opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

RITEX

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.7/5

Na podstawie 121 ocen
Opinie(680)
Dodaj opinię
Oferty pracy(2)
Aktualności(50)

Opinie(680)

Dodaj opinię
Oferty pracy(2)
Aktualności(50)
Logo
  • Rozwijamy się dla Ciebie
  • .
  • Dlaczego warto z nami pracować?
  • .
  • Social media
  • .
  • Kontakt

Rozwijamy się dla Ciebie

Dlaczego warto z nami pracować?

Social media

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Bolesławiec
  • Głogów
  • Zgorzelec
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Legnickie Pole
  • Gniewomierz
  • Lubień
  • Strachowice
  • Raczkowa
  • Mikołajowice
  • Czarnków
  • Ogonowice
  • Koskowice
  • Taczalin
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Legnickie Pole
  4. /
  5. Opinie o P.H.U. RITEX Sp. z o.o. Sp.k.

Opinie

Opinie o RITEX Legnickie Pole

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o P.H.U. RITEX Sp. z o.o. Sp.k.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Kiero

    22.02.2023 17:57

    Pracownik

    Witam , poszukuje kierowcy lub kierowniczki do podwójnej obsady w systemie 3/1, moja osoba wiek 30 lat : niepalący , doświadczony, spokojny , uczciwy , więcej info pod nr tel 518 609 718
    ReviewUserIcon
    P.

    14.02.2023 14:53

    Pracownik

    Orientuje sie ktoś czy płacą i ile płacą za weekend w trasie?
    ReviewUserIcon
    Kuba 361

    06.01.2023 20:57

    Inne

    Witam Czy w ritexie są pojedyncze obsady i czy przyjmują bez doświadczenia. Z góry dziękuję
    ReviewUserIcon
    Kasia

    05.01.2023 17:35

    Kandydat

    Jaka atmosfera i zarobki w obsludze klienta lub w spedycji w biurze? Jakiej stawki mozna sie spodziewac z doswiadczeniem?
    ReviewUserIcon
    kierownik

    29.12.2022 19:40

    Kandydat

    A z czystej ciekawosci, jesli chodzi o ritex, biora podwojne obsady na chlodnie czy obecnie tylko w gre wchodza plandeki?? Ktos kto tam pracuje, moze sie udzieli, kombinuja z urlopami po powrocie z trasy, ze rozpisuja je jako "wolne" zeby im pasowalo czy normalnie odbior to odbior a dni urlopowych nikt nikomu nie rusza?? Dzieki z gory.
    ReviewUserIcon
    John

    02.01.2023 19:29

    Były pracownik

    Zapomnij że wykorzystasz tutaj w pełni swój urlop. Kto pracuje ten wie jak to działa.
    ReviewUserIcon
    Kierownik

    04.01.2023 23:30

    Kandydat

    Stad pytam, bo juz przerabialem takich co mi gospodarowali urlopem i nie mam zamiaru znow sie babrac w tym (usunięte przez administratora)dzieki kolego, pozdr
    ReviewUserIcon
    Kierowca2

    20.12.2022 19:28

    Kandydat

    Po jakim czasie od wysłania CV można spodziewać się odzewu?
    ReviewUserIcon
    Kierowczyni

    21.12.2022 09:56

    Pracownik

    Zadzwoń a nie wysyłaj CV. Ja zadzwoniłam i już wiedziałam że będę zatrudniona.
    ReviewUserIcon
    Kierowca2

    22.12.2022 15:03

    Kandydat

    No właśnie dzwoniłem i Pani mi mówiła, żeby złożyć CV, choć mówiłem jej że od lutego chce zacząć dopiero. Spróbuję w styczniu jeszcze zadzwonić.
    ReviewUserIcon
    Kierowca z ELE

    20.07.2022 16:21

    Pracownik

    Czy to prawda że w Ritexie można jeździć że zwierzętami? Firma zezwala na taką PO 3 OBSADĘ? Z O O RITEX ????????????
    ReviewUserIcon
    Low

    25.07.2022 16:10

    Pracownik

    Pewnie!!! Możesz wziąć kota,Pumę czy jakiego innego tygrysa pod pachę i w drogę. W Hiszpanii to i zaskrońca na sztorc na fotelu posadzić możesz Milordzie.
    ReviewUserIcon
    Yommy

    20.12.2022 15:10

    Były pracownik

    No pewnie ja tam z żoną jeździłem i nikt się nie czepiał:D
    ReviewUserIcon
    Max

    15.12.2022 15:06

    Pracownik

    Jakie najczęstsze kierunki jeździcie??
    ReviewUserIcon
    Administrator

    02.09.2022 10:39

    Inne

    Obecnie firma P.H.U. Ritex Waldemar Michałowski poszukuje na stanowisko Kierowca Międzynarodowy. Czy ktoś składa CV?
    ReviewUserIcon
    KierowcaCE

    20.09.2022 11:41

    Inne

    Kilka razy(3 razy) składałem aplikację na olx... Do dziś nic... Więc siedzę na jakimś zapyziałym magazynie w "(usunięte przez administratora)".
    ReviewUserIcon
    Fin

    19.09.2022 15:36

    Kandydat

    A na magazynie w zimie jest zimno a pracy jest bardzo dużo?
    ReviewUserIcon
    Darek

    25.05.2022 16:47

    Kandydat

    Z tego co policzyłem to podwójna obsada w Ritex w systemie 3/1 pracuje za 303 zł. dniówki. To chyba jakieś żart. Kierowcy co jezdzą w tej firmie nie potrafią liczyć ????????????Chyba że już sie pogodzili z losem, a jestem w domu to nic mi się nie należy. A gdzie godziny nadliczbowe, nie wspomne o pakiecie mobilności. To Girteka płaci lepiej, i pyrkam sobie boxem :):):) Polecam kupić sobie kalkulator i zacząć liczyć ile zarabiacie a później się podniecać
    ReviewUserIcon
    Noe

    25.07.2022 16:27

    Pracownik

    To idź Ramzes do tej Girteki i przestań już zawracać wentyl.
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    28.06.2022 11:09

    Inne

    Czy P.H.U. Ritex Waldemar Michałowski oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?
    ReviewUserIcon
    zuzanna

    20.07.2022 12:44

    Pracownik

    U nich zawsze umowa o pracę
    ReviewUserIcon
    Kierowca z ELE

    13.06.2022 13:51

    Pracownik

    No i zaś imprezka tylko dla wybranych
    ReviewUserIcon
    Wojtek

    30.05.2022 20:06

    Pracownik

    Cześć szukam pracy w podwójnej obsadzie. Mam 24 lata bez nałogów, doświadczenie 5 miesięcy Jestem z woj. Lubelskiego kontakt: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Młodzian

    06.04.2022 12:23

    Kandydat

    Witam, jak wygląda praca logistyka w firmie ritex? Czy można robić nadgodziny i czy są one płatne? Jak z umową czy dostaje się na czas nieokreślony ? Jak wyglądają zarobki i godziny pracy ?
    ReviewUserIcon
    totek

    22.04.2022 09:28

    Pracownik

    tak nadgodziny są płatne przynajmniej na magazynie ,,nie wiem jak w biurze
    ReviewUserIcon
    kasia34

    21.04.2022 14:03

    Kandydat

    Poziom rekrutacji dramatyczny. Abstrahując już od tego, że ciągle wstawiają te same ogłoszenia na te same stanowiska. Rekruterka bardzo nieprofesjonalna, wyrażała się w sposób bardzo olewatorski. Jeśli na tym etapie tak się prezentują, to ciekawe, co dalej.
    ReviewUserIcon
    Malomiasteczkowy

    14.10.2021 11:21

    Pracownik

    Ja jestem już 6 miesięcy jako kierowca .nie jest idealnie ale wcześniej pracowałem 2 gorszych firmach .. Na razie nie narzekam
    ReviewUserIcon
    romek

    29.03.2022 09:33

    Pracownik

    no i teraz jest wysoka podstawa
    ReviewUserIcon
    szymek

    29.03.2022 09:35

    Pracownik

    noo i podstawa 5922 zł brutto dostaliśmy aneks
    ReviewUserIcon
    Joseph

    28.03.2022 10:49

    Kandydat

    Tragednia, nie polecam nikomu. Aplikowałem na stanowisko biurowe. Posiadam naprawde spore doświadczenie i wiele rozmów w życiu przechodziłem, ale rekrutacja do tej pseudofirmy to nieporozumienie. Panią rekruterkę jedyne co cechowało to brak kultury osobistej. Jak można znając profil kandydata, zadzwonić do niego i na starcie zadać pytanie: ,,Realnie to ile byś Pan chciał, jak zejdzie Pan na ziemie (...)'' Rozmowa krótka i bardzo nie miła. Rekruterka wspomniała, że Ritex jest tak super firmą że przeglądnie aplikacji zajmuje jej 2 tygodnie ponieważ tylu jest chętnych. Telefon dostałem 2 godziny po tym jak zostawiłem swoją aplikacje na ich stronie, więc niech każdy odpowie sam sobie.... Joseph
    ReviewUserIcon
    Mysia

    04.01.2022 23:47

    Inne

    Czy firma wie ze w autach wożone są szczury w klatce ? Takie mniejsze trochę od psa z ogonem ?
    ReviewUserIcon
    Ja

    03.02.2022 13:37

    Kandydat

    W tej sytuacji nie można dać jednoznacznej odpowiedzi są tak (usunięte przez administratora) że ludzie na parkingach się pytaj czy w tej firmie wszyscy tacy są .
    ReviewUserIcon
    Robert

    19.06.2021 17:16

    Kandydat

    Cześć mam pytanie czy w tej firmie można by się starać o pracę jako kierowca C+E bez doświadczenia.
    ReviewUserIcon
    Kier

    14.10.2021 11:23

    Kandydat

    Widziałem ostatnio ogłoszenie że bez doświadczenia teraz przyjmą
    ReviewUserIcon
    felgi

    26.01.2022 10:43

    Pracownik

    coś tam się ogaszają niby co tydzień w domu, ale ja szukam i tak codzienie
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w RITEX?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    11.12.2021 05:56

    Pracownik

    Kasa kasą ale nie wysyła się aut na Szwecję na prawie łysych oponach bo DOBRA CIENA jak to jeden z biura gada.
    ReviewUserIcon
    nieszczęśnik

    20.01.2022 14:24

    Były pracownik

    jeżdżąc na tą Szwecję to chyba dobrze zarobiłeś? czy wypłata słaba? a może poproś tych z biura żeby ciebie ładowali na Hiszpanie tylko, bo tobie ok 7 tys wypłaty wystarcza i więcej nie potrzebujesz, i po problemie
    ReviewUserIcon
    Shadow1

    23.10.2020 14:15

    Były pracownik

    Kontynuacja minusow - najwiekszy minus dziwie sie ze przez chwile o nim zapomnialem rozpisujac sie o zlym naliczaniu. Drodzy przyszli kierowcy firma ma bardzo duzo zlecen z niemiec do hiszpani, z francji do hiszpani i odwrotnie. Tzn przejezdzamy ciagle przez francje. I tu zaxzyna sie problem firma na kartce wypisze ci jakimi drogami masz jechac do wyboru sa dwie 1. Gorna portugalna(dramat) wozisz 25 ton na plandece. A musisz przejecgac 450 km landowami bo firma unika autostrad by zmiejszyc koszty. Trasa jest okropna chetnie wypisalbym wam doslowna droge ale bym was zanudzil i nie mam dodatkowo przy sobie ich magicznej kartki. Te 450 km drogi do zakazy dla tranzytu, zakazy dla 7.5 t oraz zakazy dla 20 ton. Ponoc placi firma... Lecz niestety bedziesz mial tam wypadek niekoniecznie z twojej winy do wiezienia idziesz ty. Warto? Nie... Mnostwo fotoradarow, przejezdzasz nawet przez miasteczka z osiedlami gdzie musisz jezdzic 30km/h raz ty kogos przepuszczasz aby sie zmiescic a czasami oni musza cibie. Porownalbym te drogi do naszych drog wojewodzkich czy powiatowych. Choc i tak je zawstydzaja. Przejechanie tych 450 km zajmuje 8 h jadac przepisowo i nie narazajac sie na wiecej mandatow. Samochody firmy ritex sa ciagle zatrzymywane gdzie trzeba placic karta firmowa i zawoza cie do bankomatu. -Telefon firmowy z lat 90, problem z firma ograniczony. Po kazdym zaladunku i rozladunku tym telefonem musisz wyslac 6 sms do kazdego spedytora co jest uciazliwe. -dostajecie samochod przypisany do kierowcy, lecz wracajac po 7 dniach okazalo sie ze moje prywatne rzeczy w kabinie zostaly poprzestawiane i samochod jakims cudem ma przejechane 250 km wiecej. -brak czasu na posilki musisz robic je w trakcie jazdy aby zdarzyc. - jezeli okradna cie z paliwa odejmuja ci ta kwote od twojej gwarantowanej zapomnialem dodac wczesniej. Wiec 7 tys znow nie bedziesz mial. - firma daje ci dodatkowa premie za wykonanie wiecej pracy tzn. Sumuja kwote wszystkich frachtow, dostajesz to na kartce. I jezeli 13.5 %nie jestem do konca pewien czy bylo to 13.5 % sumy wszystkich frachtow wyniesie wiecej niz 7 tys to dawaja Ci to do gwarantowanej. Przy tych km jakie robi sie w tej firmie wyplata powinna wtchodzic 8.5 tys zl lecz dostajesz 7 tys. Czemu? Od tych 13.5 % odejmuja sume kosztow autostrada jakie przejechales. Co jest zalosne biorac pod uwage ze nie masz na to wplywu, bo po to one sa. A gdy powiesz ze nie zalezy ci na dodatkowej premi i ze wolisz jechac autostradami niz jezdzic 450 km landowami przez francje. To strasza cie mniejsza gwarantowana. - zapomnij ze firma zadzwoni po serwis, jezeli masz wystrzal nawet na autostradzie. Uslyszysz od nich po kilku wykonanych telefonach, ze oni moga wezwac ale koszt serwisu odejma od mojej wyplaty gwarantowanej... Co prawda byla to prawa przednia opona, nie lewa lecz pasu awaryjnego nie bylo. DRODZY KIEROWCY PISZE TA WIADOMOSC JADAC NA ZALADUNEK W INNEJ FIRMIE, DODATKOWO NA TELEFONIE. PRZEPRASZAM ZA WSZYSTKIE BLEDY ORTOGRAFICZNE I STYLISTYCZNE. WIEM ZE JEST TO TROCHE CHAOTYCZNIE NAPISANE. CIESZE SIE ZE MOGLEM PODZIELIC SIE Z WAMI MOIMI WRAZENIAMI Z TEJ FIRMY I ZE W KOBCU SIE NA TO SPONTABICZNIE ZDECYDOWALEM. NIE MA ZWYCZAJU TEGO ROBIC, LECZ TA FIRMA MBIE WRECZ DO TEGO ZMUSILA PONIEWAZ TAKIE ZLE ODNIOSLEM WRAZENIA PRACUJAC W NIEJ P. S. Bardzo polubilem kilka ekip z ritexa, lecz dziwie sie im jak mogli przyzwyczaic sie do takich stosowanych dziwnych praktyk. Niektorzy pracuja tam nawet po kilka lat. Chcialbym abyscie popracowali w kilku innych firmach majac porownanie jak moze byc w innych firmach. I jestem pewien ze 90% z Was juz by tu nie wrocila nawet ze wzglefu na bliski dojazd do bazy. Jeszcze raz podsumuje te 5 miesiecy zdaniem NIE WSZYSTKO CO ZLOTO CO SIE SWIECI
    ReviewUserIcon
    Iwona

    10.12.2021 09:20

    Pracownik

    Potwierdzam, dziwię się strasznie ludziom którzy chcą tam pracować.
    ReviewUserIcon
    Low

    16.01.2022 14:12

    Inne

    Bo tam jeżdżą kierowcy co się boją jeździć w pojedynczej.
    ReviewUserIcon
    Adrian91

    16.07.2021 13:55

    Kandydat

    Witam czy wiadomo coś o przyjęciach do firmy ritex na wózki z uprawnieniami udt
    ReviewUserIcon
    robercik

    08.11.2021 09:31

    Pracownik

    Jest ogłoszenie widoczne, są przyjęcia
    ReviewUserIcon
    ja

    30.11.2021 11:46

    Pracownik

    tak była rekrutacja , ale niestety juz nie ma ogłoszenia
    ReviewUserIcon
    Kierowca z ELE

    05.11.2021 21:10

    Pracownik

    Panie prezesie co z tymi podwyżkami które miały być od września? Podwyżek nie widać a oferta pracy nadal jest. Pan kierownik od transportu ciągle powtarza że to jest CHWYT MARKETINGOWY żeby pozyskać NOWYCH NAIWNYCH KIEROWCÓW.
    ReviewUserIcon
    Długoletni PRACOWNIK

    24.11.2021 22:58

    Pracownik

    Potwierdzam 8500 to Bajka dla nowych
    ReviewUserIcon
    Marian

    10.03.2021 11:02

    Kandydat

    Witam, proszę o info o co chodzi z tą firmą. Ogłaszają się non stop, oferują od 15 tys do 20 tys. Dobierają cały czas zestawy czy jest tak ogromna rotacja w firmie!?
    ReviewUserIcon
    Mio

    06.10.2021 16:56

    Kandydat

    Jakie profity? Pracownik do 26rż zwolniony jest z podatku, co za tymidzie ma więcej na konto xD firma nic nie zyskuje
    ReviewUserIcon
    Misiaczek

    14.10.2021 11:22

    Kandydat

    Jak patrzę na ogłoszenia ..to wszystkie firmy się zawsze ogłaszają ..takie czasy chyba Ja nie mam doświadczenia muszę zadzwonić zobaczyć czy przyjmują
    ReviewUserIcon
    Szczerosc

    14.10.2021 02:20

    Były pracownik

    Pozytywy sa pisane tylko przez biuro. Pracowalemw 3 firmach w mojej 5 letniej karierze. W tej firmie nie chcialem pracowac wiecej niz 3 miesiace. Dawalem sobie czas majac nadzieje, ze cos sie zmieni... Nie polecam

    Kontakt - P.H.U. RITEX Sp. z o.o. Sp.k.

    Gniewomierz 177 59-241 Legnickie Pole

    NIP:6931011902

    REGON:390305160

    https://ritex.legnica.pl/
    Branże: Transport i spedycja

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Hubert

    11.10.2021 11:45

    Kandydat

    Wspolnie z narzeczana wybieramy sie do Ritex by podjac tam prace jako kierowcy c+e czy mozemy poprosic o jakies opinie byc moze rady za hejt dziekuje
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    20.07.2021 11:08

    Inne

    Czy w P.H.U. Ritex Waldemar Michałowski pracuje się na open space?
    ReviewUserIcon
    Xxx

    07.09.2021 10:12

    Pracownik

    Pracujemy na open space..biura są nowoczesne ..polecam wejście na stronę internetową firmy ????
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    10.04.2021 10:08

    Inne

    Jaki jest styl zarządzania kadrą w P.H.U. Ritex Waldemar Michałowski?
    ReviewUserIcon
    Krzysiek

    10.04.2021 12:01

    Pracownik

    Styl? Proszę Cię...
    ReviewUserIcon
    anonim

    27.12.2020 18:39

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Marek

    24.01.2021 07:27

    Były pracownik

    Jak ile po 1000 posiadam nagranie w telefonie jak dzwoni pracownik Krzysztof i z przykrością informuje ze ciężka sytuacja.
    ReviewUserIcon
    Hahha

    28.03.2021 21:40

    Pracownik

    Tyle ze wtedy to bylo za okres po swietach do sylwestra nie za swieta w trasie
    ReviewUserIcon
    duch

    09.02.2021 20:06

    Kandydat

    Witam Zamierzam zatrudnic sie na stanowisko kierowca C+E na chłodnię. Nie rozumiem tylko tego systemu 2/1 gdzie dwa tygodnie w trasie i 3,5 dnia w domu?? Możecie mi to wyjasnic gdzie tu jest 2/1??
    ReviewUserIcon
    Kierowcy

    05.03.2021 21:06

    Pracownik

    Jest jeszcze 8/4 ale to już dla Wschodu
    ReviewUserIcon
    iza

    15.03.2021 20:13

    Pracownik

    2/1 to u nich a tygodnie i przedłużony weekend w domu jakieś 36 godzin
    ReviewUserIcon
    Kierowca

    07.02.2021 22:50

    Kandydat

    Cześć Na stronie mają podane że w systemie 3/1 w podwójnej obsadzie wynagrodzenie od 15k do 20k czy rzeczywiście można zarobić tyle w tej firmie Pozdr.
    ReviewUserIcon
    Rico

    08.02.2021 11:58

    Były pracownik

    Można zarobić ale na parę. 3 tyg. to prawie 4 tyg i tylko 6 dni wolnego.
    ReviewUserIcon
    xyz

    13.03.2021 12:52

    Pracownik

    Tak można , a góra na świeta sie szarpnela i dała po 1000 zł za kazdy dzien utkniecia w uk spoko gest
    ReviewUserIcon
    Navi

    28.01.2021 19:54

    Kandydat

    Witam ponoć rekrutują. Jest ktoś chętny na podwójną? Swietokrzyskie .
    ReviewUserIcon
    Nick

    08.02.2021 23:46

    Pracownik

    Rekrutują ale kobietę i mężczyznę. Inne pary nie wchodzą w grę. Najlepiej jak macie wspólne konto.
    ReviewUserIcon
    duch

    18.01.2021 20:22

    Kandydat

    Witam Przegladając strone firmy natrafiłem na ogłoszenie o rekrutacji kierowcy c+e na chłodnę pojedyńcza obsada. system 2/1 ale tylko 3,5 dnia w domu. Co to za system?? Gdzie tu jest 2/1??. Byłbym zainteresowany poniewaz mam doswiadczenie w trasach miedzynarodowych na chłodni ale nie rozumiem tego systemu. Może to ktos wyjaśnić??
    Pracodawca

    20.01.2021 16:02

    Pracodawca

    Dzień dobry Zapraszamy do kontaktu pod numerem 531 434 134, z chęcią wyjaśnimy na czym polega pracy w tym systemie.
    ReviewUserIcon
    Franek

    20.01.2021 16:05

    Pracownik

    Pracuje jako kierowca w tej firmie na miedzynarodoce..przed podpisaniem umowy jasno mi powiedzieli co to znaczy np system 3/1 .zgidzilem sie bo liczba na koniec miesiaca sie zgadza
    ReviewUserIcon
    Franciszek

    13.01.2021 11:31

    Były pracownik

    Ludzie, ale mi was szkoda. Pracowałem dobre kilka lat w tej firmie i naprawdę uwierzcie mi to co wam dali prędzej czy później wam zabiorą. Wasz szef spędził święta z rodziną w Zakopanem i miał was głęboko w du... Firma porażka, szkoda tylko, że tak późno otworzyłem oczy.
    ReviewUserIcon
    Kierowcy

    13.01.2021 18:38

    Pracownik

    Popieram
    ReviewUserIcon
    Kierowca

    28.12.2020 21:18

    Kandydat

    Jakie jest wynagrodzenie za system 3/1 w pojedynczej obsadzie ??
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    29.12.2020 16:07

    Pracownik

    Nie ma takiego systemu w tej firmie
    ReviewUserIcon
    Jasiek

    04.03.2020 07:45

    Inne

    Szukam pracy na krajówce najlepiej od pon do piatku. Mecza mnie systemy jakies info dostane
    Company logo
    P.H.U. RITEX Sp. z o.o. Sp.k.

    26.10.2020 10:03

    Pracodawca

    Dzień dobry. Zachęcamy do kontaktu z działem HR pod numerem 76 7459219, z chęcią udzielimy odpowiedzi na temat aktualnych rekrutacji na stanowisko C+E
    ReviewUserIcon
    OLO

    28.12.2020 09:27

    Pracownik

    Nie widziałem tego ogłoszenia. A po kursie też przyjmują? Czy trzeba mieć doświadczenie
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    27.12.2020 18:33

    Pracownik

    Firma kładzie (usunięte przez administratora) na kierowców bo biuro dbało przed świętami żeby się nie przepracowywać. Czy ktoś z biura zadzwonił do kierowców co byli przed samymi świętami w UK z pytaniem czy coś im potrzeba czy mają co jeść??
    ReviewUserIcon
    Kierownica

    22.12.2020 00:46

    Pracownik

    Ritex ostatnio stawia na Anglię więc jeśli lubisz jeździć na Anglię i spędzać święta w budzie jak to ma miejsce teraz to firma dla cb ok 20 aut stoi na Anglii a tak po za tym kasa na czas, czas jazdy wyjeżdżany do końca jazda na zakazach i nocki zależy jak ci wypadnie
    ReviewUserIcon
    Staś pracownik

    22.12.2020 23:41

    Pracownik

    No stary jeżdżąc w podwojnej obsadzie jak wyobrażasz sobie że nocki będziesz spał. Dziwisz się nie wiedziałeś pewnie tego no bo skąd????Jak się naogladales you tub że w firmie się tylko zwiedza A teraz ciężko zawiedziony-:)))))))
    ReviewUserIcon
    Kierownica

    23.12.2020 06:12

    Pracownik

    A czy ktoś mówił o Podwójnej obsadzie.. Czytaj ze zrozumieniem
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    20.12.2020 02:43

    Pracownik

    Witamy pracujemy z Żoną od kilku miesięcy sprawdzimy ofertę dla par jak na razie mamy 19 grudnia a my jesteśmy w UK zobaczymy kiedy raczą nas ściągnąć żeby przygotować i spędzić święta w DOMU.
    ReviewUserIcon
    Mario

    21.12.2020 14:25

    Pracownik

    Raczej trudno będzie wrócić . Święta w LKW.

    Zostaw merytoryczną opinię o P.H.U. RITEX Sp. z o.o. Sp.k.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Oferty pracy - P.H.U. RITEX Sp. z o.o. Sp.k.

    Kierowca Międzynarodowy Kat C+E- Oferta dla Par

    P.H.U. RITEX Sp. z o.o. Sp.k.

    LocationIcon

    Lubań

    WalletIcon

    17000 - 17000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Konstruktor / Konstruktorka Odzieży

    P.H.U. RITEX Sp. z o.o. Sp.k.

    LocationIcon

    Wrocław

    WalletIcon

    9000 - 10500 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    JobOffersIcon