przykrością informuje ze ciężka sytuacja.

Hahha
@Para

Tyle ze wtedy to bylo za okres po swietach do sylwestra nie za swieta w trasie

duch

Witam Zamierzam zatrudnic sie na stanowisko kierowca C+E na chłodnię. Nie rozumiem tylko tego systemu 2/1 gdzie dwa tygodnie w trasie i 3,5 dnia w domu?? Możecie mi to wyjasnic gdzie tu jest 2/1??

Xxx
@duch

2 tygodnie w trasie 1 weekend w domu to mają na myśli w ritexie tak rozumieją 2/1

cxv

2/1 dwa tygodnie w trasie jeden tydzien w domu jest jeszzcze 3/1, 4/2

@cxv

Jest jeszcze 8/4 ale to już dla Wschodu

iza
@Xxx

2/1 to u nich a tygodnie i przedłużony weekend w domu jakieś 36 godzin

Kierowca

Cześć Na stronie mają podane że w systemie 3/1 w podwójnej obsadzie wynagrodzenie od 15k do 20k czy rzeczywiście można zarobić tyle w tej firmie Pozdr.

Rico
@Kierowca

Można zarobić ale na parę. 3 tyg. to prawie 4 tyg i tylko 6 dni wolnego.

xyz
@Kierowca

Tak można , a góra na świeta sie szarpnela i dała po 1000 zł za kazdy dzien utkniecia w uk spoko gest

@xxx i czy taki system pracy się sprawdza ?

Navi

Witam ponoć rekrutują. Jest ktoś chętny na podwójną? Swietokrzyskie .

@Navi

Rekrutują ale kobietę i mężczyznę. Inne pary nie wchodzą w grę. Najlepiej jak macie wspólne konto.

duch

Witam Przegladając strone firmy natrafiłem na ogłoszenie o rekrutacji kierowcy c+e na chłodnę pojedyńcza obsada. system 2/1 ale tylko 3,5 dnia w domu. Co to za system?? Gdzie tu jest 2/1??. Byłbym zainteresowany poniewaz mam doswiadczenie w trasach miedzynarodowych na chłodni ale nie rozumiem tego systemu. Może to ktos wyjaśnić??

Conan
@duch

Kolego pracowałem w tej firmie. Daj sobie spokój. Jak to kiedyś osoba tam pracująca w biurze powiedziała: 1 wcale nie oznacza tygodnia. To jest tylko umowne czyli najważniejsze dla firmy 2 tygodnie które też nie są 14 dniami tylko nawet dłużej a 1 to jest po tym zjazd.

@duch

Dzień dobry Zapraszamy do kontaktu pod numerem 531 434 134, z chęcią wyjaśnimy na czym polega pracy w tym systemie.

Franek
@Conan

Pracuje jako kierowca w tej firmie na miedzynarodoce..przed podpisaniem umowy jasno mi powiedzieli co to znaczy np system 3/1 .zgidzilem sie bo liczba na koniec miesiaca sie zgadza

Franciszek

Ludzie, ale mi was szkoda. Pracowałem dobre kilka lat w tej firmie i naprawdę uwierzcie mi to co wam dali prędzej czy później wam zabiorą. Wasz szef spędził święta z rodziną w Zakopanem i miał was głęboko w du... Firma porażka, szkoda tylko, że tak późno otworzyłem oczy.

@Franciszek

Popieram

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.U. „RITEX” Waldemar Michałowski - Legnickie Pole

• Jak się pracuje w P.H.U. „RITEX” Waldemar Michałowski?

Zobacz opinie na temat firmy P.H.U. „RITEX” Waldemar Michałowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 82.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.H.U. „RITEX” Waldemar Michałowski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 8 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

P.H.U. „RITEX” Waldemar Michałowski